RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
365 352 11 2 10 40 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 547ALEX MARTÍNEZ AVILAVILADECANS TRIATLOJNM02:34:0222300:44:5419901:21:0129.6202:05:5532000:28:070:00:000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M02:00:29500:35:40501:06:2736.1201:42:07500:18:220:00:000:00:00
2 1517MARC MARTINEZ MIRALLESDISTANCE LA SALLESUB23M02:02:493100:37:222201:06:5535.8701:44:17900:18:320:00:000:00:00
3 2439BORJA ALVAREZ CARRASCOCERDANYOLA CHSUB23M02:07:316200:38:372301:07:0135.8101:45:3813000:21:530:00:000:00:00
4 6011XABIER RODRIGUEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIASUB23M02:13:3210600:40:506701:11:2833.5801:52:189700:21:140:00:000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4387LLUIS VILLARO CAPDEVILACLUB NATACIO MINORISAV1M02:01:201300:35:471601:06:4235.9801:42:291500:18:510:00:000:00:00
2 587SERGI CINCA MORROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:03:19900:35:424001:08:3435.0001:44:162000:19:030:00:000:00:00
3 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M02:04:351700:36:063701:08:1535.1601:44:216200:20:140:00:000:00:00
4 849CRISTIAN FERNANDEZ DOMINGCLUB GASSS TRIATLOV1M02:05:394400:37:553501:07:4635.4201:45:414800:19:580:00:000:00:00
5 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:05:465200:38:173101:07:3135.5501:45:484700:19:580:00:000:00:00
6 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M02:09:315500:38:297001:11:3833.5001:50:072700:19:240:00:000:00:00
7 2871JOSE MIGUEL HERRERA SIERRC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:10:267400:39:115701:10:5333.8601:50:046700:20:220:00:000:00:00
8 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M02:10:446900:39:076101:11:0833.7401:50:157400:20:290:00:000:00:00
9 169DANI JUAN SALLESTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:10:587600:39:125601:10:5333.8601:50:058900:20:530:00:000:00:00
10 4362SERGIO GAETE AGUILERAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:11:194600:38:0310401:13:1632.7601:51:195100:20:000:00:000:00:00
11 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M02:12:116500:38:438001:12:0433.3001:50:4710600:21:240:00:000:00:00
12 755ALEJANDRO FRIAS CHICAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:12:209100:39:568101:12:0933.2601:52:056400:20:150:00:000:00:00
13 1128BERNARDO GONZALEZ MARTINEVILADECANS TRIATLOV1M02:12:318000:39:189901:13:0432.8501:52:226100:20:090:00:000:00:00
14 488JOAN FABRE JORDANC.N. BADALONAV1M02:12:356800:39:0211001:13:3332.6301:52:355200:20:000:00:000:00:00
15 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M02:13:0112100:41:225501:10:4833.9001:52:108700:20:510:00:000:00:00
16 922JOSE ALFONSO LORENTE TORRC.E. PICORNELLV1M02:13:357100:39:1011801:14:2732.2401:53:374600:19:580:00:000:00:00
17 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:13:497000:39:0911701:14:1432.3301:53:237100:20:260:00:000:00:00
18 3622JESUS FRAILE JIMENEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:14:027500:39:1210501:13:1632.7601:52:2811500:21:340:00:000:00:00
19 2892SERGI MINGOTE MORENOC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:14:4013500:41:586801:11:2933.5701:53:279600:21:130:00:000:00:00
20 5422DAVID SOLER GRIMAC.E. RAYOTEAMV1M02:15:3512000:41:206001:11:0033.8001:52:2019700:23:150:00:000:00:00
21 6015ANTONIO VAZQUEZ PASCUALLLICENCIA DE DIAV1M02:15:4814400:42:107401:11:4733.4301:53:5712600:21:510:00:000:00:00
22 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M02:16:3913100:41:529201:12:5132.9401:54:4313300:21:560:00:000:00:00
23 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV1M02:16:5317300:43:007101:11:3833.5001:54:3814400:22:150:00:000:00:00
24 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M02:17:0010700:40:5113501:15:4431.6901:56:357000:20:250:00:000:00:00
25 1506DAVID LOPEZ PIÑOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:17:2219100:43:415801:10:5633.8301:54:3717000:22:450:00:000:00:00
26 2263MARCOS COELLO MIGUELCERDANYOLA CHV1M02:17:5515100:42:2312001:14:4432.1101:57:078500:20:480:00:000:00:00
27 706XAVIER CODÓ GRASACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:18:3913700:41:5912301:15:0231.9901:57:0111800:21:380:00:000:00:00
28 1236ALBERT OLCINA PUIGDEVALLTRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVV1M02:19:4318700:43:368801:12:3033.1001:56:0621400:23:370:00:000:00:00
29 4762RAFAEL NAVARRO ALVAREZWEFEEL TEAMV1M02:19:5612500:41:4814701:16:4231.2901:58:3010900:21:260:00:000:00:00
30 7027JOSE ANTONIO ORTIZ MORATOLLICENCIA DE DIAV1M02:20:0210300:40:3915001:16:4731.2601:57:2616300:22:360:00:000:00:00
31 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:20:2119000:43:3911401:14:0932.3701:57:4815800:22:330:00:000:00:00
32 5716FERRAN GONZÀLEZ CASTELLÀINDEPENDENTV1M02:20:4918100:43:2713301:15:3931.7301:59:0612200:21:430:00:000:00:00
33 404OSCAR ORELLANA CODINACLUB TRI5UV1M02:21:2211200:41:0417401:19:0530.3502:00:099500:21:130:00:000:00:00
34 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIO SITGESV1M02:21:538400:39:2516301:18:2030.6401:57:4523100:24:080:00:000:00:00
35 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:21:5423400:45:158701:12:1933.1901:57:3423800:24:200:00:000:00:00
36 2751JOAN MARZO CLUSELLASINDEPENDENTV1M02:22:2510000:40:3519401:20:5429.6702:01:299100:20:560:00:000:00:00
37 3976XAVIER DE BLAS GONZÁLEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:22:2819600:43:4713801:16:0431.5501:59:5116600:22:370:00:000:00:00
38 4853ANGEL GARRIDO GARCIATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:22:4514000:42:0717201:18:5230.4302:00:5912300:21:460:00:000:00:00
39 7030ABEL RAMOS FELEZLLICENCIA DE DIAV1M02:23:0116500:42:4716701:18:3830.5202:01:2511700:21:360:00:000:00:00
40 2343XAVIER ACOSTA JULIACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:23:1614600:42:1615601:17:3730.9201:59:5320300:23:230:00:000:00:00
41 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:23:2916700:42:4916901:18:4230.5002:01:3113400:21:580:00:000:00:00
42 1361DAVID PRUÑONOSA GOTACLUB TRI5UV1M02:24:1522900:45:0414601:16:4231.2902:01:4615100:22:290:00:000:00:00
43 2745JOSEP RICART ARENASCLUB TRI5UV1M02:24:1617700:43:1617301:18:5530.4102:02:1113700:22:050:00:000:00:00
44 7021FEDE HABA MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M02:25:1818800:43:3814501:16:3931.3102:00:1726600:25:010:00:000:00:00
45 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M02:25:2112400:41:4720501:21:2629.4702:03:1314100:22:080:00:000:00:00
46 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M02:25:4910500:40:4922701:23:4028.6902:04:2910400:21:200:00:000:00:00
47 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANCERDANYOLA CHV1M02:26:2813800:41:5920701:21:3729.4102:03:3617900:22:520:00:000:00:00
48 6012DAVID BARCELOLLICENCIA DE DIAV1M02:26:2823800:45:2812201:14:5032.0702:00:1829200:26:100:00:000:00:00
49 2022JAIME PALOMINO ENRIQUEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:26:3821400:44:4818701:19:5830.0102:04:4612800:21:520:00:000:00:00
50 3070CESAR MIRANDA RENAUINDEPENDENTV1M02:26:4416400:42:4120801:21:4329.3702:04:2414700:22:200:00:000:00:00
51 1537JOSE MANUEL RIO DEIROSC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:27:4821800:44:5018401:19:5430.0402:04:4418800:23:040:00:000:00:00
52 3220ISAAC IDIARTE VALLSC.E. PENEDES MARITIMV1M02:27:5117600:43:1021901:22:3429.0702:05:4413900:22:070:00:000:00:00
53 2111MANUEL FERNANDEZ CORELLAINDEPENDENTV1M02:28:1825800:46:1516501:18:3230.5602:04:4720600:23:310:00:000:00:00
54 964SERGI GARCIA I SOLAINDEPENDENTV1M02:28:2523900:45:2918801:20:0629.9602:05:3517500:22:500:00:000:00:00
55 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M02:28:3627000:46:4515901:17:5730.7902:04:4222500:23:540:00:000:00:00
56 1047FELICIANO GARCIA BAUTISTATRIATLO OLESAV1M02:29:3127900:47:0720901:21:5429.3002:09:017600:20:300:00:000:00:00
57 7040SERGI FONTS MESTRESLLICENCIA DE DIAV1M02:29:4118000:43:2122801:23:4928.6302:07:1015500:22:310:00:000:00:00
58 308JORDI COROMINES PAGESINDEPENDENTV1M02:29:5919300:43:4321401:22:1329.1902:05:5622800:24:030:00:000:00:00
59 3956ALFRED AGUILAR COLLADOCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV1M02:30:2425500:46:1219601:20:5429.6702:07:0619900:23:180:00:000:00:00
60 3886TONI TIENDA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M02:30:2820800:44:3521801:22:3129.0902:07:0620100:23:220:00:000:00:00
61 5962FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M02:30:5918600:43:3622501:23:2728.7602:07:0322700:23:560:00:000:00:00
62 1205JOSEP QUEVEDO REYESCLUB TRIATLO BERGAV1M02:31:3526900:46:4121601:22:1829.1602:08:5916500:22:360:00:000:00:00
63 275DAVID CAMPOS CUCARELLAC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:31:3928900:47:3619801:21:0029.6302:08:3618700:23:030:00:000:00:00
64 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:31:5521200:44:4422001:22:4029.0302:07:2424700:24:310:00:000:00:00
65 7019JORDI PRADELLS GEREZLLICENCIA DE DIAV1M02:32:1421100:44:4022401:23:1428.8302:07:5423900:24:200:00:000:00:00
66 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M02:32:4017500:43:0224301:25:2828.0802:08:3023200:24:100:00:000:00:00
67 6016ALBERT LACASA BELTRANLLICENCIA DE DIAV1M02:33:0325100:45:5221701:22:3129.0902:08:2325200:24:400:00:000:00:00
68 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M02:33:1028700:47:2319701:20:5629.6502:08:1926100:24:510:00:000:00:00
69 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV1M02:33:4620400:44:0524701:25:5027.9602:09:5522100:23:510:00:000:00:00
70 2825ENRIQUE MANUEL DEL REY PESLOP.CAT SABADELLV1M02:33:5228500:47:1721201:22:0829.2202:09:2524500:24:270:00:000:00:00
71 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M02:34:1525700:46:1423201:24:0828.5302:10:2222200:23:530:00:000:00:00
72 2140JORDI MAIQUES DERNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:34:3827300:46:5022101:22:4429.0102:09:3426700:25:040:00:000:00:00
73 6014DAVID ARANDA MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M02:35:5720200:44:0123601:24:3828.3602:08:3931300:27:180:00:000:00:00
74 4212MIGUEL MORILLO POLEYCERDANYOLA CHV1M02:36:2613200:41:5527401:31:0026.3702:12:5520700:23:310:00:000:00:00
75 1332JOSE ANTONIO LOPEZ FERNANC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M02:36:4422700:45:0225901:27:2427.4602:12:2623400:24:180:00:000:00:00
76 2573CARLOS ORDOÑEZ MORILLODISTANCE LA SALLEV1M02:37:4422100:44:5225101:26:3127.7402:11:2329600:26:210:00:000:00:00
77 5454ANTONI FREIXA MARTINDISTANCE LA SALLEV1M02:38:1224600:45:3926301:27:4427.3602:13:2326000:24:490:00:000:00:00
78 5487XAVIER RECASENS DE LA PIÑC.N. BADALONAV1M02:38:2726000:46:2526201:27:4327.3602:14:0823700:24:190:00:000:00:00
79 3214JOSE ESCUDERO FERNANDEZINDEPENDENTV1M02:39:2127600:46:5325601:27:0527.5602:13:5827200:25:230:00:000:00:00
80 5372DAVID SANGLAS PUNTÍC.N. VIC-ETBV1M02:39:4429000:47:4526001:27:3827.3902:15:2324000:24:210:00:000:00:00
81 2717LLUIS PLAZA CARBOC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M02:41:3524100:45:3128001:31:2026.2802:16:5125700:24:440:00:000:00:00
82 2519DAVID ROMANCE VILARDELLCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:42:0925200:45:5627701:31:0426.3502:17:0026900:25:090:00:000:00:00
83 2127VÍCTOR OLIVE VIVANCOSC.N. MOLINS DE REIV1M02:43:0833200:51:3425301:26:4227.6802:18:1626200:24:520:00:000:00:00
84 2394JOSE SANDÁ PAZOSTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:43:1123600:45:1628801:32:2225.9802:17:3827500:25:330:00:000:00:00
85 1384XAVIER ALOY CALAFC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:43:3031000:49:2526901:29:4326.7502:19:0824300:24:220:00:000:00:00
86 4800VÍCTOR SUÑE ORTINC.N. MOLINS DE REIV1M02:43:4227200:46:5029201:32:5825.8202:19:4822400:23:540:00:000:00:00
87 4213OSCAR RUIZ GOMEZCERDANYOLA CHV1M02:45:0624300:45:3427101:30:2226.5602:15:5633500:29:100:00:000:00:00
88 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M02:45:0628100:47:1429301:32:5925.8102:20:1326300:24:530:00:000:00:00
89 2956JAUME VALLS BORRÀSCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M02:45:2130700:49:0627201:30:3126.5102:19:3728700:25:440:00:000:00:00
90 6008FERNANDO SERRANO DEL PINOLLICENCIA DE DIAV1M02:45:2425000:45:4930401:34:0025.5302:19:4927800:25:350:00:000:00:00
91 7035JORDI TRAVER ORRIOLSLLICENCIA DE DIAV1M02:45:2426100:46:2729801:33:1825.7202:19:4528100:25:390:00:000:00:00
92 288OSCAR ESCUDER DE LA TORREINDEPENDENTV1M02:46:1329100:47:4628701:32:1726.0102:20:0329300:26:100:00:000:00:00
93 2336ROBERT TRENCH I GARCÍATRIATLO JOVENT 79V1M02:47:2728600:47:1831501:35:2725.1402:22:4525600:24:420:00:000:00:00
94 4420ALBERTO DAVIDCLUB TRI5UV1M02:47:5730300:48:4729401:33:0525.7802:21:5229000:26:050:00:000:00:00
95 7018ENRIC ALMIÑANA SERRALLICENCIA DE DIAV1M02:50:4031900:50:0431401:35:1325.2102:25:1727300:25:230:00:000:00:00
96 2533DAVID PLAYA I MANENTCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:50:5832000:50:0730101:33:3325.6502:23:4031400:27:180:00:000:00:00
97 2054PATRICIO COBO LEONINDEPENDENTV1M02:52:3833400:51:4930201:33:3825.6302:25:2731100:27:110:00:000:00:00
98 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:53:2733000:51:2929501:33:0925.7602:24:3833100:28:490:00:000:00:00
99 764JAVIER JIMENEZ PUEYOINDEPENDENTV1M02:55:0431600:49:5932601:39:3124.1202:29:3027700:25:340:00:000:00:00
100 1400EDU DOMENECH RUBIDISTANCE LA SALLEV1M02:57:4233900:52:2331901:36:1424.9402:28:3733300:29:050:00:000:00:00
101 3440MIQUEL JODAR CORREROTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:58:3632700:51:1632901:40:1723.9302:31:3330800:27:030:00:000:00:00
102 3907CINTO TORTAJADACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M03:00:2634400:53:1431601:35:3625.1002:28:5034200:31:360:00:000:00:00
103 1594JAVIER BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M03:09:0233600:51:5231201:35:1225.2102:27:0434400:41:580:00:000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M02:12:088900:39:518401:12:1433.2301:52:055600:20:030:00:000:00:00
2 3887RICARD VALENZUELA CRUZUNIO ATLETICA RUBIV2M02:12:1210100:40:356401:11:2233.6301:51:576300:20:150:00:000:00:00
3 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M02:12:238300:39:218201:12:1133.2501:51:328800:20:510:00:000:00:00
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:14:0312200:41:265101:10:3234.0301:51:5813800:22:050:00:000:00:00
5 654ANTONIO GORDUN QUILESC.A. RIBAGORÇANAV2M02:17:3113400:41:5810601:13:2032.7301:55:1814300:22:130:00:000:00:00
6 4683JESUS GONZALEZ FARRESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M02:19:4414200:42:1012401:15:0331.9801:57:1315400:22:310:00:000:00:00
7 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARUNIO ATLETICA RUBIV2M02:25:2420900:44:3615101:17:0331.1502:01:3921700:23:450:00:000:00:00
8 2869PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLOV2M02:25:2914500:42:1418201:19:3930.1302:01:5321200:23:360:00:000:00:00
9 3804CLAUDIO MONTEFUSCO MASIPCERDANYOLA CHV2M02:25:5219400:43:4617801:19:2630.2102:03:1216900:22:400:00:000:00:00
10 2321HECTOR VENTEO FERNANDEZC.N. BADALONAV2M02:26:0524000:45:3014901:16:4731.2602:02:1722000:23:480:00:000:00:00
11 3305MANUEL MORENO CADENASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M02:27:2224700:45:4117601:19:0930.3202:04:5015600:22:320:00:000:00:00
12 4161ANGEL MANCEBO ALVAREZTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M02:31:4118200:43:2824401:25:3928.0202:09:0716100:22:340:00:000:00:00
13 1269ENRIC VICENTE ANDRESC.E. RAYOTEAMV2M02:33:5228200:47:1521101:22:0529.2402:09:2024900:24:320:00:000:00:00
14 2240JAUME GUBERN BOIXC.N. BADALONAV2M02:34:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
15 5981FRANCISCO MARTORELL FERNAINDEPENDENTV2M02:42:4831200:49:3823501:24:2428.4402:14:0232900:28:460:00:000:00:00
16 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M02:43:1126800:46:4027301:30:5726.3902:17:3727600:25:340:00:000:00:00
17 3882JOSE JOAQUIN PINHEIRO GONUNIO ATLETICA RUBIV2M02:43:2321000:44:3831101:35:0525.2402:19:4321500:23:400:00:000:00:00
18 6007ANDREU RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAV2M02:45:1931300:49:4126501:27:5027.3202:17:3131700:27:480:00:000:00:00
19 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:46:1929400:47:5029901:33:3125.6602:21:2126500:24:580:00:000:00:00
20 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M02:48:2029700:48:1230701:34:2425.4202:22:3628600:25:440:00:000:00:00
21 5643JORDI ARMENGOL SANTACREUTG TRIATLO SITGESV2M02:50:4430000:48:2132201:37:1924.6602:25:4026800:25:040:00:000:00:00
22 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M03:04:3334700:55:1833001:40:3423.8602:35:5232800:28:410:00:000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:45:5632900:51:2625701:27:1727.5002:18:4331200:27:130:00:000:00:00
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M03:00:1132800:51:2333101:40:3523.8602:31:5832200:28:130:00:000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 126BLANCA TRENAS HINOJOSATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1F02:44:0828400:47:1628901:32:2625.9602:19:4224400:24:260:00:000:00:00
2 4043MAR PUIG GUALSCLUB NATACIO MINORISAV1F02:44:2329900:48:2128301:31:3026.2302:19:5125000:24:320:00:000:00:00
3 1972ANTONIA VERA FERNANDEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:57:1532600:51:0732801:39:5424.0202:31:0129500:26:140:00:000:00:00
4 3569CRISTINA CASACUBERTA THIÓCLUB TRI5UV1F03:09:0734900:55:2333901:45:1922.7902:40:4232400:28:250:00:000:00:00
5 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F03:09:4634600:54:1533801:45:0622.8402:39:2134000:30:250:00:000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F03:09:5435000:55:4134301:47:4522.2702:43:2629800:26:280:00:000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONSERRAT CLAVERO SANCHEZC.N. REUS PLOMSV3F03:13:5935101:01:5033301:41:0523.7402:42:5534100:31:040:00:000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 240LLUIS VILA AGUILARC.N. MATAROABM01:57:45100:33:58701:06:3136.0801:40:29100:17:160:00:000:00:00
2 640MANUEL LLORET ZARAGOZICLUB NATACIO SITGESABM01:59:261600:36:03101:04:2037.3101:40:231900:19:030:00:000:00:00
3 1436IVAN LIMIA BOOC. ATLETISME MONTORNESABM01:59:56200:35:032901:07:1635.6801:42:19200:17:370:00:000:00:00
4 1542RAMON ZAPATA MAURITRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:00:09700:35:411001:06:3436.0501:42:15300:17:540:00:000:00:00
5 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM02:00:251400:35:48401:06:2536.1401:42:13400:18:120:00:000:00:00
6 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:00:41300:35:38901:06:3236.0701:42:10800:18:310:00:000:00:00
7 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79ABM02:00:451200:35:47801:06:3236.0701:42:19700:18:260:00:000:00:00
8 1184ROBERTO MARTINEZ CALDERONC. ATLETISME MONTORNESABM02:00:48400:35:391701:06:4335.9701:42:22600:18:260:00:000:00:00
9 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARC.N. PRAT-TRIATLOABM02:01:031000:35:441401:06:4036.0001:42:241100:18:390:00:000:00:00
10 2024JORDI MATOS PARDOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:01:322300:36:55201:05:3936.5601:42:341800:18:580:00:000:00:00
11 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:01:571100:35:471201:06:3736.0301:42:243000:19:330:00:000:00:00
12 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM02:02:471900:36:223401:07:4535.4201:44:071200:18:400:00:000:00:00
13 631CARLOS LUIS PERELLOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:02:514800:38:09301:06:0836.2901:44:171000:18:340:00:000:00:00
14 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM02:03:002200:36:553001:07:2335.6201:44:181300:18:420:00:000:00:00
15 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM02:03:102800:37:022601:07:1235.7101:44:141700:18:560:00:000:00:00
16 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM02:03:152400:36:562701:07:1235.7101:44:082100:19:070:00:000:00:00
17 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM02:03:303800:37:381101:06:3536.0501:44:132300:19:170:00:000:00:00
18 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM02:03:322900:37:191501:06:4135.9901:44:002900:19:320:00:000:00:00
19 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM02:03:563000:37:201901:06:5035.9101:44:103500:19:460:00:000:00:00
20 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:04:044100:37:41601:06:2836.1101:44:094400:19:550:00:000:00:00
21 5502XAVI TOMASA SERRANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:04:14600:35:404401:09:5234.3501:45:321400:18:420:00:000:00:00
22 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM02:04:172000:36:224201:09:0234.7701:45:241600:18:530:00:000:00:00
23 2393XAVI REYES SALAMANCAC. ATLETISME MONTORNESABM02:04:233500:37:321801:06:4535.9601:44:175800:20:060:00:000:00:00
24 2636JORDI FERRE CAPAROCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:04:274000:37:412101:06:5535.8701:44:364000:19:510:00:000:00:00
25 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM02:04:403900:37:401301:06:3836.0201:44:186600:20:220:00:000:00:00
26 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:04:523300:37:303601:08:0435.2601:45:342400:19:180:00:000:00:00
27 589HERMIES BUSQUE CALSINAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:04:584500:37:583201:07:3735.4901:45:352600:19:230:00:000:00:00
28 3870RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:05:155300:38:182401:07:0535.7801:45:234100:19:520:00:000:00:00
29 2004ALBERT JOSE GONZALVOC.T. PARETS DEL VALLESABM02:05:292700:37:013901:08:2735.0601:45:285500:20:010:00:000:00:00
30 2025JORDI UREÑA LARAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:05:325900:38:322801:07:1235.7101:45:443600:19:480:00:000:00:00
31 3471CARLOS DELGADO GARCIAINDEPENDENTABM02:05:586100:38:362001:06:5335.8801:45:297500:20:290:00:000:00:00
32 3775MARC CASADEVALL GAYACLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:06:035600:38:30000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
33 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:06:234700:38:033301:07:3835.4901:45:418300:20:420:00:000:00:00
34 7001RUBEN BARRIO LORESC.N. PRAT-TRIATLOABM02:06:321500:35:523801:08:1735.1501:44:0914800:22:230:00:000:00:00
35 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:06:482600:36:58000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
36 2183GERMAN GARROTE BORRULLC.N. MATAROABM02:07:206600:38:442501:07:1035.7301:45:5410800:21:260:00:000:00:00
37 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM02:07:562100:36:237801:12:0233.3201:48:252800:19:310:00:000:00:00
38 1377MARTI BIGORDA VILLALVAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:08:107800:39:154101:08:3634.9901:47:516500:20:190:00:000:00:00
39 329GERARD MOLIST PALOMERASINDEPENDENTABM02:08:38800:35:429501:12:5532.9101:48:375300:20:010:00:000:00:00
40 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM02:08:543200:37:285001:10:3134.0301:47:599000:20:550:00:000:00:00
41 4144EDUARD BARBA GÓMEZ-ÁLVAREINDEPENDENTABM02:09:024200:37:42000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
42 4342JAUME GONZALEZ INSENSÉCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:09:176700:38:454901:10:2534.0801:49:106000:20:070:00:000:00:00
43 2146JORDI ROMERO GUITARTC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:09:372500:36:5610701:13:2132.7201:50:172500:19:200:00:000:00:00
44 7032ALBERT SASOT VAÑOLLICENCIA DE DIAABM02:09:453700:37:349001:12:3433.0701:50:083100:19:370:00:000:00:00
45 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSC.T. S.J. ABADESSESABM02:09:485800:38:316301:11:2033.6401:49:514500:19:570:00:000:00:00
46 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:10:063600:37:334501:10:0934.2101:47:4215000:22:240:00:000:00:00
47 4841FRANCISCO JAVIER FOLGOSO C.N. PRAT-TRIATLOABM02:10:499300:40:034601:10:0934.2101:50:127900:20:370:00:000:00:00
48 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:10:555400:38:217501:11:5733.3601:50:187800:20:370:00:000:00:00
49 4122CARLOS VIVES GASENIFASTTRIATLON CLUBABM02:10:576300:38:419101:12:3833.0401:51:193200:19:380:00:000:00:00
50 2817DAVID BUSQUETS MASSACLUB NATACIO BANYOLESABM02:11:085700:38:319601:12:5532.9101:51:263300:19:420:00:000:00:00
51 2760EDMON MARTINEZ MARTIC.N. PRAT-TRIATLOABM02:11:147300:39:115301:10:4533.9201:49:5610300:21:180:00:000:00:00
52 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMABM02:11:236000:38:336901:11:3233.5501:50:0510200:21:180:00:000:00:00
53 817ORIOL GOMEZ PARECLUB NAUTIC MASNOUABM02:11:384900:38:117901:12:0333.3101:50:1410700:21:240:00:000:00:00
54 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:11:488800:39:467201:11:3833.5001:51:246900:20:240:00:000:00:00
55 1515JORDI GARRIGA CANALSESPORTIU RIPOLLABM02:11:508500:39:308601:12:1933.1901:51:495400:20:010:00:000:00:00
56 2601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:11:577700:39:12000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
57 4392OSCAR RECUENCO SALACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:11:597900:39:158301:12:1433.2301:51:297700:20:300:00:000:00:00
58 1724SALVADOR PARTEGAS AMATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:12:0110400:40:476601:11:2533.6101:52:123700:19:490:00:000:00:00
59 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM02:12:1011400:41:104801:10:1734.1501:51:278400:20:430:00:000:00:00
60 5816MATTHIEU LOUISC.E. PICORNELLABM02:12:117200:39:119701:12:5632.9101:52:075700:20:040:00:000:00:00
61 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM02:12:359000:39:539301:12:5332.9301:52:463800:19:490:00:000:00:00
62 4967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ C.N. PRAT-TRIATLOABM02:12:3911600:41:155901:10:5633.8301:52:117300:20:280:00:000:00:00
63 3155FRANCISCO JAVIER LORENTE VILADECANS TRIATLOABM02:12:458200:39:1910901:13:3232.6401:52:514300:19:540:00:000:00:00
64 3926RUBEN SERNA APARICIOCLUB TRI5UABM02:12:548600:39:4110101:13:0632.8301:52:475900:20:070:00:000:00:00
65 4652ANTONIO GARCIA GARCIACLUB TRIATLO SABADELLABM02:13:0311000:40:535401:10:4633.9101:51:3910500:21:240:00:000:00:00
66 924DAVID GARRIDO RODRÍGUEZCLUB GASSS TRIATLOABM02:13:084300:37:5313101:15:3131.7801:53:243400:19:440:00:000:00:00
67 2625ALBERT CASAS MEYADISTANCE LA SALLEABM02:13:1112900:41:514701:10:1234.1901:52:039400:21:080:00:000:00:00
68 3447FERRAN BALCELLS PICARTC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:13:1812300:41:334301:09:5234.3501:51:2513100:21:530:00:000:00:00
69 3020FRANCISCO COLLE PEREIRAWEFEEL TEAMABM02:13:4610200:40:367301:11:3933.5001:52:1511400:21:310:00:000:00:00
70 7031RAUL TORTAJADA OBRADOLLICENCIA DE DIAABM02:13:559700:40:218501:12:1633.2101:52:3710000:21:180:00:000:00:00
71 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:13:575000:38:1414301:16:2731.3901:54:412200:19:160:00:000:00:00
72 150ALBERTO CUARESMA ALVAREZTRIATLO JOVENT 79ABM02:14:216400:38:4312101:14:4932.0801:53:328600:20:490:00:000:00:00
73 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:14:305100:38:1514201:16:2331.4201:54:384200:19:520:00:000:00:00
74 3176JORDI ALTAYÓ RIPOLLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:14:3813900:42:005201:10:3534.0001:52:3513600:22:030:00:000:00:00
75 1456JAUME DE DIAGO CALLAOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:15:0115500:42:296201:11:1433.6901:53:4310100:21:180:00:000:00:00
76 4414ALBERTO DIAZ LOPEZC.N. PRAT-TRIATLOABM02:15:0511700:41:1810801:13:2132.7201:54:397200:20:260:00:000:00:00
77 1369JUAN ANTONIO CALERO PASCUCLUB NATACIO RUBIABM02:15:071800:36:1811601:14:1332.3401:50:3125100:24:360:00:000:00:00
78 7041CARLOS RUIZ RAMIREZLLICENCIA DE DIAABM02:15:213400:37:3116001:18:0130.7601:55:323900:19:490:00:000:00:00
79 3770FRANCISCO LINARES DIAZCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:15:299900:40:3310301:13:1532.7601:53:4812100:21:410:00:000:00:00
80 5865DAVID BELLVER CABELLOBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM02:15:529200:40:0212701:15:1031.9301:55:128100:20:400:00:000:00:00
81 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM02:16:248100:39:1912801:15:1231.9101:54:3112900:21:530:00:000:00:00
82 390RAUL NAVARRO BAEZACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:16:289400:40:0512601:15:0531.9601:55:109900:21:180:00:000:00:00
83 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:16:4214900:42:217701:12:0233.3201:54:2314500:22:190:00:000:00:00
84 5964XAVIER VALERO GONZALEZDISTANCE LA SALLEABM02:16:5312800:41:5112501:15:0431.9701:56:554900:19:580:00:000:00:00
85 2591JOSE LUIS MORENO RAMIREZCERDANYOLA CHABM02:16:5818300:43:2910001:13:0632.8301:56:356800:20:230:00:000:00:00
86 5248JACINT CAROL BRUGUERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:16:588700:39:4114401:16:3731.3201:56:188200:20:400:00:000:00:00
87 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLABM02:16:5914100:42:109401:12:5432.9201:55:0413200:21:550:00:000:00:00
88 7002JORDI ALBA ROBLEDOLLICENCIA DE DIAABM02:17:0215200:42:256501:11:2333.6201:53:4819600:23:140:00:000:00:00
89 3144ERIC TORREJON COSTARROSACLUB TRI5UABM02:17:0311500:41:1211501:14:1132.3501:55:2312000:21:400:00:000:00:00
90 3799JORDI RANGEL MORATAUNIO ATLETICA RUBIABM02:17:5611100:41:0311101:13:4032.5801:54:4319500:23:130:00:000:00:00
91 3981XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESABM02:18:2017400:43:007601:11:5833.3501:54:5820000:23:220:00:000:00:00
92 4678MIQUEL YAFARI DURANCLUB TRI5UABM02:18:2412600:41:4811201:13:4432.5501:55:3217800:22:520:00:000:00:00
93 799EDGAR SARABIA BALDOMÀINDEPENDENTABM02:18:4518400:43:298901:12:3033.1001:55:5917200:22:460:00:000:00:00
94 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.N. PRAT-TRIATLOABM02:19:2911800:41:1913601:15:5031.6501:57:0914600:22:200:00:000:00:00
95 3761SERGI CANET CASASC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:19:3616600:42:4710201:13:1232.7901:55:5921300:23:370:00:000:00:00
96 5989ALBERT SOLA COLOMERAC.N. PRAT-TRIATLOABM02:19:4911900:41:2013401:15:4031.7201:57:0017300:22:490:00:000:00:00
97 6005JUAN RUIZ GINERLLICENCIA DE DIAABM02:19:5215300:42:269801:13:0432.8501:55:3024200:24:220:00:000:00:00
98 3276CARLOS ENCINAS BERNALCLUB TRITRAININGABM02:19:5316000:42:3811901:14:3632.1701:57:1416800:22:390:00:000:00:00
99 3755ALEIX SIMARRO GENESCAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:20:1215000:42:2212901:15:1631.8901:57:3815900:22:340:00:000:00:00
100 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM02:20:2416800:42:5113701:16:0431.5501:58:5511200:21:290:00:000:00:00
101 4500FREDERIC CORDERAS IBARZTG TRIATLO SITGESABM02:20:2415700:42:3514101:16:2231.4301:58:5711100:21:270:00:000:00:00
102 3258RAUL CANOVAS CRUZCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:21:0119200:43:4113201:15:3131.7801:59:1212500:21:490:00:000:00:00
103 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM02:21:3710800:40:52000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
104 231SERGI MARTÍ CERATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:22:0121700:44:5011301:14:0132.4301:58:5119300:23:100:00:000:00:00
105 3946RICARD ESTRADA GILCLUB ATLETISME SANT BOIABM02:22:0413300:41:5515201:17:0931.1101:59:0418600:23:000:00:000:00:00
106 491MARC MAZZEI BARCELOC.N. MATAROABM02:22:0715900:42:3716401:18:2930.5802:01:069200:21:010:00:000:00:00
107 2895ANTONIO JAVIER MANCHÓN GC.E. NO TE PARESABM02:22:2316100:42:3913901:16:2131.4301:59:0020200:23:230:00:000:00:00
108 4545DIDAC MORENO ROCABERTCLUB TRI5UABM02:22:2611300:41:0419101:20:4229.7402:01:468000:20:400:00:000:00:00
109 5618OSCAR PASTOR IGLESIASC.E. RAYOTEAMABM02:23:0015400:42:2715701:17:4230.8902:00:0917700:22:510:00:000:00:00
110 3780TONI LAPUENTE SALABERTC.T. PARETS DEL VALLESABM02:23:0218900:43:3915801:17:4930.8402:01:2811600:21:340:00:000:00:00
111 7016SERGIO CARA QUEROLLICENCIA DE DIAABM02:23:0619700:43:4815301:17:3130.9602:01:1912400:21:470:00:000:00:00
112 2478XAVI OLIVARES MENDEZC.T. S.J. ABADESSESABM02:23:1021600:44:4913001:15:3031.7902:00:1917600:22:510:00:000:00:00
113 5609MURILO RODRIGUES ALVESC.E. NO TE PARESABM02:23:109800:40:2620101:21:0529.6002:01:3111900:21:390:00:000:00:00
114 5978JAUME FONT VIRTUSCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:23:5017100:42:5817001:18:4430.4802:01:4214000:22:080:00:000:00:00
115 4644JOSEP GARCES GOMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:24:0420500:44:0816801:18:3930.5102:02:479800:21:170:00:000:00:00
116 2473GERMAN HIDALGO LIGEROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:24:0921500:44:4914801:16:4531.2702:01:3416200:22:350:00:000:00:00
117 3158MARC GRATACÒS MARTÍCLUB TRI5UABM02:24:1612700:41:5019001:20:1529.9102:02:0514200:22:110:00:000:00:00
118 3029EDGAR GAIG DIEGUEZC.T. PARETS DEL VALLESABM02:24:3316900:42:5217501:19:0730.3302:01:5916000:22:340:00:000:00:00
119 4358JESUS RODRIGUEZ CHARLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:24:4721900:44:5018601:19:5830.0102:04:485000:19:590:00:000:00:00
120 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZC.N. PRAT-TRIATLOABM02:24:5122600:44:5814001:16:2231.4302:01:2020500:23:310:00:000:00:00
121 655XAVIER MARTINEZ MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:25:0317900:43:2017101:18:4630.4702:02:0618300:22:570:00:000:00:00
122 5749ALBERTO ALVAREZ HERNANDEZDISTANCE LA SALLEABM02:25:1510900:40:5320601:21:3629.4102:02:2917100:22:460:00:000:00:00
123 7017CARLOS REY PIÑEROLLICENCIA DE DIAABM02:25:3019800:43:5318101:19:3530.1602:03:2813500:22:020:00:000:00:00
124 550JORDI CANDELA GARRIGAINDEPENDENTABM02:25:399600:40:1422901:23:5628.5902:04:1011300:21:290:00:000:00:00
125 5688VÍCTOR CAMPOS FERNÁNDEZINDEPENDENTABM02:26:039500:40:1423701:24:4828.3002:05:029300:21:010:00:000:00:00
126 5226FERRAN TERMES PIJOANI3 TRIATHLONABM02:26:0916300:42:3918301:19:4330.1102:02:2221900:23:470:00:000:00:00
127 3832ANDRÉS JIMENEZ VERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:26:1215800:42:3720201:21:0629.5902:03:4315300:22:290:00:000:00:00
128 5645MIQUEL AULADELL DORDALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:26:4723700:45:2817901:19:2730.2102:04:5512700:21:520:00:000:00:00
129 1329JOSEP COSTA MARGENETCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:27:2125600:46:1316201:18:1130.7002:04:2418400:22:570:00:000:00:00
130 4310JOSE LUIS LOPEZ FERNANDEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:28:0320100:43:5719501:20:5429.6702:04:5119400:23:120:00:000:00:00
131 373DANIEL CHARLES QUINTANILLC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:28:3222200:44:5418501:19:5430.0402:04:4821600:23:440:00:000:00:00
132 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZINDEPENDENTABM02:28:4626700:46:4016601:18:3330.5502:05:1321100:23:330:00:000:00:00
133 2963ORIOL MARTINEZ BAQUEROCERDANYOLA CHABM02:28:5124500:45:3715401:17:3430.9402:03:1128300:25:400:00:000:00:00
134 4983RAFEL NADAL MOLLC.N. MOLINS DE REIABM02:29:3624800:45:4217701:19:1330.3002:04:5525400:24:410:00:000:00:00
135 7023ALBERTO ARRABAL MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM02:29:4517200:42:5824201:25:2128.1202:08:1911000:21:260:00:000:00:00
136 6010CINTO DOMENECH ASENSIOLLICENCIA DE DIAABM02:30:2413000:41:5224801:25:5627.9302:07:4816400:22:360:00:000:00:00
137 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANADISTANCE LA SALLEABM02:31:0631700:50:0015501:17:3530.9302:07:3520800:23:310:00:000:00:00
138 1479DANIEL ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:31:1720600:44:2022301:23:0328.9002:07:2322300:23:540:00:000:00:00
139 2950XAVIER CAPDEVILA ESTEVEZCLUB TRIATLO SABADELLABM02:31:2017000:42:5523901:25:0928.1902:08:0419800:23:160:00:000:00:00
140 4728CARMELO COLACIOS GAÑÁNC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:31:2422800:45:02000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
141 4192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIACERDANYOLA CHABM02:31:3028000:47:1218901:20:1329.9202:07:2523000:24:050:00:000:00:00
142 6003SERGIO PRIETO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM02:31:3319900:43:5422201:22:5728.9302:06:5125500:24:420:00:000:00:00
143 3990ANDRES GUERRERO SANCHEZC.E. NO TE PARESABM02:31:3816200:42:3925001:26:2627.7702:09:0515700:22:330:00:000:00:00
144 1121RUBÉN DOMÍNGUEZ OBERSTBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM02:31:3825300:46:0320401:21:1629.5302:07:1923600:24:190:00:000:00:00
145 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:31:3920000:43:5524001:25:1528.1502:09:1015200:22:290:00:000:00:00
146 2782GABRIEL PASCUAL GONZÁLEZCLUB ESPORTIU GIGGATRIABM02:31:3922000:44:5120001:21:0529.6002:05:5628500:25:430:00:000:00:00
147 3450ANDRES LERMOS EXPOSITOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:31:4613600:41:58000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
148 3815MARC SERRA MARIMONGAVA TRIATLOABM02:32:0823000:45:0421501:22:1729.1702:07:2125800:24:470:00:000:00:00
149 906XAVI LATORRE  CONEJOSCLUB ESPORTIU 4TRIBARRATSABM02:32:1430100:48:3418001:19:2730.2102:08:0123300:24:130:00:000:00:00
150 2441LLUIS GARCIA PAREDESCLUB NATACIO RUBIABM02:32:2020300:44:0123301:24:1628.4802:08:1722900:24:030:00:000:00:00
151 2040CARLOS LUQUE VIDALCLUB TRI5UABM02:32:3323100:45:0420301:21:0729.5902:06:1129700:26:220:00:000:00:00
152 2686TONI CRIADO TORILINDEPENDENTABM02:33:1515600:42:2925501:26:5127.6302:09:2022600:23:550:00:000:00:00
153 7039DANIEL MUÑOZ RUIZLLICENCIA DE DIAABM02:33:2927800:47:0321001:21:5429.3002:08:5724800:24:320:00:000:00:00
154 4490IGNASI FREIXA FURIOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:35:4021300:44:4823401:24:1828.4702:09:0630300:26:340:00:000:00:00
155 4332IURI FARRÚS ROCACLUB NATACIO SITGESABM02:35:4526300:46:2823801:24:5628.2602:11:2424100:24:210:00:000:00:00
156 5987ARNAU GALÍ CASTROINDEPENDENTABM02:35:5114300:42:1027801:31:0426.3502:13:1416700:22:370:00:000:00:00
157 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM02:36:1124400:45:3723001:24:0128.5702:09:3830200:26:330:00:000:00:00
158 6006CARLOS MOLINA ROBLESLLICENCIA DE DIAABM02:36:3723500:45:1523101:24:0228.5602:09:1731500:27:200:00:000:00:00
159 3292LUIS ENRIQUE RAMOS FERRERTRIDIRABM02:38:0114800:42:1829101:32:5325.8402:15:1117400:22:500:00:000:00:00
160 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM02:38:1127100:46:4725201:26:3627.7102:13:2325900:24:480:00:000:00:00
161 4464JORDI FONTSECA SAÑEC.N. VIC-ETBABM02:38:3026500:46:3626601:28:0727.2402:14:4321800:23:470:00:000:00:00
162 3927ROBERTO MORGADOCLUB TRI5UABM02:38:4220700:44:3427501:31:0126.3702:15:3519000:23:070:00:000:00:00
163 5928ANGEL CARREÑO TORRESC.T. PARETS DEL VALLESABM02:38:5327700:46:5926801:28:5826.9802:15:5718200:22:560:00:000:00:00
164 2505MANEL ARANDA MORAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:38:5629200:47:4724601:25:5027.9602:13:3727100:25:190:00:000:00:00
165 2664DAVID OTAL DE SANROMÀCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:39:4923200:45:0926101:27:4027.3802:12:4930700:27:000:00:000:00:00
166 7024BERNAT NAVARRO CASTELLLLICENCIA DE DIAABM02:39:5714700:42:1630501:34:0825.5002:16:2421000:23:330:00:000:00:00
167 6002PROSPER RIGOTLLICENCIA DE DIAABM02:41:0931100:49:2722601:23:3528.7102:13:0231900:28:070:00:000:00:00
168 1048CARLOS GARCIA BRULLCLUB ESPORTIU 4TRIBARRATSABM02:41:5129500:48:0724501:25:4128.0102:13:4831800:28:030:00:000:00:00
169 4300JAVIER BEDMAR MARTÍNEZINDEPENDENTABM02:43:1330200:48:4127601:31:0326.3602:19:4420400:23:290:00:000:00:00
170 2084JAVIER INES GARCIAC.E. RAYOTEAMABM02:43:1823300:45:1430801:34:3225.3902:19:4620900:23:320:00:000:00:00
171 3664ESTEVE MENENDEZ BARTOMEUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:43:4719500:43:4732101:36:5424.7702:20:4118900:23:060:00:000:00:00
172 3491XAVIER RIBERA SABATÉCLUB TRITRAININGABM02:44:3928300:47:1526701:28:4427.0502:15:5932700:28:400:00:000:00:00
173 7015JUANJO CONSTANS VALLEJOLLICENCIA DE DIAABM02:45:2726600:46:3830601:34:2225.4302:21:0024600:24:270:00:000:00:00
174 1326RAUL COCA GARCIAC.E. NO TE PARESABM02:45:3428800:47:2728401:31:3926.1902:19:0629900:26:280:00:000:00:00
175 5913GUIFRE CORTES RIBERAC.T. PARETS DEL VALLESABM02:45:3930600:48:5628101:31:2726.2402:20:2327000:25:160:00:000:00:00
176 7033IGNASI LAFARGA VICARIOLLICENCIA DE DIAABM02:45:5526200:46:2730301:33:4925.5802:20:1628200:25:390:00:000:00:00
177 2685JAVIER CORDOBA DURANC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM02:46:2732300:50:3226401:27:4627.3502:18:1832100:28:090:00:000:00:00
178 5243ROGER BRUNA TEYC.E. RAYOTEAMABM02:46:5417800:43:1733201:40:4123.8402:23:5818100:22:560:00:000:00:00
179 4150HECTOR HERRERO FRANCOINDEPENDENTABM02:46:5432100:50:2727001:30:1526.5902:20:4229400:26:120:00:000:00:00
180 4935FERRAN ARNALDO MAROTOASSOCIACIO ESPORTIVA corrABM02:47:0631500:49:5928201:31:3026.2302:21:2928000:25:370:00:000:00:00
181 2363ENDIKA RUIZ LLAMOSASTRIATLO L´HOSPITALETABM02:48:2618500:43:3432501:39:1124.2002:22:4528400:25:410:00:000:00:00
182 4129FRANCESC MOLINS RUIZFASTTRIATLON CLUBABM02:49:2431400:49:5327901:31:0526.3502:20:5832500:28:260:00:000:00:00
183 5859RAFAEL ARAGÓN BORREGUEROGAVA TRIATLOABM02:49:3534300:52:3825801:27:2127.4802:19:5933800:29:360:00:000:00:00
184 3978JOSE LORENZO CHAVESGAVA TRIATLOABM02:49:4726400:46:3632301:37:2624.6302:24:0228800:25:450:00:000:00:00
185 225MOHAMED ADNAN FASSI TEMIMINDEPENDENTABM02:49:5429600:48:0931301:35:1325.2102:23:2230100:26:320:00:000:00:00
186 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:50:1830900:49:2128601:31:5626.1102:21:1733200:29:010:00:000:00:00
187 2129ALBERT ROVIRALTA CASTAÑOC.N. MOLINS DE REIABM02:51:0133800:51:5830001:33:3225.6602:25:3027400:25:310:00:000:00:00
188 841ALEJANDRO ENRIQUE ARRIBASCERDANYOLA CHABM02:51:0329800:48:1231701:35:4125.0802:23:5331000:27:100:00:000:00:00
189 3805JOAN DE LA TORRE JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM02:51:4734800:55:1821301:22:1129.2002:17:2934300:34:180:00:000:00:00
190 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2ABM02:51:5831800:50:0131001:34:5825.2702:24:5930600:26:590:00:000:00:00
191 5903MARIO ANTONIO VIZCAYA MOLTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:52:4232400:50:5929701:33:1525.7402:24:1432600:28:280:00:000:00:00
192 3888XAVIER SANZ GARCIAC.E. TRIATHLONBCNABM02:55:2833700:51:5732001:36:3724.8402:28:3430400:26:540:00:000:00:00
193 5879JOSE BRACERO DARNIUSINDEPENDENTABM02:55:3332200:50:2832401:37:2624.6302:27:5431600:27:390:00:000:00:00
194 6009ANTONINO PONELLICENCIA DE DIAABM02:55:4230500:48:5532701:39:4424.0602:28:3930900:27:030:00:000:00:00
195 2841IVAN HIDALGO CABALLEROFASTTRIATLON CLUBABM02:57:3234200:52:3530901:34:4825.3202:27:2333900:30:090:00:000:00:00
196 5958JORDI AMAYA BARBEINDEPENDENTABM03:04:2832500:51:0033401:44:2322.9902:35:2333400:29:050:00:000:00:00
197 7029PEDRO IBÁÑEZ MOLEROLLICENCIA DE DIAABM03:04:3233500:51:5133501:44:2422.9902:36:1532300:28:170:00:000:00:00
198 3984TONI MUÑOZ MARTÍNEZCLUB TRIATLO SABADELLABM03:06:0630400:48:5534201:47:4522.2702:36:4033700:29:260:00:000:00:00
199 7038DAVID CASAS ALCAIDELLICENCIA DE DIAABM03:07:0534500:53:5233601:44:2522.9802:38:1733000:28:480:00:000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:27:2627400:46:5216101:18:1030.7002:05:0214900:22:240:00:000:00:00
2 1822CRISTINA PRAT DOTC.N. PRAT-TRIATLOABF02:28:3922500:44:5519201:20:4429.7302:05:3918500:23:000:00:000:00:00
3 5139LESLIE REKOW REPULLOC.N. PRAT-TRIATLOABF02:28:5522400:44:5519301:20:5229.6802:05:4719100:23:080:00:000:00:00
4 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLC.N. PRAT-TRIATLOABF02:35:2424900:45:4325401:26:4627.6602:12:2918000:22:550:00:000:00:00
5 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:37:0525900:46:2524901:26:2127.7902:12:4623500:24:190:00:000:00:00
6 62MIREIA RODRIGUEZ CARREÑOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF02:38:5729300:47:4824101:25:2028.1302:13:0828900:25:490:00:000:00:00
7 1889TABITA CABALLERO GONZALVEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF02:40:2824200:45:3228501:31:4626.1502:17:1819200:23:100:00:000:00:00
8 1936ANDREA CASTRO HERRERATRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:44:3527500:46:5229001:32:4725.8702:19:3926400:24:560:00:000:00:00
9 5178HELENA SANTACREU ROMANOSCLUB TRI5UABF02:49:5530800:49:1831801:35:5725.0102:25:1525300:24:400:00:000:00:00
10 4038JUDIT ZARAGOZA RODRIGUEZC.N. MATAROABF02:51:5833300:51:4829601:33:1425.7402:25:0230500:26:560:00:000:00:00
11 44PATRICIA DOMINGUEZ MAIQUEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF02:58:2825400:46:1034001:46:4222.4902:32:5227900:25:360:00:000:00:00
12 6004LOLA ESPINOSA RAYALLICENCIA DE DIAABF03:04:5033100:51:3134101:46:5022.4602:38:2130000:26:290:00:000:00:00
13 1885MAMEN ROMAN MARINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF03:06:3734100:52:3233701:44:5422.8802:37:2633600:29:110:00:000:00:00
14 3599CARMEN JIMÉNEZ DÍAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF03:06:4234000:52:2834401:48:0922.1902:40:3729100:26:050:00:000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32