RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
73 73 0 0 0 0 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8012ORIOL ALONSO BERNARDEZC.A. IGUALADAINFM00:27:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7158MARC NAVARRO GALANC.E. TRIPLAY LLOBREGATINFM00:27:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7160ERIC CLARAMUNT AYZACLUB NATACIO BARCELONAINFM00:27:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7123ALVARO GALLARDO LARAGAVA TRIATLOINFM00:27:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7130JAN FERNÁNDEZ PERSONATC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFM00:28:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8005ADRIÁ CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:28:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7167MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:28:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7165GENIS SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSINFM00:28:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7107MARTI BERTRAN REYESC.N. SABADELLINFM00:28:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7117MIQUEL JORDAN BARRAGANC.E. SISTRELLSINFM00:28:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7109ENRIQUE FERNANDEZ ROMEROC.N. SABADELLINFM00:29:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7108ALEIX GARCIA VILASECACLUB NATACIO MINORISAINFM00:29:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8008CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:29:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7124GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADAINFM00:30:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7110BERNAT PASCUAL AGUILERATRANSTRIATLONINFM00:30:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7134BRUNO ARJONA HERNANDEZL3SCOLA SANT JUSTINFM00:30:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7126MARC QUIRANT GARCIAINDEPENDIENTEINFM00:30:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7125DIDAC RUIZ PONSC.E. SISTRELLSINFM00:30:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 8001ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFF00:30:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7147LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONAINFF00:30:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7133ALEXANDRA MEJIA GALLEGOC.N. TARRACOINFF00:30:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7140DIDAC GIRALT RODRIGUEZL3SCOLA SANT JUSTINFM00:31:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 7112ALEJANDRO LOPEZ GARCIAGAVA TRIATLOINFM00:31:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7139UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:31:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7102MARTI TRULLAS CODINATRIACTIVA L AMETLLA DEL VINFM00:31:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7144GAELLE CARRASCO PELLETIAC.N. MATAROINFF00:31:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 7155JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:32:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 7128IRIA ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:32:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 7150JULIA OLIVERAS SUBIRANAC.A. IGUALADAINFF00:32:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 7115CRISTINA ALEJANDRO TABOADC.E. SISTRELLSINFF00:32:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 7129NINA ROIG AGEA INDEPENDIENTEINFF00:32:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 7153BLANCA RODRIGUEZ BORRALLOGAVA TRIATLOINFF00:32:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 8002ALBA BERMEJO ZEVALLOSTRANSTRIATLONINFF00:32:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7104BERNAT BATALLA SOUTHORNTRIACTIVA L AMETLLA DEL VINFM00:32:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 8007DAVID MONLLEO MONCAYOC.E. TRILERCAVONS TERRES INFM00:32:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 7118JAN NAJERA ELVIRAC.N. BADALONAINFM00:32:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 7190FRANCESCO NICCOLO DE ANGELLICENCIA DE DIAINFM00:32:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7114OSCAR ALTEMIR MOVILLAC.N. BADALONAINFM00:33:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 7149GONZALO GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTINFM00:33:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 7168TRISTAN BASSETTI COLLC.E. CERDANYOLA A.T.INFM00:33:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 8010DAVID CORUÑA LÓPEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VINFM00:33:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 7106MIGUEL BLANCO ANGUERAC.N. MATAROINFM00:33:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 8006CARLES GORDILLO MARTINEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VINFM00:33:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 8004ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:34:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 7166CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:34:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 7159ERIC IZQUIERDO SAISG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:34:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 7156ROMEO PUCH LLUSALLICENCIA DE DIAINFM00:34:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 7132DANIEL ROSAL DELGADOC.E. TRIPLAY LLOBREGATINFM00:35:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 8009FIONA PARERA PALMIERICLUB NATACIO BARCELONAINFF00:35:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 7157HUGO VELASCO RAJOGAVA TRIATLOINFM00:35:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 7138MIRIAM GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTINFF00:35:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 8011DAFNE VIDAL RAMOSTRICBM-CALELLAINFF00:35:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 7116MARTINA YAGÜE MIRAPEIXC.E. SISTRELLSINFF00:35:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 7119DIEGO GÜIMIL GALLEGOC.E. SISTRELLSINFM00:36:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 7152SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:36:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 7142PERE MOLINER PARDOC.N. MATAROINFM00:36:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 7145ALICIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:36:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 7103ALBA AZAÑON ANDRESC.E. SISTRELLSINFF00:37:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 7121CARLA PEREZ LLORENSTEAM TRIRELAYINFF00:38:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 7141JULIA FIBLA GARCIAC.N. MATAROINFF00:38:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 8003JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOINFM00:38:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 7101AINHOA FERNANDEZ MATILLAC.E. RAYOTEAMINFF00:39:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 7163ALEC MONCUSI FLORESCLUB TRIATLO GRANOLLERSINFM00:39:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 7120MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:40:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 7105BRUNO ATIENZA LEONC.E. SISTRELLSINFM00:41:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 7151ATENEA DE LA FUENTE SERRAC.N. BADALONAINFM00:41:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 7131JULIA DORCA CUADRADOC.N. MATAROINFF00:41:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 7113MARTINA GONZALEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYINFF00:42:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 7169BERTA GARCIA PASCUALC.N. MATAROINFF00:42:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 7162AINA GARCIA MOLINAC.E.E. SANT GERVASIINFF00:43:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 7111ERIC PEREZ RAMONTRIATHLON VILARENC AQUA CINFM00:45:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 7143MARIA CULEBRAS POLOC.N. MATAROINFF00:45:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 7122MIRIAM PERDIGO PIZZORNOTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:59:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00






NP 7146LUCIA ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONINFF
NP 7148POL RUBIO FERNANDEZC.A. IGUALADAINFM
NP 7164ERIC CANO PONCECLUB TRIATLO GRANOLLERSINFM
NP 8013IKER GARCIA TIJEROTEAM TRIRELAYINFM
NP 7154ANA SANCHEZ GARCIAC.E. CERDANYOLA A.T.INFF
NP 7161RUTH ROMERO PRIETOC.E.E. SANT GERVASIINFF
NP 7127MARIA POMES GARCIAC.A. IGUALADAINFF
NP 7135SERGI ANGULO SOCIASL3SCOLA SANT JUSTINFM
NP 7136MAX MOLINE HERREROL3SCOLA SANT JUSTINFM
NP 7137ALESSANDRO TUFANO ITURRALL3SCOLA SANT JUSTINFM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32