RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
262 241 233 5 3 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:59:20100:17:17600:34:1335.0700:51:30200:07:5000:00:0000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:59:22000:00:00000:00:000.0000:51:41100:07:4100:00:0000:00:00
3 710ALEIX DOMENECH GUIXFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:59:25200:17:24500:34:1035.1200:51:34300:07:5100:00:0000:00:00
4 277ORIOL BARBANY BOFILLFLOR DE TRIATLÓSUB23M00:59:34700:17:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:38500:17:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M00:59:40300:17:42300:34:0035.2900:51:42400:07:5800:00:0000:00:00
7 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:59:42900:17:57100:33:3235.7900:51:291500:08:1300:00:0000:00:00
8 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:59:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM00:59:47600:17:45200:33:5435.4000:51:391100:08:0800:00:0000:00:00
10 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:53400:17:43400:34:0035.2900:51:431300:08:1000:00:0000:00:00
11 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:00:01000:00:00000:00:000.0000:51:421800:08:1900:00:0000:00:00
12 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:01:521000:18:042400:35:4133.6300:53:451000:08:0700:00:0000:00:00
13 2632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEFLOR DE TRIATLÓABM01:01:541300:18:182000:35:2633.8700:53:441200:08:1000:00:0000:00:00
14 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:01:57000:00:00000:00:000.0000:53:461400:08:1100:00:0000:00:00
15 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:041400:18:192500:35:4133.6300:54:00700:08:0400:00:0000:00:00
16 5778JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNFLOR DE TRIATLÓABM01:02:052300:18:491300:35:1034.1200:53:59800:08:0600:00:0000:00:00
17 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:02:081600:18:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRI5UABM01:02:081900:18:381800:35:2433.9000:54:02900:08:0600:00:0000:00:00
19 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M01:02:092100:18:441900:35:2433.9000:54:08500:08:0100:00:0000:00:00
20 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLÓJNM01:02:111100:18:073100:35:4633.5500:53:531700:08:1800:00:0000:00:00
21 4850ALEIX BIEL BOLAÑOC.E.T. DISTANCESUB23M01:02:152900:18:58900:34:4534.5300:53:432400:08:3200:00:0000:00:00
22 2273JOAN MONFORT GUIMERÀC.E.T. DISTANCESUB23M01:02:151500:18:251700:35:1734.0100:53:422500:08:3300:00:0000:00:00
23 1172CARLES ALCARAZ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:02:162700:18:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 8007ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:02:17000:00:00000:00:000.0000:54:021600:08:1500:00:0000:00:00
25 5976ALEX MATESANZ SALVADOT3R TRIATLOSUB23M01:02:21000:00:00000:00:000.0000:53:522200:08:2900:00:0000:00:00
26 5608ARNAU PAGES LOPEZFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:02:221800:18:372800:35:4333.6000:54:20600:08:0200:00:0000:00:00
27 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:02:223500:19:12700:34:4334.5700:53:551900:08:2700:00:0000:00:00
28 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV1M01:02:252200:18:461200:35:0634.1900:53:522600:08:3300:00:0000:00:00
29 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:313100:19:06800:34:4534.5300:53:513200:08:4000:00:0000:00:00
30 4912MARC BOVÉ BALLESTEC.N. REUS PLOMSABM01:02:432500:18:521500:35:1434.0600:54:063000:08:3700:00:0000:00:00
31 2911ADAN HIDALGO AGUILARFLOR DE TRIATLÓABM01:02:463200:19:061000:34:5834.3200:54:043300:08:4200:00:0000:00:00
32 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:02:503400:19:111100:35:0134.2700:54:123100:08:3800:00:0000:00:00
33 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM01:02:522400:18:502300:35:3433.7400:54:242100:08:2800:00:0000:00:00
34 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:553300:19:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLÓABM01:02:56800:17:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:132600:18:532200:35:3433.7400:54:273500:08:4600:00:0000:00:00
37 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM01:03:331200:18:172600:35:4133.6300:53:587400:09:3500:00:0000:00:00
38 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM01:03:341700:18:343500:35:5133.4700:54:255200:09:0900:00:0000:00:00
39 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ FLOR DE TRIATLÓSUB23M01:03:523600:19:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:563000:19:016500:36:2832.9100:55:292000:08:2700:00:0000:00:00
41 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:03:564600:19:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:03:573900:19:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:03:593800:19:193300:35:4833.5200:55:074200:08:5200:00:0000:00:00
44 8005RUBEN CANTERO ANTOLINYEPA! TRIATLOI KLUBAABM01:04:004300:19:303900:35:5633.4000:55:262700:08:3400:00:0000:00:00
45 1475RAFAEL FORCADELL FARELLCLUB NATACIO BARCELONACDM01:04:053700:19:134600:36:0433.2700:55:173900:08:4800:00:0000:00:00
46 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:04:124100:19:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M01:04:195500:19:502700:35:4133.6300:55:313800:08:4800:00:0000:00:00
48 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:04:244000:19:254300:36:0033.3300:55:254500:08:5900:00:0000:00:00
49 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:04:294200:19:286800:36:3032.8800:55:582300:08:3100:00:0000:00:00
50 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:04:345000:19:434800:36:0933.2000:55:523400:08:4200:00:0000:00:00
51 1250CRISTIAN ARROYO CESPEDESCLUB TRIATLO PROSANABM01:04:385100:19:444700:36:0833.2100:55:523700:08:4600:00:0000:00:00
52 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:04:406100:20:013000:35:4633.5500:55:474300:08:5300:00:0000:00:00
53 3712JORDI MONSERRAT TALTAVULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:454800:19:384900:36:1133.1600:55:494400:08:5600:00:0000:00:00
54 931ALBERT RIBA OCHOACLUB TRI5UABM01:04:475300:19:456600:36:2832.9100:56:132800:08:3400:00:0000:00:00
55 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:04:495600:19:553200:35:4833.5200:55:434900:09:0600:00:0000:00:00
56 8002CESC CARMONALLICENCIA DE DIAABM01:04:524400:19:326900:36:3232.8500:56:044000:08:4800:00:0000:00:00
57 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:025200:19:445100:36:1333.1300:55:574800:09:0500:00:0000:00:00
58 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:05:074700:19:376200:36:2233.0000:55:595100:09:0800:00:0000:00:00
59 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM01:05:154900:19:435000:36:1233.1500:55:555900:09:2000:00:0000:00:00
60 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:05:174500:19:346100:36:2033.0300:55:546300:09:2300:00:0000:00:00
61 1557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:05:196200:20:022900:35:4633.5500:55:487000:09:3100:00:0000:00:00
62 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:05:242000:18:419400:38:0831.4700:56:492900:08:3500:00:0000:00:00
63 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:05:506500:20:155400:36:1533.1000:56:306100:09:2000:00:0000:00:00
64 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:05:546600:20:176000:36:2033.0300:56:375800:09:1700:00:0000:00:00
65 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM01:05:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:596900:20:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTRICBM-CALELLAABM01:06:005800:19:587900:37:1632.2000:57:143600:08:4600:00:0000:00:00
68 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:06:006400:20:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 608MARC TORO GARCIATRICBM-CALELLAV1M01:06:016000:20:007700:37:0232.4000:57:024600:08:5900:00:0000:00:00
70 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:06:057500:20:474200:35:5833.3600:56:456000:09:2000:00:0000:00:00
71 2445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:06:065700:19:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OABSOLUT SPORTABM01:06:167300:20:464500:36:0333.2900:56:496700:09:2700:00:0000:00:00
73 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:06:196800:20:326700:36:3032.8800:57:025700:09:1700:00:0000:00:00
74 2889ADRIÀ COSTA SANTAMARIAABSOLUT SPORTJNM01:06:217000:20:404400:36:0133.3200:56:417700:09:4000:00:0000:00:00
75 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:06:30000:00:00000:00:000.0000:56:488200:09:4200:00:0000:00:00
76 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:06:328000:20:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:06:388600:21:193600:35:5333.4400:57:126500:09:2600:00:0000:00:00
78 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:06:398500:21:036400:36:2532.9500:57:285300:09:1100:00:0000:00:00
79 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M01:06:469600:21:284100:35:5833.3600:57:266200:09:2000:00:0000:00:00
80 3061JORDI ROURA CAPDEVILA CLUB NATACIO OLOTABM01:06:472800:18:5410100:39:0230.7400:57:564100:08:5100:00:0000:00:00
81 3071JOEL ZAPATER DOLZCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:06:508200:21:005600:36:1733.0700:57:177100:09:3300:00:0000:00:00
82 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM01:06:528800:21:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
83 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:06:548900:21:213800:35:5433.4300:57:157600:09:3900:00:0000:00:00
84 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:06:555900:19:598800:37:4831.7500:57:475000:09:0800:00:0000:00:00
85 4273NICOLÁS DIAZ EXPOSITOT3R TRIATLOV1M01:06:599500:21:246300:36:2233.0000:57:465500:09:1300:00:0000:00:00
86 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV2M01:06:599300:21:244000:35:5833.3600:57:227500:09:3700:00:0000:00:00
87 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:07:079800:21:315200:36:1333.1300:57:446400:09:2300:00:0000:00:00
88 2399JOAQUIM FERNÀNDEZ CLOTETCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:07:078300:21:017800:37:0432.3700:58:054700:09:0200:00:0000:00:00
89 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:089200:21:235300:36:1533.1000:57:386900:09:3000:00:0000:00:00
90 2038ÒSCAR VICENS ARTÉSCLUB TRI5USUB23M01:07:096700:20:267500:36:5732.4800:57:238600:09:4600:00:0000:00:00
91 2902DAVID FORN FRIASC.E. RAYOTEAMV1M01:07:118400:21:027200:36:4232.7000:57:446800:09:2700:00:0000:00:00
92 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:07:1210200:21:353400:35:4833.5200:57:238800:09:4900:00:0000:00:00
93 5119OLGA PONS BOSCHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:07:169000:21:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
94 1695CARLES SILVA SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:07:167200:20:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
95 5080PAULA BATLLE I PLANTADAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:07:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
96 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:07:1711100:21:571400:35:1034.1200:57:0710300:10:1000:00:0000:00:00
97 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANCERDANYOLA CHV1M01:07:188700:21:205800:36:1733.0700:57:378000:09:4100:00:0000:00:00
98 3271ISRAEL TURULL   FORNSC.E. RAYOTEAMV1M01:07:289700:21:285500:36:1633.0900:57:448500:09:4400:00:0000:00:00
99 1390JUAN GONZALEZ GARCIAFLOR DE TRIATLÓCDM01:07:297400:20:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
100 2693ALEX VERA GUZMANC.N. BADALONASUB23M01:07:3311200:21:591600:35:1534.0400:57:1411000:10:1900:00:0000:00:00
101 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:07:376300:20:098500:37:3331.9600:57:429000:09:5500:00:0000:00:00
102 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:07:417900:20:527400:36:5632.4900:57:488900:09:5300:00:0000:00:00
103 125MARIA REMEDIOS CARRASCO TABSOLUT SPORTV1F01:07:449100:21:237100:36:3932.7400:58:028300:09:4200:00:0000:00:00
104 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:07:5810400:21:412100:35:3333.7600:57:1413700:10:4400:00:0000:00:00
105 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:08:1110700:21:513700:35:5433.4300:57:4512000:10:2600:00:0000:00:00
106 872MARCOS RASTRILLACERRR IGUALADAABM01:08:2510000:21:335900:36:1933.0400:57:5212600:10:3300:00:0000:00:00
107 2694JAVIER BERTOS GONZÁLEZC.N. BADALONAABM01:08:5811700:22:098400:37:3331.9600:59:425600:09:1600:00:0000:00:00
108 461ANGEL VIDAL BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M01:09:218100:20:5810600:39:1130.6301:00:095400:09:1200:00:0000:00:00
109 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:09:3112500:22:178600:37:3331.9600:59:507800:09:4100:00:0000:00:00
110 7004ROGER SALVADOR MONNERLLICENCIA DE DIAABM01:09:367100:20:4210900:39:2730.4201:00:096600:09:2700:00:0000:00:00
111 3084MARGAUX VIGIE C.E.T. DISTANCESUB23F01:09:3914500:22:595700:36:1733.0700:59:1611700:10:2300:00:0000:00:00
112 2663ALBERTO BRAVO GARCÍAC.N. BADALONAABM01:09:4211500:22:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
113 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:09:4610800:21:539500:38:1231.4101:00:057900:09:4100:00:0000:00:00
114 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:09:4812300:22:178300:37:2832.0300:59:459500:10:0300:00:0000:00:00
115 5687PACO GÓMEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:09:5011400:22:049200:38:0331.5401:00:078400:09:4300:00:0000:00:00
116 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZABSOLUT SPORTSUB23M01:09:587600:20:4910800:39:2330.4701:00:128700:09:4600:00:0000:00:00
117 3051POL MESTRE LUCASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:09:5810100:21:349800:38:4231.0101:00:168100:09:4200:00:0000:00:00
118 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZC.N. REUS PLOMSV1M01:09:5910300:21:389900:38:4730.9401:00:257200:09:3400:00:0000:00:00
119 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M01:10:0111600:22:088900:37:5131.7000:59:599400:10:0200:00:0000:00:00
120 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:10:0314400:22:587300:36:4632.6400:59:4411100:10:1900:00:0000:00:00
121 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:10:0612700:22:288100:37:2532.0700:59:5310600:10:1300:00:0000:00:00
122 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:10:0813600:22:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
123 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:10:2011300:22:029000:37:5331.6800:59:5511900:10:2500:00:0000:00:00
124 71FRANCESC ALBUERA REVERTECLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:10:2111800:22:109300:38:0631.5001:00:169900:10:0500:00:0000:00:00
125 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:10:309900:21:3210200:39:0230.7401:00:349200:09:5600:00:0000:00:00
126 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:10:3912100:22:159100:38:0031.5801:00:1511800:10:2400:00:0000:00:00
127 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:10:4912900:22:338700:37:4031.8601:00:1313000:10:3600:00:0000:00:00
128 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:11:0110500:21:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
129 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:11:047700:20:5112200:40:3829.5301:01:297300:09:3500:00:0000:00:00
130 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF01:11:1810600:21:5010500:39:0630.6901:00:5611500:10:2200:00:0000:00:00
131 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:11:199400:21:2410300:39:0630.6901:00:3014500:10:4900:00:0000:00:00
132 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:11:1915900:23:497600:37:0032.4301:00:4912500:10:3000:00:0000:00:00
133 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:11:2515000:23:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
134 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:11:4010900:21:5511600:39:4930.1401:01:449100:09:5600:00:0000:00:00
135 2376ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:11:4615400:23:388200:37:2532.0701:01:0313600:10:4300:00:0000:00:00
136 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:11:4816400:24:018000:37:2032.1401:01:2112100:10:2700:00:0000:00:00
137 27ÈLIA IBARRA CAZORLAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:11:5014200:22:579700:38:3531.1001:01:3210900:10:1800:00:0000:00:00
138 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:11:57000:00:00000:00:000.0001:01:2312800:10:3400:00:0000:00:00
139 2896ALBERT ISERN SABADIINDEPENDENTV1M01:12:0414600:23:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
140 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:12:1017300:24:317000:36:3532.8001:01:0615100:11:0400:00:0000:00:00
141 2439MARC MOLINA ROIGCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:12:1713300:22:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
142 1618ALBERT JIMENEZ CAMPOSC.E. TREVOL LLEIDAABM01:12:2214300:22:5710700:39:1730.5501:02:1410200:10:0800:00:0000:00:00
143 264GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M01:12:2713200:22:3611300:39:3930.2601:02:1510500:10:1200:00:0000:00:00
144 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:12:3414900:23:0910000:38:4930.9101:01:5812900:10:3600:00:0000:00:00
145 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:12:4115500:23:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
146 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:12:4613000:22:3311800:40:0729.9101:02:4010000:10:0600:00:0000:00:00
147 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:12:4811000:21:5712500:40:4729.4201:02:449600:10:0400:00:0000:00:00
148 3060JOAN ANTONI GARCIA CANOCLUB NATACIO OLOTABM01:12:4815300:23:389600:38:2931.1801:02:0713400:10:4100:00:0000:00:00
149 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTV1M01:12:5014000:22:5011200:39:3830.2801:02:2811600:10:2200:00:0000:00:00
150 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:12:5011900:22:1312000:40:1829.7801:02:3111200:10:1900:00:0000:00:00
151 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:12:56000:00:00000:00:000.0001:02:2212700:10:3400:00:0000:00:00
152 3026JOSÉ RAMON GONZÁLEZ REYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:13:1415100:23:1410400:39:0630.6901:02:2014900:10:5400:00:0000:00:00
153 3015DANIEL REDONDO CARDOSOC.N. BADALONAABM01:13:2112000:22:1313000:41:0329.2301:03:169700:10:0500:00:0000:00:00
154 2452SEBASTIÀ FERNÁNDEZ TORRASCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:13:237800:20:5114700:42:3428.1901:03:259300:09:5800:00:0000:00:00
155 3437JORGE SALIDO PINILLAC.N. BADALONAV2M01:13:4616200:23:5411500:39:4230.2301:03:3610400:10:1000:00:0000:00:00
156 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:13:4612200:22:1513400:41:1029.1501:03:2511400:10:2100:00:0000:00:00
157 3064CARLOS VERANO GONZÁLEZABSOLUT SPORTV1M01:13:525400:19:4715700:43:5127.3701:03:3810700:10:1400:00:0000:00:00
158 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:14:0213500:22:4013700:41:1529.0901:03:5510100:10:0700:00:0000:00:00
159 2767DAMIÀ LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:14:0612800:22:3013800:41:1629.0801:03:4611300:10:2000:00:0000:00:00
160 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMW3TRIBCNV2M01:14:1015200:23:1412300:40:4129.5001:03:5510800:10:1500:00:0000:00:00
161 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:14:1313100:22:3412800:40:5329.3501:03:2713900:10:4600:00:0000:00:00
162 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M01:14:1716600:24:0211100:39:3130.3701:03:3313800:10:4400:00:0000:00:00
163 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:14:2816900:24:1011000:39:3130.3701:03:4114300:10:4700:00:0000:00:00
164 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M01:14:3316500:24:0111400:39:3930.2601:03:4014800:10:5300:00:0000:00:00
165 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:14:3315800:23:4811700:39:5830.0301:03:4614000:10:4700:00:0000:00:00
166 3073ARNAU MONZONIS ADAMETOT VICI EN BICI CLUB ESPCDM01:14:4112600:22:1713600:41:1329.1101:03:3015300:11:1100:00:0000:00:00
167 8004FREDERIC RABASA REGUANTLLICENCIA DE DIAV1M01:14:4316300:23:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
168 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM01:14:4713900:22:4913200:41:0929.1601:03:5814600:10:4900:00:0000:00:00
169 5245ABEL JOVÉ DOLZT3R TRIATLOABM01:14:5216000:23:4911900:40:0729.9101:03:5615000:10:5600:00:0000:00:00
170 2741ARNAU SERIOL ESTEVEC.E. TREVOL LLEIDASUB23M01:14:5316100:23:5112100:40:3229.6101:04:2312400:10:3000:00:0000:00:00
171 3053LAURENCE PRIGENTCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1F01:15:4112400:22:1714900:42:5527.9601:05:1212200:10:2900:00:0000:00:00
172 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:16:1315700:23:4714200:41:4528.7401:05:3213200:10:4100:00:0000:00:00
173 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F01:16:1514700:23:0114300:42:2528.2901:05:2614400:10:4900:00:0000:00:00
174 7002JOAN AGUADE LLORCALLICENCIA DE DIAV2M01:16:3813700:22:4615600:43:4727.4101:06:339800:10:0500:00:0000:00:00
175 641LLUIS CALERO GALOVARTCLUB TRIATLO TARRAGONAV3M01:16:4217700:24:4613300:41:0929.1601:05:5514100:10:4700:00:0000:00:00
176 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:16:5014800:23:0215000:43:0527.8501:06:0713500:10:4300:00:0000:00:00
177 7001OSCAR MUÑOZ GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:16:5317000:24:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
178 2735SERGI CRISTIN MARTINEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:17:0615600:23:4612700:40:5029.3901:04:3618400:12:3000:00:0000:00:00
179 1692FERNANDO ESCRIBANO SANTOSCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:17:0713400:22:4015500:43:4627.4201:06:2613300:10:4100:00:0000:00:00
180 108JOE ROSICH GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:17:2318300:25:0213100:41:0729.1901:06:0915500:11:1400:00:0000:00:00
181 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V3M01:17:3618100:25:0012600:40:4729.4201:05:4717000:11:4900:00:0000:00:00
182 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:17:5017600:24:4114000:41:2129.0201:06:0216800:11:4800:00:0000:00:00
183 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M01:18:0117100:24:1214600:42:2928.2501:06:4115900:11:2000:00:0000:00:00
184 3041JOSÉ TOVAR LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:18:0316800:24:0915200:43:2527.6401:07:3412300:10:2900:00:0000:00:00
185 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:18:2118800:25:2812400:40:4129.5001:06:0917400:12:1200:00:0000:00:00
186 5359GERARD SALVADO BOTELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:18:2117800:24:4813500:41:1229.1301:06:0017900:12:2100:00:0000:00:00
187 3047AÏNA GÜELL LLURBACAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:18:2819200:25:3714100:41:2928.9301:07:0616100:11:2200:00:0000:00:00
188 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:18:4917400:24:3114800:42:4428.0801:07:1516600:11:3400:00:0000:00:00
189 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:19:1220200:26:2312900:40:5829.2901:07:2117100:11:5100:00:0000:00:00
190 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM01:19:1718500:25:0813900:41:1729.0701:06:2519000:12:5200:00:0000:00:00
191 1583KATHERINE JANE CHAPLINCERRR IGUALADAABF01:19:2913800:22:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
192 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF01:19:3316700:24:0216500:44:5326.7401:08:5513100:10:3800:00:0000:00:00
193 8003XENIA MOURELOLLICENCIA DE DIAABF01:19:34000:00:00000:00:000.0001:08:4714200:10:4700:00:0000:00:00
194 3063MARCOS IÑIGO PARRA ALBARETG TRIATLO SITGESABM01:19:3417200:24:1215800:44:0327.2401:08:1515800:11:1900:00:0000:00:00
195 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:20:1518200:25:0116000:44:0927.1801:09:1015200:11:0500:00:0000:00:00
196 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:20:1718900:25:3015300:43:3627.5201:09:0615400:11:1100:00:0000:00:00
197 3074ALEJANDRO ROMERO GAMACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:20:2814100:22:5317500:46:4325.6901:09:3614700:10:5200:00:0000:00:00
198 3886TONI TIENDA MARTINEZCLUB NATACIO RUBIV1M01:20:5118000:24:5816400:44:3726.9001:09:3515600:11:1600:00:0000:00:00
199 6141SERENA SERRA MASÓTRANSTRIATLONABF01:20:5119400:25:5614400:42:2728.2701:08:2318300:12:2800:00:0000:00:00
200 462RAFAEL GIMENO GARCIAINDEPENDENTV2M01:21:2417500:24:3416700:45:0626.6101:09:4016700:11:4400:00:0000:00:00
201 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:21:2619100:25:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
202 2482DAVID SUAREZ RODRIGUEZTG TRIATLO SITGESV1M01:21:2620400:26:3715100:43:1827.7101:09:5516500:11:3100:00:0000:00:00
203 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:22:1418700:25:1616300:44:2826.9901:09:4418500:12:3000:00:0000:00:00
204 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:22:1618600:25:1116900:45:4026.2801:10:5116200:11:2500:00:0000:00:00
205 5501LUIS BAÑUELOS NAVARROCLUB ESPORTIU Z5V1M01:22:1919500:25:5815900:44:0427.2301:10:0217800:12:1700:00:0000:00:00
206 1170ROBERT FLORES SERRANOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:22:4519800:26:1316200:44:1627.1101:10:2917700:12:1600:00:0000:00:00
207 1223IGNASI CERDÀ EMBUENACLUB TRIATLÓ ATLESABM01:22:4519900:26:1516100:44:1527.1201:10:3017600:12:1500:00:0000:00:00
208 3045JASMINA LOPEZ CARMONAABSOLUT SPORTABF01:22:4817900:24:5117400:46:4025.7101:11:3115700:11:1700:00:0000:00:00
209 2334PATRÍCIA PERPINYÀ COMPTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:22:5419000:25:3117100:45:5826.1101:11:2916300:11:2500:00:0000:00:00
210 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F01:23:0120900:27:4714500:42:2828.2601:10:1518800:12:4600:00:0000:00:00
211 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZC.N. VILAFRANCA V1F01:23:2619600:26:0617000:45:4926.1901:11:5516400:11:3100:00:0000:00:00
212 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:23:3320500:26:3715400:43:4027.4801:10:1719400:13:1600:00:0000:00:00
213 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F01:23:3920300:26:2516600:45:0126.6601:11:2617500:12:1300:00:0000:00:00
214 2093CARLOTA AGUILERA ORDÓÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:23:5419300:25:4617300:46:1925.9101:12:0516900:11:4900:00:0000:00:00
215 2313TIZIANA COLET GUALTIERICLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:25:0220100:26:2217200:46:0526.0401:12:2718600:12:3500:00:0000:00:00
216 3117CECILIA ANDION RODRÍGUEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:25:2718400:25:0318100:49:0324.4601:14:0616000:11:2100:00:0000:00:00
217 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:25:3419700:26:1117600:47:2425.3201:13:3517300:11:5900:00:0000:00:00
218 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F01:26:3521400:28:4216800:45:1126.5601:13:5318700:12:4200:00:0000:00:00
219 7003SANTIAGO FERNÁNDEZ RDRÍGULLICENCIA DE DIAABM01:28:03000:00:00000:00:000.0001:13:4419700:14:1900:00:0000:00:00
220 2704MARIA COSTAS SEGURACLUB NATACIO RUBIABF01:28:1520000:26:2118400:49:5724.0201:16:1817200:11:5700:00:0000:00:00
221 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAV1F01:28:4220800:27:2918000:48:2224.8101:15:5118900:12:5100:00:0000:00:00
222 6264ANNA LLAVERIA MEDINACAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:28:4921100:28:1817700:48:0724.9401:16:2518100:12:2400:00:0000:00:00
223 6056MÒNICA MOLINA MORANTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:28:5021200:28:1817800:48:0724.9401:16:2518200:12:2500:00:0000:00:00
224 2879MERITXELL SOLER RODRIGOCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:28:5720700:27:1418200:49:2124.3201:16:3518000:12:2200:00:0000:00:00
225 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLO LLEIDA SUB23M01:29:1220600:27:0117900:48:0724.9401:15:0819600:14:0400:00:0000:00:00
226 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTSUB23F01:31:0921000:27:5118500:50:1223.9001:18:0319100:13:0600:00:0000:00:00
227 2913BEGOÑA GUILLEN BORBOLLATG TRIATLO SITGESV1F01:31:2021300:28:2218300:49:4424.1301:18:0619200:13:1400:00:0000:00:00
228 6261ARANTXA CLAVELL FONTCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:35:1621500:29:1418800:52:4722.7301:22:0119300:13:1500:00:0000:00:00
229 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F01:36:4921600:29:2018900:54:1322.1301:23:3319500:13:1600:00:0000:00:00
230 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:37:5521700:30:5218700:52:2922.8601:23:2119800:14:3400:00:0000:00:00
231 3072MAITE PONS PONSCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:39:0721900:31:3518600:52:0923.0101:23:4419900:15:2300:00:0000:00:00
232 3083LAIA SALARICH SALA C.E.T. DISTANCEJNF01:43:3722000:31:5119000:55:2321.6701:27:1420100:16:2300:00:0000:00:00
233 3056NOELIA BARAJE GÜELLTG TRIATLO SITGESV1F01:43:3821800:31:2019100:56:1421.3401:27:3420000:16:0400:00:0000:00:00


NF 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV1M00:00:00000:26:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5203JORGE DE ANDRÉS SÁNCHEZINDEPENDENTV1M00:00:00000:18:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1623CARLES QUERALT ROSINACHCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M00:00:00000:29:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 6187MARINA LLADÓ PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:00:00000:28:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF00:00:00000:23:56000:41:4428.7501:05:40000:00:0000:00:0000:00:00




NP 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM
NP 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F
NP 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM
NP 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M
NP 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M
NP 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M
NP 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV2F
NP 2141FERMIN ISABEL FERNANDEZTG TRIATLO SITGESABM
NP 2148TONI GARCIA CUENCACAMBRILS CLUB TRIATLOABM
NP 2303JOSE LUIS VALERO MORONCLUB NATACIO MINORISAABM
NP 2371LAURA MUÑOZ BRAVOTGCBINNABF
NP 2403MARC VALLS I JULIÀT3R TRIATLOSUB23M
NP 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF
NP 146DANIEL SANCHEZ GONZALEZC.N. REUS PLOMSABM
NP 8001PETER STRATINGLLICENCIA DE DIAV2M
NP 2616DANIEL JIMENEZ MARTINCLUB NATACIO RUBIV1M
NP 2703ROSER MEJIAS CORNADOCLUB NATACIO RUBIABF
NP 8006SERGIO TEJADA VELEZINDEPENDENTABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32