RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
222 215 206 9 0 5 21 2 9 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4264MARIO SINUES MICOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:24:20500:18:54100:54:2323.1701:13:171600:11:0300:00:3000:00:28
2 7005ISRAEL NUÑEZ BATICONLLICENCIA DE DIAV1M01:25:301400:19:33200:55:0822.8501:14:41700:10:4900:00:3000:00:36
3 3970ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:49100:18:27400:56:3322.2801:15:00800:10:4900:00:3000:00:20
4 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:04800:19:20300:55:4322.6101:15:031500:11:0100:00:3000:00:22
5 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:26:33400:18:42500:56:5822.1201:15:401200:10:5300:00:3000:00:26
6 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:26:45300:18:40600:57:5021.7901:16:30100:10:1500:00:3000:00:22
7 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:28:49700:19:101000:59:1421.2701:18:24300:10:2500:00:3000:00:25
8 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSAJNM01:29:24600:18:541400:59:5221.0501:18:46400:10:3800:00:3000:00:16
9 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:29:361200:19:32900:59:1321.2801:18:451000:10:5100:00:3000:00:27
10 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:29:421100:19:311100:59:2021.2401:18:511100:10:5100:00:3000:00:22
11 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:29:43900:19:20800:59:1121.2901:18:312400:11:1200:00:3000:00:28
12 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:29:461700:19:59700:58:2321.5801:18:223000:11:2400:00:3000:00:26
13 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM01:30:161500:19:371200:59:2521.2101:19:022500:11:1400:00:3000:00:31
14 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:30:45200:18:302101:01:5220.3701:20:22200:10:2300:00:3000:00:23
15 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:31:021300:19:331601:00:4120.7601:20:14600:10:4800:00:3000:00:20
16 4259DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:32:241000:19:222001:01:4220.4201:21:042800:11:2000:00:3000:00:34
17 7009ANDREU CASALS GRIERALLICENCIA DE DIASUB23M01:33:134000:20:481501:00:1220.9301:21:006000:12:1300:00:4600:00:27
18 7008CARLES FERRERES POCIELLOLLICENCIA DE DIAV1M01:33:165600:21:101300:59:4921.0601:20:596200:12:1700:00:4600:00:24
19 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:33:262000:20:021801:01:0320.6401:21:056800:12:2100:00:3100:00:33
20 3998CRISTIAN COFINÉ GARCIA C.E.T. DISTANCEABM01:33:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 5409PEP TATCHE LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:33:532600:20:252201:02:0020.3201:22:253100:11:2800:00:4000:00:29
22 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M01:33:582400:20:162601:02:4420.0901:23:001400:10:5800:00:3300:00:26
23 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:33:59000:00:00000:00:000.0001:22:522100:11:0700:00:2900:00:23
24 7007EUGENI SERRA MACIALLICENCIA DE DIAABM01:34:103100:20:352401:02:2520.1901:23:002300:11:1000:00:3400:00:28
25 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:34:433300:20:362301:02:2220.2001:22:584300:11:4500:00:3300:00:31
26 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:34:51000:00:00000:00:000.0001:23:362600:11:1500:00:2900:00:30
27 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:35:002200:20:072901:03:1619.9201:23:233600:11:3700:00:3800:00:24
28 4300XEVI ROURA GAROLERACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:35:01000:00:00000:00:000.0001:23:551800:11:0600:00:2900:00:32
29 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:35:147500:22:001701:00:5520.6801:22:556600:12:1900:00:3100:00:22
30 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:35:454200:20:492701:02:4520.0801:23:345900:12:1100:00:3400:00:31
31 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:35:505500:21:092501:02:2720.1801:23:366100:12:1400:00:4300:00:34
32 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:35:503700:20:453001:03:3419.8201:24:193400:11:3100:00:3900:00:43
33 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:35:587300:21:571901:01:3420.4701:23:317300:12:2700:00:2500:00:28
34 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:36:05000:00:00000:00:000.0001:25:23500:10:4200:00:2900:00:28
35 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM01:36:145000:21:022801:02:5320.0401:23:556400:12:1900:00:4800:00:28
36 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:36:252500:20:183601:05:1119.3301:25:291300:10:5600:00:4400:00:35
37 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:36:302100:20:073401:04:5919.3901:25:062900:11:2400:00:4100:00:33
38 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:36:431800:20:003501:05:1019.3401:25:103500:11:3300:00:3400:00:38
39 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:37:061600:19:594201:06:0119.0901:26:001900:11:0600:00:3600:00:26
40 3984MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:37:204600:20:543301:04:3719.5001:25:314500:11:4900:00:3900:00:32
41 3003ALEX PLA LORENTEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:37:406800:21:403101:03:3619.8101:25:167100:12:2400:00:3400:00:42
42 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:37:483500:20:393901:05:4019.1901:26:193200:11:2900:01:0000:00:43
43 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:37:523400:20:373801:05:3819.2001:26:153700:11:3700:00:3800:00:35
44 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:38:052900:20:313201:04:3419.5101:25:0510600:13:0000:00:4000:00:31
45 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:38:195300:21:053701:05:1319.3201:26:185400:12:0100:00:4600:00:41
46 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:39:042300:20:085001:07:3818.6301:27:462700:11:1800:00:3700:00:26
47 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:39:264800:21:004701:06:4418.8801:27:444000:11:4200:00:2600:00:23
48 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM01:39:495400:21:084101:05:5119.1301:26:599400:12:5000:00:2900:00:32
49 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:40:132800:20:275901:08:4018.3501:29:072000:11:0600:00:5200:00:33
50 4276ISIDORO MAYA AGUDOC.N. MOLINS DE REIABM01:40:165900:21:234901:07:0518.7801:28:284400:11:4800:00:3700:00:25
51 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:40:254400:20:514801:07:0418.7901:27:557800:12:3000:00:2600:00:26
52 3331IGNASI RAVENTOS AIXALATRANSTRIATLONABM01:40:486000:21:254601:06:4318.8901:28:088600:12:4000:00:2900:00:41
53 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:41:037800:22:054501:06:4018.9001:28:456300:12:1800:00:4600:00:38
54 3410DAVID LOPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:41:034300:20:505101:07:4918.5801:28:397000:12:2400:00:3600:00:33
55 4364ALBERTO LOPEZ SERNACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:41:075800:21:195201:07:5018.5701:29:095000:11:5800:00:5000:00:33
56 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:41:146100:21:284001:05:4319.1701:27:1114400:14:0300:00:3900:00:38
57 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:41:216300:21:325501:08:0718.5001:29:394100:11:4200:00:4400:00:29
58 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:41:239000:22:294401:06:2518.9701:28:547600:12:2900:00:3300:00:32
59 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:41:474700:20:586001:08:5118.3001:29:495100:11:5800:00:5000:00:33
60 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAV1F01:41:489300:22:354301:06:2418.9801:28:599200:12:4900:00:3500:00:29
61 2121MARC VALLMAJO MICALOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:42:046500:21:375701:08:3118.3901:30:084800:11:5600:00:3700:00:33
62 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:42:096900:21:415401:08:0018.5301:29:417500:12:2800:00:5000:00:39
63 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:42:295100:21:036101:09:0718.2301:30:106500:12:1900:00:5200:00:46
64 7002JOSEP SALVATELLA SUREDAFEECABM01:43:024500:20:516301:09:2018.1701:30:119500:12:5100:00:3900:00:30
65 4310MARTINIA SABATERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:43:061900:20:018401:12:1417.4401:32:15900:10:5100:00:3900:00:42
66 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M01:43:205700:21:146401:09:2818.1401:30:428300:12:3800:00:4800:00:38
67 135MARTI PUJOL CASTELLACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:43:269100:22:315601:08:1118.4801:30:428900:12:4400:00:3400:00:33
68 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:43:284100:20:497601:11:3017.6201:32:192200:11:0900:00:4200:00:31
69 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:43:453900:20:467401:11:0117.7401:31:474900:11:5800:00:3600:00:29
70 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:43:474900:21:027501:11:0217.7401:32:044200:11:4300:00:3700:00:37
71 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:44:0711300:23:245801:08:3318.3801:31:575800:12:1000:00:4400:00:31
72 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:44:112700:20:258301:12:0717.4701:32:323800:11:3900:00:4800:00:37
73 1351JACINT HITOS CARMONATRI+9 EL MASNOUABM01:44:187200:21:546601:09:5618.0201:31:507400:12:2800:00:3800:00:27
74 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:44:235200:21:046701:09:5718.0101:31:0111900:13:2200:00:3300:00:31
75 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDIENTEV2M01:44:389700:22:446201:09:1618.1901:32:008500:12:3800:00:5100:00:38
76 8009EDUARD LOPEZ FRIASLLICENCIA DE DIAABM01:44:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 4350CRISTIAN MARTINEZ MEDINACLUB TRIATLO MALGRATABM01:45:077000:21:507101:10:4117.8301:32:318200:12:3600:00:4000:00:36
78 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:45:169900:22:465301:07:5718.5401:30:4315400:14:3300:00:5100:00:36
79 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:213200:20:368601:12:2317.4101:32:596900:12:2200:00:4300:00:26
80 1451JAVI TRENCHS ALFONSOCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:45:3510000:22:476501:09:4818.0501:32:3510400:13:0000:00:5000:00:42
81 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:45:467400:21:597901:11:4717.5501:33:465300:12:0000:00:4700:00:32
82 1203XAVIER GARCIA MONELLTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M01:45:487900:22:097301:11:0117.7401:33:108400:12:3800:00:3300:00:38
83 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM01:46:083000:20:349401:13:5217.0601:34:263900:11:4200:00:4100:00:40
84 2608SAMUEL MADRID GIMENEZCLUB NATACIO RUBIV1M01:46:1410100:22:497001:10:3117.8701:33:209700:12:5400:00:3200:00:33
85 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F01:46:2410600:23:036901:10:2117.9101:33:2410500:13:0000:00:5400:00:38
86 4330XAVIER RELATS MOLINAC.N. VIC-ETBABM01:46:426200:21:308701:12:4017.3401:34:108000:12:3200:00:5400:00:48
87 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:46:537600:22:027801:11:4117.5801:33:4311200:13:1000:00:4400:00:41
88 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:47:078200:22:128801:12:4617.3201:34:585700:12:0900:00:3700:00:26
89 4313ALEX JIMENEZ T-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:47:168900:22:288201:12:0617.4801:34:348800:12:4200:01:1000:00:59
90 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:47:1912300:23:376801:10:1017.9601:33:4712600:13:3200:00:5800:00:41
91 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:47:3110300:22:547701:11:3917.5901:34:3310100:12:5800:00:3600:00:42
92 5956MARIA GALVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:47:428800:22:248101:12:0117.5001:34:2511600:13:1700:00:4300:00:36
93 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:47:4610900:23:058001:12:0117.5001:35:068700:12:4000:00:4000:00:45
94 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M01:48:268100:22:119201:13:4317.0901:35:547900:12:3200:00:3900:00:33
95 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:48:386600:21:379701:14:1616.9701:35:539100:12:4500:00:4400:00:29
96 368MIQUEL MORALES ROLDANC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:49:067100:21:5310901:15:2316.7101:37:164600:11:5000:00:4300:00:39
97 2534SILVIA ROURA PEREZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:49:2310700:23:038901:12:5417.2801:35:5712200:13:2600:00:3800:00:39
98 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M01:49:3211100:23:238501:12:1717.4301:35:4013800:13:5200:00:5600:00:49
99 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:49:339400:22:369501:13:5417.0501:36:3010800:13:0300:00:5400:00:43
100 2148TONI GARCIA CUENCACCT SALOU COSTA DAURADAABM01:49:519800:22:4510501:15:1216.7601:37:574700:11:5400:00:4500:00:37
101 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:49:548500:22:1510001:14:4416.8601:36:599800:12:5500:00:4600:00:33
102 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:49:576400:21:3511401:16:0216.5701:37:376700:12:2000:01:0200:00:40
103 8008CELS CODINA RAMONJOANLLICENCIA DE DIAV1M01:50:003800:20:4612201:17:4416.2101:38:303300:11:3000:00:5400:00:54
104 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:50:068700:22:2010201:14:5016.8401:37:109900:12:5600:00:5500:00:29
105 4270KEVIN GRIETENTEAM TRIRELAYABM01:50:0813500:24:107201:10:4717.8001:34:5717200:15:1100:00:4300:00:37
106 3697JORDI GIMENEZ BELLOBIC.E. RAYOTEAMABM01:50:138400:22:149801:14:3416.9001:36:4812100:13:2500:00:3400:00:29
107 4770CARLES SENDRA MANAUTCLUB ESPORTIU Z5V1M01:50:2610400:22:5810301:14:5316.8301:37:518100:12:3500:00:5000:00:33
108 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:50:3710800:23:0410401:15:0416.7901:38:087700:12:2900:00:4400:00:37
109 69JAVIER ELIZALDE HEREDIATEAM TRIRELAYABM01:50:4812800:23:449101:13:3717.1201:37:2112400:13:2700:00:4700:00:33
110 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:51:0011700:23:329301:13:5117.0601:37:2312900:13:3700:00:5200:00:38
111 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:51:119200:22:3411301:15:3816.6601:38:1210300:12:5900:00:4000:00:29
112 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:51:366700:21:3811801:17:0016.3601:38:3810000:12:5800:00:3400:00:46
113 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:51:4614600:24:449001:13:1517.2001:37:5913600:13:4700:00:3900:00:28
114 3253OSCAR FERNANDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:51:5311900:23:3510701:15:2016.7301:38:5510200:12:5800:00:4300:00:43
115 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:52:0712600:23:3910801:15:2116.7201:39:0011100:13:0700:00:4300:00:32
116 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:52:1913800:24:149901:14:4216.8701:38:5612000:13:2300:00:4200:00:43
117 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV2M01:52:3311200:23:2411601:16:0716.5501:39:3110700:13:0200:00:5100:00:40
118 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSAV1M01:52:3811000:23:2011501:16:0616.5601:39:2611400:13:1200:00:4600:00:37
119 5146NURIA FERRER CRUSELLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:52:4014100:24:2410101:14:4916.8401:39:1312300:13:2700:01:0100:00:40
120 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:52:5112200:23:3611001:15:2616.7001:39:0213700:13:4900:01:2300:00:39
121 3993ERIC GALOBART SAMPIETROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:53:318600:22:1913401:19:0315.9401:41:225600:12:0900:01:2400:00:53
122 1171RAMON PEREZ LINDEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:53:589600:22:3912801:18:2816.0601:41:079600:12:5100:00:5400:00:40
123 7010MIQUEL ÀNGEL VALL PERMIQFEECABM01:53:583600:20:4015101:22:1315.3301:42:531700:11:0500:01:1200:00:30
124 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:54:0214200:24:259601:14:1216.9801:38:3717800:15:2500:00:5000:01:04
125 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECCT SALOU COSTA DAURADAABM01:54:1511500:23:2912401:18:0116.1501:41:309000:12:4500:00:5100:00:56
126 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:54:3511400:23:2712301:17:5316.1801:41:2011500:13:1500:00:3800:00:39
127 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:54:3913400:24:0812001:17:2716.2701:41:3510900:13:0400:00:5000:00:39
128 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM01:54:5113900:24:1611901:17:0416.3501:41:2012500:13:3100:01:4100:01:34
129 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:55:1213300:24:0611701:16:2916.4701:40:3515800:14:3700:01:0100:00:57
130 4299JORDI BARTRONS CIRERACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:55:3115200:25:0211201:15:2916.6901:40:3116400:15:0000:00:3300:00:48
131 3051POL MESTRE LUCASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:56:1912900:23:5613301:19:0215.9401:42:5811800:13:2100:01:2300:00:54
132 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:56:2813700:24:1313201:18:5515.9701:43:0811700:13:2000:00:4200:00:40
133 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:56:4317600:26:3010601:15:1916.7301:41:4916100:14:5400:00:4900:00:54
134 3985RAFAEL SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:56:4413100:24:0314401:20:4315.6101:44:465200:11:5800:01:2400:00:39
135 3974MAR FRANCO PEÑUELACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:56:4716800:26:0711101:15:2816.7001:41:3517300:15:1200:00:5600:00:48
136 1144MARTI GRACIA LLAURADOCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:56:538300:22:1314201:20:4215.6101:42:5514300:13:5800:00:4200:01:00
137 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:56:5911800:23:3314101:20:3615.6301:44:099300:12:5000:00:4100:00:28
138 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF01:57:1012000:23:3613901:19:5815.7601:43:3412700:13:3600:00:3200:00:42
139 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:57:4715700:25:2012601:18:2316.0701:43:4314600:14:0400:00:5700:00:43
140 4278JOSEP NIETO PEDESCOLLCLUB TRIATLO ANDORRAABM01:57:519500:22:3715401:22:4815.2201:45:257200:12:2600:00:4700:00:36
141 3282ROGER BERNAT MACIANW3TRIBCNV1M01:57:5917200:26:1212101:17:4116.2201:43:5314700:14:0600:00:5600:00:44
142 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:58:0112100:23:3614301:20:4315.6101:44:1913300:13:4200:01:0300:00:38
143 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:58:0814000:24:1914001:20:0415.7401:44:2313400:13:4500:00:4000:00:39
144 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:58:1413000:24:0114601:21:0615.5401:45:0711000:13:0700:00:4900:00:45
145 6191MERCHE COMINO CASADOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:58:2916100:25:3213601:19:2115.8801:44:5312800:13:3600:00:5800:00:40
146 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:58:397700:22:0415501:22:5415.2001:44:5813200:13:4100:00:5900:00:51
147 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:58:4416200:25:3513001:18:4316.0101:44:1815200:14:2600:00:3900:00:34
148 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF01:59:0215000:24:5813501:19:0315.9401:44:0116600:15:0100:00:5500:00:38
149 7001MERITXELL FREIXES RIBALTALLICENCIA DE DIAABF01:59:0216900:26:0912501:18:1816.0901:44:2715600:14:3500:01:1400:00:44
150 3246FRANCESC XAVIER MILLAN SACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:59:1315300:25:0413101:18:5115.9801:43:5517500:15:1800:01:0200:00:50
151 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:59:1613200:24:0414701:21:3415.4501:45:3813000:13:3800:01:0500:00:49
152 7006JOSEP MIQUEL RODRIGUEZ MELLICENCIA DE DIAV1M01:59:2010500:23:0015301:22:3915.2501:45:3913100:13:4100:00:5300:01:02
153 714SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:59:368000:22:1016401:25:2514.7501:47:355500:12:0100:00:4000:00:39
154 760ENRIC BALAÑA FERRECCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:59:4112700:23:4015001:22:0715.3401:45:4714100:13:5400:00:5700:00:51
155 352ISMAEL VICENTE JOYERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:00:0016000:25:2313701:19:3015.8501:44:5317000:15:0700:00:4900:00:45
156 4352TONI BORDANOBA OLLERCLUB TRIATLO MALGRATV2M02:00:1418000:26:4112901:18:4016.0201:45:2116000:14:5300:01:0700:01:01
157 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:00:2215500:25:1313801:19:5115.7801:45:0417400:15:1800:01:1100:01:06
158 3379ANDREU GARCIA PUEYO CLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:00:3410200:22:5115601:23:5115.0301:46:4213900:13:5200:01:0000:00:51
159 7003RAIMON MORATÓ RIERAFEECV1M02:00:4914400:24:3314901:22:0615.3501:46:3914800:14:1000:00:4600:00:46
160 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:00:5712400:23:3715701:24:0814.9801:47:4511300:13:1200:00:3900:00:46
161 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M02:01:0519100:27:3712701:18:2616.0601:46:0316700:15:0200:01:3500:01:09
162 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:01:2515900:25:2314801:22:0515.3501:47:2814200:13:5700:00:4300:00:38
163 5501LLUIS JORDI BAÑUELOS NAVACLUB ESPORTIU Z5V1M02:02:4817800:26:3314501:20:5315.5801:47:2617700:15:2200:00:5300:00:39
164 8006ROGER BARRANCO PONSFEECV1M02:03:0813600:24:1115901:24:2114.9401:48:3215700:14:3600:00:4500:00:44
165 3983JAVIER BAQUEDANO LOPEZPRAT TRIATLO 1994V1M02:04:0314300:24:2716101:24:3914.8801:49:0616200:14:5700:01:2800:01:15
166 3237SALVI VILAC.E.T. DISTANCEV1M02:05:0014800:24:5016601:25:5214.6701:50:4215000:14:1800:01:0000:00:59
167 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:05:2614900:24:5616301:25:2314.7601:50:1917100:15:0700:00:4200:00:48
168 3978LAURA BALETA FARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF02:05:2916300:25:4116201:24:4714.8601:50:2816500:15:0100:01:0600:00:42
169 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM TRIRELAYV2M02:06:3914500:24:3917301:28:1414.2801:52:5313500:13:4600:01:2100:01:09
170 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F02:07:0917400:26:1616001:24:2514.9301:50:4118900:16:2800:00:3600:00:38
171 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:07:5211600:23:3117101:27:2114.4201:50:5219700:17:0000:00:5700:00:47
172 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:08:1019500:29:0515201:22:2015.3001:51:2519300:16:4500:00:5600:00:50
173 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:08:1018400:26:5415801:24:1914.9401:51:1319600:16:5700:00:3900:00:50
174 3997MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLO LLEIDA ABF02:08:3018300:26:5116701:27:0514.4701:53:5615500:14:3400:01:0100:00:51
175 6115MARINA MARTINEZ RASCONC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:08:4016700:25:5817401:28:2214.2601:54:2015100:14:2000:01:0700:01:10
176 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM02:08:5315800:25:2116801:27:0914.4601:52:3018800:16:2300:00:5300:00:35
177 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:08:5718900:27:3316501:25:3414.7301:53:0718400:15:5000:00:5400:00:29
178 4344MANEL VALLES LOPEZCLUB ESPORTIU Z5V1M02:09:1915400:25:0817701:29:5914.0001:55:0714900:14:1200:01:2500:00:57
179 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:09:2417500:26:2417201:28:0014.3201:54:2416300:15:0000:00:4300:00:46
180 8001JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M02:09:3716500:25:5317601:29:1314.1201:55:0615300:14:3100:01:0200:00:51
181 1399JOSE MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:10:1918500:26:5617001:27:2014.4301:54:1618600:16:0300:01:1500:01:07
182 4282LAIA SABATE MARQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F02:11:1915600:25:1918301:32:0713.6801:57:2614000:13:5300:01:2900:01:06
183 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M02:11:3117100:26:1217501:28:2314.2601:54:3519500:16:5600:00:4700:00:47
184 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:11:3615100:24:5918501:32:3313.6101:57:3214500:14:0400:01:0400:00:53
185 4266DIDAC DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M02:13:1116600:25:5618001:30:5613.8601:56:5218700:16:1900:01:0100:01:18
186 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:13:1816400:25:5118101:31:4213.7401:57:3318100:15:4500:00:5100:01:48
187 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:13:4417000:26:1018201:32:0013.7001:58:1017900:15:3400:01:2400:00:51
188 4033NIKNAZ FAZELI HOKMABADCLUB TRIATLO SABADELLABF02:13:5517300:26:1418601:32:3513.6101:58:4916900:15:0600:00:5000:00:44
189 3976DAMIA LOPEZ SANDOVALINDEPENDIENTEABM02:14:1218800:27:2017801:30:1413.9601:57:3419200:16:3800:01:1600:01:12
190 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:14:1319200:27:4917901:30:3813.9001:58:2718200:15:4600:01:1100:00:42
191 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:15:3619900:30:2816901:27:2014.4301:57:4820000:17:4800:00:3001:26:51
192 2392DAVID GARCIA MANZANERATEAM TRIRELAYV1M02:15:3617700:26:3118901:33:1613.5101:59:4718300:15:4900:01:0400:00:54
193 3832JORDI ROJAS POCHTEAM TRIRELAYABM02:15:3617900:26:3418801:33:1213.5201:59:4618500:15:5000:00:5900:00:54
194 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV2M02:16:4219400:28:3318401:32:3213.6202:01:0518000:15:3700:00:5800:00:41
195 8003ESTEBAN MARIN PERISLLICENCIA DE DIAV1M02:17:3318200:26:4718701:32:4813.5801:59:3520100:17:5800:01:1300:01:19
196 8002CARLOS JAIMEZ MUÑOZFEECABM02:18:0218600:27:1519001:35:4313.1602:02:5816800:15:0400:01:1300:01:00
197 4355JOSE SANDA PAZOSC.E. RAYOTEAMV1M02:21:1718100:26:4219301:37:5912.8602:04:4119100:16:3600:00:4500:00:48
198 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF02:21:4814700:24:4819501:42:1812.3202:07:0615900:14:4200:00:5500:01:05
199 4301DANIEL ESTEVEZ POZOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:22:2712500:23:3919401:42:1312.3302:05:5219000:16:3500:01:3400:00:51
200 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994ABF02:22:4119300:28:3019201:37:1612.9502:05:4619400:16:5500:00:4900:01:27
201 3999ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:25:5619600:29:5019101:36:5013.0102:06:4020300:19:1600:00:4701:36:04
202 3838JOAQUIN GALLEGO RUIZPRAT TRIATLO 1994ABM02:27:3619000:27:3319801:44:4512.0302:12:1817600:15:1800:01:2800:01:32
203 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:30:4818700:27:1819701:44:3512.0502:11:5320200:18:5500:00:5900:01:05
204 6247EVELYN MARTIN PEREZPRAT TRIATLO 1994V1F02:30:5019800:30:1519601:42:5212.2502:13:0719900:17:4300:01:0301:41:50
205 2226JURI FARRUS ROCACLUB NATACIO SITGESABM02:34:5919700:29:5219901:48:0011.6702:17:5219800:17:0700:00:4400:00:39
206 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M02:40:5920000:31:3820001:48:3011.6102:20:0820400:20:5100:00:3801:47:53


NF 7004ARNAU PLAFEECJNM00:00:00000:24:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5500:00:00
NF 2602INES SANTIAGO GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:00:00000:28:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0300:00:00
NF 2641ANNA BAREA GARCIACLUB TRIATLO LLUÇANESABF00:00:00000:25:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4600:00:00
NF 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF00:00:00000:25:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5300:00:00
NF 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF00:00:00000:27:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1600:00:00
NF 8004MONTSE NAFRÍA MITJANSLLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:31:17001:52:1111.2302:23:28000:00:0000:00:5201:51:19
NF 8007JESUS SORROCHE GOMERAFEECV1M00:00:00000:21:33001:07:5218.5701:29:25000:00:0000:00:4200:00:54
NF 5772JORDI DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M00:00:00000:30:11000:59:3721.1401:29:48000:00:0000:00:4800:58:49
NF 4304MANUEL MONTES MESAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:00:00000:23:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4400:00:00




NP 264GONZALO MARCHENA MARSETCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M
NP 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M
NP 3994TOBIA BORDONICLUB NATACIO SITGESABM
NP 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M
NP 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM
NP 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F
NP 8005LORENZO MARTINEZ FERNANDELLICENCIA DE DIAV3M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32