RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
219 210 8 1 10 40 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5221IGNACIO FERNANDEZ JARILLOC.N. TARRACOJNM02:22:282800:36:5611501:25:3128.0602:02:272700:20:0100:00:0000:00:00
2 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCC.N. PRAT-TRIATLOJNM02:30:3612900:42:4910901:24:5528.2602:07:449800:22:5200:00:0000:00:00
3 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM02:56:2619000:49:2717001:34:0625.5002:23:3320800:32:5300:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1262LUCAS MOLA DIAZFASTTRIATLON CLUBSUB23M02:01:11200:34:04501:09:5234.3501:43:56100:17:1500:00:0000:00:00
2 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSSUB23M02:02:39600:34:21301:09:3734.4701:43:58600:18:4100:00:0000:00:00
3 1177GENIS GRAU PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLSUB23M02:05:31100:34:04201:09:3634.4801:43:407800:21:5100:00:0000:00:00
4 3645MARTI LAZARO CORDEROC.N. VIC-ETBSUB23M02:06:181100:35:19901:12:1933.1901:47:38500:18:4000:00:0000:00:00
5 822ORIOL DURAN DURANC.N. VIC-ETBSUB23M02:10:471800:36:081901:14:1632.3201:50:243600:20:2300:00:0000:00:00
6 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTROC.N. TARRACOSUB23M02:11:242700:36:472101:14:3832.1601:51:252400:19:5900:00:0000:00:00
7 2439BORJA ALVAREZ CARRASCOCERDANYOLA CHSUB23M02:12:184000:37:521401:13:3632.6101:51:284900:20:5000:00:0000:00:00
8 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M02:13:403400:37:344001:15:3731.7401:53:114000:20:2900:00:0000:00:00
9 421OSCAR RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CATALUNYASUB23M02:25:179500:41:196401:17:4630.8601:59:0517100:26:1200:00:0000:00:00
10 4696ANTONI RUIZ BASSOLSCLUB NATACIO OLOTSUB23M02:42:5016000:45:0516201:31:5626.1102:17:0116800:25:4900:00:0000:00:00
11 1343BERNAT TERMES COLLTRIATLO PALLEJASUB23M02:47:2017600:47:1216501:32:5725.8202:20:0918000:27:1100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1595JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M02:10:001900:36:091701:14:0932.3701:50:181400:19:4200:00:0000:00:00
2 4387LLUIS VILLARO CAPDEVILACLUB NATACIO MINORISAV1M02:11:002200:36:103201:15:2031.8601:51:30900:19:3000:00:0000:00:00
3 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M02:11:502300:36:103701:15:2731.8101:51:373200:20:1300:00:0000:00:00
4 587SERGI CINCA MORROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:13:241400:35:396301:17:4530.8701:53:242600:20:0000:00:0000:00:00
5 853MANOLO GONZALEZ CUEVASCLUB NATACIO RUBIV1M02:15:235800:38:524701:16:0731.5301:54:593700:20:2400:00:0000:00:00
6 169DANI JUAN SALLESTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:16:387500:39:424501:15:5331.6301:55:355700:21:0300:00:0000:00:00
7 2908FÈIX PERDOMO PRATSCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M02:17:104500:38:125801:17:1031.1001:55:227700:21:4800:00:0000:00:00
8 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M02:17:568600:40:354601:15:5531.6101:56:306900:21:2600:00:0000:00:00
9 2749XAVIER ANTEQUERA SÀNCHEZMARESME TRIATLO CLUBV1M02:19:577400:39:407301:19:2130.2501:59:015600:20:5600:00:0000:00:00
10 5422DAVID SOLER GRIMAC.E. RAYOTEAMV1M02:21:339700:41:216601:18:0230.7601:59:238400:22:1000:00:0000:00:00
11 685ALEX GIL  NAVARROC.E. PICORNELLV1M02:21:367300:39:398301:20:3629.7802:00:156400:21:2100:00:0000:00:00
12 2692JOSE MARIA VELEZ ROMATRIATLO PALLEJAV1M02:22:129300:41:066901:18:2830.5901:59:349200:22:3800:00:0000:00:00
13 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M02:25:018200:40:339201:22:2129.1402:02:548300:22:0700:00:0000:00:00
14 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:25:358000:40:0910601:24:3928.3502:04:484800:20:4700:00:0000:00:00
15 4686FERRAN FRANQUESA SENTIASC.N. VIC-ETBV1M02:26:5911300:41:588801:22:0129.2602:03:5910700:23:0000:00:0000:00:00
16 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:29:1916100:45:157701:19:4030.1302:04:5514700:24:2400:00:0000:00:00
17 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:29:4212500:42:3310801:24:4328.3302:07:168900:22:2600:00:0000:00:00
18 5627XAVIER FARRÉ RIUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:29:438400:40:3411401:25:2528.1002:05:5912800:23:4400:00:0000:00:00
19 922JOSE ALFONSO LORENTE TORRC.E. PICORNELLV1M02:29:538100:40:2213201:28:0827.2302:08:306600:21:2300:00:0000:00:00
20 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M02:30:0613900:43:529901:23:0628.8802:06:5811000:23:0800:00:0000:00:00
21 1626ANDREU BARTUI CASANOVAC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M02:31:0013100:43:0911701:25:4527.9902:08:548200:22:0600:00:0000:00:00
22 657JOSE R. BERTOLIN EDOC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M02:31:2810400:41:3812601:27:0927.5402:08:479300:22:4100:00:0000:00:00
23 1506DAVID LOPEZ PIÑOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:31:5416200:45:178701:21:4829.3402:07:0515500:24:4900:00:0000:00:00
24 915JOSEP MARIA MORENO FURNERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:31:5914000:43:5910401:24:3228.3902:08:3112000:23:2800:00:0000:00:00
25 426FRANCISCO GARCIA LASHERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:33:2611200:41:5713301:28:0927.2302:10:0611700:23:2000:00:0000:00:00
26 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M02:34:2713400:43:1313001:27:5427.3002:11:0711600:23:2000:00:0000:00:00
27 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINECLUB TRIATLO TECNIBIKE CAV1M02:34:3616600:45:4010501:24:3628.3702:10:1614400:24:2000:00:0000:00:00
28 6008DANI PALAU BARTRINALLICENCIA DE DIAV1M02:35:0211800:42:0914801:29:5326.7002:12:0210600:23:0000:00:0000:00:00
29 1596JOSE MARIA MORALES HERNANC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M02:35:0610100:41:3515801:31:1226.3202:12:478700:22:1900:00:0000:00:00
30 644ALBERT BOSCH RIERAC.T. S.J. ABADESSESV1M02:35:0812000:42:1212701:27:1827.4902:09:3016600:25:3800:00:0000:00:00
31 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M02:35:2111400:41:5814101:28:5626.9902:10:5414800:24:2700:00:0000:00:00
32 1570FELIX CARMONA POUC.E. PICORNELLV1M02:35:3116300:45:1811601:25:4328.0002:11:0114900:24:3000:00:0000:00:00
33 194DANIEL TUDELA MARTINEZC.T. S.J. ABADESSESV1M02:36:5513000:43:0014501:29:1926.8702:12:1915400:24:3600:00:0000:00:00
34 442EDUARD TARRE FREIXASC.T. S.J. ABADESSESV1M02:36:5512300:42:3012301:26:4327.6802:09:1318500:27:4200:00:0000:00:00
35 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:38:5514400:44:0515201:30:3126.5102:14:3614300:24:1900:00:0000:00:00
36 3220ISAAC IDIARTE VALLSC.E. PENEDES MARITIMV1M02:40:1214500:44:0816401:32:3525.9202:16:4312300:23:2900:00:0000:00:00
37 3886TONI TIENDA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M02:41:5014900:44:1116801:33:3025.6702:17:4113800:24:0900:00:0000:00:00
38 5372DAVID SANGLAS PUNTÍC.N. VIC-ETBV1M02:44:0416900:45:4616601:33:1525.7402:19:0116000:25:0300:00:0000:00:00
39 4799CARLES SOLÀ BELDAC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M02:45:2013800:43:4417701:37:5524.5102:21:3912700:23:4100:00:0000:00:00
40 6005ÒSCAR FARRERONS CASANOVALLICENCIA DE DIAV1M02:45:2818500:48:3715901:31:2426.2602:20:0116300:25:2700:00:0000:00:00
41 1620MARC MOLERO CAMPOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:47:0213200:43:1016701:33:2725.6802:16:3719900:30:2500:00:0000:00:00
42 6004LLUIS GOMEZ LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:48:0117900:47:3216901:34:0225.5202:21:3417200:26:2700:00:0000:00:00
43 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M02:48:1217000:46:0217801:38:0124.4902:24:0313900:24:0900:00:0000:00:00
44 3715CRISTOBAL CARA SERRANOJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M02:54:4719300:50:1717901:38:2524.3902:28:4216900:26:0500:00:0000:00:00
45 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:55:3817800:47:2618601:40:2423.9002:27:5018700:27:4800:00:0000:00:00
46 3342PERE PLANAS CAMPSTRITEAM GIRONAV1M02:59:5618100:48:0518001:38:5524.2602:27:0021000:32:5600:00:0000:00:00
47 2180SEBASTIA PI PUIGC.N. MOLINS DE REIV1M03:07:1019600:50:3919501:46:0322.6302:36:4220000:30:2800:00:0000:00:00
48 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M03:19:0220500:53:0020201:54:1221.0202:47:1220400:31:5000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M02:18:427900:40:055701:17:1031.1001:57:157000:21:2700:00:0000:00:00
2 719JORDI MORENO MONTANERCERRR IGUALADAV2M02:21:478700:40:358001:19:5230.0502:00:276300:21:2000:00:0000:00:00
3 3887RICARD VALENZUELA CRUZUNIO ATLETICA RUBIV2M02:25:477800:40:029601:22:4928.9802:02:5110400:22:5600:00:0000:00:00
4 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:29:0812400:42:329001:22:1429.1902:04:4614600:24:2200:00:0000:00:00
5 3804CLAUDIO MONTEFUSCO MASIPCERDANYOLA CHV2M02:34:3313500:43:2412901:27:5127.3202:11:1511400:23:1800:00:0000:00:00
6 4161ANGEL MANCEBO ALVAREZTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M02:37:4014800:44:1015301:30:3226.5102:14:4210500:22:5800:00:0000:00:00
7 3305MANUEL MORENO CADENASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M02:39:5817500:46:3114701:29:3326.8002:16:0413400:23:5400:00:0000:00:00
8 3719ILDEFONS TERUEL SANCHEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV2M02:48:3515100:44:3018501:40:2023.9202:24:5012900:23:4500:00:0000:00:00
9 5948XAVIER SALA PUJOLC.T. S.J. ABADESSESV2M02:50:1215700:44:4518401:40:0423.9802:24:4916200:25:2300:00:0000:00:00
10 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:51:1517700:47:1918201:39:2424.1402:26:4315000:24:3200:00:0000:00:00
11 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M03:01:0118800:49:0319701:46:2422.5602:35:2716500:25:3400:00:0000:00:00
12 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M03:14:1020200:52:0020001:51:0321.6102:43:0320300:31:0700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:53:1620000:51:0917101:35:0525.2402:26:1417800:27:0200:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F02:27:3312800:42:489401:22:3129.0902:05:198500:22:1400:00:0000:00:00
2 59QUERALT RIBA HERNANDEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23F02:36:5913700:43:4214201:29:0626.9402:12:4814000:24:1100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F02:46:5615900:45:0217601:37:2024.6602:22:2215300:24:3400:00:0000:00:00
2 126BLANCA TRENAS HINOJOSATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1F03:01:3818300:48:2219801:46:3022.5402:34:5217500:26:4600:00:0000:00:00
3 3590TERESA POU SAÑEC.N. VIC-ETBV1F03:03:5619700:50:4619601:46:1122.6002:36:5717700:26:5900:00:0000:00:00
4 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F03:24:0120600:53:5820702:00:2419.9302:54:2219500:29:3900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIÓ BANYOLESV2F03:33:0820700:57:3620802:02:4819.5403:00:2420500:32:4400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONSERRAT CLAVERO SANCHEZC.N. REUS PLOMSV3F03:27:4720800:59:2920301:55:2220.8002:54:5120900:32:5600:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM02:01:16300:34:04401:09:3734.4701:43:41200:17:3500:00:0000:00:00
2 2491ALEIX FABREGAS  GRAÑONESPORTIU RIPOLLABM02:02:02800:34:37101:09:0234.7701:43:39300:18:2300:00:0000:00:00
3 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM02:05:53400:34:051201:13:0132.8701:47:06700:18:4700:00:0000:00:00
4 2829ANDREU MARIMON SASTREFASTTRIATLON CLUBABM02:06:121200:35:191001:12:2833.1201:47:47400:18:2500:00:0000:00:00
5 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:06:51500:34:13801:12:1533.2201:46:283500:20:2300:00:0000:00:00
6 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM02:07:372500:36:43701:11:0433.7701:47:471600:19:5000:00:0000:00:00
7 366JOAQUIM JORDI SOLER ITURRCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:07:432900:36:57601:10:5333.8601:47:502100:19:5300:00:0000:00:00
8 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM02:08:041300:35:391101:12:3333.0801:48:122000:19:5200:00:0000:00:00
9 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASCLUB TRIATLO TECNIBIKE CAABM02:08:39900:34:551801:14:1032.3601:49:051100:19:3400:00:0000:00:00
10 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM02:09:42700:34:242501:15:0131.9901:49:253400:20:1700:00:0000:00:00
11 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:10:221500:35:392301:14:5232.0601:50:311700:19:5100:00:0000:00:00
12 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM02:10:473600:37:411301:13:2732.6801:51:081200:19:3900:00:0000:00:00
13 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:10:513200:37:331601:13:5732.4501:51:30800:19:2100:00:0000:00:00
14 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM02:11:443000:36:572001:14:3732.1601:51:343100:20:1000:00:0000:00:00
15 3870RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:11:553700:37:441501:13:4132.5701:51:254100:20:3000:00:0000:00:00
16 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM02:12:122000:36:094801:16:1031.5101:52:192200:19:5300:00:0000:00:00
17 5502XAVI TOMASA SERRANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:12:161000:35:185601:17:0631.1301:52:241800:19:5200:00:0000:00:00
18 6001JOSEP ROVIRA DACHSLLICENCIA DE DIAABM02:12:262400:36:193001:15:1731.8801:51:365100:20:5000:00:0000:00:00
19 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:12:371600:36:075301:16:4731.2601:52:541500:19:4300:00:0000:00:00
20 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM02:12:534100:37:583501:15:2531.8201:53:231000:19:3000:00:0000:00:00
21 5687ALEX LOPEZ CALAHORROCLUB FIT GYMABM02:13:084800:38:132601:15:0331.9801:53:161900:19:5200:00:0000:00:00
22 1176POL RECOBER PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM02:13:101700:36:085201:16:4731.2601:52:553300:20:1500:00:0000:00:00
23 357LLUÍS BORRÀS RIERATRIATLO PALLEJAABM02:13:273500:37:364201:15:4631.6801:53:222900:20:0500:00:0000:00:00
24 2493SERGI VALLS GIMENEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:13:294400:38:124101:15:3831.7301:53:501300:19:3900:00:0000:00:00
25 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM02:13:355000:38:143301:15:2131.8501:53:352500:20:0000:00:0000:00:00
26 6006GUILLEM DOMÈNECH I SURINYLLICENCIA DE DIAABM02:13:473800:37:512701:15:0331.9801:52:545200:20:5300:00:0000:00:00
27 438JOAN SOLE CANALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:13:484600:38:122401:14:5632.0301:53:084400:20:4000:00:0000:00:00
28 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:13:575200:38:182201:14:5232.0601:53:104600:20:4700:00:0000:00:00
29 1515JORDI GARRIGA CANALSESPORTIU RIPOLLABM02:14:564900:38:144901:16:1331.4901:54:273900:20:2900:00:0000:00:00
30 248MARC RIUS CHARLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:14:585500:38:443401:15:2431.8301:54:085000:20:5000:00:0000:00:00
31 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM02:15:026500:39:132901:15:1231.9101:54:254300:20:3700:00:0000:00:00
32 2183GERMAN GARROTE BORRULLC.N. MATAROABM02:15:086400:39:124401:15:5031.6501:55:023000:20:0600:00:0000:00:00
33 6009JOSEP MARIA ILLA PICARTLLICENCIA DE DIAABM02:15:276200:39:042801:15:0431.9701:54:086200:21:1900:00:0000:00:00
34 3300JOSEP MARCÓ OLIVÉTRITEAM GIRONAABM02:15:316800:39:263101:15:1831.8701:54:444700:20:4700:00:0000:00:00
35 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:15:552100:36:105401:16:4931.2401:52:5910300:22:5600:00:0000:00:00
36 4342JAUME GONZALEZ INSENSÉCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:16:215900:38:535001:16:1331.4901:55:065900:21:1500:00:0000:00:00
37 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM02:16:265600:38:475101:16:1531.4801:55:026700:21:2400:00:0000:00:00
38 273FRANCESC PRAT BABILONIC.N. MATAROABM02:17:286300:39:094301:15:4731.6701:54:569000:22:3200:00:0000:00:00
39 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM02:17:383300:37:335901:17:3230.9501:55:059100:22:3300:00:0000:00:00
40 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLACLUB NATACIÓ SITGESABM02:17:579100:40:523901:15:3631.7501:56:287100:21:2900:00:0000:00:00
41 716ROBERT CANADELL PEÑACLUB NATACIO MINORISAABM02:18:006900:39:266501:17:5930.7801:57:254200:20:3500:00:0000:00:00
42 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB FIT GYMABM02:18:223900:37:517001:18:5530.4101:56:467400:21:3600:00:0000:00:00
43 5296ALBERT COT MATASCLUB ESPORTIU TORDERAABM02:18:2810600:41:403601:15:2631.8201:57:066500:21:2200:00:0000:00:00
44 3783XAVIER GIL ROCACLUB ESPORTIU TORDERAABM02:18:4510700:41:413801:15:2931.8001:57:107200:21:3500:00:0000:00:00
45 3691ARTUR CUÑAT PELLICERC.N. SABADELLABM02:18:546600:39:197501:19:3130.1801:58:502800:20:0400:00:0000:00:00
46 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:18:555100:38:167901:19:4430.1001:58:005400:20:5500:00:0000:00:00
47 980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:19:257000:39:277601:19:3330.1701:59:003800:20:2500:00:0000:00:00
48 2025JORDI UREÑA LARAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:19:435700:38:477201:19:1630.2801:58:037500:21:4000:00:0000:00:00
49 4794TONI FONT MARTICLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:19:576700:39:197801:19:4330.1101:59:025300:20:5500:00:0000:00:00
50 5368EDUARD PALOMER ROCATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM02:20:054700:38:128401:21:1229.5601:59:244500:20:4100:00:0000:00:00
51 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM02:20:307200:39:377401:19:2930.2001:59:066800:21:2400:00:0000:00:00
52 4414ALBERTO DIAZ LOPEZC.N. PRAT-TRIATLOABM02:20:486100:39:038201:20:3229.8001:59:355800:21:1300:00:0000:00:00
53 4392OSCAR RECUENCO SALACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:21:204300:38:128101:19:5730.0201:58:0911100:23:1100:00:0000:00:00
54 3176JORDI ALTAYÓ RIPOLLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:21:2311900:42:115501:16:5731.1901:59:088600:22:1500:00:0000:00:00
55 651JUAN VALSERA  ROBLESCLUB CICLISTA BANYOLESABM02:21:403100:37:2910001:23:1528.8302:00:445500:20:5600:00:0000:00:00
56 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM02:21:437600:39:497101:19:0130.3701:58:5010100:22:5300:00:0000:00:00
57 556DANIEL SANZ FERNANDEZCLUB TRIATLO SPARTRIANSABM02:22:246000:39:038601:21:2929.4502:00:328000:21:5200:00:0000:00:00
58 3732ISAAC COLOMER GONÁZLEZCLUB ESPORTIU SHISSEABM02:22:329800:41:256201:17:4530.8701:59:1011800:23:2200:00:0000:00:00
59 5213NIL GAJA BALLARÓTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:22:379900:41:266801:18:1830.6501:59:4410200:22:5300:00:0000:00:00
60 3003ALEX PLA LORENTECERDANYOLA CHABM02:22:5110500:41:396101:17:4430.8701:59:2312100:23:2800:00:0000:00:00
61 750ANDRES JOSE SUAREZ GALLOC.N. CATALUNYAABM02:23:139600:41:206001:17:4130.8901:59:0114100:24:1200:00:0000:00:00
62 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETABM02:23:1410800:41:436701:18:0930.7101:59:5211900:23:2200:00:0000:00:00
63 328JAUME AGUILERA LOPEZCLUB TRIATLO SPARTRIANSABM02:24:587100:39:309501:22:4629.0002:02:169400:22:4200:00:0000:00:00
64 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM02:25:105300:38:2611201:25:2528.1002:03:516100:21:1900:00:0000:00:00
65 4535MARÇAL ESPARCH BORRELLCLUB TRI-BUABM02:25:169000:40:529701:22:4928.9802:03:417300:21:3500:00:0000:00:00
66 306FRANCESC GIL APARICIOSBR OPEN TEAMABM02:25:354200:38:0110701:24:4128.3402:02:4210000:22:5300:00:0000:00:00
67 4841FRANCISCO JAVIER FOLGOSO C.N. PRAT-TRIATLOABM02:25:3910900:41:458901:22:1029.2102:03:557600:21:4400:00:0000:00:00
68 1456JAUME DE DIAGO CALLAOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:26:2511700:42:068501:21:2629.4702:03:329900:22:5300:00:0000:00:00
69 1526GIL LOPEZ DOMENECHC.E. PENEDES MARITIMABM02:27:178300:40:339801:22:5728.9302:03:3013300:23:4700:00:0000:00:00
70 6007JORDI RIERA POÑLLICENCIA DE DIAABM02:27:432600:36:4315601:31:0226.3602:07:452300:19:5800:00:0000:00:00
71 5279RAIMON AMARO PUJOLESPORTIU RIPOLLABM02:28:2311600:42:0210101:23:1528.8302:05:1710900:23:0600:00:0000:00:00
72 491MARC MAZZEI BARCELOC.N. MATAROABM02:28:239200:40:5311301:25:2528.1002:06:188100:22:0500:00:0000:00:00
73 333XAVIER BERNAUS ALDOMAP.C. CERVERA-TRIATLOABM02:29:2411000:41:4810301:24:2028.4602:06:0811200:23:1600:00:0000:00:00
74 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM02:29:3612700:42:449101:22:1829.1602:05:0215200:24:3400:00:0000:00:00
75 2640CARLES GARCIA DELGADOC.T. S.J. ABADESSESABM02:30:585400:38:4313101:28:0827.2302:06:5113700:24:0700:00:0000:00:00
76 3493JAVIER ESPAÑA RIVERAC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM02:31:0315000:44:229301:22:2729.1102:06:4914200:24:1400:00:0000:00:00
77 3369XAVIER SOLER RODRÍGUEZC.T. S.J. ABADESSESABM02:31:397700:39:5313801:28:3027.1202:08:2311300:23:1600:00:0000:00:00
78 5989ALBERT SOLA COLOMERAC.N. PRAT-TRIATLOABM02:32:1512100:42:1512101:26:3227.7302:08:4712200:23:2800:00:0000:00:00
79 628PEDRO AMADOR PERISCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM02:32:2210300:41:3714601:29:2826.8302:11:056000:21:1700:00:0000:00:00
80 1089ALEX ALTES DURANCLUB NATACIO SITGESABM02:32:3810000:41:3413601:28:2027.1702:09:549500:22:4400:00:0000:00:00
81 1479DANIEL ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:32:459400:41:0812201:26:3827.7002:07:4615900:24:5900:00:0000:00:00
82 3784JORDI MARTIN LEIVA C.E. CATEDRA BIKESABM02:32:488800:40:3912001:26:2227.7902:07:0116700:25:4700:00:0000:00:00
83 7015ROGER REGUANT CODINALLICENCIA DE DIAABM02:33:1014700:44:1012501:27:0827.5402:11:187900:21:5200:00:0000:00:00
84 5217ALBERT PARRA MARTINEZCLUB NATACIO MINORISAABM02:33:2815300:44:3111101:25:1828.1402:09:4912600:23:3900:00:0000:00:00
85 3736ROBERTO MARTÍN MORACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM02:34:0610200:41:3714901:30:0426.6502:11:418800:22:2500:00:0000:00:00
86 7016DANIEL GALÁN TAVARES LLICENCIA DE DIAABM02:34:3011500:41:5914001:28:5626.9902:10:5512500:23:3500:00:0000:00:00
87 5645MIQUEL AULADELL DORDALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:34:3513600:43:2713701:28:2427.1502:11:519600:22:4400:00:0000:00:00
88 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:35:498500:40:3416001:31:2926.2302:12:0313000:23:4600:00:0000:00:00
89 1601MARC PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM02:36:2315200:44:3111001:25:0028.2402:09:3117600:26:5200:00:0000:00:00
90 4490IGNASI FREIXA FURIOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:36:5312200:42:1715401:30:5026.4202:13:0713100:23:4600:00:0000:00:00
91 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATABM02:38:2116400:45:1813401:28:0927.2302:13:2715800:24:5400:00:0000:00:00
92 2460XAVIER RIERA MARGARITC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:39:2916500:45:3910201:23:5228.6202:09:3119700:29:5800:00:0000:00:00
93 5577LLUIS BAUSELA AUTILLOINDEPENDENTABM02:39:4315500:44:3415001:30:0526.6402:14:3916100:25:0400:00:0000:00:00
94 2150IVAN MUÑOZCLUB TRI-BUABM02:39:4914600:44:0916101:31:5426.1202:16:0313200:23:4600:00:0000:00:00
95 2782GABRIEL PASCUAL GONZÁLEZCLUB ESPORTIU GIGGATRIABM02:39:5013300:43:1114401:29:1226.9102:12:2318400:27:2700:00:0000:00:00
96 5277BERNAT SÁNCHEZ TOROC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM02:39:5315800:44:4715101:30:1626.5902:15:0315600:24:5000:00:0000:00:00
97 5403ADRIÁN MEDINA GALLARDOC.N. VIC-ETBABM02:40:528900:40:4617501:37:1924.6602:18:059700:22:4700:00:0000:00:00
98 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANADISTANCE LA SALLEABM02:42:4818700:48:5812801:27:4427.3602:16:4217000:26:0600:00:0000:00:00
99 3906ORIOL PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM02:43:1715600:44:4413901:28:4427.0502:13:2819600:29:4900:00:0000:00:00
100 5987ARNAU GALÍ CASTROCLUB ESPORTIU SHISSEABM02:46:3811100:41:5518801:40:4223.8302:22:3713600:24:0100:00:0000:00:00
101 1307ALEXANDRE SALDES BARBERACLUB TRIATLO SPARTRIANSABM02:46:4714300:44:0117301:35:3125.1302:19:3218100:27:1500:00:0000:00:00
102 4910SERGIO BRENES RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:46:5119500:50:2212401:27:0027.5902:17:2219400:29:2900:00:0000:00:00
103 1232PEP XAMPRÓ ENERIZCLUB ESPORTIU SHISSEABM02:54:3719200:50:1417401:36:2624.8902:26:4018900:27:5700:00:0000:00:00
104 3731SAUL TORRES PRADOSCLUB VO2ABM02:55:1617300:46:2819001:42:2023.4502:28:4817300:26:2800:00:0000:00:00
105 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM02:58:3615400:44:3419401:45:3022.7502:30:0419200:28:3200:00:0000:00:00
106 4935FERRAN ARNALDO MAROTOASSOCIACIO ESPORTIVA corrABM02:59:2418900:49:1619201:43:0123.3002:32:1717900:27:0700:00:0000:00:00
107 3203RAIMON PUJOL MOLLAC.N. VIC-ETBABM03:01:2019800:51:0618301:39:4324.0702:30:4920100:30:3100:00:0000:00:00
108 6003JORDI SUALISLLICENCIA DE DIAABM03:03:3417100:46:1819901:49:2921.9202:35:4718600:27:4700:00:0000:00:00
109 7020MARC BELLVERT SALASLLICENCIA DE DIAABM03:15:5219400:50:2120401:56:4620.5502:47:0719300:28:4500:00:0000:00:00
110 1297EDUARD PONS BONETCLUB TRIATLO SPARTRIANSABM03:41:0420901:00:5621002:07:2318.8403:08:1920600:32:4500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1859VERÓNICA ANDREA AVENIC.N. VIC-ETBABF02:33:4312600:42:3311901:26:1727.8202:08:5015700:24:5300:00:0000:00:00
2 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:35:3617400:46:3011801:26:0227.9002:12:3210800:23:0400:00:0000:00:00
3 1822CRISTINA PRAT DOTC.N. PRAT-TRIATLOABF02:36:2614100:44:0014301:29:0826.9302:13:0811500:23:1800:00:0000:00:00
4 4051CLARA SEGUES VIDALC.N. CATALUNYAABF02:39:5414200:44:0116301:32:2225.9802:16:2312400:23:3100:00:0000:00:00
5 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLC.N. PRAT-TRIATLOABF02:40:3216700:45:4115501:30:5026.4202:16:3113500:24:0100:00:0000:00:00
6 5139LESLIE REKOW REPULLOC.N. PRAT-TRIATLOABF02:41:2116800:45:4415701:31:0526.3502:16:4915100:24:3200:00:0000:00:00
7 62MIREIA RODRIGUEZ CARREÑOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF02:44:1518600:48:4413501:28:1227.2102:16:5618200:27:1900:00:0000:00:00
8 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:45:5317200:46:2717201:35:0525.2402:21:3214500:24:2100:00:0000:00:00
9 8MARTA BASSA GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOABF02:55:2818000:47:3218901:41:1923.6902:28:5117400:26:3700:00:0000:00:00
10 1858ANNA POBLET CASANOVASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABF02:56:2118200:48:0919101:42:4223.3702:30:5116400:25:3000:00:0000:00:00
11 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:56:3918400:48:3618701:40:3823.8502:29:1418300:27:2500:00:0000:00:00
12 1896ESTER VALLEJO I COSTAC.N. VIC-ETBABF02:58:4820100:51:1918101:39:1324.1902:30:3219100:28:1600:00:0000:00:00
13 1829HELIA ROCHA IÑIGOC.N. MATAROABF03:08:1620300:52:3419301:45:2922.7502:38:0319800:30:1300:00:0000:00:00
14 1885MAMEN ROMAN MARINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF03:14:4720400:52:3820101:51:3221.5202:44:1020200:30:3700:00:0000:00:00
15 1808KATARZYNA OLIMPIA WATROBAC.N. CATALUNYAABF03:17:4519100:49:4020602:00:0120.0002:49:4119000:28:0400:00:0000:00:00
16 1900MARTA CERDA LAFONTC.N. CATALUNYAABF03:17:4519900:51:0820501:58:4820.2002:49:5618800:27:4900:00:0000:00:00
17 5050SÍLVIA ABELLA ROMEUCLUB TRIATLO SPARTRIANSABF03:41:0521001:00:5620902:07:1618.8603:08:1220700:32:5300:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32