RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
340 312 294 18 0 6 34 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM01:28:32100:21:36200:57:5035.2701:19:26300:09:0600:01:0100:01:02
2 626ROBERT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM01:29:00400:22:02100:57:2435.5401:19:26900:09:3400:00:5400:00:59
3 5656DANIEL ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM01:31:02200:21:412901:00:1933.8201:22:00100:09:0200:00:5400:01:00
4 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:31:09500:22:032501:00:0133.9901:22:04200:09:0500:00:5700:00:53
5 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM01:31:10300:22:022200:59:5634.0401:21:58500:09:1200:00:5800:00:59
6 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCEJNM01:31:14800:22:241900:59:4434.1501:22:08400:09:0600:00:5500:00:55
7 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:31:26600:22:032100:59:5234.0801:21:55800:09:3100:00:5500:00:57
8 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:31:29700:22:201800:59:4234.1701:22:02600:09:2700:01:0600:01:02
9 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:31:331300:22:471200:59:0934.4901:21:561100:09:3700:01:0000:00:56
10 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM01:31:401200:22:471400:59:1534.4301:22:021300:09:3800:01:0200:01:03
11 240LLUÍS VILA AGUILARSALTOKI TRIKIDEAKABM01:31:48900:22:262000:59:4534.1401:22:111200:09:3700:00:5900:00:58
12 2761CARLES BLANCO CONDEFLOR DE TRIATLOSUB23M01:31:511900:23:211000:59:0334.5501:22:24700:09:2700:01:0400:01:08
13 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:31:542200:23:26400:58:4434.7301:22:101600:09:4400:00:5900:00:57
14 4851EMILIO TIZÓN VALVERDEC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:31:551000:22:471600:59:2734.3101:22:141400:09:4100:00:5900:01:00
15 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:31:581100:22:471700:59:2834.3001:22:151500:09:4300:01:0100:01:03
16 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:32:042100:23:23600:58:5334.6401:22:161800:09:4800:01:0200:01:01
17 6208LEON MARTIN DRAJER C.E.T. DISTANCEABM01:32:171500:23:101300:59:0934.4901:22:192100:09:5800:00:5700:01:04
18 332SERGI MARTINEZ MERODIOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:32:192000:23:21800:59:0034.5801:22:212000:09:5800:01:0200:01:05
19 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:32:482400:23:34500:58:4534.7201:22:193800:10:2900:00:5500:01:05
20 2503ABEL SERRA SUCARRATSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:33:272900:24:15900:59:0134.5701:23:162900:10:1100:00:5800:00:57
21 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:33:551600:23:102801:00:1433.8701:23:244000:10:3100:00:5800:01:04
22 640MANUEL LLORET ZARAGOZIC.E.T. DISTANCEABM01:34:246500:25:17300:58:1135.0601:23:286700:10:5600:01:1400:01:08
23 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.E.T. DISTANCEABM01:34:243200:24:181100:59:0834.5001:23:267100:10:5800:01:0100:01:05
24 4128PERE BIFET VERGEC.E. RAYOTEAMABM01:34:401400:22:494901:02:1632.7601:25:051000:09:3500:01:0600:01:10
25 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SFLOR DE TRIATLOV1M01:34:424100:24:42700:58:5434.6301:23:368300:11:0600:01:1000:01:13
26 5794FERRAN CARRERAS LAVILAC.A. IGUALADAJNM01:34:516700:25:181500:59:2634.3201:24:442500:10:0700:01:1300:01:06
27 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM01:34:541700:23:114401:01:5232.9701:25:031900:09:5100:01:0300:01:06
28 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:35:072300:23:334301:01:3433.1301:25:072300:10:0000:01:1700:01:07
29 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5ABM01:35:113100:24:173501:00:4233.6101:24:593000:10:1200:01:0300:01:04
30 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:35:123300:24:253301:00:3533.6701:25:003100:10:1200:00:5800:01:01
31 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:35:145100:24:582300:59:5934.0101:24:573400:10:1700:01:0500:01:01
32 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M01:35:195800:25:072401:00:0133.9901:25:082800:10:1100:01:1400:01:11
33 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM01:35:202500:23:424101:01:2533.2201:25:073200:10:1300:01:0500:01:05
34 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:35:233900:24:373101:00:3033.7201:25:073300:10:1600:01:0700:01:09
35 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM01:35:404400:24:453001:00:2133.8001:25:064400:10:3400:01:0600:01:04
36 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM01:35:415400:25:002701:00:0533.9501:25:054600:10:3600:01:1400:01:06
37 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M01:35:503800:24:343201:00:3333.6901:25:075200:10:4300:01:0200:01:08
38 5785MARC DONADEU PERARNAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:35:565300:24:592601:00:0233.9801:25:016600:10:5500:01:4100:01:18
39 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.E. RAYOTEAMABM01:36:402600:23:423801:01:1933.2701:25:0112200:11:3900:01:0500:01:06
40 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:36:562800:23:436601:03:2632.1601:27:091700:09:4700:01:1600:01:10
41 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:37:031800:23:216801:03:3432.0901:26:552600:10:0800:01:0200:01:01
42 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM01:37:537700:25:404001:01:2033.2601:27:006300:10:5300:01:0200:01:07
43 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROC.E. KATOA BARCELONAABM01:37:533000:24:166901:03:3632.0801:27:522400:10:0100:01:1000:01:16
44 6196OSCAR PASTOR IGLESIASC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:38:086100:25:154601:02:1232.8001:27:275000:10:4100:01:0900:01:29
45 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:38:104900:24:554701:02:1432.7801:27:097400:11:0100:01:3700:01:13
46 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:38:114000:24:386101:03:1632.2401:27:543500:10:1700:01:0500:01:12
47 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESV1M01:38:138800:25:583701:01:1333.3201:27:117500:11:0200:01:1300:01:15
48 4321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINTRICBM-CALELLAV1M01:38:146000:25:095201:02:3532.6001:27:443900:10:3000:01:1800:01:07
49 6294RAFA CORTÉS MONTEAGUDOINDEPENDIENTEABM01:38:245000:24:585101:02:2532.6801:27:237200:11:0100:01:1500:01:26
50 6296ALBERTO VARON REDONDOTRI+9 EL MASNOUABM01:38:288100:25:445001:02:1932.7401:28:033700:10:2500:01:0900:01:16
51 7007ANDREU HUIZINGA POLLLICENCIA DE DIAABM01:38:334200:24:436201:03:1732.2401:28:004200:10:3300:01:0600:01:09
52 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:38:405500:25:005601:02:4432.5201:27:446800:10:5600:01:0500:01:13
53 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCEABM01:38:486300:25:155401:02:4032.5501:27:556200:10:5300:01:0500:01:06
54 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:38:497200:25:334801:02:1532.7701:27:487300:11:0100:01:1700:01:14
55 2634OLIVER GARRIDO LUQUECLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:38:543400:24:275701:02:5632.4201:27:2311500:11:3100:01:0800:01:21
56 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEV1M01:39:0012100:26:573401:00:4133.6201:27:3810100:11:2200:01:1100:01:06
57 4529JOSEP MARÍA NOVELLAS COLLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:39:036600:25:174501:02:0232.8901:27:1912900:11:4400:01:1900:01:21
58 4203MIQUEL MATEU FONTOVAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:39:057000:25:295501:02:4032.5501:28:096900:10:5600:01:3600:01:26
59 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOSC.E. NO TE PARESV1M01:39:067300:25:335301:02:3632.5901:28:097000:10:5700:01:1400:01:27
60 4458MARCEL ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:39:135700:25:017001:03:3832.0601:28:394500:10:3400:01:0900:01:07
61 8012JOAN PALOMERAS CLAVAGUERALLICENCIA DE DIAV1M01:39:213500:24:327501:03:5831.8901:28:306000:10:5100:01:4400:01:39
62 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:39:266800:25:196501:03:2632.1601:28:455100:10:4100:01:0600:01:13
63 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM01:39:344500:24:465901:03:0032.3801:27:4613300:11:4800:01:0700:01:10
64 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:39:356900:25:196401:03:2532.1701:28:445900:10:5100:01:4000:01:10
65 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM01:39:426200:25:157801:04:1631.7401:29:312700:10:1100:01:2400:01:12
66 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:39:473600:24:338501:04:4031.5501:29:134300:10:3400:01:1000:01:06
67 5581VICENTE MARTINEZ MATEA CLUB ESPORTIU Z5ABM01:39:5010700:26:314201:01:3133.1601:28:0213400:11:4800:01:1100:01:24
68 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:39:568600:25:573901:01:1933.2701:27:1619200:12:4000:01:1500:01:21
69 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:40:0113200:27:133601:00:4433.5901:27:5715700:12:0400:01:1000:01:21
70 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:40:168200:25:516301:03:2032.2101:29:118100:11:0500:01:1100:01:13
71 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:40:254600:24:488701:04:4531.5101:29:336100:10:5200:01:0000:01:07
72 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTABM01:40:294700:24:519301:05:1831.2401:30:093600:10:2000:01:0900:01:08
73 5837ROGER RIERA BOZZOTRICBM-CALELLAABM01:40:372700:23:4212601:06:5730.4701:30:392200:09:5800:01:1900:01:08
74 5846SERGIO MORENO TORRECILLASC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:40:465900:25:077201:03:4831.9701:28:5513800:11:5100:01:1300:01:20
75 5787PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5ABM01:41:0110600:26:316001:03:0132.3701:29:3211100:11:2900:01:1700:01:08
76 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLOV1M01:41:1910200:26:207101:03:4432.0101:30:049400:11:1500:01:1700:01:07
77 4237JORDI JANSANA URGELLESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:41:298300:25:538201:04:2731.6501:30:208600:11:0900:01:2300:01:15
78 5002ALBERT CAMPMANY ROIGCLUB NATACIO OLOTABM01:41:3010300:26:217401:03:5731.9001:30:188900:11:1200:01:1400:01:15
79 4193MARTI LLOP SAUQUE VILACLUB PROAMABM01:41:3010900:26:405801:02:5932.3901:29:3913600:11:5100:01:2700:01:11
80 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM TRIRELAYABM01:41:355600:25:019601:05:2631.1801:30:278500:11:0800:01:1400:01:21
81 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:41:4211900:26:556701:03:3332.1001:30:289200:11:1400:01:2700:01:25
82 4805ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:41:489200:26:077701:04:0331.8501:30:1012000:11:3800:01:0900:01:13
83 3297SERGI ALIAGA TORRENSCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:41:5810800:26:367301:03:5231.9401:30:2811300:11:3000:01:0800:01:15
84 1708JOSÉ MANUEL ROSA CAMPOSTGCBINNV1M01:42:1412000:26:578401:04:4031.5501:31:374800:10:3700:01:1800:01:14
85 8013ANTONIO JESÚS SÁNCHEZ LLATRIATLON ALMENDRALEJOABM01:42:164300:24:4412401:06:4630.5501:31:305500:10:4600:01:0200:01:17
86 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:42:267800:25:4110201:05:5130.9801:31:326400:10:5400:01:1200:01:12
87 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROJNM01:42:289300:26:119101:05:1331.2801:31:247800:11:0400:01:0700:01:11
88 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:42:326400:25:1610701:06:1130.8201:31:277900:11:0500:01:1300:01:08
89 2804VICENTE BLASCO LUZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:42:399000:26:058801:04:5531.4201:31:0012100:11:3900:01:2200:01:22
90 2647FERRAN CONILLERA VILARC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:42:4212900:27:087901:04:1731.7301:31:259600:11:1700:01:0900:01:14
91 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:42:4212500:27:028301:04:3131.6201:31:338700:11:0900:01:1900:01:15
92 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:42:4310100:26:189501:05:2031.2201:31:388000:11:0500:01:0600:01:16
93 5930OSCAR BERTRAN AGUILARC.N. SABADELLV1M01:42:447900:25:4211001:06:1330.8101:31:555600:10:4900:01:1000:01:29
94 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:42:457100:25:3110601:06:0230.8901:31:338800:11:1200:01:2400:01:13
95 5117FRANCISCO CARO GARCIAVILADECANS TRIATLOABM01:43:039600:26:1110001:05:4531.0301:31:568400:11:0700:01:2200:01:30
96 6117PAU LANCIS BALASCHTRICBM-CALELLAJNM01:43:129500:26:1111101:06:1530.7901:32:265400:10:4600:01:1600:01:18
97 6280ROGER MONTSERRAT FOLGUERCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:43:157600:25:4012001:06:3330.6501:32:137700:11:0200:01:0800:01:13
98 4849SERGI LIZ MADRIDCLUB TRIATLO BLANESABM01:43:2112400:26:598601:04:4131.5401:31:4012300:11:4100:01:1000:01:16
99 6291SAULI LANKINENINDEPENDIENTEABM01:43:258700:25:5812201:06:3730.6201:32:355800:10:5000:01:3600:01:29
100 5234DAVID CASANOVAS FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:43:348900:25:5910901:06:1230.8201:32:1110500:11:2300:01:4000:01:28
101 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:43:389700:26:1110501:05:5830.9201:32:0911200:11:2900:01:0800:01:11
102 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:43:4515400:28:037601:04:0031.8801:32:0312500:11:4200:01:1000:01:17
103 7009DAVID RIBAS MASIP LLICENCIA DE DIAV1M01:43:5710500:26:2211201:06:1530.7901:32:379800:11:2000:02:0700:01:32
104 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:44:0813000:27:109901:05:4031.0701:32:509700:11:1800:01:1400:01:09
105 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:44:1511100:26:449801:05:3531.1101:32:1914400:11:5600:01:1700:01:18
106 528JOSE MARIA CUADRADO CABELTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:44:1712300:26:5810401:05:5730.9301:32:5510200:11:2200:01:2500:01:08
107 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM01:44:2211700:26:549401:05:2031.2201:32:1415800:12:0800:01:1400:01:12
108 4080MARIO PRIETO CONESACLUB NATACIO SITGESABM01:44:2810400:26:2112301:06:4330.5801:33:0410600:11:2400:01:1700:01:18
109 3424VICTOR PEREZ FARGAC.N. MATAROABM01:44:299100:26:0712101:06:3630.6301:32:4313200:11:4600:01:1400:01:33
110 1718ALEX MARTÍNEZ RAMOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:44:3313800:27:349201:05:1631.2601:32:5012700:11:4300:01:0900:01:12
111 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:44:4113500:27:329701:05:3131.1401:33:0311800:11:3800:01:2500:01:22
112 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:44:4712200:26:5811401:06:2330.7301:33:2110900:11:2600:01:4600:01:35
113 708MARC ANDRES CABREROTRIATLO LHOSPITALETABM01:44:5912600:27:0510301:05:5130.9801:32:5615500:12:0300:01:4200:01:19
114 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:45:0611000:26:4212501:06:5330.5001:33:3511400:11:3100:01:0900:01:08
115 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:45:1213300:27:2111901:06:2930.6801:33:5010300:11:2200:01:1300:01:19
116 4911JOAN AMETLLER SERRAC.N. MATAROABM01:45:1411500:26:5212701:06:5930.4601:33:5110400:11:2300:01:1100:01:14
117 3356RAMON PUJOL DESCALSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:45:1611600:26:5412901:07:0930.3801:34:039000:11:1300:01:1600:01:24
118 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:45:2213600:27:3311601:06:2330.7301:33:5610800:11:2600:01:2500:01:18
119 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M01:45:338000:25:4314301:08:5629.5901:34:396500:10:5400:01:1800:01:18
120 1403JORDI FORTIA BATALLETGCBINNABM01:45:4116000:28:1410101:05:4631.0201:34:0012400:11:4100:01:2000:01:22
121 1901CESAR HERNANDEZ CEBRIANCLUB ESPORTIU Z5V1M01:45:4613700:27:3311301:06:2230.7401:33:5513700:11:5100:01:1700:01:18
122 4642SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:45:5313900:27:3511701:06:2730.7001:34:0213900:11:5100:01:2000:01:28
123 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM01:46:0218500:28:528901:04:5731.4101:33:4916900:12:1300:01:1900:01:17
124 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:46:0417800:28:429001:05:0831.3201:33:5017200:12:1400:01:2100:01:17
125 8006XAVIER MATARÍN SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:46:077400:25:3314901:09:1829.4401:34:519500:11:1600:01:2700:01:58
126 82MERCE TUSELL QUEVEDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:46:269900:26:1414101:08:2629.8101:34:4013100:11:4600:01:1800:01:26
127 2859ADRIA MITJA CABEZOSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:46:4119600:29:208001:04:2131.7001:33:4121100:13:0000:01:1100:01:12
128 1493JOAN ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:46:474800:24:5316601:11:0528.7001:35:585700:10:4900:01:1800:01:16
129 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M01:46:5117000:28:258101:04:2731.6501:32:5225700:13:5900:01:3600:01:59
130 1510GORKA RODRIGUEZ SAN AGUSTC.E. KATOA BARCELONAV1M01:47:0711300:26:4714401:08:5929.5701:35:469900:11:2100:01:3000:01:19
131 5989ALBERT SOLA COLOMERATGCBINNABM01:47:1314000:27:4110801:06:1230.8201:33:5322500:13:2000:01:0700:01:21
132 7008WILLIAM BRAYLLICENCIA DE DIASUB23M01:47:205200:24:5917601:11:4828.4101:36:474100:10:3300:01:4100:01:13
133 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:47:2610000:26:1615501:10:0429.1201:36:208200:11:0600:01:1800:01:07
134 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:47:3414600:27:4713901:08:1129.9201:35:5811700:11:3600:01:2000:01:13
135 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:47:3815100:28:0113401:07:4430.1201:35:4514000:11:5300:01:1600:01:22
136 7002MARÇAL PÉREZ GALBANYLLICENCIA DE DIAABM01:47:5114100:27:4314001:08:2329.8301:36:0613000:11:4500:01:2800:01:35
137 1476XAVIER NAVARRO CIURANAINDEPENDIENTEABM01:47:5511400:26:4914701:09:1229.4801:36:0114100:11:5400:01:2500:01:19
138 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:47:5716500:28:2113201:07:3330.2001:35:5415400:12:0300:01:2500:01:15
139 8014NURUL MOMIN AHMEDLLICENCIA DE DIAV1M01:47:5914500:27:4613601:07:5230.0601:35:3817800:12:2100:02:3000:03:02
140 2253JOSEP SANMARTÍ PUJOLCLUB NATACIO CALDESV1M01:48:1316300:28:1913701:07:5430.0401:36:1315100:12:0000:01:3400:01:30
141 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:48:178500:25:5617401:11:3628.4901:37:325300:10:4500:01:1400:01:07
142 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:1819100:29:1211501:06:2330.7301:35:3519500:12:4300:01:1600:01:11
143 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:48:3117900:28:4312801:07:0530.4101:35:4819600:12:4300:01:1500:01:25
144 6259MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV2M01:48:3918900:29:0813101:07:2230.2801:36:3016000:12:0900:01:3300:01:50
145 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:48:4412700:27:0516001:10:2628.9601:37:319100:11:1300:01:1000:01:06
146 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF01:48:4512800:27:0615901:10:2428.9801:37:309300:11:1500:01:0900:01:06
147 4794TONI FONT MARTÍCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:48:4913100:27:1315201:09:3829.3001:36:5115000:11:5800:01:1500:01:18
148 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:48:5015500:28:0413801:08:0729.9501:36:1119100:12:3900:01:4400:01:28
149 5530JAN MARSAL MERCADERCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:49:0315700:28:1113501:07:4830.0901:35:5921600:13:0400:01:3500:01:33
150 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:49:0520500:29:4111801:06:2830.6901:36:0920800:12:5600:01:3200:01:38
151 5825JESUS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:49:0514400:27:4515001:09:3129.3501:37:1613500:11:4900:01:4600:01:36
152 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECCT SALOU COSTA DAURADAABM01:49:1015600:28:0714501:09:0629.5201:37:1314600:11:5700:01:3800:01:15
153 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:49:1716900:28:2414201:08:5229.6201:37:1615200:12:0100:01:2800:01:20
154 4959JOSE MANUEL MONTIJANO ROMC. TRIATLO MONTORNESV1M01:49:2011200:26:4616501:10:5628.7601:37:4211900:11:3800:01:2900:01:42
155 6198BARBARA RUBIO FORCADAC.E. KATOA BARCELONAABF01:49:2216700:28:2214801:09:1729.4401:37:3912800:11:4300:01:1000:01:13
156 125MARIA REMEDIOS CARRASCO TPRAT TRIATLO 1994V1F01:49:4915300:28:0315101:09:3529.3201:37:3816700:12:1100:01:2200:01:12
157 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDIENTEV2M01:49:5314200:27:4315701:10:0829.0901:37:5115300:12:0200:01:2300:01:42
158 4531ALEX CASTAÑO CUELLARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:50:028400:25:5517501:11:4128.4601:37:3618100:12:2600:01:3700:01:55
159 3871CRÍSTOFER REGALADO TAPIAGAVA TRIATLOABM01:50:1714700:27:5416301:10:4028.8701:38:3412600:11:4300:02:0200:01:35
160 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M01:50:189400:26:1119101:13:2727.7701:39:384900:10:4000:02:1300:01:31
161 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:50:4414800:27:5417101:11:2928.5401:39:2310000:11:2100:01:4600:01:18
162 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:50:5714300:27:4515301:09:4029.2801:37:2523800:13:3200:01:1500:01:30
163 1373JAVIER PEREZ DELGADOTGCBINNV1M01:51:3619400:29:1915401:10:0129.1401:39:2017500:12:1600:01:2400:01:24
164 5690FRANCISCO JAVIER MERLO GRC.N. BADALONAABM01:51:4615200:28:0217901:12:0828.2801:40:1011600:11:3600:01:5700:01:31
165 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:51:4717100:28:2817001:11:2428.5701:39:5214300:11:5500:02:1200:01:11
166 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:51:5419200:29:1315801:10:1129.0701:39:2418400:12:3000:01:1500:01:20
167 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:52:0616400:28:2016701:11:0628.6901:39:2619300:12:4000:01:2000:01:26
168 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:52:0615900:28:1316901:11:1928.6001:39:3218600:12:3400:01:4200:01:27
169 6188LLUÍS ARMENGOL DULCETSBR OPEN TEAMV1M01:52:1016800:28:2317201:11:3328.5101:39:5617300:12:1400:01:3800:01:59
170 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOABM01:52:2319000:29:1016401:10:4528.8301:39:5518300:12:2800:01:2600:01:24
171 5644ALBERT MOIX VALLRIBERAC.N. SABADELLABM01:52:3720400:29:3316101:10:3028.9401:40:0318700:12:3400:01:3400:01:22
172 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM01:52:4017500:28:3513001:07:2230.2801:35:5728900:16:4300:01:2500:01:16
173 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:52:4520700:29:4815601:10:0529.1101:39:5320200:12:5200:01:1500:01:26
174 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:52:5419300:29:1616801:11:1828.6101:40:3417700:12:2000:01:4800:01:38
175 4216CARLES SIERRA NOGUERASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:53:299800:26:1320801:14:2927.3901:40:4219900:12:4700:01:1700:01:41
176 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:53:3517200:28:2818401:12:5927.9501:41:2715900:12:0800:01:3600:01:20
177 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:53:437500:25:3422701:17:0726.4501:42:417600:11:0200:01:0400:01:07
178 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTV1M01:53:4818200:28:4818301:12:4628.0301:41:3417100:12:1400:01:2700:01:25
179 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM01:53:5217400:28:3318901:13:2527.7901:41:5814200:11:5400:01:1800:01:13
180 5464RUBEN LUIS MARTINEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:53:5416100:28:1419201:13:3127.7501:41:4516100:12:0900:01:2600:01:32
181 6290VÍCTOR MOISÉS FRAGOSO CARCLUB NATACIO SITGESV1M01:53:5620300:29:3318101:12:2528.1701:41:5814900:11:5800:01:4400:01:44
182 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:54:043700:24:3424401:18:5325.8601:43:274700:10:3700:01:3500:01:15
183 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:54:1315000:27:5518801:13:2227.8101:41:1720900:12:5600:01:2500:01:59
184 1711MARCEL FOLCH SÁNCHEZTGCBINNABM01:54:1621000:29:5317301:11:3528.5001:41:2820000:12:4800:01:3300:01:51
185 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM01:54:2518300:28:4819001:13:2727.7701:42:1516300:12:1000:01:1900:01:25
186 4282LAIA SABATE MARQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F01:54:3718800:29:0618701:13:2027.8201:42:2616400:12:1100:01:3400:01:33
187 345JOSE RUIZ NIETOTRIATLO LHOSPITALETABM01:54:4021100:29:5916201:10:3728.8901:40:3626000:14:0400:01:5200:01:48
188 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:54:5816200:28:1720301:14:1427.4801:42:3118200:12:2700:01:2500:01:16
189 5466SERGIO LÓPEZ MOYAC.E. NO TE PARESV1M01:55:0615800:28:1121201:14:3827.3301:42:4917600:12:1700:02:3500:01:34
190 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:55:1617700:28:4020101:14:0527.5401:42:4518500:12:3100:01:3000:01:29
191 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM01:55:2916600:28:2121501:15:1027.1401:43:3114800:11:5800:02:0100:01:47
192 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:55:3513400:27:2622401:16:4426.5901:44:1010700:11:2500:01:1800:01:27
193 297RICARDO LUIS LAZARTE CONQPRAT TRIATLO 1994V3M01:55:3626900:32:5414601:09:1129.4901:42:0523700:13:3100:01:2100:01:23
194 4318MARC MASSAGUÉ MORENOCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:55:4811800:26:5523101:17:2626.3501:44:2111000:11:2700:01:5900:02:15
195 4082HELENA FLORENTÍ CLUB NATACIO BARCELONAABF01:55:5519900:29:2620901:14:3327.3601:43:5914500:11:5600:01:1600:01:17
196 7010ADRIA DIAZ VALVERDELLICENCIA DE DIAABM01:55:5720200:29:2920501:14:1627.4701:43:4516800:12:1200:01:2500:01:16
197 2896ALBERT ISERN SABADIINDEPENDIENTEV2M01:56:0422600:30:3218501:13:0627.9101:43:3818000:12:2600:01:3200:02:18
198 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:56:1318700:29:0519401:13:3727.7101:42:4223600:13:3100:01:2800:01:28
199 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:56:1417300:28:3022101:15:4726.9201:44:1714700:11:5700:01:2000:01:46
200 5445MAX JENARO LLERANDIPRAT TRIATLO 1994V1M01:56:4620900:29:5220401:14:1527.4701:44:0719000:12:3900:01:3000:01:22
201 3246FRANCESC XAVIER MILLAN SACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:56:4723900:31:1117701:11:5728.3501:43:0824000:13:3900:02:0100:01:49
202 5583JOSEP FERNANDEZ SASTREC.N. VILAFRANCA V1M01:57:0120600:29:4621101:14:3727.3401:44:2318900:12:3800:01:5000:01:45
203 8003MAARTEN VAN DAMLLICENCIA DE DIAV1M01:57:0520000:29:2619501:13:4327.6701:43:0925300:13:5600:01:5600:01:48
204 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:57:0921200:30:0220201:14:1327.4901:44:1520600:12:5400:01:3700:01:38
205 5434POL PEREZ RODRIGUEZC.N. MATAROJNM01:57:2023700:31:0317801:12:0428.3101:43:0726200:14:1300:01:3500:01:55
206 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:57:2419800:29:2222001:15:4626.9201:45:0817400:12:1600:01:4400:01:46
207 3340MARC URIARTE CULLEREOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:57:2923200:30:4019701:13:5327.6101:44:3320700:12:5600:01:4900:01:32
208 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV3M01:57:3922900:30:3520001:14:0127.5601:44:3621500:13:0300:02:0100:01:38
209 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESABM01:57:4025700:31:5718201:12:2928.1401:44:2621900:13:1400:01:4900:01:52
210 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M01:57:4521500:30:0620701:14:2727.4001:44:3321800:13:1200:01:5300:01:49
211 3041JOSE TOVAR LOPEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:58:0221600:30:0621001:14:3427.3601:44:4022600:13:2200:01:2600:01:28
212 5805MARIA VICTORIA LÓPEZ ARROCLUB ESPORTIU Z5V1F01:58:0924100:31:1219801:13:5627.5901:45:0821300:13:0100:01:4400:01:51
213 3638DANIEL CORVO ROJASC.A. LES TORTUGUESABM01:58:1220100:29:2618601:13:1427.8601:42:4028200:15:3200:02:2200:03:16
214 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:58:1528100:33:5113301:07:3430.1901:41:2529200:16:5000:01:2000:01:42
215 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M01:58:1521700:30:0621401:14:4927.2701:44:5522400:13:2000:01:5200:01:49
216 2466JOSE LUIS HERNANDEZ ORDAXINDEPENDIENTEV1M01:58:3123000:30:3919601:13:5127.6201:44:3025800:14:0100:01:3700:01:44
217 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEC.E. KATOA BARCELONAJNF01:58:3318600:29:0222801:17:0826.4501:46:1017900:12:2300:01:1800:01:14
218 8011JAVIER CONDOMINES CONCELLLLICENCIA DE DIAV2M01:58:3618000:28:4623301:17:3726.2801:46:2317000:12:1300:02:4200:01:45
219 8015CARLOS REGUEIRA DE LA IGLLLICENCIA DE DIAABM01:58:4222300:30:1820601:14:2727.4001:44:4525400:13:5700:01:2400:01:49
220 5228BARBARA VASSILATOST3 TEAMV1F01:58:4626800:32:4218001:12:0928.2701:44:5125200:13:5500:01:3900:01:41
221 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:58:4725500:31:4819301:13:3227.7401:45:2023200:13:2700:01:1700:01:24
222 5698MANEL CASTELLANO ALCOBERRC.A. IGUALADAV1M01:59:0317600:28:3622601:17:0426.4701:45:4022700:13:2300:01:4600:01:58
223 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:59:2618400:28:5123801:18:0026.1501:46:5118800:12:3500:01:2900:01:20
224 1056ANTONI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:59:3014900:27:5524301:18:5025.8801:46:4519700:12:4500:01:2200:01:27
225 5918ENRIC GUIX MARQUEZC.A. IGUALADAABM01:59:5123100:30:3919901:13:5827.5801:44:3727800:15:1400:01:2400:01:53
226 2616DANIEL JIMENEZ MARTINCLUB NATACIO RUBIV1M02:00:0524500:31:1821801:15:2727.0401:46:4522300:13:2000:01:4400:01:36
227 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:00:0723600:30:5822201:16:0626.8101:47:0421400:13:0300:01:4800:01:50
228 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M02:00:1825600:31:5621301:14:4227.3101:46:3824100:13:4000:01:2300:01:26
229 6111IRENE SANCHEZ ALBERTDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF02:00:2318100:28:4725001:19:3325.6401:48:2015600:12:0300:01:2600:01:35
230 7006OSCAR BRIONES ROMERALLICENCIA DE DIAV1M02:00:2423300:30:4022301:16:1826.7401:46:5823000:13:2600:01:4800:01:43
231 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF02:00:2825200:31:4721701:15:2327.0601:47:1022200:13:1800:01:4100:01:21
232 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:00:3521300:30:0323501:17:5026.2101:47:5319400:12:4200:01:2400:01:23
233 5472TIM EHLERSCLUB NATACIO SITGESV1M02:00:3624600:31:1921601:15:2327.0601:46:4225000:13:5400:01:3000:01:32
234 5239ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:00:3921900:30:0724001:18:2226.0301:48:2916200:12:1000:01:5200:01:44
235 51NURIA GARCIA GINJAUMEC.E. KATOA BARCELONAABF02:00:4022100:30:1023401:17:4326.2501:47:5319800:12:4700:01:2300:01:12
236 5575PATRICK MAUSSL3SCOLA SANT JUSTV1M02:00:4522400:30:1822501:16:4626.5701:47:0424200:13:4100:02:1700:01:50
237 1399JOSE MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:00:4724400:31:1821901:15:3027.0201:46:4825600:13:5900:01:4400:01:37
238 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:00:4819500:29:2024801:19:1725.7301:48:3716500:12:1100:01:3000:01:20
239 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:00:4819700:29:2124701:19:1625.7401:48:3716600:12:1100:01:2500:01:20
240 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:00:5822800:30:3523201:17:3326.3101:48:0820100:12:5000:01:4600:01:30
241 2943MARIA HERNANDEZ CONTIJOCHCLUB TRIATLO PROSANSUB23F02:00:5921800:30:0723701:17:5926.1601:48:0620300:12:5300:01:1500:01:15
242 3450TONI FERRES RUSINESC.E. NO TE PARESV2M02:01:1022200:30:1123901:18:0626.1201:48:1720400:12:5300:02:0900:01:39
243 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F02:01:5324700:31:1922901:17:1626.4001:48:3522100:13:1800:01:3900:01:47
244 4332AITANA GARCIA URIARTECLUB TRIATLO ATLESABF02:02:0423500:30:5623001:17:2526.3501:48:2124300:13:4300:01:4300:01:48
245 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:03:0724200:31:1324501:18:5425.8601:50:0721200:13:0000:02:0500:01:36
246 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM02:04:0820800:29:5025901:21:0025.1901:50:5022000:13:1800:02:2400:01:57
247 4727ANDREW LANECLUB NATACIO SITGESV1M02:04:1424000:31:1124601:19:1525.7401:50:2624500:13:4800:02:1400:01:54
248 6256ORIOL MASSA GAYÀTGCBINNABM02:04:2523800:31:0525401:19:5225.5401:50:5723300:13:2800:01:5400:01:59
249 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV2M02:04:3124900:31:2225101:19:3325.6401:50:5523900:13:3600:01:4300:01:38
250 3849GERARDO BLANCO RAMIREZCLUB NATACIO RUBIV2M02:04:3621400:30:0425701:20:3025.3401:50:3425900:14:0200:02:3300:02:01
251 7004NURIA TERRADELLAS FALGUERLLICENCIA DE DIAABF02:04:3925100:31:3624901:19:1925.7201:50:5524400:13:4400:01:3300:01:52
252 2785NACHO NUEZ BENEDICTOCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:04:4425000:31:3125301:19:4425.5901:51:1523400:13:2900:01:5800:02:48
253 6253VALENTINA CARRONC.E. NO TE PARESABF02:04:5222700:30:3426101:21:2125.0801:51:5521000:12:5700:01:3400:01:46
254 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M02:05:0925800:32:0024101:18:2326.0301:50:2327300:14:4600:01:3200:01:45
255 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:05:1424800:31:2125801:21:0025.1901:52:2120500:12:5300:01:4600:01:43
256 2679ERIC SAMPER HURTADOC.N. BADALONAV1M02:05:4426600:32:2625501:19:5325.5401:52:1922900:13:2500:01:3500:01:40
257 2538ALEX LUQUE CLEMENTETRI+9 EL MASNOUV2M02:05:4725400:31:4824201:18:3725.9501:50:2527900:15:2200:01:4400:01:48
258 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCCT SALOU COSTA DAURADAV2F02:06:2627900:33:3623601:17:5526.1801:51:3127500:14:5500:01:2300:01:22
259 26LORENA MARMANEU C.E. KATOA BARCELONAABF02:07:2224300:31:1326501:22:4324.6601:53:5623100:13:2600:01:2000:01:18
260 5589JOAN BARBANY BUFIC.A. LES TORTUGUESV1M02:07:2227300:33:0125601:20:2425.3701:53:2525500:13:5700:01:2300:01:22
261 841ALEJANDRO ENRIQUE ARRIBASC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:08:2125900:32:0226401:22:2724.7401:54:2924800:13:5200:02:1500:01:29
262 6284OLGA PORRO MARTORELLTGCBINNABF02:08:4127100:32:5826001:21:1225.1201:54:1026500:14:3100:01:4200:02:02
263 4333ADRIANA ANDREU RONCEROCLUB TRIATLO ATLESABF02:08:4828500:34:0725201:19:4225.6001:53:4927700:14:5900:01:4800:01:43
264 6293POL SALA PARRACLUB ESPORTIU TRIKIDSV1M02:09:4626500:32:2026801:23:3424.4101:55:5424900:13:5200:02:0700:01:52
265 6104SARA HERNANDEZ MOLFULLEDACLUB TRIATLO BLANESABF02:09:5928000:33:3926201:21:4424.9601:55:2326800:14:3600:01:3100:01:49
266 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:10:1723400:30:5427601:26:1523.6501:57:0921700:13:0800:01:1800:01:13
267 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:10:2227800:33:3526301:22:0824.8401:55:4327000:14:3900:02:0300:02:02
268 3552BERTA ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONAJNF02:10:3426000:32:0427101:25:0523.9801:57:0922800:13:2500:01:2800:01:09
269 1877LAURA ESTHER RÍOS TORQUETCLUB NATACIO SITGESV1F02:11:3426300:32:1127501:25:5223.7601:58:0323500:13:3100:01:5300:01:52
270 8001ISRAEL ROZAS ESTORLLICENCIA DE DIAV1M02:11:4125300:31:4827001:24:2724.1601:56:1528100:15:2600:01:5300:01:50
271 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M02:11:4822000:30:0927801:26:4023.5401:56:4927600:14:5900:02:3000:02:06
272 2469JOAN LLUCH CALMOC.N. VILAFRANCA ABM02:13:1527000:32:5827301:25:3823.8201:58:3627100:14:3900:02:3200:01:53
273 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF02:13:1922500:30:1928601:28:2723.0601:58:4626600:14:3300:01:3200:01:41
274 1411MARIA CONCEPCION DE ALOS TRIDIRV2F02:14:0626400:32:1328301:27:5823.1902:00:1125100:13:5500:02:5300:02:04
275 7003MARIA JOSE RODRÍGUEZ BELLLICENCIA DE DIAV2F02:15:0626100:32:0628801:29:1022.8802:01:1624600:13:5000:00:0000:00:00
276 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:15:1327700:33:2027901:27:1823.3702:00:3826700:14:3500:01:4100:01:44
277 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOTGCBINNABF02:15:2327200:32:5928401:28:0223.1702:01:0126300:14:2200:01:5100:01:39
278 3500ELISABET QUER BOUC.N. VILAFRANCA ABF02:15:2727600:33:1628501:28:1923.1002:01:3524700:13:5200:01:4600:01:44
279 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBINDEPENDIENTEV2M02:15:3928900:35:3526901:24:2624.1602:00:0128500:15:3800:01:4000:01:28
280 4457ISABEL SANSA ALCANTARACLUB TRIATLO SABADELLV2F02:15:4326700:32:4028701:28:5122.9602:01:3126100:14:1200:01:3400:01:40
281 1680CARLES MAJÓ CASASCLUB ESPORTIU TRIKIDSV2M02:17:0028400:34:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2100:00:00
282 3591LARA GUTIERREZ MORENOCLUB TRIATLO VALLIRANAABF02:17:2629200:37:1527201:25:1623.9202:02:3127400:14:5500:02:3400:02:06
283 8009EVA PEREZ TRUJILLOLLICENCIA DE DIAV1F02:17:3326200:32:1028901:29:4722.7202:01:5728300:15:3600:01:5000:02:31
284 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:18:0428600:34:5528201:27:4323.2602:02:3828000:15:2600:02:1900:01:55
285 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:19:0929100:36:4127701:26:2123.6202:03:0228600:16:0700:02:2400:01:59
286 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F02:19:1429400:39:2926701:23:1424.5102:02:4328800:16:3100:02:0200:02:18
287 8010SUSANA NAVARRO YUSTELLICENCIA DE DIAV1F02:19:1429300:39:2926601:23:1424.5102:02:4328700:16:3100:02:0100:02:17
288 2887MONICA DOMINGUEZ HERNANDECLUB ESPORTIU Z5V1F02:19:2127500:33:1429201:31:2922.3002:04:4326900:14:3800:02:1300:02:30
289 6264LAURA PUJALS PRUNEDATRI+9 EL MASNOUABF02:19:2528700:35:1128101:27:2423.3402:02:3529000:16:5000:02:1200:04:04
290 6266MIREIA AYALA DEFAUSTRI+9 EL MASNOUABF02:19:2528800:35:1228001:27:2323.3502:02:3529100:16:5000:02:1100:01:59
291 5699JORDI ESTRADA TANYÀINDEPENDIENTEABM02:19:3129000:36:4027401:25:5023.7702:02:3029300:17:0100:01:4500:01:42
292 8004POLIANA HÓDAR RODRÍGUEZ LLICENCIA DE DIAV1F02:20:0228300:33:5329001:31:2322.3202:05:1627200:14:4600:02:2600:02:20
293 8005CAROLINA CARRETERO ORDÓÑLLICENCIA DE DIAV1F02:20:5328200:33:5229101:31:2422.3202:05:1628400:15:3700:02:2800:02:20
294 8008ALBERT SANZ GALLARDOLLICENCIA DE DIAV1M02:21:0427400:33:0529301:33:3521.8002:06:4026400:14:2400:02:5800:02:44


NF 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:00:00000:25:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1900:00:00
NF 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:00:00000:24:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0700:00:00
NF 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:00:00000:27:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1000:00:00
NF 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F00:00:00000:37:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1900:00:00
NF 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F00:00:00000:35:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5600:00:00
NF 3765RUBÉN MARTIN PEINADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M00:00:00000:28:32001:05:0231.3701:33:34000:00:0000:01:2600:01:49
NF 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:00:00000:36:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5100:00:00
NF 4853ANNA LAREDO QUESADAC.N. SABADELLABF00:00:00000:32:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0600:00:00
NF 6262REBECCA ROHDE ROHDECLUB NATACIO SITGESV1F00:00:00000:39:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0100:00:00
NF 6001VIRGINIA POMAR SOLCHAGAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:00:00000:36:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2400:00:00
NF 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F00:00:00000:39:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0000:00:00
NF 8007ANNA MARTINEZ RUIZLLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:37:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:3400:00:00
NF 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:00:00000:27:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0800:00:00
NF 4087JACQUELINE CAMOS WIEWELTGCBINNV2F00:00:00000:36:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4400:00:00
NF 6297SERGIO CONESA NAVARROVILADECANS TRIATLOV1M00:00:00000:35:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0000:00:00
NF 7001MOHAMED AZNAY LLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:32:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2400:00:00
NF 7005MÒNICA MORALES GOENAGALLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:36:12001:26:1823.6402:02:30000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5344MARIANA FRAGA SUBTILTRI+9 EL MASNOUABF00:00:00000:36:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5500:00:00




NP 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERTRI+9 EL MASNOUV1M
NP 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM
NP 2787MANEL ALBA PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM
NP 669MARC GISPERT GIRONINDEPENDIENTEABM
NP 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M
NP 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M
NP 4260FERNANDO DIETSCHETEAM TRIRELAYV1M
NP 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDIENTEV1M
NP 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM
NP 3159DAVID DIEGUEZ DIAZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM
NP 3362LLUIS VALL-LLOSERA NOGUETGCBINNABM
NP 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M
NP 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M
NP 3449JOSE PEREZ LORCAC.E. NO TE PARESV2M
NP 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF
NP 3967MARIA CASTAÑEDA LOPEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F
NP 4923GERARD BARTRINA SOLÀNAN OLIVERAS TEAMABM
NP 5686VICTOR OLIVE VIANCOSC.E. TRIATLO PICORNELLV1M
NP 5810MANUEL GARCIA OCHOASBR OPEN TEAMV1M
NP 6250DIDAC MEMBRIVES BARNIOLTGCBINNABM
NP 6010JESSICA GÓMEZ BALLESTACLUB ESPORTIU Z5ABF
NP 8002EDGAR MANZANOLLICENCIA DE DIAABM
NP 5786ARNAU PLA ALVAREZCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M
NP 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 2403MARC VALLS I JULIÀCLUB ESPORTIU PRORUNNERSSUB23M
NP 4096ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLABM
NP 4109LAURA SANZBERRO SOLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32