RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
141 135 117 18 0 3800 180 42 12 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 25ROBERT KARASLLICENCIA DE DIAABM08:13:43100:47:51104:22:3541.1305:10:26303:03:1700:01:1900:00:34
2 1ALBERT JIMENEZ GARCESC.N. MATAROABM08:34:271900:59:40204:35:5739.1405:35:37102:58:5000:02:1000:01:48
3 76ENRIQUE BARAJAS OJEDAC.N. MATAROV1M08:52:41800:55:23604:57:3036.3005:52:53202:59:4800:01:5000:00:50
4 129MARCOS PEREZ DEKKERSCLUB TRIATLÓN ORIHUELAABM08:54:591100:58:03404:46:4737.6605:44:50603:10:0900:01:2200:00:00
5 50JORGE ABEL OLIVAR BORDERICLUB DEPORTIVO HUESCAABM08:58:18600:54:30304:46:2437.7105:40:54903:17:2400:02:2800:01:23
6 52JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M09:06:591500:58:141005:03:4135.5606:01:55403:05:0400:02:2600:00:59
7 131ROBERTO ANSÓN MONZÓNZ5 X-TREMEABM09:09:551600:58:25905:02:4135.6806:01:06503:08:4900:02:1300:01:45
8 81MIGUEL BARRERO DURANT3 TEAMV1M09:13:092401:01:11704:57:4636.2705:58:57703:14:1200:03:4500:00:47
9 90ALBERT MUÑOZ BUENOOPTIMS CLUB TRIATLOABM09:21:44500:54:15805:01:5435.7705:56:091403:25:3500:01:5300:01:41
10 82ROMAIN WEILT3 TEAMABM09:24:40900:55:281305:06:2435.2506:01:521203:22:4800:02:1100:01:29
11 61SERGI BERMEJO BARNILSINDEPENDENTV1M09:25:40700:55:211605:07:1835.1406:02:391303:23:0100:02:2300:01:25
12 59CARLOS RESTOY SALMERONC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M09:29:552801:02:241505:06:5335.1906:09:171003:20:3800:04:1100:02:13
13 20MICKAEL LETELLIERLLICENCIA DE DIAV1M09:31:342000:59:411205:04:5235.4306:04:331703:27:0100:02:3600:01:50
14 71ORIOL PALAU I FERNANDEZT3 TEAMABM09:33:01400:54:10504:54:3736.6605:48:472903:44:1400:02:0400:00:39
15 114FERRAN BETLLOCHLLICENCIA DE DIAABM09:38:45300:53:273305:29:5532.7406:23:22803:15:2300:05:0300:01:27
16 86OSCAR BARTOLOME LAFUENTET3 TEAMV1M09:45:551300:58:111405:06:4235.2106:04:532403:41:0200:03:4200:01:55
17 85JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M09:47:404301:06:351705:10:1734.8106:16:522103:30:4800:03:1100:00:59
18 46IGNACIO SHAW MORALESREAL CLUB MEDITERRANEOV1M09:53:021200:58:051905:14:0734.3806:12:122303:40:5000:02:2000:01:06
19 78JOAN RAMON CASTELLO SALVAT3 TEAMV1M09:53:473701:05:292005:17:5533.9706:23:242003:30:2300:03:1500:02:13
20 135FERNANDO MONTULL LABRADORTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAABM09:59:015501:09:413005:27:2332.9906:37:041103:21:5700:03:4100:01:38
21 77RUBEN MORENTE ROBLESJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M09:59:112701:02:143405:30:5432.6406:33:081503:26:0300:03:1200:02:26
22 102RAFAEL DIAZ RUBIOLLICENCIA DE DIAABM10:06:007601:15:182405:21:1833.6106:36:361903:29:2400:03:4800:02:19
23 21ROBERTO RUIZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM10:08:004201:06:242205:18:2433.9206:24:482703:43:1200:04:2300:02:06
24 91FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M10:09:041700:59:231805:11:3234.6706:10:554503:58:0900:01:3700:01:04
25 4RAMÓN LÓPEZ MENDIZABALLLICENCIA DE DIAV1M10:14:024501:07:052105:18:2133.9206:25:263603:48:3600:04:2500:02:15
26 113DAVID JOUVELLICENCIA DE DIAV1M10:15:004701:07:552605:23:3733.3706:31:322803:43:2800:04:1800:02:40
27 49PABLO MANCHEÑO CORVOINDEPENDENTABM10:16:043101:03:553605:32:2132.5006:36:162203:39:4800:03:4200:01:36
28 56SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M10:17:004801:07:581105:03:5435.5406:11:525504:05:0800:01:3900:01:17
29 117XAVIER RAMON GUINARTLLICENCIA DE DIAABM10:17:047701:15:242305:18:4333.8906:34:072603:42:5700:11:1400:04:19
30 126UNAI CONDE SAN MARTINENKARTERRI TRIATLOIABM10:17:055301:09:112505:22:4633.4606:31:573103:45:0800:03:1700:01:57
31 99HÉCTOR DANIEL VALIENTELLICENCIA DE DIAV1M10:23:004601:07:373705:33:5232.3506:41:292503:41:3100:02:3600:01:26
32 47PEDRO SÁNCHEZ FRÍASINDEPENDENTV1M10:26:042200:59:524205:41:2031.6406:41:123003:44:5200:04:5300:04:00
33 60JORDI MARTI SAN JOSEC.E. RAYOTEAMABM10:30:054901:08:033805:35:1432.2206:43:173503:46:4800:03:2800:01:45
34 106ALEIX ELIAS CENTELLESLLICENCIA DE DIAABM10:32:01200:52:104405:43:3831.4306:35:484303:56:1300:04:3800:03:30
35 92EUGENI PRIETO SORIAFLOR DE TRIATLOV1M10:33:033801:05:313205:29:3232.7706:35:034403:58:0000:03:2200:00:41
36 45JUAN VILLANUEVA PASCUAZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLABM10:35:045401:09:136005:59:2430.0507:08:371603:26:2700:03:3900:01:31
37 18PIETRO MERELLO COLOMÉLLICENCIA DE DIAABM10:37:011400:58:124605:46:0431.2106:44:163903:52:4500:04:1800:00:00
38 72JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANC.E. CERDANYOLA A.T.V1M10:38:016701:11:365905:59:1230.0707:10:481803:27:1300:05:4300:06:44
39 67TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M10:39:048901:16:293905:37:2132.0106:53:503203:45:1400:06:0300:01:46
40 32PABLO DELGADO MERINOLLICENCIA DE DIAABM10:43:025601:09:434905:47:1831.1006:57:013403:46:0100:06:1000:01:22
41 134RODRIGO PUCH LARREYTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAV1M10:47:028601:16:063505:31:1532.6006:47:214603:59:4100:04:5900:02:39
42 83ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM10:48:053901:05:464305:41:5631.5906:47:424804:00:2300:05:2000:01:37
43 104ALBERT PITART ABELLALLICENCIA DE DIAABM10:50:015101:08:122805:25:1033.2106:33:226404:16:3900:03:1600:01:51
44 105MARC FERNÀNDEZ SOLÉLLICENCIA DE DIAV1M10:51:042601:01:574505:45:1431.2806:47:115204:03:5300:03:1000:01:21
45 35JOSEBA ANDONI BEGOÑA ELORURDAITRI MOTRIVATION T.TV2M10:51:041000:58:014005:39:0531.8506:37:066104:13:5800:03:0300:01:46
46 26CARL NORDBECKLLICENCIA DE DIAV1M10:51:052100:59:412905:27:1733.0006:26:587004:24:0700:03:3600:02:49
47 100JOSE MIGUEL FERNANDEZ CRUCLUB ATLETISMO PORRIÑOABM10:52:037101:12:394705:46:2631.1706:59:054003:52:5800:02:5800:01:49
48 41JAVIER DELGADO CALZONLLICENCIA DE DIAV1M10:53:053201:03:572705:24:2733.2906:28:247104:24:4100:03:1400:02:43
49 9DANIEL RUIZ SERNALLICENCIA DE DIAABM11:04:052501:01:226606:08:1529.3307:09:374103:54:2800:05:5300:02:57
50 139MONTSERRAT VELA ROLDANC.T. PARETS DEL VALLESABF11:06:045001:08:087106:12:4228.9807:20:503303:45:1400:03:5800:01:27
51 33RUBÉN CABRERO MARTÍNEZ LLICENCIA DE DIAV1M11:10:053601:05:296306:03:2529.7207:08:544904:01:1100:08:5500:05:03
52 125LEONARDO JUAREZ ARAUJOTRINKO TRIATLOI KLUBA LASABM11:15:045801:09:487306:14:0828.8707:23:563803:51:0800:04:0200:01:43
53 79JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM11:19:0110101:23:105205:51:4330.7107:14:535304:04:0800:07:0800:03:20
54 48IMANOL BENITO BILBAOENKARTERRI TRIATLOIABM11:25:0110301:23:205005:47:2731.0807:10:476304:14:1400:05:5000:04:14
55 40FRANCESC MELICH CURTOLLICENCIA DE DIAABM11:25:058501:16:025105:49:3530.8907:05:376704:19:2800:04:2500:01:48
56 36MARC BENAVENTE VILLAGRASALLICENCIA DE DIAV1M11:26:033501:05:195305:52:2930.6406:57:487704:28:1500:08:1600:04:34
57 94ARTUR CRUZ BARONCLUB NATACIO MINORISAABM11:27:021800:59:364105:40:1631.7406:39:529304:47:1000:02:5500:02:56
58 30JAVIER SAN MIGUEL ORÚSLLICENCIA DE DIAABM11:27:039001:16:486105:59:3730.0307:16:256004:10:3800:07:3700:05:12
59 127DIEGO RUIZ ARCEINDEPENDENTV1M11:28:026301:10:575605:56:2030.3107:07:176904:20:4500:06:2900:03:22
60 89ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M11:31:054401:06:363105:28:0432.9206:34:4010104:56:2500:06:5100:02:08
61 95ORIOL VALLSINDEPENDENTABM11:32:022301:00:174805:46:3331.1606:46:509104:45:1200:05:1200:02:33
62 57MIQUEL ALIMBAU REVERTEINDEPENDENTV1M11:41:003401:05:025505:54:5630.4306:59:588704:41:0200:06:1900:02:57
63 43ERIK CAZORLA BERNETLLICENCIA DE DIASUB23M11:43:0511101:27:066506:06:5029.4407:33:565804:09:0900:08:1500:04:03
64 63FRANCISCO JAVIER ROSA RUITRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M11:44:009701:19:458706:29:1427.7507:48:594203:55:0100:08:2200:01:49
65 133JAIME GASCÓ COMECHETRISABV1M11:45:057801:15:258106:22:0528.2707:37:305704:07:3500:10:1500:03:34
66 10LUIS ARROYOLLICENCIA DE DIAV2M11:46:028401:15:556806:10:4529.1307:26:406604:19:2200:04:5800:02:48
67 112HUGO FERRÁNDIZ SANROMÀ LLICENCIA DE DIAV1M11:46:056801:12:216406:06:2529.4707:18:467404:27:1900:00:0000:02:29
68 11ADRIAN CANO HERREROSLLICENCIA DE DIAABM11:47:006001:10:089206:31:5027.5607:41:585404:05:0200:06:3700:01:17
69 15DAN SAMSONLLICENCIA DE DIAV2M11:49:024101:06:155705:57:4630.1907:04:019004:45:0100:04:0700:05:16
70 87JOSE JAVIER CARRETO PASCUCLUB TRITRAININGV1M11:49:032901:03:147706:16:0128.7207:19:157804:29:4800:07:2900:02:21
71 122XAVIER FARRÉ BALSÀLLICENCIA DE DIAABM11:50:0210501:23:448306:23:5728.1307:47:415004:02:2100:05:1200:02:44
72 73JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M11:50:037301:13:186206:01:2829.8807:14:468104:35:1700:06:3300:02:03
73 29SEBASTIAN RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M11:50:0411001:26:147506:14:4128.8207:40:555904:09:0900:07:5200:03:47
74 84JOAN DE LA TORRE JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM11:53:057401:13:186906:11:4629.0507:25:047604:28:0100:06:0900:05:37
75 39CRISTIAN BERTOMEU BELLESLLICENCIA DE DIAABM11:54:005701:09:467806:16:1828.7007:26:047504:27:5600:04:0800:01:55
76 68JUAN LUIS QUERO GUERREROCLUB NATACIO SITGESV1M11:55:053001:03:257406:14:3028.8407:17:558404:37:1000:03:2300:01:58
77 37JOSEP MIQUEL BUERA REBULLLLICENCIA DE DIAV1M11:56:0110201:23:155805:59:0330.0807:22:188004:33:4300:00:0000:02:17
78 109OCTAVI GONZALEZ GILABERTLLICENCIA DE DIAABM11:56:046601:11:2310206:41:4726.8807:53:105104:02:5400:02:2900:01:39
79 141CARMEN MARIA PEREZ SERRANLLICENCIA DE DIAABF11:57:0511201:27:198906:29:3527.7207:56:544704:00:1100:04:0800:03:25
80 17OSCAR RODRIGUEZ ORCAJOLLICENCIA DE DIAV1M12:03:038101:15:4010006:39:5927.0007:55:395604:07:2400:07:5500:02:58
81 98VICTOR CAMPOS FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M12:06:019301:18:598806:29:1527.7507:48:146504:17:4700:06:5600:03:03
82 19IVÁN MARTÍN DELGADOLLICENCIA DE DIAV1M12:07:055901:09:577906:17:1528.6307:27:128604:39:5300:05:2200:03:59
83 28ARNAU VAZQUEZ GUERREROLLICENCIA DE DIAABM12:10:0311301:28:467606:15:5128.7307:44:377204:25:2600:05:5800:02:35
84 115SEBASTIÁN VECIANA CALVENTLLICENCIA DE DIAABM12:11:049101:17:129906:39:5127.0107:57:036204:14:0100:05:5000:03:41
85 107SANTI OLIVA LEALLLICENCIA DE DIAABM12:12:006101:10:139506:34:4127.3607:44:547304:27:0600:08:1200:03:59
86 66VICTORIANO CARRASCO PRIETC.E. RAYOTEAMV1M12:12:016201:10:427006:12:3228.9907:23:149504:48:4700:07:5800:02:55
87 58PASCUAL COLLADO VALDESC.N. CATALUNYAV2M12:16:0210401:23:226706:08:1929.3207:31:418904:44:2100:06:3400:05:01
88 88CARLOS ANDRES RAMÍREZ DUACLUB TRIATLON TRES CANTOSV1M12:20:006501:11:145405:53:1730.5707:04:3110905:15:2900:04:0800:04:22
89 80TOMAS LOPEZ CASTELLANOSTRIATHLON VILARENC AQUA CV1M12:20:004001:06:049606:36:4127.2307:42:458504:37:1500:09:3100:04:15
90 130JUAN CARLOS SEMINARIO APETRILAGUNAKV2M12:20:036401:11:129306:32:5927.4807:44:118304:35:5200:00:0000:02:56
91 132ROBERTO RONCHERA RIBERACLUB TRIATLÓ VINARÒSV3M12:23:048201:15:467206:13:1028.9407:28:569904:54:0800:04:5400:03:08
92 108RAFAEL MARTINEZ AGUILALLICENCIA DE DIAV1M12:24:038001:15:368606:26:2027.9607:41:568804:42:0700:04:1300:03:45
93 142ANA MARIA CARRERES TORTOSCICLISTA GUERRER DE MOIXEV1F12:27:0310901:26:1010106:40:1126.9908:06:216804:20:4200:09:0800:05:16
94 31JOSEP FLAQUÉ GIMENEZLLICENCIA DE DIAV2M12:31:057001:12:398006:21:4528.2907:34:2410304:56:4100:06:4200:04:43
95 62DANIEL LOPEZ VICTORICLUB TRIATLO VALLIRANAV1M12:32:046901:12:318206:22:5528.2007:35:2610204:56:3800:10:3600:03:34
96 7ANGEL RAMON RIBELLICENCIA DE DIAV1M12:33:0310801:25:5111407:17:0124.7108:42:523703:50:1100:09:3900:03:53
97 51KENTY SIVERIO DE VERACLUB DEPORTIVO OHANA TRIAV1M12:40:049201:17:259706:37:0927.1907:54:349204:45:3000:02:4000:03:36
98 118ABEL LÓPEZ BOZALLICENCIA DE DIAABM12:43:0111401:28:548506:26:1327.9607:55:079404:47:5400:09:1100:05:21
99 120LUIS JAIME DE ANTONIO RODLLICENCIA DE DIAABM12:45:003301:04:559106:30:1727.6707:35:1210705:09:4800:08:0500:06:30
100 42RUBÉN CAPILLA HAROLLICENCIA DE DIAV1M12:45:028801:16:1910706:57:1425.8808:13:337904:31:2900:07:2400:03:29
101 27JOAN GISBERT CERVERALLICENCIA DE DIAABM12:52:045201:09:0810306:43:2026.7807:52:2810404:59:3600:08:1300:04:18
102 124RAMON TORRO CARCELESCICLISTA GUERRER DE MOIXEV1M12:53:027901:15:309006:29:3927.7207:45:0910605:07:5300:07:1500:04:15
103 138DELIA BANUS PEDRENYCLUB NATACIO SITGESABF12:54:049501:19:3310506:44:5826.6708:04:319604:49:3300:06:1000:01:44
104 103DAVID TRULLENQUE IBÁÑEZLLICENCIA DE DIAV1M13:07:037201:13:0110406:43:4826.7507:56:4910805:10:1400:00:0000:07:33
105 8PAU ARRASTRARIA ORTILLICENCIA DE DIAABM13:07:039601:19:348406:24:1828.1007:43:5211205:23:1100:06:2500:05:07
106 34FRANCISCO JOSÉ ZAFRA HITALLICENCIA DE DIAV2M13:10:018701:16:159406:33:1327.4707:49:2811105:20:3300:10:2600:03:13
107 38NARCIS FRANCH PIÑOLLLICENCIA DE DIAV2M13:18:0310601:24:1910807:02:0225.5908:26:219704:51:4200:10:2900:08:07
108 111MANOLO AUDI VALLSLLICENCIA DE DIAV2M13:19:018301:15:5010606:47:2026.5108:03:1011005:15:5100:08:0700:03:16
109 3ANDREI SEMIANETSLLICENCIA DE DIAV1M13:21:0011501:33:3311307:11:5525.0008:45:288204:35:3200:05:1300:04:37
110 140GEMMA GASA COMPANYSLLICENCIA DE DIAV1F13:25:049801:22:3211107:09:5525.1208:32:279804:52:3700:03:5700:01:49
111 121AARON CARRASCO ALVAREZLLICENCIA DE DIASUB23M13:38:0410001:23:0911507:18:4624.6108:41:5510004:56:0900:04:2000:01:47
112 24ALBERT ORDUÑA GALLEGOLLICENCIA DE DIAABM13:46:049401:19:219806:38:1427.1207:57:3511505:48:2900:07:4200:03:39
113 116JOAN PINA OLLELLICENCIA DE DIAV1M13:51:0311601:35:0111007:09:1625.1608:44:1710505:06:4600:07:2200:04:50
114 12ANDRÉS GÓMEZ MARREROLLICENCIA DE DIAV1M14:08:037501:13:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
115 6DOMÈNEC BOIX MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV2M14:24:019901:22:4310907:08:3425.2008:31:1711605:52:4400:08:5700:04:15
116 23ALVAR CASANOVA CURTOLLICENCIA DE DIAV2M14:28:0510701:24:4111607:19:0624.6008:43:4711405:44:1800:06:1100:02:22
117 14DIOGO LOPES MOREIRALLICENCIA DE DIAABM14:33:0011701:38:4211207:10:3425.0808:49:1611305:43:4400:00:0000:03:04


NF 22JOAQUIM TURON SALVADORLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00001:25:20006:30:0227.6907:55:22000:00:0000:02:5700:03:18
NF 44JUAN ANTONIO DIAZ OLIVAC.D. TRIALHAMBRA GRANADAV1M00:00:00001:12:36006:29:5727.7007:42:33000:00:0000:08:1600:04:57
NF 136GONZALO BLASCO MARTINCCP ANDORRA-TRIATLÓNV1M00:00:00001:05:29005:48:4930.9606:54:18000:00:0000:04:0700:02:28
NF 137CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF00:00:00001:02:08005:48:3030.9906:50:38000:00:0000:01:5500:01:47
NF 65FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M00:00:00000:54:26004:57:0436.3605:51:30000:00:0000:01:3900:02:01
NF 69SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM00:00:00001:04:03005:08:0935.0506:12:12000:00:0000:02:2400:01:01
NF 74ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:00:00000:58:09005:08:5634.9606:07:05000:00:0000:01:5500:01:40
NF 54PEDRO JOSE PRADA SAN ROMAINDEPENDENTV2M00:00:00001:15:46006:30:1027.6807:45:56000:00:0000:04:0600:04:03
NF 96MARC SANGRA LLUCHC.T. PARETS DEL VALLESABM00:00:00000:58:13005:02:4135.6806:00:54000:00:0000:02:4900:02:03
NF 97ALBERT DE LA TORRE JIMENEC.T. PARETS DEL VALLESABM00:00:00001:01:57005:12:1234.5906:14:09000:00:0000:03:4100:01:30
NF 101PAU ALONSO HENZELLICENCIA DE DIAABM00:00:00001:26:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:5900:00:00
NF 110JORDI ROMERA RUÉLLICENCIA DE DIAABM00:00:00001:20:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:08:2200:00:00
NF 5JAVIER MARTÍN ALONSOLLICENCIA DE DIAABM00:00:00001:10:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:07:3800:00:00
NF 13TORIBIO PEREZ PEREZC.D. UNIÓN DE TRIATLETAS V1M00:00:00001:12:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:05:3300:00:00
NF 119DANI HIDALGO LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00001:11:22005:58:5630.0907:10:18000:00:0000:04:3700:05:37
NF 123ANDONI IBARBIA AIZPURUAZKOITRI TRIATLOI KLUBAV1M00:00:00001:00:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4900:00:00
NF 128FRANCISCO ALEO JUANCLUB ATLETISMO PUERTO TORABM00:00:00001:12:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:10:1000:00:00
NF 75NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M00:00:00001:15:21005:39:4031.8006:55:01000:00:0000:09:0400:05:29




NP 64TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M
NP 70JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 53ROBERT MAYORAL SERRANOINDEPENDENTV1M
NP 55XAVIER MURIEL SERRANOINDEPENDENTV1M
NP 16VICTOR SANTALIESTRA CARRELLICENCIA DE DIAABM
NP 93PERE CASAS COLOMERT3 TEAMV1M
NP 2VICTOR PLA BUSTOSLLICENCIA DE DIAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32