RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
213 201 12 0 4 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2033JAN MARGARIT SOLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:26:19200:15:012701:01:1820.5501:16:19200:10:0000:01:0200:00:38
2 2271JAIRO GARCIA ALONSOA. C. PARETS RAVET BIKEJNM01:35:375500:17:274901:05:1619.3101:22:439700:12:5400:00:4500:00:27
3 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADAJNM01:37:176400:17:535901:07:3818.6301:25:314600:11:4600:00:5800:00:40
4 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:38:583900:16:597801:10:4517.8101:27:442700:11:1400:00:2200:00:19
5 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:39:302400:16:158901:12:0617.4801:28:212600:11:0900:01:0200:00:31
6 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:42:009500:18:496401:08:4918.3101:27:3814700:14:2200:01:0200:00:40
7 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:45:308000:18:189201:12:2317.4101:30:4116000:14:4900:00:4200:00:36
8 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:48:437300:18:0111901:18:1816.0901:36:197200:12:2400:01:2000:01:06
9 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADAJNM01:59:2412300:19:4014701:26:2314.5901:46:0311300:13:2100:00:5800:00:36
10 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM02:04:249600:18:5416201:30:1313.9701:49:0717000:15:1700:01:1300:01:40
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:20:18300:15:01300:55:2322.7501:10:24100:09:5400:00:3000:00:20
2 5715JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:26:562200:16:121900:59:5921.0101:16:111500:10:4500:00:4200:00:29
3 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:30:092700:16:243201:02:2120.2101:18:453000:11:2400:00:5500:00:31
4 184FERRAN CALERO GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:32:293200:16:383601:03:3719.8101:20:156200:12:1400:00:4100:00:35
5 3254DAVID LASCORZ MORENOC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:33:366800:17:554101:04:0519.6601:22:004000:11:3600:00:4000:00:35
6 274XAVI SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADSUB23M02:06:1618800:23:0215401:27:3014.4001:50:3217500:15:4400:01:0100:00:56
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:26:531700:15:552101:00:1620.9101:16:111300:10:4200:00:4200:00:31
2 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:28:562100:16:113001:01:4920.3801:18:002200:10:5600:00:5600:00:34
3 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:31:025100:17:163101:02:1320.2501:19:293600:11:3300:00:4000:00:31
4 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:32:023300:16:463701:03:4419.7701:20:303400:11:3200:00:4200:00:42
5 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:33:024500:17:114001:04:0019.6901:21:114900:11:5100:00:4000:00:38
6 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:34:105000:17:154601:04:5719.4001:22:125500:11:5800:00:3200:00:28
7 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTV1M01:36:125800:17:325401:06:0819.0501:23:407800:12:3200:00:3900:00:29
8 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:38:496600:17:546001:07:5718.5401:25:5110000:12:5800:00:4600:00:37
9 1462JOSE MANUEL VILLANUEVA CAINDEPENDENTV1M01:39:395600:17:307601:10:3317.8601:28:034100:11:3600:01:0300:00:45
10 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV1M01:40:346200:17:528301:11:1217.7001:29:043300:11:3000:00:4600:00:34
11 4686FERRAN FRANQUESA SENTIASC.N. VIC-ETBV1M01:42:467600:18:128501:11:1717.6801:29:2911100:13:1700:00:3300:00:35
12 6027TONI ONORATO DAZALLICENCIA DE DIAV1M01:42:4912400:19:416301:08:4018.3501:28:2115300:14:2800:00:4000:00:55
13 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:42:585700:17:329901:13:2517.1601:30:575600:12:0100:00:4200:00:34
14 5910TONI ROQUE PUIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:45:008400:18:2710101:13:4217.1001:32:099200:12:5100:00:4500:00:58
15 2066DAVID ARTES DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:49:1512200:19:3710201:14:1816.9601:33:5517200:15:2000:00:4800:00:45
16 643FERRAN GARRIGOSA CARRERASPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:49:2510300:19:0511201:16:5416.3801:35:5911500:13:2600:00:5700:00:52
17 7010JAUME ESTEBANELL PICHFEECV1M01:49:4115800:20:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1100:00:00
18 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M01:49:5212800:19:5310801:16:0316.5701:35:5612600:13:5600:00:4600:00:40
19 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M01:50:308600:18:3212301:19:3915.8201:38:116900:12:1900:02:0000:01:09
20 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:51:1711900:19:3311401:17:4016.2201:37:1313000:14:0400:01:1200:00:47
21 3948MARIO LOBERA VIZCAINOSOC ATLETICA CORBERAV1M01:51:447400:18:0313101:22:0815.3401:40:113700:11:3300:01:1200:00:50
22 2692JOSE MARIA VELEZ ROMATRIATLO PALLEJAV1M01:51:459900:19:0112401:20:0015.7501:39:018600:12:4400:00:3000:00:26
23 5456ALEJANDRO CARRILLOTRIATLO PALLEJAV1M01:53:0010500:19:1012601:20:5815.5601:40:089300:12:5200:01:1200:00:50
24 1766EMILIO BLANCO NEBREDAPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:56:4312000:19:3413701:24:1014.9701:43:4410200:12:5900:01:0400:01:21
25 1338VICTOR MIGUEL GABARRON BETRIATLO PALLEJAV1M01:56:5511700:19:3213901:24:4514.8701:44:178200:12:3800:00:2700:00:26
26 4439MOISES CERVERA CAMPSCERRR IGUALADAV1M01:57:1316800:21:4012801:21:0715.5301:42:4715100:14:2600:01:3400:01:12
27 3760JOAN LLUÍS SOLANS PÉREZCERRR IGUALADAV1M01:58:2313600:20:0813301:23:0015.1801:43:0816900:15:1500:01:2400:01:08
28 6011ALBERTO ESPADA ARELLANOLLICENCIA DE DIAV1M01:58:3315700:20:5713501:23:5115.0301:44:4812200:13:4500:02:0200:00:54
29 6015TXÚS OLIVA FONTLLICENCIA DE DIAV1M01:58:4815000:20:3613601:24:0514.9901:44:4113100:14:0700:01:0700:00:44
30 1545IVAN BLANCO CAROPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:59:0413300:19:5914301:26:0214.6501:46:0110400:13:0300:01:0100:00:31
31 7021XAVIER MILLAN SANCHEZFEECV1M01:59:1113100:19:5714401:26:0514.6401:46:0210700:13:0900:01:0400:00:57
32 1460RAMON PUJOL DANOTCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:59:4011500:19:2714801:26:2614.5801:45:5312300:13:4700:00:4600:00:43
33 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV1M01:59:418500:18:3115501:28:2214.2601:46:538900:12:4800:01:0300:01:05
34 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV1M02:01:3214700:20:2715101:26:5614.4901:47:2313700:14:0900:01:0100:00:43
35 3600DANIEL MIRÓ FUENTESCEMEV1M02:03:1915900:21:0015201:27:1514.4401:48:1516500:15:0400:01:0300:00:49
36 6021RUBEN OLIVA ALIBAULLICENCIA DE DIAV1M02:09:4417100:21:4816601:31:3813.7501:53:2618400:16:1800:00:0000:00:00
37 7005CARLOS ARMENDÁRIZ FRAGALLICENCIA DE DIAV1M02:11:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 3480SERGI TRUJILLO LUCHAC.A. IGUALADAV1M02:13:1318500:22:4216901:32:0413.6901:54:4619700:18:2700:00:5200:01:03
39 4368DANIEL PEREZ CRESPOINDEPENDENTV1M02:16:4719100:23:1918001:37:2612.9302:00:4517900:16:0200:01:1100:01:04
40 6019JORDI UROZ MALLOLFEECV1M02:24:2017300:22:0218801:46:1611.8602:08:1818000:16:0200:00:3800:00:25
41 7011DAVID MARQUEZ VILANOVALLICENCIA DE DIAV1M02:29:3119300:23:4319001:48:2611.6202:12:0919200:17:2200:01:3700:00:58
42 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:36:2717900:22:1519701:56:5010.7802:19:0519300:17:2200:00:4300:00:30
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:34:234700:17:134801:05:1419.3201:22:275200:11:5600:00:5300:00:45
2 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:39:086900:17:566701:09:0018.2601:26:566000:12:1200:00:4300:00:40
3 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:40:267500:18:037101:09:3718.1001:27:408800:12:4600:01:0500:00:41
4 811MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV2M01:40:339000:18:407001:09:3618.1001:28:166600:12:1700:00:5600:00:52
5 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:42:1210700:19:127201:10:0817.9701:29:209400:12:5200:00:4200:00:49
6 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:44:1911200:19:228201:10:5817.7501:30:2012800:13:5900:00:3300:00:35
7 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:48:4010600:19:1110701:15:5916.5801:35:1011600:13:3000:00:5300:00:58
8 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M01:52:5314800:20:3211701:18:0216.1501:38:3414600:14:1900:00:5800:00:58
9 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:00:0013900:20:1114601:26:1214.6201:46:2312000:13:3700:01:1100:00:47
10 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV2M02:03:5114200:20:1616001:29:1014.1301:49:2615000:14:2500:01:0700:01:22
11 3824ROMAN JANE NOBLOMC.E.T. DISTANCEV2M02:10:5718200:22:3717501:34:4913.2901:57:2611800:13:3100:01:4400:01:40
12 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV2M02:13:1317500:22:0717801:36:2313.0701:58:3015600:14:4300:00:3900:00:35
13 7022XAVIER VICENTE ALEMANYFEECV2M02:34:3519400:23:5319601:55:2410.9202:19:1717100:15:1800:01:1400:00:34
14 7020ALEX SANCHEZ SEBASTIANFEECV2M02:34:4319900:26:1419301:50:0811.4402:16:2219600:18:2100:00:3800:01:04
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT DISTANCE TRIATLOV3M01:50:158800:18:3712201:19:1315.9101:37:507300:12:2500:01:1000:00:50
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF02:24:1919500:23:5818501:44:0912.1002:08:0718200:16:1200:00:5000:00:44
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:05:3715300:20:4316101:30:1013.9701:50:5315800:14:4400:00:2500:00:26
2 3592ANDREA VICTORIA SANTA COLGAVA TRIATLOSUB23F02:32:5618600:22:4719401:54:1011.0402:16:5717800:15:5900:00:3300:00:31
3 5043MARTA BOTSORAC.A. IGUALADASUB23F02:38:1815600:20:5419902:00:2410.4702:21:1818900:17:0000:00:4800:01:05
4 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT DISTANCE TRIATLOSUB23F02:43:3519700:25:2319801:57:1210.7502:22:3519900:21:0000:01:3100:01:39
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:44:4312100:19:368601:11:5217.5301:31:2811000:13:1500:00:4300:00:37
2 1887MERITXELL GIMENEZ DALMAUC.N. REUS PLOMSV1F01:45:3312500:19:429301:12:4517.3201:32:2710600:13:0600:00:4600:00:37
3 1976PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F02:00:5210400:19:0715901:29:0714.1401:48:148300:12:3800:01:0800:00:59
4 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:05:0518100:22:3015301:27:2114.4201:49:5116800:15:1400:00:5900:00:55
5 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:14:1019800:25:2616501:31:3413.7601:57:0019100:17:1000:00:5800:01:38
6 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F02:15:4117600:22:0818201:37:5712.8602:00:0517300:15:3600:01:1100:01:10
7 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F02:18:0013200:19:5818701:45:5111.9002:05:495900:12:1100:00:5400:00:48
8 7019ALÍCIA BOFARULL CASTROFEECV1F02:26:5919200:23:3419101:49:0211.5602:12:3614800:14:2300:01:0300:00:53
9 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:36:1220000:27:3219201:50:0311.4502:17:3519800:18:3700:00:4300:00:27
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4057MONTSE MOLLET BOSCHPRAT DISTANCE TRIATLOV2F02:01:5917800:22:1314101:25:0814.8001:47:2115500:14:3800:00:4900:00:50
2 1944SILVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:28:0319000:23:1318901:47:5311.6802:11:0618800:16:5700:01:1100:00:49
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:20:16100:15:01100:54:5222.9601:09:53800:10:2300:00:3700:00:34
2 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:20:35400:15:16200:55:1222.8301:10:28500:10:0700:00:2500:00:23
3 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:22:521200:15:41500:56:2822.3101:12:091400:10:4300:00:3100:00:26
4 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:22:58900:15:34600:56:3622.2601:12:101700:10:4800:00:3000:00:24
5 7009ISRAEL NUÑEZ BATICÓNLLICENCIA DE DIAABM01:23:161500:15:48400:56:2122.3601:12:092500:11:0700:00:4800:00:41
6 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:24:011400:15:47800:58:0821.6701:13:55400:10:0600:00:3100:00:31
7 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:24:02800:15:321100:58:2121.5901:13:53600:10:0900:00:4200:00:31
8 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:24:03700:15:30900:58:0921.6701:13:39900:10:2400:00:3100:00:25
9 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:24:12500:15:241300:58:3021.5401:13:54700:10:1800:00:4400:00:29
10 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:24:582000:16:11700:57:4721.8101:13:582300:11:0000:00:3500:00:24
11 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:25:031000:15:351400:58:5321.4001:14:281000:10:3500:00:3400:00:23
12 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:25:152300:16:141000:58:1121.6601:14:251900:10:5000:00:2900:00:21
13 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:26:361100:15:402301:00:2020.8801:16:001100:10:3600:00:3100:00:22
14 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSABM01:26:543600:16:501200:58:2521.5701:15:154200:11:3900:00:3400:00:40
15 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:27:081900:16:022201:00:1820.9001:16:201600:10:4800:00:4100:00:34
16 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:27:244100:16:591500:58:5321.4001:15:523500:11:3200:00:4100:00:25
17 5880DAVID MALAGON LOPEZC.T. S.J. ABADESSESABM01:27:573700:16:511700:59:2221.2201:16:134500:11:4400:00:4200:00:35
18 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:28:121800:15:572801:01:2020.5401:17:172000:10:5500:00:3400:00:31
19 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:29:042800:16:252901:01:2420.5201:17:492800:11:1500:00:4000:00:29
20 6023ENRIC FORN JORBALLICENCIA DE DIAABM01:29:164300:17:021800:59:4921.0601:16:517400:12:2500:00:4500:00:36
21 2172XAVI ROCA CANALSC.N. REUS PLOMSABM01:29:245900:17:351600:59:1821.2501:16:537700:12:3100:00:4500:00:36
22 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:29:353800:16:562601:00:5120.7101:17:474700:11:4800:00:4200:00:29
23 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:384200:17:022501:00:4720.7301:17:494800:11:4900:00:4200:00:27
24 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:29:455400:17:252401:00:2720.8401:17:525100:11:5300:00:3600:00:29
25 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:30:042600:16:213401:02:3620.1301:18:572400:11:0700:00:4900:00:36
26 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:30:096000:17:382001:00:1520.9101:17:536500:12:1600:00:3900:00:32
27 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:324000:16:593301:02:3520.1301:19:345400:11:5800:00:4400:00:37
28 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:31:402900:16:313901:03:5219.7301:20:232900:11:1700:00:4700:00:29
29 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:565300:17:173501:03:0919.9501:20:263200:11:3000:00:5100:00:42
30 7017ALEIX PRAT UBACHFEECABM01:32:113400:16:473801:03:4419.7701:20:314300:11:4000:00:3500:00:31
31 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:32:162500:16:194301:04:2319.5701:20:423800:11:3400:00:4200:00:45
32 7007MIGUEL NAVARRO SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:33:244900:17:144201:04:1819.6001:21:325000:11:5200:00:3100:00:30
33 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB FIT GYMABM01:33:404800:17:134501:04:5119.4301:22:043900:11:3600:00:3900:00:36
34 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉREZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:444400:17:034701:05:0119.3801:22:044400:11:4000:00:5500:00:39
35 1547DAVID LUIS PERELLOPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:33:593100:16:365501:06:3418.9301:23:101800:10:4900:00:3500:00:39
36 1299ROGER GOMEZ PIEDRACLUB TRI-BUABM01:34:263000:16:345101:05:3019.2401:22:047100:12:2200:00:5900:02:35
37 1530OSCAR CARRASCO ORRIOLSVEC CYCLING & RUNABM01:34:261600:15:535801:07:3718.6301:23:302100:10:5600:00:2200:00:19
38 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:34:555200:17:165001:05:2119.2801:22:376700:12:1800:00:4800:00:30
39 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM01:35:00600:15:256901:09:2918.1301:24:54300:10:0600:00:3600:00:26
40 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALC.T. S.J. ABADESSESABM01:35:107900:18:164401:04:4019.4801:22:566300:12:1400:00:3400:00:35
41 1298EDUARD PALAU BORREGUEROCERRR IGUALADAABM01:36:277700:18:155201:05:3919.1901:23:548000:12:3300:00:4300:00:38
42 7018XAVI MARÍN MORALLICENCIA DE DIAABM01:36:446100:17:505601:06:3618.9201:24:266800:12:1800:00:5900:00:34
43 6024ERNEST CUBÍ PUJOLFEECABM01:37:006700:17:555301:06:0719.0601:24:0210100:12:5800:00:5300:00:45
44 1784JOSEP MATEU ARBOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:37:087200:18:015701:06:5618.8201:24:575800:12:1100:01:0100:00:31
45 7015OSCAR FERRANDO MARIMONLLICENCIA DE DIAABM01:39:328200:18:256201:08:3618.3701:27:017600:12:3100:00:4500:00:38
46 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:40:437100:17:587501:10:3017.8701:28:286400:12:1500:00:4800:00:36
47 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:40:531300:15:4210401:14:3416.9001:30:161200:10:3700:00:5000:00:42
48 3284SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:41:1110100:19:026601:09:0018.2601:28:0210800:13:0900:00:5900:00:44
49 6026BII DEU CASASFEECABM01:41:3611100:19:206801:09:2618.1501:28:469100:12:5000:00:4700:00:50
50 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM01:41:384600:17:129501:12:5817.2701:30:103100:11:2800:00:4200:00:34
51 7006XAVI CLUALLICENCIA DE DIAABM01:41:406300:17:537901:10:4917.7901:28:429900:12:5800:01:3400:01:18
52 4317CARLOS CARRASCO RODRIGUECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:42:198100:18:198001:10:5417.7701:29:1310500:13:0600:00:3600:00:30
53 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:42:507800:18:158701:12:0217.4901:30:177900:12:3300:00:4600:00:48
54 3631DAVID VIANA CASASC.T. S.J. ABADESSESABM01:43:2816600:21:276101:07:5918.5301:29:2612900:14:0200:00:5900:00:35
55 6016ALBERTO TRUJILLO LUCHAFEECABM01:43:3811400:19:268101:10:5417.7701:30:2011200:13:1800:01:3900:00:58
56 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:43:448700:18:339001:12:1017.4601:30:4310300:13:0100:01:5000:01:06
57 352ISMAEL VICENTE JOYERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:44:009800:19:008801:12:0617.4801:31:069500:12:5400:00:4400:00:43
58 6020DAVID MUÑOZ TORRASLLICENCIA DE DIAABM01:44:0711000:19:177701:10:4317.8201:30:0013400:14:0700:00:5500:00:41
59 1780JOAN RAMON PUJOL BANUSCERRR IGUALADAABM01:44:3013500:20:077401:10:2917.8801:30:3612500:13:5400:00:4400:00:46
60 6014JORDI MORENO GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:45:3813700:20:108401:11:1717.6801:31:2713800:14:1100:00:5300:01:38
61 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:46:0310000:19:019401:12:5517.2801:31:5613300:14:0700:00:4400:00:33
62 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:46:1011600:19:299701:13:1117.2201:32:4011700:13:3000:00:5800:00:41
63 7014ALBERTO ARIAS LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:46:2313800:20:109101:12:1517.4401:32:2512700:13:5800:00:5400:00:58
64 2131ORIOL FORNS NADALA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:47:077000:17:5711001:16:4016.4301:34:377500:12:3000:00:5100:00:58
65 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:47:086500:17:5311301:17:0916.3301:35:025700:12:0600:00:5200:00:40
66 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:47:203500:16:4911501:17:5316.1801:34:428100:12:3800:01:0300:01:08
67 4315JORDI LLAVEROLA VIDALCERRR IGUALADAABM01:47:5814900:20:359601:13:0917.2201:33:4414200:14:1400:00:4600:00:35
68 7001PEDRO ARCAS CASAMIANMAYENCOS BRICO-JACA TRIATABM01:48:2310800:19:1310501:14:5516.8201:34:0814300:14:1500:00:3800:00:36
69 2536FCO.JAVIER FERRERO MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:48:348300:18:2611601:17:5516.1701:36:216100:12:1300:01:0300:00:53
70 5268ÓSCAR PÉREZ GARCÉSGAVA TRIATLOABM01:48:5715100:20:3610601:15:2716.7001:36:039600:12:5400:01:1100:01:24
71 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:49:0811300:19:249801:13:2517.1601:32:4918500:16:1900:00:3900:00:49
72 1415KILIAN GARCIA JAMINCLUB TRIATLO SABADELLABM01:49:288900:18:3911801:18:0416.1401:36:438700:12:4500:01:1000:00:56
73 5895MARTÍ FOREST TITOSCLUB TRI-BUABM01:50:009400:18:4812001:18:2316.0701:37:119000:12:4900:01:0000:00:41
74 395MARCOS DÍAZ JIMÉNEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:50:4514500:20:2410901:16:0816.5501:36:3214100:14:1300:00:5000:00:41
75 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:51:3314400:20:2011101:16:4916.4001:37:0914900:14:2400:01:2000:01:15
76 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:52:1512600:19:4612101:18:3616.0301:38:2212400:13:5300:00:5400:00:37
77 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM01:54:0310200:19:0312501:20:5215.5801:39:5513600:14:0800:01:0100:00:55
78 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:54:4811800:19:3312701:20:5915.5601:40:3214400:14:1600:00:5200:00:33
79 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:56:3214000:20:1213201:22:4415.2301:42:5611900:13:3600:01:0200:00:54
80 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON CLUBABM01:58:319700:18:5615001:26:5614.4901:45:528400:12:3900:01:3400:00:41
81 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:59:489200:18:4215801:28:4714.1901:47:297000:12:1900:01:2600:00:53
82 7008JORDI GARRO I COSTALLICENCIA DE DIAABM02:00:3515400:20:4914001:24:5614.8401:45:4516200:14:5000:00:4400:00:47
83 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:01:5717700:22:0813801:24:1314.9601:46:2117400:15:3600:00:4800:00:55
84 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM02:02:0517000:21:4414201:25:1614.7801:47:0016600:15:0500:00:5000:00:47
85 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM02:02:399300:18:4316701:31:5813.7001:50:415300:11:5800:01:2700:00:54
86 7016GORKA CHACON LOPEZ LLICENCIA DE DIAABM02:02:5413000:19:5515701:28:4214.2101:48:3714500:14:1700:00:4200:00:41
87 5874ALEX CASANOVAS FIGUERASTG TRIATLO SITGESABM02:03:5814100:20:1315601:28:4014.2101:48:5316700:15:0500:01:1200:01:04
88 562ROGER TRILLA OLIVACERRR IGUALADAABM02:06:3114600:20:2516801:31:5913.7001:52:2413200:14:0700:01:0600:01:15
89 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOABM02:06:5913400:20:0517001:32:2213.6401:52:2715400:14:3200:01:0000:00:45
90 5628RODOLPHE THUILLIER BELMONTG TRIATLO SITGESABM02:10:3412700:19:4817701:35:4313.1601:55:3116400:15:0300:01:2800:01:18
91 4510BERNAT FERNÁNDEZ PINTÓINDEPENDENTABM02:12:1416700:21:3017901:36:3113.0501:58:0114000:14:1300:01:2700:01:34
92 6025GUILLAUME ACHARDLLICENCIA DE DIAABM02:13:0818300:22:3817101:32:4613.5801:55:2419400:17:4400:00:3900:00:31
93 6013ALEX ROMERO SOLELLICENCIA DE DIAABM02:13:5814300:20:1718401:40:0112.6002:00:1812100:13:4000:00:4200:00:32
94 7013ESTEBAN MERINO SERRANOFEECABM02:15:3015200:20:4218101:37:5512.8701:58:3718700:16:5300:01:3800:01:03
95 6012JOSE MARIA CALVO DELGADOLLICENCIA DE DIAABM02:20:1918700:22:5418301:39:3212.6602:02:2619500:17:5300:00:3400:01:00
96 1442VICTOR RIOS ARANDAC.A. IGUALADAABM02:34:1117400:22:0619501:54:5710.9602:17:0319000:17:0800:01:0600:01:01
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:40:329100:18:416501:08:5618.2801:27:379800:12:5500:00:3900:00:40
2 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:43:2912900:19:547301:10:2517.8901:30:1910900:13:1000:00:4200:00:31
3 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:46:3010900:19:1610301:14:3216.9101:33:488500:12:4200:01:0700:00:35
4 1903MARIA DEL MAR FRANCO PEÑUC.A. IGUALADAABF01:49:2115500:20:5210001:13:4017.1001:34:3216100:14:4900:00:5500:00:39
5 1957BARBARA GINER HINTERMAYERPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:56:5016100:21:0612901:21:3615.4401:42:4213500:14:0800:00:3900:00:36
6 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF01:57:1516300:21:0713001:21:5715.3801:43:0413900:14:1100:00:5600:00:39
7 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF01:58:5016500:21:1113401:23:1115.1501:44:2215200:14:2800:01:3600:01:17
8 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF02:01:5716000:21:0314501:26:0614.6301:47:0915900:14:4800:00:3700:00:38
9 6022LAURA POU BATLLELLICENCIA DE DIAABF02:02:2216400:21:0814901:26:3014.5701:47:3815700:14:4400:01:5100:01:37
10 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:09:0518000:22:2516401:30:2713.9301:52:5218300:16:1300:00:4200:00:59
11 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:10:1218900:23:1116301:30:2113.9501:53:3218600:16:4000:00:4400:00:42
12 4029MARTA NUS CASANOVA C.N. REUS PLOMSABF02:10:4316900:21:4217601:35:4013.1701:57:2211400:13:2100:00:3600:00:25
13 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:11:3017200:21:5017201:33:4413.4401:55:3417700:15:5600:00:5100:00:40
14 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF02:13:1318400:22:3917401:34:4813.2901:57:2717600:15:4600:00:4300:00:36
15 4048DIANA GARCIA SOGORBC.E. TRILERCAVONS TERRES ABF02:15:4819600:25:0617301:34:3013.3301:59:3618100:16:1200:00:4900:00:35
16 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:21:0216200:21:0718601:44:5812.0002:06:0516300:14:5700:00:5500:01:03

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32