RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
171 154 147 7 0 1500 38 10 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 640MANUEL LLORET ZARAGOZIC.E.T. DISTANCEABM02:01:28800:23:52100:58:2938.9901:22:21900:39:0700:00:0000:00:00
2 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALIC.N. MATAROV1M02:02:57300:22:45601:02:0736.7101:24:52300:38:0500:00:0000:00:00
3 2632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEFLOR DE TRIATLÓABM02:03:40400:23:471401:04:0135.6201:27:48100:35:5200:00:0000:00:00
4 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M02:03:501000:23:53401:01:0137.3701:24:54700:38:5600:00:0000:00:00
5 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM02:04:46700:23:50201:00:5237.4601:24:422100:40:0400:00:0000:00:00
6 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAABM02:05:341300:24:02301:01:0037.3801:25:022500:40:3200:00:0000:00:00
7 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M02:05:461500:24:161201:03:5635.6601:28:12200:37:3400:00:0000:00:00
8 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZC.N. MATAROV1M02:06:49900:23:531601:04:0835.5501:28:01600:38:4800:00:0000:00:00
9 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M02:07:541100:23:541501:04:0735.5601:28:011800:39:5300:00:0000:00:00
10 328MIQUEL SOLÉFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:08:113600:26:321001:03:1836.0201:29:50400:38:2100:00:0000:00:00
11 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM02:08:12200:22:432101:04:3235.3301:27:152800:40:5700:00:0000:00:00
12 692ISAAC PUIG LOPEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:08:202100:25:221901:04:2935.3601:29:51500:38:2900:00:0000:00:00
13 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M02:09:102200:25:222001:04:3035.3501:29:521000:39:1800:00:0000:00:00
14 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM02:09:214200:27:04901:02:2936.4901:29:331600:39:4800:00:0000:00:00
15 2312JOSEBA ARANA ESCALADAC.E.T. DISTANCEABM02:09:272700:25:341801:04:2135.4301:29:551200:39:3200:00:0000:00:00
16 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:09:504500:27:19801:02:2036.5801:29:392200:40:1100:00:0000:00:00
17 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM02:09:51100:22:422301:04:5135.1601:27:333700:42:1800:00:0000:00:00
18 4834GUILLEM FERNANDEZ VILALTADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM02:09:562500:25:322201:04:3935.2701:30:111500:39:4500:00:0000:00:00
19 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M02:11:00600:23:493601:06:1234.4401:30:012900:40:5900:00:0000:00:00
20 7093ADRIÀ DUARRI GUILÀLLICENCIA DE DIASUB23M02:11:236900:29:17701:02:1536.6301:31:321700:39:5100:00:0000:00:00
21 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:11:453000:25:401301:03:5735.6501:29:373600:42:0800:00:0000:00:00
22 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M02:11:511200:23:563501:06:0034.5501:29:563500:41:5500:00:0000:00:00
23 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M02:11:572000:25:223001:05:4434.6901:31:062700:40:5100:00:0000:00:00
24 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOSCLUB TRIATLO SANT VICENÇABM02:13:013400:26:182501:05:0735.0101:31:253100:41:3600:00:0000:00:00
25 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM02:13:494100:27:031101:03:5335.6901:30:564400:42:5300:00:0000:00:00
26 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM02:13:585600:28:483301:05:4834.6501:34:361100:39:2200:00:0000:00:00
27 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M02:14:091600:24:202801:05:3834.7401:29:585500:44:1100:00:0000:00:00
28 2991ANTONI CAPELL BUENDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:14:536000:28:593401:06:0034.5501:34:591900:39:5400:00:0000:00:00
29 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM02:15:197300:29:38501:01:5536.8201:31:335100:43:4600:00:0000:00:00
30 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M02:16:188300:30:314001:06:4334.1701:37:14800:39:0400:00:0000:00:00
31 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M02:16:272600:25:336001:09:1232.9501:34:453200:41:4200:00:0000:00:00
32 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM02:16:512400:25:302901:05:3934.7301:31:096800:45:4200:00:0000:00:00
33 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M02:16:513200:26:025601:08:5933.0501:35:013400:41:5000:00:0000:00:00
34 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:17:243700:26:454601:07:3733.7201:34:224500:43:0200:00:0000:00:00
35 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M02:17:534400:27:081701:04:2035.4401:31:287800:46:2500:00:0000:00:00
36 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M02:18:051900:25:213701:06:2434.3401:31:457600:46:2000:00:0000:00:00
37 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDC.N. REUS PLOMSV1M02:18:085900:28:593101:05:4834.6501:34:474700:43:2100:00:0000:00:00
38 8008JAUME AGUILERA LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM02:18:155000:27:496601:10:1132.4901:38:002300:40:1500:00:0000:00:00
39 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:18:331800:25:216201:09:1832.9001:34:395200:43:5400:00:0000:00:00
40 1945DAVID DELGADO FERNANDEZINDEPENDENTABM02:18:337100:29:332601:05:2534.8501:34:585000:43:3500:00:0000:00:00
41 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:18:569000:31:274701:07:5333.5901:39:201400:39:3600:00:0000:00:00
42 1079DANIEL AGUSTIN MANZANALC.N. MOLINS DE REIABM02:19:055100:28:014301:07:0434.0001:35:055300:44:0000:00:0000:00:00
43 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M02:19:102800:25:382701:05:2934.8201:31:079100:48:0300:00:0000:00:00
44 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:19:538900:31:245201:08:2733.3101:39:512000:40:0200:00:0000:00:00
45 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M02:20:055400:28:196301:09:2632.8401:37:453800:42:2000:00:0000:00:00
46 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV2M02:20:296100:29:023201:05:4834.6501:34:506700:45:3900:00:0000:00:00
47 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM02:20:365300:28:083801:06:2934.2901:34:377100:45:5900:00:0000:00:00
48 5826CARLOS CLARÀ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM02:20:396200:29:045501:08:5533.0801:37:594300:42:4000:00:0000:00:00
49 8014ORIOL RODRÍGUEZ VALLS LLICENCIA DE DIASUB23M02:20:578600:30:565901:09:1032.9601:40:062600:40:5100:00:0000:00:00
50 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M02:21:044900:27:434401:07:1333.9201:34:567400:46:0800:00:0000:00:00
51 454JORDI SANCHEZ PADILLAC.N. REUS PLOMSV1M02:21:2010100:32:374101:07:0034.0301:39:373300:41:4300:00:0000:00:00
52 8015JESÚS SORROCHE GOMERALLICENCIA DE DIAV1M02:21:239400:31:403901:06:4034.2001:38:204600:43:0300:00:0000:00:00
53 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM02:21:372300:25:255701:09:0133.0401:34:268400:47:1100:00:0000:00:00
54 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M02:21:599900:32:362401:04:5835.0901:37:345700:44:2500:00:0000:00:00
55 4770CARLES SENDRA MANAUTCLUB ESPORTIU Z5V1M02:22:136400:29:095101:08:2633.3201:37:355900:44:3800:00:0000:00:00
56 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M02:22:275500:28:404901:08:1533.4101:36:556500:45:3200:00:0000:00:00
57 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV1M02:22:446500:29:127201:10:5432.1601:40:064200:42:3800:00:0000:00:00
58 7094JOSEP CANTOSLLICENCIA DE DIAABM02:22:506300:29:055401:08:4933.1301:37:546200:44:5600:00:0000:00:00
59 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:23:134000:26:515301:08:3733.2301:35:288600:47:4500:00:0000:00:00
60 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSV1F02:23:183900:26:497001:10:3232.3301:37:217000:45:5700:00:0000:00:00
61 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM02:24:19500:23:478801:14:0430.7801:37:518000:46:2800:00:0000:00:00
62 2510JAVIER BARRERA TOROINDEPENDENTV1M02:24:459200:31:375001:08:2233.3501:39:596100:44:4600:00:0000:00:00
63 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM02:24:4610300:32:577401:11:1731.9901:44:142400:40:3200:00:0000:00:00
64 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM02:24:4610700:33:074801:08:0833.4601:41:154900:43:3100:00:0000:00:00
65 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM02:24:519600:32:314201:07:0134.0201:39:326400:45:1900:00:0000:00:00
66 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M02:24:577200:29:354501:07:3633.7301:37:118700:47:4600:00:0000:00:00
67 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M02:25:473100:25:476101:09:1532.9201:35:0210800:50:4500:00:0000:00:00
68 2060CESAR LAZAROINDEPENDENTV1M02:25:548800:31:187801:12:0831.6101:43:263900:42:2800:00:0000:00:00
69 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M02:26:1812100:34:376901:10:2032.4201:44:573000:41:2100:00:0000:00:00
70 7084POL ADAME HERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM02:26:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 2061ALEXANDRE ROMEO COMASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:27:275200:28:056701:10:1332.4701:38:1810200:49:0900:00:0000:00:00
72 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM02:27:346800:29:149301:15:4430.1101:44:584100:42:3600:00:0000:00:00
73 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:27:439100:31:357601:11:5131.7301:43:265600:44:1700:00:0000:00:00
74 7092ROBERTS JAUNZEMSLLICENCIA DE DIAABM02:27:547600:29:586401:10:0032.5701:39:588900:47:5600:00:0000:00:00
75 8010FRANCESC GIL APARICIOLLICENCIA DE DIAABM02:28:119500:32:277501:11:3731.8401:44:045400:44:0700:00:0000:00:00
76 3622RAMSÉS RODRÍGUEZ RODRÍGUEC.A. IGUALADAABM02:28:2010400:32:575801:09:0433.0101:42:017500:46:1900:00:0000:00:00
77 3127OSCAR SOAZ PLAZASINDEPENDENTV1M02:28:351700:25:138301:13:1031.1601:38:2310500:50:1200:00:0000:00:00
78 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M02:28:527000:29:247101:10:5032.1901:40:149800:48:3800:00:0000:00:00
79 8003RAMON CAMPS QUESADALLICENCIA DE DIAV2M02:29:0110200:32:509601:16:3829.7501:49:281300:39:3300:00:0000:00:00
80 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:29:074300:27:066801:10:1332.4701:37:1911700:51:4800:00:0000:00:00
81 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM02:29:339300:31:387701:12:0031.6701:43:386900:45:5500:00:0000:00:00
82 3548VÍCTOR PLANAS BASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:29:505700:28:538901:14:5330.4501:43:467200:46:0400:00:0000:00:00
83 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M02:30:006600:29:138601:13:4330.9301:42:568300:47:0400:00:0000:00:00
84 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM02:30:097500:29:478501:13:2731.0401:43:148100:46:5500:00:0000:00:00
85 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V3M02:30:383500:26:277301:11:1532.0001:37:4211900:52:5600:00:0000:00:00
86 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM02:30:528000:30:148101:12:4631.3301:43:008800:47:5200:00:0000:00:00
87 2507CARLOS DAPENA GONZALEZCERDANYOLA CHV1M02:31:094800:27:426501:10:0832.5101:37:5012100:53:1900:00:0000:00:00
88 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:31:337900:30:078401:13:2231.0801:43:299200:48:0400:00:0000:00:00
89 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF02:31:597700:29:589801:16:4429.7101:46:426300:45:1700:00:0000:00:00
90 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M02:32:1010500:33:008001:12:4431.3501:45:447900:46:2600:00:0000:00:00
91 2804VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M02:33:4812800:36:298701:13:5330.8601:50:224800:43:2600:00:0000:00:00
92 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:34:476700:29:1310101:17:3329.4001:46:469000:48:0100:00:0000:00:00
93 8001ALEIX VECIANA CABRELLICENCIA DE DIASUB23M02:36:227400:29:409001:15:1430.3101:44:5411600:51:2800:00:0000:00:00
94 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:36:3912500:35:1010401:18:5328.9001:54:034000:42:3600:00:0000:00:00
95 3811GERARD ARGERICH SOLANELLEINDEPENDENTABM02:37:1911000:33:549401:15:5730.0201:49:518500:47:2800:00:0000:00:00
96 1056ANTONI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CASTELLET TRIATLOV1M02:37:2110000:32:369501:16:1929.8801:48:559400:48:2600:00:0000:00:00
97 2805VICTOR CABALLERO CASTILLOCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:37:3312700:35:559101:15:3030.2001:51:257300:46:0800:00:0000:00:00
98 3185ORIOL CASULLERAS CHALAUXC.N. VIC-ETBSUB23M02:37:5812300:34:519901:16:4529.7101:51:367700:46:2200:00:0000:00:00
99 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M02:38:133300:26:1710601:19:0628.8201:45:2311800:52:5000:00:0000:00:00
100 8004VÍCTOR RAYO CARMONA LLICENCIA DE DIAABM02:38:331400:24:1410201:18:0229.2201:42:1612700:56:1700:00:0000:00:00
101 2074ALBERT ESPEJO CAÑELLASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M02:38:439700:32:3410001:16:5529.6401:49:2910300:49:1400:00:0000:00:00
102 3219SUSAGNA RODRÍGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:38:448200:30:2410701:19:1628.7601:49:4010100:49:0400:00:0000:00:00
103 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM02:39:408100:30:229201:15:4030.1301:46:0212400:53:3800:00:0000:00:00
104 3572TXEMA GONZALEZ RUBIOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:39:5311800:34:309701:16:3929.7501:51:099900:48:4400:00:0000:00:00
105 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M02:40:0312200:34:4511601:20:4328.2501:55:285800:44:3500:00:0000:00:00
106 8012XAVIER CLEMENTLLICENCIA DE DIAABM02:40:378700:30:5910301:18:3629.0101:49:3511000:51:0200:00:0000:00:00
107 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM02:40:562900:25:4012601:24:0427.1201:49:4411300:51:1200:00:0000:00:00
108 6111IRENE SANCHEZ ALBERTDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23F02:41:288400:30:4513101:26:0526.4901:56:506000:44:3800:00:0000:00:00
109 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF02:42:5312900:37:2810901:19:5228.5501:57:206600:45:3300:00:0000:00:00
110 8009DANIEL JIMENEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM02:43:1311500:34:1411301:20:2428.3601:54:389700:48:3500:00:0000:00:00
111 7085GABRIELA PAMIAS TRIEDOLLICENCIA DE DIAABF02:43:278500:30:5011701:21:1128.0801:52:0111500:51:2600:00:0000:00:00
112 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M02:43:2810800:33:1810501:19:0528.8301:52:2311100:51:0500:00:0000:00:00
113 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV2M02:43:327800:30:0112301:23:0627.4401:53:0710700:50:2500:00:0000:00:00
114 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF02:43:339800:32:3612201:22:3427.6101:55:109300:48:2300:00:0000:00:00
115 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM02:44:3411200:34:0911001:20:1028.4401:54:1910600:50:1500:00:0000:00:00
116 8016XESCO PADRÓSLLICENCIA DE DIAV1M02:44:4813600:38:328201:13:0131.2301:51:3312000:53:1500:00:0000:00:00
117 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:46:055800:28:5711201:20:1728.4001:49:1412900:56:5100:00:0000:00:00
118 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M02:46:4512400:35:0111501:20:3028.3201:55:3111400:51:1400:00:0000:00:00
119 1092JOSEP SALMORAL GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESV1M02:48:0611300:34:1211401:20:2428.3601:54:3612300:53:3000:00:0000:00:00
120 7086FRANCISCO JAVIER CABRELLELLICENCIA DE DIAABM02:48:4814100:40:5010801:19:2428.7202:00:149600:48:3400:00:0000:00:00
121 4085NOELIA GONZALEZ PEREZCLUB TRIATLO SABADELLABF02:49:593800:26:4812901:25:3126.6601:52:1913100:57:4000:00:0000:00:00
122 1073JAUME SOLÀ MORENOC.E. RAYOTEAMABM02:50:2112600:35:2512501:23:4927.2001:59:1411200:51:0700:00:0000:00:00
123 4602JORDI SANLLEEHI MANUBENSCLUB NATACIO MINORISAV2M02:51:3413200:37:4513201:26:4626.2802:04:318200:47:0300:00:0000:00:00
124 8002RAFAEL CORTÉS MONTEAGUDOLLICENCIA DE DIAABM02:51:4510600:33:057901:12:1631.5501:45:2114101:06:2400:00:0000:00:00
125 3730XAVIER CARRERA NAVARROASS ESPORTIVA ROCKETSV1M02:51:5611400:34:1411801:21:2328.0201:55:3712800:56:1900:00:0000:00:00
126 7081IRIS VISIO SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABF02:52:084700:27:2813401:29:0625.5901:56:3412600:55:3400:00:0000:00:00
127 7090ALEJANDRO SANTIAGO GARRIGLLICENCIA DE DIAABM02:52:5514400:42:3611901:21:2927.9802:04:0510000:48:5000:00:0000:00:00
128 8007VICTOR RIERA SITGESLLICENCIA DE DIAABM02:53:134600:27:2612401:23:4227.2401:51:0813701:02:0500:00:0000:00:00
129 8005ALFRED GARRIDO RIBAS LLICENCIA DE DIAABM02:55:3311700:34:1811101:20:1528.4101:54:3313501:01:0000:00:0000:00:00
130 3451SALVADOR PEÑALVER SEGOVICLUB TRIATLO SANT VICENÇV1M02:55:5413500:38:3112101:22:2527.6602:00:5612500:54:5800:00:0000:00:00
131 8017ALBERT TEMPORAL DELGADOLLICENCIA DE DIAABM02:56:5313800:39:0412701:24:2127.0302:03:2512200:53:2800:00:0000:00:00
132 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM02:59:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
133 8011LLUIS ARMENGOL DULCETLLICENCIA DE DIAV1M03:01:4913700:38:3512801:24:4926.8802:03:2413200:58:2500:00:0000:00:00
134 5151MARTA PRADO LUQUEC.A. IGUALADAV1F03:03:3114000:39:2813801:33:0624.4902:12:3410900:50:5700:00:0000:00:00
135 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M03:04:0113400:38:3014001:35:5923.7502:14:2910400:49:3200:00:0000:00:00
136 7089MANUEL SERNA IGUALLLICENCIA DE DIAABM03:04:4114300:42:3012001:22:1327.7302:04:4313400:59:5800:00:0000:00:00
137 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIAGOO SPORT CLUBV1F03:05:2311100:33:5513901:34:0624.2302:08:0113000:57:2200:00:0000:00:00
138 3845SERGEY MOSININDEPENDENTV2M03:06:4213100:37:3413001:25:5626.5302:03:3013901:03:1200:00:0000:00:00
139 1689FRANCISCO TORRES VERÓNCLUB TRIATLO CORNELLAABM03:07:3910900:33:1913701:32:5524.5402:06:1413601:01:2500:00:0000:00:00
140 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F03:08:2511900:34:3113501:31:0825.0202:05:3913801:02:4600:00:0000:00:00
141 749MARIONA SOLER CAIRÓGOO SPORT CLUBV1F03:09:5014200:42:2414201:38:5623.0502:21:209500:48:3000:00:0000:00:00
142 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M03:10:5111600:34:1613601:31:2124.9602:05:3714001:05:1400:00:0000:00:00
143 3846SVETLANA DROZDOVSKAYAINDEPENDENTV2F03:18:3413900:39:2313301:28:2725.7802:07:5014401:10:4400:00:0000:00:00
144 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M03:21:2314500:42:5314401:39:5922.8002:22:5213300:58:3100:00:0000:00:00
145 7082PERE CAMPS OTEGUILLICENCIA DE DIAV1M03:22:4312000:34:3514101:38:2023.1902:12:5514201:09:4800:00:0000:00:00
146 7091ELIZAVETA RYABOVALLICENCIA DE DIASUB23F03:26:5813000:37:3114301:39:2422.9402:16:5514301:10:0300:00:0000:00:00
147 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F03:57:4313300:38:0214501:56:4619.5302:34:4814501:22:5500:00:0000:00:00


NF 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:00:00000:27:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:00:00000:24:23001:03:1736.0301:27:40000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:00:00000:24:11001:03:3635.8501:27:47000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:00:00000:40:22001:16:2429.8401:56:46000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM00:00:00000:26:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8006XAVI QUERALT MARCOLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:28:55001:17:3329.4001:46:28000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8013XAVIER VILALTALLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:38:55001:28:3725.7302:07:32000:00:0000:00:0000:00:00




NP 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM
NP 2062PABLO SOLÍS RUIZINDEPENDENTABM
NP 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM
NP 2678FERRAN TORRAS ARDERIUVEC CYCLING & RUNV1M
NP 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM
NP 3092IGNASI TOMAS LÓPEZ-DORIGINDEPENDENTV1M
NP 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZC.E. RAYOTEAMABM
NP 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM
NP 3787JOSÉ MANUEL FIGUEIRA GONÇC.N. CASTELLET TRIATLOV2M
NP 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M
NP 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F
NP 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F
NP 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F
NP 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM
NP 7083THOMAS LEBECQUELLICENCIA DE DIAV1M
NP 7087RAYCO MELIAN ALEMANLLICENCIA DE DIAABM
NP 7088ADRIAN BELLON ESPINOSALLICENCIA DE DIAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32