RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
144 132 128 2 2 5 2000 5 28 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:19800:18:32100:26:424494.3800:45:14300:20:0500:00:0000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:28600:18:21200:26:574452.6900:45:18400:20:1000:00:0000:00:00
3 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM01:05:34100:17:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:06:17200:18:00500:28:534154.6500:46:53100:19:2400:00:0000:00:00
5 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:06:48500:18:08300:28:074267.9300:46:15600:20:3300:00:0000:00:00
6 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM01:09:201200:18:55600:29:204090.9100:48:151300:21:0500:00:0000:00:00
7 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:09:231900:19:42400:28:304210.5300:48:121700:21:1100:00:0000:00:00
8 4788JORGE GARCIA FERNANDEZC.N. TARRACOV1M01:10:51300:18:012000:32:513652.9700:50:52200:19:5900:00:0000:00:00
9 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:10:54700:18:321500:32:103730.5700:50:42500:20:1200:00:0000:00:00
10 8008FERRAN REMOLINA RALLOLLICENCIA DE DIAABM01:11:041300:19:00800:31:073856.4500:50:071000:20:5700:00:0000:00:00
11 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:11:271400:19:081300:31:363797.4700:50:44800:20:4300:00:0000:00:00
12 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM01:12:041700:19:171000:31:293811.5400:50:461900:21:1800:00:0000:00:00
13 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:13:181100:18:412600:33:313580.3100:52:121400:21:0600:00:0000:00:00
14 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM01:13:231800:19:251600:32:213709.4300:51:462100:21:3700:00:0000:00:00
15 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:13:39400:18:024300:34:563435.1100:52:58700:20:4100:00:0000:00:00
16 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM01:13:44900:18:382900:34:003529.4100:52:381500:21:0600:00:0000:00:00
17 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:14:242600:20:321200:31:343801.4800:52:062400:22:1800:00:0000:00:00
18 5346ORLANDO AGUILERA MAESTROPRAT TRIATLO 1994ABM01:15:103600:21:07900:31:143842.0500:52:212900:22:4900:00:0000:00:00
19 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:15:111000:18:405200:35:303380.2800:54:101200:21:0100:00:0000:00:00
20 5426BRIAN MONT-ROIG CARMECLUB NATACIO SITGESABM01:15:255300:21:46700:30:103977.9000:51:564300:23:2900:00:0000:00:00
21 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:15:382300:20:113700:34:323474.9000:54:43900:20:5500:00:0000:00:00
22 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADASUB23M01:15:401500:19:145000:35:283383.4600:54:421100:20:5800:00:0000:00:00
23 4713AITOR NOVEILLO OTONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:16:032000:19:544500:35:033423.6800:54:571600:21:0600:00:0000:00:00
24 4829SERGI CINCA MORROSCLUB NATACIO SALLENTV1M01:16:101600:19:155400:35:393366.0600:54:541800:21:1600:00:0000:00:00
25 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:16:222800:20:523000:34:023525.9500:54:542000:21:2800:00:0000:00:00
26 787JULIO CESAR CERVANTES BLACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:17:293700:21:121900:32:513652.9700:54:034200:23:2600:00:0000:00:00
27 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:17:373900:21:152700:33:433559.0700:54:582600:22:3900:00:0000:00:00
28 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:17:424000:21:171100:31:303809.5200:52:476000:24:5500:00:0000:00:00
29 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:17:445100:21:431800:32:433667.8600:54:263900:23:1800:00:0000:00:00
30 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M01:17:564800:21:392400:33:213598.2000:55:003000:22:5600:00:0000:00:00
31 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:18:002700:20:343500:34:283481.6200:55:023100:22:5800:00:0000:00:00
32 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:18:153400:21:022800:33:563536.3500:54:583800:23:1700:00:0000:00:00
33 2305VICTOR ANGLADA ROBERTCLUB NATACIO BARCELONACDM01:18:416900:22:321400:32:023746.1000:54:344800:24:0700:00:0000:00:00
34 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM01:18:412500:20:295100:35:293381.8700:55:582700:22:4300:00:0000:00:00
35 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:19:182400:20:216300:36:503257.9200:57:112300:22:0700:00:0000:00:00
36 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:19:232100:19:556000:36:213301.2400:56:163500:23:0700:00:0000:00:00
37 5687PACO GOMEZCLUB ESPORTIU Z5V1M01:19:274500:21:284200:34:423458.2100:56:103700:23:1700:00:0000:00:00
38 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:20:084700:21:382300:33:183603.6000:54:566400:25:1200:00:0000:00:00
39 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:20:185000:21:435300:35:353372.3700:57:183200:23:0000:00:0000:00:00
40 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:20:183100:20:555900:36:173307.3000:57:123400:23:0600:00:0000:00:00
41 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M01:20:422200:20:028300:38:443098.1100:58:462200:21:5600:00:0000:00:00
42 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF01:20:494300:21:275700:36:023330.2500:57:294000:23:2000:00:0000:00:00
43 2647FERRAN CONILLERA VILARFLOR DE TRIATLOABM01:20:593200:20:566100:36:263293.6900:57:224500:23:3700:00:0000:00:00
44 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:21:276000:22:133600:34:293479.9400:56:425700:24:4500:00:0000:00:00
45 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM01:21:366200:22:204000:34:353469.8800:56:555500:24:4100:00:0000:00:00
46 7011MIGUEL ARA FERNÁNDEZZ5 X-TREMEV1M01:22:024900:21:427300:37:353192.9000:59:172800:22:4500:00:0000:00:00
47 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF01:22:127100:22:412500:33:303582.0900:56:117500:26:0100:00:0000:00:00
48 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:22:177000:22:343200:34:153503.6500:56:496800:25:2800:00:0000:00:00
49 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:22:234100:21:227400:37:453178.8100:59:073600:23:1600:00:0000:00:00
50 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:22:364200:21:256400:36:533253.5000:58:185100:24:1800:00:0000:00:00
51 8010MIQUEL PASCUAL TORRESLLICENCIA DE DIAV1M01:22:406300:22:204800:35:073417.1800:57:276500:25:1300:00:0000:00:00
52 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M01:22:423000:20:558400:39:093065.1301:00:042500:22:3800:00:0000:00:00
53 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M01:22:576100:22:145600:35:593334.8800:58:135600:24:4400:00:0000:00:00
54 3146JORDI JOU OLIVERASC.T. TRICALAVERA 3.0V1M01:22:587800:23:204600:35:053420.4300:58:255300:24:3300:00:0000:00:00
55 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:23:035900:22:086600:37:023240.3200:59:104600:23:5300:00:0000:00:00
56 5365ERNEST LARA SANCHEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:23:177500:23:154700:35:063418.8000:58:216100:24:5600:00:0000:00:00
57 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:23:402900:20:548900:39:443020.1301:00:383300:23:0200:00:0000:00:00
58 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAV1M01:23:425500:21:527800:38:133139.9901:00:054400:23:3700:00:0000:00:00
59 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM01:23:564600:21:296700:37:083231.6000:58:376600:25:1900:00:0000:00:00
60 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM01:24:015700:22:027000:37:213212.8500:59:235400:24:3800:00:0000:00:00
61 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:24:035400:21:517200:37:263205.7000:59:175900:24:4600:00:0000:00:00
62 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:24:207700:23:194400:35:003428.5700:58:197400:26:0100:00:0000:00:00
63 905ALEX DOT PIULACHSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:24:218700:23:573100:34:103512.2000:58:077800:26:1400:00:0000:00:00
64 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:24:476700:22:247600:37:593159.2801:00:235200:24:2400:00:0000:00:00
65 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M01:24:516800:22:257900:38:143138.6201:00:395000:24:1200:00:0000:00:00
66 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:24:585600:22:006900:37:163220.0400:59:167000:25:4200:00:0000:00:00
67 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:25:059100:24:194100:34:413459.8800:59:007600:26:0500:00:0000:00:00
68 89EMMANUELLE GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.ABF01:25:179200:24:203900:34:343471.5500:58:548000:26:2300:00:0000:00:00
69 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M01:25:198000:23:384900:35:203396.2300:58:587900:26:2100:00:0000:00:00
70 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:25:2710500:25:072100:33:143610.8300:58:219000:27:0600:00:0000:00:00
71 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:25:403500:21:039100:39:513011.2901:00:545800:24:4600:00:0000:00:00
72 5429BERTA ROMERA VAZQUEZTRANSTRIATLONV1F01:25:448400:23:485500:35:443358.2100:59:327700:26:1200:00:0000:00:00
73 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:26:196400:22:219000:39:513011.2901:02:124900:24:0700:00:0000:00:00
74 8009NATALIA BAÑÓ GONZÁLEZLLICENCIA DE DIASUB23F01:26:3111000:25:422200:33:143610.8300:58:5610100:27:3500:00:0000:00:00
75 8007AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCALLICENCIA DE DIAV1M01:26:457600:23:166500:36:553250.5601:00:118300:26:3400:00:0000:00:00
76 8014IGOR AYERBE ZABALZAZUMAIAKO TRIATLOI TALDEAV1M01:27:085800:22:079600:41:032923.2601:03:104700:23:5800:00:0000:00:00
77 8012ALEJANDRO VILCHES DEL CASLLICENCIA DE DIAV1M01:27:135200:21:468600:39:383027.7501:01:247300:25:4900:00:0000:00:00
78 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:27:247200:22:447100:37:263205.7001:00:109400:27:1400:00:0000:00:00
79 5330LLUIS CRIADO RUEDACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:27:383300:20:599700:41:072918.5201:02:066900:25:3200:00:0000:00:00
80 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:28:026600:22:239300:40:382953.2401:03:016300:25:0100:00:0000:00:00
81 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM01:28:057400:23:0210200:41:372883.4601:04:394100:23:2600:00:0000:00:00
82 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M01:28:0610600:25:076200:36:273292.1801:01:348200:26:3200:00:0000:00:00
83 5427NICOLAS FRICOUCLUB NATACIO RUBIABM01:28:159400:24:266800:37:093230.1501:01:358500:26:4000:00:0000:00:00
84 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHGOO SPORT CLUBV2F01:28:4910200:25:005800:36:023330.2501:01:0210400:27:4700:00:0000:00:00
85 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:28:5111700:26:463300:34:193496.8401:01:0510300:27:4600:00:0000:00:00
86 5079ESTHER MARTINEZ GARCIACLUB ESPORTIU Z5ABF01:29:1712100:27:011700:32:383677.2200:59:3911600:29:3800:00:0000:00:00
87 5258SARA LATORRE NAVARROC.N. BADALONASUB23F01:30:0011300:26:073800:34:343471.5501:00:4111200:29:1900:00:0000:00:00
88 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:30:168200:23:439900:41:102914.9801:04:536700:25:2300:00:0000:00:00
89 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:30:4610300:25:048200:38:333112.8401:03:379100:27:0900:00:0000:00:00
90 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M01:30:499800:24:457500:37:473176.0001:02:3210800:28:1700:00:0000:00:00
91 475PAULA MALLADO DIEGUEZC.N. BADALONACDF01:30:5211500:26:343400:34:263485.0001:01:0011700:29:5200:00:0000:00:00
92 5362MERCE FEU MARTITRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:31:2910900:25:418000:38:263122.2901:04:079600:27:2200:00:0000:00:00
93 7003JORDI FRANCH TRILLALLICENCIA DE DIAABM01:31:4610400:25:068500:39:133059.9201:04:199800:27:2700:00:0000:00:00
94 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M01:31:529500:24:309400:40:442945.9901:05:148400:26:3800:00:0000:00:00
95 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:31:5910700:25:168700:39:413023.9401:04:578900:27:0200:00:0000:00:00
96 8006DANIEL SEGURA FERRÉLLICENCIA DE DIAV1M01:32:108500:23:5310300:41:512867.3801:05:448100:26:2600:00:0000:00:00
97 7005AITOR ESCAURIAZALLICENCIA DE DIAV1M01:32:177900:23:2310100:41:162907.9201:04:3910200:27:3800:00:0000:00:00
98 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:32:188100:23:3910700:42:522799.3801:06:317200:25:4700:00:0000:00:00
99 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:32:299000:24:169200:40:092988.7901:04:2510700:28:0400:00:0000:00:00
100 8013FELIX CALVO BORDONABALLICENCIA DE DIAV1M01:33:139600:24:3210000:41:162907.9201:05:489700:27:2500:00:0000:00:00
101 8011JAVIER VICENTE DE VERA SALLICENCIA DE DIAV1M01:33:139700:24:349800:41:072918.5201:05:4110000:27:3200:00:0000:00:00
102 5285ALBERTO MELGOSA GARCIAC.E. VILA OLIMPICAABM01:33:294400:21:2811100:45:122654.8701:06:408600:26:4900:00:0000:00:00
103 1757LLUIS BORRAS CONTRERASGOO SPORT CLUBABM01:33:298600:23:5710500:42:382814.7001:06:358700:26:5400:00:0000:00:00
104 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:33:578800:23:5810600:42:432809.2101:06:419500:27:1600:00:0000:00:00
105 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M01:34:0210000:24:559500:40:462943.5801:05:4110900:28:2100:00:0000:00:00
106 8005PEDRO VIEITES ORDOÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:34:543800:21:1412000:48:422464.0701:09:566200:24:5800:00:0000:00:00
107 5303JOSE MANUEL FRUCTUOSO REGTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:35:078900:24:1410400:42:092846.9801:06:2311000:28:4400:00:0000:00:00
108 8015SILVIA PÉREZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABF01:35:569300:24:2110900:43:392749.1401:08:0010500:27:5600:00:0000:00:00
109 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF01:36:2210800:25:2011000:43:522735.5601:09:129200:27:1000:00:0000:00:00
110 7001JOSEP ESCOLÀ ESCRIBÀLLICENCIA DE DIAV1M01:37:0312000:26:598800:39:433021.4001:06:4211900:30:2100:00:0000:00:00
111 7004XAVIER MUÑOZ PEÑALLICENCIA DE DIAABM01:37:288300:23:4611600:46:302580.6501:10:169300:27:1200:00:0000:00:00
112 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:37:3212400:28:248100:38:263122.2901:06:5012000:30:4200:00:0000:00:00
113 8001BORJA MARTÍNEZ-SABADELLLLICENCIA DE DIAABM01:37:409900:24:5210800:43:172772.4301:08:0911400:29:3100:00:0000:00:00
114 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM01:37:506500:22:2112200:49:422414.4901:12:037100:25:4700:00:0000:00:00
115 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:37:5412500:28:257700:38:083146.8501:06:3312200:31:2100:00:0000:00:00
116 2670ADELARDO GALLEGO GILCLUB NATACIO RUBIV1M01:38:5311100:25:5611200:45:262641.2301:11:229900:27:3100:00:0000:00:00
117 8003LUIS ORIOL CASTILLA NAVARLLICENCIA DE DIAV1M01:39:097300:22:5812100:49:122439.0201:12:108800:26:5900:00:0000:00:00
118 8004JAVIER BONET PAGESLLICENCIA DE DIAABM01:39:2010100:24:5811400:46:242586.2101:11:2210600:27:5800:00:0000:00:00
119 5472TIM EHLERSCLUB NATACIO SITGESV1M01:41:1711200:26:0111500:46:302580.6501:12:3111100:28:4600:00:0000:00:00
120 7002ANDREA JOU ELENALLICENCIA DE DIAABF01:43:4411900:26:5811700:47:152539.6801:14:1311500:29:3100:00:0000:00:00
121 2887MONICA DOMINGUEZ HERNANDECLUB ESPORTIU Z5V1F01:44:2211600:26:4411800:48:092492.2101:14:5311300:29:2900:00:0000:00:00
122 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:45:5812200:27:2011900:48:402465.7501:16:0011800:29:5800:00:0000:00:00
123 7007GERARD MARSAL SOLANESLLICENCIA DE DIAABM01:48:1311400:26:0812300:50:582354.4801:17:0612100:31:0700:00:0000:00:00
124 8016ANA DEL RÍO MARTOSLLICENCIA DE DIAABF01:49:1111800:26:4912400:51:012352.1701:17:5012300:31:2100:00:0000:00:00
125 1924OSCAR MARTINEZ ARIASINDEPENDIENTEV2M01:50:5312300:27:4312500:51:102345.2801:18:5312400:32:0000:00:0000:00:00
126 5212MONTSE SABATER BAUDETCLUB TRIATLO MALGRATV1F02:00:3112600:33:0612700:51:382324.0801:24:4412500:35:4700:00:0000:00:00
127 2697DANIEL TOMAS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:00:3212700:33:1012600:51:322328.5901:24:4212600:35:5000:00:0000:00:00
128 7010MERCE LOPEZ COLLLLICENCIA DE DIAV1F02:01:2712800:35:5911300:45:302637.3601:21:2912700:39:5800:00:0000:00:00


NF 329ADRIA NAVARRETE JIMENEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM00:00:00000:22:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5013CARLES TEIXIDO VIVESC.N. BADALONAABM00:00:00000:29:18000:43:322756.5101:12:50000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB NATACIO RUBIABM01:10:07000:18:22000:29:144104.9000:47:36000:22:3100:00:0000:00:00
DQ 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:29:08000:25:02000:37:273204.2701:02:29000:26:3900:00:0000:00:00


NP 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994JNM
NP 3644TAMARA CORDOBA LUNAINDEPENDIENTEABF
NP 3698MIGUEL ANGEL MALLADO MOYACLUB TRIATLO SABADELLV1M
NP 3864XAVI MARIA ASINC.E. CERDANYOLA A.T.JNM
NP 3950FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLABM
NP 4009NATALIA MINGORANCE MBANG TRIATHLON VILARENC AQUA CCDF
NP 4860NURIA HERNANDO BALDOC.E.T. DISTANCEV2F
NP 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCCT SALOU COSTA DAURADAV2F
NP 7006JORDI FABREGAT SUMALLALLICENCIA DE DIAABM
NP 7008RAUL PUIG BITRIALLICENCIA DE DIAV1M
NP 7009IKER KORTEJARENA UGARTEINDEPENDENTV1M
NP 8002JUDITH FRESNO MENENDEZLLICENCIA DE DIAABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32