RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
393 372 17 4 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:55:31100:15:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
2 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:55:35200:15:511500:31:4036.0000:47:31100:08:0400:00:3700:00:35
3 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:55:391100:16:15600:31:1636.4600:47:31200:08:0800:00:3600:00:35
4 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM00:55:432100:16:41100:30:4637.0500:47:27400:08:1600:00:3500:00:29
5 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:55:49400:16:001400:31:3736.0600:47:37300:08:1200:00:3100:00:39
6 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM00:55:56600:16:13800:31:1936.4000:47:321000:08:2400:00:3800:00:34
7 785ROGER MANYA VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:56:06300:15:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
8 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:56:07700:16:141300:31:3336.1300:47:47600:08:2000:00:3600:00:49
9 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:56:091300:16:181200:31:3336.1300:47:51500:08:1800:00:3500:00:50
10 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:56:101900:16:40300:31:0636.6600:47:46900:08:2400:00:3600:00:40
11 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:121600:16:37400:31:1236.5400:47:49800:08:2300:00:3600:00:47
12 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M00:56:12800:16:141000:31:3136.1700:47:451100:08:2700:00:3800:00:50
13 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:56:142300:16:43200:30:5936.7900:47:421500:08:3200:00:3700:00:40
14 926DANI BLANCHART LOPEZTRICBM-CALELLASUB23M00:56:161400:16:28500:31:1536.4800:47:431700:08:3300:00:3900:00:40
15 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM00:56:171200:16:161100:31:3236.1500:47:481300:08:2900:00:3600:00:49
16 1574ERIK MERINO ALAMINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:32000:00:00000:00:000.0000:47:412900:08:5100:00:0000:00:48
17 4520VILLY GORDON CASTILLOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:56:351700:16:38900:31:2536.2900:48:031600:08:3200:00:4000:01:01
18 4169NIL RIUDAVETS VICTORYPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:56:40500:16:001600:31:4435.9200:47:443600:08:5600:00:3200:00:47
19 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:43900:16:152000:31:5635.7000:48:111400:08:3200:00:3700:01:09
20 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:452400:16:43700:31:1836.4200:48:012000:08:4400:00:4000:00:52
21 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:57:132800:17:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3600:00:00
22 4663JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASTRIFANATICS CLUB ESPORTIUV1M00:57:201000:16:151700:31:4835.8500:48:035500:09:1700:00:4000:00:55
23 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:57:482200:16:412300:32:0135.6100:48:424700:09:0600:00:3800:00:48
24 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:57:493600:17:142200:31:5935.6400:49:131800:08:3600:00:0000:00:42
25 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.E.T. DISTANCEABM00:57:553300:17:132100:31:5835.6600:49:112100:08:4400:00:3600:00:39
26 8030ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLOSUB23M00:58:034000:17:221800:31:5335.7600:49:152500:08:4800:00:3400:00:40
27 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLOJNM00:58:201500:16:282700:32:1435.3700:48:429100:09:3800:00:4600:00:44
28 1710MARTI SENDER PRADOSC.E.T. DISTANCEJNM00:58:233000:17:123100:32:2135.2400:49:332600:08:5000:00:3900:00:55
29 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:58:272000:16:412400:32:0735.5000:48:489500:09:3900:00:3900:00:52
30 2911ADAN HIDALGO AGUILARC.E. RAYOTEAMABM00:58:324300:17:243000:32:1835.2900:49:422700:08:5000:00:3700:01:06
31 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM00:58:372600:17:054000:32:4234.8600:49:472800:08:5000:00:3900:00:38
32 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:58:402900:17:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3600:00:00
33 1283JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:58:453700:17:201900:31:5635.7000:49:167400:09:2900:00:3900:00:47
34 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:58:463200:17:134800:32:5134.7000:50:041900:08:4200:00:4000:00:45
35 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. RAYOTEAMABM00:58:474500:17:255200:32:5534.6300:50:201200:08:2700:00:4100:01:03
36 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:58:514800:17:293600:32:3534.9900:50:042300:08:4700:00:4000:00:44
37 328MIQUEL SOLEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:544400:17:243800:32:3834.9300:50:023000:08:5200:00:4100:00:49
38 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:58:563900:17:214600:32:4734.7700:50:082400:08:4800:00:4200:00:51
39 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:58:564600:17:263700:32:3534.9900:50:013300:08:5500:00:4300:00:47
40 1588NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM00:59:012700:17:066300:33:3333.9800:50:39700:08:2200:00:5700:01:20
41 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:59:013500:17:144100:32:4334.8400:49:574300:09:0400:00:4200:00:45
42 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:59:065300:17:422800:32:1535.3500:49:575100:09:0900:00:3800:00:48
43 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM00:59:134700:17:293500:32:3335.0200:50:025200:09:1100:00:3800:00:47
44 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM00:59:175000:17:314200:32:4434.8300:50:154000:09:0200:00:4400:00:56
45 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM00:59:185100:17:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4400:00:00
46 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLOABM00:59:273100:17:135600:33:1134.3500:50:244200:09:0300:00:3600:01:16
47 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:304900:17:313900:32:4034.9000:50:116000:09:1900:00:4000:00:51
48 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:59:336100:17:512900:32:1635.3300:50:076600:09:2600:00:0000:00:52
49 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M00:59:364200:17:244400:32:4634.7900:50:106900:09:2600:00:3900:00:58
50 5778JAVIER RODRIGUEZ MILLANFLOR DE TRIATLOABM00:59:365800:17:503200:32:2435.1900:50:146300:09:2200:00:3800:00:59
51 2414ROBERT PARDO ROVIRAC.N. VIC-ETBV1M00:59:403800:17:215700:33:1134.3500:50:324900:09:0800:00:3900:01:16
52 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:59:565600:17:502600:32:1135.4200:50:0111800:09:5500:00:0000:00:54
53 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:00:026500:18:134900:32:5134.7000:51:043700:08:5800:00:0000:00:48
54 7095ADRIA COLL TECULLLICENCIA DE DIAABM01:00:077800:18:254500:32:4734.7700:51:123500:08:5500:00:0000:00:55
55 2922JOSEP BADIA CALDERONINDEPENDIENTEABM01:00:228700:18:345000:32:5334.6700:51:273400:08:5500:00:0000:01:07
56 1524DAVID GARCIA JIMENEZVILADECANS TRIATLOABM01:00:315200:17:406500:33:4533.7800:51:254600:09:0600:00:0000:00:59
57 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:00:347100:18:155400:33:0134.5300:51:165600:09:1800:00:0000:00:52
58 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:00:377600:18:214300:32:4534.8100:51:067600:09:3100:00:0000:00:48
59 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:00:437900:18:265300:32:5834.5800:51:245900:09:1900:00:0000:01:02
60 106ANNA GODOY CONTRERASINDEPENDIENTEABF01:00:496300:18:136800:33:5033.6900:52:032200:08:4600:00:0000:00:43
61 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M01:00:528900:18:363400:32:3235.0400:51:0810100:09:4400:00:0000:00:49
62 3177MARC FIGUERAS GRABULOSACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:01:058600:18:344700:32:5034.7200:51:249900:09:4100:00:0000:00:57
63 2724HELENA MORAGAS MOLINAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:01:1210000:18:515800:33:1734.2500:52:084400:09:0400:00:0000:00:46
64 2804VICENTE BLASCO LUZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:01:176400:18:136400:33:4233.8300:51:556400:09:2200:00:0000:00:37
65 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:01:183400:17:135900:33:2134.1800:50:3418700:10:4400:00:4300:01:13
66 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:01:187500:18:207500:33:5633.6000:52:163900:09:0200:00:0000:00:48
67 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:01:207000:18:147700:34:0133.5100:52:154500:09:0500:00:0000:00:51
68 2820DIEGO CAMPOS MEDRANOTGCBINNABM01:01:276900:18:148200:34:1133.3500:52:254100:09:0200:00:0000:00:55
69 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:01:356200:17:598700:34:2133.1900:52:205300:09:1500:00:0000:01:01
70 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:01:382500:17:0212500:35:4231.9300:52:443100:08:5400:00:3900:01:05
71 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:01:4112000:19:075100:32:5434.6500:52:019800:09:4000:00:0000:00:41
72 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM01:01:419500:18:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:01:479800:18:496000:33:2234.1700:52:118800:09:3600:00:0000:00:47
74 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M01:01:501800:16:409600:34:5332.6800:51:3315200:10:1700:00:5400:02:06
75 3808VICTOR LANGREO CERDANTRIATLO L´HOSPITALETABM01:01:537400:18:178500:34:1833.2400:52:355700:09:1800:00:0000:01:09
76 4166FRANCISCO ROLDAN MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:5710600:18:566100:33:2534.1100:52:218900:09:3600:00:0000:00:55
77 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:01:587300:18:169200:34:3532.9600:52:514800:09:0700:00:0000:01:21
78 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:02:007200:18:158100:34:1133.3500:52:268400:09:3400:00:0000:01:03
79 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO L´HOSPITALETABM01:02:029600:18:456900:33:5133.6800:52:366800:09:2600:00:0000:01:03
80 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:02:1315700:19:512500:32:1035.4400:52:0114400:10:1200:00:0000:00:51
81 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:02:205700:17:5011100:35:2132.2500:53:115000:09:0900:00:0000:01:01
82 8004FRANKY TOLRA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:02:217700:18:219000:34:3033.0400:52:517500:09:3000:00:0000:01:17
83 3324JOAN LLAVERIA VIDIELLACCT SALOU COSTA DAURADAABM01:02:226000:17:5010400:35:0632.4800:52:566700:09:2600:00:0000:01:14
84 5935RAUL CEJUDO ALBAC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:255400:17:4612700:35:4531.8900:53:313200:08:5400:00:3800:01:13
85 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:02:258400:18:347300:33:5533.6100:52:2911900:09:5600:00:0000:00:57
86 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM TRIRELAYABF01:02:2611900:19:067000:33:5233.6600:52:587200:09:2800:00:0000:00:44
87 2017SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM01:02:2610800:18:567900:34:0333.4800:52:597000:09:2700:00:0000:00:48
88 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:02:2915800:19:513300:32:2835.1100:52:1913600:10:1000:00:4100:00:57
89 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:02:295500:17:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
90 2439MARC MOLINA ROIGCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:02:3012800:19:127600:33:5933.5500:53:115800:09:1900:00:0000:01:00
91 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M01:02:3010400:18:556200:33:3134.0100:52:2612800:10:0400:00:0000:00:59
92 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M01:02:318000:18:298800:34:2433.1400:52:539300:09:3800:00:0000:00:41
93 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:02:4010700:18:566700:33:5033.6900:52:4611600:09:5400:00:0000:01:10
94 8020VICTOR HERNANDEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:02:5211800:19:038300:34:1333.3200:53:168600:09:3600:00:0000:01:00
95 3283DAVID MARTINEZ FERNANDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM01:02:5613400:19:196600:33:4533.7800:53:0411200:09:5200:00:0000:00:47
96 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:03:009100:18:399700:34:5332.6800:53:327100:09:2800:00:0000:00:49
97 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:03:0112200:19:097800:34:0233.5000:53:1110900:09:5000:00:0000:00:57
98 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM01:03:0911200:18:599300:34:3632.9500:53:358300:09:3400:00:0000:01:01
99 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:03:1011600:19:028000:34:1033.3700:53:1212100:09:5800:00:0000:00:59
100 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM01:03:2112300:19:099100:34:3233.0100:53:419600:09:4000:00:0000:00:59
101 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M01:03:2610300:18:538900:34:2733.0900:53:2013100:10:0600:00:0000:01:02
102 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:304100:17:2212800:35:4931.8300:53:1115600:10:1900:00:3900:01:24
103 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:308500:18:3411900:35:3132.1000:54:056500:09:2500:00:0000:01:11
104 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:03:4514600:19:377400:33:5633.6000:53:3314100:10:1200:00:4900:00:49
105 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:03:5913100:19:188400:34:1733.2500:53:3516100:10:2400:01:0900:00:55
106 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:04:026600:18:1414300:36:1131.5100:54:259000:09:3700:00:0000:00:53
107 3474XAVI DE BLAS GONZALEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:04:0516600:19:597100:33:5433.6300:53:5314300:10:1200:00:0000:01:11
108 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:0914800:19:3810200:34:5932.5900:54:377800:09:3200:00:5100:01:01
109 4529JOSEP MARÍA NOVELLAS COLLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:04:116800:18:1412600:35:4331.9200:53:5714800:10:1400:00:0000:01:11
110 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM01:04:135900:17:5012000:35:3232.0800:53:2220200:10:5100:00:3800:01:00
111 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:04:1315100:19:459400:34:4032.8800:54:2510600:09:4800:00:4000:00:46
112 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:04:1513300:19:1811500:35:2532.1900:54:437900:09:3200:00:0000:00:53
113 1204JORGE CASTRO ALVAREZC.E. RAYOTEAMABM01:04:189000:18:3814100:36:0831.5500:54:468100:09:3200:00:0000:01:09
114 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM01:04:218300:18:3414400:36:1631.4300:54:507700:09:3100:00:0000:00:56
115 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:04:2212600:19:1112900:35:5231.7800:55:036100:09:1900:00:0000:00:54
116 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:04:319400:18:4514500:36:1731.4200:55:027300:09:2900:00:0000:00:59
117 8031MARC LLENSA BOULLICENCIA DE DIAV1M01:04:3313000:19:1710100:34:5832.6000:54:1515400:10:1800:00:0000:00:43
118 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:04:3414100:19:3110600:35:0932.4300:54:4011700:09:5400:00:5300:01:05
119 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONCDM01:04:4113600:19:237200:33:5433.6300:53:1724900:11:2400:00:0000:00:58
120 2086ISIDRE OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:04:4411400:19:0013600:36:0131.6500:55:0110000:09:4300:00:0000:01:01
121 4464MARC TEIXIDOR VILARASSACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:04:459300:18:4013200:35:5431.7500:54:3413900:10:1100:00:0000:00:48
122 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:04:576700:18:1417600:37:4230.2400:55:563800:09:0100:00:0000:01:12
123 591JAUME ARANDA MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:05:0512700:19:1213000:35:5331.7700:55:0512400:10:0000:00:0000:01:26
124 3059RUBEN MORENTE ROBLESJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:05:0513500:19:2215200:36:2331.3300:55:456200:09:2000:00:0000:01:12
125 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:05:0714500:19:3611000:35:2032.2600:54:5613800:10:1100:00:0000:01:24
126 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:05:1016500:19:5811600:35:2732.1600:55:2510300:09:4500:00:0000:00:42
127 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:05:1010100:18:5213500:35:5931.6800:54:5115800:10:1900:00:0000:01:00
128 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:05:118100:18:2912200:35:3632.0200:54:0521900:11:0600:00:0000:01:00
129 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M01:05:1516100:19:5611800:35:3032.1100:55:2610700:09:4900:01:0400:00:53
130 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:05:2110900:18:5716100:36:4631.0100:55:439400:09:3800:01:3300:01:07
131 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:05:258800:18:3516700:37:1430.6200:55:498700:09:3600:00:0000:01:03
132 2325GABRIEL HUGUET LLULLTRIATLO L´HOSPITALETABM01:05:2814200:19:3314200:36:1031.5200:55:4310200:09:4500:01:3500:01:05
133 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M01:05:3013200:19:1814900:36:2031.3800:55:3811100:09:5200:00:0000:00:55
134 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:3016200:19:5611400:35:2432.2000:55:2013500:10:1000:00:0000:00:52
135 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:05:3112100:19:0815000:36:2131.3600:55:2912500:10:0200:00:0000:01:15
136 5980GONZALO GARCIA GUTIERREZC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:05:3117500:20:2510300:35:0232.5400:55:2712700:10:0400:01:1400:00:52
137 5119OLGA PONS BOSCHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:05:3516800:20:1710800:35:1932.2800:55:3612200:09:5900:00:4600:00:58
138 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF01:05:3518100:20:319900:34:5732.6200:55:2813400:10:0700:00:4600:00:46
139 567ENRIQUE GARCIA ABADIACLUB PROAMV1M01:05:3512500:19:1116300:36:5130.9400:56:028200:09:3300:01:2100:01:25
140 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:4111700:19:0312300:35:3632.0200:54:3921100:11:0200:00:0000:01:01
141 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:05:4212400:19:0916800:37:1730.5800:56:265400:09:1600:00:0000:01:00
142 5985ENRIC GONZALEZ MASSAGUECLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:4314000:19:3015700:36:4131.0800:56:118000:09:3200:00:0000:00:58
143 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESV1M01:05:4619000:20:3510000:34:5832.6000:55:3314600:10:1300:01:0500:00:53
144 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:05:4811300:18:5916000:36:4431.0300:55:4312900:10:0500:00:0000:01:28
145 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:05:5018000:20:309800:34:5532.6500:55:2516300:10:2500:00:5800:00:47
146 7075JOSÉ MANUEL RODRÍGUEZ PELLICENCIA DE DIAABM01:05:5111100:18:5816900:37:1830.5600:56:168500:09:3500:02:0200:02:42
147 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:05:5218400:20:3210500:35:0832.4500:55:4014200:10:1200:00:4900:01:00
148 2445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:05:5312900:19:1616200:36:4631.0100:56:0211000:09:5100:01:0600:01:15
149 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:06:0014400:19:3514600:36:1931.3900:55:5413000:10:0600:01:1800:01:12
150 4593JAUME LOPEZ ALABAUC.A. IGUALADAJNM01:06:0015400:19:4615100:36:2231.3500:56:0811300:09:5200:00:0000:01:42
151 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:06:0416700:20:1211200:35:2332.2200:55:3516800:10:2900:00:4100:01:08
152 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:06:0815900:19:5312400:35:4031.9600:55:3317400:10:3500:00:0000:01:10
153 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM01:06:099900:18:5016600:37:1230.6500:56:0213200:10:0700:00:0000:00:57
154 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:06:1219700:20:459500:34:4532.8100:55:3018400:10:4200:00:5300:00:59
155 2675DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:06:1417200:20:2113300:35:5631.7300:56:1712000:09:5700:01:0100:01:10
156 4531ALEX CASTAÑO CUELLARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:06:169700:18:4815800:36:4231.0600:55:3019000:10:4600:00:0000:01:23
157 5464RUBEN LUIS MARTINEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:06:1617400:20:2413400:35:5831.7000:56:2211500:09:5400:00:5100:01:04
158 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:06:2015200:19:4515300:36:3231.2000:56:1712600:10:0300:00:0000:00:52
159 760ENRIC BALAÑA FERRECCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:06:2518500:20:3210900:35:2032.2600:55:5217200:10:3300:01:1200:01:19
160 3752JAVIER GONZALEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:06:3224100:21:588600:34:1933.2200:56:1715000:10:1500:01:1900:01:06
161 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:06:3516000:19:5413900:36:0531.5900:55:5917500:10:3600:00:0000:01:32
162 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:06:3614700:19:3817000:37:2030.5400:56:589200:09:3800:00:4400:00:54
163 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:06:3715000:19:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1700:00:00
164 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:06:4517800:20:2711700:35:2932.1300:55:5619900:10:4900:00:4800:01:14
165 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM01:06:4810200:18:5218000:37:5630.0500:56:4812300:10:0000:01:3100:01:28
166 231SERGI MARTI CERA W3TRIBCNABM01:06:5320400:20:5210700:35:1332.3700:56:0519400:10:4800:01:0000:01:31
167 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:06:599200:18:4018500:38:1229.8400:56:5213300:10:0700:00:0000:01:06
168 8028MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM01:07:0318700:20:3214700:36:1931.3900:56:5114000:10:1200:00:4400:00:53
169 4451DAVID MARTINEZ FERRERTGCBINNABM01:07:1113900:19:2717300:37:2430.4800:56:5115900:10:2000:00:0000:01:01
170 4415DAVID PALACIOS PIQUERESCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:07:1611500:19:0117900:37:5630.0500:56:5715700:10:1900:00:0000:01:55
171 3395JOSE MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:07:1810500:18:5518400:38:1029.8700:57:0514500:10:1300:00:0000:01:33
172 3051POL MESTRE LUCASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:07:2322500:21:3011300:35:2432.2000:56:5416700:10:2900:00:5500:01:45
173 4566ALEJANDRO RAHALI VICENTEOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:07:2720000:20:4712100:35:3532.0400:56:2221500:11:0500:01:2700:01:05
174 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:07:2919800:20:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4100:00:00
175 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:07:2919900:20:4613800:36:0331.6200:56:4918100:10:4000:00:3800:00:52
176 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:07:3413800:19:2615600:36:4131.0800:56:0725200:11:2700:00:0000:01:19
177 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:07:4516400:19:5715900:36:4431.0300:56:4121400:11:0400:01:1100:01:13
178 7094QUIM COOPER JORDANLLICENCIA DE DIAV1M01:07:5019400:20:4314800:36:2031.3800:57:0319100:10:4700:01:2000:01:11
179 2691HECTOR BARROSO DEL OJOC.N. BADALONAABM01:07:52000:00:00000:00:000.0000:57:3515300:10:1700:00:0000:02:19
180 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M01:07:5314300:19:3319000:38:3029.6100:58:0310800:09:5000:01:2900:01:17
181 4239SERGI RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM01:07:5913700:19:2417400:37:2430.4800:56:4822700:11:1100:00:0000:00:44
182 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:08:0230100:23:155500:33:0534.4600:56:2027500:11:4200:01:0400:01:17
183 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF01:08:0311000:18:5820400:39:1229.0800:58:1011400:09:5300:00:0000:00:45
184 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:08:0819600:20:4415400:36:3331.1900:57:1720100:10:5100:00:4900:01:15
185 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:08:1821700:21:1013100:35:5331.7700:57:0323600:11:1500:00:4800:01:00
186 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:08:2821400:21:0315500:36:4131.0800:57:4418600:10:4400:01:0800:01:05
187 3749ORIOL GONZÁLEZ MISERACHSCLUB TRI5UABM01:08:3516900:20:2019200:38:3529.5500:58:559700:09:4000:01:2400:01:36
188 5957JAVIER CASTAN ROMEROJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:08:3717600:20:2518300:38:0129.9900:58:2613700:10:1100:01:3200:01:33
189 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:08:4315600:19:4918900:38:2729.6500:58:1616500:10:2700:00:0000:00:56
190 4548OSCAR RODRIGUEZ PEREZCLUB TRIATLO BLANESCDM01:08:5024300:21:5916500:37:0630.7300:59:0510400:09:4500:00:4900:01:18
191 4589RICARDO MARROQUI VICENTECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:08:5118900:20:3417200:37:2430.4800:57:5820300:10:5300:01:2500:00:53
192 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:08:5521800:21:1114000:36:0631.5800:57:1726800:11:3800:00:5100:01:21
193 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M01:08:5720700:20:5617500:37:3630.3200:58:3216400:10:2500:01:5800:01:21
194 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF01:08:5816300:19:5718800:38:2229.7100:58:1917900:10:3900:00:0000:00:48
195 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:09:138200:18:3124400:40:5627.8500:59:2710500:09:4600:00:0000:00:44
196 662JORDI SAMANIEGO MUÑOZTRI+9 EL MASNOUV1M01:09:1720900:20:5816400:37:0030.8100:57:5824300:11:1900:01:0300:01:17
197 4603DIEGO ORTIZ GOMEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:09:2018800:20:3318200:37:5830.0300:58:3119800:10:4900:01:3000:01:31
198 4290ALBERT ARBONES ALBAC.N. BADALONAABM01:09:3919200:20:3719500:38:4429.4300:59:2115500:10:1800:01:1300:01:25
199 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:09:4115300:19:4620500:39:1329.0700:58:5918300:10:4200:00:0000:01:11
200 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:09:4820600:20:5417800:37:5230.1100:58:4621300:11:0200:00:5800:01:32
201 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M01:10:0420800:20:5819100:38:3329.5700:59:3117000:10:3300:01:1200:01:03
202 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:10:0615500:19:4619900:38:5929.2400:58:4524700:11:2100:00:4500:01:08
203 8009XAVIER FUENTES BLANCOLLICENCIA DE DIAV1M01:10:1620200:20:4919700:38:5629.2800:59:4516900:10:3100:01:2900:01:39
204 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:10:2423500:21:5117100:37:2330.4900:59:1422500:11:1000:01:3100:00:57
205 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:10:2721600:21:1018700:38:1929.7500:59:2920600:10:5800:01:0000:00:58
206 5592AGUSTI OLIVERAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:10:4019300:20:4021000:39:2328.9501:00:0317600:10:3700:01:0900:01:19
207 3053LAURENCE PRIGENTCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F01:10:4521100:20:5919300:38:3929.5000:59:3822100:11:0700:00:4400:01:05
208 4572MARCO ANTONIO BRAVO MORALCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:10:4717000:20:2021700:39:3828.7600:59:5819700:10:4900:01:1600:01:16
209 2673ARIADNA GONZALEZ FUSTERC.N. BADALONAABF01:10:4928100:22:5013700:36:0231.6400:58:5228600:11:5700:01:3600:01:35
210 8023CARLOS AGUADO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:10:4919500:20:4321200:39:2728.9001:00:1018000:10:3900:01:1700:01:55
211 4080MARIO PRIETO CONESACLUB NATACIO SITGESABM01:10:5421000:20:5820900:39:1829.0101:00:1617800:10:3800:01:1800:01:02
212 3275ALEX DE RIAÑO OSULINDEPENDIENTEV1M01:11:0124000:21:5718100:37:5730.0400:59:5422000:11:0700:01:1200:01:05
213 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM01:11:2222000:21:1320300:39:0929.1201:00:2220900:11:0000:01:0900:01:14
214 7077ROBERT MARTÍLLICENCIA DE DIAABM01:11:3222700:21:3720100:39:0829.1301:00:4519300:10:4700:01:1900:01:23
215 3432ADAM GOLDTHORPCERCLE SABADELLES 1856V1M01:11:4320300:20:5122400:40:1028.3801:01:0118500:10:4200:01:4800:01:32
216 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:11:5424600:22:0120200:39:0829.1301:01:0918900:10:4500:01:1800:01:15
217 3502IVAN TIZON TRAGACETETRANSTRIATLONV1M01:11:5623100:21:4420700:39:1529.0401:00:5920500:10:5700:01:0000:00:59
218 3292VICENT PASCUAL COLOMERCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:11:5923700:21:5321300:39:3328.8201:01:2617100:10:3300:01:2200:01:29
219 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:12:0024500:21:5921100:39:2728.9001:01:2617300:10:3400:00:5500:01:25
220 8011MANUEL JIMENEZ HIDALGOLLICENCIA DE DIAV1M01:12:1214900:19:3926500:42:2026.9301:01:5914700:10:1300:01:5300:02:17
221 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM01:12:1324200:21:5820000:39:0129.2201:00:5923300:11:1400:00:5900:01:01
222 4295GEMMA ANGUERA SARRETCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:12:1629200:23:0717700:37:5130.1201:00:5824100:11:1800:00:5100:00:59
223 4232MARTI CERVANTES CABASTRICBM-CALELLACDM01:12:2320100:20:4821800:39:4228.7201:00:3028200:11:5300:00:4300:01:06
224 3806AYOUB EL OUAHBITRICBM-CALELLACDM01:12:2317300:20:2322100:39:5528.5601:00:1829300:12:0500:00:4200:00:48
225 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONCDM01:12:2418600:20:3224500:41:0327.7701:01:3519500:10:4900:01:1400:02:03
226 4538ARNAU GOMEZ CATALACLUB ESPORTIU Z5CDM01:12:2719100:20:3524200:40:5227.9001:01:2721000:11:0000:00:4800:01:24
227 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F01:12:2822200:21:1623400:40:2728.1801:01:4318800:10:4500:00:5200:00:57
228 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF01:12:3118300:20:3125300:41:4427.3201:02:1515100:10:1600:00:4800:01:05
229 8012JUAN LUIS VICENTE OJEDALLICENCIA DE DIAV1M01:12:3922400:21:2722700:40:1428.3301:01:4120700:10:5800:01:5500:01:25
230 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:12:5525300:22:1422800:40:1728.3001:02:3116200:10:2400:01:2000:01:30
231 4161ANGEL MANCEBO ALVAREZW3TRIBCNV2M01:13:0422300:21:2422900:40:1728.3001:01:4124800:11:2300:01:2600:01:40
232 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:13:0922100:21:1521500:39:3528.8001:00:5030100:12:1900:01:0500:01:45
233 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:13:1122600:21:3324100:40:4927.9301:02:2219600:10:4900:02:2200:01:22
234 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAV1M01:13:2127200:22:3919800:38:5729.2701:01:3627800:11:4500:01:3200:01:41
235 5589JOAN BARBANY BUFIC.A. LES TORTUGUESV1M01:13:2325600:22:2322500:40:1028.3801:02:3320000:10:5000:00:5200:01:04
236 4610WILLIAM GISPERT JONESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:13:2718200:20:3126400:42:1926.9401:02:5017700:10:3700:01:3400:01:12
237 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:13:4029000:23:0620600:39:1529.0401:02:2124400:11:1900:01:1600:01:26
238 1241GERMAN MARQUEZ CARRASCOCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:13:4524800:22:0723300:40:2628.1901:02:3322900:11:1200:01:5700:01:31
239 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:13:4720500:20:5325900:41:5427.2101:02:4720800:11:0000:01:1300:01:21
240 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M01:13:4729900:23:1419400:38:4229.4601:01:5628100:11:5100:00:5700:00:56
241 4552HECTOR NAVARRO GRANADOSVILADECANS TRIATLOSUB23M01:13:4923000:21:4225100:41:4027.3601:03:2216600:10:2700:01:1500:01:12
242 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:13:5427600:22:4121400:39:3528.8001:02:1626900:11:3800:01:1300:01:19
243 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:14:0726800:22:3323500:40:2728.1801:03:0022200:11:0700:01:2000:01:20
244 2417RAFAEL ALVAREZ ALVAREZTRI+9 EL MASNOUV1M01:14:0723300:21:4924700:41:1327.6601:03:0221800:11:0500:01:2700:01:22
245 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:14:1025200:22:1323700:40:4128.0201:02:5423700:11:1600:01:1600:01:50
246 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:14:1524700:22:0523900:40:4627.9601:02:5125100:11:2400:01:1700:01:28
247 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF01:14:1731300:24:0519600:38:5229.3301:02:5724500:11:2000:01:1500:00:56
248 3436ALEX RATERA APARICIOINDEPENDIENTEV1M01:14:1826300:22:3222200:40:0428.4501:02:3627200:11:4200:01:3100:01:14
249 4113ALEIX CALAFELL PUIGINDEPENDIENTEABM01:14:2029400:23:0821600:39:3628.7901:02:4426600:11:3600:00:4500:01:08
250 2111DANIEL FERNANDEZ LUNAVILADECANS TRIATLOABM01:14:2429600:23:0922600:40:1328.3501:03:2221200:11:0200:01:5000:01:16
251 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5CDM01:14:2723200:21:4524300:40:5327.8801:02:3827900:11:4900:01:0800:01:00
252 3041JOSE TOVAR LOPEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:14:2821500:21:0523200:40:2528.2101:01:3032100:12:5800:00:5000:02:30
253 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:14:2926200:22:2923800:40:4128.0201:03:1024200:11:1900:01:2600:01:36
254 6141SERENA SERRA MASOTRANSTRIATLONABF01:14:3223800:21:5325000:41:3127.4601:03:2422300:11:0800:00:4800:01:09
255 4994XAVIER RIERA MARGARITCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:14:3425100:22:1324600:41:0527.7501:03:1823800:11:1600:00:5400:01:50
256 3295MARIA ARGUIMBAU ANGLADAASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:14:4129300:23:0822300:40:0928.3901:03:1725000:11:2400:00:4800:01:05
257 2734NIL IBAÑEZ PINAL3SCOLA SANT JUSTCDM01:14:5127500:22:4022000:39:5328.5801:02:3329900:12:1800:00:5100:01:18
258 4119CARLOS REYES NAVARROTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:14:5130500:23:2621900:39:4428.6901:03:1027100:11:4100:01:2400:01:21
259 6145SANDRA DENISE JONES RODRITRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:14:5428400:22:5723000:40:1828.2901:03:1527000:11:3900:01:2300:01:23
260 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:14:5527800:22:4824000:40:4727.9501:03:3524600:11:2000:01:1800:01:14
261 8027JUDIT JANER HIDALGOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:14:5630900:23:4320800:39:1629.0301:02:5928700:11:5700:00:4800:01:04
262 2334PATRICIA PERPINYA COMPTECCT SALOU COSTA DAURADAV1F01:15:0825900:22:2524800:41:1427.6501:03:3925600:11:2900:02:0000:01:12
263 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESABM01:15:1530400:23:2323100:40:2128.2501:03:4426000:11:3100:01:5000:02:12
264 3501MIRIAM CODINA CASTILLOC.N. BADALONAV1F01:15:2425700:22:2426200:42:0327.1101:04:2720400:10:5700:01:1500:00:58
265 4558ROGER GOMEZ PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:15:3022800:21:3926700:42:3326.7901:04:1224000:11:1800:01:2300:01:05
266 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:15:4325400:22:2125600:41:4927.2601:04:1026200:11:3300:01:4400:02:10
267 7082FERRAN RUSIÑOL BIGASLLICENCIA DE DIACDM01:15:4923400:21:5025200:41:4127.3501:03:3130000:12:1800:00:4600:02:30
268 7078CARLOS ALCAIDE ORTIZLLICENCIA DE DIAABM01:15:5621900:21:1328600:43:2826.2301:04:4123500:11:1500:01:4100:01:18
269 7086MODESTO HERRERO MARTINLLICENCIA DE DIAV2M01:16:0321200:21:0029100:43:4826.0301:04:4823400:11:1500:02:0400:02:14
270 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:16:0628000:22:4825700:41:5027.2501:04:3825500:11:2800:00:5900:01:06
271 4533JOSE LUIS GARCIA CUENCACLUB TRIATLO BLANESABM01:16:0627900:22:4826100:42:0127.1301:04:4923900:11:1700:01:2900:01:15
272 4556JOAN BERNAT PANECLUB TRIATLO BLANESV1M01:16:0724400:21:5926800:42:3926.7301:04:3825700:11:2900:00:4800:00:54
273 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:16:0727700:22:4725500:41:4827.2701:04:3526100:11:3200:00:4500:00:57
274 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:16:0923900:21:5627700:43:0826.4301:05:0421600:11:0500:01:3800:01:35
275 3804ALEIX PALMA AUBANELLTRICBM-CALELLACDM01:16:1117100:20:2131000:45:3625.0001:05:5714900:10:1400:00:5500:00:52
276 4671DANI MALAGON GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:16:1423600:21:5329000:43:3926.1201:05:3218200:10:4200:00:4900:01:14
277 3753MARIA JOSÉ MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:16:1728900:23:0524900:41:1727.6101:04:2228400:11:5500:00:5100:00:56
278 8005JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M01:16:2230300:23:1726300:42:1826.9501:05:3519200:10:4700:01:3100:02:16
279 8013XAVIER BOTER VERALLICENCIA DE DIAJNM01:16:3227400:22:4028700:43:3026.2101:06:1016000:10:2200:02:0800:02:23
280 4601ASUNCION BOSCA NAVARROCLUB NATACIO SITGESABF01:16:3432300:25:0018600:38:1629.7901:03:1632800:13:1800:01:3800:01:56
281 862JORDI LLAVERIA VIDIELLACCT SALOU COSTA DAURADAABM01:16:4829800:23:1423600:40:4028.0301:03:5432000:12:5400:01:2500:01:57
282 3293AIDA APARISI MUÑOZCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:17:0726700:22:3328100:43:2226.2901:05:5523000:11:1200:01:1700:01:28
283 4412MARIA MARCO TERRAESCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:17:1530700:23:3025400:41:4427.3201:05:1428900:12:0100:00:5900:01:11
284 7089CARLOS SORIANO DOMINGOLLICENCIA DE DIASUB23M01:17:1627100:22:3627300:42:5526.5601:05:3127700:11:4500:02:1100:01:17
285 4499JOSE RUBEN CRISTO GODOYC.E.E. SANT GERVASIV1M01:17:1827000:22:3528800:43:3026.2101:06:0523100:11:1300:01:4400:01:34
286 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:17:2630000:23:1527600:43:0226.4901:06:1722400:11:0900:01:2200:01:05
287 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:17:2826500:22:3226600:42:2126.9201:04:5331000:12:3500:01:4200:02:20
288 4584DAVID SANDOVAL CUENCACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:17:3229700:23:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
289 2324SARA ARGERICH BERGADÀTRIATLO L´HOSPITALETABF01:17:3631200:23:5726000:41:5727.1801:05:5427300:11:4200:01:2100:01:33
290 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:17:3928600:23:0028200:43:2526.2601:06:2523200:11:1400:00:5900:01:16
291 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:18:0225500:22:2330100:44:3425.5801:06:5721700:11:0500:01:2800:02:11
292 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:18:0730600:23:2928500:43:2826.2301:06:5722600:11:1000:01:5800:01:21
293 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM01:18:0726100:22:2829600:44:0625.8501:06:3426300:11:3300:01:2400:01:11
294 4590DAVID JAIME FERNANDEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:18:0828500:22:5927100:42:5326.5801:05:5229800:12:1600:01:1700:01:09
295 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF01:18:1228300:22:5528400:43:2726.2401:06:2228000:11:5000:00:5500:00:47
296 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:18:1726000:22:2629900:44:2025.7101:06:4625900:11:3100:01:2300:01:17
297 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:18:2529100:23:0729200:43:5126.0001:06:5825300:11:2700:01:3200:01:15
298 2150EULALIA CALVERAS AUGETGCBINNV2F01:18:4721300:21:0028900:43:3426.1701:04:3434800:14:1300:01:1800:02:09
299 8019SERGI IGUALADA ARROYOLLICENCIA DE DIAABM01:18:5632100:24:5425800:41:5327.2201:06:4729500:12:0900:02:0000:01:17
300 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:18:5917900:20:2931900:46:3024.5201:06:5928800:12:0000:01:0700:01:14
301 4614XAVIER SÁNCHEZ PÉREZCLUB NATACIO SITGESV2M01:19:1317700:20:2732000:46:4124.4201:07:0829200:12:0500:01:2000:01:17
302 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF01:19:1326900:22:3430200:44:3425.5801:07:0829100:12:0500:01:1900:01:24
303 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:19:1926400:22:3230800:45:1825.1701:07:5025800:11:2900:01:4900:01:23
304 6187MARINA LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:19:2928800:23:0429800:44:1125.8001:07:1529700:12:1400:00:5000:01:30
305 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:19:3628200:22:5230700:45:0725.2701:07:5926700:11:3700:00:4900:01:15
306 5239ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:19:5731900:24:3727800:43:1226.3901:07:4929400:12:0800:02:4700:02:09
307 4560SHANIA LOPEZ JIMENEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:20:0022900:21:3931700:46:2624.5501:08:0528500:11:5500:01:1100:02:18
308 2226JURI FARRUS ROCACLUB NATACIO SITGESABM01:20:0831800:24:3227400:42:5626.5501:07:2831200:12:4000:00:5200:01:07
309 3849GERARDO BLANCO RAMIREZCLUB NATACIO RUBIV2M01:20:2327300:22:4030900:45:1925.1601:07:5930400:12:2400:02:5600:02:25
310 2679ERIC SAMPER HURTADOC.N. BADALONAABM01:20:3832200:24:5828000:43:1926.3201:08:1730200:12:2100:01:3300:02:02
311 8014MOISÉS CALVO GARCÍALLICENCIA DE DIAV1M01:20:4933700:25:5027500:42:5626.5501:08:4629000:12:0300:01:5200:01:50
312 1239DANIEL FOLCH CASTELLSC.E.E. SANT GERVASIV2M01:20:5424900:22:1032800:47:3223.9801:09:4222800:11:1200:02:1300:02:42
313 4609CRISTINA TABAS JUANC.A. IGUALADAABF01:20:5525800:22:2532600:47:0224.2401:09:2725400:11:2800:01:2800:01:42
314 4591TATIANA SERRANO CORADOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:21:2332500:25:0129500:43:5825.9301:08:5930300:12:2400:01:3700:01:18
315 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDIENTEV3M01:21:4732800:25:0829700:44:0925.8201:09:1730900:12:3000:01:2400:01:13
316 684GERARD FRANCH MARGARITINDEPENDIENTEABM01:21:4731500:24:1330400:44:5425.3901:09:0731300:12:4000:01:2300:01:01
317 4612ANNIA CASTILLO NIELLTGCBINNABF01:21:5534000:26:1126900:42:4126.7101:08:5232300:13:0300:01:4600:01:21
318 8018ORIOL SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:22:0233900:26:0927000:42:5126.6001:09:0032200:13:0200:01:2200:01:39
319 4576JUAN MANUEL HERRERA JIMENC.E. NO TE PARESV1M01:22:0328700:23:0231300:45:5224.8501:08:5432700:13:0900:01:2000:02:30
320 2818ROSA MARIA ABAD SEGURACLUB TRIATLO MALGRATABF01:22:2531000:23:5032500:46:5924.2601:10:4926400:11:3600:01:3000:01:37
321 8025ALEX ESTEPA LANASPA LLICENCIA DE DIAABM01:22:4429500:23:0932300:46:4924.3501:09:5831800:12:4600:02:1100:02:06
322 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:22:5831700:24:3131200:45:4324.9401:10:1431700:12:4400:01:1500:01:46
323 2152ENRIQUE FONTOBA ESPIMALC.E. NO TE PARESABM01:23:2330800:23:4233100:48:0523.7101:11:4726500:11:3600:02:2200:01:23
324 8022ANDRES ORTIZ MENDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:2835300:27:0429300:43:5725.9401:11:0130500:12:2700:01:4500:01:46
325 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F01:23:3333100:25:1631100:45:3724.9901:10:5331400:12:4000:01:3800:01:33
326 2716ELOY MARTINEZ SALVADORCEMEABM01:23:4232400:25:0131500:46:1124.6801:11:1230800:12:3000:01:3300:01:50
327 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:23:5435000:26:5229400:43:5725.9401:10:4932500:13:0500:01:1700:02:22
328 1694JOSEPH GUILLEN GONZALEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:24:0234200:26:2030500:44:5825.3501:11:1831600:12:4400:01:2900:01:18
329 4660QUERALT PINYOL BROSC.N. VIC-ETBV1F01:24:2432700:25:0731600:46:1224.6801:11:1932400:13:0500:01:1200:01:13
330 6262REBECCA ROHDECLUB NATACIO SITGESV1F01:24:3936000:27:4728300:43:2626.2501:11:1333000:13:2600:01:2600:01:01
331 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:24:4136100:28:0327200:42:5426.5701:10:5733700:13:4400:00:5500:00:53
332 4101ADRIA PEREZ LLORENSTEAM TRIRELAYCDM01:24:5026600:22:3234300:50:0822.7401:12:4029600:12:1000:02:0200:02:11
333 5666SILVIA GILES MARTÍNCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:24:5732900:25:0932700:47:2024.0801:12:2930600:12:2800:01:0400:01:13
334 4409SANTI GÜELL HERNÁNDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:25:3433800:26:0930300:44:5425.3901:11:0335200:14:3100:01:3500:01:28
335 4536ALEIX GOMEZ MOYATEAM TRIRELAYCDM01:25:5130200:23:1734200:49:5122.8701:13:0831500:12:4300:01:0400:01:07
336 7072OSCAR PULIDO SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0036400:28:3127900:43:1926.3201:11:5034700:14:1000:01:3900:01:19
337 7087JORDI SARDINA BRENCHATLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0234500:26:3130600:44:5925.3401:11:3035300:14:3200:01:2300:01:31
338 4582SOFIA YAN BALLESTEROS CASC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:26:0732600:25:0332900:47:3623.9501:12:3933300:13:2800:01:1700:01:50
339 4670XAVI QUERALT BOIXAREUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:26:1433400:25:2033500:49:1223.1701:14:3227400:11:4200:00:5700:02:32
340 8016CARLES QUERALT PARELLADALLICENCIA DE DIAV1M01:26:1533300:25:1933600:49:1323.1601:14:3227600:11:4300:01:0000:02:34
341 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:26:2935200:27:0430000:44:3425.5801:11:3835400:14:5100:01:3900:01:32
342 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESCDF01:26:2934700:26:3331800:46:2924.5201:13:0233100:13:2700:01:0600:01:02
343 4050YASMINA ZVERC.E.E. SANT GERVASIABF01:26:3133500:25:3732200:46:4724.3701:12:2434600:14:0700:02:0200:01:37
344 7096JORDI AMAYA BARBELLICENCIA DE DIAV1M01:26:5434400:26:2531400:46:1124.6801:12:3635000:14:1800:02:2000:02:45
345 7085ANGELINA DIAZ GONGORALLICENCIA DE DIAV1F01:26:5831600:24:2634100:49:4522.9101:14:1131900:12:4700:01:4300:01:52
346 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:26:5831400:24:1033300:48:5623.3001:13:0634000:13:5200:01:1300:02:31
347 2930JUDITH DIAZ BATLLETRANSTRIATLONV1F01:27:0432000:24:4033700:49:1623.1401:13:5632600:13:0800:01:1300:01:24
348 7073DANIEL POZO MONTELL LLICENCIA DE DIAABM01:27:2835400:27:1932100:46:4624.3801:14:0532900:13:2300:02:5300:01:56
349 3799TEIA MANTE SOLACLUB NATACIO BANYOLESSUB23F01:28:0631100:23:5734400:50:2022.6501:14:1733800:13:4900:02:2700:03:25
350 8017JORDI BORONATLLICENCIA DE DIAV1M01:28:2635900:27:3332400:46:5724.2801:14:3034400:13:5600:01:5500:01:08
351 4158ANABEL PRIETO BONILLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:28:4033000:25:1334700:50:5822.3701:16:1130700:12:2900:01:3400:01:37
352 4087JACQUELINE CAMOS WIEWELTGCBINNV1F01:28:5534300:26:2133400:49:0423.2301:15:2533400:13:3000:01:3000:01:41
353 7079JAVIER PALOMERO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M01:29:1835800:27:3133000:48:0423.7201:15:3533600:13:4300:02:0900:01:39
354 3816FEDERICA RIAL GIRIBALDITRANSTRIATLONCDF01:29:4834600:26:3333800:49:1723.1301:15:5034500:13:5800:01:0200:01:14
355 8001CARLES SERRA CAMPAMÀLLICENCIA DE DIAV1M01:29:5125000:22:1235500:55:4620.4401:17:5828300:11:5300:02:1200:01:59
356 8010ERICK PIERRE VALDEZ MAGUILLICENCIA DE DIAABM01:30:3633200:25:1735000:51:2422.1801:16:4134300:13:5500:02:2700:02:28
357 7074JOSÉ MARIA OCHO NORYELLICENCIA DE DIAV1M01:30:4135700:27:2933900:49:2323.0801:16:5233900:13:4900:02:5100:02:55
358 7083NICOLÁS SUÁREZ ROSESLLICENCIA DE DIAABM01:30:4833600:25:5035200:52:2121.7801:18:1131100:12:3700:01:3400:01:25
359 8008GUILLEM FERNÁNDEZ COMPTELLICENCIA DE DIAABM01:30:5235100:26:5934500:50:2522.6101:17:2433200:13:2800:01:4900:01:39
360 7088JULIA TUDOSE TUDOSELLICENCIA DE DIAABF01:31:1335500:27:2234000:49:2623.0601:16:4835100:14:2500:02:1100:01:56
361 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:31:5834100:26:1435100:51:5021.9901:18:0434200:13:5400:01:2300:01:44
362 4554IRENE RAMOSC.E.E. SANT GERVASIV1F01:33:4134900:26:5235300:52:3621.6701:19:2834900:14:1300:01:4400:02:05
363 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:33:5334800:26:5135400:53:2821.3201:20:1933500:13:3400:02:1200:01:52
364 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F01:34:3436300:28:3134800:51:1122.2701:19:4235500:14:5200:00:5600:01:03
365 3814CRISTINA PRADOS RUIZC.N. BADALONAABF01:35:3336500:30:5333200:48:4923.3501:19:4235900:15:5100:01:3300:01:56
366 8024BLAS GARCIA DEL TOROLLICENCIA DE DIAV2M01:36:5536200:28:2834900:51:1922.2201:19:4736100:17:0800:01:0600:01:29
367 4419VERONICA JUANOLA MESEGUERC. TRIATLO MONTORNESABF01:36:5536600:30:5334600:50:4022.5001:21:3335700:15:2200:01:3500:01:56
368 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:37:4735600:27:2335700:56:3120.1701:23:5434100:13:5300:02:1200:03:48
369 4014CARLOTA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF01:47:4136800:33:2635800:58:5819.3301:32:2435600:15:1700:00:5900:01:29
370 4007TEO SILGUERO GARCIATRIATHLON VILARENC AQUA CCDM01:48:0837000:33:2735900:59:0519.2901:32:3235800:15:3600:00:5500:01:39
371 4011ALEJANDRO GARCIA RODRIGUETRIATHLON VILARENC AQUA CCDM01:48:2736900:33:2735600:56:2020.2401:29:4736200:18:4000:00:5900:01:15
372 4677ALBA TRULLOLS MALDONADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:49:4336700:31:4936001:01:3418.5201:33:2336000:16:2000:01:5000:01:29


NF 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:00:00000:20:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5700:00:00
NF 8029JORDI VILLAR ESPARZAINDEPENDENTABM00:00:00000:25:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2100:00:00
NF 6231MONTSERRAT VELA ROLDANC.T. PARETS DEL VALLESABF00:00:00000:23:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 329ADRIA NAVARRETE JIMENEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM00:00:00000:22:24000:46:1624.6401:08:40000:00:0000:02:1600:03:37
NF 2323CASSANDRA LOPEZ ZAPATAC.T. PARETS DEL VALLESABF00:00:00000:25:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3550MIRIAM MUÑOZ JUNYENTCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F00:00:00000:26:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5600:00:00
NF 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONACDM00:00:00000:19:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1400:00:00
NF 1967PERE BERMUDEZ MARMOLC.T. PARETS DEL VALLESV1M00:00:00000:23:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2709ALONSO GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTCDM00:00:00000:21:40000:43:2226.2901:05:02000:00:0000:01:1300:02:32
NF 4570NEREA CORONADO COMINOC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:00:00000:22:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2800:00:00
NF 4579GUIFRE CORTES RIBERAC.T. PARETS DEL VALLESV1M00:00:00000:24:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4581POL FERNANDEZ HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:00:00000:17:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM00:00:00000:15:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3400:00:00
NF 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:00:00000:17:27000:38:0030.0000:55:27000:00:0000:00:4400:01:20
NF 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:00:00000:16:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3000:00:00
NF 2096PABLO LOPEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994ABM00:00:00000:17:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3700:00:00
NF 3394ALBERT MILLAN CARRASCOCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:00:00000:20:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0200:00:00


DQ 1036XAVIER BUSQUETS DUARTECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:27000:19:01000:36:4730.9900:55:48000:09:3900:00:0000:01:03
DQ 7093VICENÇ CORTÉS MASLLICENCIA DE DIAABM01:08:46000:22:43000:35:2432.2000:58:07000:10:3900:00:0000:00:00
DQ 4563KILIAN ZURERA VIZUETEGAVA TRIATLOCDM01:21:18000:23:04000:45:3824.9801:08:42000:12:3600:01:1500:01:41
DQ 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO SITGESV1M01:24:05000:25:52000:45:3225.0401:11:24000:12:4100:01:1700:01:14


NP 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV2M
NP 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 4467JAVI FERNANDEZ VALVERDETRIATLO L´HOSPITALETV1M
NP 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM
NP 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F
NP 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F
NP 8003ISAAC FEBRER IGLESIASLLICENCIA DE DIAABM
NP 8006HELIOS SÁNCHEZ RUFASLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8007IVAN CLAVIJOS ESTEBANLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8015ORIL SANCHEZ PETITLLICENCIA DE DIAABM
NP 8021LLUIS RECHE GARCIALLICENCIA DE DIAV2M
NP 8026NACHO LOZANO RIUSLLICENCIA DE DIAABM
NP 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM
NP 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M
NP 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF
NP 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF
NP 6099LORENA CARREÑO NAVARROC.E.E. SANT GERVASIABF
NP 7071ALEX BLAZQUEZ LLICENCIA DE DIAABM
NP 7076JOSE LUIS RAMÓN ESPINLLICENCIA DE DIAABM
NP 7080MARTA RAMOSLLICENCIA DE DIAABF
NP 7081ANA THIELENLLICENCIA DE DIAABF
NP 7084MIGUEL FERRER MONZOLLICENCIA DE DIAABM
NP 7090VICTOR GRANADOS PARTIDALLICENCIA DE DIAABM
NP 7091MIRIAM GONZÀLEZ GARCIALLICENCIA DE DIAV1F
NP 7092JAVI GALAN JIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8002CARLOS GONZALEZ GRUESOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M
NP 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 358JUAN GONZALEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M
NP 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M
NP 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM TRIRELAYV2M
NP 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M
NP 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M
NP 1455ALEJANDRO MARTINEZ RODRIGC.E.E. SANT GERVASIV1M
NP 2393XAVI REYES SALAMANCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF
NP 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M
NP 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF
NP 3247JUAN MORUNO RASEROVILADECANS TRIATLOABM
NP 3437JORGE SALIDO PINILLAC.N. BADALONAV2M
NP 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM
NP 3976DAMIA LOPEZ SANDOVALINDEPENDIENTEABM
NP 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 4092SERGIO CARLOS PEREZ RODRITEAM TRIRELAYV1M
NP 4096ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLABM
NP 4100LUCAS ARJONA HERNANDEZL3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 4247EMMA COTONAT DONATFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF
NP 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM
NP 4521NURIA TIJERO GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESV1F
NP 4523JOAN RAMON MARTINEZ ESCORTRANSTRIATLONV2M
NP 4535CAROLINA GARCIA GUZMANCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F
NP 4537JOEL POCELLOTRICBM-CALELLACDM
NP 4542JORDI VILAFRANCA PUJOLC.T. PARETS DEL VALLESABM
NP 1532STEFAN DAUWALDERCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM
NP 714SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M
NP 776PAU VELASCO MENDEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDM
NP 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F
NP 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM
NP 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF
NP 2714ALVARO VISCARRI PARDOL3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 4551VICTOR FERRANDO SALARICHGAVA TRIATLOCDM
NP 4567MARTA VIDAL DIZACLUB TRIATLO VALLIRANAABF
NP 4568ROGER QUERALT BOIXAREUCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 4615FRANCISCO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM
NP 4617JORDI APARICIO CORBELLAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM
NP 4661JUAN ROPERO ALBAC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M
NP 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 4925JOAN GORDILLO GARCIATEAM TRIRELAYV1M
NP 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL DEMPORDAV2M
NP 4009NATALIA MINGORANCE MBANG TRIATHLON VILARENC AQUA CCDF
NP 4545JOSE ANTONO ARENAS OREJUEC.E.E. SANT GERVASIV2M
NP 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM
NP 2012ENRIQUE BOLON ESPANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M
NP 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM
NP 2186CARLES VILELLA MARTINEZTRIATLO L´HOSPITALETABM
NP 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIABM
NP 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATABM
NP 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM
NP 3159DAVID DIEGUEZ DIAZINDEPENDIENTEABM
NP 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M
NP 3403JULIA NIETO ALONSOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF
NP 3773FERRAN MARTINEZ CALVENTOSC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM
NP 3780TONI LAPUENTE SALABERTC.T. PARETS DEL VALLESV1M
NP 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF
NP 92EVA DONAT VEIGAINDEPENDIENTEV2F
NP 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF
NP 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M
NP 4017JOAN PERDIGO PIZZORNOTRIATHLON VILARENC AQUA CCDM
NP 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLTEAM TRIRELAYABF
NP 4064FERRAN PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM
NP 4068MARIA ROPERO ROMEROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF
NP 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM
NP 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM
NP 4160DANIEL CHICO LOPEZCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 4178MARTI CARRE PEREZCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 4224MARTI BERMUDEZ MONTOLIOC.T. PARETS DEL VALLESCDM
NP 4383ADRIA PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM
NP 4399CARMEN PEÑA SALCEDOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF
NP 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM TRIRELAYABM
NP 4457ISABEL SANSA ALCANTARAW3TRIBCNV2F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32