RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
305 448 407 41 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:52:07800:07:49100:29:1241.1000:37:01400:15:0600:00:0000:00:00
2 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:52:15400:07:31600:29:4440.3600:37:15200:15:0000:00:0000:00:00
3 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:52:20900:07:52200:29:1641.0000:37:08500:15:1200:00:0000:00:00
4 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:52:46700:07:49300:29:1740.9800:37:061200:15:4000:00:0000:00:00
5 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:52:53500:07:34500:29:4440.3600:37:18900:15:3500:00:0000:00:00
6 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:53:163200:08:30700:29:4640.3100:38:16100:15:0000:00:0000:00:00
7 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:53:33600:07:48400:29:2440.8200:37:122700:16:2100:00:0000:00:00
8 8100GUILLERMO CUCHILLO BERMEJINDEPENDENTABM00:53:482600:08:26800:29:5440.1300:38:20700:15:2800:00:0000:00:00
9 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:53:521100:07:541600:30:2639.4300:38:20800:15:3200:00:0000:00:00
10 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:53:542200:08:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTJNM00:54:031200:07:561700:30:2839.3900:38:241100:15:3900:00:0000:00:00
12 503DANIEL GONZALEZ JIMENEZC.N. MATAROABM00:54:101600:08:131200:30:1439.6900:38:271300:15:4300:00:0000:00:00
13 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:54:171900:08:171400:30:1639.6500:38:331500:15:4400:00:0000:00:00
14 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISAJNM00:54:202400:08:242500:30:5638.7900:39:20300:15:0000:00:0000:00:00
15 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANCDM00:54:372300:08:24900:30:0839.8200:38:321900:16:0500:00:0000:00:00
16 1390JUAN GONZALEZ GARCIAFLOR DE TRIATLÓCDM00:54:481400:07:581800:30:3539.2400:38:332400:16:1500:00:0000:00:00
17 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ FLOR DE TRIATLÓSUB23M00:55:051500:08:121100:30:1439.6900:38:263800:16:3900:00:0000:00:00
18 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLÓJNM00:55:132100:08:213700:31:1438.4200:39:351000:15:3800:00:0000:00:00
19 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M00:55:144300:08:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M00:55:163800:08:452100:30:4738.9800:39:321400:15:4400:00:0000:00:00
21 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZFLOR DE TRIATLÓABM00:55:231000:07:531900:30:3939.1500:38:324900:16:5100:00:0000:00:00
22 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROSUB23M00:55:251700:08:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:55:291800:08:164100:31:2038.3000:39:361700:15:5300:00:0000:00:00
24 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:55:352900:08:291300:30:1539.6700:38:444700:16:5100:00:0000:00:00
25 8105ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLÓABM00:55:413400:08:332900:31:0238.6700:39:352100:16:0600:00:0000:00:00
26 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:55:503000:08:303800:31:1838.3400:39:481800:16:0200:00:0000:00:00
27 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM00:55:583500:08:342800:31:0138.6900:39:352800:16:2300:00:0000:00:00
28 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:144000:08:495200:31:3837.9300:40:271600:15:4700:00:0000:00:00
29 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:56:177100:09:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 315JORDI FERNANDEZ JIMENEZC.N. MATAROABM00:56:193600:08:372700:30:5938.7300:39:364400:16:4300:00:0000:00:00
31 3609MIQUEL ANTUNEZ TIRADOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:56:273300:08:313400:31:1138.4800:39:424500:16:4500:00:0000:00:00
32 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:56:396100:09:203500:31:1338.4400:40:332000:16:0600:00:0000:00:00
33 558MARC FERNANDEZ SERRANOCLUB NATACIO MINORISACDM00:56:41200:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZC.N. MATAROV1M00:56:434500:08:555100:31:3737.9500:40:322200:16:1100:00:0000:00:00
35 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M00:56:455000:09:073600:31:1438.4200:40:213000:16:2400:00:0000:00:00
36 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM00:56:472800:08:283200:31:0938.5200:39:375700:17:1000:00:0000:00:00
37 8106IVAN MUÑOZ TEBARCMG FERRER HOTELSV1M00:56:49100:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM00:57:002700:08:273900:31:1838.3400:39:455900:17:1500:00:0000:00:00
39 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:57:035900:09:174400:31:2338.2400:40:402900:16:2300:00:0000:00:00
40 177ELOI MORAGUES PAÑELLAC.N. CATALUNYAABM00:57:058100:09:432000:30:4738.9800:40:303400:16:3500:00:0000:00:00
41 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:57:065700:09:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 5976ALEX MATESANZ SALVADOT3R TRIATLOSUB23M00:57:107800:09:402200:30:5038.9200:40:303900:16:4000:00:0000:00:00
43 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM00:57:129000:09:522400:30:5038.9200:40:423100:16:3000:00:0000:00:00
44 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAV1M00:57:174800:09:035400:31:4137.8700:40:443300:16:3300:00:0000:00:00
45 8102MOUNIR BEJAOUI RAMOSAD TRIATLÓN ECOSPORT ALCOABM00:57:234900:09:055000:31:3637.9700:40:414100:16:4200:00:0000:00:00
46 2911ADAN HIDALGO AGUILARFLOR DE TRIATLÓABM00:57:266600:09:293100:31:0638.5900:40:354800:16:5100:00:0000:00:00
47 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M00:57:302000:08:175600:31:4637.7800:40:037000:17:2700:00:0000:00:00
48 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:323100:08:304300:31:2138.2800:39:517400:17:4100:00:0000:00:00
49 8101VICTOR VELASCO GARCIAAD TRIATLÓN ECOSPORT ALCOJNM00:57:344100:08:512300:30:5038.9200:39:418500:17:5300:00:0000:00:00
50 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM00:57:376500:09:243300:31:1138.4800:40:355200:17:0200:00:0000:00:00
51 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M00:57:395300:09:124800:31:2938.1200:40:415000:16:5800:00:0000:00:00
52 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:4410200:10:094200:31:2138.2800:41:302300:16:1400:00:0000:00:00
53 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:57:493700:08:396400:32:0137.4800:40:405600:17:0900:00:0000:00:00
54 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:57:574200:08:528100:32:4736.6000:41:392600:16:1800:00:0000:00:00
55 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM00:57:587300:09:362600:30:5838.7500:40:346500:17:2400:00:0000:00:00
56 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:58:026900:09:343000:31:0438.6300:40:386300:17:2400:00:0000:00:00
57 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:58:038400:09:466200:31:5937.5200:41:452500:16:1800:00:0000:00:00
58 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:58:178300:09:455900:31:5237.6600:41:374000:16:4000:00:0000:00:00
59 5726JONATHAN GALAN CARRACEDOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:185600:09:164000:31:1938.3200:40:357600:17:4300:00:0000:00:00
60 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:58:247400:09:374500:31:2438.2200:41:016100:17:2300:00:0000:00:00
61 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM00:58:335800:09:177600:32:4036.7300:41:573500:16:3600:00:0000:00:00
62 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:4310900:10:154700:31:2638.1800:41:415300:17:0200:00:0000:00:00
63 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:459300:09:556800:32:1237.2700:42:073700:16:3800:00:0000:00:00
64 4836ROGER ALBALADEJO CASTANYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:58:486300:09:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:559400:09:574900:31:3537.9900:41:326200:17:2300:00:0000:00:00
66 971ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM00:58:5714900:10:494600:31:2638.1800:42:154200:16:4200:00:0000:00:00
67 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:59:117700:09:395300:31:3837.9300:41:178600:17:5400:00:0000:00:00
68 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM00:59:388700:09:475800:31:5237.6600:41:398800:17:5900:00:0000:00:00
69 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:59:445500:09:157200:32:2936.9400:41:449000:18:0000:00:0000:00:00
70 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM00:59:483900:08:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:4911500:10:238800:32:5436.4700:43:173200:16:3200:00:0000:00:00
72 4539JOAN SOLER GÜELLC.N. VIC-ETBABM00:59:546700:09:306900:32:1737.1700:41:479500:18:0700:00:0000:00:00
73 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:5612000:10:285500:31:4237.8500:42:107700:17:4600:00:0000:00:00
74 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM01:00:0013000:10:387800:32:4036.7300:43:184300:16:4200:00:0000:00:00
75 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M01:00:007000:09:357000:32:1837.1500:41:539600:18:0700:00:0000:00:00
76 1038PAU NUALART NIETOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:154400:08:556300:32:0037.5000:40:5515000:19:2000:00:0000:00:00
77 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:00:2210700:10:126700:32:0537.4000:42:179400:18:0500:00:0000:00:00
78 2991ANTONI CAPELL BUENDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:00:2413600:10:427400:32:3436.8500:43:165500:17:0800:00:0000:00:00
79 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM01:00:271300:07:5811300:33:4535.5600:41:4311800:18:4400:00:0000:00:00
80 8103BORJA REDONDO BETANZOSAD TRIATLÓN ECOSPORT ALCOABM01:00:3518700:11:195700:31:5137.6800:43:106700:17:2500:00:0000:00:00
81 600SERGI MARTINEZ VALENTINC.E.E. SANT GERVASICDM01:00:378500:09:466000:31:5337.6400:41:3912300:18:5800:00:0000:00:00
82 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:00:399100:09:538400:32:5036.5500:42:438700:17:5600:00:0000:00:00
83 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:00:409600:10:008200:32:4836.5900:42:488300:17:5200:00:0000:00:00
84 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:4810100:10:086100:31:5737.5600:42:0511600:18:4300:00:0000:00:00
85 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:5311300:10:229500:33:0736.2400:43:296600:17:2400:00:0000:00:00
86 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:00:5614200:10:457100:32:2337.0600:43:087800:17:4800:00:0000:00:00
87 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:01:028900:09:517700:32:4036.7300:42:3110600:18:3100:00:0000:00:00
88 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:01:097200:09:3610500:33:3235.7900:43:089100:18:0100:00:0000:00:00
89 620MARC MARTIN CLOTATRICBM-CALELLASUB23M01:01:1019500:11:258000:32:4536.6400:44:105100:17:0000:00:0000:00:00
90 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF01:01:106400:09:2211400:33:4635.5400:43:089200:18:0200:00:0000:00:00
91 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:01:1112800:10:367900:32:4436.6600:43:208200:17:5100:00:0000:00:00
92 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:01:122500:08:2511100:33:3635.7100:42:0113900:19:1100:00:0000:00:00
93 5959ARNAU NÁJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M01:01:2010300:10:1013100:34:2234.9200:44:324600:16:4800:00:0000:00:00
94 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:01:2519100:11:219000:32:5836.4000:44:195400:17:0600:00:0000:00:00
95 8104MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM01:01:2510600:10:126500:32:0337.4400:42:1513500:19:1000:00:0000:00:00
96 1524DAVID GARCIA JIMENEZVILADECANS TRIATLOABM01:01:4119800:11:3210600:33:3235.7900:45:043600:16:3700:00:0000:00:00
97 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:01:4615500:10:537300:32:3236.8900:43:2510000:18:2100:00:0000:00:00
98 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M01:01:507900:09:4011200:33:4135.6300:43:2110500:18:2900:00:0000:00:00
99 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM01:01:556000:09:1810300:33:2635.8900:42:4413800:19:1100:00:0000:00:00
100 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:5812300:10:3211900:34:0235.2600:44:346400:17:2400:00:0000:00:00
101 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:02:0114800:10:4810900:33:3535.7300:44:237300:17:3800:00:0000:00:00
102 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M01:02:0314100:10:447500:32:3736.7900:43:2111400:18:4200:00:0000:00:00
103 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:02:066200:09:2112100:34:0635.1900:43:2711000:18:3900:00:0000:00:00
104 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:02:119800:10:0510100:33:2435.9300:43:2911500:18:4200:00:0000:00:00
105 1547ALBERTO GONZALEZ RAMIREZCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:02:144600:09:0110200:33:2435.9300:42:2517100:19:4900:00:0000:00:00
106 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:02:2010400:10:1114100:34:4334.5700:44:546800:17:2600:00:0000:00:00
107 2528MARC PUJADAS BUJALDÓNGAVA TRIATLOCDM01:02:295200:09:119400:33:0636.2500:42:1719500:20:1200:00:0000:00:00
108 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM01:02:3024500:12:138300:32:5036.5500:45:036900:17:2700:00:0000:00:00
109 2694JAVIER BERTOS GONZÁLEZC.N. BADALONAABM01:02:3121200:11:499100:33:0136.3500:44:507500:17:4100:00:0000:00:00
110 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:02:3322000:11:559300:33:0436.2900:44:597200:17:3400:00:0000:00:00
111 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:02:3617700:11:099700:33:1236.1400:44:219900:18:1500:00:0000:00:00
112 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM01:02:398600:09:4715700:35:0434.2200:44:517900:17:4800:00:0000:00:00
113 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM01:02:399900:10:0610000:33:2335.9500:43:2913700:19:1000:00:0000:00:00
114 3185ORIOL CASULLERAS CHALAUXC.N. VIC-ETBSUB23M01:02:4118900:11:208900:32:5536.4600:44:1510300:18:2600:00:0000:00:00
115 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:02:4217400:11:0811500:33:4635.5400:44:548000:17:4800:00:0000:00:00
116 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM01:02:446800:09:309200:33:0236.3300:42:3219300:20:1200:00:0000:00:00
117 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:02:475400:09:1413000:34:2034.9500:43:3414100:19:1300:00:0000:00:00
118 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:02:5712700:10:358600:32:5336.4900:43:2815400:19:2900:00:0000:00:00
119 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:02:575100:09:0817800:35:4133.6300:44:499700:18:0800:00:0000:00:00
120 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMJNM01:03:0515600:10:5312700:34:0935.1400:45:029300:18:0300:00:0000:00:00
121 2889ADRIÀ COSTA SANTAMARIAABSOLUT SPORTJNM01:03:0510800:10:126600:32:0437.4200:42:1622500:20:4900:00:0000:00:00
122 3837PEDRO HARO ORTEGAPRAT TRIATLO 1994ABM01:03:137600:09:3815200:35:0034.2900:44:3810800:18:3500:00:0000:00:00
123 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM01:03:1722100:11:558700:32:5336.4900:44:4810400:18:2900:00:0000:00:00
124 3306FRANK LINARES DIAZ G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:03:1914700:10:4812600:34:0835.1600:44:5610200:18:2300:00:0000:00:00
125 566RUBÉN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:03:2312400:10:3312300:34:0735.1700:44:4011700:18:4300:00:0000:00:00
126 7215SALVADOR LLOBET MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAJNM01:03:2723000:12:0512500:34:0835.1600:46:135800:17:1400:00:0000:00:00
127 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:03:3218800:11:209800:33:1836.0400:44:3812200:18:5400:00:0000:00:00
128 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:03:3213300:10:418500:32:5136.5300:43:3218500:20:0000:00:0000:00:00
129 2786RAUL GONZALEZ LOPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:03:3518200:11:1115500:35:0134.2700:46:126000:17:2300:00:0000:00:00
130 2954MARC LLONCH BLANQUECLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:03:3611800:10:2513800:34:4034.6200:45:0510700:18:3100:00:0000:00:00
131 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:03:437500:09:3711000:33:3535.7300:43:1220600:20:3100:00:0000:00:00
132 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:03:468000:09:4114400:34:4934.4700:44:3014600:19:1600:00:0000:00:00
133 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM01:03:5417500:11:0810400:33:3135.8000:44:3914300:19:1500:00:0000:00:00
134 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:04:0019400:11:2416100:35:0834.1600:46:327100:17:2800:00:0000:00:00
135 3486MIGUEL DE PABLO MADRIDC.E.T. DISTANCEABM01:04:1613800:10:4313200:34:2334.9000:45:0613600:19:1000:00:0000:00:00
136 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M01:04:1911200:10:2013300:34:2734.8300:44:4715900:19:3200:00:0000:00:00
137 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESV1M01:04:204700:09:0213700:34:3834.6500:43:4021800:20:4000:00:0000:00:00
138 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:04:2013700:10:4311800:33:5435.4000:44:3716500:19:4300:00:0000:00:00
139 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:04:2121100:11:4913900:34:4134.6000:46:308100:17:5100:00:0000:00:00
140 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:04:2517000:11:0210700:33:3435.7500:44:3617200:19:4900:00:0000:00:00
141 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISAJNF01:04:2611100:10:1712400:34:0735.1700:44:2418600:20:0200:00:0000:00:00
142 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:04:2615900:10:5516900:35:3233.7700:46:278900:17:5900:00:0000:00:00
143 2424MARC CARRERAS SALINASCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:04:2618300:11:1215900:35:0634.1900:46:189800:18:0800:00:0000:00:00
144 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM01:04:2716300:10:5713400:34:2734.8300:45:2412800:19:0300:00:0000:00:00
145 3124IÑAKI ERAZO MARTÍNEZC.E. MEDITERRANIABM01:04:3920300:11:379600:33:0836.2200:44:4518000:19:5400:00:0000:00:00
146 1324OSCAR AYBAR TOLDRÀCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:04:3922600:12:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
147 1328VICTOR BERMUDEZ MELLADOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:04:3915700:10:5415000:34:5734.3300:45:5112000:18:4800:00:0000:00:00
148 3750RAMON MONTEJANO MORESOITRIATLETES SOLIDARISABM01:04:5116200:10:5612000:34:0535.2100:45:0117500:19:5000:00:0000:00:00
149 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONC.E. VILA OLIMPICAABM01:05:0317800:11:1013600:34:3534.7000:45:4514900:19:1800:00:0000:00:00
150 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:05:0620900:11:4713500:34:2934.8000:46:1612100:18:5000:00:0000:00:00
151 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:05:0711000:10:1612900:34:1934.9700:44:3520800:20:3200:00:0000:00:00
152 2975IVAN RODENAS GONZALEZC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:05:1029300:13:261000:30:1439.6900:43:4026100:21:3000:00:0000:00:00
153 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M01:05:1515800:10:5514600:34:5134.4300:45:4615300:19:2900:00:0000:00:00
154 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:05:1817600:11:0910800:33:3435.7500:44:4321300:20:3500:00:0000:00:00
155 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESCDM01:05:219500:09:5819900:36:1433.1200:46:1213400:19:0900:00:0000:00:00
156 1785GABRIEL CAMPISTOL PRUJACLUB NATACIO BANYOLESABM01:05:2219900:11:3314500:34:5034.4500:46:2312400:18:5900:00:0000:00:00
157 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTSUB23F01:05:2421900:11:5514800:34:5234.4200:46:4710900:18:3700:00:0000:00:00
158 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF01:05:2823400:12:0612200:34:0635.1900:46:1214700:19:1600:00:0000:00:00
159 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:05:3114500:10:4711600:33:4735.5200:44:3423400:20:5700:00:0000:00:00
160 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M01:05:3315400:10:5314700:34:5234.4200:45:4517000:19:4800:00:0000:00:00
161 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDENTV1M01:05:3710500:10:1117400:35:3633.7100:45:4717400:19:5000:00:0000:00:00
162 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:05:4410000:10:0716000:35:0734.1700:45:1420300:20:3000:00:0000:00:00
163 552JUAN CARLOS GARCIA GALINDINDEPENDENTV2M01:05:5318600:11:1918500:35:4633.5500:47:0511900:18:4800:00:0000:00:00
164 3610MARCOS PALOMERO HERNÁNDEZITRIATLETES SOLIDARISABM01:05:5321800:11:5415100:34:5834.3200:46:5212600:19:0100:00:0000:00:00
165 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:05:5718000:11:1117700:35:4033.6400:46:5113100:19:0600:00:0000:00:00
166 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF01:05:5816000:10:5517000:35:3333.7600:46:2815800:19:3000:00:0000:00:00
167 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:5813900:10:4411700:33:5235.4300:44:3625100:21:2200:00:0000:00:00
168 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:58300:01:3035400:43:2327.6600:44:5324000:21:0500:00:0000:00:00
169 842JAVIER CATASUS BRISEC.N. CATALUNYAV2M01:06:0116900:11:0212800:34:1135.1000:45:1322400:20:4800:00:0000:00:00
170 8147ADRIAN PEULA ALLOZALLICENCIA DE DIAABM01:06:0611600:10:2421600:36:3332.8300:46:5713300:19:0900:00:0000:00:00
171 3652ANGELLA RODRIGUEZ RAMIREZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:06:1412500:10:3519400:36:0433.2700:46:3916100:19:3500:00:0000:00:00
172 3320ALEXANDRA CASSAN-FERRIERC.N. MATAROABF01:06:1515300:10:5217900:35:4133.6300:46:3316400:19:4200:00:0000:00:00
173 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:06:1717200:11:0616500:35:1833.9900:46:2417900:19:5300:00:0000:00:00
174 3173MARC DÓNIGA MARTINEZC.N. SABADELLCDM01:06:199700:10:0219800:36:1233.1500:46:1419000:20:0500:00:0000:00:00
175 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:06:2520200:11:3617300:35:3633.7100:47:1214200:19:1300:00:0000:00:00
176 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:06:3820500:11:3916300:35:0934.1400:46:4817700:19:5000:00:0000:00:00
177 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M01:06:5127500:13:1115400:35:0034.2900:48:1111100:18:4000:00:0000:00:00
178 3749ORIOL GONZÁLEZ MISERACHSCLUB TRI5UABM01:06:5316500:10:5822300:36:4432.6700:47:4214000:19:1100:00:0000:00:00
179 8137ALBERT MAS MONTAÑÉSLLICENCIA DE DIASUB23M01:07:0023700:12:0819700:36:1133.1600:48:1911200:18:4100:00:0000:00:00
180 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAABM01:07:0212100:10:3017100:35:3433.7400:46:0423500:20:5800:00:0000:00:00
181 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M01:07:0324600:12:1422900:36:5632.4900:49:108400:17:5300:00:0000:00:00
182 737JUAN CARLOS ANGULO VALDEAC.E. TRIATHLONBCNV1M01:07:0421400:11:5118100:35:4333.6000:47:3415500:19:3000:00:0000:00:00
183 3109RICARDO GALINDO PINEDATRANSTRIATLONABM01:07:0718400:11:139900:33:1936.0200:44:3231200:22:3500:00:0000:00:00
184 2958ORIOL OLIVAN JORBACLUB NATACIO RUBIABM01:07:128200:09:4427300:38:4730.9400:48:3111300:18:4100:00:0000:00:00
185 2294JOSE RUIZ NIETOTRIATLO L´HOSPITALETABM01:07:1616800:11:0014300:34:4834.4800:45:4825900:21:2800:00:0000:00:00
186 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:07:1616700:10:5916700:35:3033.8000:46:2922100:20:4700:00:0000:00:00
187 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:07:1920400:11:3815600:35:0334.2400:46:4121500:20:3800:00:0000:00:00
188 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:07:2216600:10:5922700:36:5132.5600:47:5016000:19:3200:00:0000:00:00
189 7214GABRIEL GREGORI MANZANOLLICENCIA DE DIAABM01:07:2529400:13:2714000:34:4134.6000:48:0814800:19:1700:00:0000:00:00
190 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V3M01:07:2617900:11:1114200:34:4434.5500:45:5526300:21:3100:00:0000:00:00
191 344PAU CHICHARRO LOPEZCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:07:279200:09:5323400:37:0432.3700:46:5720400:20:3000:00:0000:00:00
192 1286SIXTO RODRIGO GARCIAINDEPENDENTV1M01:07:3634400:14:431500:30:1639.6500:44:5931400:22:3700:00:0000:00:00
193 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF01:07:4716400:10:5817500:35:3933.6600:46:3724200:21:1000:00:0000:00:00
194 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM01:07:4918500:11:1419200:36:0233.3000:47:1621000:20:3300:00:0000:00:00
195 3581ROGER GALVANY GALOBARDESC.N. VIC-ETBABM01:07:5024200:12:1020900:36:2532.9500:48:3514500:19:1500:00:0000:00:00
196 1349ALBERT GARCIA BORRÀSTGCBINNABM01:07:5025200:12:3120200:36:1733.0700:48:4812700:19:0200:00:0000:00:00
197 3129ORIOL RUBIO CARBOINDEPENDENTV1M01:07:5020800:11:4520500:36:1933.0400:48:0416800:19:4600:00:0000:00:00
198 3710JOSE IGNACIO TEJEDOR ARROINDEPENDENTV1M01:07:5111700:10:2421400:36:3232.8500:46:5623000:20:5500:00:0000:00:00
199 3437JORGE SALIDO PINILLAC.N. BADALONAV2M01:07:5523300:12:0617600:35:4033.6400:47:4619100:20:0900:00:0000:00:00
200 3701ALBERT ASENSIO PUGETCLUB TRI5UABM01:07:5913200:10:4026000:38:1831.3300:48:5812500:19:0100:00:0000:00:00
201 419ANDRÉS GARCÍA RODRÍGUEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:08:0626700:13:0122200:36:4432.6700:49:4510100:18:2100:00:0000:00:00
202 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDENTV1M01:08:0823900:12:0921300:36:2932.8900:48:3815700:19:3000:00:0000:00:00
203 3753MARIA JOSÉ MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:08:108800:09:5022800:36:5232.5500:46:4226000:21:2800:00:0000:00:00
204 3062BORJA LOPEZ VILACLUB TRIATLO TARRAGONAABM01:08:1024400:12:1220400:36:1933.0400:48:3116300:19:3900:00:0000:00:00
205 3026JOSÉ RAMON GONZÁLEZ REYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:1524000:12:0920700:36:2332.9800:48:3216600:19:4300:00:0000:00:00
206 7199ATHOS PAGNAMENTALLICENCIA DE DIAABM01:08:1728000:13:1415300:35:0034.2900:48:1418800:20:0300:00:0000:00:00
207 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:08:1813500:10:4218800:35:5533.4100:46:3726900:21:4100:00:0000:00:00
208 2657ADRIÀ VALVERDE MOLINAC.N. BADALONASUB23M01:08:1914400:10:4723300:36:5932.4500:47:4621100:20:3300:00:0000:00:00
209 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:08:2420600:11:4519000:36:0033.3300:47:4521600:20:3900:00:0000:00:00
210 2943MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCHC.E. RAYOTEAMSUB23F01:08:3026200:12:5116400:35:1634.0300:48:0720100:20:2300:00:0000:00:00
211 17JESSICA BRILLAS FERNANDEZC.N. MATAROSUB23F01:08:3414300:10:4618400:35:4433.5800:46:3028800:22:0400:00:0000:00:00
212 3478JACOB ROMAN DURANCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M01:08:3817100:11:0524400:37:2932.0100:48:3418900:20:0400:00:0000:00:00
213 3121ORIOL MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM01:08:4316100:10:5526400:38:2031.3000:49:1515200:19:2800:00:0000:00:00
214 3281JOAN TARRATS BAGETCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:4512600:10:3524500:37:3131.9900:48:0621700:20:3900:00:0000:00:00
215 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:08:5612900:10:3716800:35:3033.8000:46:0732400:22:4900:00:0000:00:00
216 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF01:08:5713400:10:4224300:37:2932.0100:48:1122000:20:4600:00:0000:00:00
217 8129VICTOR PEREZ GRAULLICENCIA DE DIAABM01:08:5718100:11:1118200:35:4333.6000:46:5428700:22:0300:00:0000:00:00
218 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M01:09:0528500:13:1818600:35:4933.5000:49:0718200:19:5800:00:0000:00:00
219 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:09:1028100:13:1415800:35:0534.2000:48:1922800:20:5100:00:0000:00:00
220 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF01:09:1213100:10:3825500:38:0231.5500:48:4020900:20:3200:00:0000:00:00
221 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:09:2621600:11:5326800:38:2831.2000:50:2113000:19:0500:00:0000:00:00
222 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F01:09:3919000:11:2019300:36:0333.2900:47:2329900:22:1600:00:0000:00:00
223 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:09:3925300:12:3318300:35:4433.5800:48:1725200:21:2200:00:0000:00:00
224 7219SERGIO HERNÁN LUNA LLICENCIA DE DIAABM01:09:5331500:13:5518000:35:4233.6100:49:3719800:20:1600:00:0000:00:00
225 7210ÀNGEL PIZARRO RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:09:5429100:13:2523600:37:0932.3000:50:3415100:19:2000:00:0000:00:00
226 2074ALBERT ESPEJO CAÑELLASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:09:5519200:11:2114900:34:5634.3500:46:1734200:23:3800:00:0000:00:00
227 3235ALBERT PERXACHS PLANASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:09:5527800:13:1321500:36:3232.8500:49:4519200:20:1000:00:0000:00:00
228 7208PAU LOPEZ ROIGLLICENCIA DE DIAABM01:09:5827700:13:1223700:37:1032.2900:50:2216200:19:3600:00:0000:00:00
229 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:10:0629700:13:3021700:36:3332.8300:50:0318700:20:0300:00:0000:00:00
230 2242JOAN POL IVORRA IDAÑEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:10:0729800:13:3024600:37:3331.9600:51:0312900:19:0400:00:0000:00:00
231 8146TONI BOSCH LLONCHLLICENCIA DE DIAJNM01:10:0730100:13:3221800:36:3632.7900:50:0818400:19:5900:00:0000:00:00
232 1816NATALIA BADIA BUSQUETSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:10:0923500:12:0623000:36:5632.4900:49:0224100:21:0700:00:0000:00:00
233 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLCDM01:10:1115100:10:5123900:37:1532.2100:48:0629000:22:0500:00:0000:00:00
234 3147ISMAEL MARTINEZ ADANINDEPENDENTV1M01:10:1825700:12:3819100:36:0233.3000:48:4026800:21:3800:00:0000:00:00
235 8131JUAN CARLOS MOJICA PEREZLLICENCIA DE DIAV1M01:10:2119700:11:3225600:38:0431.5200:49:3621900:20:4500:00:0000:00:00
236 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:10:3125500:12:3321000:36:2632.9400:48:5926500:21:3200:00:0000:00:00
237 7218MARC SALA FARGASLLICENCIA DE DIAABM01:10:3734600:14:4622000:36:4332.6800:51:2913200:19:0800:00:0000:00:00
238 3292VICENT PASCUAL COLOMERCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:10:3726300:12:5325100:37:4831.7500:50:4118100:19:5600:00:0000:00:00
239 8135XÈNIA MOURELO VELASCOLLICENCIA DE DIAABF01:10:3924900:12:1824900:37:4531.7900:50:0321400:20:3600:00:0000:00:00
240 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M01:10:4226100:12:5019600:36:0433.2700:48:5427400:21:4800:00:0000:00:00
241 3840CARLOS CENTELLA CARNEREROCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:10:4620100:11:3426700:38:2431.2500:49:5822300:20:4800:00:0000:00:00
242 2114PERE FRANCITORRA FERRERC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:10:5515000:10:5025900:38:1331.4000:49:0327600:21:5200:00:0000:00:00
243 3801ANDREU BATALLA LAPEYRACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:10:5723100:12:0523100:36:5732.4800:49:0227900:21:5500:00:0000:00:00
244 1241GERMAN MARQUEZ CARRASCOCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:11:0230500:13:4022500:36:4932.5900:50:2921200:20:3300:00:0000:00:00
245 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:11:0311400:10:2226100:38:1931.3200:48:4130500:22:2200:00:0000:00:00
246 7189ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M01:11:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
247 3711JESÚS PABLO GONZALEZ VILLC. TRIATLO MONTORNESABM01:11:0619300:11:2225000:37:4831.7500:49:1028000:21:5600:00:0000:00:00
248 8148JAVIER SOLDADO PRESUMIDOLLICENCIA DE DIAABM01:11:0722500:12:0025800:38:0531.5100:50:0523700:21:0200:00:0000:00:00
249 598PEDRO JOSÉ PRADA SAN ROMÁINDEPENDENTV2M01:11:1025800:12:4027700:39:0030.7700:51:4015600:19:3000:00:0000:00:00
250 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF01:11:1026600:12:5819500:36:0433.2700:49:0229400:22:0800:00:0000:00:00
251 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:11:1629500:13:2823200:36:5932.4500:50:2722600:20:4900:00:0000:00:00
252 1092JOSEP SALMORAL GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:1625600:12:3720300:36:1833.0600:48:5530400:22:2100:00:0000:00:00
253 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:11:1715200:10:5226600:38:2331.2600:49:1528500:22:0200:00:0000:00:00
254 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZCERDANYOLA CHCDM01:11:1926000:12:4124200:37:2732.0400:50:0824300:21:1100:00:0000:00:00
255 8132ÓSCAR SALCEDO YEPESLLICENCIA DE DIAABM01:11:2420000:11:3327900:39:0330.7300:50:3622200:20:4800:00:0000:00:00
256 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:11:2729000:13:2418700:35:5433.4300:49:1829500:22:0900:00:0000:00:00
257 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:11:2828400:13:1822400:36:4832.6100:50:0624900:21:2200:00:0000:00:00
258 858JOAN PÉREZ LÓPEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:11:3122300:11:5925200:37:4831.7500:49:4727200:21:4400:00:0000:00:00
259 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV2M01:11:3126800:13:0424000:37:2332.1000:50:2723900:21:0400:00:0000:00:00
260 3257MARC CALDINO MARTINEZC.E. NO TE PARESABM01:11:3522900:12:0429200:39:4130.2400:51:4517600:19:5000:00:0000:00:00
261 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M01:11:3528800:13:2216600:35:2433.9000:48:4632300:22:4900:00:0000:00:00
262 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDENTV2M01:11:3724700:12:1622600:36:4932.5900:49:0531100:22:3200:00:0000:00:00
263 5566JOSE CARLOS REGUEIRAINDEPENDENTABM01:11:3934300:14:4118900:35:5633.4000:50:3723600:21:0200:00:0000:00:00
264 2376ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:11:4329600:13:2920800:36:2432.9700:49:5327500:21:5000:00:0000:00:00
265 3626GUILLEM VILLANUEVA URBANC.E. RAYOTEAMJNM01:11:5914600:10:4717200:35:3533.7200:46:2237300:25:3700:00:0000:00:00
266 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF01:12:0826500:12:5521100:36:2732.9200:49:2232000:22:4600:00:0000:00:00
267 7207KOEN VAN GOUBERGENLLICENCIA DE DIAV1M01:12:0832300:14:0522100:36:4432.6700:50:4924700:21:1900:00:0000:00:00
268 8127MARCOS COLOMA MENGUALLLICENCIA DE DIAABM01:12:1037000:15:3016200:35:0834.1600:50:3826400:21:3200:00:0000:00:00
269 4767CARLOS MALDONADO ESTEBANCLUB NATACIO SITGESV1M01:12:1725000:12:1928800:39:2930.3900:51:4820200:20:2900:00:0000:00:00
270 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM01:12:2424300:12:1121200:36:2932.8900:48:4034600:23:4400:00:0000:00:00
271 8136POL BREMONLLICENCIA DE DIAV2M01:12:2723800:12:0926200:38:1931.3200:50:2828100:21:5900:00:0000:00:00
272 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:12:3323600:12:0723500:37:0732.3300:49:1433400:23:1900:00:0000:00:00
273 3631LEE EASONCLUB NATACIO SITGESABM01:12:3532700:14:0920000:36:1533.1000:50:2429700:22:1100:00:0000:00:00
274 3731MARIA BOIX FRIASC.E. KATOA BARCELONAABF01:12:3922200:11:5824700:37:4131.8400:49:3932800:23:0000:00:0000:00:00
275 7221RICARDO ANDRES NUNO LLICENCIA DE DIAABM01:12:4227100:13:0825300:37:5231.6900:51:0027000:21:4200:00:0000:00:00
276 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:12:4422400:11:5925700:38:0531.5100:50:0431600:22:4000:00:0000:00:00
277 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M01:12:4721300:11:5030200:39:5330.0900:51:4323800:21:0400:00:0000:00:00
278 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:12:5227400:13:1021900:36:3832.7600:49:4833000:23:0400:00:0000:00:00
279 5102MCARME ARJÓ GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:12:5223200:12:0527200:38:3731.0700:50:4229600:22:1000:00:0000:00:00
280 8114CARLOS CLOSA BOXOLLICENCIA DE DIAV1M01:12:5328600:13:2229500:39:4430.2000:53:0616900:19:4700:00:0000:00:00
281 7216EDUARD VILA CARALLLICENCIA DE DIAV2M01:12:5531600:13:5624100:37:2332.1000:51:1926600:21:3600:00:0000:00:00
282 1410SARAH FURLAN AMARANTEC.E. VILA OLIMPICAABF01:13:0031200:13:5423800:37:1132.2700:51:0527800:21:5500:00:0000:00:00
283 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM01:13:1027200:13:0828900:39:3030.3800:52:3820700:20:3200:00:0000:00:00
284 6065ZAIDA JURADO SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABF01:13:1824800:12:1626300:38:1931.3200:50:3531800:22:4300:00:0000:00:00
285 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:13:1929900:13:3027600:38:5830.8000:52:2822700:20:5100:00:0000:00:00
286 1050FRANCESC NAVARRO I PLATERC.N. MOLINS DE REIV2M01:13:2327600:13:1232200:40:5629.3200:54:0814400:19:1500:00:0000:00:00
287 7213ANTONI LORENZO LLAMBRICHLLICENCIA DE DIAABM01:13:2732400:14:0727800:39:0030.7700:53:0720000:20:2000:00:0000:00:00
288 7190NICO ADELL TOMASC.T. JIJI-JAJA VINARÒSCDM01:13:2728300:13:1531100:40:2129.7400:53:3617800:19:5100:00:0000:00:00
289 7198SANDRO FERNÁNDEZ FERNÁNDELLICENCIA DE DIAV1M01:13:2927900:13:1327400:38:5330.8600:52:0625400:21:2300:00:0000:00:00
290 2226JURI FARRÚS ROCACLUB NATACIO SITGESABM01:13:3421500:11:5226500:38:2031.3000:50:1233700:23:2200:00:0000:00:00
291 6187MARINA LLADÓ PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF01:13:3914000:10:4425400:38:0231.5500:48:4635800:24:5300:00:0000:00:00
292 8115CARLOS APARICIO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:13:5933700:14:3220100:36:1633.0900:50:4833200:23:1100:00:0000:00:00
293 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:14:0125100:12:2929900:39:4830.1500:52:1727100:21:4400:00:0000:00:00
294 5557IVÁN GONZÁLEZ GÁZQUEZCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:14:1331900:13:5928400:39:1830.5300:53:1723300:20:5600:00:0000:00:00
295 1866ANTONIA CANO ALARCÓNC.E. RAYOTEAMV1F01:14:1428900:13:2430300:39:5430.0800:53:1823200:20:5600:00:0000:00:00
296 7196ALBERT ALONSO TELLOLLICENCIA DE DIAABM01:14:2634500:14:4420600:36:2033.0300:51:0433800:23:2200:00:0000:00:00
297 3461NOÉ JIMÉNEZ ZARAGÜETACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:14:2629200:13:2527000:38:3231.1400:51:5730800:22:2900:00:0000:00:00
298 3739CLAUDIA BALLESTE FERRERCLUB NATACIO VALLDOREIXJNF01:14:3217300:11:0728500:39:1930.5200:50:2634900:24:0600:00:0000:00:00
299 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLÓ ATLESV1F01:14:3721700:11:5327100:38:3631.0900:50:2935200:24:0800:00:0000:00:00
300 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:14:4836300:15:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
301 7206ESPE BERNAT COSTALLICENCIA DE DIAV1F01:14:5335600:14:5929300:39:4230.2300:54:4119600:20:1200:00:0000:00:00
302 3718PEDRO NOFRE ROMERAC.E. MEDITERRANIABM01:15:0225400:12:3329400:39:4330.2100:52:1632100:22:4600:00:0000:00:00
303 3179SALVADOR MAS CAPDEVILAINDEPENDENTABM01:15:0627000:13:0731400:40:3729.5400:53:4425000:21:2200:00:0000:00:00
304 634MARC CANO CANALFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:15:1231700:13:5728100:39:0930.6500:53:0629300:22:0600:00:0000:00:00
305 7197MATTEO BESTETTILLICENCIA DE DIAABM01:15:1235900:15:0629700:39:4730.1600:54:5319900:20:1900:00:0000:00:00
306 2679ERIC SAMPER HURTADOC.N. BADALONAABM01:15:1333400:14:2428700:39:2630.4300:53:5025500:21:2300:00:0000:00:00
307 2346CARLA ALEMANY PÉREZC.A. IGUALADACDF01:15:1619600:11:2633000:41:5628.6200:53:2227700:21:5400:00:0000:00:00
308 2616DANIEL JIMENEZ MARTINCLUB NATACIO RUBIV1M01:15:2026900:13:0430700:40:1029.8800:53:1429200:22:0600:00:0000:00:00
309 7209GUILLERMO MARCET SEÑORLLICENCIA DE DIAABM01:15:2534100:14:3728600:39:2530.4400:54:0225600:21:2300:00:0000:00:00
310 3705WALTER QUINTERO ROSSIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:15:2832200:14:0330000:39:4930.1400:53:5226700:21:3600:00:0000:00:00
311 1049JOSÉ JUAN MURCIA NICOLÁSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:4512200:10:3124800:37:4431.8000:48:1538300:27:3000:00:0000:00:00
312 3293AIDA APARISI MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:15:4936800:15:2428000:39:0630.6900:54:3024600:21:1900:00:0000:00:00
313 8130DAVID GOMEZ VALLEJOLLICENCIA DE DIAV1M01:15:5431300:13:5433700:42:1128.4500:56:0517300:19:4900:00:0000:00:00
314 2521JUAN JOSÉ PALMERO TINOCOGAVA TRIATLOABM01:16:0030700:13:4030400:39:5630.0500:53:3630600:22:2400:00:0000:00:00
315 2180JOAN CONESA BALAGUÉCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:16:0930400:13:3631300:40:3029.6300:54:0628600:22:0300:00:0000:00:00
316 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:16:1430900:13:4629000:39:3630.3000:53:2232700:22:5200:00:0000:00:00
317 5057GABRIELLA BUCCIC.N. MATAROABF01:16:2538800:16:3626900:38:3231.1400:55:0824400:21:1700:00:0000:00:00
318 3642CARLA DELGADO GONZÁLEZCLUB NATACIO SITGESABF01:16:3034700:14:4727500:38:5430.8500:53:4132500:22:4900:00:0000:00:00
319 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F01:16:4035200:14:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
320 5982LUIS MIGUEL GOMEZ VALLEJOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:16:4435300:14:5532300:40:5729.3000:55:5222900:20:5200:00:0000:00:00
321 8145MARC FERNÁNDEZ I COSTALLICENCIA DE DIAABM01:16:5338900:16:3629600:39:4630.1800:56:2220500:20:3100:00:0000:00:00
322 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:16:5535500:14:5930100:39:5130.1100:54:5029100:22:0500:00:0000:00:00
323 8143MANUEL LOPEZ RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:0337100:15:3630600:40:0929.8900:55:4524500:21:1800:00:0000:00:00
324 1424TONI CABRERA GALLEGOCLUB TRI5UV1M01:17:1931400:13:5532600:41:2329.0000:55:1828400:22:0100:00:0000:00:00
325 1821MIREIA CAVERO SIBERAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:17:2911900:10:2534600:42:5028.0200:53:1535300:24:1400:00:0000:00:00
326 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLÓ ATLESV2F01:17:3027300:13:0834700:42:5128.0000:55:5926200:21:3100:00:0000:00:00
327 1314MARIO FERNÁNDEZ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ ATLESV1M01:17:3921000:11:4830800:40:1229.8500:52:0037400:25:3900:00:0000:00:00
328 8117PAU MILLET LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:4022700:12:0231700:40:4429.4600:52:4636000:24:5400:00:0000:00:00
329 7222RUBÉN LÓPEZ LÓPEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:17:4538200:16:0830900:40:1329.8400:56:2125700:21:2400:00:0000:00:00
330 6044GINA CANSECO RIBASC.E. VILA OLIMPICAABF01:17:4532100:14:0332700:41:2528.9700:55:2830000:22:1700:00:0000:00:00
331 2270JUAN CARLOS ALCABUZ CARBAINDEPENDENTV2M01:17:4533900:14:3531500:40:4329.4700:55:1830700:22:2700:00:0000:00:00
332 8134JUAN JOSÉ JIMÉNEZ BENAVENLLICENCIA DE DIAABM01:17:5639000:17:1531600:40:4329.4700:57:5818300:19:5800:00:0000:00:00
333 7193LUIS HUERTAS SANTIAGOLLICENCIA DE DIAABM01:17:5831100:13:5331800:40:4529.4500:54:3833600:23:2000:00:0000:00:00
334 8118BENJAMIN VAUTRINLLICENCIA DE DIAABM01:18:0336700:15:2131200:40:2229.7300:55:4330300:22:2000:00:0000:00:00
335 3644TAMARA CORDOBA LUNAC.E. RAYOTEAMABF01:18:0733500:14:2732100:40:5529.3300:55:2231900:22:4500:00:0000:00:00
336 1071JORDI LARRUY CASADOC.E. RAYOTEAMV2M01:18:0724100:12:0931900:40:4829.4100:52:5736500:25:1000:00:0000:00:00
337 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:18:1633300:14:2428300:39:1730.5500:53:4135500:24:3500:00:0000:00:00
338 2611ALFONSO MARTINEZ EZPELETACLUB NATACIO RUBIABM01:18:2022800:12:0335900:43:5927.2800:56:0230100:22:1800:00:0000:00:00
339 3713ALEJANDRO ROPERO DOMÍNGUECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:18:2934200:14:3835600:43:3727.5100:58:1519700:20:1400:00:0000:00:00
340 8119ERIC GIRAUDLLICENCIA DE DIAABM01:18:3830300:13:3431000:40:1629.8000:53:5035600:24:4800:00:0000:00:00
341 1694JOSEPH GUILLEN GONZALEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:18:4033100:14:1632400:40:5929.2800:55:1534000:23:2500:00:0000:00:00
342 2887MÓNICA DOMINGUEZ HERNÁNDECLUB ESPORTIU Z5V1F01:18:4132500:14:0733300:41:5828.5900:56:0531300:22:3600:00:0000:00:00
343 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:18:4135100:14:5132500:41:2029.0300:56:1131000:22:3000:00:0000:00:00
344 8116XAVIER MARTINEZ PEREZLLICENCIA DE DIAV1M01:18:4835700:15:0033400:42:0128.5600:57:0127300:21:4700:00:0000:00:00
345 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:18:5038300:16:1229100:39:3830.2800:55:5032900:23:0000:00:0000:00:00
346 8140IGNACIO MARTÍNEZ DE TREVILLICENCIA DE DIAV2M01:19:0931800:13:5729800:39:4730.1600:53:4436800:25:2500:00:0000:00:00
347 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF01:19:3728200:13:1434800:42:5527.9600:56:0934100:23:2800:00:0000:00:00
348 3735LIDIA PANIELLO GALLEGOC. TRIATLO MONTORNESV1F01:19:3837400:15:4133200:41:5828.5900:57:3928200:21:5900:00:0000:00:00
349 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:19:3837200:15:4033100:41:5828.5900:57:3828300:22:0000:00:0000:00:00
350 8141FIDEL RODRIGUEZ REYLLICENCIA DE DIAV2M01:19:3930200:13:3334500:42:4728.0500:56:2033500:23:1900:00:0000:00:00
351 3611MARIONA AVILA TINTORECLUB TRIATLÓ ATLESSUB23F01:20:0436400:15:1534400:42:4528.0700:58:0028900:22:0400:00:0000:00:00
352 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAC.N. CATALUNYAV1F01:20:1232600:14:0932900:41:5528.6300:56:0435100:24:0800:00:0000:00:00
353 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F01:20:1437500:15:4228200:39:1130.6300:54:5336600:25:2100:00:0000:00:00
354 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:20:2228700:13:2230500:40:0329.9600:53:2538100:26:5700:00:0000:00:00
355 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:20:3537700:16:0033600:42:0528.5100:58:0530900:22:3000:00:0000:00:00
356 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDENTABM01:20:3635400:14:5735200:43:1927.7000:58:1630200:22:2000:00:0000:00:00
357 2162EDUARDO MUÑOZ ANDRADECLUB TRIATLO TARRAGONAV1M01:20:4730600:13:4035500:43:2927.6000:57:0934300:23:3800:00:0000:00:00
358 3498JORDI MASCARELL MARTINEZCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:20:5838000:16:0433500:42:0328.5400:58:0732600:22:5100:00:0000:00:00
359 2603JORDI PEREZ OLIVARESCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:21:0033600:14:2935000:43:0727.8300:57:3633900:23:2400:00:0000:00:00
360 1445FRANCESC PEREZ LUQUEITRIATLETES SOLIDARISV2M01:21:1133000:14:1234100:42:3228.2100:56:4435400:24:2700:00:0000:00:00
361 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTSUB23F01:21:1531000:13:4634200:42:3828.1500:56:2435700:24:5100:00:0000:00:00
362 7194PABLO RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:21:2234000:14:3737100:45:2426.4301:00:0124800:21:2100:00:0000:00:00
363 7195SERGIO DIAZ JUBERALLICENCIA DE DIAABM01:21:2237600:15:5236300:44:0827.1901:00:0025300:21:2200:00:0000:00:00
364 8128JOAN SALVADOR SAUCHLLICENCIA DE DIAV2M01:21:2839100:17:2736500:44:1627.1101:01:4316700:19:4500:00:0000:00:00
365 6116ESTER MATEOS PEDREÑOT3R TRIATLOV1F01:21:4525900:12:4135300:43:2027.6900:56:0137500:25:4400:00:0000:00:00
366 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F01:21:4632800:14:1034000:42:2928.2500:56:3936300:25:0700:00:0000:00:00
367 3698MIGUEL ANGEL MALLADO MOYAC.N. SABADELLV1M01:21:4626400:12:5437000:45:0926.5800:58:0334400:23:4300:00:0000:00:00
368 7205FRANCISCA PONS BENEJAMLLICENCIA DE DIAABF01:22:0036000:15:0737200:45:2726.4001:00:3425800:21:2600:00:0000:00:00
369 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:22:0538400:16:1334900:43:0527.8500:59:1832200:22:4700:00:0000:00:00
370 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF01:22:2437900:16:0232000:40:4929.4000:56:5137100:25:3300:00:0000:00:00
371 7192LUIS BERNAL SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:22:3036600:15:1736200:44:0627.2100:59:2333100:23:0700:00:0000:00:00
372 2054PATRICIO COBO LEONCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:22:4133200:14:1934300:42:4528.0700:57:0437200:25:3700:00:0000:00:00
373 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIABM01:22:4137800:16:0036000:44:0327.2401:00:0331500:22:3800:00:0000:00:00
374 5915MIGUEL DEL AMO LOZANOTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:22:4240500:21:1737800:46:0826.0101:07:25600:15:1700:00:0000:00:00
375 8112VICTOR BOAN FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:0540300:19:5133800:42:1828.3701:02:0923100:20:5600:00:0000:00:00
376 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F01:23:0936200:15:1235800:43:5127.3700:59:0335000:24:0600:00:0000:00:00
377 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F01:23:2235000:14:5032800:41:4828.7100:56:3838000:26:4400:00:0000:00:00
378 8123DANIEL CAPARRÓS ARENASLLICENCIA DE DIAABM01:23:2939200:17:3137500:45:4626.2201:03:1719400:20:1200:00:0000:00:00
379 8108ALBERTO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:23:3932000:14:0137300:45:3226.3500:59:3334800:24:0600:00:0000:00:00
380 1281ESTEFANIA DOMÍNGUEZ RÚIZCLUB NATACIO BARCELONAABF01:23:5336900:15:2637400:45:4626.2201:01:1231700:22:4100:00:0000:00:00
381 2879MERITXELL SOLER RODRIGOCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:24:0434900:14:5035700:43:4427.4400:58:3436900:25:3000:00:0000:00:00
382 114LIDIA URBAN MURILLOC.E. RAYOTEAMV2F01:24:1435800:15:0536400:44:1027.1700:59:1536100:24:5900:00:0000:00:00
383 6064LORENA RODRIGUEZ ESCOBARC. TRIATLO MONTORNESJNF01:24:1832900:14:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
384 1454PILAR SAVALL GARCIACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:24:1838500:16:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
385 8149ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:24:5933800:14:3433900:42:2828.2600:57:0238400:27:5700:00:0000:00:00
386 7204JEAN CHRISTOPHE COUDERCLLICENCIA DE DIAV1M01:25:2337300:15:4036600:44:3426.9301:00:1436400:25:0900:00:0000:00:00
387 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M01:25:3030000:13:3138200:48:1624.8601:01:4734500:23:4300:00:0000:00:00
388 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:25:3020700:11:4538800:49:5024.0801:01:3534700:23:5500:00:0000:00:00
389 8111SERGIO FERNANDEZ GAMEROLLICENCIA DE DIAABM01:25:3038100:16:0837700:46:0626.0301:02:1433300:23:1600:00:0000:00:00
390 8124CYRIL LESCURELLICENCIA DE DIAV1M01:27:2539400:18:0036100:44:0327.2401:02:0336700:25:2200:00:0000:00:00
391 8144VIVIANA IGLESIAS SAENZLLICENCIA DE DIAV2F01:28:3038600:16:1836800:44:5526.7201:01:1338200:27:1700:00:0000:00:00
392 3741MARIA ANGUITA BENETCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABF01:28:5239500:18:1138400:48:2724.7701:06:3829800:22:1400:00:0000:00:00
393 7223ANGÉLICA SOTOLLICENCIA DE DIAABF01:29:0434800:14:4838100:47:4125.1701:02:2937800:26:3500:00:0000:00:00
394 1802ESTER GONZALEZ MELEROCLUB TRIATLO SANT FELIUV1F01:29:0539300:17:4237900:46:2925.8201:04:1135900:24:5400:00:0000:00:00
395 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:30:0039700:18:4436900:45:0826.5901:03:5237600:26:0800:00:0000:00:00
396 1094JOSEP ORIOL CASADEMUNT SATRIATLO JOVENT 79V2M01:30:0236100:15:0838700:49:2224.3101:04:3037000:25:3200:00:0000:00:00
397 8113DAVID QUIRÓS VALLEJOLLICENCIA DE DIAABM01:30:3740000:19:0736700:44:4726.8001:03:5437900:26:4300:00:0000:00:00
398 7212IULUIANA TUDOSELLICENCIA DE DIAABF01:30:4239600:18:2637600:46:0626.0301:04:3237700:26:1000:00:0000:00:00
399 7224RAMIRO OLIVEIRA ARAGÓNLLICENCIA DE DIAABM01:31:0036500:15:1738000:46:2925.8201:01:4638700:29:1400:00:0000:00:00
400 8122SIMON CHIDAINELLICENCIA DE DIACDM01:32:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
401 8139ORIOL MONTSERRAT JUANLLICENCIA DE DIAABM01:32:5339800:19:0538500:48:4324.6301:07:4836200:25:0500:00:0000:00:00
402 7220GUILLAUME WEMELLELLICENCIA DE DIAABM01:32:5838700:16:2638300:48:2524.7801:04:5138500:28:0700:00:0000:00:00
403 7217CRISTINA PRADOS RUIZLLICENCIA DE DIAABF01:43:0240400:20:3238900:49:5924.0101:10:3138800:32:3100:00:0000:00:00
404 7200NATHALIE CHIDAINELLICENCIA DE DIAV1F01:45:0539900:19:0739100:56:5721.0701:16:0438600:29:0100:00:0000:00:00
405 5821XAVIER MALTAS MERCADERITRIATLETES SOLIDARISV2M01:47:4840100:19:3738600:49:1524.3701:08:5239000:38:5600:00:0000:00:00
406 7201VICTORIA CHIDAINELLICENCIA DE DIACDM01:48:0140200:19:5139000:54:0722.1701:13:5838900:34:0300:00:0000:00:00
407 2212RAQUEL LLOP RÁFALESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:58:2230800:13:4235100:43:1327.7700:56:5539101:01:2700:00:0000:00:00


NF 554JUAN JOSÉ GUERRERO GÓMEZVILADECANS TRIATLOV2M00:00:00000:13:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3619DAVID CABAÑERO GARCIACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3640SERGI SÁNCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM00:00:00000:08:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 861VICTOR ADOLFO ARTUNDUAGA C.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3697JORDI GIMENEZ BELLOBIC.E. RAYOTEAMABM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3708IGNASI LLOP RAFALESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:00:00000:13:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1132EDGAR RUESCAS URBINAFLOR DE TRIATLÓCDM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1170ROBERT FLORES SERRANOCLUB TRIATLÓ ATLESABM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:00:00000:08:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEZGAVA TRIATLOCDM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1403JORDI FORTIÀ BATALLÉTGCBINNABM00:00:00000:11:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 464ADRIAN OLMO MORACLUB TRIATLO CORNELLAABM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1695CARLES SILVA SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:00:00000:11:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2063ALEX COLL QUINTANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M00:00:00000:09:19000:59:2820.1801:08:47000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:00:00000:08:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTRICBM-CALELLAABM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5776JOAN FRANCESC CAMPOS VAZQC.N. CATALUNYAV2M00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2122ALBERT BASCUÑANA I BAREACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2257JAUME AMILL MIRALLESTRIDIRV2M00:00:00000:13:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2298CARLOS SANCHO ORTEGATRIATLO L´HOSPITALETV2M00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2326MIQUI RIERA BLESACLUB NATACIO MINORISACDM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5908MARIO HUGUET SAN AGUSTINCLUB NATACIO BARCELONACDM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 6151CLARA RUIZ RADIGALESC.A. IGUALADAV1F00:00:00000:15:10000:40:5529.3300:56:05000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2403MARC VALLS I JULIÀT3R TRIATLOSUB23M00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOCLUB NATACIO MINORISAABM00:00:00000:07:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:00:00000:12:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M00:00:00000:10:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM00:00:00000:10:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 349JULIO CARDO CAÑADASC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:00:00000:08:18000:33:4735.5200:42:05000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3392MIGUEL ANGEL RIBAU DIEZINDEPENDENTV2M00:00:00000:18:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 428NICOLAS BREMON STEPHANICLUB NATACIO VALLDOREIXCDM00:00:00000:01:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 27JUDIT IBARRA CAZORLAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF
NP 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F
NP 51NURIA GARCIA GINJAUMET3R TRIATLOABF
NP 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F
NP 1838MARIA ANDREU OLIVERASC.N. MATAROJNF
NP 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF
NP 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAV1F
NP 2402LAURA SITJÀ XIVILLÉC.E. KATOA BARCELONAABF
NP 7191DANI ALDEA PERONALLICENCIA DE DIAABM
NP 7202VIRGINIE PRODHOMMELLICENCIA DE DIAV1F
NP 7203LUCAS LESCURELLICENCIA DE DIACDM
NP 7211JORDI RODRÍGUEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8107JOSE LUCAS SENDER AYUDALLICENCIA DE DIAV2M
NP 8109JAVIER SÁNCHEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM
NP 8110ANTONIO FIZ ISRAELLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8120CEDRIC DERYCKELLICENCIA DE DIAV1M
NP 8121DOMINIQUE CHIDAINELLICENCIA DE DIAV1M
NP 8125PAU VITURI NICOLASLLICENCIA DE DIAABM
NP 8126LAIA PUIGBO LLOBETLLICENCIA DE DIAABF
NP 8133FRANCISCO VEDO IÑIGOLLICENCIA DE DIAABM
NP 8138VINICIO TOBAR MACIASLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8142DAVID JAIME FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 122INES MESTRE CARRASCOCLUB TRIATLO BLANESABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32