RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
160 154 6 0 5 21 2 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:22:38000:00:00000:00:000.0001:11:56400:10:4200:00:0000:00:00
2 5803EVER ALEJANDRO GOMEZ DIASCLUB ESPORTIU Z5ABM01:24:10600:19:06100:52:3623.9501:11:424800:12:2800:00:0000:00:00
3 5779ALI LACHHEB CANALSCLUB MEDINA TRIATLOABM01:24:15200:18:49400:54:4523.0101:13:34300:10:4100:00:0000:00:00
4 5614ISRAEL NUÑEZ BATICÓNCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:24:54800:19:24200:54:0723.2801:13:311500:11:2300:00:0000:00:00
5 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:25:20500:19:04500:55:2522.7401:14:29600:10:5100:00:0000:00:00
6 4984RICARD COSTA PUIGPELATP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:25:31400:18:51700:55:4322.6101:14:34800:10:5700:00:0000:00:00
7 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:25:45000:00:00000:00:000.0001:14:321100:11:1300:00:0000:00:00
8 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:25:46100:18:48800:56:2522.3301:15:13100:10:3300:00:0000:00:00
9 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:25:491800:19:52300:54:4023.0501:14:321200:11:1700:00:0000:00:00
10 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:26:361000:19:25600:55:4222.6201:15:071700:11:2900:00:0000:00:00
11 5625ERIC DIAZ MARTINCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:31000:00:00000:00:000.0001:16:051600:11:2600:00:0000:00:00
12 5804GUILLEM SOLANAS MUNTADASCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:28:181400:19:49900:56:3322.2801:16:223200:11:5600:00:0000:00:00
13 2503ABEL SERRA SUCARRATSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:28:211100:19:271100:58:1721.6201:17:44200:10:3700:00:0000:00:00
14 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:28:26000:00:00000:00:000.0001:17:43500:10:4300:00:0000:00:00
15 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:29:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 8001SEBASTIA GELABERT MASCAROC.E. CALDENTEYSUB23M01:29:31000:00:00000:00:000.0001:18:34700:10:5700:00:0000:00:00
17 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:29:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:29:58300:18:501700:59:4521.0901:18:351400:11:2300:00:0000:00:00
19 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:30:062200:20:071200:58:1921.6101:18:262200:11:4000:00:0000:00:00
20 427SEBASTIA CATLLA FERNANDEZP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1M01:30:223600:20:441000:57:4421.8201:18:283000:11:5400:00:0000:00:00
21 7002CESKO COMPTE BOVERFEECABM01:30:401300:19:441300:58:4521.4501:18:293800:12:1100:00:0000:00:00
22 5794FERRAN CARRERAS LAVILAC.A. IGUALADAJNM01:31:031700:19:511400:59:2921.1801:19:202300:11:4300:00:0000:00:00
23 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:31:21700:19:232201:00:2720.8401:19:501900:11:3100:00:0000:00:00
24 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:31:361200:19:412101:00:2120.8801:20:022000:11:3400:00:0000:00:00
25 5782DAVID TARRÉS VILLEGASCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:461500:19:492001:00:0220.9901:19:513100:11:5500:00:0000:00:00
26 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:32:122800:20:231500:59:3821.1301:20:013700:12:1100:00:0000:00:00
27 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:252300:20:081800:59:4621.0801:19:545200:12:3100:00:0000:00:00
28 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM01:32:452000:20:042301:00:3220.8101:20:363600:12:0900:00:0000:00:00
29 5792MARIUS ALSIUS VIVESCLUB NATACIO OLOTABM01:33:053800:20:551600:59:4021.1201:20:355000:12:3000:00:0000:00:00
30 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:33:412400:20:132601:01:3920.4401:21:522500:11:4900:00:0000:00:00
31 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:33:464700:21:171900:59:5321.0401:21:105300:12:3600:00:0000:00:00
32 7005ALBERT PUIGFEECABM01:34:392600:20:222801:02:2820.1701:22:502600:11:4900:00:0000:00:00
33 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:35:085300:21:292401:00:5120.7101:22:205900:12:4800:00:0000:00:00
34 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:35:26000:00:00000:00:000.0001:23:332900:11:5300:00:0000:00:00
35 5788RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:35:511600:19:503401:04:2119.5801:24:112100:11:4000:00:0000:00:00
36 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:36:045200:21:282701:02:0820.2801:23:364900:12:2800:00:0000:00:00
37 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:36:122100:20:063701:04:4519.4601:24:511300:11:2100:00:0000:00:00
38 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:36:244600:21:163101:02:5020.0501:24:064400:12:1800:00:0000:00:00
39 5780OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:465400:21:312901:02:3820.1201:24:095400:12:3700:00:0000:00:00
40 5235RICARD JORDA AMORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:37:277700:22:342501:01:3420.4701:24:087600:13:1900:00:0000:00:00
41 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:37:333200:20:314101:05:1219.3301:25:432700:11:5000:00:0000:00:00
42 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:37:33900:19:245201:07:0118.8001:26:25900:11:0800:00:0000:00:00
43 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:38:233900:20:564201:05:2419.2701:26:203400:12:0300:00:0000:00:00
44 4652ANTONIO GARCIA GARCIAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:38:243100:20:284401:05:4819.1501:26:163500:12:0800:00:0000:00:00
45 7003CARLES FERRERES POCIELLOLLICENCIA DE DIAV1M01:38:347600:22:323001:02:3920.1101:25:117800:13:2300:00:0000:00:00
46 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5ABM01:38:361900:20:005401:07:0618.7801:27:061800:11:3000:00:0000:00:00
47 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:38:407800:22:403201:02:5120.0501:25:316900:13:0900:00:0000:00:00
48 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:38:436000:21:473501:04:3219.5201:26:194600:12:2400:00:0000:00:00
49 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:38:487300:22:203301:03:5819.7001:26:185100:12:3000:00:0000:00:00
50 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:38:574100:21:064001:05:1119.3301:26:175500:12:4000:00:0000:00:00
51 5002ALBERT CAMPMANY ROIGCLUB NATACIO OLOTABM01:39:425000:21:204301:05:3819.2001:26:585700:12:4400:00:0000:00:00
52 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM01:40:016900:22:153601:04:4419.4601:26:596600:13:0200:00:0000:00:00
53 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:40:093500:20:435501:07:1118.7501:27:544100:12:1500:00:0000:00:00
54 405ISMAEL ROLDAN MENENDEZINDEPENDIENTEABM01:40:134200:21:075101:06:5118.8501:27:584000:12:1500:00:0000:00:00
55 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:40:192500:20:215701:07:4118.6201:28:024300:12:1700:00:0000:00:00
56 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:40:277900:22:413901:04:5219.4201:27:336100:12:5400:00:0000:00:00
57 4805ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:40:425700:21:374601:06:0419.0701:27:416500:13:0100:00:0000:00:00
58 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:40:514300:21:104801:06:3718.9101:27:476700:13:0400:00:0000:00:00
59 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:41:074400:21:115001:06:4818.8601:27:596800:13:0800:00:0000:00:00
60 5787PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5ABM01:41:104800:21:194701:06:2318.9801:27:428100:13:2800:00:0000:00:00
61 5786ARNAU PLA ALVAREZCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:41:126600:22:074501:05:5319.1201:28:007000:13:1200:00:0000:00:00
62 3954PAU VILLAR YANEZCLUB MEDINA TRIATLOSUB23M01:41:486100:21:524901:06:3918.9001:28:317200:13:1700:00:0000:00:00
63 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:41:589000:23:203801:04:5119.4301:28:118800:13:4700:00:0000:00:00
64 4199SERGIO LOPEZ MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:42:022700:20:227201:09:4918.0501:30:112800:11:5100:00:0000:00:00
65 3492CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:42:222900:20:267701:10:4617.8001:31:121000:11:1000:00:0000:00:00
66 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:42:233700:20:516601:09:1718.1901:30:083900:12:1500:00:0000:00:00
67 3839RAUL SANCHEZ ALCARAZC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:42:273000:20:277401:10:1317.9401:30:402400:11:4700:00:0000:00:00
68 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:42:347000:22:185301:07:0118.8001:29:197100:13:1500:00:0000:00:00
69 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:42:395900:21:406101:08:3418.3801:30:144700:12:2500:00:0000:00:00
70 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:43:094500:21:157001:09:3718.1001:30:524200:12:1700:00:0000:00:00
71 3334GREGORIO SAINZ PARDOC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:43:117500:22:305801:07:4318.6101:30:136200:12:5800:00:0000:00:00
72 5989ALBERT SOLA COLOMERATGCBINNABM01:44:095100:21:276401:09:0018.2601:30:278700:13:4200:00:0000:00:00
73 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV2M01:44:176700:22:086001:08:3018.3901:30:388600:13:3900:00:0000:00:00
74 3422TRISTAM KNOPHCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:44:443400:20:358601:12:1017.4601:32:453300:11:5900:00:0000:00:00
75 5764ARNAU ONIEVA BALBOAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:45:197200:22:196201:08:4818.3101:31:0710200:14:1200:00:0000:00:00
76 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:45:284000:21:058301:11:3617.6001:32:415800:12:4700:00:0000:00:00
77 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:45:308000:22:436801:09:2418.1601:32:077700:13:2300:00:0000:00:00
78 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:45:358600:23:046301:09:0018.2601:32:048200:13:3100:00:0000:00:00
79 7004ISAAC GRIMA SIGALATLLICENCIA DE DIAV1M01:45:499700:23:375601:07:2418.6901:31:0111600:14:4800:00:0000:00:00
80 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYV1M01:45:589300:23:295901:08:2018.4401:31:4910000:14:0900:00:0000:00:00
81 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:46:076200:21:568001:11:1217.7001:33:086300:12:5900:00:0000:00:00
82 5581VICENTE MARTINEZ MATEA CLUB ESPORTIU Z5ABM01:46:236500:22:077901:10:5917.7501:33:067300:13:1700:00:0000:00:00
83 3622RAMSES RODRIGUEZ RODRIGUEC.A. IGUALADAV1M01:46:268400:22:587101:09:3818.0901:32:369000:13:5000:00:0000:00:00
84 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:46:495800:21:388701:12:1717.4301:33:556000:12:5400:00:0000:00:00
85 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZTEAM TRIRELAYV2M01:46:588800:23:106901:09:2818.1401:32:3810700:14:2000:00:0000:00:00
86 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:47:0310200:23:536701:09:1918.1801:33:129100:13:5100:00:0000:00:00
87 7009ALBERT RODA LLOBETLLICENCIA DE DIAABM01:47:166300:21:588401:11:4217.5701:33:408400:13:3600:00:0000:00:00
88 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOTEAM TRIRELAYABM01:47:204900:21:198901:12:3817.3501:33:577900:13:2300:00:0000:00:00
89 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M01:47:4510400:24:007301:10:1217.9501:34:128300:13:3300:00:0000:00:00
90 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECCT SALOU COSTA DAURADAABM01:47:467400:22:259101:12:5717.2701:35:224500:12:2400:00:0000:00:00
91 5609JOSE CASTILLO LEÓNCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:47:4910700:24:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
92 352ISMAEL VICENTE JOYERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:1310100:23:527501:10:2317.9001:34:159600:13:5800:00:0000:00:00
93 8004JORDI VICENTE BADELLLLICENCIA DE DIAV2M01:49:0210900:24:186501:09:0818.2301:33:2612300:15:3600:00:0000:00:00
94 5577FERRAN GARRIGOSA CARRERASC.E.T. DISTANCEV1M01:49:059800:23:408101:11:1917.6701:34:599900:14:0600:00:0000:00:00
95 5801JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:49:148100:22:528801:12:2917.3801:35:219300:13:5300:00:0000:00:00
96 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:49:228200:22:558501:12:0117.5001:34:5611000:14:2600:00:0000:00:00
97 2641ANNA BAREA GARCIACLUB TRIATLO LLUÇANESABF01:49:3511400:24:387601:10:3717.8401:35:1510600:14:2000:00:0000:00:00
98 3246FRANCESC XAVIER MILLAN SACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:50:0011000:24:207801:10:5317.7801:35:1311500:14:4700:00:0000:00:00
99 4936CARLES JUNCÀ MIRTEAM TRIRELAYABM01:50:287100:22:1910401:14:5016.8401:37:097400:13:1900:00:0000:00:00
100 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM01:50:5611100:24:268201:11:3517.6001:36:0111800:14:5500:00:0000:00:00
101 5777MARCOS MUELAS MORENOPRAT TRIATLO 1994ABM01:51:275500:21:3210701:15:5016.6201:37:229800:14:0500:00:0000:00:00
102 8002MARC SORIANO AMORESLLICENCIA DE DIAABM01:51:3910800:24:109201:13:1317.2101:37:2310400:14:1600:00:0000:00:00
103 69JAVIER ELIZALDE HEREDIATEAM TRIRELAYABM01:51:5410000:23:4910001:14:1416.9701:38:039200:13:5100:00:0000:00:00
104 5621AMÀLIA GEMMA AGUILAR CASAPRAT TRIATLO 1994ABF01:51:5810500:24:029401:13:2417.1701:37:2611200:14:3200:00:0000:00:00
105 743JORDI ABAD GIMENEZC.N. VILAFRANCA V1M01:51:598900:23:1510501:14:5116.8301:38:069400:13:5300:00:0000:00:00
106 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM01:52:006400:22:0611201:17:1316.3201:39:195600:12:4100:00:0000:00:00
107 7006MICHAEL MARTINEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:52:1411500:24:469001:12:3917.3401:37:2511700:14:4900:00:0000:00:00
108 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:52:2010300:23:5410101:14:1416.9701:38:0810300:14:1200:00:0000:00:00
109 4368GEORGINA GABARRO MORENTEC.A. IGUALADAABF01:52:338700:23:0910601:15:3016.6901:38:399500:13:5400:00:0000:00:00
110 5757SERGIO FERNÁNDEZ PICÓC.E.T. DISTANCEV1M01:53:335600:21:3711101:16:5416.3801:38:3111900:15:0200:00:0000:00:00
111 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV2M01:54:0311700:25:0810201:14:1616.9701:39:2411400:14:3900:00:0000:00:00
112 5818LESLIE REKOW REPULLOPRAT TRIATLO 1994ABF01:54:059900:23:4411001:16:2216.5001:40:069700:13:5900:00:0000:00:00
113 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:54:369100:23:2611501:18:1016.1201:41:366400:13:0000:00:0000:00:00
114 6069ESTEBAN MARÍN PERISPRAT TRIATLO 1994V1M01:54:5010600:24:0710901:16:1916.5101:40:2610800:14:2400:00:0000:00:00
115 7007MARC CARMONA JAMILÀLLICENCIA DE DIASUB23M01:55:049400:23:3110801:16:0716.5501:39:3812000:15:2600:00:0000:00:00
116 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:55:4912700:26:389301:13:2017.1801:39:5812700:15:5100:00:0000:00:00
117 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:55:599500:23:3511701:19:0515.9301:42:407500:13:1900:00:0000:00:00
118 591JAUME ARANDA MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:56:078500:23:0111901:19:4215.8101:42:438000:13:2400:00:0000:00:00
119 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBIABM01:56:283300:20:3312701:21:3015.4601:42:0310900:14:2500:00:0000:00:00
120 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF01:56:4211300:24:3211601:18:3316.0401:43:058500:13:3700:00:0000:00:00
121 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF01:56:4413300:27:089701:13:4517.0801:40:5312600:15:5100:00:0000:00:00
122 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M01:57:4413800:27:579801:13:5617.0401:41:5312500:15:5100:00:0000:00:00
123 5578TONI RUS FERNÁNDEZ CLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:57:536800:22:0912801:21:5515.3801:44:048900:13:4900:00:0000:00:00
124 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:58:2612300:25:5711401:18:0216.1501:43:5911100:14:2700:00:0000:00:00
125 7008ESTEVE ROCA TEIXIDORFEECV2M01:58:4413400:27:1710301:14:3116.9101:41:4813400:16:5600:00:0000:00:00
126 7010JOAN CASTAÑO PADILLAFEECV2M01:58:5913700:27:479901:14:0317.0201:41:5013800:17:0900:00:0000:00:00
127 7001ADAM PEREA MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:59:048300:22:5612001:19:4915.7901:42:4513100:16:1900:00:0000:00:00
128 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:59:139600:23:3712601:21:2715.4701:45:0410100:14:0900:00:0000:00:00
129 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF01:59:2611900:25:1612201:19:5215.7801:45:0810500:14:1800:00:0000:00:00
130 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM01:59:2912200:25:409601:13:2717.1501:39:0715000:20:2200:00:0000:00:00
131 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:59:3212500:26:0811301:17:4516.2101:43:5312400:15:3900:00:0000:00:00
132 8003JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M01:59:4611800:25:1212301:19:5715.7601:45:0911300:14:3700:00:0000:00:00
133 5606MIGUEL FERNÁNDEZINDEPENDIENTEV3M02:01:1214200:29:009501:13:2617.1601:42:2614800:18:4600:00:0000:00:00
134 5789CRISTINA BRU CLOTETC.A. IGUALADASUB23F02:01:3712800:26:4011801:19:2215.8801:46:0212200:15:3500:00:0000:00:00
135 5793XABIER VIVÓ BLANESC.A. IGUALADAABM02:03:4612900:26:5812401:20:2315.6701:47:2113200:16:2500:00:0000:00:00
136 1516JESUS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV2M02:05:4712100:25:3713101:24:0714.9801:49:4412800:16:0300:00:0000:00:00
137 5632MERITXELL FREIXES RIBALTAC.A. IGUALADAABF02:06:1213900:28:1512101:19:5015.7801:48:0514700:18:0700:00:0000:00:00
138 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:06:3114000:28:5612501:20:5615.5701:49:5213300:16:3900:00:0000:00:00
139 1399JOSE MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:06:4112400:26:0713001:23:1915.1201:49:2614000:17:1500:00:0000:00:00
140 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:07:5912000:25:2313501:27:0214.4801:52:2512100:15:3400:00:0000:00:00
141 3978LAURA BALETA FARRERASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:08:2213100:26:5913301:25:0814.8001:52:0713000:16:1500:00:0000:00:00
142 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:08:3412600:26:2713201:25:0714.8001:51:3413500:17:0000:00:0000:00:00
143 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:09:5311600:24:5413601:27:5014.3501:52:4413900:17:0900:00:0000:00:00
144 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:09:5813500:27:1813401:26:3314.5601:53:5112900:16:0700:00:0000:00:00
145 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:09:5814500:29:1212901:23:1615.1301:52:2814400:17:3000:00:0000:00:00
146 3532VICTOR CALVO FRÍASC.E. RAYOTEAMJNM02:13:2511200:24:2913801:31:3613.7601:56:0514200:17:2000:00:0000:00:00
147 5543MARC SERRATS CONEJOSC.E. RAYOTEAMJNM02:13:389200:23:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
148 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV2M02:16:3014300:29:0013701:29:4814.0301:58:4814500:17:4200:00:0000:00:00
149 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZCLUB TRIATLO SABADELLV1F02:18:1113000:26:5914101:33:5413.4202:00:5314100:17:1800:00:0000:00:00
150 5805MARIA VICTORIA LÓPEZ ARROCLUB ESPORTIU Z5V1F02:18:4113200:27:0514001:33:3913.4502:00:4414600:17:5700:00:0000:00:00
151 4940ELENA ROS RIERATEAM TRIRELAYABF02:19:0813600:27:4414201:34:0213.4002:01:4614300:17:2200:00:0000:00:00
152 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:19:5714600:29:3613901:33:1713.5102:02:5313600:17:0400:00:0000:00:00
153 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTTEAM TRIRELAYV1F02:22:2214100:28:5714301:36:1813.0802:05:1513700:17:0700:00:0000:00:00
154 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994ABF02:27:1414400:29:1014401:38:0412.8502:07:1414900:20:0000:00:0000:00:00


NF 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM00:00:00000:18:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4409SANTI GÜELL HERNÁNDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M00:00:00000:27:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5584ANNA SERRADELL VIDALCLUB NATACIO SITGESABF00:00:00000:29:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M00:00:00000:20:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5785MARC DONADEU PERARNAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:00:00000:19:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3074ALEJANDRO ROMERO GAMACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:00:00000:21:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 2396JOAN GRAS SOLERTEAM TRIRELAYABM
NP 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35