RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
133 119 114 5 0 6 21 3 4 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:28:35300:24:01200:50:4924.8001:14:50500:13:4500:00:3600:00:00
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:47600:24:44100:49:3625.4001:14:20600:14:2700:00:3900:00:00
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:29:48100:23:39600:52:4723.8701:16:26100:13:2200:00:2900:00:00
4 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:30:26500:24:40300:52:0724.1801:16:47300:13:3900:00:3700:00:00
5 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM01:32:40800:25:06500:52:4023.9201:17:461200:14:5400:00:4800:00:00
6 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:33:401200:26:04400:52:2224.0601:18:261600:15:1400:00:3400:00:00
7 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:33:53200:23:541900:56:2722.3201:20:21200:13:3200:00:3800:00:00
8 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:34:12700:24:461000:54:3823.0601:19:241000:14:4800:00:3500:00:00
9 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:34:481300:26:06800:54:0623.2901:20:12700:14:3600:00:3900:00:00
10 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:34:561100:26:021100:55:1222.8301:21:14400:13:4200:00:4000:00:00
11 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:35:052000:26:34700:53:4623.4301:20:20800:14:4500:00:4300:00:00
12 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:35:331000:25:52900:54:1223.2501:20:042200:15:2900:00:4900:00:00
13 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:36:32400:24:291200:55:1222.8301:19:414200:16:5100:00:5400:00:00
14 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:36:442400:26:441300:55:1322.8201:21:57900:14:4700:00:3700:00:00
15 3984MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:37:041800:26:301500:55:3422.6801:22:041300:15:0000:01:0100:00:00
16 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:37:161500:26:191600:55:4822.5801:22:071400:15:0900:00:5300:00:00
17 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:37:232200:26:381400:55:2822.7201:22:061900:15:1700:00:4700:00:00
18 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M01:38:052300:26:411700:55:5822.5101:22:392100:15:2600:00:4500:00:00
19 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:38:231900:26:331800:56:1522.4001:22:482300:15:3500:00:4300:00:00
20 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:38:35000:00:00000:00:000.0001:22:582400:15:3700:00:0000:00:00
21 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:39:49000:00:00000:00:000.0001:24:331800:15:1600:00:0000:00:00
22 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM01:39:522600:26:532000:57:0922.0501:24:022700:15:5000:01:4800:00:00
23 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:39:531400:26:072300:57:5221.7701:23:592900:15:5400:00:4300:00:00
24 4678POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:40:01900:25:392800:59:0821.3101:24:471700:15:1400:00:4600:00:00
25 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:40:07000:00:00000:00:000.0001:24:053000:16:0200:00:0000:00:00
26 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:40:201700:26:252400:58:3321.5201:24:582000:15:2200:01:0500:00:00
27 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:40:44000:00:00000:00:000.0001:24:532800:15:5100:00:0000:00:00
28 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:41:212100:26:362700:59:0621.3201:25:422600:15:3900:00:5200:00:00
29 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:41:402800:27:272100:57:2021.9801:24:474400:16:5300:00:4900:00:00
30 3336JORDI GARCIA BERMUDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:43:16000:00:00000:00:000.0001:27:113200:16:0500:00:0000:00:00
31 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:43:392700:27:233101:00:1220.9301:27:353100:16:0400:01:1100:00:00
32 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:43:54000:00:00000:00:000.0001:27:383300:16:1600:00:0000:00:00
33 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:44:163000:28:202600:59:0521.3301:27:254100:16:5100:01:1400:00:00
34 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:44:16000:00:00000:00:000.0001:29:231100:14:5300:00:0000:00:00
35 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAINDEPENDIENTEV1M01:44:333200:28:292500:59:0221.3401:27:315000:17:0200:00:5300:00:00
36 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:44:364100:29:562200:57:4221.8401:27:384700:16:5800:00:5000:00:00
37 3011MANUEL LARA PASCUAL C.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:45:03000:00:00000:00:000.0001:28:383500:16:2500:00:0000:00:00
38 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:45:173100:28:223201:00:2320.8701:28:453600:16:3200:01:0000:00:00
39 3410DAVID LOPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:302900:27:393401:00:5920.6601:28:384300:16:5200:00:4900:00:00
40 82MERCE TUSELL QUEVEDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:45:383300:28:542900:59:2121.2301:28:155500:17:2300:01:0100:00:00
41 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:47:325100:30:403001:00:1120.9401:30:513900:16:4100:01:4400:00:00
42 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:48:00000:00:00000:00:000.0001:32:232500:15:3700:00:0000:00:00
43 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:48:301600:26:224001:04:5419.4101:31:165400:17:1400:00:5000:00:00
44 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM01:48:42000:00:00000:00:000.0001:33:301500:15:1200:00:0000:00:00
45 2534SILVIA ROURA PEREZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:49:284200:29:573601:01:4220.4201:31:396100:17:4900:00:5100:00:00
46 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:50:054300:30:003701:02:2320.2001:32:236000:17:4200:00:3600:00:00
47 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:50:144900:30:283501:01:1620.5701:31:446900:18:3000:00:4900:00:00
48 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:50:37000:00:00000:00:000.0001:31:098100:19:2800:00:0000:00:00
49 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:50:384500:30:173301:00:2920.8301:30:468600:19:5200:00:5700:00:00
50 1451JAVI TRENCHS ALFONSOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:51:063700:29:403801:02:4220.1001:32:227800:18:4400:01:1900:00:00
51 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M01:51:31000:00:00000:00:000.0001:34:265200:17:0500:00:0000:00:00
52 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM01:52:12000:00:00000:00:000.0001:35:373800:16:3500:00:0000:00:00
53 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:52:37000:00:00000:00:000.0001:35:404600:16:5700:00:0000:00:00
54 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV2M01:52:523900:29:544401:06:2618.9701:36:203700:16:3200:00:5500:00:00
55 2148TONI GARCIA CUENCACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:53:11000:00:00000:00:000.0001:36:483400:16:2300:00:0000:00:00
56 4674ANTONIO MARQUEZ LUQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:53:474800:30:214201:05:4519.1601:36:065900:17:4100:01:5000:00:00
57 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:54:146100:31:334101:05:0919.3401:36:425600:17:3200:00:5700:00:00
58 299CARLES LERIN MARTINFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:54:333400:28:584301:05:5419.1201:34:528500:19:4100:01:1000:00:00
59 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:54:344600:30:184601:07:1418.7401:37:324900:17:0200:01:1300:00:00
60 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M01:54:393600:29:154901:08:1218.4801:37:275300:17:1200:00:5200:00:00
61 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:55:035300:31:024501:06:5718.8201:37:595100:17:0400:01:1300:00:00
62 4675JUSTIN CLACKSONC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:55:033800:29:485001:08:1718.4501:38:054800:16:5800:01:1400:00:00
63 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLÓABM01:55:272500:26:446401:10:1717.9301:37:016700:18:2600:01:0000:00:00
64 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F01:55:334400:30:133901:04:1019.6401:34:239500:21:1000:01:4500:00:00
65 2638MONTSE MARTINEZ GUERREROFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:55:40000:00:00000:00:000.0001:37:496200:17:5100:00:0000:00:00
66 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:56:323500:29:145201:08:4418.3301:37:587200:18:3400:01:4700:00:00
67 4039SERGIO HERNAN LUNAC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:57:104000:29:555601:09:0318.2501:38:586400:18:1200:00:5800:00:00
68 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:57:285600:31:135801:09:2118.1701:40:344500:16:5400:01:0700:00:00
69 4328GERARD FARRE MOLLTRI+9 EL MASNOUABM01:57:305800:31:165101:08:3818.3601:39:545700:17:3600:01:0200:00:00
70 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:57:326000:31:324701:07:2718.6801:38:597000:18:3300:01:0400:00:00
71 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:57:445500:31:096001:09:5018.0401:40:594000:16:4500:00:5900:00:00
72 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:58:455200:31:014801:08:0418.5101:39:058400:19:4000:01:0100:00:00
73 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:59:375700:31:155901:09:3918.0901:40:547700:18:4300:01:2000:00:00
74 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM01:59:395000:30:327001:11:2817.6301:42:005800:17:3900:01:1500:00:00
75 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:00:175400:31:075501:09:0218.2501:40:098700:20:0800:00:5100:00:00
76 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:01:146800:32:506501:10:2117.9101:43:116300:18:0300:01:2500:00:00
77 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M02:01:186200:31:345701:09:1118.2101:40:459000:20:3300:01:2500:00:00
78 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:01:316500:32:286901:10:3817.8401:43:066600:18:2500:02:1400:00:00
79 1570FELIX CARMONA POUC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:01:376600:32:356701:10:2917.8801:43:047100:18:3300:01:2500:00:00
80 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M02:02:386700:32:495401:08:5218.3001:41:419300:20:5700:01:0600:00:00
81 4350CRISTIAN MARTINEZ MEDINACLUB TRIATLO MALGRATABM02:02:427500:33:366601:10:2317.9001:43:597600:18:4300:01:0500:00:00
82 6191MERCHE COMINO CASADOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F02:02:567100:33:276801:10:3717.8401:44:047900:18:5200:01:4000:00:00
83 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:03:274700:30:206101:09:5018.0401:40:1010700:23:1700:00:5900:00:00
84 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:03:47000:00:00000:00:000.0001:41:4410000:22:0300:00:0000:00:00
85 5494MIGUEL VIQUE GARROTECLUB TRIATLO SANT FELIUABM02:05:246900:32:557101:11:3117.6201:44:269400:20:5800:01:4500:00:00
86 3974MAR FRANCO PEÑUELACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:05:537900:34:495301:08:4618.3201:43:3510200:22:1800:01:2100:00:00
87 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:07:136400:32:057601:15:3016.6901:47:358300:19:3800:01:2600:00:00
88 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:07:375900:31:177901:17:5516.1701:49:126500:18:2500:01:2900:00:00
89 4123SANDRO FERNANDEZ FERNANDECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:08:357200:33:317301:13:1017.2201:46:419900:21:5400:01:4400:00:00
90 3010MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISASUB23M02:08:538400:36:036301:10:1717.9301:46:2010400:22:3300:00:5600:00:00
91 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:09:569200:37:346201:09:5318.0301:47:2710300:22:2900:02:3000:00:00
92 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:10:078700:36:417201:12:3717.3501:49:189100:20:4900:01:3000:00:00
93 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:10:177700:34:127501:14:5116.8301:49:039600:21:1400:01:0800:00:00
94 2943MARIA HERNANDEZ CONTIJOCHCLUB TRIATLO PROSANSUB23F02:10:386300:32:048201:19:5515.7701:51:597300:18:3900:01:0200:00:00
95 4673NURIA RIVAS SAMANIEGOCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:12:087300:33:338501:20:0715.7301:53:406800:18:2800:01:3600:00:00
96 4352TONI BORDANOBA OLLERCLUB TRIATLO MALGRATV2M02:12:149000:37:237401:13:1417.2101:50:379700:21:3700:02:1300:00:00
97 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAV1M02:12:187400:33:358301:20:0315.7401:53:387400:18:4000:01:2400:00:00
98 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:12:448000:35:127701:17:2016.2901:52:328800:20:1200:01:1600:00:00
99 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F02:13:178100:35:388001:18:2116.0801:53:598000:19:1800:01:0600:00:00
100 6115MARINA MARTINEZ RASCONC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:13:237600:33:388401:20:0715.7301:53:458200:19:3800:01:3500:00:00
101 3983JAVIER BAQUEDANO LOPEZPRAT TRIATLO 1994V1M02:14:067800:34:268101:19:1815.8901:53:448900:20:2200:02:0700:00:00
102 4282LAIA SABATE MARQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:14:277000:32:568701:20:4215.6101:53:389200:20:4900:01:3600:00:00
103 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAC.E. CERDANYOLA A.T.ABM02:15:298300:36:007801:17:4916.1901:53:499800:21:4000:01:0200:00:00
104 3997MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLO LLEIDA ABF02:16:258500:36:068801:21:3915.4301:57:457500:18:4000:01:2200:00:00
105 2469JOAN LLUCH CALMOC.N. VILAFRANCA ABM02:20:188600:36:398601:20:2115.6801:57:0010800:23:1800:01:4300:00:00
106 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:22:478200:35:569201:24:4614.8602:00:4210100:22:0500:01:1200:00:00
107 3093MARC SANJUAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAABM02:22:489300:37:398901:22:2515.2902:00:0410500:22:4400:01:4500:00:00
108 1399JOSE MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:23:238900:37:029001:23:2015.1202:00:2210600:23:0100:03:0600:00:00
109 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:27:239100:37:269101:24:0814.9802:01:3411400:25:4900:01:2000:00:00
110 4355JOSE SANDA PAZOSC.E. RAYOTEAMV1M02:31:238800:36:499501:30:1413.9602:07:0311100:24:2000:01:4200:00:00
111 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV2M02:31:509600:41:249301:25:3814.7102:07:0211300:24:4800:01:2700:00:00
112 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:32:139400:39:419401:28:5314.1802:08:3410900:23:3900:01:5300:00:00
113 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:37:529700:41:269601:32:0313.6902:13:2911200:24:2300:02:0200:00:00
114 4267SANDRA PARRA PÉREZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:38:309500:41:209701:33:2413.4902:14:4411000:23:4600:02:0300:00:00


NF 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M00:00:00000:26:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4200:00:00
NF 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLO LLEIDA ABM00:00:00000:31:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5800:00:00
NF 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23F00:00:00000:37:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4000:00:00
NF 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM00:00:00000:30:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0800:00:00
NF 2376ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF00:00:00000:34:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5900:00:00




NP 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 4259DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M
NP 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM
NP 4641VICENÇ GASCON SANCHEZCLUB TRIATLO SANT FELIUV1M
NP 4652ANTONIO GARCIA GARCIAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M
NP 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLÓ LEIX DE NAVÀABM
NP 5146NURIA FERRER CRUSELLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F
NP 5731CARLOS ALAVEDRA CAYUELACERCLE SABADELLES 1856V1M
NP 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M
NP 3500ELISABET QUER BOUC.N. VILAFRANCA ABF
NP 527PACO CHAVEZ RODRIGUEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M
NP 569DAVID ORPI FERNANDEZTRANSTRIATLONV1M
NP 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M
NP 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32