RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
329 320 9 0 750 24 5 28 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:10:34100:08:51200:42:4233.7200:51:33700:19:0100:00:4200:00:26
2 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:13:03500:08:58100:42:3633.8000:51:342100:21:2900:00:4000:00:25
3 3964IBRAHIM TUPAC ALUCIN C.E.T. DISTANCESUB23M01:13:56200:08:521200:45:1531.8200:54:07800:19:4900:00:3900:00:27
4 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:14:17600:09:17700:44:4432.1900:54:01900:20:1600:00:4100:00:28
5 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM01:14:541100:10:06300:43:5832.7500:54:041800:20:5000:00:3900:00:25
6 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM01:14:541000:10:04400:44:0232.7000:54:061700:20:4800:00:4300:00:28
7 5343FLAVIO MORANDINIC.E.T. DISTANCEABM01:15:59400:08:561000:45:1131.8700:54:073000:21:5200:00:4100:00:30
8 7050LACHLAN NEILLLLICENCIA DE DIASUB23M01:16:12300:08:532600:46:4830.7700:55:411100:20:3100:00:5100:00:31
9 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:16:182100:10:30900:45:1131.8700:55:411200:20:3700:00:4300:00:28
10 7024ANTON CHUCHKOLLICENCIA DE DIAABM01:16:221600:10:141500:45:2931.6600:55:431400:20:3900:00:4200:00:32
11 785ROGER MANYA VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:17:053100:10:49800:44:5232.1000:55:412000:21:2400:00:5000:00:28
12 3597JORDAN BELEFFICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:17:225300:11:26500:44:2232.4600:55:482300:21:3400:00:5600:00:30
13 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM01:17:282300:10:321300:45:1631.8100:55:482400:21:4000:00:4700:00:30
14 5089ALEIX FABREGAS GRAÑONCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:375100:11:21600:44:2432.4300:55:452800:21:5200:01:0600:00:29
15 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:17:413700:10:592100:46:0331.2700:57:021300:20:3900:00:5400:00:36
16 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:18:241800:10:231400:45:2231.7400:55:454500:22:3900:00:4500:00:31
17 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB NATACIO RUBIABM01:18:41800:10:002700:46:5930.6500:56:592500:21:4200:00:5100:00:35
18 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:18:502000:10:251600:45:3231.6300:55:575100:22:5300:00:5300:00:34
19 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:592700:10:391100:45:1531.8200:55:545300:23:0500:00:5100:00:37
20 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM01:19:081200:10:061700:45:3431.6000:55:406100:23:2800:00:4300:00:30
21 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM01:19:172900:10:432200:46:1531.1400:56:583500:22:1900:00:5500:00:31
22 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M01:19:191700:10:171900:45:3731.5700:55:546000:23:2500:00:5300:00:35
23 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:19:393400:10:552000:45:5931.3200:56:544900:22:4500:00:5300:00:29
24 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM01:19:521900:10:245400:48:5929.4000:59:231000:20:2900:00:4800:00:34
25 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:20:021500:10:114300:48:2029.7900:58:312200:21:3100:00:5800:00:34
26 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:20:2210800:12:532500:46:4630.7900:59:391500:20:4300:00:5200:00:28
27 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:20:335000:11:191800:45:3631.5800:56:556500:23:3800:00:5500:00:30
28 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:20:496400:11:542400:46:3930.8700:58:333300:22:1600:00:5800:00:35
29 7051MIKHAIL KUZMINLLICENCIA DE DIAV1M01:21:02900:10:044600:48:2729.7200:58:314000:22:3100:00:5100:00:35
30 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:21:086800:11:572300:46:2431.0300:58:215000:22:4700:00:5900:00:34
31 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:21:234900:11:163200:47:3330.2800:58:494300:22:3400:00:5100:00:28
32 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M01:21:272500:10:373900:48:0929.9100:58:464700:22:4100:01:1200:00:39
33 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:21:282400:10:354400:48:2129.7800:58:564200:22:3200:00:4500:00:33
34 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM01:21:339700:12:382800:47:0430.5900:59:422700:21:5100:00:5100:00:28
35 3336JORDI GARCIA BERMUDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:21:506300:11:543700:47:5830.0200:59:523100:21:5800:00:5600:00:33
36 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M01:22:044100:11:063000:47:1530.4800:58:216800:23:4300:00:4900:00:26
37 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:22:095200:11:254500:48:2329.7600:59:483600:22:2100:00:5000:00:33
38 460IHOR PRISSIAJNYINAN OLIVERAS TEAMABM01:22:163200:10:515600:49:0129.3800:59:523800:22:2400:00:0000:00:32
39 3507ALBERT REDOLAD CANALDAC.N. MOLINS DE REIJNM01:22:413300:10:553400:47:4230.1900:58:377800:24:0400:00:5900:00:41
40 4235ROBERT DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM01:22:5911200:12:554000:48:1229.8801:01:072900:21:5200:00:5600:00:30
41 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:23:043000:10:485500:49:0029.3900:59:485500:23:1600:00:5000:00:31
42 204LLIBERT FORTUNY I CENDRACMG FERRER HOTELSV1M01:23:073800:11:033300:47:3430.2700:58:379300:24:3000:00:5700:00:38
43 1179ALBERT BONILLA SOLERNAN OLIVERAS TEAMABM01:23:074000:11:053100:47:2230.4000:58:2710000:24:4000:00:5600:00:35
44 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:23:093500:10:573500:47:4330.1800:58:409100:24:2900:01:0600:00:34
45 4929JORDI ESCARABAJAL ARJONACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:23:2910100:12:414800:48:3929.6001:01:203200:22:0900:01:3500:00:39
46 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:23:4010600:12:482900:47:0630.5700:59:547100:23:4600:00:5400:00:31
47 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTABM01:23:444400:11:085100:48:5229.4701:00:006900:23:4400:00:5400:00:42
48 2991ANTONI CAPELL BUENDIAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:23:488900:12:294900:48:4229.5701:01:114400:22:3700:01:0000:00:34
49 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:23:586200:11:535900:49:3329.0601:01:264100:22:3200:01:1700:00:39
50 4048ORIOL SAURA BOSCHC.E. KATOA BARCELONAABM01:24:275600:11:413800:48:0529.9500:59:4610100:24:4100:01:0500:00:30
51 3636ALBERT LOPEZ DEULOFEUCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:24:4312600:13:104100:48:1629.8301:01:265600:23:1700:01:0400:00:44
52 2493SERGI VALLS GIMENEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:24:5511900:12:594200:48:1929.8001:01:186400:23:3700:01:0600:00:36
53 59MARTA ROMANCE OMSINDEPENDIENTEJNF01:24:575900:11:487400:50:4028.4201:02:283900:22:2900:00:5800:00:27
54 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:25:011400:10:098600:51:1428.1101:01:236600:23:3800:00:5800:00:37
55 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:25:346000:11:487100:50:2828.5301:02:165800:23:1800:00:5800:00:38
56 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:26:124300:11:076400:50:0928.7101:01:1610900:24:5600:00:5700:00:34
57 7018ARTHUR ROUXLLICENCIA DE DIASUB23M01:26:3015300:13:463600:47:5330.0701:01:3910500:24:5100:01:2200:00:54
58 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:26:318000:12:187500:50:4328.3901:03:016200:23:3000:01:1000:00:34
59 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:26:397000:11:5811200:52:5827.1901:04:562600:21:4300:01:1300:00:39
60 8036DANIEL SÁNCHEZ DELGADOLLICENCIA DE DIAABM01:26:399900:12:3916700:56:3225.4701:09:11300:17:2800:01:4900:00:52
61 77TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:26:416900:11:577900:50:4728.3601:02:447500:23:5700:00:5800:00:35
62 2244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:26:4512300:13:088300:50:5628.2701:04:044600:22:4100:01:2200:01:28
63 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:26:497900:12:136500:50:1628.6501:02:298800:24:2000:01:0600:00:54
64 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:27:054200:11:065200:48:5529.4401:00:0117500:27:0400:01:0800:00:37
65 8028DIEGO PIQUERAS LOSILLATRINOULASJNM01:27:113900:11:049300:51:5827.7101:03:028100:24:0900:00:4900:00:28
66 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:27:208300:12:217600:50:4628.3701:03:078400:24:1300:01:1700:00:37
67 5465RAUL MANSILLA ESTEBANC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:27:2212400:13:095700:49:1929.2001:02:2810800:24:5400:01:0600:00:51
68 5459GERARD COLOMER MOLISTCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:27:2714400:13:386000:49:4228.9701:03:207900:24:0700:02:1100:00:37
69 3186JORDI SANCHIS GARCIAC.T. ATENEU LES BASESCDM01:27:319800:12:386900:50:2428.5701:03:029000:24:2900:01:0900:00:30
70 4893VICTOR ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:27:368400:12:2210100:52:3027.4301:04:524800:22:4400:01:0100:00:33
71 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:27:374800:11:134700:48:3529.6400:59:4819800:27:4900:00:4500:00:29
72 3866ALBERT CODINA URGELESCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:27:409200:12:317300:50:3928.4301:03:109200:24:3000:00:5700:00:35
73 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:27:416600:11:566600:50:1828.6301:02:1412100:25:2700:01:0500:00:35
74 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:27:428100:12:195300:48:5729.4201:01:1614500:26:2600:00:5700:00:32
75 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLSUB23F01:27:432600:10:389200:51:5327.7501:02:3111300:25:1200:00:5200:00:27
76 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M01:27:5419000:14:5016100:56:2025.5601:11:10100:16:4400:01:1200:01:16
77 7039JOSE ANTÚNEZ TIRADOLLICENCIA DE DIAABM01:27:553600:10:5711900:53:2226.9801:04:196300:23:3600:01:1100:01:40
78 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:28:0010700:12:528700:51:1628.0901:04:087400:23:5200:01:0900:00:43
79 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM01:28:1120100:15:068000:50:4828.3501:05:543400:22:1700:01:1400:00:47
80 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:28:2610900:12:535000:48:4629.5301:01:3916500:26:4700:01:3100:00:54
81 5083ANIOL FLORIACH MARFAC.N. MATAROCDM01:28:357800:12:058500:51:1328.1201:03:1811600:25:1700:00:5900:00:50
82 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:28:428200:12:2011700:53:1527.0401:05:355400:23:0700:01:4400:00:29
83 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:28:4610300:12:437700:50:4628.3701:03:2911500:25:1700:01:0100:00:56
84 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:28:4817300:14:167000:50:2428.5701:04:408000:24:0800:01:2100:00:54
85 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM01:28:5112000:13:0111100:52:5427.2201:05:555200:22:5600:01:4600:00:51
86 5002ALBERT CAMPMANY ROIGCLUB NATACIO OLOTABM01:28:5917400:14:196800:50:2028.6101:04:398700:24:2000:01:2400:00:51
87 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:29:028700:12:286200:49:4928.9101:02:1716300:26:4500:01:2500:00:36
88 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM01:29:1114600:13:395800:49:3029.0901:03:0913500:26:0200:00:5400:00:44
89 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:29:135500:11:3811400:53:0227.1501:04:409700:24:3300:01:1900:00:49
90 7021ANGHARAD LLEWELLYNLLICENCIA DE DIAABF01:29:13700:09:4310900:52:4827.2701:02:3115900:26:4200:00:5400:00:34
91 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:29:1617700:14:276700:50:1928.6201:04:469400:24:3000:01:0700:00:33
92 7020MARC VALLDENEU ROSELLLLICENCIA DE DIAABM01:29:249500:12:3711000:52:5027.2601:05:277600:23:5700:02:3800:00:58
93 8001MANOLO MUÑOZ RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:29:3010000:12:4010400:52:3327.4001:05:138500:24:1700:02:0300:01:10
94 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:29:3213300:13:218800:51:2328.0201:04:4410200:24:4800:01:0900:00:36
95 8027MARC COSTA SITJATRIADDICTSABM01:29:386100:11:5211600:53:1227.0701:05:049900:24:3400:01:3600:01:03
96 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:29:426700:11:567800:50:4728.3601:02:4317100:26:5900:00:5400:00:38
97 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:29:5111500:12:579400:52:0327.6701:05:0010600:24:5100:01:1900:00:41
98 663JORDI GONZALEZ BAUTISTAC.A. XALOCV1M01:30:0111600:12:579000:51:2528.0101:04:2212600:25:3900:01:0200:00:56
99 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:30:1111100:12:5411300:52:5827.1901:05:528600:24:1900:01:0600:00:36
100 2627MARINA BURGAYA NOGALES C.E. KATOA BARCELONAABF01:30:1714800:13:4011800:53:1927.0101:06:595700:23:1800:00:5600:00:37
101 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDCLUB NATACIO MINORISAV1M01:30:1815000:13:449100:51:2927.9701:05:1311100:25:0500:01:1800:00:54
102 8042NACHO LOZANO RIUSLLICENCIA DE DIAABM01:30:2020600:15:217200:50:2828.5301:05:499500:24:3100:02:0300:00:46
103 2896ALBERT ISERN SABADIINDEPENDIENTEV1M01:30:2116800:14:098400:51:0928.1501:05:1811000:25:0300:01:2600:00:53
104 5825JESUS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:30:2216600:14:0510300:52:3127.4201:06:367200:23:4600:01:2700:01:15
105 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:30:247600:12:0213000:54:1126.5801:06:138300:24:1100:00:5600:00:36
106 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:30:4723500:16:036300:49:5428.8601:05:5710300:24:5000:01:3800:00:45
107 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM01:30:555400:11:3512000:53:2526.9601:05:0012900:25:5500:01:1300:00:39
108 4372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOTCLUB NATACIO MINORISAV1M01:31:0714300:13:3710000:52:2027.5201:05:5711200:25:1000:01:0800:00:43
109 5468KERNAN HEINZC.A. XALOCV2M01:31:088600:12:259500:52:0627.6401:04:3115400:26:3700:01:1600:00:38
110 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:31:1125500:16:408100:50:4928.3401:07:296700:23:4200:01:3300:00:46
111 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:31:2019400:14:576100:49:4628.9401:04:4315300:26:3700:00:5500:00:33
112 597MARTÍ CASALS SERRACLUB NATACIO SALLENTABM01:31:2113400:13:228900:51:2428.0201:04:4615200:26:3500:01:1300:00:31
113 8017JORDI LLORDÉS MORELLLLICENCIA DE DIAABM01:31:2224600:16:2210600:52:3827.3601:09:003700:22:2200:02:1500:00:54
114 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:31:4015500:13:479800:52:1827.5301:06:0512400:25:3500:01:2300:00:45
115 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:32:059300:12:3612100:53:3126.9101:06:0713200:25:5800:01:3600:00:43
116 8040NIL SIRERA I CABRÉLLICENCIA DE DIASUB23M01:32:067700:12:0214700:55:3025.9501:07:329800:24:3400:01:3300:00:46
117 4759MARC CODONY VENTURACLUB NATACIO OLOTCDM01:32:064500:11:0915500:56:0725.6601:07:1610400:24:5000:00:5700:00:51
118 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:32:204700:11:1215900:56:1625.5901:07:2810700:24:5200:01:0700:00:36
119 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM01:32:2823000:15:498200:50:5528.2801:06:4412700:25:4400:01:2900:00:32
120 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. KATOA BARCELONAABF01:32:3715400:13:4612200:53:3526.8701:07:2111400:25:1600:01:1800:00:46
121 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:32:3813100:13:1612900:54:0526.6301:07:2111700:25:1700:01:0600:00:38
122 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M01:33:0316300:14:039700:52:1627.5501:06:1916000:26:4400:02:0400:01:01
123 7023IZAN BAÑOS MARCOSLLICENCIA DE DIAABM01:33:162200:10:3115100:55:5125.7801:06:2216700:26:5400:01:0900:00:46
124 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:33:197200:11:5912800:54:0426.6301:06:0318100:27:1600:01:1400:00:42
125 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM01:33:1916000:13:589900:52:1827.5301:06:1617300:27:0300:01:3200:00:50
126 8033ÀLEX GÓMEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM01:33:2319600:15:0014000:55:0026.1801:10:005900:23:2300:02:1100:00:52
127 7036JOAN PUJALS GRANADOSLLICENCIA DE DIAABM01:33:3813500:13:2623101:01:5923.2301:15:25400:18:1300:02:1200:01:08
128 7027JORDI VILALTA HORCASLLICENCIA DE DIASUB23M01:34:0719700:15:0210700:52:3927.3501:07:4114600:26:2600:01:1900:00:57
129 1572PAU FAJOL PRATSTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:34:0810400:12:469600:52:1227.5901:04:5822600:29:1000:01:0700:00:37
130 8044JORGE SOTOMAYOR CALVOLLICENCIA DE DIAV1M01:34:0827300:17:0920500:59:3724.1501:16:46200:17:2200:02:3700:01:23
131 7005ALBERTO ASSENATOLLICENCIA DE DIAV1M01:34:1114700:13:4012300:53:4526.7901:07:2516400:26:4600:01:3900:00:39
132 7046XAVIER MARTÍNEZ DÍAZLLICENCIA DE DIAV1M01:34:169600:12:3715000:55:4225.8501:08:1913000:25:5700:02:0500:01:27
133 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:34:2511700:12:5813300:54:1926.5101:07:1717800:27:0800:01:0000:00:30
134 7037ALEJANDRO MARTÍNEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:34:3217200:14:1511500:53:1027.0801:07:2517600:27:0700:01:5700:00:47
135 5463JOEL GALVEZ FRAILECLUB NATACIO BANYOLESCDM01:34:382800:10:4118600:58:1324.7401:08:5412800:25:4400:01:1300:00:33
136 7003VICTOR ANDRES RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:34:4515600:13:5012400:53:4626.7801:07:3617900:27:0900:01:3100:00:48
137 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:34:5917000:14:1213700:54:4526.3001:08:5713400:26:0200:01:3700:00:49
138 8022JAN MARSAL MERCADERLLICENCIA DE DIAABM01:35:0224500:16:2010500:52:3427.3901:08:5413700:26:0800:01:0300:00:41
139 8045ANGELA GALLENLLICENCIA DE DIAABF01:35:0315100:13:4513400:54:2226.4901:08:0716800:26:5600:01:4000:00:45
140 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:35:0723700:16:0610200:52:3127.4201:08:3715000:26:3000:00:5200:00:39
141 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5CDM01:35:197300:11:5914100:55:0626.1301:07:0520900:28:1400:01:0000:00:37
142 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:35:2620900:15:2412600:54:0126.6601:09:2513300:26:0100:01:2800:01:13
143 4679TONY SAYAGO RODRIGUEZC.N. MATAROV1M01:35:2713000:13:1415200:55:5925.7201:09:1314000:26:1400:02:2500:01:10
144 7059RAMON PUJOL DESCALSLLICENCIA DE DIASUB23M01:35:2818500:14:3813800:54:5226.2501:09:3013100:25:5800:02:0900:01:06
145 264GONZALO MARCHENA MARSETCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:35:2920000:15:0512700:54:0326.6401:09:0814200:26:2100:02:0000:00:55
146 7038CARLOS BUJALANCE LUNALLICENCIA DE DIAABM01:35:3010200:12:4216300:56:2225.5501:09:0414700:26:2600:00:5900:00:49
147 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM01:35:3113700:13:2814500:55:2425.9901:08:5215500:26:3900:01:2600:00:45
148 7017QUIM BOSCH GUTIÉRREZLLICENCIA DE DIAV1M01:35:3325100:16:3421801:00:3323.7801:17:07500:18:2600:01:4300:01:22
149 4538ARNAU GOMEZ CATALACLUB ESPORTIU Z5CDM01:35:439400:12:3714800:55:3425.9101:08:1118900:27:3200:00:5900:00:35
150 6080JUDIT UGAS MERINOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:35:5117100:14:1312500:53:4726.7701:08:0020000:27:5100:01:0000:00:43
151 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNV1M01:35:5115200:13:4614300:55:2026.0201:09:0616200:26:4500:01:3200:00:44
152 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM01:35:547500:12:0018900:58:2024.6901:10:2012300:25:3400:01:1400:01:08
153 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:35:5614500:13:3913500:54:3426.3901:08:1319500:27:4300:01:1000:00:49
154 7031CRISTIAN MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:36:0216400:14:0424201:03:0222.8501:17:06600:18:5600:02:0400:01:10
155 2060CESAR LAZAROINDEPENDIENTEV1M01:36:0221500:15:3113200:54:1826.5201:09:4913900:26:1300:01:2800:00:56
156 3959ANNABEL NAVIO ROBLESCLUB NATACIO BANYOLESABF01:36:054600:11:1017400:57:1625.1501:08:2619200:27:3900:01:1200:01:07
157 8024GUILLEM CORREDERA CAPDEVILLICENCIA DE DIAABM01:36:3321900:15:3617100:56:5525.3001:12:317700:24:0200:02:4400:01:15
158 8023MARC HERREROS GRIERALLICENCIA DE DIAABM01:36:4528500:17:3814400:55:2226.0101:13:007000:23:4500:01:3600:01:19
159 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:36:479000:12:3016600:56:3225.4701:09:0219600:27:4500:01:2100:00:56
160 5384PAU PUJOL COLLELLC.T. ATENEU LES BASESCDM01:36:5414100:13:3619900:58:4624.5001:12:229600:24:3200:01:2000:00:35
161 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:36:545700:11:4610800:52:4327.3201:04:2928900:32:2500:00:5400:00:39
162 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM01:37:0318600:14:3916900:56:4825.3501:11:2712500:25:3600:01:0800:00:41
163 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:37:1221800:15:3617700:57:2625.0701:13:028200:24:1000:01:3500:01:06
164 957PAU SANCHEZ GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:37:1618200:14:3617500:57:1925.1201:11:5511900:25:2100:01:1600:00:33
165 419ANDRES GARCIA RODRIGUEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:37:2023900:16:0916800:56:4625.3701:12:558900:24:2500:02:1300:01:03
166 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:37:3712500:13:1014600:55:2525.9801:08:3522100:29:0200:01:2300:01:02
167 8016JORDI LUISLLICENCIA DE DIAV1M01:37:4222200:15:3913100:54:1626.5401:09:5519700:27:4700:01:5600:01:01
168 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF01:37:4412700:13:1018000:57:4724.9201:10:5716600:26:4700:01:4500:00:42
169 7044XAVIER GENERÓ CASADEVALLLLICENCIA DE DIAABM01:37:4615800:13:5415800:56:1425.6101:10:0819100:27:3800:02:0100:01:13
170 3662SIMON BACKESCLUB NATACIO BANYOLESABM01:37:4722500:15:4318700:58:1424.7301:13:577300:23:5000:01:1400:00:38
171 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M01:38:0812100:13:0615700:56:1125.6301:09:1721700:28:5100:01:3700:01:03
172 7061DAVID MONTAÑES HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:38:1214000:13:3517800:57:3525.0101:11:1017200:27:0200:02:0000:01:13
173 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDIENTEV1M01:38:2410500:12:4719000:58:2124.6801:11:0818000:27:1600:01:4100:01:19
174 552JUAN CARLOS GARCIA GALINDINDEPENDIENTEV2M01:38:2919100:14:5118800:58:1924.6901:13:1011800:25:1900:01:2200:00:50
175 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:38:359100:12:3119100:58:2324.6601:10:5419400:27:4100:01:1800:00:39
176 7065ORIOL SANCHEZ PETITLLICENCIA DE DIAABM01:38:3717900:14:3219800:58:4224.5301:13:1412000:25:2300:01:5300:01:09
177 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M01:38:4311300:12:5621301:00:1923.8701:13:1512200:25:2800:01:2800:01:42
178 2675DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:38:5122300:15:3913600:54:4126.3301:10:2021500:28:3100:01:1200:00:47
179 4871SERGI NOGUERA ROCADEMBOSCCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:39:145800:11:4717900:57:4124.9601:09:2823400:29:4600:02:3900:01:15
180 7062IVÁN MORÁN HUERTASLLICENCIA DE DIAABM01:39:2423100:15:5017600:57:2125.1101:13:1113800:26:1300:02:1500:01:09
181 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:39:307100:11:5917300:57:0625.2201:09:0525000:30:2500:01:1000:00:48
182 5434POL PEREZ RODRIGUEZC.N. MATAROJNM01:39:531300:10:0820700:59:4224.1201:09:5024000:30:0300:01:4500:01:35
183 7043MARCEL FOLCH SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:39:5426100:16:4914900:55:3925.8801:12:2818400:27:2600:01:4200:01:03
184 2765RUBÉN CABRERA GALLÉNTRI2WINV1M01:40:0120300:15:0919700:58:2924.6201:13:3814300:26:2300:01:3600:01:29
185 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M01:40:0120400:15:1019500:58:2624.6401:13:3614400:26:2500:01:4800:01:32
186 5461DIEGO JARA URIBEC.A. XALOCABM01:40:0619500:14:5718300:58:0524.7901:13:0217400:27:0400:01:1800:00:52
187 4568ROGER QUERALT BOIXAREUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:40:1111400:12:5620200:59:0024.4101:11:5621100:28:1500:01:2900:01:06
188 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M01:40:1912900:13:1315600:56:1025.6401:09:2326100:30:5600:01:3900:01:09
189 7011DANI BAUTISTA PIÑEIRO LLICENCIA DE DIAABM01:40:2321000:15:2515300:56:0425.6801:11:2921800:28:5400:01:5500:01:20
190 4418RAÚL SALGUERO IGLESIASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:40:2522800:15:4616400:56:2825.5001:12:1420700:28:1100:01:1400:01:00
191 3918SERGIO NUÑEZ MARTINEZINDEPENDIENTEABM01:40:2818400:14:3718100:57:4924.9101:12:2620300:28:0200:01:2700:01:04
192 5116CHRISTIAN RECODER SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:40:2819300:14:5618400:58:0524.7901:13:0118600:27:2700:01:3500:00:51
193 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F01:40:4122900:15:4817200:57:0125.2601:12:4920100:27:5200:01:3200:00:46
194 8006XAVI DÍEZ NOLLALLICENCIA DE DIAABM01:40:4920200:15:0716200:56:2125.5501:11:2822900:29:2100:02:3700:01:42
195 4527PAU SOLANO GOMEZCLUB TRITRAININGABM01:41:0324800:16:2316500:56:2925.4901:12:5220800:28:1100:02:0900:00:46
196 4885BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:41:3011800:12:5920400:59:2224.2601:12:2122500:29:0900:01:2800:01:03
197 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:42:0716900:14:1119200:58:2424.6601:12:3523100:29:3200:01:3300:00:57
198 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:42:4217600:14:2414200:55:1926.0301:09:4329500:32:5900:01:1500:00:49
199 8038AXEL LUPIAÑEZ LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:42:4322100:15:3821901:00:3623.7601:16:1414900:26:2900:02:0900:01:11
200 7045GUILLEM PUNTÍ GENERÓLLICENCIA DE DIAABM01:42:4421300:15:3013900:54:5326.2401:10:2328600:32:2100:02:0700:00:55
201 5338JOSEP MARIA (TXUSE) RAMIRTRICBM-CALELLAV2M01:42:4523600:16:0420800:59:4524.1001:15:4916900:26:5600:02:1200:01:19
202 7030EDUARD COLOMER MALLOLLLICENCIA DE DIAV1M01:42:4717500:14:2318200:58:0524.7901:12:2824400:30:1900:02:2000:01:12
203 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:42:5524900:16:3020300:59:1724.2901:15:4717700:27:0800:01:5600:01:18
204 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:42:588500:12:2322801:01:3323.4001:13:5622200:29:0200:01:0400:01:08
205 1858ANNA POBLET CASANOVASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F01:43:0516500:14:0522201:00:4623.7001:14:5121000:28:1400:01:4400:01:12
206 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:43:1427500:17:1115400:56:0625.6701:13:1723800:29:5700:01:2700:00:58
207 3319OSCAR JIMENEZ GALLEGOC.E. VILA OLIMPICAABM01:43:1724200:16:1419300:58:2524.6501:14:3921600:28:3800:01:5000:01:12
208 3190JAN ARANDA COMASCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:43:2813200:13:1817000:56:5525.3001:10:1329900:33:1500:01:1400:00:34
209 2157J. DAVID FERNANDEZ MARTINCLUB ESPORTIU Z5V1M01:43:4026900:17:0521201:00:1523.9001:17:2014100:26:2000:01:5400:00:50
210 5457BELEN SALOMONI SCHWABC.E. RAYOTEAMABF01:43:4113900:13:3421701:00:3123.8001:14:0523200:29:3600:01:0200:00:39
211 8030PABLO SOLIS RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:43:4927900:17:2320000:58:5324.4601:16:1619000:27:3300:02:1000:01:22
212 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:44:0218800:14:4718500:58:0624.7801:12:5326300:31:0900:01:5500:00:52
213 7034XEVI BASSOLS CORCOYLLICENCIA DE DIAV1M01:44:0624700:16:2221501:00:2723.8201:16:4918200:27:1700:02:0700:01:40
214 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:44:4329700:18:2219400:58:2624.6401:16:4820200:27:5500:01:4100:01:17
215 7048MATTEO BESTETTILLICENCIA DE DIAV1M01:44:4527200:17:0822701:01:3123.4101:18:3913600:26:0600:02:0200:01:06
216 7029CAMILO GONZALEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:44:5323300:15:5422401:00:5123.6601:16:4520600:28:0800:01:2000:01:03
217 8002SANTI ROVIRA OBRADORSLLICENCIA DE DIAV2M01:45:0121600:15:3521000:59:5524.0301:15:3023000:29:3100:01:4600:00:53
218 4135JESUS VEGAS FERNANDEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:45:0629800:18:2716000:56:1625.5901:14:4324900:30:2300:01:5500:01:19
219 8032JORGE ROMERO GABARDOSLLICENCIA DE DIAABM01:45:2913800:13:3426401:05:1522.0701:18:4915700:26:4000:02:5000:01:20
220 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:45:2918900:14:4821401:00:2023.8701:15:0824600:30:2100:02:1600:00:59
221 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F01:45:4113600:13:2824501:03:1422.7701:16:4222000:28:5900:01:2400:01:26
222 3117CECILIA ANDION RODRIGUEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:45:4426500:16:5923301:02:0423.2001:19:0315800:26:4100:01:5800:01:00
223 7064XAVIER CURRIUS MARTOSLLICENCIA DE DIAABM01:45:4831200:20:2820100:58:5324.4601:19:2114800:26:2700:02:1000:01:16
224 7016ARNAU BLANCAFORT FONTLLICENCIA DE DIAABM01:45:5525900:16:4619600:58:2724.6401:15:1325400:30:4200:01:4700:00:57
225 5161JOSE ANTONIO PINILLA MORINDEPENDIENTEV1M01:46:1825400:16:3722001:00:3823.7501:17:1522300:29:0300:01:3600:01:16
226 8011JORDI SANS MONCLÚSLLICENCIA DE DIAV1M01:46:2516200:14:0120600:59:3724.1501:13:3829400:32:4700:02:4100:01:21
227 5451MIQUEL LOPEZ FONTALBACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:46:3325300:16:3622601:01:2723.4301:18:0321400:28:3000:01:4500:01:01
228 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:46:3616700:14:0725401:04:1222.4301:18:1921200:28:1700:01:2400:01:16
229 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:46:4324400:16:1923801:02:4322.9601:19:0219300:27:4100:02:1200:00:58
230 6043ALICIA CONDE LOPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:46:5626800:17:0123701:02:2823.0501:19:2918700:27:2700:01:1800:00:57
231 4872PEP PERAIRE SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANEST2M01:46:5921700:15:3620900:59:4824.0801:15:2427300:31:3500:01:4500:01:08
232 8003DAVID SABATA SALLÉSLLICENCIA DE DIAV1M01:47:0418100:14:3526901:05:3221.9701:20:0717000:26:5700:02:0200:00:35
233 7022XAVI SAFONT APARICIOLLICENCIA DE DIAABM01:47:1324300:16:1523901:02:5122.9101:19:0620500:28:0700:03:3700:01:36
234 7019DAVID FANES RAMIREZLLICENCIA DE DIAABM01:47:1427800:17:2123001:01:4723.3101:19:0820400:28:0600:02:3600:01:40
235 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:47:2918000:14:3322901:01:3423.3901:16:0726700:31:2200:01:1800:01:31
236 17JESSICA BRILLAS FERNANDEZC.N. MATAROSUB23F01:47:358800:12:2924401:03:0622.8201:15:3528100:32:0000:01:0600:00:40
237 7058POL LLOVERAS CLAVELLLLICENCIA DE DIAABM01:47:4015900:13:5525001:03:3322.6601:17:2824200:30:1200:02:3800:01:08
238 7006SALVADOR ORDOÑEZ CHICALLICENCIA DE DIAV2M01:48:0129500:18:1923601:02:1923.1101:20:3818300:27:2300:02:0100:01:12
239 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:48:2026000:16:4821601:00:3123.8001:17:1926200:31:0100:01:5200:01:30
240 7013JOAN CARLES MARTINEZ CHINLLICENCIA DE DIAV1M01:48:2229600:18:2124601:03:1722.7501:21:3816100:26:4400:02:3000:01:13
241 7025OLEG FATINLLICENCIA DE DIAV1M01:48:2927700:17:1422301:00:4723.6901:18:0125100:30:2800:02:1500:01:05
242 7042VICTOR MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:48:3024000:16:1222101:00:4423.7101:16:5627200:31:3400:02:1800:01:05
243 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F01:48:3125000:16:3021101:00:0923.9401:16:3927600:31:5200:01:3900:01:14
244 8008DANIEL AUTET GUBIERASLLICENCIA DE DIAV1M01:48:4115700:13:5024001:02:5322.9001:16:4327900:31:5800:01:5000:00:48
245 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:48:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
246 7014MARINA CASALS GODAYOLLLICENCIA DE DIAJNF01:49:1429300:18:1425601:04:2122.3801:22:3515600:26:3900:01:3100:01:32
247 2903ALVARO CARLOS DIAZ CONRADCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:49:1625600:16:4125501:04:1422.4201:20:5521300:28:2100:01:4400:00:53
248 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESCDF01:49:227400:11:5924801:03:1922.7401:15:1830600:34:0400:01:0700:00:59
249 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:49:2422400:15:4023401:02:1323.1401:17:5326900:31:3100:02:1500:01:15
250 7009VALENTI FREIXANET GENISLLICENCIA DE DIAABM01:49:3730500:19:2722501:01:1223.5301:20:3921900:28:5800:02:2200:01:15
251 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M01:49:5728800:17:4624301:03:0322.8401:20:4922400:29:0800:01:3100:01:02
252 7056MIGUEL ÁNGEL ÚBEDA RUZLLICENCIA DE DIAABM01:50:0423800:16:0827701:06:3021.6501:22:3818500:27:2600:01:4900:01:04
253 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:50:0727400:17:1026701:05:2921.9901:22:3918800:27:2800:01:0800:00:47
254 5132MARIA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:50:1428700:17:4224901:03:2122.7301:21:0322700:29:1100:01:5100:01:58
255 5395ALBERT RODRÍGUEZ OLIVACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:50:2516100:14:0027401:06:0521.7901:20:0524500:30:2000:01:5500:01:07
256 8039JORDI ESTRADA TANYÀLLICENCIA DE DIAABM01:50:4323400:16:0223501:02:1723.1201:18:1928800:32:2400:02:0100:00:46
257 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:50:5114200:13:3727501:06:1921.7101:19:5625800:30:5500:01:4300:00:53
258 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOTGCBINNABF01:50:5818300:14:3626201:05:0622.1201:19:4226600:31:1600:01:2800:00:41
259 7055PAQUITO MUÑOZ GOMEZLLICENCIA DE DIAV1M01:51:0422000:15:3731201:14:1019.4201:29:471900:21:1700:02:5000:02:24
260 4386JOSEP MARIA TAPIES PERRAMCLUB NATACIO MINORISAV2M01:51:2725800:16:4625101:03:4622.5801:20:3225900:30:5500:01:5500:01:17
261 5462MARIA BERTRAN SANOUASSOCIACIO ATLETICA XAFATCDF01:51:4111000:12:5328601:08:0221.1701:20:5525500:30:4600:01:1600:01:30
262 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:51:4627600:17:1225901:04:4622.2301:21:5823500:29:4800:02:2300:01:08
263 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:51:4921200:15:3025301:04:0522.4701:19:3528500:32:1400:02:0000:01:51
264 5159SORAYA CLARO BRAVOCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:52:0112200:13:0827901:06:4621.5701:19:5428400:32:0700:01:3100:00:51
265 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:52:0522600:15:4427301:06:0421.8001:21:4824300:30:1700:01:4700:00:52
266 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:52:3425700:16:4327001:05:5321.8601:22:3623900:29:5800:02:1100:01:48
267 8005ALAN VENTURA SÀNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:52:3426600:16:5926601:05:2822.0001:22:2724100:30:0700:03:1500:02:08
268 4670XAVI QUERALT BOIXAREUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:52:4420700:15:2327101:05:5621.8401:21:1926800:31:2500:02:1900:01:42
269 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M01:52:4831400:21:1230501:10:5220.3201:32:041600:20:4400:01:4900:02:05
270 7033GUILLEM PÉREZ CABEZUELOLLICENCIA DE DIAABM01:53:0330900:19:4026801:05:3221.9701:25:1219900:27:5100:02:1000:01:50
271 7052LIDIA CLARO BRAVOLLICENCIA DE DIAABF01:53:056500:11:5530001:10:3620.4001:22:3125300:30:3400:02:1200:01:26
272 7040MARC RODRÍGUEZ PALET LLICENCIA DE DIAT2M01:53:1117800:14:2727601:06:2121.7001:20:4828700:32:2300:02:4900:01:48
273 8021JORGE VALBUENA LACARRALLICENCIA DE DIAV1M01:53:3428600:17:4225201:03:5722.5201:21:3927800:31:5500:01:3300:00:52
274 5750JAUME GRANE SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:53:4320500:15:1329101:09:1720.7801:24:3022800:29:1300:01:0500:01:15
275 5227LLUÍS GARCIA ASCASOINDEPENDIENTEV1M01:53:4724100:16:1326001:04:5122.2101:21:0429300:32:4300:02:4100:00:59
276 8025VICENTE ALEMANY HERNANDOLLICENCIA DE DIAV2M01:54:0828300:17:3725801:04:2822.3401:22:0528300:32:0300:02:4400:01:14
277 7049GEMMA CARRETERO VERDAGUERLLICENCIA DE DIAABF01:54:2214900:13:4129801:09:5020.6201:23:3125600:30:5100:02:2700:02:01
278 5128IRENE SANCHIS GARCIAC.T. ATENEU LES BASESJNF01:54:3019200:14:5128401:07:5621.2001:22:4727400:31:4300:01:3900:00:56
279 8007AGUSTIN BARBERIS ABADLLICENCIA DE DIAABM01:54:3328400:17:3727201:06:0221.8101:23:3925700:30:5400:02:2600:00:57
280 7002NADJA AKOPIANLLICENCIA DE DIAV1F01:54:3830400:19:2526501:05:2022.0401:24:4523700:29:5300:02:5400:01:42
281 8026PRUNELLE CHASSOTLLICENCIA DE DIAABF01:54:4829900:18:2829601:09:4720.6401:28:1515100:26:3300:02:0800:01:01
282 7010ROGER VILA SERRABASA LLICENCIA DE DIAV1M01:55:1031000:19:5324701:03:1722.7501:23:1028000:32:0000:02:2500:01:17
283 7026ALVARO SOLORZANOLLICENCIA DE DIAV1M01:55:2130300:19:2323201:02:0023.2301:21:2330500:33:5800:02:0700:01:33
284 3845SERGEY MOSININDEPENDIENTEV2M01:55:2128200:17:3326301:05:1322.0801:22:4629200:32:3500:02:4400:01:42
285 7028IVAN RICART ROTLLANTLLICENCIA DE DIAV1M01:55:4429100:18:0428101:07:1821.4001:25:2224700:30:2200:02:1500:01:32
286 634MARC CANO CANALFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:55:4628100:17:2928201:07:2221.3801:24:5126000:30:5500:01:4700:01:37
287 5339XAVIER BASART SANCHEZTRICBM-CALELLAV1M01:56:0531800:21:4925701:04:2522.3501:26:1423600:29:5100:02:2700:01:04
288 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:56:2419800:15:0329701:09:4820.6301:24:5127100:31:3300:03:4400:01:44
289 8031JUAN ANTONIO PÉREZ LIMACHLLICENCIA DE DIAV2M01:56:2419900:15:0429501:09:4720.6401:24:5127000:31:3300:03:4200:01:42
290 8004EVA MARIA ELVIRA ARIASLLICENCIA DE DIAABF01:57:1123200:15:5330301:10:4520.3501:26:3825200:30:3300:03:4900:01:45
291 7007ANTONI RIULLICENCIA DE DIAV2M01:57:1827100:17:0728901:08:5820.8801:26:0526400:31:1300:02:0800:01:08
292 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:57:3426400:16:5627801:06:4121.5901:23:3730400:33:5700:02:1100:00:56
293 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV3M01:58:0320800:15:2326101:04:5522.1801:20:1831500:37:4500:01:3300:01:08
294 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:58:3525200:16:3428801:08:1121.1201:24:4530300:33:5000:01:3700:00:59
295 7008TONI ROCA BONHOMELLICENCIA DE DIAV2M01:58:4127000:17:0628001:06:5921.5001:24:0531000:34:3600:01:5000:01:19
296 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF01:59:3521400:15:3131001:13:4219.5401:29:1324800:30:2200:01:5500:01:11
297 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDIENTEV2M01:59:5126200:16:5429901:10:2420.4501:27:1829100:32:3300:03:3100:01:28
298 5025ROCIO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F02:00:1628000:17:2629301:09:2120.7601:26:4730000:33:2900:02:4300:01:26
299 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV3M02:00:1830700:19:3428301:07:3021.3301:27:0429800:33:1400:03:3900:01:32
300 8015ÒSCAR ROMERO DEL MOLINOLLICENCIA DE DIAV1M02:00:3526300:16:5430601:12:2719.8801:29:2126500:31:1400:02:3200:02:10
301 8014SERGIO ACEITUNO TORRESLLICENCIA DE DIASUB23M02:00:4421100:15:2830101:10:3920.3801:26:0731100:34:3700:02:3500:00:42
302 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:01:2812800:13:1331501:15:1519.1401:28:2829600:33:0000:04:4800:01:29
303 1888JOAN VAQUE MASCAROINDEPENDIENTEV2M02:02:5731100:19:5529001:09:1420.8001:29:0930200:33:4800:03:4800:02:48
304 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:03:2530600:19:3431301:14:1219.4101:33:4623300:29:3900:01:5200:01:33
305 8037VIRGINIA POMARLLICENCIA DE DIAV1F02:03:2728900:17:4930701:12:3819.8301:30:2729700:33:0000:02:1300:01:27
306 5183TONI CASANOVAS SANCHEZINDEPENDIENTEABM02:03:3429400:18:1830401:10:4620.3501:29:0430900:34:3000:02:4600:01:29
307 8019VICTOR LORIZ PERALTALLICENCIA DE DIAV2M02:03:4531600:21:2928701:08:0421.1601:29:3330700:34:1200:02:5000:01:38
308 7015ANTONIO MANUEL OTS RUIZLLICENCIA DE DIAV1M02:03:4531700:21:3328501:08:0021.1801:29:3330800:34:1200:02:5900:01:37
309 8018RUBÉN LÓPEZ COLADOLLICENCIA DE DIAABM02:03:5229000:18:0330801:13:1819.6501:31:2129000:32:3100:02:4600:01:05
310 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F02:03:5530000:18:3730901:13:2919.6001:32:0627500:31:4900:02:0000:01:03
311 7041ELIZAVETA RYABOVALLICENCIA DE DIASUB23F02:04:4422700:15:4529401:09:3420.7001:25:1931700:39:2500:02:1900:01:32
312 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:04:5626700:16:5931601:16:0518.9301:33:0427700:31:5200:02:0200:01:16
313 7012LUIS FRAMIS DE FERRATERLLICENCIA DE DIAABM02:05:3230100:18:5930201:10:4120.3701:29:4031300:35:5200:02:3400:01:38
314 3846SVETLANA DROZDOVSKAYAINDEPENDIENTEV2F02:07:2229200:18:0729201:09:1920.7701:27:2631800:39:5600:02:5700:02:11
315 7060GUILLEM DELGADO GONZALOLLICENCIA DE DIAABM02:07:4018700:14:4531701:16:4818.7501:31:3331400:36:0700:02:2100:01:12
316 7053JORGE VIDAL ORGALLICENCIA DE DIAABM02:09:2031500:21:1424101:03:0222.8501:24:1631900:45:0400:02:3600:01:07
317 8010JAVIER ALFARO MANSOLLICENCIA DE DIAABM02:09:2930800:19:3831801:17:5018.5001:37:2828200:32:0100:04:3500:02:09
318 8041PEDRO ORTEGA PARRALLICENCIA DE DIAV1M02:09:3431300:20:5131101:13:4819.5101:34:3931200:34:5500:02:2500:01:44
319 7054MARIA DEL MAR JOSEPH GARCLLICENCIA DE DIAABF02:11:2031900:23:2131401:14:2919.3301:37:5030100:33:3000:02:3900:02:50
320 7032HELENA NAYA SAGRISTALLICENCIA DE DIAABF02:16:3030200:19:0431901:18:4418.2901:37:4831600:38:4200:03:0200:01:21


NF 4223JAVIER SANTED VILLARROYACLUB NATACIO BARCELONACDM00:00:00000:10:26000:51:5227.7601:02:18000:00:0000:01:0400:01:20
NF 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM00:00:00000:11:36000:47:0430.5900:58:40000:00:0000:00:5600:00:43
NF 1165MANUEL RIVERA PEREZC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:00:00000:14:06000:58:0024.8301:12:06000:00:0000:01:2100:00:42
NF 3205DAVID ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:00:00000:11:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0400:00:00
NF 7035ALBERT CASAS SORIGUERALLICENCIA DE DIASUB23M00:00:008500:12:225700:49:0129.3801:01:23100:00:0000:01:2400:00:39
NF 7057ANDY SANZ DEL PUERTOLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:15:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1700:00:00
NF 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:00:00000:11:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1600:00:00
NF 7001JAKOV AKOPIANLLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:22:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:05:0100:00:00
NF 4551VICTOR FERRANDO SALARICHGAVA TRIATLOCDM00:00:00000:13:17000:54:5126.2501:08:08000:00:0000:00:5700:00:32




NP 4096ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLABM
NP 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM
NP 1131LUIS DIOGO SILVA SANTOSC.N. MATAROV1M
NP 3060JOAN ANTONI GARCIA CANOCLUB NATACIO OLOTABM
NP 3093MARC SANJUAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAABM
NP 4419VERONICA JUANOLA MESEGUERC. TRIATLO MONTORNESABF
NP 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM
NP 4464MARC TEIXIDOR VILARASSACLUB NATACIO BANYOLESJNM
NP 7047NATALIA GARCIA BARRIUSOLLICENCIA DE DIAABF
NP 7063ARNAU FONT REGUANTLLICENCIA DE DIASUB23M
NP 8009MANEL ALBA PAREJALLICENCIA DE DIAABM
NP 8012LAURA MARTIN CAPITANLLICENCIA DE DIAABF
NP 8013MIQUEL TREPAT LLICENCIA DE DIAV2M
NP 8020MIQUEL MARTINEZ ARMENGOLLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8029DIEGO PIQUERAS SORIANOTRINOULASV2M
NP 8034ABEL FOLK GILSANZLLICENCIA DE DIAV3M
NP 8035JORDI HEREDIA POVEDALLICENCIA DE DIAABM
NP 6034ANNA VALLVERDU CORTADAPRAT TRIATLO 1994SUB23F
NP 7004XAVIER TERNS TORRENSLLICENCIA DE DIAABM
NP 3490JAVIER GONZALEZ IGLESIASC.E. KATOA BARCELONAABM
NP 4563KILIAN ZURERA VIZUETEGAVA TRIATLOCDM
NP 4696SANTIAGO ARGAÑARAZ FERNANC.E. RAYOTEAMV1M
NP 4853ANNA LAREDO QUESADAC.N. SABADELLABF
NP 4932SABINA ORTEGA COSCULLUELACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF
NP 5821XAVIER MALTAS MERCADERITRIATLETES SOLIDARISV2M
NP 5200JORDI TERRADAS LOZANOINDEPENDIENTEABM
NP 8043NIL TORRENTÀ ROURALLICENCIA DE DIASUB23M
NP 5270NURIA MORENO MESACLUB ATLETIC TORELLO - TRV2F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32