RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
80 79 1 0 5 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:51:455900:21:505301:19:5915.7501:41:495500:09:560:00:000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:18:52100:16:29200:55:0722.8601:11:36100:07:160:00:000:00:00
2 2198JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNINDEPENDENTSUB23M01:27:06300:16:481401:02:5420.0301:19:42200:07:240:00:000:00:00
3 7008BERNAT BARNÉS MAJORALFEECSUB23M01:31:191800:18:281701:04:0819.6501:22:362500:08:430:00:000:00:00
4 5945DAVID LÓPEZ VALLÈSDISTANCE LA SALLESUB23M02:10:095200:21:25000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6011LLUIS FIGOLS MORALFEECV1M01:26:321100:17:53801:00:2720.8401:18:201300:08:120:00:000:00:00
2 244JOSEP A. PEREZ MARINC. TRI. GRANOLLERSV1M01:29:021200:17:561201:02:4420.0901:20:401500:08:220:00:000:00:00
3 3079ANGEL PAVON GARCIADISTANCE LA SALLEV1M01:31:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:31:363800:20:141101:02:1420.2501:22:283400:09:080:00:000:00:00
5 867SANTI BARRERA MARTTNEZC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:32:072800:19:421601:03:4419.7701:23:262200:08:410:00:000:00:00
6 374DOMINGO ROIG VAZQUEZDISTANCE LA SALLEV1M01:33:101400:18:222401:06:4318.8901:25:051100:08:050:00:000:00:00
7 1758ANTONIO JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M01:33:163100:19:441801:04:5819.3901:24:421800:08:340:00:000:00:00
8 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTV1M01:34:052400:19:312101:05:5719.1101:25:281900:08:370:00:000:00:00
9 885RICARD VIOLA MONSENYC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:34:082900:19:422001:05:4419.1701:25:262300:08:420:00:000:00:00
10 2496VICTOR SANCHO GARRIGACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:34:232000:19:012501:06:4518.8801:25:462000:08:370:00:000:00:00
11 2848GABRIEL BARRIOS HERNANDEZDISTANCE LA SALLEV1M01:37:551500:18:253801:10:5217.7801:29:172100:08:380:00:000:00:00
12 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:38:275100:21:213001:07:2818.6801:28:494700:09:380:00:000:00:00
13 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:39:155800:21:492901:07:2718.6801:29:165600:09:590:00:000:00:00
14 5899JOSEP LLEONART SUBIRANADISTANCE LA SALLEV1M01:40:174400:20:403701:09:5218.0301:30:325000:09:450:00:000:00:00
15 3624JOSE BACARDI MAYORDISTANCE LA SALLEV1M01:40:352100:19:134101:12:3817.3501:31:512600:08:440:00:000:00:00
16 2532LLUIS GANDÍA SOLDEVILADISTANCE LA SALLEV1M01:42:224000:20:154301:13:0617.2401:33:212900:09:010:00:000:00:00
17 1628JULIO RAMONET CARRILLOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:44:403700:20:134601:15:0116.8001:35:144000:09:260:00:000:00:00
18 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M01:48:215300:21:274901:16:3716.4501:38:045900:10:170:00:000:00:00
19 6015ROMAN PEDRA AGULLESLLICENCIA DE DIAV1M01:50:556200:22:095101:18:1916.0901:40:286200:10:270:00:000:00:00
20 5947ANTONI FREIXA MARTINDISTANCE LA SALLEV1M01:52:033900:20:145601:22:1515.3201:42:294500:09:340:00:000:00:00
21 572XAVIER GRANYO PLADISTANCE LA SALLEV1M01:52:304700:21:165501:21:4615.4101:43:024100:09:280:00:000:00:00
22 5367DANIEL SÁNCHEZ GARCIAC. TRI. GRANOLLERSV1M01:56:194200:20:306101:26:1714.6001:46:474400:09:320:00:000:00:00
23 1252ALFREDO JULIA GUILERADISTANCE LA SALLEV1M02:03:236800:22:526401:29:4914.0301:52:416400:10:420:00:000:00:00
24 6012JORDI GARRIGA ESTEVANFEECV1M02:16:137400:28:326601:35:1813.2202:03:507000:12:230:00:000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:36:273600:20:132601:06:5018.8501:27:033900:09:240:00:000:00:00
2 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV2M01:38:423300:20:053501:09:2018.1701:29:253500:09:170:00:000:00:00
3 5948XAVIER SALA PUJOLC.T. S.J. ABADESSESV2M01:43:314500:20:534201:13:0017.2601:33:534800:09:380:00:000:00:00
4 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:44:093500:20:094501:14:3216.9101:34:414200:09:280:00:000:00:00
5 3182ANTONI ISASI-ISASMENDIDISTANCE LA SALLEV2M01:53:146500:22:245401:20:4615.6001:43:105800:10:040:00:000:00:00
6 1163AGUSTI VICTOR CASTANCLUB TRIATLÓ LLEIDA V2M01:55:435600:21:405801:24:1714.9501:45:575100:09:460:00:000:00:00
7 2516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOCLUB NATACIO MINORISAV2M02:08:407100:26:066301:29:3114.0801:55:377300:13:030:00:000:00:00
8 5949JOSEP ALCALDE GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOV2M02:30:317200:26:357301:51:2311.3102:17:587200:12:330:00:000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5153MIREYA PALENCIA SANZC.N. PRAT-TRIATLOSUB23F02:03:396600:22:276501:29:5814.0101:52:256800:11:140:00:000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLDISTANCE LA SALLEV1F01:38:125500:21:332701:07:0818.7701:28:414300:09:310:00:000:00:00
2 5147NURIA LAUCO MARTÍNEZC. TRI. GRANOLLERSV1F01:40:485400:21:323601:09:2218.1601:30:545300:09:540:00:000:00:00
3 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:29:257500:31:347101:43:2612.1802:15:007400:14:250:00:000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:20:35800:17:44100:54:5822.9201:12:42500:07:530:00:000:00:00
2 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:22:381000:17:51300:56:4522.2001:14:361000:08:020:00:000:00:00
3 741FRANCESC JOVE RIARTC.E. BLUE MOTORS PONTSABM01:23:07500:16:52500:58:4821.4301:15:40300:07:270:00:000:00:00
4 461DANIEL SAGRERA VULARTDISTANCE LA SALLEABM01:23:18700:17:32400:57:5221.7701:15:24700:07:540:00:000:00:00
5 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:24:26400:16:52600:59:3521.1501:16:27900:07:590:00:000:00:00
6 938GABRIEL CROSAS SALVANSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:24:28200:16:32700:59:5821.0101:16:30800:07:580:00:000:00:00
7 378MARCEL CARRERAS SOLERDISTANCE LA SALLEABM01:27:251700:18:26901:00:3420.8001:19:001600:08:250:00:000:00:00
8 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFAABM01:28:25900:17:471501:02:5520.0301:20:42400:07:430:00:000:00:00
9 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:461900:19:001001:01:4720.3901:20:472800:08:590:00:000:00:00
10 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:31:252500:19:341301:02:4820.0601:22:223100:09:030:00:000:00:00
11 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI C. TRI. GRANOLLERSABM01:32:441600:18:262201:05:5819.1001:24:241400:08:200:00:000:00:00
12 3284SERGI PUIGFEL MORENOC.E. BLUE MOTORS PONTSABM01:34:103400:20:071901:05:2019.2901:25:272400:08:430:00:000:00:00
13 7013RAUL BUTACILLICENCIA DE DIAABM01:34:531300:18:153401:08:3018.3901:26:451200:08:080:00:000:00:00
14 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM01:35:062700:19:402301:06:0219.0801:25:423800:09:240:00:000:00:00
15 5842AITOR ROMAN ARCOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:35:502200:19:183201:07:3118.6601:26:493000:09:010:00:000:00:00
16 2265MARC COSTA FORTUNYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:35:592300:19:203301:08:1218.4801:27:321700:08:270:00:000:00:00
17 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:36:152600:19:393101:07:2918.6701:27:083300:09:070:00:000:00:00
18 5353JOAQUIN CALVO SERRACLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:36:283000:19:432801:07:2718.6801:27:103600:09:180:00:000:00:00
19 7014ENRIQUE SANTAMARIA MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:40:34600:17:294701:15:1216.7601:32:41600:07:530:00:000:00:00
20 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:41:564300:20:343901:11:4717.5501:32:214600:09:350:00:000:00:00
21 2478XAVI OLIVARES MENDEZC.T.S.J. ABADESSESABM01:43:234600:21:154001:11:5017.5401:33:056000:10:180:00:000:00:00
22 742JORDI COSTA SUBIRANAC.A. IGUALADAABM01:43:454100:20:274401:14:2716.9201:34:542700:08:510:00:000:00:00
23 4139VICTOR JULIO CARTESDISTANCE LA SALLEABM01:48:376000:21:514801:16:2516.4901:38:166100:10:210:00:000:00:00
24 2492LLUIS SALARICH LABORDENADISTANCE LA SALLEABM01:51:066400:22:215201:18:4416.0001:41:055700:10:010:00:000:00:00
25 6017XAVI FARGUES GIMENOLLICENCIA DE DIAABM01:53:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
26 821DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAABM01:55:036100:21:595701:22:1515.3201:44:146500:10:490:00:000:00:00
27 6013IGNASI GARRIGA FARREROLLICENCIA DE DIAABM01:57:105700:21:446001:25:4114.7101:47:254900:09:450:00:000:00:00
28 7010JOEL DONÉS CHARTELLICENCIA DE DIAABM01:57:554800:21:175901:25:0014.8201:46:176900:11:380:00:000:00:00
29 6010MIQUEL ANGEL FLORENSA MUÑFEECABM01:58:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
30 7012GERARD DOMINGO MORTESLLICENCIA DE DIAABM01:58:134900:21:186201:26:5914.4901:48:175400:09:560:00:000:00:00
31 7007MARC GRAULLICENCIA DE DIAABM02:08:323200:19:557001:39:3012.6601:59:253200:09:070:00:000:00:00
32 6003PASCUAL RUIZ AGUILARLLICENCIA DE DIAABM02:08:576700:22:456801:36:4913.0101:59:343700:09:230:00:000:00:00
33 6004XAVIER BOU TORRENTLLICENCIA DE DIAABM02:11:256900:23:026901:37:1712.9502:00:196600:11:060:00:000:00:00
34 1725SERGI JOAN CATALINA HERNACLUB TRIATLO LLEIDA ABM02:20:567000:24:057201:46:1211.8602:10:176300:10:390:00:000:00:00
35 6014VÍCTOR PEGUERA FARREROLLICENCIA DE DIAABM02:22:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
36 6009ROGER GALLEGOLLICENCIA DE DIAABM02:28:585000:21:187401:56:3110.8102:17:496700:11:090:00:000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLC.N. PRAT-TRIATLOABF01:49:356300:22:205001:17:2316.2801:39:435200:09:520:00:000:00:00
2 1947PATRICIA ARAMBURU ZUÑIGACLUB TRIATLO LLEIDA ABF02:14:587300:27:046701:35:2713.2002:02:317100:12:270:00:000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32