RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
71 67 66 0 1 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 69. PRAT TRIATLO 1994PRAT TRIATLO 1994SUB23M00:57:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 67. C.E.T. DISTANCEC.E.T. DISTANCESUB23M00:58:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 64. C.E. RAYOTEAMC.E. RAYOTEAMSUB23M00:58:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 41. CLUB ESPORTIU PRORUNNERCLUB ESPORTIU PRORUNNERSSUB23M00:59:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 70. FASTTRIATLON-C.N. MONTJFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:00:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 68. FLOR DE TRIATLOFLOR DE TRIATLOSUB23M01:00:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 21. C.E. TRIATLO PICORNELLC.E. TRIATLO PICORNELLSUB23M01:00:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 57. CLUB TRIATLO CORNELLACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:01:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 28. C.E. CERDANYOLA A.T.C.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M01:01:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 40. TRI+9 EL MASNOUTRI+9 EL MASNOUSUB23M01:01:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 32. NAN OLIVERAS TEAMNAN OLIVERAS TEAMSUB23M01:01:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 65. C.N. MATAROC.N. MATAROSUB23M01:01:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 58. C.E. KATOA BARCELONAC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:01:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 63. CLUB NATACIO BARCELONACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:02:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 60. CLUB TRIATLO GRANOLLERSCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:02:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 66. C.A. IGUALADAC.A. IGUALADASUB23M01:02:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 30. CLUB NATACIO OLOTCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:03:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 59. CLUB TRIATLO VALLIRANACLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:03:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 46. TRIATLO FISIORUTPUJOL.CTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M01:03:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 35. CLUB PROAMCLUB PROAMSUB23M01:03:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 61. CCT SALOU COSTA DAURADACCT SALOU COSTA DAURADASUB23M01:03:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 23. TEAM TRIRELAYTEAM TRIRELAYSUB23M01:03:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 51. TGCBINNTGCBINNSUB23M01:03:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 45. CLUB VO2 TEAMCLUB VO2 TEAMSUB23M01:03:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 55. C. TRIATLO MONTORNESC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:04:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 53. CLUB ESPORTIU Z5CLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:04:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 43. CLUB ESPORTIU TRI 4.40CLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:04:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 37. C.E. NO TE PARESC.E. NO TE PARESSUB23M01:05:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 26. G. E. ESPORTIU GIRONI GG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M01:05:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 56. CLUB NATACIO BANYOLESCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:06:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 39. CLUB NATACIO RUBICLUB NATACIO RUBISUB23M01:06:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 25. CLUB NATACIO CALDESCLUB NATACIO CALDESSUB23M01:06:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 47. C.N. SABADELLC.N. SABADELLSUB23M01:06:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 38. VILADECANS TRIATLOVILADECANS TRIATLOSUB23M01:07:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 22. SBR OPEN TEAMSBR OPEN TEAMSUB23M01:07:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 36. TRIACTIVA L AMETLLA DELTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:07:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 49. CLUB TRIATLO SABADELLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:07:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 20. FASTTRIATLON-C.N. MONTJFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:08:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 62. TRICBM-CALELLATRICBM-CALELLASUB23M01:08:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 33. GAVA TRIATLOGAVA TRIATLOSUB23M01:08:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 19. PRAT TRIATLO 1994PRAT TRIATLO 1994SUB23F01:08:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 31. CLUB TRIBANDA TRIATLOCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M01:09:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 18. C.E. KATOA BARCELONAC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:09:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 29. CLUB TRIATLO BADIA DEL CLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:09:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 52. CLUB NATACIO SITGESCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:11:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 42. C.A. LES TORTUGUESC.A. LES TORTUGUESSUB23M01:11:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 44. CLUB NATACIO MINORISACLUB NATACIO MINORISASUB23M01:11:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 24. WE RUN TEAMWE RUN TEAMSUB23M01:11:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 48. OPTIMS CLUB TRIATLOOPTIMS CLUB TRIATLOSUB23M01:12:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 12. CLUB TRIATLO CORNELLACLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:13:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 54. C.N. TERRASSAC.N. TERRASSASUB23M01:13:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 17. C.N. MATAROC.N. MATAROSUB23F01:14:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 14. CLUB TRIATLO GRANOLLERSCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:15:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 34. C. BCN TRIATHLON TOTAL3C. BCN TRIATHLON TOTAL3SUB23M01:15:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 0. C.E. TRIATLO PICORNELLC.E. TRIATLO PICORNELLSUB23F01:16:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 13. TRANSTRIATLONTRANSTRIATLONSUB23F01:16:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 11. CLUB NATACIO BARCELONACLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:17:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 2. TEAM TRIRELAYTEAM TRIRELAYSUB23F01:19:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 10. TGCBINNTGCBINNSUB23F01:19:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 16. CLUB ESPORTIU Z5CLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:21:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 1. FLOR DE TRIATLOFLOR DE TRIATLOSUB23F01:22:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 5. TRI+9 EL MASNOUTRI+9 EL MASNOUSUB23F01:23:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 4. C.N. SABADELLC.N. SABADELLSUB23F01:23:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 7. C. BCN TRIATHLON TOTAL3C. BCN TRIATHLON TOTAL3SUB23F01:25:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 9. CLUB NATACIO SITGESCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:28:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 15. CCT SALOU COSTA DAURADACCT SALOU COSTA DAURADASUB23F01:29:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




DQ 50. C.N. BADALONAC.N. BADALONASUB23M01:05:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32