RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
340 316 291 18 7 3000 90 20 17 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8046DANIEL MUGICA CORRALESINDEPENDENTABM04:09:08500:41:48102:13:4940.3502:55:37201:13:3100:01:3800:00:53
2 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM04:11:58100:40:09402:16:2839.5702:56:37301:15:2100:01:4600:00:50
3 7027SERGIO BOLADO NORIEGAA300W ELCHE TCPABM04:15:372700:45:08202:13:5040.3502:58:58801:16:3900:01:3000:01:04
4 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM04:19:381200:43:311302:19:0238.8403:02:33901:17:0500:01:3400:01:24
5 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.E.T. DISTANCESUB23M04:19:492600:45:07502:17:1639.3403:02:231101:17:2600:01:2900:01:15
6 8045PABLO CUETO GOMEZTRIADDICTSABM04:20:251000:43:291502:19:1638.7703:02:451201:17:4000:01:4600:01:37
7 8025AITOR SAN VICENTE ASTOBIZANB TRIATHLON TEAM PORTUGABM04:21:335600:48:11602:17:1639.3403:05:27501:16:0600:01:3400:00:56
8 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.N. MATAROABM04:21:448800:50:20302:15:3939.8103:05:59401:15:4500:01:4900:01:24
9 899ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO BANYOLESV1M04:23:56600:41:511802:20:3638.4103:02:272201:21:2900:01:5400:01:21
10 8026GORKA BIZKARRA ETXEGIBELANB TRIATHLON TEAM PORTUGABM04:24:147100:49:16902:18:2539.0103:07:41601:16:3300:01:4100:01:14
11 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM04:24:31300:41:471702:20:2838.4403:02:152601:22:1600:01:2600:00:59
12 3027ENRIQUE BARAJAS OJEDAPRAT TRIATLO 1994ABM04:26:034200:47:241002:18:3838.9503:06:021601:20:0100:02:0200:00:56
13 3513ALIAKSEI TRAKHIMCHYKTRIATLO JOVENT 79ABM04:26:245100:48:032102:21:4238.1103:09:45701:16:3900:02:0400:01:30
14 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994SUB23M04:27:16200:41:432002:21:1838.2203:03:013701:24:1500:01:5700:01:42
15 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM04:27:245200:48:071402:19:1138.8003:07:181701:20:0600:02:0100:00:50
16 5976ALEX MATESANZ SALVADOT3R TRIATLOSUB23M04:29:093300:46:011602:20:1338.5103:06:143101:22:5500:01:5100:00:41
17 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:29:355500:48:111202:18:5538.8703:07:062701:22:2900:01:2400:01:17
18 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRI5UABM04:29:513600:46:166902:30:4535.8203:17:01101:12:5000:02:0500:01:23
19 2312JOSEBA ARANA ESCALADAC.E.T. DISTANCEABM04:30:062100:45:002402:22:3037.8903:07:302801:22:3600:01:2300:00:59
20 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:30:135400:48:082602:23:5837.5103:12:061301:18:0700:01:3500:00:00
21 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. RAYOTEAMABM04:31:252900:45:293002:24:3437.3503:10:032101:21:2200:01:4700:01:03
22 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M04:31:545800:48:182202:21:5038.0703:10:082401:21:4600:01:3900:00:59
23 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:32:035300:48:084502:26:3436.8403:14:421001:17:2100:02:0800:01:33
24 3775MARC CASADEVALL GAYACLUB NATACIO BANYOLESABM04:33:324500:47:344202:26:0736.9603:13:411401:19:5100:01:4600:01:21
25 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M04:34:42800:43:203102:24:3637.3403:07:566101:26:4600:01:4400:01:27
26 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M04:34:561700:44:556002:29:2236.1503:14:171801:20:3900:01:4900:01:20
27 8028JUAN MINA JIMENEZSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM04:35:231300:43:341102:18:4738.9103:02:2112001:33:0200:01:4900:01:20
28 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM04:35:58400:41:475802:28:5136.2803:10:384701:25:2000:01:5700:01:26
29 8020IGOR LARRAONA SANCHOGETXO TRIATLOI TALDEAV1M04:36:426600:48:302702:24:0037.5003:12:303601:24:1200:01:5000:01:22
30 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM04:37:194900:47:534602:26:3936.8203:14:323001:22:4700:01:4500:01:20
31 2911ADAN HIDALGO AGUILARFLOR DE TRIATLÓABM04:37:251600:44:544002:25:3937.0803:10:336201:26:5200:01:2400:01:03
32 3492CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. PICORNELLV1M04:37:494800:47:393302:24:4737.3003:12:264801:25:2300:01:5900:01:12
33 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M04:38:102000:44:587202:31:0135.7603:15:592501:22:1100:01:4400:00:58
34 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTETRI2WINV1M04:38:462500:45:075202:27:3736.5803:12:445401:26:0200:02:0700:01:31
35 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M04:38:463200:45:453202:24:4737.3003:10:327801:28:1400:01:4900:01:30
36 2100EDUARDO MARCO SANCHEZFLOR DE TRIATLÓABM04:39:011900:44:574102:25:4037.0703:10:378001:28:2400:02:2200:01:05
37 8023DORKAITZ BASARTE GARCIAGETXO TRIATLOI TALDEAABM04:39:307000:49:114702:26:4736.7903:15:583201:23:3200:02:1300:00:54
38 8034ROBERTO ANGULO RODRIGUEZUNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAV1M04:39:5512300:53:401902:21:0138.2903:14:414601:25:1400:02:1100:01:14
39 640MANUEL LLORET ZARAGOZIC.E.T. DISTANCEABM04:39:581800:44:56802:18:1939.0403:03:1516601:36:4300:01:3900:00:00
40 1557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSACAMBRILS CLUB TRIATLOABM04:41:024100:47:243502:25:0137.2403:12:258201:28:3700:02:0700:01:03
41 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:41:2717400:56:392802:24:0137.5003:20:401901:20:4700:03:0700:01:46
42 4778RICARD PÉREZ BISBALU.C. SANT CUGATABM04:41:355700:48:157802:32:0335.5103:20:182001:21:1700:02:4700:01:15
43 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M04:41:399600:51:082902:24:3037.3703:15:385301:26:0100:02:5200:01:40
44 3422TRISTAM KNOPHC.E. PENEDES COSTA DAURADABM04:42:10900:43:222302:22:1537.9603:05:3716301:36:3300:01:3600:01:24
45 589HERMIES BUSQUE CALSINAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:42:278100:49:565002:27:2936.6103:17:254301:25:0200:01:5600:01:18
46 4543CHRISTIAN MÉNDEZ JAROTRIATLO JOVENT 79ABM04:42:363500:46:143402:24:5037.2803:11:0410501:31:3200:02:4900:01:11
47 8037IÑIGO GARCIA ZABALAIRRINTZI-SMGV1M04:43:022400:45:065102:27:3036.6103:12:369601:30:2600:01:4800:00:00
48 2375JOEL FARRÀ CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM04:43:093000:45:356802:30:3335.8703:16:086401:27:0100:02:4100:01:09
49 248MARC RIUS CHARLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:43:176100:48:225302:28:1136.4403:16:336001:26:4400:02:1300:02:31
50 8049XAVI VIDAL FOLCHC.T. EVASION CASTELLONV1M04:43:397200:49:263602:25:1137.1903:14:378601:29:0200:01:3700:01:26
51 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM04:43:584300:47:2612102:36:3334.4903:23:591501:19:5900:02:2900:00:57
52 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM04:44:059300:50:306302:29:3836.0903:20:083501:23:5700:02:1100:01:03
53 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M04:45:012200:45:034302:26:0836.9503:11:1113501:33:5000:01:5400:01:02
54 2345RUBEN RAMAJO FARRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:45:1015500:55:452502:23:2237.6703:19:075501:26:0300:03:3100:01:12
55 3364MIGUEL BARRERO DURÁNINDEPENDENTV1M04:45:2511400:53:023902:25:2737.1303:18:296301:26:5600:02:4200:01:16
56 8050OCTAVIO CONTE MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM04:47:166700:48:353702:25:2237.1503:13:5712501:33:1900:02:4200:00:57
57 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M04:48:092300:45:064902:27:1236.6803:12:1815601:35:5100:02:4800:01:12
58 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM04:48:213800:46:469702:34:1235.0203:20:587001:27:2300:01:5300:01:06
59 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM04:48:246900:49:067102:30:5335.7903:19:598101:28:2500:02:2300:01:16
60 3495CARLOS CRUZ GALLEGOINDEPENDENTABM04:49:2016300:56:07702:18:1639.0503:14:2314301:34:5700:02:3600:01:00
61 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLÓ ATLESV1M04:50:206200:48:2411402:36:0234.6103:24:265201:25:5400:02:3300:01:37
62 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:50:247900:49:5010302:35:0734.8103:24:574901:25:2700:03:1000:01:33
63 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM04:50:268500:50:087602:31:3535.6203:21:438301:28:4300:02:0600:01:02
64 3506JORDI EXTREMERA VAZQUEZINDEPENDENTABM04:50:295900:48:204402:26:2436.8903:14:4415501:35:4500:02:1600:01:34
65 213GUILLAUME CAMILLE GRATTECLUB TRIATLO VELODROMABM04:50:366300:48:249002:33:2535.2003:21:498401:28:4700:02:1000:01:01
66 1960IVET FARRIOLS ARIMONTU.C. SANT CUGATABF04:51:042800:45:0912202:36:4634.4503:21:558701:29:0900:02:0100:00:56
67 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM04:51:353700:46:2712802:37:5234.2103:24:196901:27:1600:01:4500:01:27
68 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M04:51:3613600:54:306402:29:5536.0203:24:256701:27:1100:02:1800:01:19
69 236RUBEN SANCHEZ NACIMIENTOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:52:3015200:55:435702:28:4536.3003:24:287601:28:0200:02:2700:01:43
70 3059RUBEN MORENTE ROBLESJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M04:52:4810000:51:1811902:36:2834.5103:27:464201:25:0200:03:0800:01:03
71 7025ARTUR CRUZ BARONLLICENCIA DE DIAABM04:53:004600:47:367702:31:5735.5403:19:3312901:33:2700:02:3000:01:14
72 3116JOAN RAMON CASTELLO SALVACLUB ATLETIC CASTELLARV1M04:53:1215000:55:354802:26:5636.7503:22:3110001:30:4100:02:3900:01:50
73 2017SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM04:53:1710100:51:2410002:34:3834.9203:26:026801:27:1500:02:2400:01:06
74 7004JAVIER GARCES BLANCOLLICENCIA DE DIAV1M04:53:1916200:56:057002:30:4835.8103:26:535701:26:2600:04:0700:01:39
75 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF04:53:2814700:55:038402:32:3735.3803:27:405101:25:4800:02:2500:00:55
76 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M04:53:5112500:53:585402:28:2936.3703:22:2710401:31:2400:02:3600:01:05
77 7026DIEGO ALEJANDRO RESTREPO LLICENCIA DE DIAABM04:55:421400:44:078802:33:0135.2903:17:0817901:38:3400:02:4600:00:58
78 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M04:55:463900:47:0413502:38:3334.0603:25:379401:30:0900:02:2000:01:33
79 7012RUBEN ANAYA GILLLICENCIA DE DIAABM04:55:5317100:56:379902:34:3134.9503:31:084101:24:4500:02:4900:00:57
80 3127OSCAR SOAZ PLAZASINDEPENDENTV1M04:55:591500:44:5411102:35:5834.6203:20:5214601:35:0700:01:5600:01:03
81 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M04:56:0710700:51:4913402:38:3234.0603:30:215001:25:4600:02:5200:01:36
82 461ANGEL VIDAL BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M04:56:1616400:56:1313202:38:2634.0803:34:392301:21:3700:03:1500:00:54
83 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM04:56:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
84 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M04:56:217600:49:429402:33:5635.0803:23:3811801:32:4300:01:5900:00:57
85 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M04:56:228400:50:079802:34:2034.9903:24:2711401:31:5500:02:5700:01:29
86 8022IOSU UBIETA ORTIZGETXO TRIATLOI TALDEAV1M04:56:248700:50:157402:31:2235.6703:21:3714101:34:4700:02:4300:02:26
87 3140TONI MADRID MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM04:56:548900:50:2113902:38:4534.0203:29:067301:27:4800:02:1500:01:07
88 7032FERNANDO MONTULL LABRADORTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAABM04:57:0019800:58:309202:33:4635.1203:32:164001:24:4400:02:2200:01:11
89 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLÓ ATLESABM04:57:0811000:52:0210502:35:3434.7103:27:368801:29:3200:02:2600:01:04
90 1944ALEX MUÑOZ MACIAT3R TRIATLOV1M04:57:5022801:02:038002:32:1435.4703:34:173301:23:3300:03:4000:02:03
91 3839RAUL SÁNCHEZ ALCARAZC.E. PICORNELLV1M04:57:5723601:02:185902:29:0836.2103:31:265801:26:3100:02:1400:01:36
92 2030XAVIER BARGALLO SEVECLUB TRIATLO SERRADELLS AABM04:58:126000:48:2011502:36:0934.5803:24:2913301:33:4300:02:0000:01:06
93 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDC.N. REUS PLOMSV1M04:58:2610600:51:4411602:36:1034.5803:27:549801:30:3200:02:2700:01:14
94 3600ERIC MEYA CARRETEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23M04:58:398600:50:1012902:38:0034.1803:28:109701:30:2900:01:5500:00:00
95 2731SIMÓN JIMÉNEZ MARINCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM04:58:5410300:51:3016602:43:0233.1203:34:323801:24:2200:03:0500:02:04
96 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLÓABM04:58:5912600:53:5814402:39:5533.7703:33:534401:25:0600:01:5800:00:53
97 8040ALBERTO JOSE GONZALEZ BARC.D.CICLISTA VIBIKEABM04:59:2910800:51:527902:32:0535.5103:23:5715101:35:3200:01:5700:01:51
98 7015JAVIER LÓPEZ LÓPEZBFIT IBIZA TRIATLÓNV1M04:59:4210200:51:245502:28:3136.3603:19:5519001:39:4700:03:0300:01:41
99 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM04:59:459100:50:2611302:36:0234.6103:26:2812401:33:1700:01:4700:01:21
100 2442MARC OLLÉ ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM04:59:4713000:54:0713602:38:3534.0503:32:426501:27:0500:02:3700:00:49
101 2694JAVIER BERTOS GONZÁLEZC.N. BADALONAABM04:59:5719900:58:3110102:34:4534.8903:33:165901:26:4100:01:5500:00:00
102 5497JONATHAN CASTILLO MERINOCLUB NATACIO CALDESABM04:59:5922001:01:118202:32:3335.4003:33:445601:26:1500:03:1900:01:20
103 4277JOSEP MARIA PUIG BELL·LLOCLUB TRIATLO PROSANV2M05:00:1717600:56:436502:30:0635.9803:26:4913001:33:2800:03:2000:01:17
104 8035GEMMA HERNANDEZ ANDOAINUROLA TRAITLOI KLUBAV1F05:00:286500:48:2918102:44:4832.7703:33:176601:27:1100:01:4400:01:16
105 8032DANIEL PELAZ FERNANDEZC.DEPORTIVO ATRI DE ASTRAV1M05:00:479000:50:2611002:35:5234.6403:26:1814001:34:2900:01:5900:01:16
106 1229JUAN JOSÉ BARROSO RACEROCLUB TRIATLO PROSANABM05:01:0212900:54:069102:33:3235.1703:27:3812701:33:2400:02:5900:01:23
107 5641XAVIER LÁZARO SOLERCLUB TRIATLO PROSANV1M05:01:153100:45:363802:25:2437.1403:11:0024401:50:1500:03:4700:01:52
108 1632DARIO XABIER PEREZ ENDERIC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M05:01:2924401:03:126702:30:2935.8803:33:417401:27:4800:03:0900:01:29
109 872MARCOS RASTRILLACERRR IGUALADAABM05:01:4419100:58:0715302:40:5933.5403:39:062901:22:3800:02:5000:01:11
110 8048VICTOR TAVAREZ ALAVAC.D.A. 42195.ES VITORIA-GV1M05:02:1918200:56:5914902:40:4533.5903:37:443901:24:3500:02:1000:01:33
111 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV2M05:02:3420700:58:528602:32:5235.3203:31:4410101:30:5000:02:2200:01:28
112 3889OSCAR GOMEZ FERNANDEZTRIATLO JOVENT 79ABM05:02:388000:49:5212602:37:4234.2403:27:3414501:35:0400:04:0000:02:01
113 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF05:03:154400:47:3114302:39:5033.7903:27:2115801:35:5400:01:3900:01:02
114 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF05:03:2314800:55:168102:32:2735.4203:27:4315401:35:4000:02:3600:00:56
115 2473GERMAN HIDALGO LIGEROC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M05:03:4511800:53:197502:31:3135.6403:24:5018201:38:5500:02:4000:01:15
116 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF05:03:487400:49:3519202:46:1532.4803:35:507501:27:5800:01:5500:01:35
117 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M05:03:5316800:56:2310702:35:4334.6803:32:0611101:31:4700:02:1300:01:30
118 8042JOSE EDUARDO LLAMAS ARABAC.D.CICLISTA VIBIKEV1M05:04:2123501:02:157302:31:1535.7003:33:3010201:30:5100:01:5600:01:19
119 7031XABIER AITOR UNANUE FERNAGETXO TRIATLOI TALDEAABM05:04:4116900:56:265602:28:4336.3103:25:0918701:39:3200:04:4000:05:55
120 7020PIETRO MERELLO COLOMÉLLICENCIA DE DIAABM05:04:466400:48:2516202:42:1033.3003:30:3513701:34:1100:03:5700:02:14
121 7006CARLES ROIG MALLÉNLLICENCIA DE DIAABM05:05:0411500:53:136102:29:2636.1403:22:3920601:42:2500:02:1300:01:38
122 2410SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLO SERRADELLS AABM05:05:1316100:56:046602:30:2735.8903:26:3118001:38:4200:02:5900:01:20
123 1955ISABEL GÓMEZ FARGASCAMBRILS CLUB TRIATLOABF05:05:167300:49:3117302:43:5232.9503:33:2311301:31:5300:02:3900:00:57
124 8036MARCOS TOLOS SALVADORC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM05:05:369500:50:5814002:39:1833.9003:30:1614901:35:2000:02:0100:01:19
125 8043PABLO SANCHEZ DE LAS MATATERRAX TRIATLÓNV2M05:05:4315100:55:3813002:38:0834.1503:33:4611501:31:5700:02:5700:01:58
126 1138SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M05:05:515000:47:5911202:36:0134.6103:24:0020401:41:5100:01:5300:01:09
127 3508OSCAR CORBALAN CLUB TRIATLO SERRADELLS AABM05:05:5818800:57:4110402:35:0934.8103:32:5012201:33:0800:02:3700:01:30
128 8039HECTOR PERIS CORREAC.T. EVASION CASTELLONV1M05:06:194000:47:2010202:35:0034.8403:22:2021701:43:5900:03:1100:01:11
129 8044INDRE BARKUTE BFIT IBIZA TRIATLÓNABF05:06:2512200:53:3815902:41:3333.4303:35:1110301:31:1400:02:3800:01:49
130 264GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M05:06:4812000:53:2414602:40:1633.6903:33:4012301:33:0800:03:3200:01:22
131 8009ADRIAN MEZA FUENTESLLICENCIA DE DIAABM05:06:5510900:51:5516802:43:2233.0503:35:1710701:31:3800:02:4000:01:18
132 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:07:0921801:00:528302:32:3435.3903:33:2613201:33:4300:02:2500:01:12
133 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLC.E. RAYOTEAMABM05:07:1317000:56:2815102:40:5833.5503:37:269001:29:4700:03:4600:01:26
134 1578FRANCESC OTEO MARTÍNU.C. SANT CUGATV1M05:07:234700:47:3710802:35:4534.6703:23:2221801:44:0100:03:3700:01:31
135 8016RAFAEL DIAZLLICENCIA DE DIAABM05:07:2826801:05:519602:34:0935.0303:40:007101:27:2800:04:2900:01:21
136 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M05:07:4414000:54:398902:33:1435.2403:27:5319101:39:5100:02:4300:00:59
137 3359TONI AMAT VENTURATRIATLO JOVENT 79V1M05:07:5214600:55:0117502:44:0332.9203:39:048501:28:4800:03:3500:01:40
138 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M05:08:2013300:54:2613102:38:1734.1203:32:4315301:35:3700:02:1700:00:48
139 7034JUAN IGNACIO SANCHO DE LASANTURTZIKO TRIRUKI TRIATABM05:08:3213900:54:3813802:38:3734.0403:33:1514701:35:1700:02:3000:01:16
140 4022ALESSIA BERTOLINOTRIATHLON VILARENC AQUA CV1F05:08:4514300:54:4516302:42:2733.2403:37:1210601:31:3300:03:2800:01:30
141 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M05:08:523400:46:0718702:45:4632.5803:31:5316701:36:5900:02:1100:01:23
142 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM05:09:1119600:58:2312402:37:2134.3203:35:4412801:33:2700:02:2100:01:41
143 8014CARLOS MOLERA BUSOMSLLICENCIA DE DIAV1M05:09:1311700:53:1617202:43:4432.9803:37:0011601:32:1300:06:1700:02:58
144 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M05:09:449400:50:5013702:38:3634.0503:29:2619601:40:1800:01:5600:01:21
145 4384SERGI SANCHEZ CARPINTEROC.E. RAYOTEAMABM05:10:0112800:54:0312702:37:5134.2103:31:5417601:38:0700:02:2300:01:55
146 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM05:10:037500:49:386202:29:2736.1303:19:0525101:50:5800:01:4700:01:20
147 4293MARC SERRA MASDEUC.E. MASQUES ST ANDREUABM05:10:237800:49:4821202:48:4931.9903:38:3710901:31:4600:02:3900:00:41
148 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF05:10:2313800:54:3411702:36:2034.5403:30:5418401:39:2900:01:4300:01:09
149 8029FERNANDO DEAN VIDARTECD TRIZURKO IZADIVANV1M05:10:5125801:04:279502:34:0235.0603:38:2911701:32:2200:02:5700:01:03
150 2967XAVIER ORTIN FONTCLUB BTT MONTBIKEV1M05:11:2121000:59:0121002:48:3432.0303:47:353401:23:4600:04:1700:01:50
151 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M05:11:4215600:55:4916102:41:5633.3503:37:4513601:33:5700:02:2400:01:55
152 2020MANUEL ALCAZAR MATEOSTRIATLO JOVENT 79V1M05:11:4314500:54:5615002:40:5233.5703:35:4815901:35:5500:02:5400:01:30
153 8038DAVID SANCHEZ LANCHARROIRRINTZI-SMGV1M05:11:4722201:01:2514202:39:4733.8003:41:129901:30:3500:02:2700:02:01
154 8021MILOS MALLOL SOLERGETXO TRIATLOI TALDEAABF05:11:4715300:55:4319002:45:5732.5403:41:409301:30:0700:02:1300:01:06
155 1076JORDI MARTÍ SAN JOSÉC.E. RAYOTEAMABM05:11:5420300:58:4518202:44:5132.7603:43:367901:28:1800:02:1700:01:18
156 5645MIQUEL AULADELL DORDALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM05:12:2011100:52:1922002:50:2731.6803:42:468901:29:3400:03:1500:01:22
157 7033RAUL RONCERO MARTINC.D.CICLISTA VIBIKEABM05:12:2722601:01:558502:32:4235.3603:34:3717201:37:5000:02:0400:01:40
158 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M05:12:3326201:05:0110902:35:5134.6503:40:5210801:31:4100:03:3600:01:58
159 2678FERRAN TORRAS ARDERIUVEC CYCLING & RUNV1M05:13:169800:51:1419602:46:2932.4403:37:4315201:35:3300:02:4900:02:01
160 3029EDGAR GAIG DIEGUEZC. TRIATLO MONTORNESV1M05:13:2514100:54:4018302:45:0432.7103:39:4413101:33:4100:03:4400:02:05
161 1201PERE PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANV2M05:14:1314200:54:4214802:40:3233.6403:35:1418301:38:5900:02:1900:01:42
162 8012GERARD BARGALLO SEVELLICENCIA DE DIAABM05:14:2318500:57:338702:33:0135.2903:30:3421401:43:4900:03:1300:00:57
163 4226RAFA GONZÁLVEZ JORDÁNCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M05:14:3917800:56:5114102:39:4433.8103:36:3517501:38:0400:03:1800:02:06
164 4839CARLES MARCÉ PUIGCLUB NATACIO RUBIV1M05:14:4013500:54:2815602:41:1733.4803:35:4518101:38:5500:03:1100:01:40
165 5767XAVI PALAU BALASCHCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM05:14:5010400:51:3723202:52:5231.2403:44:299501:30:2100:03:2300:01:05
166 4544JAUME MOLIST GASSOINDEPENDENTV2M05:14:5327101:06:2912002:36:3334.4903:43:0211201:31:5100:06:3500:02:14
167 1290EUSEBIO CARASUSAN PEREZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV1M05:15:0019700:58:2410602:35:3934.6903:34:0319901:40:5700:03:4900:01:33
168 8015JAUME MORA MARSELLESLLICENCIA DE DIAABM05:15:096800:49:0321302:48:5731.9603:38:0016801:37:0900:04:3800:02:07
169 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M05:15:1511600:53:1417102:43:3933.0003:36:5317701:38:2200:02:2400:01:29
170 1324OSCAR AYBAR TOLDRÀCLUB TRIATLÓ ATLESABM05:15:1918700:57:4018902:45:5232.5603:43:3211001:31:4700:03:3000:01:48
171 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLABM05:15:3811300:53:0019802:46:4232.3903:39:4216001:35:5600:03:0600:01:39
172 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF05:16:0213400:54:2724502:56:2330.6203:50:504501:25:1200:02:0000:01:20
173 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM05:16:3615900:56:0220002:46:4932.3703:42:5113401:33:4500:02:2800:00:00
174 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM05:16:5611200:52:5819102:46:0532.5103:39:0317301:37:5300:02:5100:01:15
175 2746ANDRES ALVARADO SERFATYCLUB TRI5UV1M05:17:5020400:58:4712502:37:3334.2703:36:2020201:41:3000:02:3800:01:58
176 3515MIREIA GARCIA SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABF05:17:51700:43:0624802:56:4630.5503:39:5217401:37:5900:02:3200:01:25
177 7028EDORTA PASTOR SOUSAGETXO TRIATLOI TALDEAV1M05:17:578300:50:0214502:39:5833.7603:30:0023501:47:5700:02:5800:01:15
178 3922ALBERTO RUIZ RODRIGUEZCLUB TRIATLO BLANESABM05:18:1513100:54:2015502:41:1533.4903:35:3520701:42:4000:02:5500:02:05
179 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M05:19:0018400:57:2722802:51:3931.4603:49:069101:29:5400:02:4300:01:38
180 2619JORDI SERRANO MOLEROTRI2WINABM05:19:337700:49:4723902:54:5130.8803:44:3814201:34:5500:04:0200:02:19
181 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M05:19:4325901:04:3320602:47:3632.2203:52:097201:27:3400:02:5000:01:14
182 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F05:19:5216700:56:1716702:43:2033.0603:39:3719501:40:1500:02:0100:01:29
183 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M05:19:5918100:56:599302:33:5035.1003:30:4924101:49:1000:04:0000:01:26
184 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M05:20:1313200:54:2523102:52:2931.3103:46:5412601:33:1900:03:2600:01:51
185 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM05:20:1521301:00:0013302:38:3134.0703:38:3120301:41:4400:02:0100:01:41
186 1328VICTOR BERMUDEZ MELLADOCLUB TRIATLÓ ATLESABM05:20:4110500:51:4116902:43:2833.0303:35:0922501:45:3200:02:2100:01:36
187 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:20:4620100:58:3419902:46:4832.3703:45:2215001:35:2400:03:4100:01:31
188 885JOSEP CLAVERO DEL MORALCLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M05:20:5513700:54:3317802:44:2232.8503:38:5520501:42:0000:02:4400:01:49
189 5484JORDI PARADELL RUESCACLUB TRI5UV1M05:21:2417300:56:3815402:41:0533.5203:37:4321301:43:4100:03:4800:01:37
190 3388LUIS FERNÁNDEZ GAMARRAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M05:21:4922501:01:4716402:42:3933.2003:44:2617001:37:2300:03:2000:01:51
191 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONASUB23M05:22:389700:51:1415202:40:5933.5403:32:1324801:50:2500:01:2400:01:05
192 3509JORDI FREIXAS RAMIREZC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M05:22:5824001:02:4018402:45:1832.6703:47:5814401:35:0000:02:2300:01:36
193 5232ALFRED GONZALEZ LANUZAINDEPENDENTV2M05:23:2819400:58:1311802:36:2534.5203:34:3823801:48:5000:02:5800:02:18
194 2427JORDI GONZALEZ BAROTRI2WINV1M05:23:4820800:58:5219502:46:2732.4403:45:1917801:38:2900:03:2300:02:18
195 7005PAU ALNSO ZAGUIRRELLICENCIA DE DIAABM05:24:019200:50:2716002:41:4733.3803:32:1425301:51:4700:03:4000:01:03
196 3398RAÚL PIÑA CASTETCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM05:25:1622401:01:4217402:43:5932.9303:45:4118901:39:3500:03:0100:01:29
197 1096JAVIER GARCÍA RODRÍGUEZU.C. SANT CUGATV1M05:25:3419000:58:0616502:43:0133.1303:41:0722001:44:2700:03:2100:01:50
198 8007HUGO FERRÁNDIZ SANROMÀ LLICENCIA DE DIAV1M05:25:4621601:00:2023002:52:1931.3403:52:3912101:33:0700:03:5800:02:14
199 8018SANTIAGO ARGAÑARAZ FERNÁNLLICENCIA DE DIAV1M05:26:1020900:58:5521802:49:5631.7803:48:5116901:37:1900:03:2800:02:59
200 983EMILI VALERO ROVIRAU.C. SANT CUGATV1M05:26:1614400:54:5620302:47:2332.2603:42:1921601:43:5700:02:3000:02:01
201 8010GUILLERMO ORTEGA LATORREGETXO TRIATLOI TALDEAV1M05:26:3612100:53:3518602:45:3932.6003:39:1423301:47:2200:02:5700:01:07
202 3082JOSEP Mª BRUFAU PUIGCLUB TRIATLO PROSANV2M05:26:3623101:02:0621102:48:3632.0303:50:4215701:35:5400:04:2900:01:25
203 3070CESAR MIRANDA RENAUINDEPENDENTV2M05:26:4617900:56:5223602:53:3431.1103:50:2616201:36:2000:03:3600:01:54
204 7002PERE CASAS COLOMERLLICENCIA DE DIAV1M05:27:2216500:56:1522702:51:3631.4703:47:5118601:39:3100:03:5900:01:46
205 7029JON LARRINAGA CASAMAYORGETXO TRIATLOI TALDEAABM05:27:3218000:56:5520402:47:3532.2203:44:3021001:43:0200:03:4600:01:44
206 2684RAMON BARRIOS ALEGREC.N. BADALONAABM05:27:3725101:03:5922102:50:4831.6203:54:4711901:32:5000:03:2500:01:49
207 8006FRANCESC SERRANO BOTELLICENCIA DE DIAABM05:27:4126401:05:1920802:48:1032.1103:53:2913801:34:1200:03:3900:01:49
208 3879SERGIO SOTO RIVERAC.E. RAYOTEAMABM05:28:471100:43:3118002:44:3732.8003:28:0827302:00:3900:02:5600:01:14
209 2646ALBERTO JOSE CAMPOS FLOREC.E. RAYOTEAMV1M05:28:5627001:06:0515702:41:2533.4503:47:3020101:41:2600:03:1100:01:27
210 3383JOSE LUIS GARZON LANDABASCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM05:30:0518900:57:5322602:51:3131.4803:49:2419701:40:4100:02:4500:01:16
211 3885JAVIER RASCHE CASTILLOGAVA TRIATLOV1M05:31:0319500:58:1920702:47:4732.1803:46:0622301:44:5700:04:0100:01:53
212 1396JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M05:31:2016600:56:1624302:55:2930.7703:51:4518801:39:3500:02:5600:01:48
213 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M05:31:3628301:11:5717902:44:2232.8503:56:1914801:35:1700:03:3600:01:27
214 1233JORDI NOMDEDEU HERNANDEZC.N. SANTA PERPETUAV1M05:31:3811900:53:2224202:55:1530.8103:48:3720901:43:0100:03:1200:01:00
215 8005SANDRA CASTELLANAS SANSLLICENCIA DE DIAABF05:31:4518600:57:3624702:56:3630.5803:54:1217101:37:3300:03:1800:01:34
216 1733FERRAN BONÀS VEGACLUB ATLETIC CASTELLARV1M05:32:0117200:56:3824102:55:1130.8203:51:4919401:40:1200:03:1500:01:12
217 3571JOAN BAPTISTA SUGRANYES LCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:32:1324701:03:4126203:00:2529.9304:04:067701:28:0700:04:1700:01:43
218 2126JOSÉ LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV2M05:32:4020500:58:4712302:36:5634.4103:35:4326701:56:5700:02:4800:01:58
219 3085ALBERT CORTIJO MUÑOZINDEPENDENTABM05:33:3525401:04:1723402:53:0731.1903:57:2416101:36:1100:03:1900:02:35
220 8003ALEIX BOLLO SANVISEN LLICENCIA DE DIAV1M05:33:4924201:02:5520202:46:5732.3503:49:5221501:43:5700:03:4600:02:29
221 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM05:34:0926901:05:5715802:41:3333.4303:47:3023201:46:3900:03:1000:01:22
222 7021JOSEP MIQUEL BUERA REBULLLLICENCIA DE DIAABM05:34:4028101:10:2520502:47:3632.2203:58:0116401:36:3900:03:1500:02:20
223 3826ANTONI JANDULA NOGUERACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM05:34:409900:51:1422302:50:5931.5803:42:1325601:52:2700:02:5100:01:21
224 2116ALVARO FUENTES GONZÁLEZU.C. SANT CUGATABM05:34:5021100:59:0319702:46:4232.3903:45:4523901:49:0500:04:5600:02:04
225 2645RAUL LOZANO GÁMEZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM05:35:0326601:05:2614702:40:3233.6403:45:5824001:49:0500:03:2200:01:48
226 4970JOSE MARIN SOSPEDRAC.E. RAYOTEAMV3M05:35:0424501:03:1618502:45:3332.6203:48:4923001:46:1500:04:2100:02:42
227 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F05:35:488200:49:5724402:55:3330.7603:45:3024601:50:1800:02:3500:01:33
228 2074ALBERT ESPEJO CAÑELLASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M05:36:0017500:56:4223502:53:2131.1503:50:0322701:45:5700:04:4500:02:07
229 3282ROGER BERNAT MACIANW3TRIBCNABM05:36:2023201:02:0621702:49:4931.8003:51:5521901:44:2500:03:4800:02:20
230 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF05:36:5422101:01:2221402:48:5931.9603:50:2123101:46:3300:04:3100:02:03
231 2201ANTONI BALAGUER BARCELÓU.C. SANT CUGATV1M05:36:5919200:58:0827103:04:2829.2704:02:3613901:34:2300:05:1900:01:23
232 7019MARIO PRÉSTAMO CHICOLLICENCIA DE DIASUB23M05:37:2816000:56:0322202:50:5431.6003:46:5725001:50:3100:02:1500:01:12
233 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAV2M05:37:3012400:53:5320102:46:5532.3503:40:4826601:56:4200:02:4100:02:16
234 7018RICARD BRU BRULLICENCIA DE DIAABM05:38:1925301:04:1422402:51:0831.5503:55:2220801:42:5700:05:3300:03:13
235 5576DIDAC XIFREU GONZALEZINDEPENDENTV1M05:38:4920000:58:3326403:00:4729.8703:59:2018501:39:2900:06:0000:01:53
236 609BERNAT TURMO GRUASCLUB TRIATLO PROSANV2M05:39:0226101:04:5123702:54:0531.0203:58:5619301:40:0600:04:4900:03:06
237 7009CARLES VELASCO PERARNAULLICENCIA DE DIAABM05:39:2825501:04:1724002:55:0530.8403:59:2219201:40:0600:04:1900:02:17
238 7030BLAS CATALÀ BONANZAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1M05:39:3626301:05:1517602:44:0432.9103:49:1924501:50:1700:03:1600:01:15
239 7014MIGUEL GARCIA JIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M05:39:5320600:58:5126002:59:5930.0003:58:5020001:41:0300:03:2100:01:36
240 476JOSEP ANTONI PEDROSA SANTCLUB TRIATLO BLANESV1M05:40:0028201:11:3717002:43:3933.0003:55:1622201:44:4400:04:1200:01:55
241 8008JOSÉ MARÍA BEA GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAABM05:40:1623301:02:1223302:53:0531.2003:55:1722401:44:5900:03:1600:01:38
242 1155FELIX MARTÍNEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM05:40:2920200:58:4322502:51:1631.5303:49:5924901:50:3000:02:3700:01:33
243 8013MANOLO AUDI VALLSLLICENCIA DE DIAV2M05:41:0219300:58:1126703:02:0829.6504:00:1919801:40:4300:03:4200:01:07
244 1478VICTORIANO CARRASCO PRIETC.E. RAYOTEAMV1M05:41:2823401:02:1423802:54:4230.9103:56:5622101:44:3200:05:5100:03:18
245 3521MONICA CRISOL SALASU.C. SANT CUGATABF05:42:0312700:54:0128003:11:2328.2204:05:2416501:36:3900:02:1800:00:00
246 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M05:42:3721701:00:3524602:56:2830.6003:57:0322601:45:3400:03:2500:01:33
247 7024LLUIS SEBBAKLLICENCIA DE DIAV2M05:43:0315400:55:4425502:58:5530.1803:54:3923601:48:2400:03:3900:01:57
248 3345CARLOS ASIN QUEROLC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM05:44:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
249 3370DAVID LUARNA GARCIACLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM05:44:3426501:05:2217702:44:0532.9103:49:2726201:55:0700:02:3100:01:18
250 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF05:45:0515800:55:5624902:57:1130.4803:53:0725401:51:5800:02:0700:01:19
251 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF05:46:0227801:08:4718802:45:5032.5603:54:3725201:51:2500:02:4000:00:51
252 1241GERMAN MARQUEZ CARRASCOCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M05:46:2227601:08:2622902:51:4831.4304:00:1422901:46:0800:03:1700:02:10
253 2397JOAN FORES AGUILOC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M05:47:5722901:02:0425402:58:2330.2704:00:2723401:47:3000:04:5200:02:48
254 108JOE ROSICH GRAUC.N. REUS PLOMSV2M05:48:3514900:55:3120902:48:2632.0603:43:5727902:04:3800:03:3900:02:51
255 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M05:49:2223801:02:2921502:49:3931.8303:52:0826801:57:1400:03:2100:01:26
256 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:50:2325201:04:0121602:49:4731.8103:53:4826501:56:3500:03:2100:01:11
257 8033JUAN BEDIAGA ARDANZAMUGARRA TRIATLOI TALDEAV2M05:50:3228601:16:4821902:50:1131.7304:06:5921201:43:3300:04:0400:03:24
258 2564GUILLEM-ORIOL MERINO MARTC.E. MASQUES ST ANDREUABM05:50:4621501:00:1326603:01:5529.6804:02:0823701:48:3800:05:2800:01:58
259 3099JOSEP MARIA MORERA INGLÉSCLUB NATACIO BARCELONAV2M05:52:4326001:04:5019302:46:2232.4603:51:1227502:01:3100:03:5500:02:00
260 7016DAVID ALMODÓVAR MORALESLLICENCIA DE DIAV1M05:52:5021200:59:4425302:58:2130.2803:58:0526101:54:4500:03:4800:03:12
261 1555JORDI VIÑAS FORTINDEPENDENTV1M05:53:5421901:01:0528603:22:4326.6404:23:489201:30:0600:05:2600:02:28
262 2767DAMIÀ LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLÓ ATLESABM05:55:3517700:56:4626103:00:2129.9403:57:0727001:58:2800:03:2500:03:21
263 1904DANIELA GOMIS PÉREZC.E. RAYOTEAMABF05:57:2525701:04:2025202:58:2130.2804:02:4126001:54:4400:02:4400:01:29
264 466JOAN A. FERRI PASTORCLUB TRITRAININGV1M05:57:2723701:02:2127203:05:4829.0604:08:0924201:49:1800:05:0700:02:29
265 866FRANCISCO BAENA GOMEZSBR OPEN TEAMV1M05:59:0224601:03:3925602:59:1830.1204:02:5726401:56:0500:03:1100:02:21
266 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F06:01:0323001:02:0527703:09:0128.5704:11:0624301:49:5700:04:0100:02:09
267 2710IVAN RUIZ MONJOCLUB PROAMABM06:04:0824101:02:5427903:10:5028.3004:13:4424701:50:2400:05:3400:02:27
268 8031MARC GARCIA GARCIAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1M06:04:5222701:02:0125002:57:5730.3503:59:5828002:04:5400:02:5400:01:15
269 3531JOAN GARCIA BORRÀSINDEPENDENTABM06:04:5821401:00:0919402:46:2532.4503:46:3428702:18:2400:05:0500:02:47
270 2277ROGER TURRO JOVERU.C. SANT CUGATABM06:05:0127701:08:3326503:01:0629.8204:09:3926301:55:2200:02:4500:02:30
271 7007JOAN SOL PUIGLLICENCIA DE DIAABM06:07:2927401:06:5527603:08:1028.7004:15:0525501:52:2400:05:3800:02:48
272 1225DANIEL LOPEZ VICTORICLUB TRIATLO VALLIRANAV1M06:08:4124801:03:4226303:00:3729.9004:04:1927702:04:2200:03:5100:02:09
273 7011RAFAEL GARCIA JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM06:08:5927901:08:5127403:07:2628.8104:16:1725701:52:4200:02:4700:01:25
274 951JOAN BENACH VALLVERDUTRIATLO JOVENT 79V2M06:10:5918300:57:0027003:03:3729.4104:00:3728302:10:2200:04:4300:02:50
275 6088MIREIA LAPEÑA CALABUYC.E. RAYOTEAMABF06:13:1125601:04:1828203:14:2127.7804:18:3925901:54:3200:02:1800:01:01
276 7017MARC REY BERTRANLLICENCIA DE DIAABM06:13:5228401:14:4728403:15:3727.6104:30:2421101:43:2800:04:2400:01:54
277 8019DAVID ODENA TERUELLLICENCIA DE DIAV1M06:13:5828501:15:4525802:59:4830.0304:15:3326901:58:2500:03:3800:02:20
278 782FABRICE CURTYCLUB TRIATLÓ ATLESV2M06:14:5522301:01:3627503:07:4028.7704:09:1628102:05:3900:03:1000:02:52
279 4008MIRIAM COMAS SERRATTGCBINNABF06:15:0425001:03:5428103:11:4328.1704:15:3727101:59:2700:02:4300:01:30
280 952PEDRO BENACH VALLVERDUTRIATLO JOVENT 79V3M06:17:5523901:02:3426803:02:2029.6204:04:5428602:13:0100:04:1400:02:50
281 5218HUGO AGUADO CANOW3TRIBCNV1M06:20:2427501:08:0726903:02:5929.5104:11:0628202:09:1800:04:1800:02:38
282 7010JORDI TURON SERRALLICENCIA DE DIAV1M06:21:0528001:09:5728703:25:0426.3304:35:0122801:46:0400:04:2400:01:27
283 2117DANIEL MORENO SERRANOU.C. SANT CUGATV1M06:22:0828901:20:3025702:59:4330.0504:20:1327602:01:5500:05:2600:02:03
284 1399JOSÉ MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M06:23:0324301:03:0327303:07:1928.8304:10:2228502:12:4100:03:3500:03:13
285 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M06:23:2827201:06:4128503:15:5827.5604:22:3927402:00:4900:03:2800:01:04
286 3564JOSEP SOLE LLOVETCLUB TRIATLO PROSANV2M06:23:4228801:20:2627803:09:5628.4304:30:2225801:53:2000:08:3200:04:16
287 7013JOSEP FLAQUE GIMENEZLLICENCIA DE DIAV2M06:23:4924901:03:4928303:15:2827.6304:19:1727802:04:3200:05:3200:02:26
288 8004JOSE ANTONIO VIDALES MOLLLICENCIA DE DIAV1M06:25:0427301:06:4425902:59:5130.0304:06:3528802:18:2900:03:3500:01:23
289 7022ÁLVARO LÓPEZ BLASCOLLICENCIA DE DIAABM06:26:4228701:17:2125102:58:1730.2904:15:3828402:11:0400:06:2800:05:27
290 3465MARTA MARI FERNANDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABF06:32:1415700:55:5228903:36:0324.9904:31:5527202:00:1900:04:2100:01:54
291 4279FERNANDO GUERRICO GAZPIOCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M06:55:2926701:05:3628803:30:2325.6704:35:5928902:19:3000:03:2900:02:54


NF 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M00:00:00000:53:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5800:00:00
NF 4142ZEUS PEREZ LINEROESSENCIAL TRIATLOABM00:00:00000:52:53002:25:5637.0003:18:49000:00:0000:02:2900:01:30
NF 8041FERNANDO MATIAS GARRIDOC.D.CICLISTA VIBIKEABM00:00:00000:57:08002:35:4534.6703:32:53000:00:0000:02:1400:02:03
NF 1170ROBERT FLORES SERRANOCLUB TRIATLÓ ATLESABM00:00:00001:00:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:5800:00:00
NF 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M00:00:00000:50:32002:29:2936.1203:20:01000:00:0000:02:1300:02:45
NF 4989ANTONIO ALARCÓN BELLOC.E. RAYOTEAMABM00:00:00001:08:10003:08:2828.6504:16:38000:00:0000:03:2200:02:32
NF 5508SERGIO BERNAL GARCIAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:00:00000:42:09002:15:0339.9902:57:12000:00:0000:02:0100:00:44
NF 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZU.C. SANT CUGATABM00:00:00000:46:42002:28:5136.2803:15:33000:00:0000:02:1600:00:59
NF 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M00:00:00000:51:26002:35:1534.7803:26:41000:00:0000:02:1300:02:01
NF 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:00:00000:55:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2600:00:00
NF 178JOAN MONTGUILLOT HERNANDOC.E. PICORNELLABM00:00:00000:43:36002:19:0838.8103:02:44000:00:0000:01:2800:01:17
NF 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:00:00000:57:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4000:00:00
NF 759MIQUEL ALIMBAU REVERTEINDEPENDENTV1M00:00:00000:56:06002:41:4233.4003:37:48000:00:0000:03:3500:01:39
NF 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLÓ ATLESABM00:00:00000:45:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5300:00:00
NF 3514JOAQUIN JOSÉ CARRILLO RECCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:00:00001:21:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:06:2600:00:00
NF 3785MARC MARIN GINESTAC.E. RAYOTEAMV1M00:00:00000:45:30002:33:2935.1803:18:59000:00:0000:01:3800:01:47
NF 8011RAMON ULLDEMOLINS SANTISTLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00001:00:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4300:00:00
NF 8017JORDI BARRACHINA RODERALLICENCIA DE DIAABM00:00:00001:08:33002:36:3234.5003:45:05000:00:0000:03:4400:01:24


DQ 1303DAVID VILLAGRASA SANCHEZTRANSTRIATLONV1M00:00:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
DQ 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:00:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
DQ 8001ALEJANDRO LACUEVA CENTELLLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
DQ 5965RAUL COLL NOGUETEAM CALELLA TRIATHLONABM04:30:49000:45:57002:24:0237.4903:09:59001:20:5000:01:4300:00:54
DQ 3510ROMAIN WEILU.C. SANT CUGATABM04:36:31000:46:43002:26:5636.7503:13:39001:22:5200:02:1500:01:28
DQ 809ORIOL PADRÓS VERAT3R TRIATLOABM04:37:49000:46:01002:26:1636.9203:12:17001:25:3200:01:2300:01:03
DQ 8047RICARDO GARCIA MENENDEZSR2 TRIATLONV1M04:41:53000:48:16002:25:0537.2203:13:21001:28:3200:02:2700:02:51


NP 8027IÑIGO ORTIZ LASUENDIDA! PHYSIOSPORT KIROL KABM
NP 1098JUAN MANUEL CÁRDENAS MAESGAVA TRIATLOABM
NP 4170RUBEN FERNANDEZ MARTINEZADDICT BIKES TEAM C.E.ABM
NP 8030JOSEP MANUEL POMADA ANTICC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV2M
NP 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M
NP 4291JOSEP BLASCO ARIASCLUB ATLETIC CASTELLARABM
NP 4571ORIOL SILVESTRE SANGIAOTRIDIRABM
NP 5385XAVIER GALLARDO ROMANC.N. SABADELLV1M
NP 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM
NP 2161DAVID GONZALEZ LOPEZTRI+9 EL MASNOUABM
NP 2210MARC LLOVERA SUBIRATSU.C. SANT CUGATV1M
NP 2386ISMAEL BARCELO SERRANOTRIATLO L´HOSPITALETABM
NP 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLÓ ATLESV1F
NP 6294MIRIAM ROMERO CASTROTRIATLO JOVENT 79V1F
NP 7001IGNACIO PIRLA MONTULL LLICENCIA DE DIAABM
NP 7008DANIEL SUÁREZ CARMONALLICENCIA DE DIAV1M
NP 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M
NP 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZC.E. RAYOTEAMABM
NP 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM
NP 7023SIRA ANGULO JOVELLICENCIA DE DIAABF
NP 655XAVIER MARTINEZ MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM
NP 720JOSEP LLANO TOURÍSCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M
NP 8002RUBEN SOLA FOXLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8024GORKA SANCHO SILLEROGETXO TRIATLOI TALDEAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32