RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
200 181 161 20 0 3000 90 20 12 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7024SANTIAGO MARTINEZ TORRES2XTRIABM04:15:27900:49:35102:06:4842.5902:56:23701:19:0400:01:0100:01:03
2 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:22:38200:42:37202:15:4239.7902:58:192401:24:1900:00:5700:01:26
3 753XAVIER TORRADES SABATACLUB NATACIO MINORISAABM04:27:38100:42:341702:24:0837.4703:06:421301:20:5600:01:4700:00:49
4 3027ENRIQUE BARAJAS OJEDAC.N. MATAROV1M04:27:41800:49:351002:22:0138.0203:11:36201:16:0500:01:3700:01:13
5 4053OSCAR MARQUEZ BALTAT3 TEAMABM04:31:003800:55:07502:19:2938.7103:14:36401:16:2400:01:0100:01:07
6 2911ADAN HIDALGO AGUILARC.E. RAYOTEAMABM04:32:131500:50:272002:25:3137.1103:15:58301:16:1500:01:0800:01:17
7 2024JORDI MATOS PARDOTRIFANATICS CLUB ESPORTIUV1M04:33:352900:53:19302:16:3539.5403:09:542001:23:4100:01:2100:01:17
8 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M04:35:591400:49:47802:20:1538.5003:10:023601:25:5700:01:0100:01:05
9 8020RUBEN GAMBIN MANZANOBITEC TRI IMPULSOABM04:36:07300:44:101902:25:3137.1103:09:414101:26:2600:01:4000:01:28
10 7033MARC GIL RUIZLLICENCIA DE DIAABM04:36:242200:51:591402:23:3037.6303:15:291201:20:5500:01:2000:01:53
11 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMABM04:37:05600:49:27902:21:2138.2003:10:483701:26:1700:01:1900:01:07
12 3510ROMAIN WEILT3 TEAMABM04:37:222000:51:181802:24:3537.3503:15:531601:21:2900:01:4500:01:36
13 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM04:37:322600:52:561502:23:3637.6003:16:321401:21:0000:01:5200:00:40
14 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. RAYOTEAMABM04:37:341600:50:422202:26:1736.9103:16:591101:20:3500:01:3800:01:22
15 8042ANTONIO JOSE ADELL REVERTINDEPENDENTV1M04:38:35700:49:33402:19:0438.8303:08:376001:29:5800:01:2200:01:17
16 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM04:38:563700:55:02602:19:5638.5903:14:582201:23:5800:00:5700:01:37
17 8015FERRAN BETLLOCHLLICENCIA DE DIAABM04:40:57400:46:575802:38:2834.0803:25:25101:15:3200:02:0300:01:06
18 1098JUAN MANUEL CARDENAS MAEST3 TEAMABM04:41:137900:59:391202:23:2837.6403:23:07501:18:0600:01:0200:01:22
19 7001MARIO A SALVADOR SUTTONLLICENCIA DE DIAABM04:43:183500:55:001302:23:2837.6403:18:282901:24:5000:01:1600:00:58
20 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:43:236500:58:142102:25:5936.9903:24:13801:19:1000:01:2100:01:36
21 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:43:561700:50:434602:34:5234.8703:25:35601:18:2100:01:1300:02:23
22 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M04:44:20500:47:01702:20:1038.5303:07:1110401:37:0900:01:0200:01:08
23 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM04:46:462300:52:183002:29:4836.0503:22:062701:24:4000:02:2900:01:52
24 7016SERGIO MARTIN AMATC.D. TRIATLON EL EJIDOABM04:46:542700:53:071102:23:1937.6803:16:266401:30:2800:01:5900:02:08
25 4204JAVIER MARTIN DEL MOLINO CLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:47:383200:53:534402:34:1335.0203:28:06901:19:3200:01:1900:01:46
26 8021ROBERTO ANGULO RODRIGUEZUNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAV1M04:48:195900:57:532302:27:0736.7103:25:001901:23:1900:03:4100:01:23
27 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV1M04:48:543900:55:122402:27:1936.6603:22:314001:26:2300:01:5100:01:17
28 7036HECTOR REVUELTA MIGUELCLUB TRIATLON EUROPAABM04:49:023100:53:313402:31:0435.7503:24:352501:24:2700:01:4800:00:46
29 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESABM04:49:581800:50:442602:27:3736.5803:18:217601:31:3700:01:3700:01:17
30 7002ADAN NAVARRO GRANDALLICENCIA DE DIAABM04:50:084600:55:283302:30:4235.8303:26:102101:23:5800:01:2700:01:19
31 1980SERGIO GONZALEZ CAÑALC.E. EVOLUTRION SANT BOIV1M04:50:425400:56:382802:28:2036.4003:24:583501:25:4400:01:5400:00:47
32 8011FRANKY TOLRA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM04:50:483400:54:523202:30:3535.8603:25:273401:25:2100:01:4200:02:40
33 1960IVET FARRIOLS ARIMONTT3 TEAMABF04:50:541200:49:463102:30:2135.9203:20:076701:30:4700:01:3000:00:55
34 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZT3 TEAMABM04:52:091100:49:441602:24:0437.4803:13:4811001:38:2100:01:5500:01:03
35 816SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:53:105500:56:382702:27:4836.5403:24:264901:28:4400:03:4000:01:03
36 3830VICTOR RIOS PALOMARESSOCIETAT ATLETICA CORBERAABM04:54:364800:55:404202:33:3835.1503:29:183301:25:1800:01:3400:02:33
37 213GUILLAUME CAMILLE GRATTET3 TEAMV1M04:55:044300:55:223702:32:2235.4403:27:444501:27:2000:03:3600:01:17
38 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M04:56:156200:58:074102:33:1135.2503:31:183101:24:5700:02:1000:00:55
39 4723EMILIO ROMERO FERNÁNDEZT3 TEAMV1M04:56:331000:49:379302:44:4432.7803:34:211701:22:1200:02:0200:01:17
40 8034DAVID ALDEA PERONALLICENCIA DE DIAABM04:57:022500:52:454302:33:5435.0903:26:396301:30:2300:03:2200:01:08
41 8012MARC FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M04:57:453300:54:014502:34:1835.0003:28:195501:29:2600:01:3500:01:09
42 3059RUBEN MORENTE ROBLESJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M04:58:545200:56:216602:40:1833.6903:36:391801:22:1500:03:4600:01:22
43 4718LINO LOPEZ DOSOUTOT3 TEAMV1M04:58:555000:56:156002:38:3434.0603:34:492301:24:0600:02:1900:02:30
44 82MERCE TUSELL QUEVEDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF04:59:218400:59:475702:38:1934.1103:38:061501:21:1500:04:1400:00:56
45 5063EUGENI PRIETO SORIAFLOR DE TRIATLOV1M05:00:0310501:02:383802:32:3735.3803:35:152801:24:4800:01:4700:00:49
46 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF05:00:233000:53:225202:37:1334.3503:30:355801:29:4800:01:1400:01:00
47 2030XAVIER BARGALLO SEVECLUB TRIATLO SERRADELLS AABM05:01:011900:51:055402:37:5334.2003:28:588001:32:0300:01:1400:01:21
48 714SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M05:01:2510401:02:162502:27:3536.5903:29:517501:31:3400:01:3600:00:57
49 5497JONATHAN CASTILLO MERINOCLUB NATACIO CALDESV1M05:01:348300:59:465102:37:0834.3703:36:542601:24:4000:03:5800:01:44
50 7034CARLOS SEGARRA GONZALEZLLICENCIA DE DIASUB23M05:02:002400:52:257802:43:1833.0703:35:433801:26:1700:02:5600:02:35
51 2155EDUARD SADURNI DE LA TORRONVELO MATARO CLUB CICLISV1M05:02:487300:59:115002:36:3134.5003:35:424401:27:0600:02:4400:01:29
52 7010PABLO ESTEBAN CASTANLLICENCIA DE DIAABM05:04:175800:57:512902:29:1536.1803:27:0610501:37:1100:03:2200:02:22
53 3364MIGUEL BARRERO DURANT3 TEAMV1M05:04:255300:56:214002:32:5935.3003:29:209501:35:0500:03:2000:01:00
54 8010FERNANDO MONTULL LABRADORTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAABM05:04:359401:00:505302:37:2434.3103:38:143901:26:2100:02:1400:01:24
55 7003PIETRO MERELLO COLOMÉLLICENCIA DE DIAABM05:05:214100:55:186702:40:2333.6703:35:415601:29:4000:03:4600:01:23
56 8003DAVID REGAL MORENOLLICENCIA DE DIAABM05:09:3312601:05:073602:31:2635.6603:36:338501:33:0000:02:1400:01:50
57 591JAUME ARANDA MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:09:507200:59:116902:41:1833.4803:40:295401:29:2100:02:3600:01:49
58 2949CARLES SOLE PIZARROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM05:10:088000:59:416402:40:0933.7203:39:506201:30:1800:02:0700:01:52
59 8040ALEJANDRO LACUEVA CENTELLLLICENCIA DE DIAABM05:10:147400:59:157502:42:1233.2903:41:275001:28:4700:04:3400:02:39
60 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM05:11:1910001:02:0010602:49:4231.8203:51:421001:19:3700:03:0400:01:58
61 8032IKER SARASA GONZALEZCD KIROL BAT TRIATLOI TALABM05:11:308200:59:453902:32:4735.3403:32:3211501:38:5800:02:0500:01:37
62 7018ALBERTO RANDO ROMEROAVIVA!-ADR TRIATLÓNV1M05:11:339001:00:176502:40:1033.7103:40:277301:31:0600:03:1100:01:26
63 3508OSCAR CORBALAN CLUB TRIATLO SERRADELLS AABM05:11:5611901:03:115502:37:5834.1803:41:096801:30:4700:03:0400:02:01
64 5601FRANCISCO CARO GARCIAVILADECANS TRIATLOABM05:12:0113501:06:415902:38:3134.0703:45:124301:26:4900:01:5900:03:02
65 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDIENTEV2M05:12:0413101:05:565602:38:0134.1703:43:574701:28:0700:04:1200:01:26
66 3255RAMON BONET OLIVARTINDEPENDIENTEV1M05:12:1711701:03:049002:44:2332.8503:47:273001:24:5000:03:5100:02:38
67 1076JORDI MARTI SAN JOSEC.E. RAYOTEAMABM05:13:0610801:02:407002:41:2333.4603:44:035101:29:0300:02:1000:01:29
68 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M05:13:357100:59:089102:44:4132.7903:43:495701:29:4600:02:2100:01:50
69 708MARC ANDRES CABREROC.E.T. DISTANCEABM05:13:472100:51:373502:31:1335.7103:22:5015001:50:5700:02:3800:01:30
70 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM05:13:582800:53:137602:42:3133.2303:35:4410901:38:1400:02:3300:01:08
71 8002ADRIAN SERENA CUESTALLICENCIA DE DIAABM05:14:013600:55:017402:42:1033.3003:37:1110301:36:5000:01:1600:01:50
72 569DAVID ORPI FERNANDEZTRANSTRIATLONV1M05:14:374000:55:1710402:48:3232.0403:43:496901:30:4800:03:3600:01:14
73 8025GONZALO BLASCO MARTINCCP ANDORRA-TRIATLÓNV1M05:14:388701:00:088202:43:3533.0103:43:437001:30:5500:03:0000:01:19
74 8041GERARD BARGALLO SEVELLICENCIA DE DIAABM05:14:415700:56:596202:39:2833.8603:36:2710801:38:1400:03:0000:01:09
75 3630ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM05:15:097000:58:589502:45:0132.7203:43:597401:31:1000:02:5300:01:50
76 5957JAVIER CASTAN ROMEROJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM05:15:2112001:03:248102:43:3133.0203:46:554801:28:2600:02:4800:01:25
77 7020JUAN IGNACIO SANCHO DE LASANTURTZIKO TRIRUKI TRIATABM05:15:287700:59:257302:42:0533.3203:41:308801:33:5800:03:5400:01:06
78 8027ALEXANDRE BARREDA ARTIGASCLUB TRIATLÓ VINARÒSSUB23M05:15:435100:56:207902:43:2233.0503:39:429801:36:0100:01:0400:02:01
79 7029MARIA RODRIGUEZ PEÑARROCH2XTRIABF05:15:478801:00:138502:43:5732.9403:44:107701:31:3700:02:4500:01:24
80 1146NOE RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M05:15:518601:00:049202:44:4432.7803:44:487201:31:0300:02:4000:02:07
81 1565XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESV1M05:17:144200:55:217202:41:5333.3603:37:1412001:40:0000:02:1800:02:05
82 4769BARTOLOME LOPERA RAMIREZC.N. SABADELLV2M05:17:1711001:02:436302:39:5633.7603:42:399301:34:3800:03:1600:01:21
83 8028GEMMA HERNANDEZ ANDOAINUROLA TRAITLOI KLUBAV1F05:17:274500:55:2810902:51:1831.5203:46:466601:30:4100:01:3700:01:22
84 1240RAUL SILVESTRE TIENZACLUB NATACIO CALDESV1M05:17:5813801:07:476802:40:5633.5503:48:435201:29:1500:03:4800:01:34
85 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M05:18:4614701:11:064802:35:5634.6303:47:027801:31:4400:02:3200:01:24
86 8001ALBERT FELIX ROSASLLICENCIA DE DIAV1M05:18:478500:59:558902:44:1932.8603:44:149201:34:3300:03:2400:01:31
87 8017HÉCTOR DANIEL VALIENTELLICENCIA DE DIAV1M05:19:0711501:02:558602:43:5832.9303:46:538201:32:1400:03:3800:01:58
88 3346DAVID CURTO RUEC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM05:19:114700:55:3710802:51:0231.5703:46:398401:32:3200:03:3000:01:52
89 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M05:19:164400:55:2611302:53:1431.1703:48:406501:30:3600:03:1000:01:55
90 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M05:19:309701:01:118702:44:0732.9003:45:189001:34:1200:04:4100:03:12
91 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M05:20:076100:58:058802:44:1132.8903:42:1610701:37:5100:02:3300:01:09
92 3116JOAN RAMON CASTELLO SALVAT3 TEAMV1M05:20:179801:01:2911502:53:3231.1203:55:013201:25:1600:03:0400:02:10
93 4916PAU GONZALVO CASTELLSTRIATLO LHOSPITALETABM05:20:3012301:04:279902:46:0232.5203:50:296101:30:0100:04:4600:01:44
94 8043RODRIGO PUCH LARREYTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAV1M05:21:1013901:07:486102:39:2133.8903:47:098901:34:0100:03:1500:01:32
95 8009JAVIER GARCIA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM05:21:2914001:08:124902:36:2934.5103:44:4110201:36:4800:03:0900:01:20
96 5070CARLES REYES COMORERACLUB TRIATLO SERRADELLS AV2M05:21:428100:59:434702:35:2034.7603:35:0314201:46:3900:02:1700:01:15
97 2410SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLO SERRADELLS AABM05:22:409601:01:047702:42:4033.2003:43:4411401:38:5600:02:4400:01:31
98 7014ALBERT GUILUZLLICENCIA DE DIAABM05:22:5312501:05:048002:43:3133.0203:48:359101:34:1800:06:3400:01:55
99 3623RAMON ESTRADA GARCIAINDEPENDIENTEABM05:23:537800:59:3513302:56:4730.5503:56:224601:27:3100:02:0400:01:01
100 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M05:24:518901:00:148302:43:4032.9903:43:5412401:40:5700:03:0000:01:07
101 4251JESUS PIÑERO SANTOSONVELO MATARO CLUB CICLISV1M05:25:2514501:10:519602:45:1732.6703:56:085301:29:1700:03:0800:01:40
102 787JULIO CESAR CERVANTES BLACLUB TRIATLO SABADELLV2M05:25:541300:49:4613202:56:4130.5603:46:2711701:39:2700:03:0300:01:30
103 7015DAVID FERRIZ GRACIALLICENCIA DE DIAABM05:25:569301:00:4910702:49:4831.8003:50:379601:35:1900:04:3100:02:21
104 8005GERMÁN JOVER SELLÉSLLICENCIA DE DIAABM05:26:0111301:02:5213102:56:3830.5703:59:304201:26:3100:03:2600:01:14
105 4022ALESSIA BERTOLINOTRIATHLON VILARENC AQUA CV1F05:26:126800:58:4011902:53:5931.0403:52:398701:33:3300:06:3300:01:06
106 3031DANIEL FERNANDEZ JIMENEZCLUB NATACIO CALDESV1M05:26:426000:58:0011202:52:4131.2703:50:419901:36:0100:02:5100:01:06
107 8014CARLOS DÍEZ FERRERLLICENCIA DE DIAV1M05:26:535600:56:4810502:48:5331.9703:45:4112601:41:1200:02:2400:02:21
108 7027MARC BENAVENTELLICENCIA DE DIAV1M05:27:056400:58:139702:45:3932.6003:43:5213101:43:1300:05:1000:01:49
109 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV2M05:27:1514301:08:3410202:46:4532.3803:55:197901:31:5600:04:2200:01:58
110 8004XAVIER GONZALEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M05:28:086700:58:3610102:46:3332.4203:45:0913001:42:5900:04:1000:01:35
111 3029EDGAR GAIG DIEGUEZC. TRIATLO MONTORNESV1M05:28:376600:58:2711602:53:3931.1003:52:0610101:36:3100:04:3400:02:05
112 3755ARCADIO CAMUÑEZ LOPEZCLUB TRITRAININGABM05:28:429101:00:1911102:52:3931.2803:52:589701:35:4400:03:4800:02:14
113 8036VICENTE GIL COSME2XTRIV1M05:29:4511401:02:539802:45:5732.5403:48:5012301:40:5500:02:4300:01:35
114 3885JAVIER RASCHE CASTILLOGAVA TRIATLOV1M05:30:4910901:02:427102:41:3633.4203:44:1814101:46:3100:02:3300:01:34
115 5576DIDAC XIFREU GONZALEZINDEPENDIENTEV1M05:32:287500:59:1713602:59:4430.0403:59:018601:33:2700:07:1800:02:41
116 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M05:33:3710201:02:1210002:46:1432.4803:48:2613601:45:1100:02:2800:01:37
117 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F05:34:449501:00:5412002:54:0031.0303:54:5411901:39:5000:03:0900:01:03
118 8019RAFA PUERTO CASALSLLICENCIA DE DIAABM05:36:4112401:04:4012402:54:1430.9903:58:5410601:37:4700:03:1000:01:42
119 7028CARLOS MIÑANA BOLUDA2XTRIABM05:36:5212901:05:4812502:55:0030.8604:00:4810001:36:0400:05:4600:02:37
120 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM05:37:3511101:02:4614203:02:2629.6004:05:128301:32:2300:02:2400:00:50
121 7023CRISTIAN BERTOMEU BELLÉSLLICENCIA DE DIAABM05:37:3811201:02:4812902:56:0830.6603:58:5611301:38:4200:04:1500:02:34
122 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M05:38:0512701:05:4011802:53:5931.0403:59:3911101:38:2600:04:5500:01:19
123 8018AARON CARRASCO ALVAREZLLICENCIA DE DIASUB23M05:38:3515001:11:5312702:55:4130.7404:07:347101:31:0100:01:5400:00:54
124 2496SERGIO SOLANO SIERRAGAVA TRIATLOV1M05:38:3815301:14:3111002:51:5731.4004:06:288101:32:1000:04:1500:01:41
125 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:38:5715101:13:278402:43:5432.9503:57:2112801:41:3600:03:1800:01:45
126 1478VICTORIANO CARRASCO PRIETC.E. RAYOTEAMV1M05:40:4811601:02:5712102:54:0131.0303:56:5813201:43:5000:04:2200:02:28
127 5065PERE CASAS COLOMERT3 TEAMV1M05:41:3910301:02:1413803:00:0929.9804:02:2311601:39:1600:02:3300:02:23
128 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M05:43:164900:55:5614003:01:0029.8303:56:5614001:46:2000:02:2200:01:22
129 658ANTONIO GORDUN QUILESC.A. RIBAGORÇANAV2M05:44:3914201:08:2611402:53:2831.1304:01:5412901:42:4500:03:3900:02:46
130 1009SAMUEL CIFUENTES SEGURACLUB TRITRAININGABM05:46:0512801:05:4013903:00:2129.9404:06:0112101:40:0400:04:0700:02:15
131 4721MANEL ARIZA MONTOROT3 TEAMV2M05:46:16000:00:00000:00:000.0004:05:1012501:41:0600:00:0000:00:00
132 3517CRISTINA SOLE MARCET3 TEAMABF05:47:0214601:11:0114703:06:1129.0004:17:125901:29:5000:04:3300:02:32
133 7021RAFAEL CASTELLÓ ALMAZÁNCLUB ATLETISME BENISSAV1M05:47:2310101:02:1112602:55:1730.8103:57:2814801:49:5500:02:0100:01:32
134 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDIENTEV2M05:48:3713001:05:559402:45:0032.7303:50:5515701:57:4200:03:5400:03:02
135 7026FELIX BAUERLLICENCIA DE DIAABM05:48:5613601:06:5813402:57:5730.3504:04:5513301:44:0100:03:1200:01:39
136 7005JOEL ALONSO FORTONLLICENCIA DE DIAABM05:48:5613401:06:4013002:56:1430.6404:02:5413901:46:0200:02:5000:01:34
137 7012IMAI NESVARALLICENCIA DE DIAABF05:49:296300:58:0813502:59:3230.0803:57:4015301:51:4900:02:2100:01:32
138 5160EVA PUPIM GETEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1F05:49:3513201:06:1315303:08:4028.6204:14:539401:34:4200:02:4700:01:35
139 3070CESAR MIRANDA RENAUINDEPENDIENTEV2M05:50:5812101:03:2913703:00:0030.0004:03:2914301:47:2900:03:3900:01:55
140 8029PABLO ARDIT SORIANOC.T. REHAB ESPORT ALDAIAV1M05:51:2512201:03:3715003:07:1628.8404:10:5312201:40:3200:03:1500:03:01
141 5232ALFRED GONZALEZ LANUZAINDEPENDIENTEV2M05:51:4414901:11:3812302:54:1430.9904:05:5213801:45:5200:03:3600:02:59
142 8007DANIEL REQUENA GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M05:51:5615401:14:3212802:56:0630.6604:10:3812701:41:1800:04:0600:02:13
143 4624JOSE JAVIER CARRETO PASCUCLUB TRITRAININGV1M05:53:419201:00:3915203:08:1028.7004:08:4913501:44:5200:05:0100:03:01
144 8016DANIEL DÓLERA LOSADALLICENCIA DE DIAABM05:55:2710601:02:3814303:02:3829.5704:05:1614901:50:1100:03:3600:02:02
145 8039DAVID ODENA TERUELLLICENCIA DE DIAV1M05:55:3714101:08:2511702:53:4831.0704:02:1315401:53:2400:03:4900:02:50
146 7035DARYN WIESELLICENCIA DE DIAV1M05:59:0715801:20:5310302:48:2332.0704:09:1614701:49:5100:04:0400:02:24
147 8038GERMAN PALOP TABERNERTRICULPELAT ALAQUÀS C.T.V1M05:59:1415201:13:5614803:06:4028.9304:20:3611201:38:3800:02:4800:01:59
148 8033MANOLO AUDI VALLSLLICENCIA DE DIAV2M05:59:4511801:03:1014903:07:0528.8604:10:1514601:49:3000:04:4900:01:35
149 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M06:01:0113701:07:3514103:01:4429.7104:09:1915201:51:4200:03:5600:01:46
150 5060ALBA GIRBAU MORENOONVELO MATARO CLUB CICLISABF06:01:219901:01:5815103:08:0928.7004:10:0715101:51:1400:04:5300:02:59
151 8023ESTIBALIZ HERNANDEZ GONZAINDEPENDENTV1F06:02:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
152 7030OTTO PEREZ ECHEVERRIALLICENCIA DE DIAV2M06:04:206900:58:5614503:03:5429.3604:02:5015902:01:3000:08:0100:04:58
153 782FABRICE CURTYCLUB TRIATLO ATLESV2M06:04:3910701:02:3914603:04:2429.2804:07:0315601:57:3600:02:3700:02:11
154 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM06:05:3214801:11:2115403:14:3027.7604:25:5111801:39:4100:05:3200:03:30
155 7004JOSEP FLAQUE GIMENEZLLICENCIA DE DIAV2M06:10:3013301:06:3814403:03:3429.4204:10:1215802:00:1800:05:1700:02:23
156 3465MARTA MARI FERNANDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABF06:13:237600:59:2215703:24:4126.3804:24:0314501:49:2000:03:3300:02:08
157 8008DAVID VALL MASDEULLICENCIA DE DIAV1M06:24:2115601:16:2315503:18:5127.1604:35:1414401:49:0700:04:1000:01:59
158 7019EUGEN DOLHAINDEPENDENTABM06:25:4315701:20:2612202:54:0131.0304:14:2716002:11:1600:03:3600:02:21
159 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIAGOO SPORT CLUBV2F06:26:3014401:08:3815603:20:5126.8904:29:2915501:57:0100:04:5600:04:16
160 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M06:27:4615501:15:4515803:26:1126.1904:41:5613701:45:5000:07:1300:03:42
161 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M06:34:4115901:24:2015903:26:1326.1904:50:3313401:44:0800:04:1300:01:41


NF 7017EMILIO CANSINO INDEPENDENTABM00:00:00000:59:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8035RAUL BARBERO MARTINEZ2XTRIABM00:00:00000:56:35002:37:2934.2903:34:04000:00:0000:02:2800:01:10
NF 5061BERNAT GORDUN QUILESC.A. RIBAGORÇANAV3M00:00:00001:09:51003:17:0027.4104:26:51000:00:0000:06:5100:00:00
NF 3413ANDRES HERRERA MAZANACLUB TRIATLO SERRADELLS AV2M00:00:00001:06:57003:15:2327.6404:22:20000:00:0000:04:2700:03:40
NF 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.E.T. DISTANCEABM00:00:00000:49:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5900:00:00
NF 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.N. MATAROABM00:00:00000:55:19002:19:1038.8003:14:29000:00:0000:01:4000:02:18
NF 998DANIEL MUR MORENOC.E. RAYOTEAMV2M00:00:00001:10:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:05:2100:00:00
NF 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M00:00:00000:53:09003:01:0829.8103:54:17000:00:0000:02:5100:01:46
NF 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM00:00:00000:51:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3400:00:00
NF 2397JOAN FORES AGUILOC.E. TRILERCAVONS TERRES V2M00:00:00001:03:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:5900:00:00
NF 2710IVAN RUIZ MONJOCLUB PROAMABM00:00:00001:03:19003:14:5227.7104:18:11000:00:0000:05:0300:02:28
NF 5508SERGIO BERNAL GARCIAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:00:00000:48:00002:27:0036.7303:15:00000:00:0000:02:1200:01:15
NF 6107SANDRA MOSQUERA PAZMIÑOGOO SPORT CLUBV1F00:00:00001:17:55003:30:2625.6604:48:21000:00:0000:05:3300:02:30
NF 7025JULIA ORTIZ PALETLLICENCIA DE DIASUB23F00:00:00001:14:21003:30:5525.6004:45:16000:00:0000:05:0800:03:20
NF 8013ALEIX ELIAS CENTELLESLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:48:30002:40:0733.7303:28:37000:00:0000:02:2000:02:16
NF 8022FERNANDO DEAN VIDARTEC.T. ZONA MEDIAV1M00:00:00001:13:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2200:00:00
NF 8026GERMÁN ALCALÁ ORDÓÑEZCEC ANTELLA - FRUTAS TONOV1M00:00:00000:50:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4800:00:00
NF 8030PERE LLADÓ SUERDACMG FERRER HOTELSABM00:00:00000:55:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5700:00:00
NF 7007ALEX FERRIZ GRACIALLICENCIA DE DIAABM00:00:00001:03:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:1900:00:00
NF 7013JAMES DENTLLICENCIA DE DIAABM00:00:00001:07:46003:04:4629.2304:12:32000:00:0000:16:4400:07:51




NP 4471ESTEVE SERRA MOYAC.N. SABADELLV1M
NP 4956SANDRA CASTELLANAS SANSCLUB TRIATLO SERRADELLS AV1F
NP 3781ARTUR VALBUENA RODRIGUEZINDEPENDIENTEV1M
NP 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLV1M
NP 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTET3 TEAMV1M
NP 885JOSEP CLAVERO DEL MORALCLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M
NP 1632DARIO XABIER PEREZ ENDERIC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M
NP 237ALBERT HERNANDEZ FANECACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M
NP 2678FERRAN TORRAS ARDERIUVEC CYCLING & RUNV1M
NP 5494MIGUEL VIQUE GARROTECLUB TRIATLO SANT FELIUABM
NP 7022BEÑAT ZALLO MELLADOGETXO TRIATLOI TALDEAABM
NP 7031ANA THIELENLLICENCIA DE DIAABF
NP 7032MARTA RAMOSLLICENCIA DE DIAABF
NP 8024ALBERTO ESTEBANEZ DE MIGUC.D. TALAVERA TRAININGABM
NP 8031RAFAEL SAINZ ELORRIAGAUNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAV2M
NP 7006ZAIDA CARRERAS MEDINALLICENCIA DE DIAV1F
NP 7008ANTONIO MUÑOZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7009CARLOS GONZALEZ FERREIROONVELO MATARO CLUB CICLISABM
NP 7011ARNAU VAZQUEZ GUERREROLLICENCIA DE DIAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32