RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
221 200 200 0 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:51:49100:16:28400:27:5143.0900:44:19100:07:3000:00:1900:00:21
2 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCEJNM00:51:51300:16:29100:27:4943.1400:44:18200:07:3300:00:1900:00:19
3 5656DANIEL ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:52:00000:00:00000:00:000.0000:44:22300:07:3800:00:0000:00:22
4 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM00:52:03400:16:29500:27:5243.0600:44:21500:07:4200:00:2300:00:22
5 785ROGER MANYA VALENZUELAINDEPENDIENTESUB23M00:52:05200:16:29800:27:5642.9600:44:25400:07:4000:00:2200:00:28
6 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994V1M00:52:16600:16:30300:27:5043.1100:44:20600:07:5600:00:1800:00:16
7 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:52:23700:16:31200:27:4943.1400:44:20700:08:0300:00:1900:00:18
8 171MIQUEL BLANCHART TINTOC.N. SABADELLABM00:52:33500:16:30700:27:5642.9600:44:26900:08:0700:00:2200:00:25
9 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM00:52:58800:16:31600:27:5343.0400:44:242100:08:3400:00:1900:00:21
10 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:54:381800:17:441000:28:4241.8100:46:261100:08:1200:00:2200:00:22
11 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV2M00:54:411000:17:081800:29:1641.0000:46:241300:08:1700:00:2500:00:22
12 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:54:511200:17:082400:29:3340.6100:46:411000:08:1000:00:3400:00:34
13 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:54:591100:17:082300:29:3240.6300:46:401400:08:1900:00:2300:00:27
14 332SERGI MARTINEZ MERODIOINDEPENDIENTEABM00:55:051500:17:401100:28:5441.5200:46:342000:08:3100:00:2600:00:25
15 4714DAVID SERRA TERMENSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:55:061300:17:321400:29:0441.2800:46:361900:08:3000:00:2200:00:29
16 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.E.T. DISTANCEABM00:55:141700:17:43900:28:3941.8800:46:223200:08:5200:00:2100:00:17
17 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM00:55:562300:17:572600:29:3740.5200:47:341600:08:2200:00:3200:00:23
18 1493JOAN ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:571400:17:393500:30:0139.9800:47:401200:08:1700:00:2900:00:26
19 4235ROBERT DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM00:56:071600:17:433200:29:5540.1100:47:381800:08:2900:00:2600:00:25
20 5837ROGER RIERA BOZZOTRICBM-CALELLAABM00:56:08900:16:516900:31:1138.4800:48:02800:08:0600:01:0800:00:48
21 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:56:122700:18:062000:29:2540.7900:47:312300:08:4100:00:2100:00:24
22 3958JORDI LINARES HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:56:191900:17:483000:29:4740.2900:47:352500:08:4400:00:2400:00:21
23 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM00:56:202600:18:002500:29:3640.5400:47:362400:08:4400:00:2200:00:26
24 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:56:283200:18:251600:29:1241.1000:47:373100:08:5100:00:2200:00:27
25 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:56:292200:17:572800:29:4440.3600:47:412600:08:4800:00:2800:00:31
26 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:56:323600:18:361200:28:5741.4500:47:333500:08:5900:00:2400:00:23
27 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:56:373400:18:341700:29:1241.1000:47:463000:08:5100:00:2600:00:34
28 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:56:453100:18:242100:29:3040.6800:47:542900:08:5100:00:3400:00:38
29 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF00:56:552900:18:124000:30:2339.5000:48:351500:08:2000:00:2100:00:33
30 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:56:593300:18:321500:29:0941.1700:47:414800:09:1800:00:2200:00:31
31 5827ELIAS ASSKALIC.N. VIC-ETBSUB23M00:57:132400:17:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4300:00:00
32 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM00:57:143000:18:224100:30:2439.4700:48:461700:08:2800:00:5100:00:33
33 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:142100:17:564300:30:3839.1700:48:342200:08:4000:00:2700:00:27
34 5674JAVI CIRCUJANO VALDERRAMAC.N. MATAROV1M00:57:182800:18:083900:30:2039.5600:48:282800:08:5000:00:3000:00:29
35 4917POL BADIA CASALSCLUB VO2 TEAMABM00:57:203900:18:462700:29:4140.4300:48:273300:08:5300:00:2800:00:30
36 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:57:223700:18:371300:29:0341.3100:47:407700:09:4200:00:2500:00:32
37 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M00:57:333500:18:363300:29:5840.0400:48:343600:08:5900:00:4000:00:32
38 5084MARTI CODINA BOQUETC.N. MATAROCDM00:57:332500:17:584800:30:4239.0900:48:403400:08:5300:00:2400:00:29
39 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONCDM00:57:374600:19:011900:29:2440.8200:48:254300:09:1200:00:2300:00:30
40 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:562000:17:565100:30:4639.0000:48:424500:09:1400:00:2900:00:36
41 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:58:464100:18:525500:30:5038.9200:49:423800:09:0400:00:3000:00:20
42 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROJNM00:58:494400:18:562200:29:3040.6800:48:2610500:10:2300:00:2400:00:28
43 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M00:58:557000:19:523100:29:4940.2500:49:414400:09:1400:00:3600:00:37
44 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M00:58:565500:19:164500:30:3939.1500:49:553700:09:0100:00:2400:00:33
45 204LLIBERT FORTUNY I CENDRACMG FERRER HOTELSV1M00:59:035200:19:133800:30:1939.5800:49:326500:09:3100:00:2300:00:29
46 5602JOSEP ORIOL RUBIROLA GAMETGCBINNABM00:59:053800:18:387700:31:3737.9500:50:152700:08:5000:00:4100:00:43
47 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M00:59:086800:19:512900:29:4740.2900:49:386100:09:3000:00:4100:00:34
48 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSAABM00:59:105300:19:154400:30:3839.1700:49:534700:09:1700:00:3100:00:29
49 4610WILLIAM GISPERT JONESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M00:59:174900:19:035900:30:5438.8300:49:575000:09:2000:00:3600:00:27
50 8010JOAQUIN LAVADO TRASMONTELLICENCIA DE DIAV1M00:59:174000:18:467300:31:2038.3000:50:064100:09:1100:00:2800:00:28
51 5083ANIOL FLORIACH MARFAC.N. MATAROJNM00:59:205000:19:075800:30:5338.8600:50:005100:09:2000:00:2400:00:33
52 5673JORDI ROYES YUBEROTEAM TRIRELAYV1M00:59:214200:18:566800:31:0938.5200:50:054600:09:1600:00:2600:00:34
53 8019SANTIAGO ABAD DE AGUEDAINDEPENDENTV1M00:59:235700:19:184600:30:4039.1300:49:585500:09:2500:00:2600:00:32
54 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:59:316100:19:234700:30:4239.0900:50:055600:09:2600:00:3000:00:30
55 2692MAGIN JORDI DE VAL GILCLUB TRIATLO ARENYSCDM00:59:385100:19:086600:31:0438.6300:50:125700:09:2600:00:4400:00:39
56 1240RAUL SILVESTRE TIENZACLUB NATACIO CALDESV1M00:59:414700:19:016200:30:5938.7300:50:007600:09:4100:00:3000:00:28
57 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM00:59:425800:19:205300:30:4938.9400:50:096700:09:3300:00:3100:00:31
58 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M00:59:424500:18:587600:31:3737.9500:50:353900:09:0700:00:5200:00:34
59 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDIENTEV1M00:59:426400:19:316400:31:0138.6900:50:324000:09:1000:00:5600:00:35
60 7012ARNAU VAZQUEZ GUERREROLLICENCIA DE DIAABM00:59:467100:19:533600:30:1239.7400:50:057500:09:4100:00:2500:00:28
61 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM00:59:526700:19:485000:30:4439.0500:50:325200:09:2000:00:3100:00:33
62 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M00:59:535900:19:215600:30:5338.8600:50:147100:09:3900:00:2800:00:33
63 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M00:59:548200:20:093400:30:0040.0000:50:098000:09:4500:00:2500:00:27
64 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:59:576500:19:326000:30:5738.7700:50:295900:09:2800:00:3500:00:49
65 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M01:00:004300:18:567500:31:3238.0500:50:286600:09:3200:01:0000:00:46
66 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:00:096200:19:264900:30:4339.0700:50:098600:10:0000:00:2600:00:30
67 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONCDM01:00:254800:19:038000:31:4237.8500:50:457300:09:4000:00:2600:01:17
68 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:00:337800:20:053700:30:1739.6300:50:2210000:10:1100:00:2800:00:32
69 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:00:457500:20:047000:31:1638.3800:51:205400:09:2500:00:3500:00:32
70 4257SALVADOR PEREZ MARTITRANSTRIATLONJNM01:00:478100:20:084200:30:3639.2200:50:449100:10:0300:00:3600:00:47
71 5671FRANCESC XAVIER RICO CALDINDEPENDIENTEV3M01:00:588000:20:077200:31:2038.3000:51:276400:09:3100:00:5400:00:33
72 8013SERGI CUNILL SERRALLICENCIA DE DIAABM01:01:038500:20:246500:31:0238.6700:51:267000:09:3700:01:0100:00:31
73 5867ALAN TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:01:088800:20:305400:30:5038.9200:51:208200:09:4800:00:3200:00:30
74 5670GONZALO MARTIN LOPEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M01:01:197200:19:577800:31:3737.9500:51:348100:09:4500:00:3400:00:37
75 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M01:01:228900:20:315200:30:4938.9400:51:208800:10:0200:00:2800:00:33
76 1485REYNOLD GONZALEZ FERNANDEASS TRIATLETES MANRESANSV1M01:01:236900:19:528300:31:5537.6000:51:476900:09:3600:00:4600:00:49
77 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:01:398700:20:286700:31:0738.5600:51:359300:10:0400:00:2700:00:43
78 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:01:445400:19:156100:30:5838.7500:50:1315300:11:3100:00:2600:00:33
79 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:489200:20:345700:30:5338.8600:51:2710400:10:2100:00:3700:00:38
80 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:02:019000:20:326300:31:0038.7100:51:3210800:10:2900:00:4200:00:39
81 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM TRIRELAYABF01:02:028300:20:109100:32:2137.0900:52:316300:09:3100:00:2500:00:30
82 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:02:037600:20:049500:32:3236.8900:52:365800:09:2700:00:2700:00:34
83 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZCLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M01:02:068600:20:257400:31:3138.0800:51:569800:10:1000:00:4700:00:59
84 5596AITOR GRAJAL MARTINEZTGCBINNABM01:02:115600:19:177100:31:1938.3200:50:3615400:11:3500:01:0400:00:41
85 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:02:269100:20:339200:32:2337.0600:52:566200:09:3000:00:2600:00:27
86 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:02:3611000:21:237900:31:3937.9100:53:026800:09:3400:00:2900:00:35
87 4642SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:02:519300:20:379600:32:3236.8900:53:097800:09:4200:00:4300:00:39
88 3134JOSE OROZCO TIRADOC.E. MEDITERRANIV1M01:02:567300:19:5910700:33:1636.0700:53:157400:09:4100:01:2500:00:39
89 8014ANGEL SANCHO LLINARESLLICENCIA DE DIAABM01:02:5710500:21:068100:31:4637.7800:52:529400:10:0500:00:4500:00:24
90 2413MARC SERRA MARIMONC.N. VIC-ETBABM01:03:0010000:20:578700:32:1237.2700:53:098400:09:5100:00:4800:00:40
91 8001JORDI MIRAS ISERNLLICENCIA DE DIAV1M01:03:039700:20:478600:32:1037.3100:52:579500:10:0600:00:5400:00:32
92 3966RUBEN CAMPOS BLANCOC.E. RAYOTEAMABM01:03:077400:20:0111800:33:4735.5200:53:484900:09:1900:01:0900:01:11
93 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:03:139900:20:578500:32:0037.5000:52:5710300:10:1600:00:4900:00:37
94 8007DIEGO GONZALEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:03:156300:19:2812800:34:0735.1700:53:357200:09:4000:01:0800:01:08
95 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:03:168400:20:199900:32:4136.7200:53:0010200:10:1600:01:0100:00:32
96 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLTEAM TRIRELAYABM01:03:209800:20:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
97 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:03:2210300:21:008800:32:1237.2700:53:129900:10:1000:00:3600:00:39
98 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:03:3110400:21:058400:31:5537.6000:53:0011100:10:3100:00:2600:00:36
99 2735SERGI CRISTIN MARTINEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:03:329600:20:458900:32:1737.1700:53:0210900:10:3000:00:4800:00:35
100 4220MARÇAL ROIG MOLLFULLEDATRICBM-CALELLACDM01:03:336000:19:2113800:34:4334.5700:54:046000:09:2900:00:3800:00:31
101 3054JORDI PUJOL BELLALTATEAM TRIRELAYV1M01:04:009400:20:4311600:33:3435.7500:54:177900:09:4300:00:4900:00:38
102 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM01:04:0810100:20:5811000:33:1936.0200:54:178500:09:5100:01:0500:00:42
103 8002JESUS DE LA FUENTE NIETEOLLICENCIA DE DIAV1M01:04:1910900:21:188200:31:5037.7000:53:0814100:11:1100:00:5300:00:45
104 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:04:2710200:20:5810500:33:1436.1100:54:1210100:10:1500:00:5800:00:38
105 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM01:04:4710800:21:159800:32:3936.7500:53:5413500:10:5300:00:3500:00:26
106 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:04:5911700:21:529000:32:2137.0900:54:1312400:10:4600:00:4500:00:37
107 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLAJNM01:05:087700:20:0413400:34:3134.7700:54:3511300:10:3300:00:4700:00:56
108 850JOAN ARANEGA BENITOCLUB VO2 TEAMV1M01:05:1212200:22:0010400:33:1136.1600:55:118700:10:0100:00:4700:00:38
109 2261ISAAC AIBAR MARTINFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:05:1712100:22:009300:32:2437.0400:54:2413400:10:5300:00:4300:00:55
110 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:05:1810700:21:1112500:34:0535.2100:55:168900:10:0200:00:2900:00:26
111 7015ELOI CREUS MASLLICENCIA DE DIAABM01:05:2211800:21:559700:32:3536.8300:54:3013200:10:5200:00:3400:00:30
112 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 TEAMV1M01:05:3411300:21:4112100:33:4935.4900:55:309200:10:0400:01:0000:00:53
113 3432ADAM GOLDTHORPWE RUN TEAMV1M01:05:4112300:22:0110800:33:1736.0500:55:1810600:10:2300:00:3500:00:39
114 858JOAN PEREZ LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSSUB23M01:05:4611100:21:3311900:33:4735.5200:55:2010700:10:2600:00:4300:00:41
115 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:05:5213900:22:399400:32:2736.9800:55:0612600:10:4600:00:2900:00:32
116 4709PAULA LOPEZ CASTILLOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:05:549500:20:4414300:35:2033.9600:56:048300:09:5000:00:3300:00:34
117 8011JOSÉ MIGUEL DE LA ROSALLICENCIA DE DIAABM01:06:0512800:22:1510300:33:1036.1800:55:2511800:10:4000:01:2100:00:53
118 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM TRIRELAYV2M01:06:1112400:22:0711400:33:2635.8900:55:3311600:10:3800:00:4600:00:56
119 5649CESAR SORIA SEVILLAINDEPENDIENTEV1M01:06:1212000:21:5911100:33:2036.0000:55:1913600:10:5300:01:0200:00:48
120 7011DANIEL MEDINALLICENCIA DE DIAABM01:06:176600:19:4515200:36:3032.8800:56:159000:10:0200:00:0000:00:00
121 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. TERRASSACDM01:06:2915700:23:3610000:32:4436.6600:56:209700:10:0900:00:5200:00:38
122 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:06:3512500:22:1012000:33:4735.5200:55:5711700:10:3800:00:2100:00:29
123 4925JOAN GORDILLO GARCIATEAM TRIRELAYV1M01:06:3911600:21:5213700:34:3934.6300:56:319600:10:0800:01:1200:00:51
124 5342ALBA PUJOL ISIDROC.N. MATAROABF01:06:4411400:21:4613300:34:2534.8700:56:1111400:10:3300:00:3000:00:43
125 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M01:06:5113100:22:2314200:35:1634.0300:57:394200:09:1200:00:4600:00:38
126 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MINORISACDM01:06:5113400:22:2414000:35:0334.2400:57:275300:09:2400:00:2600:00:28
127 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:06:5314500:23:0310200:33:0436.2900:56:0712500:10:4600:00:5900:00:34
128 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV3M01:07:0213300:22:2412200:33:5535.3800:56:1912000:10:4300:00:3100:00:41
129 7019DAVID MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:07:3615100:23:1810100:32:5636.4400:56:1414600:11:2200:00:3900:00:40
130 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLABM01:07:3712900:22:1713000:34:1235.0900:56:2914000:11:0800:00:5400:00:48
131 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV3M01:07:4013600:22:3112700:34:0635.1900:56:3713900:11:0300:01:1200:00:52
132 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:07:5314100:22:5011700:33:4035.6400:56:3014800:11:2300:00:5400:00:50
133 5655NIL SOLER FERNANDEZC.N. TARRACOCDM01:08:087900:20:0615700:36:4532.6500:56:5114400:11:1700:00:3100:00:26
134 7016ESTEVE ROCA TEIXIDORLLICENCIA DE DIAV2M01:08:0915300:23:2311300:33:2435.9300:56:4714700:11:2200:00:0000:00:00
135 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDIENTEV1M01:08:2011900:21:5614700:35:3033.8000:57:2613700:10:5400:00:4800:00:31
136 806FRANCISCO BAENA GOMEZSBR OPEN TEAMV1M01:08:3013800:22:3913200:34:2134.9300:57:0015100:11:3000:00:5600:01:09
137 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:08:5312600:22:1214900:35:5233.4600:58:0412900:10:4900:00:3700:00:42
138 7018JOAN POL OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M01:08:5415600:23:3513500:34:3234.7500:58:0712800:10:4700:00:5900:01:03
139 5820RAMON MASPONS MASINDEPENDIENTEABM01:09:0614600:23:0613100:34:2034.9500:57:2615500:11:4000:00:3300:00:37
140 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F01:09:0714300:22:5614500:35:2733.8500:58:2312100:10:4400:00:3400:00:35
141 4108SIRA ANGULO JOVECLUB TRIATLO SABADELLV1F01:09:0711200:21:3616000:37:0132.4200:58:3711000:10:3000:00:4100:00:40
142 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:09:0915200:23:2113600:34:3334.7300:57:5414300:11:1500:00:5100:00:37
143 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM01:09:1315000:23:1513900:34:5934.3000:58:1413800:10:5900:01:0000:00:49
144 4006MARIONA MOLINE I HERREROL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:09:2812700:22:1215100:36:2432.9700:58:3613300:10:5200:00:2300:00:47
145 5583JOSEP FERNANDEZ SASTREC.N. VILAFRANCA V1M01:09:2913500:22:2515000:36:1433.1200:58:3913000:10:5000:01:0500:01:11
146 4074DANI SOBRAL TIRADOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:09:3516000:23:4310600:33:1636.0700:56:5917500:12:3600:00:5100:01:23
147 2736XAVIER SENSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:09:3514000:22:3912400:34:0435.2300:56:4317900:12:5200:01:0100:01:05
148 7013POL FULLERACHS GISPERTLLICENCIA DE DIACDM01:09:4515500:23:3314400:35:2633.8700:58:5912700:10:4600:01:4100:01:45
149 7014JAUME FULLERACHS GRAUPERALLICENCIA DE DIAV2M01:09:4515400:23:3314600:35:2733.8500:59:0012300:10:4500:00:0000:00:00
150 8004FERRAN ESTRAGUÉS GÓMEZLLICENCIA DE DIAABM01:09:5213000:22:2015500:36:4132.7100:59:0113100:10:5100:01:2600:01:32
151 4477JOSE VICTORIA GALDEANOCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:09:5216100:23:5812900:34:1035.1200:58:0815900:11:4400:00:4400:00:35
152 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:09:5316200:24:0512600:34:0535.2100:58:1015800:11:4300:01:0200:00:55
153 5810MANUEL GARCIA OCHOASBR OPEN TEAMV1M01:10:0810600:21:1017000:38:1331.4000:59:2312200:10:4500:01:1000:01:42
154 8018BUFALO DEL ESTAL REBOLLALLLICENCIA DE DIAV2M01:10:1416900:24:2611500:33:3135.8000:57:5717100:12:1700:00:3900:00:38
155 7017JORDI OSORIO TORDERALLICENCIA DE DIAABM01:10:2514400:23:0114100:35:1134.1100:58:1217000:12:1300:01:0200:00:54
156 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:10:5614200:22:5316400:37:2232.1101:00:1511900:10:4100:00:3800:00:34
157 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M01:10:5813200:22:2316800:38:0231.5501:00:2511200:10:3300:00:5800:01:13
158 8015ISABEL CRIACH DOS SANTOSLLICENCIA DE DIAV1F01:11:2214700:23:0816100:37:0232.4001:00:1014200:11:1200:00:5900:00:39
159 1793MONICA MONFORT ROCAC.E.T. DISTANCEABF01:11:2914900:23:1215900:36:5932.4501:00:1114500:11:1800:00:4800:00:41
160 6002FRANCISCO JOSÉ ALMAGRO LÓC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:11:4417700:25:0412300:33:5635.3600:59:0017600:12:4400:01:1600:01:22
161 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOCDF01:11:4714800:23:1215800:36:4632.6400:59:5816100:11:4900:00:3500:00:28
162 8006JUAN MANUEL SANTIAGO BELLLICENCIA DE DIAV1M01:11:5317200:24:4114800:35:4233.6101:00:2315200:11:3000:01:0300:00:39
163 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:12:2411500:21:5118300:39:5730.0401:01:4811500:10:3600:01:0900:01:06
164 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:12:3217400:24:5311200:33:2335.9500:58:1619100:14:1600:00:4200:00:45
165 3128JAIRO MURCIA CORTESC.E. MEDITERRANIV1M01:12:3416400:24:0915300:36:3132.8601:00:4016300:11:5400:00:4200:00:47
166 8005ANTONIO BERMUDO MORALLICENCIA DE DIAV2M01:12:5816500:24:1115600:36:4332.6801:00:5416800:12:0400:01:2100:01:08
167 5672MÀRIUS FABRA BOLAÑOSTRICBM-CALELLACDM01:13:1313700:22:3517500:38:4630.9501:01:2116200:11:5200:00:3000:00:40
168 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:13:4317300:24:4710900:33:1936.0200:58:0619600:15:3700:00:3800:00:35
169 1864SALVADOR DE VAL SOLERCLUB TRIATLO ARENYSV2M01:13:5315800:23:3817600:38:4830.9301:02:2614900:11:2700:01:0100:01:03
170 5675M. ÀNGELS PÉREZ DURÁNC.N. VIC-ETBV2F01:14:1416800:24:2316600:37:4731.7601:02:1016700:12:0400:00:4700:00:45
171 5549HELENA MARINA RODRIGO SANTRICBM-CALELLACDF01:14:2615900:23:4017700:38:5130.8901:02:3116400:11:5500:00:3600:00:25
172 7001SERGIO IGUAL DÍAZLLICENCIA DE DIAABM01:14:3917800:25:0916300:37:1032.2901:02:1917300:12:2000:00:5200:00:45
173 8017LAURA FRAILE MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABF01:14:5216300:24:0617900:39:1730.5501:03:2315000:11:2900:01:4600:01:16
174 6162ROSA CASADO MIRALLESC.E.E. SANT GERVASIV2F01:14:5617100:24:3317400:38:4231.0101:03:1515600:11:4100:01:1800:01:06
175 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:14:5617600:25:0216700:37:5631.6301:02:5816500:11:5800:00:5600:00:50
176 6089MERITXELL SOLÉ AGUSTÍCLUB TRIATLO SABADELLABF01:15:3417500:24:5417200:38:2331.2601:03:1717200:12:1700:01:0100:01:09
177 5129JANA HROMCOVA BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:15:5518600:26:3316500:37:4031.8601:04:1315700:11:4200:00:2800:00:26
178 4317MANEL VAQUERO DURANTRI+9 EL MASNOUV2M01:16:4916700:24:1518700:40:4929.4001:05:0416000:11:4500:01:2000:01:25
179 232JOSEP MARIA FRAILE CLUB PROAMV3M01:17:0517900:25:1118200:39:4830.1501:04:5916900:12:0600:01:2200:01:22
180 4457ISABEL SANSA ALCANTARAW3TRIBCNV2F01:17:0717000:24:2818400:40:1729.7901:04:4517400:12:2200:00:4500:00:45
181 7003JOSUE LOPEZ TESTONLLICENCIA DE DIAV1M01:17:1518200:26:1417100:38:1631.3601:04:3017700:12:4500:01:0800:01:06
182 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:17:2218100:25:5917300:38:2831.2001:04:2718000:12:5500:00:2900:00:29
183 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRI+9 EL MASNOUV2M01:17:4216600:24:1518900:41:2428.9901:05:3916600:12:0300:01:1800:02:00
184 4197SARA MENÉNDEZ DOMÈNECHC.E. KATOA BARCELONAABF01:18:1519300:28:0215400:36:3132.8601:04:3318500:13:4200:00:5300:00:36
185 5238VICTORIA YEDRA LOPEZTRANSTRIATLONCDF01:18:3718500:26:3116900:38:0731.4801:04:3818900:13:5900:01:0300:00:40
186 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:19:5618300:26:2018500:40:4729.4201:07:0717800:12:4900:01:1000:01:01
187 5669GUILLEM DELGADO GONZALOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:20:0418000:25:5818800:40:5429.3401:06:5218200:13:1200:01:1100:00:56
188 7008SAMUEL MARTINEZ FLORENTINLLICENCIA DE DIAV1M01:20:1019800:28:2916200:37:0932.3001:05:3819400:14:3200:01:2900:01:12
189 8016JORDI GONZÁLEZ CARMONALLICENCIA DE DIAV1M01:20:1918800:26:5818000:39:3730.2901:06:3518600:13:4400:01:1200:01:07
190 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:21:5419100:27:3718100:39:4830.1501:07:2519200:14:2900:00:4700:01:11
191 5344MARIANA FRAGA SUBTILTRI+9 EL MASNOUABF01:21:5518400:26:2819000:41:5428.6401:08:2218300:13:3300:01:0700:00:48
192 4292TOMAS FULGUEIRA MAYANSINDEPENDIENTEV1M01:22:4219200:27:5917800:38:5530.8401:06:5419700:15:4800:00:4200:00:48
193 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:23:1918700:26:3619300:43:0927.8101:09:4518400:13:3400:01:1000:01:11
194 8008TONI SIESO MAQUEDALLICENCIA DE DIAV2M01:25:0918900:27:2818600:40:4729.4201:08:1519800:16:5400:01:4000:02:11
195 7004TONI SIESO SEGURALLICENCIA DE DIAJNM01:25:0919000:27:2819400:43:1027.8001:10:3819300:14:3100:01:1000:01:01
196 5707XENIA CADENA TURROTRICBM-CALELLACDF01:25:1519600:28:1319100:42:2028.3501:10:3319500:14:4200:00:3900:00:26
197 7002CLAUDIA CAPDEVILA FERREROLLICENCIA DE DIAABF01:25:1819500:28:0619200:43:0327.8701:11:0919000:14:0900:01:1200:01:22
198 7009RICARD DOMÈNECH IDOIPELLICENCIA DE DIAV2M01:26:3119400:28:0319500:45:3226.3501:13:3518100:12:5600:00:0000:00:00
199 7007MARIA BERMUDEZ RUIZLLICENCIA DE DIAJNF01:29:3219700:28:1319700:47:2325.3301:15:3618700:13:5600:02:2500:01:13
200 7006JORDI MANDRI AMADORLLICENCIA DE DIAV2M01:31:3419900:30:1419600:47:2225.3301:17:3618800:13:5800:02:2500:01:10






NP 5287JOSEP LLUÍS SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M
NP 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M
NP 1584MARC GUINDO FALCOC.N. TERRASSAABM
NP 1751MARC CATALA CAMARACLUB VO2 TEAMABM
NP 7005ANTONIO ALEJNADRO TOMAS BLLICENCIA DE DIAABM
NP 7010POL SURINYACH NOVELLESLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8009JORDI JANSANA URGELLESLLICENCIA DE DIAABM
NP 8012SUSANA RODRÍGUEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1F
NP 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M
NP 4092SERGIO CARLOS PEREZ RODRITEAM TRIRELAYV1M
NP 4210GONZALO CADILLAC BEDOYACLUB VO2 TEAMV1M
NP 4216CARLES SIERRA NOGUERASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM
NP 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M
NP 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M
NP 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM
NP 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM
NP 5434POL PEREZ RODRIGUEZC.N. MATAROJNM
NP 5599JORDI HUCH GINESTAINDEPENDIENTEV1M
NP 5605JONATHAN MENDEZ LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM
NP 5653CARLOS AGUADO GARCIAINDEPENDIENTEV2M
NP 5680RUBEN RUIZ MARTINTRICBM-CALELLAJNM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32