RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
141 138 3 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOJNM01:46:504900:21:127701:12:4516.4901:33:575200:12:530:00:000:00:00
2 6006JOSEP VILÀ SUCARRATSLLICENCIA DE DIAJNM01:56:209000:23:149501:16:4615.6301:40:0011500:16:200:00:000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSSUB23M01:25:10500:18:26400:56:1721.3201:14:43200:10:270:00:000:00:00
2 6015SERGI CARDONA ROSANASLLICENCIA DE DIASUB23M01:30:281500:19:331300:59:1820.2401:18:511700:11:370:00:000:00:00
3 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:40:063300:20:185301:07:3317.7601:27:513300:12:150:00:000:00:00
4 921PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:49:485100:21:139001:15:1415.9501:36:276800:13:210:00:000:00:00
5 5893XAVI ROMERO RUIZCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:50:134700:21:069101:15:2115.9301:36:277900:13:460:00:000:00:00
6 6005GERARD ERRA MASNOULLICENCIA DE DIASUB23M02:08:4311000:25:1412301:26:4213.8401:51:5612200:16:470:00:000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6009LLUIS FIGOLS MORALFEECV1M01:32:361700:19:371501:01:1819.5801:20:551900:11:410:00:000:00:00
2 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:33:081900:19:451701:01:5019.4101:21:351600:11:330:00:000:00:00
3 6023JAUME REIG PUENTEFEECV1M01:34:542300:19:592001:02:4319.1301:22:423200:12:120:00:000:00:00
4 244JOSEP PEREZ MARINC. TRI. GRANOLLERSV1M01:36:493000:20:142801:04:2018.6501:24:343500:12:150:00:000:00:00
5 2923MARC TORO GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:37:521300:19:065401:07:4317.7201:26:49900:11:030:00:000:00:00
6 1573JORDI VILA RODRIGOGAVA TRIATLOV1M01:37:595600:21:342701:04:1818.6601:25:523000:12:070:00:000:00:00
7 418RAMON VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:38:315000:21:123001:04:4418.5401:25:564100:12:350:00:000:00:00
8 374DOMINGO ROIG VAZQUEZDISTANCE LA SALLEV1M01:39:493200:20:174701:07:0217.9001:27:194000:12:300:00:000:00:00
9 342JORDI ARIAS SUNYERC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:40:342200:19:546101:08:5717.4001:28:512000:11:430:00:000:00:00
10 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTV1M01:41:224500:21:034601:06:4617.9701:27:497500:13:330:00:000:00:00
11 1758ANTONIO JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M01:41:245400:21:264901:07:1617.8401:28:424600:12:420:00:000:00:00
12 2527JOSEP MIQUEL SALVADO RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:41:257000:22:233901:06:0218.1701:28:255600:13:000:00:000:00:00
13 6007JORDI COSTA ORRIOLSLLICENCIA DE DIAV1M01:41:504200:20:465101:07:3117.7701:28:177300:13:330:00:000:00:00
14 7004XAVIER SIERRA SILESLLICENCIA DE DIAV1M01:42:106700:22:194501:06:4417.9801:29:036100:13:070:00:000:00:00
15 7007ANTONI GRANERO ROSSINYOLFEECV1M01:42:437900:22:393801:05:5318.2101:28:329300:14:110:00:000:00:00
16 7002JOSE MANUEL VILLANUEVA CAFEECV1M01:42:483700:20:366401:09:3417.2501:30:104400:12:380:00:000:00:00
17 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:44:248500:22:575201:07:3217.7701:30:298500:13:550:00:000:00:00
18 354VICTOR DOBAÑOC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:48:106200:21:508201:13:5816.2201:35:483900:12:220:00:000:00:00
19 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M01:50:1910500:23:487601:12:3716.5301:36:258400:13:540:00:000:00:00
20 3624JOSE BACARDI MAYORDISTANCE LA SALLEV1M01:52:194100:20:4510201:18:3215.2801:39:175800:13:020:00:000:00:00
21 4214EDUARD TORRES ROSINDEPENDENTV1M01:54:309600:23:2610001:17:4715.4301:41:136500:13:170:00:000:00:00
22 644ALBERT BOSCH RIERAC.T.S.J.ABADESSESV1M01:55:378600:23:0010101:18:2215.3101:41:229500:14:150:00:000:00:00
23 867SANTI BARRERAC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:56:0813400:34:496301:09:2517.2901:44:142600:11:540:00:000:00:00
24 5894JOAN IGLESIAS CORTINAC.N. VIC-ETBV1M01:58:247800:22:3810801:21:2114.7501:43:599700:14:250:00:000:00:00
25 6002QUIM SOLANICH COLLELLLLICENCIA DE DIAV1M02:00:028700:23:0111201:23:2514.3901:46:267800:13:360:00:000:00:00
26 3948MARIO LOBERA VIZCAINOSOC ATLETICA CORBERAV1M02:00:396000:21:4611901:26:0613.9401:47:525000:12:470:00:000:00:00
27 5891JAUME MESQUIDA FEBRERCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:06:209400:23:2412801:28:5413.5001:52:189000:14:020:00:000:00:00
28 6013JOSE MARIA HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:07:1412000:26:1711601:25:1114.0901:51:2811000:15:460:00:000:00:00
29 2475CARLOS CABESTANY FERREDISTANCE LA SALLEV1M02:09:4312100:26:2712001:26:2313.8901:52:5012300:16:530:00:000:00:00
30 6010TONI QUESADA SANZFEECV1M02:10:1411500:25:5712501:27:1513.7501:53:1212500:17:020:00:000:00:00
31 1400EDU DOMENECH RUBIDISTANCE LA SALLEV1M02:30:5013300:30:0113301:43:0311.6402:13:0412900:17:460:00:000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERTO PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:43:495900:21:415901:08:5017.4301:30:316700:13:180:00:000:00:00
2 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV2M01:44:225800:21:406601:09:4817.1901:31:285300:12:540:00:000:00:00
3 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:49:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 161LLUIS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:51:5410600:23:528501:14:2716.1201:38:197700:13:350:00:000:00:00
5 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFC.N. PRAT-TRIATLOV2M01:56:218400:22:5310501:20:3514.8901:43:285100:12:530:00:000:00:00
6 6017XAVIER SALA PUJOLFECCV2M01:57:1910700:23:539901:17:4515.4301:41:3810900:15:410:00:000:00:00
7 1280JUAN GARCIA GALLEGOC.E. PENEDES MARITIMV2M01:59:1510000:23:3610401:20:3214.9001:44:0810200:15:070:00:000:00:00
8 6027RICARDO ZUÑIGA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV2M02:03:0911600:26:0410701:21:1414.7701:47:1811100:15:510:00:000:00:00
9 3781MIQUEL FERNANDEZ GONZALEZINDEPENDENTV2M02:07:3513100:28:5910901:21:2514.7401:50:2412600:17:110:00:000:00:00
10 2269MANEL COL FREIXANETINDEPENDENTV2M02:08:4612300:26:4711701:25:3914.0101:52:2611600:16:200:00:000:00:00
11 3182ANTONI ISASI-ISASMENDIDISTANCE LA SALLEV2M02:15:5513200:29:3112901:29:4913.3601:59:2011800:16:350:00:000:00:00
12 3752MIQUEL MARTINEZ ARMENGOLTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M02:20:1412500:27:0813201:36:4412.4102:03:5211700:16:220:00:000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M02:01:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLDISTANCE LA SALLEV1F01:47:5010300:23:456901:10:1417.0901:33:598300:13:510:00:000:00:00
2 41MONTSE ARANDA CASTANDISTANCE LA SALLEV1F01:50:2610200:23:417901:12:5716.4501:36:388100:13:480:00:000:00:00
3 6004NURIA LAUCO MARTINEZFEECV1F01:51:1210800:24:148001:12:5916.4401:37:138700:13:590:00:000:00:00
4 1888PAULA DE LA CUESTAC.T.S.J. ABADESSESV1F02:05:4412600:27:1311101:22:5514.4701:50:0810700:15:360:00:000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:21:40200:17:36100:53:1422.5401:10:50600:10:500:00:000:00:00
2 5897ERIK DIAZ MARTINC.N. REUS PLOMSABM01:24:10300:17:41300:55:4021.5601:13:21500:10:490:00:000:00:00
3 938GABRIEL CROSAS SALVANSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:17100:17:31800:57:2120.9201:14:52100:10:250:00:000:00:00
4 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:431100:18:53200:55:2821.6301:14:211300:11:220:00:000:00:00
5 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:27900:18:40500:56:4921.1201:15:29800:10:580:00:000:00:00
6 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:26:58700:18:35600:56:5221.1001:15:271500:11:310:00:000:00:00
7 206ALBERT ROCAC.N. PRAT-TRIATLOABM01:28:421800:19:42700:57:1620.9501:16:582200:11:440:00:000:00:00
8 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:51400:18:101400:59:5320.0401:18:03400:10:480:00:000:00:00
9 424ORIOL BUCH BAUTISTAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:29:221400:19:201000:58:0320.6701:17:232800:11:590:00:000:00:00
10 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:552100:19:511100:58:0820.6401:17:592700:11:560:00:000:00:00
11 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSABM01:30:182400:20:00900:57:5820.7001:17:583800:12:200:00:000:00:00
12 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:362700:20:071200:58:4220.4401:18:494900:12:470:00:000:00:00
13 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:32:181000:18:481901:02:1119.3001:20:591200:11:190:00:000:00:00
14 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:33:181600:19:341601:01:2919.5201:21:033400:12:150:00:000:00:00
15 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:34:473400:20:252101:02:4419.1301:23:091800:11:380:00:000:00:00
16 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:35:093800:20:371801:01:5119.4001:22:284500:12:410:00:000:00:00
17 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:35:482800:20:112201:03:1718.9601:23:283700:12:200:00:000:00:00
18 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:36:03800:18:384001:06:1018.1401:24:481000:11:150:00:000:00:00
19 7001JUANMA SANCHEZ GENDRALLICENCIA DE DIAABM01:36:093500:20:282401:03:4118.8401:24:092900:12:000:00:000:00:00
20 937SERGI DURBAU JULIACLUB TRI-BUABM01:36:153600:20:312601:03:5718.7601:24:282400:11:470:00:000:00:00
21 3870RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:36:252000:19:483501:05:2118.3601:25:091100:11:160:00:000:00:00
22 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:124000:20:452301:03:2918.9001:24:145400:12:580:00:000:00:00
23 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALC.T. S.J. ABADESSESABM01:38:015200:21:143201:04:5718.4801:26:112500:11:500:00:000:00:00
24 923ENRIQUE SANTAMARIA MARTINC.N. MOLINS DE REIABM01:38:02600:18:316001:08:5217.4201:27:23300:10:390:00:000:00:00
25 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI C. TRI. GRANOLLERSABM01:38:032600:20:064101:06:1218.1301:26:182300:11:450:00:000:00:00
26 887MARTÍ SEUBA MACIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:38:494400:20:494201:06:1718.1001:27:062100:11:430:00:000:00:00
27 3447FERRAN BALCELLS PICARTC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:38:534800:21:083301:05:0818.4201:26:164300:12:370:00:000:00:00
28 763JOAQUIM COMAS ROCACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:39:316900:22:222501:03:4718.8101:26:097000:13:220:00:000:00:00
29 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:40:025500:21:332901:04:4018.5601:26:138200:13:490:00:000:00:00
30 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:40:064300:20:484401:06:3618.0201:27:244700:12:420:00:000:00:00
31 4392OSCAR RECUENCO SALACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:40:272500:20:025601:08:0917.6101:28:113600:12:160:00:000:00:00
32 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAINDEPENDENTABM01:40:463900:20:435001:07:1717.8401:28:004800:12:460:00:000:00:00
33 5901JAVIER MORO BARRIOSCLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
34 7006XAVIER MARIN MORALLICENCIA DE DIAABM01:41:027200:22:253601:05:3818.2801:28:035500:12:590:00:000:00:00
35 6020GERARD MINOVES VALENCIAFEECABM01:41:347400:22:273101:04:4518.5301:27:129600:14:220:00:000:00:00
36 3730ANTONIO ESPINOLA HINOJOSACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:41:557300:22:263401:05:1718.3801:27:439400:14:120:00:000:00:00
37 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM01:41:586600:22:194301:06:3518.0201:28:546000:13:040:00:000:00:00
38 5842AITOR ROMAN ARCOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:42:153100:20:145801:08:4917.4401:29:036200:13:120:00:000:00:00
39 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:42:356400:22:064801:07:0817.8701:29:146900:13:210:00:000:00:00
40 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:43:015300:21:186501:09:3517.2501:30:533100:12:080:00:000:00:00
41 6003OSCAR YANEZ ORPILLICENCIA DE DIAABM01:43:149100:23:183701:05:5218.2201:29:109100:14:040:00:000:00:00
42 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB FIT GYMABM01:43:172900:20:117001:10:2917.0301:30:404200:12:370:00:000:00:00
43 2490XAVIER COLOMER  BASSAGANYC.T.S.J. ABADESSESABM01:43:478000:22:415501:07:5117.6901:30:326300:13:150:00:000:00:00
44 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAC.E.T. DISTANCEABM01:43:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
45 6014JOAN PARÉS ITOIZLLICENCIA DE DIAABM01:45:108200:22:455701:08:1417.5901:30:599200:14:110:00:000:00:00
46 1727RUBEN SOLA FOXDISTANCE LA SALLEABM01:46:108900:23:126201:09:2417.2901:32:367600:13:340:00:000:00:00
47 847JORDI ARTAU PLENACOSTACLUB TRI-BUABM01:46:407500:22:376701:10:0117.1401:32:388900:14:020:00:000:00:00
48 352ISMAEL VICENTE JOYERAC. TRI. GRANOLLERSABM01:47:096300:21:587301:11:5516.6901:33:536400:13:160:00:000:00:00
49 6022XAVI PRIMS DAMASFEECABM01:47:111200:18:559801:17:2415.5001:36:19700:10:520:00:000:00:00
50 5895MARTÍ FOREST TITOSCLUB TRIBUABM01:47:166800:22:207201:11:5516.6901:34:155700:13:010:00:000:00:00
51 6008MARC MULLFUYEDA ROVIRAFEECABM01:49:024600:21:048901:14:5416.0201:35:585900:13:040:00:000:00:00
52 4317CARLOS CARRASCO RODRIGUEZC. TRI. GRANOLLERSABM01:49:208300:22:517101:11:0516.8801:33:5610500:15:240:00:000:00:00
53 4248EDUARDO JUNYENT ROMANINDEPENDENTABM01:49:345700:21:378701:14:3916.0801:36:166600:13:180:00:000:00:00
54 1728JORDI NAVARRO DARNESC.N. MATAROABM01:49:396500:22:109301:16:0715.7701:38:171400:11:220:00:000:00:00
55 4600JESUS ARANDA OSUNACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:49:549800:23:317501:12:2216.5801:35:538800:14:010:00:000:00:00
56 6001MARC MEDRAN LLONCHLLICENCIA DE DIAABM01:50:027100:22:248301:14:0816.1901:36:327200:13:300:00:000:00:00
57 2277XAVIER ALVAREZ SANCHEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:50:1810100:23:397801:12:5316.4601:36:328000:13:460:00:000:00:00
58 2552JOAN TOMÀS ACOSTAINFINITRIABM01:50:517600:22:376801:10:0917.1101:32:4613200:18:050:00:000:00:00
59 6018MARC BAREA RAURELLFEECABM01:50:568100:22:428801:14:4116.0701:37:237400:13:330:00:000:00:00
60 3875FREDERIC RABASACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM01:51:409700:23:268401:14:1816.1501:37:448600:13:560:00:000:00:00
61 6011MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMALLICENCIA DE DIAABM01:52:079900:23:358101:13:2916.3301:37:0410000:15:030:00:000:00:00
62 5902JOSEP ALSINA MARTINEZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:53:3610900:24:457401:12:0516.6501:36:5012100:16:460:00:000:00:00
63 6021RICARD NAVARRETE PARAREDAFEECABM01:53:439300:23:239601:16:5115.6101:40:147100:13:290:00:000:00:00
64 5373JAVIER MIMOSO MORENOCERDANYOLA CHABM01:55:189500:23:259401:16:4015.6501:40:0510300:15:130:00:000:00:00
65 6025ENRIC SELVA SOLDEVILAFEECABM01:55:2811100:25:208601:14:3616.0901:39:5610600:15:320:00:000:00:00
66 1734JORDI CODINA ESCUEROC.E. TRIBIKE CABRILSABM02:01:0012200:26:309701:17:1315.5401:43:4312800:17:170:00:000:00:00
67 6024XEVI RICO PERALTAFEECABM02:01:418800:23:0611301:23:4014.3401:46:469900:14:550:00:000:00:00
68 6026MARÇAL BOVER COROMINASLLICENCIA DE DIAABM02:03:0811900:26:1110601:20:5714.8201:47:0811300:16:000:00:000:00:00
69 742JORDI COSTA SUBIRANAC.A. IGUALADAABM02:03:1412800:27:4410301:20:1014.9701:47:5410400:15:200:00:000:00:00
70 821DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAABM02:04:489200:23:2211401:24:4414.1601:48:0612000:16:420:00:000:00:00
71 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM02:05:216100:21:4912201:26:3613.8601:48:2512400:16:560:00:000:00:00
72 2664DAVID OTAL DE SANROMÀC. TRI. GRANOLLERSABM02:07:147700:22:3712101:26:3313.8601:49:1013100:18:040:00:000:00:00
73 7003RAFAEL ARAGON BORREGUEROLLICENCIA DE DIAABM02:08:2313000:28:3611001:21:4914.6701:50:2513000:17:580:00:000:00:00
74 765ENRIC ELVIRA TORRADOC. TRI. GRANOLLERSABM02:09:0412700:27:3011501:24:5214.1401:52:2211900:16:420:00:000:00:00
75 5905JORGE RODRIGUEZ GARRIDOINDEPENDENTABM02:10:0111300:25:5512701:27:5113.6601:53:4611400:16:150:00:000:00:00
76 1053ALFONS MARTINEZ VALLSMINORISAABM02:11:5211700:26:0412601:27:2613.7201:53:3013300:18:220:00:000:00:00
77 1029RAMON LUIS GOMEZ PLANASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:20:1411400:25:5613101:35:2312.5802:01:1913400:18:550:00:000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T.S.J. ABADESSESABF01:53:5110400:23:469201:15:3115.8901:39:179800:14:340:00:000:00:00
2 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:07:3911800:26:0511801:25:5413.9701:51:5910800:15:400:00:000:00:00
3 1965OLGA FERNANDEZ-VALLEJO CACLUB NATACIO BANYOLESABF02:10:0412400:27:0512401:27:0713.7701:54:1211200:15:520:00:000:00:00
4 5139LESLIE REKOWC.N. PRAT-TRIATLOABF02:13:1711200:25:5413001:30:1013.3101:56:0412700:17:130:00:000:00:00
5 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZDISTANCE LA SALLEABF03:03:2212900:28:0413402:20:128.5602:48:1610100:15:060:00:000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32