RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
92 83 80 0 3 750 20 5 18 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:10:015500:14:25100:36:3132.8600:50:56600:19:0500:00:0000:00:00
2 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:12:132300:00:012300:53:3222.4200:53:33400:18:4000:00:0000:00:00
3 600SERGI MARTINEZ VALENTINC.E.E. SANT GERVASICDM01:13:09600:00:012200:53:2922.4400:53:30800:19:3900:00:0000:00:00
4 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:13:105600:14:26300:39:0930.6500:53:35700:19:3500:00:0000:00:00
5 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM01:13:535800:15:11200:38:2531.2400:53:361200:20:1700:00:0000:00:00
6 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:17:124600:00:012600:56:2821.2500:56:291300:20:4300:00:0000:00:00
7 1011DAVID DE LA CRUZ SALGADOINDEPENDENTV1M01:17:152400:00:013000:58:1320.6100:58:14500:19:0100:00:0000:00:00
8 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:17:424800:00:012900:57:3220.8600:57:331100:20:0900:00:0000:00:00
9 1524DAVID GARCIA JIMENEZVILADECANS TRIATLOABM01:17:523400:00:013400:59:1620.2500:59:17300:18:3500:00:0000:00:00
10 1737JAUME LLORDES MATEUC.N. VILAFRANCA V1M01:17:575700:14:34400:40:5129.3800:55:252700:22:3200:00:0000:00:00
11 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M01:17:584200:00:013100:58:1620.5900:58:17900:19:4100:00:0000:00:00
12 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:18:126400:16:23500:41:5628.6200:58:191000:19:5300:00:0000:00:00
13 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:18:595100:00:012800:57:3120.8600:57:321700:21:2700:00:0000:00:00
14 1144MARTI GRACIA LLAURADOPRAT TRIATLO 1994ABM01:19:451800:00:013200:58:2720.5300:58:281500:21:1700:00:0000:00:00
15 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:19:585400:13:461000:43:4927.3900:57:352500:22:2300:00:0000:00:00
16 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZC.E. RAYOTEAMABM01:20:476300:16:21600:42:0528.5100:58:262400:22:2100:00:0000:00:00
17 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAV2M01:22:096100:16:19700:42:1428.4100:58:333500:23:3600:00:0000:00:00
18 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM01:23:526000:16:181200:45:1726.5001:01:352300:22:1700:00:0000:00:00
19 3010MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM01:24:156600:18:18900:43:1627.7301:01:342800:22:4100:00:0000:00:00
20 2109CARLOS CARDERO GARCIAINDEPENDENTV1M01:24:473500:00:013701:03:0519.0201:03:062200:21:4100:00:0000:00:00
21 2481ALEIX MUÑOZ LÓPEZCLUB TRI5USUB23M01:25:147300:20:57800:42:5727.9401:03:541600:21:2000:00:0000:00:00
22 3937OUSSAMA CHOUATICLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:25:44400:00:015101:07:5417.6701:07:55200:17:4900:00:0000:00:00
23 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:25:454900:00:013601:01:5119.4001:01:523800:23:5300:00:0000:00:00
24 8028VÍCTOR ANULA COSTOYALLICENCIA DE DIAABM01:25:562200:00:013901:04:2418.6301:04:251800:21:3100:00:0000:00:00
25 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:26:056700:18:311100:44:4926.7801:03:202900:22:4500:00:0000:00:00
26 8037MIGUEL ÁNGEL CANO MARCOSLLICENCIA DE DIAABM01:26:422800:00:014101:05:0118.4601:05:022100:21:4000:00:0000:00:00
27 4244ARNAU GÓMEZ RECASENSINDEPENDENTCDM01:26:571400:00:014401:05:1718.3801:05:182000:21:3900:00:0000:00:00
28 3026JOSÉ RAMON GONZÁLEZ REYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:28:083300:00:014301:05:1718.3801:05:183000:22:5000:00:0000:00:00
29 3782JOSEP SANCHEZ RUIZCLUB TRIATLO ANDORRAABM01:28:163000:00:014801:05:4918.2301:05:502600:22:2600:00:0000:00:00
30 2266JOAN GONZALEZ CAPARROSCERDANYOLA CHV1M01:28:31100:00:014001:04:4218.5501:04:433700:23:4800:00:0000:00:00
31 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZCERDANYOLA CHSUB23F01:28:46200:00:014201:05:1218.4001:05:133400:23:3300:00:0000:00:00
32 3882JUAN GARCÍA GALLEGOCLUB TRIASME TRIATLOV2M01:29:07300:00:013801:03:5818.7601:03:594600:25:0800:00:0000:00:00
33 8032MARC CEBRIAN ARIZALLICENCIA DE DIAABM01:29:282000:00:014701:05:4818.2401:05:493600:23:3900:00:0000:00:00
34 3267JOSEP MANEL TAPIA ORTIZC.A. IGUALADAV1M01:29:543800:00:014601:05:3218.3101:05:334000:24:2100:00:0000:00:00
35 6065ZAIDA JURADO SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABF01:30:312100:00:014501:05:2618.3401:05:274500:25:0400:00:0000:00:00
36 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM01:30:323600:00:015001:07:3817.7401:07:393100:22:5300:00:0000:00:00
37 8029XAVIER ROCABERT PÉREZ-PORLLICENCIA DE DIAABM01:31:265300:00:015201:08:1317.5901:08:143300:23:1200:00:0000:00:00
38 7032BRIAN ALCALÁ LUISLLICENCIA DE DIASUB23M01:32:181900:00:015301:08:2117.5601:08:223900:23:5600:00:0000:00:00
39 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:33:323700:00:015701:10:2417.0501:10:253200:23:0700:00:0000:00:00
40 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:33:595900:16:151300:49:4824.1001:06:036800:27:5600:00:0000:00:00
41 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:34:151100:00:016501:12:5716.4501:12:581400:21:1700:00:0000:00:00
42 8034MIGUEL PANZANO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:35:387000:19:431600:51:0723.4801:10:504200:24:4800:00:0000:00:00
43 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M01:35:471700:00:016001:10:3017.0201:10:314700:25:1600:00:0000:00:00
44 8039JOAQUIM MARTI RECODERLLICENCIA DE DIAABM01:35:574700:00:015601:10:1317.0901:10:145100:25:4300:00:0000:00:00
45 7024GONZALO MANZANEDA TUDELALLICENCIA DE DIAABM01:36:186800:19:191500:50:4723.6301:10:065500:26:1200:00:0000:00:00
46 7025JORDI MAS RISPALLICENCIA DE DIAABM01:36:181600:00:016201:11:1416.8501:11:154400:25:0300:00:0000:00:00
47 7036GISELA SANZ ADELLC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1F01:36:412500:00:015501:10:0417.1301:10:055700:26:3600:00:0000:00:00
48 2237MARTA MIRON MARTINEZC.N. MATAROABF01:37:012600:00:016301:11:3616.7601:11:375000:25:2400:00:0000:00:00
49 8041MARC CALAFELL PLAZALLICENCIA DE DIAABM01:37:021500:00:017801:25:1514.0801:25:16100:11:4600:00:0000:00:00
50 2611ALFONSO MARTINEZ EZPELETACLUB NATACIO RUBIABM01:37:046500:18:112000:52:4722.7301:10:585400:26:0600:00:0000:00:00
51 8033ALEJANDRO PASCUAL MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:37:481300:00:016101:10:4916.9501:10:506000:26:5800:00:0000:00:00
52 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF01:38:08700:00:015801:10:2517.0401:10:266700:27:4200:00:0000:00:00
53 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:38:084300:00:015901:10:2717.0301:10:286500:27:4000:00:0000:00:00
54 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDENTABM01:38:552700:00:017501:17:2115.5101:17:221900:21:3300:00:0000:00:00
55 3767JOAN FREGINALS FERRERCERDANYOLA CHV2M01:39:186900:19:401800:52:0723.0301:11:476400:27:3100:00:0000:00:00
56 7027DANIEL DE LOS COBOS CASTELLICENCIA DE DIAABM01:39:193200:00:016601:13:0316.4301:13:045600:26:1500:00:0000:00:00
57 8040EUGÈNIA NAVARRO ER-RAJYLLICENCIA DE DIAABF01:39:447500:23:001700:51:2023.3801:14:204900:25:2400:00:0000:00:00
58 7029VICENTE ILLERA SANTOSLLICENCIA DE DIAV2M01:40:247800:25:451400:50:0723.9401:15:524100:24:3200:00:0000:00:00
59 8027DANIEL PÉREZ DOMÍNGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:40:304000:00:016701:13:4616.2701:13:475900:26:4300:00:0000:00:00
60 7033NADEZHDA DROZDOVSKAYALLICENCIA DE DIAABF01:40:39800:00:016401:12:3316.5401:12:346900:28:0500:00:0000:00:00
61 8035ALBERT VIDAL PASTORLLICENCIA DE DIAABM01:41:144500:00:016801:13:4716.2601:13:486300:27:2600:00:0000:00:00
62 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:41:194100:00:016901:14:1016.1801:14:116100:27:0800:00:0000:00:00
63 7039RAMON ADELL I APARICIOLLICENCIA DE DIAV1M01:42:05900:00:015401:09:4017.2201:09:417700:32:2400:00:0000:00:00
64 8025MARIA RICART FONTLLICENCIA DE DIAJNF01:43:251200:00:017601:18:2315.3101:18:244300:25:0100:00:0000:00:00
65 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:43:576200:16:203300:59:0720.3001:15:277000:28:3000:00:0000:00:00
66 7030NURIA LOPEZ MATONSLLICENCIA DE DIAV1F01:44:007600:23:552100:53:2522.4601:17:205800:26:4000:00:0000:00:00
67 7023MAI LY MIFFRELLICENCIA DE DIAABF01:44:307400:21:262500:55:4921.5001:17:156200:27:1500:00:0000:00:00
68 7035NURIA HERNANDO BARTRALLICENCIA DE DIAV2F01:45:057100:19:593500:59:4520.0801:19:444800:25:2100:00:0000:00:00
69 7028JOANNA KAJCALLICENCIA DE DIAABF01:45:143900:00:017101:14:3916.0801:14:407500:30:3400:00:0000:00:00
70 8042ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:45:317200:20:472400:54:3721.9701:15:247400:30:0700:00:0000:00:00
71 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M01:46:262900:00:017701:20:2714.9201:20:285300:25:5800:00:0000:00:00
72 7040EUGEN DOLHALLICENCIA DE DIAABM01:46:353100:00:017201:16:5815.5901:16:597200:29:3600:00:0000:00:00
73 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F01:46:595200:00:017301:17:1315.5401:17:147300:29:4500:00:0000:00:00
74 8038CURRO POMARES VALDIVIALLICENCIA DE DIAABM01:47:128000:27:111900:52:2022.9301:19:316600:27:4100:00:0000:00:00
75 6064LORENA RODRIGUEZ ESCOBARC. TRIATLO MONTORNESJNF01:48:10500:00:017001:14:3816.0801:14:397900:33:3100:00:0000:00:00
76 7038ALBERT RODRIGUEZ FERNANDELLICENCIA DE DIAABM01:48:517900:26:302700:56:3821.1901:23:085200:25:4300:00:0000:00:00
77 3846SVETLANA DROZDOVSKAYAINDEPENDENTV2F01:49:551000:00:017401:17:1515.5301:17:167800:32:3900:00:0000:00:00
78 6158PAULA BALCARCE VARGASC.N. MATAROABF01:54:335000:00:017901:25:1714.0701:25:187100:29:1500:00:0000:00:00
79 8036RAIMON PONS SALALLICENCIA DE DIAV2M01:59:224400:00:018001:28:0813.6201:28:097600:31:1300:00:0000:00:00
80 8026MARTA FORN OSORIOLLICENCIA DE DIAV2F02:10:027700:24:274901:06:5417.9401:31:218000:38:4100:00:0000:00:00




DQ 7026LAIA RAGUÉS PUJOLLLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
DQ 7037JORDI VERDU BARBELLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
DQ 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M01:15:43000:13:59000:42:2828.2600:56:27000:19:1600:00:0000:00:00


NP 3857MATILDE ESTEVES-GARCIA BIC.E.E. SANT GERVASIABF
NP 3938CHARI GONZÁLEZ CORTÉSINDEPENDENTV2F
NP 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F
NP 7031RAUL PUIG BITRIALLICENCIA DE DIAV1M
NP 7034RUBEN RON LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8030JAVIER NAVARRO MOLINALLICENCIA DE DIAABM
NP 8031MARTA GALAN NAVARRETELLICENCIA DE DIAV1F
NP 169JOAN ANDREU SANZ BARRANCOINDEPENDENTV1M
NP 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32