RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
273 343 330 13 0 1500 40 10 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM02:01:287000:00:0116401:26:5127.6301:26:52300:34:3600:00:0000:00:00
2 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M02:02:094200:00:0116301:26:3927.7001:26:40700:35:2900:00:0000:00:00
3 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM02:02:2310900:00:0116501:26:5227.6301:26:53800:35:3000:00:0000:00:00
4 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:02:2713600:23:111201:03:5537.5501:27:06600:35:2100:00:0000:00:00
5 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:05:3813700:23:163701:07:0635.7701:30:22500:35:1600:00:0000:00:00
6 640MANUEL LLORET ZARAGOZIC.E.T. DISTANCEABM02:05:514500:00:0117101:27:3427.4101:27:353500:38:1600:00:0000:00:00
7 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALIC.N. MATAROV1M02:06:3111200:00:0118401:30:1526.5901:30:161000:36:1500:00:0000:00:00
8 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:06:3413800:26:28701:03:4037.7001:30:081100:36:2600:00:0000:00:00
9 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M02:06:4014300:27:17101:02:5038.2001:30:071200:36:3300:00:0000:00:00
10 2632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEFLOR DE TRIATLÓABM02:07:2014500:27:34901:03:4737.6301:31:21900:35:5900:00:0000:00:00
11 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM02:07:4213900:26:301001:03:4937.6101:30:192100:37:2300:00:0000:00:00
12 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:08:013600:00:0116601:27:0527.5601:27:067100:40:5500:00:0000:00:00
13 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:08:11400:00:0118801:30:2426.5501:30:252400:37:4600:00:0000:00:00
14 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM02:08:15900:00:0118501:30:1626.5901:30:172700:37:5800:00:0000:00:00
15 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M02:08:2515000:28:07601:03:2937.8101:31:361400:36:4900:00:0000:00:00
16 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM02:08:273700:00:0119001:31:0826.3401:31:091900:37:1800:00:0000:00:00
17 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM02:08:3810200:00:0118701:30:2326.5501:30:243300:38:1400:00:0000:00:00
18 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM02:09:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM02:09:1915100:28:08201:03:1037.9901:31:182800:38:0100:00:0000:00:00
20 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM02:09:2714600:27:38801:03:4637.6401:31:242900:38:0300:00:0000:00:00
21 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM02:09:4014200:26:58301:03:2137.8801:30:195100:39:2100:00:0000:00:00
22 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M02:09:481900:00:0119201:31:4226.1701:31:433000:38:0500:00:0000:00:00
23 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM02:10:007400:00:0118301:30:1426.6001:30:155600:39:4500:00:0000:00:00
24 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM02:10:024300:00:0118901:30:4026.4701:30:415200:39:2100:00:0000:00:00
25 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M02:10:1612300:00:0119101:31:2326.2601:31:244600:38:5200:00:0000:00:00
26 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM02:10:4212700:00:0119501:32:5825.8201:32:592300:37:4300:00:0000:00:00
27 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M02:10:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M02:10:522900:00:0119601:33:1925.7201:33:202200:37:3200:00:0000:00:00
29 926DANI BLANCHART LÓPEZTRICBM-CALELLASUB23M02:11:5510500:00:0120201:35:1025.2201:35:111300:36:4400:00:0000:00:00
30 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM02:12:1116500:31:28501:03:2837.8201:34:561800:37:1500:00:0000:00:00
31 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M02:12:1712600:00:0119801:33:2425.7001:33:254700:38:5200:00:0000:00:00
32 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:12:3615300:28:352101:05:3636.5901:34:113700:38:2500:00:0000:00:00
33 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:13:1715500:29:012601:06:0136.3501:35:023400:38:1500:00:0000:00:00
34 1512JOAN MERCADE CUADRATCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M02:13:219100:00:0121001:35:5725.0101:35:582000:37:2300:00:0000:00:00
35 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉCLUB TRIATLO PROSANV1M02:13:2511400:00:0120701:35:3725.1001:35:382500:37:4700:00:0000:00:00
36 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M02:14:0713400:00:0120901:35:5425.0301:35:553200:38:1200:00:0000:00:00
37 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM02:14:1217000:31:59401:03:2337.8601:35:224300:38:5000:00:0000:00:00
38 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM02:14:232200:00:0120501:35:3125.1301:35:324400:38:5100:00:0000:00:00
39 1474DAVID MONTAÑEZ LLADOSC.E. RAYOTEAMABM02:14:4614400:27:223501:06:5835.8401:34:206000:40:2600:00:0000:00:00
40 1557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSACAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:15:4017300:32:191101:03:5337.5701:36:125300:39:2800:00:0000:00:00
41 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM02:16:093300:00:0122201:38:5724.2501:38:581600:37:1100:00:0000:00:00
42 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM02:16:1917700:32:521401:04:5436.9801:37:464000:38:3300:00:0000:00:00
43 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM02:16:3214100:26:345101:09:1634.6501:35:506500:40:4200:00:0000:00:00
44 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM02:16:438600:00:0121801:38:1624.4201:38:173800:38:2600:00:0000:00:00
45 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M02:16:447200:00:0120001:34:2125.4401:34:229800:42:2200:00:0000:00:00
46 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM02:16:4916200:30:481301:04:2637.2501:35:148200:41:3500:00:0000:00:00
47 5959ARNAU NÁJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M02:17:462000:00:0122101:38:3024.3701:38:315000:39:1500:00:0000:00:00
48 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM02:17:4715600:29:464001:07:1435.7001:37:006700:40:4700:00:0000:00:00
49 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M02:17:4715800:30:001701:05:3036.6401:35:309400:42:1700:00:0000:00:00
50 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:17:524700:00:0120601:35:3225.1201:35:339600:42:1900:00:0000:00:00
51 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M02:17:567600:00:0121901:38:2124.4001:38:225500:39:3400:00:0000:00:00
52 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OABSOLUT SPORTABM02:18:2715900:30:082201:05:4136.5401:35:4910300:42:3800:00:0000:00:00
53 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:18:3216700:31:443401:06:4835.9301:38:325900:40:0000:00:0000:00:00
54 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM02:19:0217600:32:401601:05:3036.6401:38:106900:40:5200:00:0000:00:00
55 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM02:19:2216800:31:502501:05:5836.3801:37:488100:41:3400:00:0000:00:00
56 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:19:249000:00:0121701:38:1124.4401:38:127600:41:1200:00:0000:00:00
57 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM02:19:357800:00:0122601:40:0024.0001:40:015400:39:3400:00:0000:00:00
58 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF02:19:4214700:27:396201:10:3933.9701:38:187800:41:2400:00:0000:00:00
59 2356SERGI BERGA LLOVERACLUB TRIATLO PROSANSUB23M02:19:4316000:30:111501:05:2736.6701:35:3813500:44:0500:00:0000:00:00
60 4912MARC BOVÉ BALLESTEC.N. REUS PLOMSABM02:19:5119800:35:242001:05:3536.5901:40:594500:38:5200:00:0000:00:00
61 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:20:064000:00:0121501:37:5524.5101:37:569200:42:1000:00:0000:00:00
62 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM02:20:1418200:33:543801:07:1035.7301:41:044900:39:1000:00:0000:00:00
63 4836ROGER ALBALADEJO CASTANYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:20:15500:00:0121101:36:1024.9601:36:1113400:44:0400:00:0000:00:00
64 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M02:20:201400:00:0120301:35:2425.1601:35:2514800:44:5500:00:0000:00:00
65 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M02:20:485400:00:0123401:42:2723.4301:42:283600:38:2000:00:0000:00:00
66 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM02:20:5018600:34:283101:06:3336.0601:41:015700:39:4900:00:0000:00:00
67 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM02:20:5019600:35:191901:05:3536.5901:40:545800:39:5600:00:0000:00:00
68 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M02:21:084400:00:0121401:37:4924.5401:37:5011500:43:1800:00:0000:00:00
69 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:21:2323000:38:052701:06:0536.3201:44:101700:37:1300:00:0000:00:00
70 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:21:23800:00:0124101:44:1623.0201:44:171500:37:0600:00:0000:00:00
71 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:21:337500:00:0121601:38:1124.4401:38:1211800:43:2100:00:0000:00:00
72 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M02:21:358700:00:0123701:43:3923.1501:43:402600:37:5500:00:0000:00:00
73 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLÓ ATLESV1M02:21:4017900:33:064501:07:5335.3501:40:596400:40:4100:00:0000:00:00
74 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:21:4414800:27:406001:10:3234.0301:38:1212300:43:3200:00:0000:00:00
75 7010EMILIO TIZON VALVERDELLICENCIA DE DIAABM02:21:45700:00:0123501:43:1323.2501:43:143900:38:3100:00:0000:00:00
76 3944MARIUS ZORRILLA NEBOTINDEPENDENTV1M02:21:4810000:00:0123301:41:1823.6901:41:196300:40:2900:00:0000:00:00
77 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M02:22:078400:00:0122401:39:4824.0501:39:499500:42:1800:00:0000:00:00
78 334PAU DAVI ROCACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M02:22:4212800:00:0124301:44:3122.9601:44:323100:38:1000:00:0000:00:00
79 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF02:22:5114900:27:416101:10:3933.9701:38:2014400:44:3100:00:0000:00:00
80 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M02:22:592600:00:0123201:41:1223.7201:41:138500:41:4600:00:0000:00:00
81 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM02:23:081700:00:0122901:40:3823.8501:40:3910000:42:2900:00:0000:00:00
82 328MIQUEL SOLÉFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:23:1917800:33:003601:07:0135.8101:40:0111600:43:1800:00:0000:00:00
83 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:23:2220600:36:064601:08:1835.1401:44:244800:38:5800:00:0000:00:00
84 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:23:359400:00:0123101:41:0623.7401:41:079900:42:2800:00:0000:00:00
85 5956MARIÀ GALVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M02:23:478800:00:0122701:40:0723.9701:40:0812600:43:3900:00:0000:00:00
86 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F02:23:5816400:31:287601:11:4733.4301:43:156600:40:4300:00:0000:00:00
87 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M02:25:0315200:28:123001:06:2836.1101:34:4023600:50:2300:00:0000:00:00
88 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM02:25:084900:00:0123001:40:4023.8401:40:4114000:44:2700:00:0000:00:00
89 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM02:25:1525300:40:282801:06:1336.2401:46:414100:38:3400:00:0000:00:00
90 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM02:25:1818000:33:212401:05:5636.4001:39:1716600:46:0100:00:0000:00:00
91 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTSUB23F02:25:299700:00:0124401:44:3322.9601:44:347000:40:5500:00:0000:00:00
92 2827PERE LLADÓ SUREDATGCBINNABM02:25:356200:00:0123801:43:4723.1301:43:488600:41:4700:00:0000:00:00
93 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM02:25:4225600:41:032301:05:5236.4401:46:554200:38:4700:00:0000:00:00
94 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM02:25:4522700:37:544201:07:2435.6101:45:186200:40:2700:00:0000:00:00
95 1588NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM02:25:4614000:26:3215201:24:0628.5401:50:38400:35:0800:00:0000:00:00
96 2424MARC CARRERAS SALINASCLUB TRIATLÓ ATLESABM02:25:5020400:36:034101:07:1735.6701:43:2010100:42:3000:00:0000:00:00
97 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:25:5220800:36:114301:07:3535.5101:43:469000:42:0600:00:0000:00:00
98 5119OLGA PONS BOSCHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:26:1118700:34:295301:09:5434.3301:44:238700:41:4800:00:0000:00:00
99 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM02:26:1320300:35:563901:07:1135.7201:43:0711300:43:0600:00:0000:00:00
100 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M02:26:1420000:35:301801:05:3236.6201:41:0215200:45:1200:00:0000:00:00
101 2640CARLES GARCIA DELGADOC.E.E. SANT GERVASIV1M02:26:1412200:00:0124501:44:3422.9501:44:358400:41:3900:00:0000:00:00
102 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLÓ ATLESABM02:26:275600:00:0124701:45:0322.8501:45:047700:41:2300:00:0000:00:00
103 1326RAUL COCA GARCIAC.E. NO TE PARESABM02:26:3216600:31:408201:12:3133.1001:44:119700:42:2100:00:0000:00:00
104 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM02:27:0519300:35:046601:11:1133.7201:46:156800:40:5000:00:0000:00:00
105 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M02:27:116700:00:0123601:43:1923.2301:43:2012800:43:5100:00:0000:00:00
106 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:27:1320100:35:314701:08:2335.1001:43:5411700:43:1900:00:0000:00:00
107 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBM-CALELLAABM02:27:2521200:36:192901:06:1636.2201:42:3514600:44:5000:00:0000:00:00
108 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F02:27:264800:00:0123901:44:0123.0701:44:0211900:43:2400:00:0000:00:00
109 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M02:27:2624600:40:0910101:14:5732.0201:55:06200:32:2000:00:0000:00:00
110 7009CRISTÓBAL ALCOBA PÉREZLLICENCIA DE DIAV1M02:27:346900:00:0125001:46:2322.5601:46:247500:41:1000:00:0000:00:00
111 2786RAUL GONZALEZ LOPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:27:469900:00:0125201:46:3622.5101:46:377400:41:0900:00:0000:00:00
112 1229JUAN JOSÉ BARROSO RACEROCLUB TRIATLO PROSANABM02:27:5513300:00:0125401:46:5422.4501:46:557200:41:0000:00:0000:00:00
113 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M02:28:0117100:32:136401:10:5333.8601:43:0614900:44:5500:00:0000:00:00
114 298LLUIS MAILLO MAILLOCLUB TRITRAININGABM02:28:085000:00:0125601:47:0122.4301:47:027300:41:0600:00:0000:00:00
115 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:28:19200:00:0125101:46:2422.5601:46:258800:41:5400:00:0000:00:00
116 959JORDI TRIADU BORRASTGCBINNV1M02:28:4019100:34:535201:09:1834.6301:44:1114200:44:2900:00:0000:00:00
117 1955ISABEL GÓMEZ FARGASCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:28:5017200:32:177901:12:0333.3101:44:2014300:44:3000:00:0000:00:00
118 2694JAVIER BERTOS GONZÁLEZC.N. BADALONAABM02:29:3525000:40:153301:06:3936.0101:46:5410400:42:4100:00:0000:00:00
119 2658JOSE RAMON MOTA MORENOC.N. REUS PLOMSV1M02:29:3727100:42:1813601:20:2929.8202:02:47100:26:5000:00:0000:00:00
120 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF02:30:0319900:35:255701:10:1234.1901:45:3713900:44:2600:00:0000:00:00
121 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM02:30:2520700:36:097001:11:3233.5501:47:4110500:42:4400:00:0000:00:00
122 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M02:30:2921300:36:295901:10:3134.0301:47:0012100:43:2900:00:0000:00:00
123 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:30:3817400:32:217701:11:5933.3401:44:2017200:46:1800:00:0000:00:00
124 7019CHRISTIAN SANCHEZ MORALESLLICENCIA DE DIAABM02:30:4413000:00:0125901:47:4022.2901:47:4111200:43:0300:00:0000:00:00
125 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM02:30:546400:00:0126001:47:5522.2401:47:5611000:42:5800:00:0000:00:00
126 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM02:30:5924200:39:474401:07:4435.4301:47:3112000:43:2800:00:0000:00:00
127 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM02:31:0522900:38:045001:08:3834.9701:46:4213800:44:2300:00:0000:00:00
128 7012NAHÚM VALVERDE RUIBALLLICENCIA DE DIAABM02:31:063200:00:0124901:45:0822.8301:45:0916500:45:5700:00:0000:00:00
129 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:31:0618500:34:213201:06:3736.0301:40:5823400:50:0800:00:0000:00:00
130 552JUAN CARLOS GARCIA GALINDINDEPENDENTV2M02:31:1121600:36:526901:11:2533.6101:48:1710700:42:5400:00:0000:00:00
131 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESV1M02:31:1915700:29:586801:11:1933.6501:41:1723100:50:0200:00:0000:00:00
132 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M02:31:2222800:38:025801:10:2334.1001:48:2510900:42:5700:00:0000:00:00
133 4038JUDIT ZARAGOZA RODRIGUEZC.N. MATAROABF02:31:411800:00:0124801:45:0822.8301:45:0917700:46:3200:00:0000:00:00
134 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM02:31:5611100:00:0127201:51:2821.5301:51:296100:40:2700:00:0000:00:00
135 2896ALBERT ISERN SABADIINDEPENDENTV1M02:32:0818400:34:057101:11:3233.5501:45:3717600:46:3100:00:0000:00:00
136 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF02:32:2916300:30:538101:12:2833.1201:43:2121400:49:0800:00:0000:00:00
137 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M02:32:30300:00:0124201:44:2322.9901:44:2419800:48:0600:00:0000:00:00
138 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M02:32:3116100:30:4510801:15:3331.7701:46:1817100:46:1300:00:0000:00:00
139 8020AIDA PINTÓ BIESCASLLICENCIA DE DIAABF02:32:397300:00:0126701:49:4221.8801:49:4310800:42:5600:00:0000:00:00
140 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNABM02:32:5919400:35:136701:11:1433.6901:46:2717800:46:3200:00:0000:00:00
141 2565SALVADOR NOGALES SANCHEZC.E. KATOA BARCELONAV1M02:33:093500:00:0125701:47:1722.3701:47:1816300:45:5100:00:0000:00:00
142 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:33:128900:00:0126101:48:5322.0401:48:5413700:44:1800:00:0000:00:00
143 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M02:33:1322000:37:225601:10:0434.2501:47:2616100:45:4700:00:0000:00:00
144 3622RAMSÉS RODRÍGUEZ RODRÍGUEC.A. IGUALADAABM02:33:3923600:39:144901:08:3834.9701:47:5216200:45:4700:00:0000:00:00
145 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M02:33:4722600:37:479401:14:2132.2801:52:088300:41:3900:00:0000:00:00
146 3283DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM02:33:482700:00:0124601:45:0322.8501:45:0420900:48:4400:00:0000:00:00
147 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM02:33:4924400:39:587401:11:4533.4501:51:439100:42:0600:00:0000:00:00
148 1785GABRIEL CAMPISTOL PRUJACLUB NATACIO BANYOLESABM02:33:5011300:00:0125301:46:5322.4501:46:5418100:46:5600:00:0000:00:00
149 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:33:5226400:41:435401:09:5634.3201:51:399300:42:1300:00:0000:00:00
150 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:34:1420500:36:048501:12:5732.9001:49:0115300:45:1300:00:0000:00:00
151 3990ANDRES GUERRERO SANCHEZC.E. NO TE PARESABM02:34:392800:00:0126601:49:2721.9301:49:2815100:45:1100:00:0000:00:00
152 2399JOAQUIM FERNÀNDEZ CLOTETCLUB TRIATLÓ ATLESABM02:34:4221000:36:145501:10:0234.2701:46:1620400:48:2600:00:0000:00:00
153 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:34:576100:00:0124001:44:1023.0401:44:1123900:50:4600:00:0000:00:00
154 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M02:35:1311600:00:0127301:51:3721.5001:51:3812500:43:3500:00:0000:00:00
155 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV2M02:35:1623800:39:264801:08:2935.0501:47:5519000:47:2100:00:0000:00:00
156 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF02:35:194600:00:0126501:49:1421.9701:49:1516900:46:0400:00:0000:00:00
157 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:35:3722300:37:377201:11:3633.5201:49:1317300:46:2400:00:0000:00:00
158 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANCERDANYOLA CHV1M02:35:4226100:41:276301:10:4333.9401:52:1012200:43:3200:00:0000:00:00
159 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F02:35:598000:00:0126201:48:5822.0301:48:5918200:47:0000:00:0000:00:00
160 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM02:36:152400:00:0128101:53:2521.1601:53:2610600:42:4900:00:0000:00:00
161 3219SUSAGNA RODRÍGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:36:3219700:35:219001:13:4332.5601:49:0419400:47:2800:00:0000:00:00
162 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM02:36:348500:00:0127901:52:4221.3001:52:4312700:43:5100:00:0000:00:00
163 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM02:36:5026200:41:317301:11:4533.4501:53:1612400:43:3400:00:0000:00:00
164 7022DAVID LAHERA AVILAC.D.E. PEGASO H3O TRIATLÓV1M02:36:549600:00:0128001:52:5621.2501:52:5713200:43:5700:00:0000:00:00
165 8023ANTONIO FONT TOMÁSC.E.A. BÉTERAV1M02:36:5721400:36:4210401:15:1431.9001:51:5615000:45:0100:00:0000:00:00
166 5958BERNAT VINYALS VILARNAUC.A. IGUALADAV1M02:37:033400:00:0125501:46:5722.4401:46:5823200:50:0500:00:0000:00:00
167 8017ADRIA BARO BIOSCALLICENCIA DE DIASUB23M02:37:0924500:40:0510301:15:0231.9901:55:078900:42:0200:00:0000:00:00
168 264GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M02:37:1523100:38:077801:12:0333.3101:50:1018700:47:0500:00:0000:00:00
169 5703ALBERTO SALVANS TORREDEMEC.E. VILA OLIMPICAV1M02:38:2822400:37:379601:14:2332.2701:52:0017400:46:2800:00:0000:00:00
170 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM02:38:4326700:41:566501:11:0233.7901:52:5816000:45:4500:00:0000:00:00
171 1618ALBERT JIMENEZ CAMPOSC.E. TREVOL LLEIDAABM02:38:4711700:00:0126901:50:2021.7501:50:2120300:48:2600:00:0000:00:00
172 3755ARCADIO CAMUÑEZ LOPEZCLUB TRITRAININGABM02:38:5123700:39:238701:13:2532.6901:52:4816700:46:0300:00:0000:00:00
173 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF02:38:526800:00:0126401:49:1121.9801:49:1222200:49:4000:00:0000:00:00
174 8011FRANCESC BARRERA FONTRODOLLICENCIA DE DIAV1M02:39:0327200:42:3010201:15:0032.0001:57:308000:41:3300:00:0000:00:00
175 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M02:39:0723400:38:498901:13:3832.5901:52:2717900:46:4000:00:0000:00:00
176 3771OT AGUILERA SERRANO C.E. KATOA BARCELONAABM02:39:161600:00:0127701:52:1121.3901:52:1218500:47:0400:00:0000:00:00
177 5601FRANCISCO CARO GARCÍAVILADECANS TRIATLOABM02:39:2328700:43:259701:14:2632.2401:57:517900:41:3200:00:0000:00:00
178 5890ANIOL BASSOLS SANSCLUB NATACIO OLOTABM02:39:295700:00:0125801:47:2322.3501:47:2425400:52:0500:00:0000:00:00
179 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:39:3722500:37:448001:12:1633.2101:50:0022000:49:3700:00:0000:00:00
180 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:39:389300:00:0127501:52:0921.4001:52:1019300:47:2800:00:0000:00:00
181 225ARNAUD BASSONC.E. KATOA BARCELONAABM02:40:0821500:36:4910601:15:2431.8301:52:1319600:47:5500:00:0000:00:00
182 4679TONY SAYAGO RODRÍGUEZC.N. MATAROV1M02:40:3020200:35:3312701:19:1830.2601:54:5115900:45:3900:00:0000:00:00
183 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:40:3612100:00:0127001:50:3821.6901:50:3923000:49:5700:00:0000:00:00
184 8016MANUEL FERNANDEZ-ROCA SANLLICENCIA DE DIAABM02:40:3818900:34:4611501:17:5130.8301:52:3719700:48:0100:00:0000:00:00
185 3047AÏNA GÜELL LLURBACAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:40:506000:00:0126801:49:4721.8601:49:4824500:51:0200:00:0000:00:00
186 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:40:5313200:00:0127801:52:3021.3301:52:3120200:48:2200:00:0000:00:00
187 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM02:41:0121800:37:1210901:15:4031.7201:52:5219900:48:0900:00:0000:00:00
188 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M02:41:1117500:32:2310701:15:3231.7701:47:5527100:53:1600:00:0000:00:00
189 1863BARBARA RUBIO FORCADAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:41:18600:00:0127601:52:1021.4001:52:1121300:49:0700:00:0000:00:00
190 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:41:2425500:40:499801:14:4132.1401:55:3016400:45:5400:00:0000:00:00
191 3306FRANK LINARES DIAZ G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:41:406300:00:0127401:52:0321.4201:52:0421900:49:3600:00:0000:00:00
192 8013XÈNIA MOURELO VELASCOLLICENCIA DE DIAABF02:42:3121100:36:1613701:20:5029.6901:57:0615700:45:2500:00:0000:00:00
193 3575MARCO COSCARELLAINDEPENDENTABM02:42:4215400:28:5913901:21:1129.5601:50:1026100:52:3200:00:0000:00:00
194 3811GERARD ARGERICH SOLANELLEINDEPENDENTABM02:42:433900:00:0128801:57:5020.3701:57:5114700:44:5200:00:0000:00:00
195 1835ANA MARÍA OTERO PIÑEIROABSOLUT SPORTABF02:42:5525100:40:2012601:19:1830.2601:59:3811400:43:1700:00:0000:00:00
196 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF02:43:038200:00:0129702:00:0020.0002:00:0111100:43:0200:00:0000:00:00
197 2747TONI VALBUENA MUÑOZTRICBM-CALELLAV1M02:43:0723900:39:3611201:16:2731.3901:56:0318600:47:0400:00:0000:00:00
198 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M02:43:4731100:48:077501:11:4633.4401:59:5313100:43:5400:00:0000:00:00
199 3844FEDERICO HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:44:0130000:46:418301:12:5232.9401:59:3314100:44:2800:00:0000:00:00
200 4706ALEX LECEA LOPEZTRIATLO JOVENT 79V1M02:44:1024100:39:479301:14:1732.3101:54:0423300:50:0600:00:0000:00:00
201 3041JOSÉ TOVAR LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:44:1512400:00:0129001:58:1120.3101:58:1216800:46:0300:00:0000:00:00
202 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:44:232300:00:0128301:54:3520.9501:54:3622600:49:4700:00:0000:00:00
203 5038ADELAIDA CABO PAVIAC.A. LES TORTUGUESV1F02:44:2827600:42:558401:12:5332.9301:55:4820800:48:4000:00:0000:00:00
204 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M02:44:3629200:44:2211401:17:4330.8802:02:0510200:42:3100:00:0000:00:00
205 3517CRISTINA SOLÉ MARCÉ TRIDIRABF02:44:4625700:41:1212301:18:5730.4002:00:0914500:44:3700:00:0000:00:00
206 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M02:44:4730500:47:358601:13:1832.7402:00:5313000:43:5400:00:0000:00:00
207 7020ALBERTO RANDO ROMEROAVIVA!-ADR TRIATLÓNV1M02:45:2423300:38:1713001:19:4730.0801:58:0418900:47:2000:00:0000:00:00
208 8024ISMAEL UCLES SENAZONA SPORT - CLUB CICLISTV1M02:45:265900:00:0129401:59:1520.1301:59:1617000:46:1000:00:0000:00:00
209 8009SABINA ORTEGA COSCULLUELALLICENCIA DE DIAABF02:45:2710800:00:0128601:57:0720.4901:57:0820100:48:1900:00:0000:00:00
210 8014TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM02:45:5828200:43:149201:14:0932.3701:57:2320700:48:3500:00:0000:00:00
211 123AMADEU CASSANYE SALAINDEPENDENTABM02:46:177700:00:0127101:51:1421.5801:51:1528900:55:0200:00:0000:00:00
212 2561DANI BRAVO SIERRAGOO SPORT CLUBABM02:46:2027800:43:0011101:16:0031.5801:59:0018800:47:2000:00:0000:00:00
213 3731MARIA BOIX FRIASC.E. KATOA BARCELONAABF02:46:414100:00:0128201:54:2520.9801:54:2625800:52:1500:00:0000:00:00
214 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:46:5716900:31:5814301:21:4529.3601:53:4327000:53:1400:00:0000:00:00
215 3798JORDI GIL NAVASCERDANYOLA CHV2M02:46:5928600:43:189101:14:0132.4301:57:1922300:49:4000:00:0000:00:00
216 4085NOELIA GONZALEZ PEREZCLUB TRIATLO SABADELLABF02:47:263800:00:0128401:55:0220.8601:55:0326000:52:2300:00:0000:00:00
217 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF02:47:3323500:39:0310501:15:2231.8401:54:2526900:53:0800:00:0000:00:00
218 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF02:47:3524700:40:1012501:19:1530.2801:59:2520000:48:1000:00:0000:00:00
219 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESV1M02:47:3718300:33:5614001:21:3529.4201:55:3125500:52:0600:00:0000:00:00
220 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM02:47:4124800:40:1110001:14:5232.0601:55:0326200:52:3800:00:0000:00:00
221 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M02:48:0928900:43:3311001:15:5031.6501:59:2321000:48:4600:00:0000:00:00
222 2466JOSE LUIS HERNANDEZ ORDAXC.E. VILA OLIMPICAV1M02:48:1511500:00:0129301:59:0820.1501:59:0921200:49:0600:00:0000:00:00
223 3840CARLOS CENTELLA CARNEREROCLUB TRIATLÓ ATLESABM02:48:2610100:00:0128901:57:5620.3501:57:5723700:50:2900:00:0000:00:00
224 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E. VILA OLIMPICAABF02:48:3022200:37:3314601:22:2829.1002:00:0120600:48:2900:00:0000:00:00
225 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F02:48:5310600:00:0128501:55:4520.7301:55:4626800:53:0700:00:0000:00:00
226 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F02:49:079200:00:0129601:59:5320.0201:59:5421500:49:1300:00:0000:00:00
227 1665JOSE MANUEL PÉREZ BESTUÉCLUB TRIATLO PROSANABM02:49:1713500:00:0130402:03:5219.3802:03:5315600:45:2400:00:0000:00:00
228 2149JORDI ALSINA APARICIOTRANSTRIATLONV1M02:49:1930800:47:5411301:17:3330.9502:05:2712900:43:5200:00:0000:00:00
229 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:49:281200:00:0128701:57:2220.4501:57:2325300:52:0500:00:0000:00:00
230 720JOSEP LLANO TOURÍSCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M02:49:2931900:49:268801:13:3232.6402:02:5817500:46:3100:00:0000:00:00
231 8005CARLOS MORRONDO CERVERO LLICENCIA DE DIAABM02:49:3710700:00:0129802:02:3219.5902:02:3318400:47:0400:00:0000:00:00
232 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:49:4332000:49:269901:14:4732.0902:04:1315800:45:3000:00:0000:00:00
233 3227ANNA FELIP ALEGRETCLUB TRIATLO PROSANSUB23F02:49:4319500:35:1612101:18:4830.4601:54:0429500:55:3900:00:0000:00:00
234 3678ELEAZAR PRIETO FUILLERATCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:50:0522100:37:3011901:18:4530.4801:56:1527700:53:5000:00:0000:00:00
235 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM02:50:2325800:41:1614201:21:4529.3602:03:0119100:47:2200:00:0000:00:00
236 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTV1M02:50:2712000:00:0129501:59:3620.0701:59:3724000:50:5000:00:0000:00:00
237 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF02:50:345200:00:0129101:58:5620.1801:58:5724800:51:3700:00:0000:00:00
238 7004JAUME ALTIMIRAS GALMÉSLLICENCIA DE DIAV2M02:50:3823200:38:0711601:18:0030.7701:56:0728200:54:3100:00:0000:00:00
239 2260EDUARDO LOPEZ LAZCANOCLUB TRIATLO PROSANABM02:51:1124900:40:1515001:23:3328.7302:03:4819200:47:2300:00:0000:00:00
240 3319OSCAR JIMENEZ GALLEGOC.E. VILA OLIMPICAABM02:51:4513100:00:0129201:59:0320.1601:59:0426300:52:4100:00:0000:00:00
241 3250ALBERT IGLESIAS BARBÉC.N. BADALONAABM02:51:4919000:34:4716901:27:0827.5402:01:5522900:49:5400:00:0000:00:00
242 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV2M02:51:515800:00:0130002:02:4419.5502:02:4521100:49:0600:00:0000:00:00
243 195ERIC COLL COSTAINDEPENDENTSUB23M02:51:5329600:45:1611801:18:1030.7002:03:2620500:48:2700:00:0000:00:00
244 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F02:52:1020900:36:1213801:21:0329.6101:57:1528500:54:5500:00:0000:00:00
245 7016BUJAS JEAN PIERRELLICENCIA DE DIAV2M02:52:203000:00:0130202:02:4719.5502:02:4821800:49:3200:00:0000:00:00
246 1225DANIEL LOPEZ VICTORICLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:52:4027400:42:3913301:20:0729.9602:02:4622800:49:5400:00:0000:00:00
247 3490JAVIER GONZALEZ IGLESIASC.E. KATOA BARCELONAABM02:52:417100:00:0131002:08:3818.6602:08:3913300:44:0200:00:0000:00:00
248 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLÓ ATLESV1F02:52:4718800:34:4113101:19:5030.0601:54:3130800:58:1600:00:0000:00:00
249 2141FERMIN ISABEL FERNANDEZTG TRIATLO SITGESABM02:52:4710400:00:0130702:06:0519.0402:06:0618000:46:4100:00:0000:00:00
250 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF02:53:1931600:49:0112201:18:5630.4102:07:5715500:45:2200:00:0000:00:00
251 1410SARAH FURLAN AMARANTEC.E. VILA OLIMPICAABF02:54:0927700:42:5911701:18:0730.7202:01:0626700:53:0300:00:0000:00:00
252 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM02:54:2518100:33:2717801:28:5027.0202:02:1725700:52:0800:00:0000:00:00
253 3235ALBERT PERXACHS PLANASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM02:54:2530900:47:559501:14:2232.2702:02:1725600:52:0800:00:0000:00:00
254 532CARLES BOU MIRÓCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:54:4224300:39:5013201:19:5330.0401:59:4328700:54:5900:00:0000:00:00
255 1049JOSÉ JUAN MURCIA NICOLÁSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:55:0921900:37:1712401:18:5830.3901:56:1531300:58:5400:00:0000:00:00
256 3943JOSÉ MARÍA BEA GONZÁLEZTRANSTRIATLONABM02:55:2831700:49:0412801:19:2330.2302:08:2718300:47:0100:00:0000:00:00
257 1510GORKA RODRIGUEZ SAN AGUSTC.E. KATOA BARCELONAV1M02:55:3729800:45:5913401:20:1629.9002:06:1521700:49:2200:00:0000:00:00
258 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:55:4221700:36:5815101:23:3528.7102:00:3329000:55:0900:00:0000:00:00
259 8007SALVA DASTIS ARIASLLICENCIA DE DIAABM02:55:5526900:42:0814401:21:5029.3302:03:5825200:51:5700:00:0000:00:00
260 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F02:56:1624000:39:4413501:20:2629.8402:00:1029700:56:0600:00:0000:00:00
261 3727CARLOS CASTÁN SÁENZC.N. VILAFRANCA V1M02:56:1630600:47:4212001:18:4730.4602:06:2922500:49:4700:00:0000:00:00
262 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F02:56:3626500:41:4414801:23:1228.8502:04:5624900:51:4000:00:0000:00:00
263 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF02:56:5625900:41:1914901:23:1628.8202:04:3525900:52:2100:00:0000:00:00
264 3711JESÚS PABLO GONZALEZ VILLC. TRIATLO MONTORNESABM02:57:191500:00:0130302:03:3319.4302:03:3427600:53:4500:00:0000:00:00
265 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M02:57:4528300:43:1618601:30:1726.5802:13:3313600:44:1200:00:0000:00:00
266 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLÓ ATLESV1F02:58:0625200:40:2615601:24:4728.3102:05:1326400:52:5300:00:0000:00:00
267 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M02:58:2628800:43:3012901:19:2430.2302:02:5429400:55:3200:00:0000:00:00
268 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF02:59:026600:00:0130802:08:0118.7502:08:0224400:51:0000:00:0000:00:00
269 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F02:59:1927500:42:4314701:23:1028.8602:05:5327300:53:2600:00:0000:00:00
270 7015JUAN CARLOS RUIZ MENDOZALLICENCIA DE DIAV1M02:59:2310300:00:0130602:05:5619.0602:05:5727400:53:2600:00:0000:00:00
271 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARTRANSTRIATLONV2M02:59:302100:00:0130102:02:4419.5502:02:4530000:56:4500:00:0000:00:00
272 1379VANESSA TEULE ABRILCLUB TRIATLÓ ATLESV1F02:59:4329500:44:4415301:24:0728.5302:08:5124100:50:5200:00:0000:00:00
273 3730XAVIER CARRERA NAVARROASS ESPORTIVA ROCKETSV1M03:00:0326800:42:0116201:26:3527.7202:08:3624700:51:2700:00:0000:00:00
274 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF03:00:283100:00:0131302:10:4418.3602:10:4522400:49:4300:00:0000:00:00
275 845JOSUE FERNANDEZ ARIASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M03:00:417900:00:0131102:09:2018.5602:09:2124600:51:2000:00:0000:00:00
276 8018IGNASI AYALA MARTINEZLLICENCIA DE DIASUB23M03:01:0628500:43:1717501:27:5727.2902:11:1422700:49:5200:00:0000:00:00
277 6276VERÓNICA CORRAL FIESTASC.E. RAYOTEAMABF03:01:3225400:40:3015901:25:4527.9902:06:1529100:55:1700:00:0000:00:00
278 3631LEE EASONCLUB NATACIO SITGESABM03:01:3330100:46:5514101:21:4329.3702:08:3826500:52:5500:00:0000:00:00
279 3511CHARI GONZÁLEZ CORTÉSINDEPENDENTV2F03:02:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
280 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDENTV1M03:02:1627900:43:0317701:28:1727.1902:11:2024300:50:5600:00:0000:00:00
281 8006MIGUEL ÁNGEL LLEDÓS LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M03:02:3128000:43:0517401:27:4227.3702:10:4725000:51:4400:00:0000:00:00
282 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLABF03:03:0928100:43:1115501:24:3128.4002:07:4229300:55:2700:00:0000:00:00
283 8004LAURA LÓPEZ FERRERLLICENCIA DE DIAABF03:03:258300:00:0131202:09:2518.5402:09:2627900:53:5900:00:0000:00:00
284 2555JAIME CUEVAS LABRADORINDEPENDENTV1M03:03:3130700:47:5216001:26:0027.9102:13:5222100:49:3900:00:0000:00:00
285 7007AYAL BRENNERLLICENCIA DE DIAV1M03:05:119500:00:0130502:03:5619.3702:03:5731901:01:1400:00:0000:00:00
286 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF03:05:241300:00:0131402:11:2018.2702:11:2128000:54:0300:00:0000:00:00
287 3223ANDREA BROSEL VIAÑACLUB TRIATLO PROSANABF03:05:505500:00:0130902:08:3718.6602:08:3830400:57:1200:00:0000:00:00
288 7021OTTO PEREZ ECHEVERRIALLICENCIA DE DIAV1M03:05:5119200:34:5518001:29:2926.8202:04:2432001:01:2700:00:0000:00:00
289 8010JAVIER GALLEGO AGUAGILLLICENCIA DE DIAV2M03:06:3531400:48:5115401:24:1528.4902:13:0627500:53:2900:00:0000:00:00
290 751MARTA MUÑOZ RUIZTG TRIATLO SITGESV1F03:06:4429000:43:4615801:25:2628.0902:09:1230500:57:3200:00:0000:00:00
291 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M03:07:35100:00:0129902:02:4019.5702:02:4132601:04:5400:00:0000:00:00
292 3642CARLA DELGADO GONZÁLEZCLUB NATACIO SITGESABF03:07:4532100:49:2716101:26:2227.7902:15:4925100:51:5600:00:0000:00:00
293 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F03:08:1412900:00:0131502:12:2918.1202:12:3029600:55:4400:00:0000:00:00
294 8001LUIS HUERTAS SANTIAGOLLICENCIA DE DIAABM03:08:1926000:41:2017201:27:3927.3802:08:5931500:59:2000:00:0000:00:00
295 7014VICTOR ALONSOLLICENCIA DE DIAABM03:09:0730300:47:0917601:28:0227.2602:15:1127800:53:5600:00:0000:00:00
296 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F03:09:091100:00:0131702:15:4617.6802:15:4727200:53:2200:00:0000:00:00
297 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M03:09:311000:00:0132002:19:0017.2702:19:0123800:50:3000:00:0000:00:00
298 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAV1F03:09:408100:00:0131602:14:4017.8202:14:4128800:54:5900:00:0000:00:00
299 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF03:10:4311000:00:0131802:16:2817.5902:16:2928100:54:1400:00:0000:00:00
300 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M03:10:5027000:42:1314501:22:2329.1302:04:3632701:06:1400:00:0000:00:00
301 8012LAIA SELVA MORANLLICENCIA DE DIAABF03:11:0627300:42:3321201:37:3824.5802:20:1124200:50:5500:00:0000:00:00
302 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHINDEPENDENTV1F03:11:119800:00:0131902:18:0917.3702:18:1026600:53:0100:00:0000:00:00
303 749MARIONA SOLER CAIRÓGOO SPORT CLUBV1F03:11:3931300:48:3520401:35:2825.1402:24:0319500:47:3600:00:0000:00:00
304 8008DAVINIA PALACIOS MACAYOLLICENCIA DE DIAABF03:12:0629900:46:3016701:27:0527.5602:13:3530900:58:3100:00:0000:00:00
305 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F03:12:2729300:44:2218201:30:0826.6302:14:3030600:57:5700:00:0000:00:00
306 3669JOSE DIEGO PARRADO SOJOINDEPENDENTV1M03:12:4231200:48:0818101:29:3526.7902:17:4328600:54:5900:00:0000:00:00
307 2093CARLOTA AGUILERA ORDÓÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF03:12:5826600:41:4819901:33:5925.5402:15:4730300:57:1100:00:0000:00:00
308 1223IGNASI CERDÀ EMBUENACLUB TRIATLÓ ATLESABM03:13:5031500:49:0017301:27:4027.3802:16:4030200:57:1000:00:0000:00:00
309 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM03:13:5532600:57:1217001:27:2627.4502:24:3821600:49:1700:00:0000:00:00
310 3845SERGEY MOSININDEPENDENTV2M03:14:1132300:52:4215701:25:0028.2402:17:4229900:56:2900:00:0000:00:00
311 375JOSEP NAVARRO GARCIACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M03:16:3732700:57:1517901:29:0326.9502:26:1823500:50:1900:00:0000:00:00
312 1173IÑAKI FUSTE JUANOPTIMS CLUB TRIATLOV1M03:18:0832400:54:0816801:27:0727.5502:21:1530100:56:5300:00:0000:00:00
313 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F03:19:2431800:49:2520101:34:3325.3802:23:5829200:55:2600:00:0000:00:00
314 3939EVA FONTANILLES ARBONESCLUB TRIATLÓ ATLESABF03:19:2429400:44:4222501:39:5024.0402:24:3228400:54:5200:00:0000:00:00
315 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F03:20:0211900:00:0132602:23:4316.7002:23:4429800:56:1800:00:0000:00:00
316 8021FRANCESCO FERROLLICENCIA DE DIAV1M03:20:175100:00:0132102:19:3417.2002:19:3531701:00:4200:00:0000:00:00
317 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F03:20:436500:00:0132402:22:4316.8202:22:4430700:57:5900:00:0000:00:00
318 7018OLEG FATINLLICENCIA DE DIAV1M03:21:0712500:00:0132702:26:2116.4002:26:2228300:54:4500:00:0000:00:00
319 3847TONI URIBE HERNÁNDEZTRANSTRIATLONV2M03:21:0926300:41:3822801:40:1923.9202:21:5731400:59:1200:00:0000:00:00
320 7006JORDI MORENO LLUESMALLICENCIA DE DIAABM03:21:3730200:47:0820801:35:3825.1002:22:4631000:58:5100:00:0000:00:00
321 7008JOSE VTE GIMÉNEZ GILLLICENCIA DE DIAABM03:21:3829100:44:1722001:38:2924.3702:22:4631100:58:5200:00:0000:00:00
322 8022JOSEP MIQUEL BIOSCA TARONINDEPENDENTABM03:21:3828400:43:1722301:39:2824.1302:22:4531200:58:5300:00:0000:00:00
323 1689FRANCISCO TORRES VERÓNCLUB TRIATLO CORNELLAABM03:22:2930400:47:3019701:33:1925.7202:20:4932101:01:4000:00:0000:00:00
324 6067MERITXELL LÓPEZ CONDEC. TRIATLO MONTORNESV1F03:22:4032200:49:2919401:32:4825.8602:22:1731601:00:2300:00:0000:00:00
325 7011MARCELO VASOIN SEIJASLLICENCIA DE DIAV3M03:23:1331000:47:5519301:32:2125.9902:20:1632401:02:5700:00:0000:00:00
326 1879JOAN SAYAGO RODRÍGUEZC.N. MATAROV2M03:23:452500:00:0132202:21:2916.9602:21:3032201:02:1500:00:0000:00:00
327 3550MIRIAM MUÑOZ JUNYENTCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F03:24:0011800:00:0132502:22:5316.8002:22:5431801:01:0600:00:0000:00:00
328 6261ARANTXA CLAVELL FONTCLUB TRIATLÓ ATLESABF03:26:0729700:45:5921301:37:4024.5702:23:3932301:02:2800:00:0000:00:00
329 7005PERE CAMPS OTEGUILLICENCIA DE DIAV1M03:26:225300:00:0132302:22:2716.8502:22:2832501:03:5400:00:0000:00:00
330 1973BELINDA GÓMEZ IBÀÑEZC.A. IGUALADAV1F03:30:1132500:55:4226301:49:0921.9902:44:5115400:45:2000:00:0000:00:00


NF 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F00:00:00000:44:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZC.N. MATAROV1M00:00:00000:28:13001:03:2837.8201:31:41000:00:0000:00:0000:00:00
NF 369NURIA RIBALTA FERRERASSOCIACIO ATLETICA XAFATV1F00:00:00000:48:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5687PACO GÓMEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:00:00000:34:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1476XAVIER NAVARRO CIURANAC.E. VILA OLIMPICAABM00:00:00000:37:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M00:00:00000:40:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM00:00:00000:00:01001:40:2023.9201:40:21000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2838JAVIER RUIZ SALVADORCLUB TRIATLO SANT FELIUABM00:00:00000:00:01001:46:5622.4401:46:57000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7017RYABOVA ELIZAVETALLICENCIA DE DIASUB23F00:00:00000:45:10001:42:5423.3202:28:04000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8015DANI PALACIO GARCÍALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:35:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF00:00:00000:00:01002:13:4117.9502:13:42000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM00:00:00000:36:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:00:00000:35:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 193EDUARD AGUILERA CASTELLÓT3R TRIATLOABM
NP 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLÓJNM
NP 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM
NP 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M
NP 669MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM
NP 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM
NP 890JOSEP MARIA CASAJUANA I VCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M
NP 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM
NP 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M
NP 5945JORDI ALTAYÓ RIPOLLC. TRIATLO MONTORNESV1M
NP 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M
NP 1695CARLES SILVA SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAJNM
NP 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF
NP 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTACERDANYOLA CHABM
NP 2114PERE FRANCITORRA FERRERC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M
NP 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M
NP 2402LAURA SITJÀ XIVILLÉC.E. KATOA BARCELONAABF
NP 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOCLUB NATACIO MINORISAABM
NP 7001LUIS BERNAL SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7002SAMUEL RODRÍGUEZ CORTÉS LLICENCIA DE DIAABM
NP 7003MANUEL CABRERA OLIVENCIALLICENCIA DE DIAABM
NP 2758JOSE LUIS GASPAR NAVARROCLUB NATACIO SITGESV2M
NP 7013JORDI LLORDÉS MORELLLLICENCIA DE DIAABM
NP 8002JOSE R BERTOLIN EDOLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8003ANTONIO RENTERO MORALLICENCIA DE DIAV1M
NP 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M
NP 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M
NP 3115ALBERT GARCÍA DOMÈNECHC.E. MEDITERRANIV3M
NP 8019ALESSANDRO SINISCALCHILLICENCIA DE DIAV1M
NP 3521MONICA CRISOL SALASU.C. SANT CUGATABF
NP 3619DAVID CABAÑERO GARCIACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM
NP 3644TAMARA CORDOBA LUNAC.E. RAYOTEAMABF
NP 3695SILVIA TOSCAS FRADECLUB NATACIO SITGESSUB23F
NP 3934CAROLINA SANCHEZ BERCLUB TRIATLO PROSANABF
NP 3942GIUSEPPE BERTUCCIO D''''C.E. KATOA BARCELONAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32