RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
447 421 405 16 0 1500 40 10 23 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:53:48100:19:18201:02:1738.5301:21:35200:32:1300:00:0000:00:00
2 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOCLUB NATACIO MINORISAABM01:54:49300:19:20101:02:1638.5401:21:36500:33:1300:00:0000:00:00
3 3964IBRAHIM TUPAC ALUCIN C.E.T. DISTANCESUB23M01:55:37200:19:19301:02:1738.5301:21:361000:34:0100:00:0000:00:00
4 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:58:162300:21:34801:03:4237.6801:25:16400:33:0000:00:0000:00:00
5 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISAJNM01:58:482500:21:371001:03:4637.6401:25:23700:33:2500:00:0000:00:00
6 2632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEFLOR DE TRIATLÓABM01:59:252800:21:432901:04:5736.9501:26:40300:32:4500:00:0000:00:00
7 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:59:50400:19:235101:07:1235.7101:26:35600:33:1500:00:0000:00:00
8 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M02:00:211600:21:153301:05:1436.7901:26:29900:33:5200:00:0000:00:00
9 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM02:00:26700:20:254201:06:1536.2301:26:40800:33:4600:00:0000:00:00
10 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM02:00:571800:21:211201:03:5937.5101:25:202200:35:3700:00:0000:00:00
11 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO OLOTJNM02:00:583300:22:191801:04:1837.3301:26:371200:34:2100:00:0000:00:00
12 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:01:044400:22:51701:03:3937.7101:26:301300:34:3400:00:0000:00:00
13 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM02:02:092000:21:242401:04:3237.1901:25:562800:36:1300:00:0000:00:00
14 2391CARLOS GALINDO ROONEYTRICBM-CALELLAABM02:02:091000:20:424301:06:2036.1801:27:021500:35:0700:00:0000:00:00
15 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM02:02:161300:20:503901:05:5836.3801:26:482000:35:2800:00:0000:00:00
16 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M02:02:191700:21:193601:05:3636.5901:26:551900:35:2400:00:0000:00:00
17 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM02:02:254800:22:59401:03:3637.7401:26:352600:35:5000:00:0000:00:00
18 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M02:02:27500:20:224401:06:2336.1501:26:452500:35:4200:00:0000:00:00
19 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM02:02:458100:24:181301:04:0737.4301:28:251100:34:2000:00:0000:00:00
20 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M02:03:033900:22:291401:04:1037.4001:26:393100:36:2400:00:0000:00:00
21 3785MARC MARIN GINESTAC.E. RAYOTEAMV1M02:03:087600:24:102001:04:2237.2901:28:321400:34:3600:00:0000:00:00
22 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM02:03:394600:22:56501:03:3737.7301:26:334300:37:0600:00:0000:00:00
23 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M02:03:423500:22:231901:04:2037.3101:26:434100:36:5900:00:0000:00:00
24 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM02:03:538200:24:191601:04:1537.3501:28:341700:35:1900:00:0000:00:00
25 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM02:04:034500:22:541101:03:4837.6201:26:425000:37:2100:00:0000:00:00
26 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:04:102400:21:363401:05:2436.7001:27:004600:37:1000:00:0000:00:00
27 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM02:04:144700:22:59601:03:3737.7301:26:365400:37:3800:00:0000:00:00
28 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:04:371200:20:492301:04:3237.1901:25:218200:39:1600:00:0000:00:00
29 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLÓABM02:04:381100:20:482601:04:4237.0901:25:307900:39:0800:00:0000:00:00
30 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLÓABM02:05:16600:20:234101:06:1536.2301:26:387000:38:3800:00:0000:00:00
31 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM02:05:252900:21:443101:05:0136.9101:26:457100:38:4000:00:0000:00:00
32 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM02:06:036800:23:422501:04:4237.0901:28:245500:37:3900:00:0000:00:00
33 1557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSACAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:06:148400:24:201701:04:1737.3301:28:375300:37:3700:00:0000:00:00
34 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M02:06:153400:22:202201:04:3037.2101:26:508600:39:2500:00:0000:00:00
35 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M02:06:192700:21:413201:05:0836.8501:26:498900:39:3000:00:0000:00:00
36 2356SERGI BERGA LLOVERACLUB TRIATLO PROSANSUB23M02:06:244000:22:301501:04:1237.3801:26:429700:39:4200:00:0000:00:00
37 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM02:06:301500:20:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:06:4512900:25:503001:04:5836.9401:30:482700:35:5700:00:0000:00:00
39 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M02:06:572600:21:402701:04:4937.0301:26:2910900:40:2800:00:0000:00:00
40 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M02:07:075300:23:025601:07:3135.5501:30:333300:36:3400:00:0000:00:00
41 899ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:07:211900:21:213801:05:5736.3901:27:1810400:40:0300:00:0000:00:00
42 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM02:07:253000:21:454801:06:4435.9601:28:297300:38:5600:00:0000:00:00
43 1474DAVID MONTAÑEZ LLADOSC.E. RAYOTEAMABM02:07:273200:22:147301:08:3834.9701:30:523500:36:3500:00:0000:00:00
44 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. RAYOTEAMABM02:07:557800:24:144701:06:4235.9801:30:564200:36:5900:00:0000:00:00
45 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:08:1610300:25:223501:05:2836.6601:30:505200:37:2600:00:0000:00:00
46 5726JONATHAN GALAN CARRACEDOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:08:173600:22:237201:08:3135.0301:30:545100:37:2300:00:0000:00:00
47 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM02:08:24900:20:272801:04:5636.9601:25:2317500:43:0100:00:0000:00:00
48 3691ARTUR CUÑAT PELLICERC.N. SABADELLABM02:09:166000:23:165401:07:3035.5601:30:466300:38:3000:00:0000:00:00
49 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:09:247700:24:137801:08:5234.8501:33:052900:36:1900:00:0000:00:00
50 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:09:307200:23:474901:07:0635.7701:30:536900:38:3700:00:0000:00:00
51 8040JOSEBA AMILIBIA ARAMBURUZUMAIAKO TRIATLOI TALDEAV1M02:09:4010400:25:236001:07:4935.3901:33:123200:36:2800:00:0000:00:00
52 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M02:09:443800:22:292101:04:2537.2601:26:5416700:42:5000:00:0000:00:00
53 4388EUDALD BOSCH CARREIRASTGCBINNJNM02:09:524200:22:313701:05:5736.3901:28:2812700:41:2400:00:0000:00:00
54 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLÓSUB23M02:09:567100:23:469201:09:2934.5401:33:153600:36:4100:00:0000:00:00
55 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM02:10:039700:24:576701:08:1935.1301:33:163800:36:4700:00:0000:00:00
56 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M02:10:06800:20:2611101:10:1934.1301:30:458400:39:2100:00:0000:00:00
57 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM02:10:2011500:25:365501:07:3035.5601:33:064700:37:1400:00:0000:00:00
58 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM02:10:228000:24:174501:06:2436.1401:30:419500:39:4100:00:0000:00:00
59 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM02:10:257500:24:078001:09:0034.7801:33:074900:37:1800:00:0000:00:00
60 2803VICENÇ GIRALT BERENGUERC.N. CASTELLET TRIATLOV2M02:11:318500:24:254601:06:4135.9901:31:0610800:40:2500:00:0000:00:00
61 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM02:11:3214200:26:277501:08:4434.9201:35:113000:36:2100:00:0000:00:00
62 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M02:11:4815400:27:046501:08:0235.2801:35:063700:36:4200:00:0000:00:00
63 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM02:11:499600:24:5210701:10:0634.2401:34:583900:36:5100:00:0000:00:00
64 8014JORDI ESTRADÉ TOMEOLLICENCIA DE DIAV2M02:12:2020600:28:5035001:27:1927.4901:56:09100:16:1100:00:0000:00:00
65 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:12:309400:24:454001:06:0136.3501:30:4613800:41:4400:00:0000:00:00
66 8034EMILI ROMERO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM02:12:427400:24:0112701:11:3333.5401:35:344400:37:0800:00:0000:00:00
67 3910CARLES MOLINER VILLAGRASACLUB VO2 TEAMV1M02:12:5510800:25:257001:08:3035.0401:33:557500:39:0000:00:0000:00:00
68 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:12:5511200:25:325801:07:4735.4101:33:199300:39:3600:00:0000:00:00
69 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLÓ ATLESABM02:13:056500:23:365701:07:4635.4201:31:2213600:41:4300:00:0000:00:00
70 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM02:13:0710600:25:249001:09:2834.5501:34:526100:38:1500:00:0000:00:00
71 541FRANCESC PRAT VICENSCLUB NATACIO BANYOLESABM02:13:1112000:25:398601:09:1534.6601:34:546200:38:1700:00:0000:00:00
72 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:13:1411900:25:386301:07:5735.3201:33:359400:39:3900:00:0000:00:00
73 3960SERGI ESCOBAR ROUREC.E. SPEED REPUBLIKV1M02:13:2227600:31:07901:03:4237.6801:34:496600:38:3300:00:0000:00:00
74 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM02:13:3612100:25:3910501:10:0134.2801:35:405700:37:5600:00:0000:00:00
75 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM02:13:3915700:27:176101:07:4935.3901:35:066400:38:3300:00:0000:00:00
76 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM02:13:431400:20:5018201:14:1932.2901:35:096800:38:3400:00:0000:00:00
77 8024FRANCESC AULI LLINASLLICENCIA DE DIAV1M02:13:5818100:28:228201:09:0234.7701:37:243400:36:3400:00:0000:00:00
78 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM02:14:0710500:25:239701:09:4034.4501:35:037600:39:0400:00:0000:00:00
79 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:14:3228600:31:235901:07:4835.4001:39:111800:35:2100:00:0000:00:00
80 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM02:14:3617700:28:115001:07:1035.7301:35:218100:39:1500:00:0000:00:00
81 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:14:4710100:25:199301:09:3034.5301:34:4910200:39:5800:00:0000:00:00
82 2796JOAN ESCARRABILL TIOCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:14:4914000:26:208801:09:2134.6101:35:418000:39:0800:00:0000:00:00
83 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM02:14:569100:24:417601:08:4734.8901:33:2812900:41:2800:00:0000:00:00
84 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:15:1326000:30:478401:09:1034.7001:39:571600:35:1600:00:0000:00:00
85 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F02:15:1810900:25:2911201:10:1934.1301:35:489000:39:3000:00:0000:00:00
86 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM02:15:2711800:25:3710901:10:0934.2101:35:469600:39:4100:00:0000:00:00
87 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M02:15:3019800:28:399501:09:3634.4801:38:154800:37:1500:00:0000:00:00
88 3298TONI ORTEGA GARCIAASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:15:358700:24:337401:08:4334.9301:33:1615400:42:1900:00:0000:00:00
89 7011PAU QUINTANO VILOSALLICENCIA DE DIAJNM02:15:425500:23:039601:09:3934.4601:32:4217300:43:0000:00:0000:00:00
90 8032MARC COSTA SITJATRIADDICTSABM02:15:445700:23:0712801:11:3533.5301:34:4212000:41:0200:00:0000:00:00
91 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M02:15:546200:23:2310301:09:5334.3401:33:1616400:42:3800:00:0000:00:00
92 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:16:033700:22:2615901:12:5432.9201:35:2011400:40:4300:00:0000:00:00
93 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M02:16:1414300:26:278501:09:1234.6801:35:3911200:40:3500:00:0000:00:00
94 489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZTGCBINNABM02:16:1617800:28:125201:07:1335.7101:35:2511700:40:5100:00:0000:00:00
95 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM02:16:239000:24:4011701:10:3733.9901:35:1712100:41:0600:00:0000:00:00
96 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:16:2414400:26:3113601:11:4633.4401:38:175800:38:0700:00:0000:00:00
97 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSV1F02:16:5812300:25:4112301:11:1433.6901:36:5510300:40:0300:00:0000:00:00
98 1955ISABEL GÓMEZ FARGASCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:17:068800:24:3912201:11:1433.6901:35:5312400:41:1300:00:0000:00:00
99 317DAVID IGNACIO PARRAGA VITCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV1M02:17:0921300:29:108701:09:1834.6301:38:287200:38:4100:00:0000:00:00
100 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:17:1421100:29:0312001:11:0233.7901:40:054500:37:0900:00:0000:00:00
101 1167MARC MIRABALL GOMEZCLUB TRIATLO PROSANABM02:17:186400:23:3413701:11:4733.4301:35:2114300:41:5700:00:0000:00:00
102 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM02:17:2412200:25:3915301:12:3833.0401:38:177700:39:0700:00:0000:00:00
103 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M02:17:249200:24:4410001:09:4634.4001:34:3016800:42:5400:00:0000:00:00
104 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM02:17:3418300:28:229901:09:4434.4201:38:068800:39:2800:00:0000:00:00
105 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M02:17:4127300:31:045301:07:1535.6901:38:198500:39:2200:00:0000:00:00
106 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:17:4714100:26:257901:09:0034.7801:35:2515600:42:2200:00:0000:00:00
107 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M02:17:4910200:25:219401:09:3334.5101:34:5416900:42:5500:00:0000:00:00
108 170ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM02:18:0116800:27:476201:07:5435.3501:35:4115500:42:2000:00:0000:00:00
109 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M02:18:056600:23:3812501:11:2333.6201:35:0117600:43:0400:00:0000:00:00
110 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBV1M02:18:1015200:26:5412601:11:2933.5701:38:239900:39:4700:00:0000:00:00
111 5956MARIÀ GALVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M02:18:199500:24:4911301:10:2334.1001:35:1217700:43:0700:00:0000:00:00
112 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M02:19:047300:23:498901:09:2134.6101:33:1024500:45:5400:00:0000:00:00
113 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM02:19:0713900:26:2015401:12:3833.0401:38:5810600:40:0900:00:0000:00:00
114 8017DANIEL ALTABELLALLICENCIA DE DIAABM02:19:1616000:27:2216001:12:5432.9201:40:167400:39:0000:00:0000:00:00
115 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM02:19:184900:22:5914601:12:0833.2701:35:0719400:44:1100:00:0000:00:00
116 528JOSE MARIA CUADRADO CABELTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:19:1920100:28:419101:09:2934.5401:38:1012200:41:0900:00:0000:00:00
117 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M02:19:2416500:27:4111601:10:3334.0201:38:1412300:41:1000:00:0000:00:00
118 3312ALBERT LOPEZ MUÑOZTGCBINNABM02:19:3321500:29:146601:08:0435.2601:37:1815200:42:1500:00:0000:00:00
119 4038JUDIT ZARAGOZA RODRIGUEZC.N. MATAROABF02:19:3312400:25:4212401:11:1533.6801:36:5716200:42:3600:00:0000:00:00
120 7020CHRISTOPHER ROSSALLICENCIA DE DIAABM02:19:3721200:29:0619301:14:4932.0801:43:552400:35:4200:00:0000:00:00
121 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:19:3818700:28:2610101:09:4734.3901:38:1312800:41:2500:00:0000:00:00
122 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M02:19:3910000:25:1914801:12:2033.1801:37:3914700:42:0000:00:0000:00:00
123 4404ALBERTO MARTIN TORONDELCLUB NATACIO CALDESV1M02:19:4812700:25:4911001:10:1034.2001:35:5918900:43:4900:00:0000:00:00
124 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M02:19:4818200:28:2213001:11:3933.5001:40:019800:39:4700:00:0000:00:00
125 985POL SIMÓN SÁNCHEZINDEPENDENTJNM02:19:5215500:27:1217901:14:0732.3801:41:196500:38:3300:00:0000:00:00
126 2077JORDI IZQUIERDO MARTINEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:19:5418600:28:2416301:12:5732.9001:41:216700:38:3300:00:0000:00:00
127 2787RAÚL GARCÍA MORALINDEPENDENTABM02:19:5621900:29:2211801:10:3833.9801:40:0010100:39:5600:00:0000:00:00
128 461ANGEL VIDAL BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M02:19:5923500:29:5714701:12:1233.2401:42:095600:37:5000:00:0000:00:00
129 5305DÍDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:20:0513000:26:009801:09:4334.4301:35:4319700:44:2200:00:0000:00:00
130 2424MARC CARRERAS SALINASCLUB TRIATLÓ ATLESABM02:20:0622500:29:3211401:10:2634.0701:39:5810500:40:0800:00:0000:00:00
131 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:20:2031700:32:5913201:11:4033.4901:44:392300:35:4100:00:0000:00:00
132 2168JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M02:20:245000:23:0011901:10:4433.9301:33:4425700:46:4000:00:0000:00:00
133 3283DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM02:20:2623400:29:5610801:10:0934.2101:40:0510700:40:2100:00:0000:00:00
134 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M02:20:3115800:27:186901:08:2335.1001:35:4121600:44:5000:00:0000:00:00
135 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM02:20:325100:23:0111501:10:2834.0601:33:2926400:47:0300:00:0000:00:00
136 4277JOSEP MARIA PUIG BELL·LLOCLUB TRIATLO PROSANV2M02:20:4420000:28:4110201:09:4934.3801:38:3015100:42:1400:00:0000:00:00
137 3623RAMÓN ESTRADA GARCIAINDEPENDENTABM02:20:5526300:30:518301:09:0634.7301:39:5711800:40:5800:00:0000:00:00
138 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M02:21:0112800:25:4910401:09:5834.3001:35:4722500:45:1400:00:0000:00:00
139 3990ANDRES GUERRERO SANCHEZC.E. NO TE PARESABM02:21:0316200:27:2415501:12:4133.0201:40:0511900:40:5800:00:0000:00:00
140 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESV1M02:21:065900:23:1415001:12:3233.0901:35:4622900:45:2000:00:0000:00:00
141 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M02:21:118600:24:257701:08:4934.8801:33:1427700:47:5700:00:0000:00:00
142 8015JORDI ESCOBAR ROCALLICENCIA DE DIAABM02:21:1211100:25:3214401:12:0233.3201:37:3418700:43:3800:00:0000:00:00
143 8028DAVID VIUDEZ RUBIOLLICENCIA DE DIAV1M02:21:3622300:29:316401:07:5735.3201:37:2819200:44:0800:00:0000:00:00
144 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M02:21:385200:23:0121001:15:1931.8701:38:2018100:43:1800:00:0000:00:00
145 8020FELIU CORONADO JUSTICIALLICENCIA DE DIAABM02:21:4017900:28:158101:09:0134.7701:37:1619800:44:2400:00:0000:00:00
146 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM02:21:4418500:28:2312901:11:3533.5301:39:5813900:41:4600:00:0000:00:00
147 552JUAN CARLOS GARCIA GALINDINDEPENDENTV2M02:21:5120300:28:4614001:11:5133.4001:40:3712500:41:1400:00:0000:00:00
148 3656JOSEP VIÑOLAS MADAULAC.N. VIC-ETBV1M02:21:5410700:25:2516501:13:0032.8801:38:2518400:43:2900:00:0000:00:00
149 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M02:21:5716600:27:4518601:14:3732.1601:42:229200:39:3500:00:0000:00:00
150 7114MARC BASSA I GOMEZLLICENCIA DE DIASUB23M02:21:5814600:26:3916801:13:2632.6801:40:0514000:41:5300:00:0000:00:00
151 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:22:0421600:29:1812101:11:1333.7001:40:3113100:41:3300:00:0000:00:00
152 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:22:2114500:26:377101:08:3135.0301:35:0826900:47:1300:00:0000:00:00
153 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M02:22:4315100:26:5123801:16:4531.2701:43:367800:39:0700:00:0000:00:00
154 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:22:4611700:25:3614901:12:2233.1601:37:5821500:44:4800:00:0000:00:00
155 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:22:4713700:26:1314501:12:0533.2901:38:1820300:44:2900:00:0000:00:00
156 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZINDEPENDENTABM02:22:5019400:28:3516201:12:5732.9001:41:3212600:41:1800:00:0000:00:00
157 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM02:22:533100:21:4614201:11:5333.3901:33:3930200:49:1400:00:0000:00:00
158 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:23:098300:24:1917801:14:0532.4001:38:2421200:44:4500:00:0000:00:00
159 3219SUSAGNA RODRÍGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:23:2014900:26:4717101:13:3432.6201:40:2117100:42:5900:00:0000:00:00
160 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:23:289300:24:4410601:10:0534.2401:34:4928600:48:3900:00:0000:00:00
161 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F02:23:3217600:28:1015101:12:3333.0801:40:4316600:42:4900:00:0000:00:00
162 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM02:23:3525300:30:1415601:12:4832.9701:43:0211000:40:3300:00:0000:00:00
163 519JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM02:23:456700:23:3913101:11:3933.5001:35:1827900:48:2700:00:0000:00:00
164 2627MARINA BURGAYA NOGALES C.E. KATOA BARCELONAABF02:23:5519000:28:2819601:14:5332.0501:43:2111100:40:3400:00:0000:00:00
165 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONC.E. VILA OLIMPICAABM02:23:5624400:30:0416601:13:0532.8401:43:0911600:40:4700:00:0000:00:00
166 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M02:24:0029000:31:3024001:16:5431.2101:48:242100:35:3600:00:0000:00:00
167 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M02:24:0519900:28:4022201:15:5431.6201:44:349100:39:3100:00:0000:00:00
168 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:24:2029400:31:486801:08:2235.1001:40:1019300:44:1000:00:0000:00:00
169 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:24:282100:21:2613901:11:5133.4001:33:1734100:51:1100:00:0000:00:00
170 3640SERGI SÁNCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM02:24:282200:21:2914301:12:0233.3201:33:3133800:50:5700:00:0000:00:00
171 3185ORIOL CASULLERAS CHALAUXC.N. VIC-ETBSUB23M02:24:3026800:31:0013801:11:4833.4301:42:4813500:41:4200:00:0000:00:00
172 8016ALEIX VECIANA CABRELLICENCIA DE DIASUB23M02:24:4820800:28:5114101:11:5233.4001:40:4319100:44:0500:00:0000:00:00
173 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M02:25:025600:23:0620601:15:1331.9101:38:1925800:46:4300:00:0000:00:00
174 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:25:0434100:34:0215701:12:4832.9701:46:506000:38:1400:00:0000:00:00
175 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM02:25:0511300:25:3319101:14:4832.0901:40:2121100:44:4400:00:0000:00:00
176 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:25:1513600:26:1218901:14:4432.1101:40:5619600:44:1900:00:0000:00:00
177 7033FABIAN BADIA VICENTLLICENCIA DE DIAABM02:25:2614800:26:4617201:13:3932.5901:40:2522000:45:0100:00:0000:00:00
178 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:25:2635100:34:1913301:11:4033.4901:45:598700:39:2700:00:0000:00:00
179 7010DAVID AUBERT I BATLLELLICENCIA DE DIAABM02:25:455400:23:0321401:15:3331.7701:38:3626800:47:0900:00:0000:00:00
180 8039MIQUEL TEJERO ORDASLLICENCIA DE DIAABM02:25:5217500:28:0920801:15:1731.8801:43:2615800:42:2600:00:0000:00:00
181 7007ARNAU FONT REGUANTLLICENCIA DE DIASUB23M02:25:549900:24:5917401:13:4832.5201:38:4726700:47:0700:00:0000:00:00
182 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:25:5513100:26:0518001:14:1232.3501:40:1723600:45:3800:00:0000:00:00
183 3662SIMON BACKESCLUB NATACIO BANYOLESABM02:26:0127900:31:1116101:12:5632.9101:44:0714200:41:5400:00:0000:00:00
184 893FRANCISCO ABARCA GONZÁLEZTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M02:26:0112500:25:4718301:14:2432.2601:40:1124000:45:5000:00:0000:00:00
185 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF02:26:0313400:26:0917501:13:5832.4501:40:0724600:45:5600:00:0000:00:00
186 7019XEVI ROURA GAROLERALLICENCIA DE DIAABM02:26:0519200:28:3222501:16:0331.5601:44:3513000:41:3000:00:0000:00:00
187 2719ALEX SERRANO ROGERJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M02:26:1028500:31:2321201:15:2631.8201:46:498300:39:2100:00:0000:00:00
188 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF02:26:1427800:31:0924401:16:5631.2001:48:055900:38:0900:00:0000:00:00
189 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF02:26:1915300:26:5916701:13:1332.7801:40:1225100:46:0700:00:0000:00:00
190 2244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZINDEPENDENTABM02:26:2322000:29:2320501:15:0631.9601:44:2914100:41:5400:00:0000:00:00
191 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:26:249800:24:5921101:15:2231.8401:40:2125000:46:0300:00:0000:00:00
192 3152ORIOL PLANELLA SARGATALCLUB NATACIO OLOTABM02:26:2825500:30:2317701:14:0532.4001:44:2814800:42:0000:00:0000:00:00
193 4045IRENE RODRIGUEZ GÚELLTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:26:4023900:30:0017001:13:2932.6601:43:2917800:43:1100:00:0000:00:00
194 1688CARLES PUNSI RIBUGENTCLUB CICLISTA BANYOLESV1M02:27:145800:23:1129301:21:0329.6101:44:1417400:43:0000:00:0000:00:00
195 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM02:27:417000:23:4623901:16:4831.2501:40:3426600:47:0700:00:0000:00:00
196 3082JOSEP Mª BRUFAU PUIGCLUB TRIATLO PROSANV2M02:27:4921000:28:5721301:15:2831.8001:44:2518300:43:2400:00:0000:00:00
197 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM02:27:5712600:25:4815801:12:5332.9301:38:4130300:49:1600:00:0000:00:00
198 3660GIORDANO MORALES CALVETC.E. NO TE PARESSUB23M02:28:0113300:26:0924901:17:2331.0101:43:3220400:44:2900:00:0000:00:00
199 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:28:054100:22:3021601:15:4131.7101:38:1132000:49:5400:00:0000:00:00
200 305JOSEP MARIA TOMAS FIGUERACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:28:0622800:29:3723201:16:2031.4401:45:5714900:42:0900:00:0000:00:00
201 5517DAVID VIVAR LABRADORCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:28:1623000:29:4420201:15:0231.9901:44:4618500:43:3000:00:0000:00:00
202 2439MARC MOLINA ROIGCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:28:2331600:32:5716901:13:2832.6701:46:2514600:41:5800:00:0000:00:00
203 1695CARLES SILVA SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAJNM02:28:4115900:27:1824201:16:5531.2001:44:1320200:44:2800:00:0000:00:00
204 2768ARTEMI NAVARRO VIVASTGCBINNV1M02:28:4316400:27:3713401:11:4133.4801:39:1830600:49:2500:00:0000:00:00
205 8029SANTIAGO ARGAÑARAZ FERNÁNLLICENCIA DE DIAV1M02:28:5324900:30:1118101:14:1532.3201:44:2620100:44:2700:00:0000:00:00
206 669MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM02:28:5632500:33:1627301:18:4730.4601:52:034000:36:5300:00:0000:00:00
207 1835ANA MARÍA OTERO PIÑEIROABSOLUT SPORTABF02:28:5623600:29:5926701:18:1230.6901:48:1111500:40:4500:00:0000:00:00
208 927EDUARD COLLADO ALSINATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM02:29:0016100:27:2215201:12:3533.0701:39:5729800:49:0300:00:0000:00:00
209 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM02:29:0423800:30:0018501:14:3532.1801:44:3520500:44:2900:00:0000:00:00
210 7029JORDI ROSET LLOBETLLICENCIA DE DIAV1M02:29:1426100:30:4922301:15:5531.6101:46:4415900:42:3000:00:0000:00:00
211 7028MARCOS RIVAS MEDINALLICENCIA DE DIAV1M02:29:1717000:27:4916401:12:5932.8801:40:4828100:48:2900:00:0000:00:00
212 8022SERGI ROCADEMBOSCHLLICENCIA DE DIAABM02:29:217900:24:1419801:14:5732.0201:39:1132700:50:1000:00:0000:00:00
213 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M02:29:2622200:29:2917601:14:0132.4301:43:3024700:45:5600:00:0000:00:00
214 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM02:29:2918000:28:1619901:14:5732.0201:43:1325400:46:1600:00:0000:00:00
215 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTV1M02:29:3320500:28:4919001:14:4532.1101:43:3424900:45:5900:00:0000:00:00
216 7003JORDI GRABULEDA VIMLLICENCIA DE DIAV1M02:29:3620700:28:5020301:15:0331.9801:43:5323700:45:4300:00:0000:00:00
217 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:29:3720200:28:4219201:14:4832.0901:43:3025200:46:0700:00:0000:00:00
218 684GERARD FRANCH MARGARITINDEPENDENTABM02:29:3822700:29:3618801:14:4032.1401:44:1623000:45:2200:00:0000:00:00
219 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:29:3930300:32:1513501:11:4133.4801:43:5623800:45:4300:00:0000:00:00
220 8031FERRAN BUSQUETS POLLLICENCIA DE DIAABM02:30:0719300:28:3325401:17:4830.8501:46:2118800:43:4600:00:0000:00:00
221 3695SILVIA TOSCAS FRADECLUB NATACIO SITGESSUB23F02:30:1622900:29:3926101:17:5430.8101:47:3316500:42:4300:00:0000:00:00
222 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M02:30:1811000:25:3025301:17:4530.8701:43:1526300:47:0300:00:0000:00:00
223 7024MIQUEL BUSQUETS BADOSALLICENCIA DE DIAV1M02:30:206300:23:3025501:17:4830.8501:41:1829700:49:0200:00:0000:00:00
224 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M02:30:2211600:25:3619701:14:5632.0301:40:3231700:49:5000:00:0000:00:00
225 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M02:30:3728400:31:2319401:14:4932.0801:46:1219900:44:2500:00:0000:00:00
226 2786RAUL GONZALEZ LOPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:30:4318400:28:2328501:19:5530.0301:48:1815700:42:2500:00:0000:00:00
227 1339MOISÈS COSTA BOSCHCLUB NATACIO BANYOLESV2M02:30:4822100:29:2720401:15:0431.9701:44:3125500:46:1700:00:0000:00:00
228 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M02:31:0131200:32:4823601:16:3631.3301:49:2413200:41:3700:00:0000:00:00
229 7032LLORENÇ ABAD ARMENDARESLLICENCIA DE DIAABM02:31:0316900:27:4927201:18:4230.5001:46:3120800:44:3200:00:0000:00:00
230 2058JORDI FREIXAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:31:1429100:31:4318701:14:3832.1601:46:2121700:44:5300:00:0000:00:00
231 3959ANNABEL NAVIO ROBLESCLUB NATACIO BANYOLESABF02:31:384300:22:3127501:19:0330.3601:41:3432600:50:0400:00:0000:00:00
232 745DANIEL VILLENA FRESQUETCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:31:4126200:30:5020001:15:0032.0001:45:5024200:45:5100:00:0000:00:00
233 2149JORDI ALSINA APARICIOTRANSTRIATLONV1M02:31:4333300:33:3121501:15:3631.7501:49:0716000:42:3600:00:0000:00:00
234 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M02:31:4826900:31:0122901:16:1631.4701:47:1720700:44:3100:00:0000:00:00
235 4598EDUARD SANCHEZ CAMPOSC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:32:0117300:27:5820901:15:1831.8701:43:1628800:48:4500:00:0000:00:00
236 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 TEAMV1M02:32:0827700:31:0921701:15:4131.7101:46:5022800:45:1800:00:0000:00:00
237 1080RAMON CASADEVALL SALACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:32:1519500:28:3625201:17:4230.8901:46:1824800:45:5700:00:0000:00:00
238 3381JUAN PABLO VALLE GARCIAVILADECANS TRIATLOV1M02:32:2128300:31:1926501:18:0430.7401:49:2317000:42:5800:00:0000:00:00
239 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV2M02:32:3020900:28:5729201:20:5729.6501:49:5416300:42:3600:00:0000:00:00
240 4245DAVID BERROZPE RIVASCLUB TRIATLO BLANESABM02:32:3419700:28:3918401:14:2732.2401:43:0630800:49:2800:00:0000:00:00
241 7023ALBERT BUSQUETS BADOSALLICENCIA DE DIAV1M02:32:346900:23:4424801:17:0931.1101:40:5335000:51:4100:00:0000:00:00
242 843AQUILINO BERDEJO LAZAROCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M02:32:3737200:35:3023301:16:2531.4101:51:5511300:40:4200:00:0000:00:00
243 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM02:32:4136800:35:1321901:15:4531.6801:50:5813700:41:4300:00:0000:00:00
244 4970JOSE MARIN SOSPEDRAC.E. RAYOTEAMV3M02:32:4132000:33:0225101:17:4230.8901:50:4414400:41:5700:00:0000:00:00
245 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:32:5015600:27:1422601:16:0531.5401:43:1930900:49:3100:00:0000:00:00
246 8021ISMAEL SOLA ORTIGOSALLICENCIA DE DIAV1M02:32:5130800:32:3024701:17:0831.1101:49:3817900:43:1300:00:0000:00:00
247 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM02:32:5123700:30:0028301:19:3630.1501:49:3618000:43:1500:00:0000:00:00
248 3962ENRIQUE TABOADA GUERRAINDEPENDENTV1M02:33:0017200:27:5117301:13:4332.5601:41:3434600:51:2600:00:0000:00:00
249 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M02:33:0628000:31:1420101:15:0231.9901:46:1626100:46:5000:00:0000:00:00
250 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:33:1235000:34:1923001:16:1731.4601:50:3616100:42:3600:00:0000:00:00
251 516JOSEP CANTERO DURANC.A. IGUALADAV2M02:33:3625600:30:3426901:18:2130.6301:48:5521000:44:4100:00:0000:00:00
252 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM02:33:5126600:30:5727601:19:0430.3501:50:0119000:43:5000:00:0000:00:00
253 426FRANCISCO GARCIA LASHERASINDEPENDENTV2M02:33:5231100:32:4124501:16:5831.1801:49:3919500:44:1300:00:0000:00:00
254 2128CARLES MORENO ANDREUC. TRIATLO MONTORNESV1M02:33:5738100:36:1022101:15:5031.6501:52:0014500:41:5700:00:0000:00:00
255 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAV1M02:33:5923200:29:5423401:16:3331.3501:46:2727300:47:3200:00:0000:00:00
256 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:34:0231900:33:0222001:15:4531.6801:48:4722600:45:1500:00:0000:00:00
257 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F02:34:1213500:26:1128001:19:2930.2001:45:4028300:48:3200:00:0000:00:00
258 5999ALBERT COMAS TRAYTERCLUB NATACIO BANYOLESV2M02:34:1431000:32:4124301:16:5531.2001:49:3620900:44:3800:00:0000:00:00
259 8035XAVIER CLEMENT SERRALLICENCIA DE DIAABM02:34:2124500:30:0526401:18:0330.7501:48:0825300:46:1300:00:0000:00:00
260 7017ABEL TRIOLA PUIGDEVALLLLICENCIA DE DIAABM02:34:2328200:31:1831401:23:1228.8501:54:3010000:39:5300:00:0000:00:00
261 7018JORDI MASSALLÉ JOSALLICENCIA DE DIAV1M02:34:2530000:32:0625801:17:5030.8401:49:5620600:44:2900:00:0000:00:00
262 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M02:34:2734500:34:0820701:15:1631.8901:49:2422100:45:0300:00:0000:00:00
263 2596ANDRES GONZALEZ ORTIZCLUB TRITRAININGABM02:34:5325700:30:3927001:18:2430.6101:49:0323900:45:5000:00:0000:00:00
264 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:35:0629700:31:5122401:15:5831.5901:47:4927000:47:1700:00:0000:00:00
265 3730XAVIER CARRERA NAVARROASS ESPORTIVA ROCKETSV1M02:35:3733800:33:5724101:16:5431.2101:50:5121400:44:4600:00:0000:00:00
266 2150EULÀLIA CALVERAS AUGÉTGCBINNV2F02:35:4035300:34:2428201:19:3530.1601:53:5913400:41:4100:00:0000:00:00
267 609BERNAT TURMO GRUASCLUB TRIATLO PROSANV2M02:35:4231300:32:5028101:19:2930.2001:52:1918200:43:2300:00:0000:00:00
268 1757LLUIS BORRAS CONTRERASGOO SPORT CLUBABM02:35:4727200:31:0326301:18:0130.7601:49:0425900:46:4300:00:0000:00:00
269 17JESSICA BRILLAS FERNANDEZC.N. MATAROSUB23F02:35:488900:24:3929801:21:1829.5201:45:5731800:49:5100:00:0000:00:00
270 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCAMBRILS CLUB TRIATLOV2F02:35:4817400:28:0325701:17:4930.8401:45:5232100:49:5600:00:0000:00:00
271 2466JOSE LUIS HERNANDEZ ORDAXC.E. VILA OLIMPICAV1M02:35:5933500:33:3525001:17:2431.0101:50:5921900:45:0000:00:0000:00:00
272 1217FRANCISCO JAVIER MORENO MC.E. NO TE PARESV1M02:36:1426400:30:5323501:16:3431.3501:47:2729100:48:4700:00:0000:00:00
273 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:36:1921400:29:1224601:17:0631.1301:46:1832400:50:0100:00:0000:00:00
274 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:36:2327100:31:0122701:16:1031.5101:47:1130100:49:1200:00:0000:00:00
275 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM02:36:2813200:26:0633201:25:2428.1001:51:3021800:44:5800:00:0000:00:00
276 1478VICTORIANO CARRASCO PRIETC.E. RAYOTEAMV1M02:36:3621800:29:2127101:18:2530.6101:47:4629200:48:5000:00:0000:00:00
277 1712GHISLAIN ALBAN VARAINECLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:36:4326500:30:5522801:16:1531.4801:47:1031200:49:3300:00:0000:00:00
278 6295CRISTINA CABALLERO NOGALC.E. KATOA BARCELONAABF02:36:4427500:31:0726801:18:1530.6701:49:2227200:47:2200:00:0000:00:00
279 2765RUBÉN CABRERA GALLÉNTRI2WINV1M02:36:4824000:30:0129601:21:1329.5501:51:1423500:45:3400:00:0000:00:00
280 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAABM02:36:5714700:26:4626601:18:1230.6901:44:5835300:51:5900:00:0000:00:00
281 8033QUIM CIURANALLICENCIA DE DIAV1M02:37:0216300:27:3427901:19:2630.2101:47:0032500:50:0200:00:0000:00:00
282 7030STEFANO ZANELLATO MONTURILLICENCIA DE DIAABM02:37:5123300:29:5527801:19:1030.3201:49:0528900:48:4600:00:0000:00:00
283 3322TOMAS ALONSO JIMENEZPRAT TRIATLO 1994V1M02:37:5129900:32:0528901:20:4029.7501:52:4522400:45:0600:00:0000:00:00
284 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF02:38:0019100:28:3026201:17:5630.8001:46:2634800:51:3400:00:0000:00:00
285 5987DAVID EXTREMERA AURICHCLUB NATACIO BANYOLESABM02:38:0224300:30:0319501:14:5132.0601:44:5436300:53:0800:00:0000:00:00
286 7027DAVID CASTRO MUNTANELLICENCIA DE DIAABM02:38:1322400:29:3128401:19:4930.0701:49:2029500:48:5300:00:0000:00:00
287 3172JAVIER GUTIERREZ MARTÍNEZC.N. VIC-ETBABM02:38:136100:23:1929701:21:1429.5401:44:3336800:53:4000:00:0000:00:00
288 7012ALBERT FERRER SOLERLLICENCIA DE DIASUB23M02:38:1521700:29:2130901:22:2529.1201:51:4625600:46:2900:00:0000:00:00
289 8008HÉCTOR FERNÁNDEZ CAPLELLICENCIA DE DIAV1M02:38:1624100:30:0131301:23:1128.8501:53:1222300:45:0400:00:0000:00:00
290 1692FERNANDO ESCRIBANO SANTOSCLUB TRIATLO CORNELLAV1M02:38:2937100:35:2030001:21:3029.4501:56:5013300:41:3900:00:0000:00:00
291 7026RABE DAKI BENABOUD LLICENCIA DE DIAV1M02:38:3128700:31:2530101:21:4229.3801:53:0723200:45:2400:00:0000:00:00
292 3805JOAN DE LA TORRE JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM02:38:3332300:33:1023701:16:3731.3201:49:4729000:48:4600:00:0000:00:00
293 532CARLES BOU MIRÓCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:38:3824800:30:1123101:16:1931.4501:46:3035500:52:0800:00:0000:00:00
294 5296MIGUEL PÉREZ NOGUERASC.E. NO TE PARESABM02:38:5627000:31:0121801:15:4131.7101:46:4235600:52:1400:00:0000:00:00
295 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M02:39:0618900:28:2726001:17:5330.8201:46:2036000:52:4600:00:0000:00:00
296 1155FELIX MARTÍNEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM02:39:2725100:30:1328701:20:2129.8701:50:3429400:48:5300:00:0000:00:00
297 7034IVAN DALMAU MASSANASLLICENCIA DE DIAABM02:40:3433200:33:2928601:19:5830.0101:53:2726500:47:0700:00:0000:00:00
298 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM02:40:3836700:35:0531601:23:1528.8301:58:2015300:42:1800:00:0000:00:00
299 8026ARKAITZ LACARRA REMONLLICENCIA DE DIASUB23M02:41:1617100:27:5130701:22:1629.1701:50:0733900:51:0900:00:0000:00:00
300 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF02:41:2330200:32:1232401:24:0728.5301:56:1922200:45:0400:00:0000:00:00
301 8005XAVIER AVELLANA REVUELTALLICENCIA DE DIAV2M02:41:2623100:29:5335401:27:5827.2801:57:5118600:43:3500:00:0000:00:00
302 8012PAU PALOMER VILALLICENCIA DE DIAABM02:41:2913800:26:1825601:17:4930.8401:44:0738500:57:2200:00:0000:00:00
303 3110AURELIO PEREZ RUIZINDEPENDENTV3M02:41:4038400:36:3631101:22:5228.9601:59:2815000:42:1200:00:0000:00:00
304 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF02:41:4324200:30:0230601:22:0829.2201:52:1031100:49:3300:00:0000:00:00
305 7021NOEL LIMOSO GIOLLLICENCIA DE DIAABM02:42:0637300:35:3131901:23:3628.7101:59:0717200:42:5900:00:0000:00:00
306 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF02:42:0734700:34:0931001:22:2729.1101:56:3623400:45:3100:00:0000:00:00
307 7022JESÚS RODRÍGUEZ BELLOLLICENCIA DE DIAABM02:42:1137400:35:3129501:21:0929.5701:56:4023300:45:3100:00:0000:00:00
308 1665JOSE MANUEL PÉREZ BESTUÉCLUB TRIATLO PROSANABM02:42:1137600:35:3527401:18:5330.4201:54:2827500:47:4300:00:0000:00:00
309 540JOAN JUNCAROL REGUANTINDEPENDENTV2M02:42:4915000:26:5025901:17:5230.8201:44:4238700:58:0700:00:0000:00:00
310 7015XEVI BASSOLS CORCOYLLICENCIA DE DIAV1M02:43:0135500:34:2729001:20:4229.7401:55:0927600:47:5200:00:0000:00:00
311 2710IVAN RUIZ MONJOCLUB PROAMABM02:43:0728100:31:1733101:24:5028.2901:56:0726200:47:0000:00:0000:00:00
312 8041JOSE MIGUEL JIMENEZ MURILC.D KAIROSCOREV1M02:43:3633900:33:5927701:19:0630.3401:53:0533000:50:3100:00:0000:00:00
313 7002ÀFRICA POU FARRELLICENCIA DE DIASUB23F02:44:0829200:31:4430201:21:5129.3201:53:3533200:50:3300:00:0000:00:00
314 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:44:3029600:31:4928801:20:2329.8601:52:1235700:52:1800:00:0000:00:00
315 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLÓ ATLESV1F02:44:4316700:27:4530801:22:1829.1601:50:0337200:54:4000:00:0000:00:00
316 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:44:5511400:25:3435901:28:2527.1401:53:5933700:50:5600:00:0000:00:00
317 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M02:44:5925000:30:1235601:27:5927.2801:58:1126000:46:4800:00:0000:00:00
318 3961STEFANO DEL LATTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:45:0825400:30:1630301:21:5829.2801:52:1436100:52:5400:00:0000:00:00
319 1866ANTONIA CANO ALARCÓNC.E. RAYOTEAMV1F02:45:3719600:28:3735701:28:0127.2701:56:3829600:48:5900:00:0000:00:00
320 1868TANIA RODENAS PARES INDEPENDENTABF02:45:5830600:32:2232601:24:1728.4801:56:3930500:49:1900:00:0000:00:00
321 4386JOSEP MARIA TÀPIES PERRAMCLUB NATACIO MINORISAV2M02:46:0024700:30:0832901:24:2328.4401:54:3134700:51:2900:00:0000:00:00
322 3963MARC VILAR CARDELLACHASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:46:0631500:32:5732801:24:1928.4601:57:1629300:48:5000:00:0000:00:00
323 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F02:46:0732800:33:2129101:20:4429.7301:54:0535400:52:0200:00:0000:00:00
324 2180JOAN CONESA BALAGUÉCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:46:2437800:35:4730501:22:0829.2201:57:5528200:48:2900:00:0000:00:00
325 981RAMON BERNALDO GRAUCLUB TRIATLO SABADELLV3M02:46:5530900:32:3431801:23:2728.7601:56:0133600:50:5400:00:0000:00:00
326 8011MARC MASSAGUE MORENOLLICENCIA DE DIAABM02:47:1535200:34:2335801:28:0727.2402:02:3021300:44:4500:00:0000:00:00
327 978PASCUAL COLLADO VALDESC.N. CATALUNYAV2M02:47:1829800:31:5434501:26:4327.6801:58:3728700:48:4100:00:0000:00:00
328 2767DAMIÀ LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLÓ ATLESABM02:47:4325800:30:4432701:24:1828.4701:55:0235900:52:4100:00:0000:00:00
329 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF02:47:5532600:33:2036301:28:4227.0602:02:0224400:45:5300:00:0000:00:00
330 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:48:0627400:31:0530401:22:0129.2601:53:0637500:55:0000:00:0000:00:00
331 3635RICARDO VIZCARRA CALLECLUB ESPORTIU GIGGATRIABM02:48:3532400:33:1333501:25:3228.0601:58:4531600:49:5000:00:0000:00:00
332 8010BORJA HIDALGO TOCALLICENCIA DE DIAABM02:48:4635900:34:3536401:28:5526.9902:03:3022700:45:1600:00:0000:00:00
333 3957JOAN SOL PUIGCLUB NATACIO CALDESABM02:49:2838500:36:3732001:23:4128.6802:00:1830000:49:1000:00:0000:00:00
334 8004JAVIER NAVARRO MOLINALLICENCIA DE DIAABM02:49:3118800:28:2729401:21:0429.6101:49:3139101:00:0000:00:0000:00:00
335 8025MIGUEL ANGEL MORENO MARINLLICENCIA DE DIAABM02:49:5037000:35:1931701:23:2028.8001:58:3934000:51:1100:00:0000:00:00
336 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F02:50:1134200:34:0534301:26:3227.7302:00:3731300:49:3400:00:0000:00:00
337 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:50:2334300:34:0633301:25:3028.0701:59:3633500:50:4700:00:0000:00:00
338 1976SILVIA RIAL VILARASS ESPORTIVA ROCKETSABF02:50:2426700:30:5832501:24:1428.4901:55:1237800:55:1200:00:0000:00:00
339 3853JONATHAN QUESADA GARRIDOTRANSTRIATLONABM02:50:3034400:34:0731201:23:0628.8801:57:1336400:53:1700:00:0000:00:00
340 7008MIGUEL LÓPEZ FONTALBA LLICENCIA DE DIAV1M02:50:3132900:33:2236101:28:3427.1002:01:5628400:48:3500:00:0000:00:00
341 1840JESSICA URBANO MARTINEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:50:3230500:32:1831501:23:1328.8401:55:3137600:55:0100:00:0000:00:00
342 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:50:3337900:36:0634801:27:0827.5402:03:1427100:47:1900:00:0000:00:00
343 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIAGOO SPORT CLUBV1F02:50:4328800:31:2635201:27:5527.3001:59:2134500:51:2200:00:0000:00:00
344 7004JOSEP BERMÚDEZ VELASCOLLICENCIA DE DIAV1M02:51:0030100:32:1033801:26:1227.8401:58:2235800:52:3800:00:0000:00:00
345 3956LOLA PARRA AYLLONC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1F02:51:1734000:33:5936901:29:3726.7802:03:3627400:47:4100:00:0000:00:00
346 7025JOAN CARLES MARTINEZ CHINLLICENCIA DE DIAV1M02:51:2738900:37:3735301:27:5827.2802:05:3524300:45:5200:00:0000:00:00
347 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M02:51:3136100:34:4233401:25:3028.0702:00:1234200:51:1900:00:0000:00:00
348 1246RICART GARCIA SANCHEZC.N. VIC-ETBV1M02:51:5332200:33:0536801:29:3026.8202:02:3530400:49:1800:00:0000:00:00
349 8037ORIOL ALCARAZLLICENCIA DE DIAV1M02:51:5635800:34:3035101:27:2827.4402:01:5832300:49:5800:00:0000:00:00
350 1879JOAN SAYAGO RODRÍGUEZC.N. MATAROV2M02:52:0729300:31:4733701:26:0527.8801:57:5237000:54:1500:00:0000:00:00
351 3666OSCAR TORNER ALTIMIRACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:52:0937700:35:3534901:27:0827.5402:02:4330700:49:2600:00:0000:00:00
352 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF02:52:1124600:30:0638401:32:2225.9802:02:2831500:49:4300:00:0000:00:00
353 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:52:2338200:36:1833901:26:1327.8402:02:3131900:49:5200:00:0000:00:00
354 7001JAVIER GUERRICO GAZPIOLLICENCIA DE DIAV1M02:52:4335600:34:2734401:26:3627.7102:01:0334900:51:4000:00:0000:00:00
355 8002FERNANDO SALVADOR GOMEZLLICENCIA DE DIAABM02:52:5034900:34:1536601:29:0426.9502:03:1931000:49:3100:00:0000:00:00
356 8001JOSE TELLO SÁNCHEZ LLICENCIA DE DIAV1M02:52:5132100:33:0436701:29:1426.9002:02:1833300:50:3300:00:0000:00:00
357 8023JOSE VICENTE RECHE GARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:53:1633100:33:2638901:34:0025.5302:07:2624100:45:5000:00:0000:00:00
358 3757ELISABETH MARTÍ RODRIGUEZCLUB TRIATLO SABADELLABF02:53:4830700:32:2937301:30:4826.4302:03:1733100:50:3100:00:0000:00:00
359 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:53:5440400:42:3133601:26:0027.9102:08:3123100:45:2300:00:0000:00:00
360 4507DAVID GARRIDO VALENTÍG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:54:0140000:40:5729901:21:2029.5102:02:1735100:51:4400:00:0000:00:00
361 7014PEP PERAIRE SOLERLLICENCIA DE DIAT2M02:54:0530400:32:1534701:27:0527.5601:59:2037400:54:4500:00:0000:00:00
362 1379VANESSA TEULE ABRILCLUB TRIATLÓ ATLESV1F02:54:0634600:34:0837101:29:4726.7302:03:5532800:50:1100:00:0000:00:00
363 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M02:54:0839300:38:2237901:31:2026.2802:09:4220000:44:2600:00:0000:00:00
364 7035MONTSE CARRERAS FABREGASLLICENCIA DE DIAV1F02:54:3025200:30:1337201:30:4226.4602:00:5536700:53:3500:00:0000:00:00
365 7005MIQUEL TREPAT CELISLLICENCIA DE DIAV2M02:54:3931800:33:0037501:30:5626.3902:03:5633400:50:4300:00:0000:00:00
366 3254PEDRO NIETO GUIJARROC.E. NO TE PARESABM02:55:3536000:34:4032201:23:5428.6101:58:3438400:57:0100:00:0000:00:00
367 8038JORDI NARCISO PEDRO LLICENCIA DE DIAV2M02:55:4238800:37:3134101:26:2127.7902:03:5235200:51:5000:00:0000:00:00
368 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLÓ ATLESV2F02:56:1720400:28:4939801:38:5924.2502:07:4828000:48:2900:00:0000:00:00
369 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M02:56:2139600:39:1036001:28:3327.1002:07:4328500:48:3800:00:0000:00:00
370 8027ELISA ROS CORTESLLICENCIA DE DIAV1F02:56:2340500:43:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
371 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM02:56:3435700:34:2936201:28:3927.0702:03:0836500:53:2600:00:0000:00:00
372 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:56:3938600:37:1137001:29:4526.7402:06:5631400:49:4300:00:0000:00:00
373 8013DAVID VILLELLAS JUANLLICENCIA DE DIAV1M02:56:5234800:34:1038501:32:4425.8802:06:5432200:49:5800:00:0000:00:00
374 992PEDRO NUNCIO HERNANDEZTRIATLO JOVENT 79V3M02:57:0636500:34:5933001:24:4228.3401:59:4138600:57:2500:00:0000:00:00
375 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDENTV2M02:57:3139000:37:3832101:23:4528.6602:01:2338200:56:0800:00:0000:00:00
376 8019XAVIER ROBERT GARRIGALLICENCIA DE DIAV1M02:58:0639900:40:3936501:29:0326.9502:09:4227800:48:2400:00:0000:00:00
377 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M02:59:5125900:30:4632301:24:0428.5501:54:5039801:05:0100:00:0000:00:00
378 3091MARTÍ VERGÉS ALLENDECLUB TRIATLO BLANESV2M02:59:5238700:37:2934201:26:2427.7802:03:5338100:55:5900:00:0000:00:00
379 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M02:59:5239400:38:2635501:27:5827.2802:06:2436600:53:2800:00:0000:00:00
380 8007PEP CASADO LUQUELLICENCIA DE DIAV2M02:59:5536600:35:0434001:26:1327.8402:01:1738900:58:3800:00:0000:00:00
381 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F03:00:0731400:32:5438801:33:0325.7902:05:5736900:54:1000:00:0000:00:00
382 3735LIDIA PANIELLO GALLEGOC. TRIATLO MONTORNESV1F03:01:0039500:38:4137601:31:0026.3702:09:4134300:51:1900:00:0000:00:00
383 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M03:02:3639800:40:2438301:31:5626.1102:12:2032900:50:1600:00:0000:00:00
384 3967MARÍA CASTAÑEDA LÓPEZC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F03:02:4138000:36:0838101:31:3126.2202:07:3937700:55:0200:00:0000:00:00
385 8006MICHEL DEL RIO LACOSTALLICENCIA DE DIAV1M03:03:0740100:40:5737401:30:5026.4202:11:4734400:51:2000:00:0000:00:00
386 8030MARTÍ MAÑAS NADALLLICENCIA DE DIAV1M03:03:2139700:40:0139001:34:1625.4602:14:1729900:49:0400:00:0000:00:00
387 3631LEE EASONCLUB NATACIO SITGESABM03:04:2633400:33:3539701:37:5324.5202:11:2836200:52:5800:00:0000:00:00
388 3313JOAN PEREZ CALVOTGCBINNV2M03:04:2939100:38:1338001:31:3126.2202:09:4437300:54:4500:00:0000:00:00
389 2797TONI FLORIACH I PUIGC.N. MATAROV2M03:04:5822600:29:3537701:31:0826.3402:00:4339601:04:1500:00:0000:00:00
390 1029LLUIS RIGAT SALSECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV2M03:05:2033000:33:2539601:37:3624.5902:11:0137100:54:1900:00:0000:00:00
391 1312NARCIS COMBIS COLOMERCLUB NATACIO BANYOLESV2M03:05:2329500:31:4938601:32:4525.8802:04:3439201:00:4900:00:0000:00:00
392 477FRANCESC SAGET FERNANDEZCLUB NATACIO BANYOLESABM03:05:2332700:33:2137801:31:1326.3102:04:3439301:00:4900:00:0000:00:00
393 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M03:06:2836200:34:5539201:35:5825.0102:10:5337900:55:3500:00:0000:00:00
394 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F03:06:5535400:34:2639101:35:3625.1002:10:0238300:56:5300:00:0000:00:00
395 7006ADRIÀ MOLIST GÓMEZLLICENCIA DE DIAABM03:09:1728900:31:2934601:27:0127.5801:58:3040101:10:4700:00:0000:00:00
396 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F03:09:3737500:35:3338201:31:4726.1502:07:2039501:02:1700:00:0000:00:00
397 4279FERNANDO GUERRICO GAZPIOCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M03:12:0433600:33:3739501:37:1224.6902:10:4939401:01:1500:00:0000:00:00
398 2879MERITXELL SOLER RODRIGOCLUB TRIATLÓ ATLESABF03:12:2136400:34:5738701:32:4925.8602:07:4639701:04:3500:00:0000:00:00
399 8018CARLA MARTÍNEZ ARRIBASLLICENCIA DE DIAABF03:12:5340200:41:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
400 7009VICTOR HERRERA FERRERUELALLICENCIA DE DIAABM03:12:5340300:41:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
401 6067MERITXELL LÓPEZ CONDEC. TRIATLO MONTORNESV1F03:13:2239200:38:1539401:36:5024.7802:15:0538800:58:1700:00:0000:00:00
402 2319YLENIA GONZÁLEZ DUARTECLUB TRIATLÓ ATLESABF03:13:3536300:34:5739901:39:5524.0202:14:5239000:58:4300:00:0000:00:00
403 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV2F03:15:3138300:36:3440101:43:1023.2602:19:4438000:55:4700:00:0000:00:00
404 912ANTONI TAMAYO MILLANFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV3M03:19:3936900:35:1339301:36:2424.9002:11:3740001:08:0200:00:0000:00:00
405 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M03:19:4333700:33:5240001:40:0623.9802:13:5839901:05:4500:00:0000:00:00


NF 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM00:00:00000:26:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1229JUAN JOSÉ BARROSO RACEROCLUB TRIATLO PROSANABM00:00:00000:31:47001:11:2233.6301:43:09000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:00:00000:28:35001:11:2233.6301:39:57000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M00:00:00000:32:43001:15:5831.5901:48:41000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:00:00000:30:41001:10:5633.8301:41:37000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2758JOSE LUIS GASPAR NAVARROCLUB NATACIO SITGESV2M00:00:00000:36:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F00:00:00000:36:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1328VICTOR BERMUDEZ MELLADOCLUB TRIATLÓ ATLESABM00:00:00000:26:24001:14:4532.1101:41:09000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5841DAVID SOLER ESCOLÁC.E. RAYOTEAMV1M00:00:00000:22:53001:17:2231.0201:40:15000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:00:00000:23:30001:04:5237.0001:28:22000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5900XAVIER FERRER BALLESTERC.N. VIC-ETBV2M00:00:00000:31:32001:29:0926.9202:00:41000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3966RUBÉN CAMPOS BLANCOC.E. RAYOTEAMABM00:00:00000:35:14001:36:4524.8102:11:59000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF00:00:00000:26:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4275ERNEST ROS CORTADACLUB TRIATLO PROSANV2M00:00:00000:31:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M00:00:00000:30:35001:21:3429.4201:52:09000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2684RAMON BARRIOS ALEGREC.N. BADALONAABM00:00:00000:35:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M
NP 5860XAVIER VILLANUEVA NUÑEZT3R TRIATLOV1M
NP 8009MANUEL PALOMINO SCHÄTZLEILLICENCIA DE DIAABM
NP 7013JOAN RIBA PUIGORIOLLLICENCIA DE DIAJNM
NP 7016RAFAEL MOLINA ROMEROLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7031ABEL TRIOLA PUIGDEVALLLLICENCIA DE DIAABM
NP 8003VÍCTOR MÁRQUEZ PÉREZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAV1F
NP 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF
NP 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F
NP 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 334PAU DAVI ROCACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M
NP 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F
NP 213GUILLAUME CAMILLE GRATTECLUB TRIATLO VELODROMABM
NP 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M
NP 8036BERNARDO MONCLUS LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 737JUAN CARLOS ANGULO VALDEAC.E. TRIATHLONBCNV1M
NP 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM
NP 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM
NP 3755ARCADIO CAMUÑEZ LOPEZCLUB TRITRAININGABM
NP 3870XAVIER ESCORIZA CASTILLOINDEPENDENTV1M
NP 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHV1M
NP 3190JAN ARANDA COMASCLUB NATACIO BANYOLESCDM
NP 2799JORDI PADROS GOMEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M
NP 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 2691HECTOR BARROSO DEL OJOC.N. BADALONAABM
NP 2197JASPER VANUYTRECHTINDEPENDENTABM
NP 2222JOSEP MARIA COSTEJÀ CROSTGCBINNABM
NP 2679ERIC SAMPER HURTADOC.N. BADALONAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32