RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
221 138 137 1 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:27:05200:10:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM00:28:16600:11:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 407JOAN WAGER PONSSALTOKI DIQUESI TRIKIDEAKJNM00:28:26300:11:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANCDM00:29:23500:11:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M00:30:01700:12:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:30:141400:12:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M00:30:162400:13:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 315JORDI FERNANDEZ JIMENEZC.N. MATAROABM00:30:201200:12:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM00:30:21900:12:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:30:391000:12:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M00:30:491100:12:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM00:30:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:31:001600:13:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 809ORIOL PADRÓS VERAT3R TRIATLOABM00:31:182100:13:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:31:201300:12:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 2312JOSEBA ARANA ESCALADAC.E.T. DISTANCEABM00:31:262800:13:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M00:31:302000:13:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 2356SERGI BERGA LLOVERACLUB TRIATLO PROSANSUB23M00:31:32800:12:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:31:351900:13:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M00:31:491700:13:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:31:50400:11:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:31:592600:13:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 3320ALEXANDRA CASSAN-FERRIERC.N. MATAROABF00:32:001800:13:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. RAYOTEAMABM00:32:082700:13:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M00:32:161500:13:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7014OLASAGASTI ELIANLLICENCIA DE DIACDM00:32:17100:10:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:32:232300:13:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM00:32:333900:14:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:32:332900:13:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM00:32:433200:14:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F00:32:553000:13:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M00:33:112500:13:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:33:293800:14:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 3173MARC DÓNIGA MARTINEZC.N. SABADELLCDM00:33:343100:13:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M00:33:424000:14:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM00:33:473400:14:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV2M00:33:504800:15:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM00:33:574500:14:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV1M00:34:074400:14:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:34:163300:14:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 3360ARNAU BELTRA BISAC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:34:193500:14:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 8032ENRIC FOLCH PUIGLLICENCIA DE DIAV1M00:34:214300:14:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:34:365500:15:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM00:34:445300:15:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISAJNF00:34:592200:13:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM00:35:026100:16:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:35:074100:14:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM00:35:096700:16:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 7031ROGER PASCUAL ANGLÈSLLICENCIA DE DIASUB23M00:35:097100:17:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 8033GEMMA GREGORIS DEL SAZLLICENCIA DE DIAV1F00:35:133700:14:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:35:154700:15:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANCERDANYOLA CHV1M00:35:526600:16:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM00:36:035600:15:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 7016ALBERT JULIÀ MINAYALLICENCIA DE DIAV1M00:36:305700:15:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 7041ADRIAN SATUE MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM00:36:446500:16:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 8025SANTOS ROMAGOSA BOFILLLLICENCIA DE DIASUB23M00:36:546400:16:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 3331IGNASI RAVENTOS AIXALATRANSTRIATLONABM00:37:107800:17:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZC.E. RAYOTEAMABM00:37:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAV2M00:37:335000:15:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F00:37:354600:14:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 446ÀLEX GARCIA MARTÍNEZTRICBM-CALELLAV1M00:37:365200:15:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 842JAVIER CATASUS BRISEC.N. CATALUNYAV2M00:37:534200:14:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 8037ROGER DE LA GUERRA GRAOLLICENCIA DE DIAV1M00:38:018400:18:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF00:38:053600:14:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:38:107200:17:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F00:38:136000:16:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 8006ARNAU GALÍ CASTROLLICENCIA DE DIAABM00:38:138500:18:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 7032MARC MARÉ MONTANERLLICENCIA DE DIASUB23M00:38:144900:15:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 3678ELEAZAR PRIETO FUILLERATCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:38:326300:16:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 3026JOSÉ RAMON GONZÁLEZ REYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:38:357400:17:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZCERDANYOLA CHSUB23F00:38:435400:15:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 662JORDI SAMANIEGO MUÑOZTRI+9 EL MASNOUV1M00:38:555900:16:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 7025ORIOL GARCIA BOSCHLLICENCIA DE DIAABM00:38:588600:18:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
74 598PEDRO JOSÉ PRADA SAN ROMÁINDEPENDENTV2M00:39:048100:18:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
75 2838JAVIER RUIZ SALVADORCLUB TRIATLO SANT FELIUABM00:39:079800:19:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
76 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M00:39:117500:17:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 8017ALBERTO CÁNOVAS LÓPEZ LLICENCIA DE DIAABM00:39:117300:17:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
78 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M00:39:1611400:21:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
79 8007LLUÍS CRIADOLLICENCIA DE DIAABM00:39:178800:18:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
80 7013OLASAGASTI NATHALIELLICENCIA DE DIAV1F00:39:328200:18:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
81 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF00:39:357700:17:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
82 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:39:387000:17:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
83 8011MARIO CREHUET LLORENTELLICENCIA DE DIAABM00:40:0510200:20:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
84 3882JUAN GARCÍA GALLEGOCLUB TRIASME TRIATLOV2M00:40:115800:15:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
85 8031XAVIER PAREJO PALLARESLLICENCIA DE DIAABM00:40:1610400:20:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
86 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF00:40:197900:17:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
87 7037DANI NEGRE CORNETLLICENCIA DE DIAV1M00:40:278300:18:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
88 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:40:426200:16:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
89 3806AYOUB EL OUAHBITRICBM-CALELLACDM00:40:439200:19:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
90 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM00:40:469400:19:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
91 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDENTABM00:40:4710100:20:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
92 7027MARC NUEMO MONTOLIOLLICENCIA DE DIAJNM00:41:0411000:21:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
93 8022JORDI MIRAS ISERNLLICENCIA DE DIAV1M00:41:2010500:20:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
94 8016EDUARD ROS RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:41:237600:17:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
95 7024JORDI BAEZA SUBIRANALLICENCIA DE DIAABM00:41:239500:19:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
96 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M00:41:359700:19:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
97 7040XAVI ALONSO ESPUÑESLLICENCIA DE DIAABM00:41:538900:18:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
98 8034SANTI ROVIRA OBRADORSLLICENCIA DE DIAV2M00:41:559000:19:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
99 8005CARLES RIBE ZAMORALLICENCIA DE DIAABM00:42:2310300:20:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
100 8014JORDI BRULL COSTALLICENCIA DE DIAABM00:42:366900:16:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
101 2290VICTOR JIMÉNEZ PIQUERTRIATLO L´HOSPITALETABM00:42:459900:19:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
102 3804ALEIX PALMA AUBANELLTRICBM-CALELLACDM00:42:466800:16:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
103 8021JESUS DE LA FUENTE NIETOLLICENCIA DE DIAABM00:43:078000:17:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
104 8030ELISABET BUSON ROVIRALLICENCIA DE DIAABF00:43:175100:15:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
105 7038ANTONIO GALLARDO MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM00:43:2310800:20:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
106 7020GUILLERMO MARCET SEÑORLLICENCIA DE DIAABM00:43:3811300:21:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
107 7046ALBERT DE MAYA GARCIALLICENCIA DE DIAV1M00:43:4111800:21:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
108 7005MIQUEL ADRADOSLLICENCIA DE DIAABM00:43:498700:18:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
109 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F00:43:5510000:19:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
110 7045AMADEU RUIZ ESTAPÉLLICENCIA DE DIAV2M00:43:5510900:20:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
111 7011POL FERNÁNDEZ CLOTETLLICENCIA DE DIAABM00:44:0110700:20:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
112 8012MARC CABALLÉ VAN MOLLLICENCIA DE DIAV1M00:44:0611600:21:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
113 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTACERDANYOLA CHABM00:44:079100:19:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
114 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:44:2810600:20:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
115 7002AITOR ARRIETA MONTEROLLICENCIA DE DIAV1M00:44:2812600:22:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
116 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:44:2811200:21:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
117 8008FRANCISCA PONS BENEJAMLLICENCIA DE DIAABF00:44:2912100:22:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
118 7003CRISTINA GIMENEZ-SALINAS LLICENCIA DE DIACDF00:45:089300:19:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
119 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F00:45:0912200:22:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
120 8003MARC ALVAREZ DAVILLICENCIA DE DIAABM00:45:1711500:21:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
121 8029RAFA BERMEJO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M00:45:1913200:24:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
122 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM00:45:2711900:21:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
123 8009JOAN SALVADOR SAUCHLLICENCIA DE DIAV2M00:45:4113100:24:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
124 7039HUGO MOREIRA PÉREZ LLICENCIA DE DIAV1M00:45:4312800:23:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
125 8028MOISES PRATLLICENCIA DE DIAV1M00:45:4512300:22:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
126 7023PABLO ROMAGOSALLICENCIA DE DIAJNM00:45:4611700:21:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
127 1928DAVID BASSAGANYA VILAINDEPENDENTV1M00:46:0511100:21:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
128 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F00:47:009600:19:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
129 8024JORDI RODRIGUEZ TOIMILLLICENCIA DE DIAV1M00:47:1812900:24:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
130 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F00:48:0112500:22:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
131 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV3M00:48:4413300:24:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
132 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F00:49:1513000:24:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
133 7008XAVIER RIUS BORJALLICENCIA DE DIAABM00:49:3112700:22:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
134 8018ICAR BOSCH MELLINASLLICENCIA DE DIAABM00:49:5512000:22:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
135 3115ALBERT GARCÍA DOMÈNECHC.E. MEDITERRANIV3M00:51:5313400:25:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
136 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F00:52:1712400:22:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
137 7015ADRIANA RECODER FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABF00:53:3713500:26:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 7019MIGUEL JURADO TRANCHELLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:27:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 3176TONI TORTOSA PEREZTRICBM-CALELLAV1M
NP 3511CHARI GONZÁLEZ CORTÉSINDEPENDENTV2F
NP 3552DAVID RIBÉ MASDEUC.E.T. DISTANCEV1M
NP 3662SIMON BACKESCLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM
NP 4224MARTI BERMUDEZ MONTOLIOC.T. PARETS DEL VALLESCDM
NP 4232MARTÍ CERVANTES CABASTRICBM-CALELLACDM
NP 4239SERGI RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM
NP 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM
NP 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 4317IGNACIO LAMARCA FLINCHC.E. RAYOTEAMV1M
NP 4318LAUA POUS MODOLELLINDEPENDENTABF
NP 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M
NP 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM
NP 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M
NP 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F
NP 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIAGOO SPORT CLUBV1F
NP 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M
NP 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM
NP 5828MIGUEL PEREZ NUÑEZTRIATLO L´HOSPITALETV2M
NP 5928PAU CASAS SERRATSFLOR DE TRIATLÓCDM
NP 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM
NP 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF
NP 7001GUILLEM BAREALLICENCIA DE DIASUB23M
NP 7004ALBERT SÁNCHEZ CORTESLLICENCIA DE DIAABM
NP 7006LLORENÇ ROCA FONTLLICENCIA DE DIAABM
NP 7007SERGI TABLERO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7009ANDREU CORPAS AMILLSLLICENCIA DE DIASUB23M
NP 7010JOSEP MIQUEL DE LA HOZ GULLICENCIA DE DIAABM
NP 7012SANTI MECA RODRÍGUEZ LLICENCIA DE DIAABM
NP 7017TORRES ALAINLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7018ENRIC FERRANDO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAJNM
NP 7021ORIOL ALONSOLLICENCIA DE DIASUB23M
NP 7022IGNACIO ROMAGOSA MORALLICENCIA DE DIASUB23M
NP 7026MARC MONTOLIO GILLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7028MIGUEL LÓPEZ FONTALBA LLICENCIA DE DIAV1M
NP 7029RAUL MARTIN NUÑEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7030EDGAR AMOROSLLICENCIA DE DIAABM
NP 7033ELSA MADRIGAL CANOLLICENCIA DE DIASUB23F
NP 7034EMMA VOCKINSLLICENCIA DE DIAV1F
NP 7035ADRIANA OLIVARES TOROLLICENCIA DE DIAABF
NP 7036DAVID SANCHO MORENOLLICENCIA DE DIAABM
NP 7042JOAN PAU ORTEGO CALVOLLICENCIA DE DIAABM
NP 7043MAR PIEDRA CAMPOYLLICENCIA DE DIAABF
NP 7044XAVIER BASSART SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7047RICARD VIDALLLICENCIA DE DIAABM
NP 7048VICTOR RUIZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8001MARTA FORNLLICENCIA DE DIAV2F
NP 8002CARLOS GORINA HERRAIZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8004GERARD VALLS ANGARONLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8010IBON BERACIERTO HERCELLICENCIA DE DIAABM
NP 8013CARLOS RUIZ SERRALLICENCIA DE DIAV1M
NP 8015ALEJANDRO SERRA OCHOALLICENCIA DE DIAV2M
NP 8019MARC HORTET BERENGUELLICENCIA DE DIAABM
NP 8020SERGIO DE LA FUENTE RAMOSLLICENCIA DE DIAABM
NP 8023DAVID SABATA SALLÉSLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8026CARLOS DORAL ESTEO LLICENCIA DE DIAV1M
NP 8027SONIA MATAS MOYALLICENCIA DE DIAABF
NP 8035MANUEL GARCIA ORTEGOLLICENCIA DE DIAV3M
NP 8036ORIOL ARGELICH IGLESIASLLICENCIA DE DIASUB23M
NP 551JACINTO CANA JIMENEZINDEPENDENTV1M
NP 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM
NP 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M
NP 870JORDI MILLAN ARRANZGAVA TRIATLOABM
NP 890JOSEP MARIA CASAJUANA I VCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M
NP 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E. VILA OLIMPICAABF
NP 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM
NP 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M
NP 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM
NP 1011DAVID DE LA CRUZ SALGADOINDEPENDENTV1M
NP 1026CARLOS RESTOY SALMERONC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M
NP 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM
NP 1125JOSE LUIS ANMELLA SUBIASPRAT TRIATLO 1994V2M
NP 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM
NP 1352PABLO GIMENEZ-SALINAS FRATRIATHELITEV1M
NP 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M
NP 1967PERE BERMUDEZ MARMOLC.T. PARETS DEL VALLESV1M
NP 2039LLUÍS SOLDEVILA VILASISINDEPENDENTV1M
NP 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M
NP 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM
NP 2322AGUSTÍN ALDAZÁBAL GILINDEPENDENTABM
NP 2818ROSA MARÍA ABAD SEGURACLUB TRIATLO MALGRATABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32