RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
230 214 203 11 0 7 20 3 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:28:14400:26:25100:47:4825.1001:14:13500:14:0100:00:3800:00:41
2 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:29:25500:26:31500:49:0624.4401:15:37100:13:4800:00:4600:00:38
3 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:29:32700:26:35300:48:5924.5001:15:34400:13:5800:00:4500:00:41
4 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:29:53900:26:59200:48:3924.6701:15:38800:14:1500:00:4100:00:41
5 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:30:18300:26:22600:49:1724.3501:15:391800:14:3900:00:4200:00:39
6 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBV1M01:30:25000:00:00000:00:000.0001:15:511700:14:3400:00:0000:00:43
7 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:31:181500:27:31800:49:2924.2501:17:00900:14:1800:00:4700:00:40
8 143JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:37000:00:00000:00:000.0001:17:071600:14:3000:00:0000:00:51
9 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:451800:27:59400:49:0024.4901:16:592200:14:4600:00:4400:00:45
10 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:31:521200:27:031300:50:3023.7601:17:331000:14:1900:00:4600:00:40
11 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:32:271700:27:59700:49:2224.3101:17:213000:15:0600:00:4600:00:43
12 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:32:341000:27:001600:51:1423.4201:18:141100:14:2000:00:4100:00:36
13 321PAU BOTELLA TARRESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:33:092900:28:34900:49:5024.0801:18:242100:14:4500:01:0000:00:49
14 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:132700:28:231000:49:5424.0501:18:172700:14:5600:00:4400:00:43
15 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:33:312500:28:221100:49:5924.0101:18:213300:15:1000:00:4900:00:50
16 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:33:441900:28:091400:50:5223.5901:19:012000:14:4300:00:4300:00:54
17 139GERARD SABATÉ AYMERICHT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:33:492300:28:181200:50:1923.8501:18:373500:15:1200:01:1100:00:52
18 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. REUS PLOMSV1M01:34:01100:26:122600:53:2722.4501:19:391300:14:2200:00:5800:00:00
19 130IVAN MENCHÓN VELASCOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:34:111300:27:182100:52:3322.8401:19:511200:14:2000:01:0100:00:53
20 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:34:51600:26:323600:54:2322.0701:20:55300:13:5600:00:4600:00:48
21 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM01:34:572800:28:281500:51:0123.5201:19:294200:15:2800:00:5200:00:43
22 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANJNM01:35:37800:26:564100:54:5121.8801:21:47200:13:5000:00:5000:00:38
23 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:35:431400:27:243200:53:5022.2901:21:141500:14:2900:00:5200:00:49
24 290JOSEP RAMON MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:36:012000:28:131900:52:2522.8901:20:383900:15:2300:01:0400:00:52
25 5305DÍDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:36:103000:28:351700:51:5223.1401:20:274900:15:4300:00:4900:00:44
26 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:36:404500:29:082200:52:4022.7801:21:482400:14:5200:00:3700:00:36
27 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:36:54200:26:125600:56:2721.2601:22:39700:14:1500:00:5000:01:08
28 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM01:37:033400:28:422800:53:3822.3701:22:201900:14:4300:01:0800:00:51
29 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:37:232600:28:223300:53:5622.2501:22:182900:15:0500:00:5200:00:46
30 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:37:395800:29:451800:52:0823.0201:21:535100:15:4600:01:0300:00:45
31 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:38:194300:29:032700:53:3322.4101:22:364700:15:4300:01:0300:01:04
32 3363DAN COSTA CAPDEVILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:353600:28:503400:54:0222.2101:22:524800:15:4300:00:5900:00:55
33 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:453100:28:384000:54:4021.9501:23:184100:15:2700:00:5300:00:55
34 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:38:533500:28:504500:55:1021.7501:24:002500:14:5300:01:0300:00:48
35 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:556100:29:463100:53:4722.3101:23:333700:15:2200:00:5000:00:44
36 5608ARNAU PAGES LOPEZFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:38:551100:27:017100:57:4420.7901:24:45600:14:1000:00:4400:00:54
37 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:39:383200:28:394900:55:5221.4801:24:313100:15:0700:00:5800:00:00
38 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:39:474100:29:003000:53:4622.3201:22:469300:17:0100:00:5500:00:56
39 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:40:007600:30:412300:52:4122.7801:23:228200:16:3800:01:0100:00:46
40 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:40:075400:29:304400:55:0721.7701:24:374300:15:3000:01:0300:00:47
41 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:40:112400:28:196900:57:2420.9101:25:431400:14:2800:00:5400:00:57
42 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:40:352200:28:166400:56:5621.0801:25:123800:15:2300:01:0600:00:54
43 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:354000:28:583900:54:3721.9701:23:359200:17:0000:00:5800:00:51
44 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:40:385300:29:304300:55:0521.7901:24:355900:16:0300:00:4400:00:46
45 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:40:433700:28:526000:56:4321.1601:25:353200:15:0800:00:5200:00:47
46 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJNM01:40:525500:29:374200:55:0421.7901:24:416500:16:1100:01:0600:01:08
47 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:40:566800:30:293500:54:1122.1501:24:407100:16:1600:01:0000:00:54
48 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:41:004600:29:085900:56:4121.1701:25:493400:15:1100:00:5300:00:43
49 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:41:092100:28:156100:56:4421.1501:24:596400:16:1000:01:0100:00:51
50 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:41:206400:30:173700:54:2522.0501:24:428300:16:3800:01:1500:01:00
51 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:41:419100:31:262400:53:0122.6301:24:2710000:17:1400:01:0100:00:51
52 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:41:505600:29:395500:56:1521.3301:25:545600:15:5600:00:4100:00:44
53 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:41:546000:29:465100:56:0021.4301:25:466300:16:0800:01:0000:00:55
54 4186ALEIX CHUECOS TORRASCLUB TRIATLO SABADELLABM01:42:0510100:31:562000:52:2922.8601:24:2511200:17:4000:01:0600:00:53
55 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:42:134700:29:086800:57:1920.9401:26:275200:15:4600:00:5200:00:56
56 5937DANIEL RODRIGUEZ GARCIACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:42:196700:30:214800:55:5221.4801:26:136200:16:0600:01:0900:01:07
57 2487DAVIS SERAROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:42:328900:31:212900:53:4022.3601:25:0110700:17:3100:01:0700:00:52
58 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:42:404400:29:047400:58:0920.6401:27:134000:15:2700:00:5000:00:45
59 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:42:457700:30:574700:55:3521.5901:26:326900:16:1300:00:5400:00:50
60 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M01:42:454200:29:018300:58:4020.4501:27:412800:15:0400:01:0200:00:57
61 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:42:519000:31:223800:54:3222.0001:25:549100:16:5700:00:5100:00:45
62 3717ROMÁN IGLESIAS VERNETC.N. REUS PLOMSABM01:43:085200:29:276500:57:0521.0201:26:327900:16:3600:00:5900:00:52
63 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:43:103800:28:568100:58:2220.5601:27:185500:15:5200:01:0700:00:57
64 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:43:245100:29:257200:57:4820.7601:27:136700:16:1100:00:4300:00:41
65 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M01:43:334800:29:217000:57:3620.8301:26:578000:16:3600:01:1100:01:10
66 115JOAN PARÉS ITOIZC. TRIATLO MONTORNESABM01:43:3910200:31:572500:53:1122.5601:25:0813900:18:3100:01:0600:00:59
67 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAINDEPENDENTV1M01:43:558400:31:105400:56:1421.3401:27:247600:16:3100:01:0500:00:53
68 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:43:578200:31:074600:55:1821.7001:26:2510800:17:3200:00:5900:00:48
69 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:44:047900:31:026200:56:5121.1101:27:536600:16:1100:01:1000:00:48
70 205MARC TOSAS TOUSA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:44:115900:29:455000:55:5821.4401:25:4313800:18:2800:00:5700:00:52
71 2820DIEGO CAMPOS MEDRANOTGCBINNABM01:44:123300:28:429901:00:3519.8101:29:172600:14:5500:00:5400:00:47
72 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:359200:31:305200:56:0021.4301:27:309400:17:0500:01:0100:00:55
73 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:44:416500:30:187900:58:1920.5801:28:376000:16:0400:00:5200:00:46
74 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:44:467100:30:338200:58:3820.4701:29:114500:15:3500:01:2300:00:53
75 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZC.N. REUS PLOMSV1M01:44:507400:30:387300:58:0720.6501:28:456100:16:0500:00:5900:01:03
76 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:45:036600:30:206300:56:5621.0801:27:1611300:17:4700:00:5100:00:41
77 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:1410300:31:585800:56:3921.1801:28:378100:16:3700:00:4300:00:40
78 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:45:155700:29:409401:00:1519.9201:29:553600:15:2000:01:1300:01:09
79 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:45:174900:29:228700:59:0820.2901:28:308700:16:4700:01:0600:00:56
80 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:45:257200:30:347800:58:1820.5801:28:527700:16:3300:01:1100:01:00
81 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:45:4610400:32:055300:56:0521.4001:28:1011000:17:3600:01:0300:01:01
82 2121MARC VALLMAJO MICALÓCLUB NATACIO BANYOLESABM01:45:476300:30:158900:59:4120.1101:29:565400:15:5100:01:0400:01:04
83 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM01:45:583900:28:5711001:02:1019.3001:31:072300:14:5100:01:0100:00:52
84 30LAURA GOMEZ RAMONINDEPENDENTABF01:46:368300:31:088400:58:5420.3701:30:027800:16:3400:01:0300:00:48
85 2650JONATHAN MENDEZ LÓPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:46:558100:31:079301:00:0719.9601:31:144600:15:4100:01:0000:01:22
86 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:47:107000:30:329601:00:2519.8601:30:576800:16:1300:01:0200:00:53
87 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:47:199800:31:398000:58:2120.5701:30:0010100:17:1900:01:0000:00:59
88 144MARTÍ PUIG SÁNCHEZTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:47:256200:29:5910301:00:5919.6801:30:587500:16:2700:00:5900:00:43
89 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:47:268500:31:119701:00:2719.8501:31:385300:15:4800:00:5100:00:41
90 5719OSCAR FERNANDEZ CARROC.A. LES TORTUGUESV1M01:47:289400:31:328800:59:1620.2501:30:488400:16:4000:00:5600:00:55
91 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:47:299600:31:368500:59:0520.3101:30:418900:16:4800:00:5600:01:15
92 5235RICARD JORDÀ AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:47:3012100:33:165700:56:3821.1901:29:5410900:17:3600:01:1300:01:11
93 1197JAVI SANCHEZ DOMINGUEZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:47:477300:30:3710501:01:1419.6001:31:515800:15:5600:00:5700:00:56
94 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:48:0711600:32:496600:57:0621.0201:29:5512600:18:1200:00:5800:00:56
95 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:48:148800:31:179000:59:5220.0401:31:099500:17:0500:01:2900:01:10
96 1792DIEGO CUADRADO GAYTANTGCBINNV1M01:48:275000:29:2312101:03:2918.9001:32:524400:15:3500:01:0800:00:55
97 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:48:489500:31:349101:00:0219.9901:31:369800:17:1200:01:0200:00:52
98 5448LLUIS SALA CASELLAST-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:48:59000:00:00000:00:000.0001:33:035700:15:5600:00:0000:01:11
99 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1M01:49:106900:30:2911201:02:1419.2801:32:437400:16:2700:00:5400:00:49
100 7008OSCAR YANEZ ORPILLICENCIA DE DIAABM01:49:1911200:32:357500:58:1220.6201:30:4714200:18:3200:01:0000:01:05
101 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:49:307500:30:4111401:02:2919.2101:33:107300:16:2000:00:5900:00:48
102 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM01:49:481600:27:3812401:04:0718.7201:31:4511900:18:0300:00:5200:01:08
103 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:50:2111700:32:509201:00:0219.9901:32:5210400:17:2900:01:0200:01:01
104 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:50:3213500:33:587700:58:1720.5901:32:1512800:18:1700:00:4900:00:51
105 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:50:4715300:35:256700:57:0821.0001:32:3312700:18:1400:01:2600:01:22
106 1304JOFRE CIURANS I MALLORQUIT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:50:5313800:34:137600:58:1620.5901:32:2913400:18:2400:00:5600:00:47
107 135MARTÍ PUJOL CASTELLÀCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:51:1511000:32:329801:00:3219.8201:33:0412500:18:1100:00:5400:01:01
108 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAV1F01:51:3413600:34:078600:59:0620.3001:33:1313100:18:2100:01:0600:00:51
109 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:51:3612300:33:1910101:00:3919.7901:33:5811100:17:3800:00:5700:00:57
110 2867JOAN GIL ARNAUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:51:418700:31:1211901:03:2218.9401:34:349600:17:0700:01:1700:00:59
111 5515JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:51:4213200:33:4210001:00:3619.8001:34:1810200:17:2400:01:2200:01:20
112 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:51:5910600:32:1311601:02:3719.1601:34:509700:17:0900:00:5400:00:46
113 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:52:3210900:32:3110701:01:2019.5701:33:5114700:18:4100:01:1000:00:59
114 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F01:52:3613300:33:489501:00:1719.9101:34:0514000:18:3100:00:5900:01:00
115 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:52:4211800:32:5912001:03:2718.9101:36:267200:16:1600:00:5800:00:46
116 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:52:4511900:33:0611801:02:4219.1401:35:489000:16:5700:01:0900:00:58
117 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:52:4613400:33:5710201:00:5119.7201:34:4811700:17:5800:01:1200:01:18
118 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:52:4710700:32:2011501:02:2919.2101:34:4911800:17:5800:01:4500:01:31
119 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:52:4911500:32:4710901:01:4319.4401:34:3013000:18:1900:01:3200:00:56
120 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:53:238000:31:0413701:05:3518.3001:36:398600:16:4400:01:2100:01:04
121 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:53:4810500:32:0612801:04:2918.6101:36:359900:17:1300:00:5400:01:14
122 8004EDUARD TARREFEECV1M01:54:1110800:32:2912201:03:3418.8801:36:0312200:18:0800:01:3200:01:19
123 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:54:148600:31:1113301:05:0818.4201:36:1911600:17:5500:00:5800:00:47
124 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:54:2111400:32:4312501:04:0818.7101:36:5110500:17:3000:01:1000:01:08
125 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:54:3413100:33:4111101:02:1419.2801:35:5514400:18:3900:01:0900:01:23
126 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:55:0314500:34:3611301:02:1819.2601:36:5412300:18:0900:01:0400:01:03
127 124DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAV1M01:55:2615400:35:3110601:01:1819.5801:36:4914300:18:3700:01:0700:00:48
128 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:56:0613700:34:1212301:03:3618.8701:37:4812900:18:1800:01:0000:00:58
129 3380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGAVEC CYCLING & RUNV1M01:56:0610000:31:4313501:05:1818.3801:37:0115700:19:0500:01:0700:00:56
130 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:56:099900:31:4015301:07:4217.7301:39:228800:16:4700:00:5400:00:48
131 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:56:1314000:34:2411701:02:4119.1401:37:0515800:19:0800:01:1100:01:10
132 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:56:3111100:32:3315401:08:1417.5901:40:475000:15:4400:01:3500:00:55
133 7003JUAN JOSÉ PALOS TOMÁSLLICENCIA DE DIAABM01:57:0516300:36:2610801:01:3919.4601:38:0515600:19:0000:01:0500:01:03
134 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:57:1613900:34:1613001:04:3418.5901:38:5013600:18:2600:01:0700:01:02
135 32PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESABM01:57:1912500:33:2312601:04:1718.6701:37:4016500:19:3900:00:5100:00:49
136 56ANNA PLANAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:58:1712800:33:3314301:06:3518.0201:40:0812400:18:0900:01:0000:00:59
137 7005FRANCESC PELLICER VIADERFEECV1M01:58:1714100:34:2713201:05:0718.4301:39:3414800:18:4300:01:1800:01:53
138 5713SERGIO GARCIA MANZANO C.A. LES TORTUGUESV1M01:58:2415800:36:0510401:01:1119.6101:37:1618700:21:0800:01:0300:01:19
139 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:58:4012200:33:1614601:07:0317.9001:40:1913300:18:2100:01:3000:01:23
140 4212MIGUEL MORILLO POLEYCERDANYOLA CHV1M01:58:5111300:32:3616001:09:3317.2501:42:098500:16:4200:01:2700:01:16
141 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:59:0814800:34:5713601:05:2718.3301:40:2414900:18:4400:01:2100:01:15
142 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:59:4612900:33:3715601:08:3817.4801:42:1510600:17:3100:00:5000:00:48
143 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:59:5815700:35:5913101:04:4418.5401:40:4316100:19:1500:00:5900:01:05
144 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:59:5914600:34:3814201:06:3318.0301:41:1115200:18:4800:01:1600:01:12
145 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:00:0212000:33:0915501:08:2617.5401:41:3513700:18:2700:01:1100:00:59
146 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:00:1814700:34:5515101:07:2917.7801:42:2411500:17:5400:01:2200:01:02
147 4766ROGER ANGLADA BUSQUETSC.A. LES TORTUGUESV1M02:00:3114300:34:3315001:07:1717.8401:41:5014600:18:4100:01:1300:01:03
148 159JHON MARIO BARCO CASTAÑEDCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:00:3812600:33:2714701:07:0317.9001:40:3017400:20:0800:01:1200:01:12
149 108JOE ROSICH GRAUC.N. REUS PLOMSV2M02:00:4215000:35:0514801:07:0617.8801:42:1114100:18:3100:01:3900:01:31
150 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:00:4817700:37:1612701:04:1818.6601:41:3415900:19:1400:01:2200:01:06
151 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:00:589700:31:3816501:11:1416.8501:42:5212000:18:0600:01:0500:00:56
152 7001IGNACIO DOMINGO VIEYTESLLICENCIA DE DIAV2M02:01:0716200:36:1913801:05:5118.2201:42:1015300:18:5700:01:2800:01:59
153 7002PACO LOPEZ RAMOS LLICENCIA DE DIAV1M02:01:0816100:36:1713901:05:5418.2101:42:1115400:18:5700:01:2700:01:58
154 3817MARC CORDOBA CASANOVASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M02:01:2416900:36:5414101:06:0918.1401:43:0313200:18:2100:01:2100:01:13
155 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:01:5515600:35:5614901:07:1117.8601:43:0715100:18:4800:01:4200:01:19
156 69JAVIER ELIZALDE HEREDIATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:01:5617600:37:1214001:05:5718.2001:43:0915000:18:4700:01:2400:01:01
157 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM02:01:5914400:34:3514401:06:4217.9901:41:1718300:20:4200:01:0900:01:05
158 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:02:5118500:37:5513401:05:1518.3901:43:1016600:19:4100:01:0300:01:07
159 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:02:5512400:33:2014501:06:5017.9601:40:1019900:22:4500:01:0200:00:58
160 2534SILVIA ROURA PEREZGRUP ESPORTIU ESTEVESUB23F02:03:0417100:37:0212901:04:3218.6001:41:3419000:21:3000:01:0800:00:57
161 2827PERE LLADÓ SUREDATGCBINNABM02:03:529300:31:3217401:16:0515.7701:47:377000:16:1500:02:0700:01:19
162 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:04:1815200:35:2316201:10:3117.0201:45:5413500:18:2400:01:0300:00:53
163 5360XAVIER ALVAREZ HERREROINDEPENDENTV2M02:04:5415100:35:0816301:11:0616.8801:46:1414500:18:4000:01:0600:00:51
164 2405CARLOS ESPAÑA GADEATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:05:2514200:34:3116401:11:1116.8601:45:4216700:19:4300:01:1600:00:48
165 8001JORDI ROJAS I POCHLLICENCIA DE DIAABM02:06:2018600:38:0015201:07:3017.7801:45:3018500:20:5000:01:0500:01:55
166 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F02:06:3917500:37:1015801:08:4917.4401:45:5918200:20:4000:00:5800:00:50
167 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM02:06:3917000:36:5815901:09:0517.3701:46:0318100:20:3600:01:3300:01:08
168 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1F02:07:0917800:37:2115701:08:4717.4501:46:0818600:21:0100:01:0600:00:52
169 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF02:07:2016000:36:1216701:12:1016.6301:48:2215500:18:5800:01:3400:01:03
170 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM02:07:427800:31:0018101:18:5315.2101:49:5311400:17:4900:01:0700:02:06
171 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:07:4315900:36:0816601:11:2216.8101:47:3017600:20:1300:01:1600:01:14
172 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M02:08:0016500:36:3616101:09:4717.2001:46:2319200:21:3700:01:2400:00:55
173 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM02:08:4612700:33:2817701:17:1015.5501:50:3812100:18:0800:12:2400:01:33
174 6038MONTSERRAT ARAÚZ REGUÉTG TRIATLO SITGESV1F02:09:4718200:37:2816801:12:1316.6201:49:4117200:20:0600:01:1100:01:11
175 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM02:11:1418400:37:5116901:13:3916.2901:51:3016800:19:4400:01:2100:01:08
176 6115MARINA MARTÍNEZ RASCÓNCERDANYOLA CHABF02:11:5516600:36:4017201:15:2715.9001:52:0716900:19:4800:01:0800:00:54
177 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:12:0313000:33:3918601:20:5714.8201:54:3610300:17:2700:01:0700:00:49
178 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1M02:14:0417900:37:2217301:15:3115.8901:52:5318800:21:1100:01:2300:01:13
179 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1F02:14:4618100:37:2317601:17:0815.5601:54:3117700:20:1500:01:3900:01:18
180 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF02:14:4818700:38:1417501:16:2715.7001:54:4117300:20:0700:01:2200:00:59
181 5589JOAN BARBANY BUFÍC.A. LES TORTUGUESV1M02:14:5116700:36:4717901:17:5215.4101:54:3917500:20:1200:01:0700:01:05
182 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:14:5616400:36:3518001:17:5415.4001:54:2917900:20:2700:01:3700:01:27
183 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM02:15:2215500:35:3918301:20:1114.9701:55:5016400:19:3200:01:1500:01:03
184 4130XAVI SIBINA MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:15:4118900:39:0117101:15:0815.9701:54:0919100:21:3200:01:2100:01:06
185 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:16:0314900:35:0418401:20:1514.9501:55:1918400:20:4400:01:0100:00:54
186 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:18:1419800:41:5017001:14:3316.1001:56:2319400:21:5100:00:5500:00:51
187 2903ALVARO CARLOS DIAZ CONRADCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M02:19:0717200:37:0318801:21:3314.7101:58:3618000:20:3100:02:0100:01:16
188 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F02:19:1018300:37:4119101:22:1414.5901:59:5516000:19:1500:01:4600:01:27
189 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:21:4019100:39:4218501:20:3014.9102:00:1218900:21:2800:01:1700:01:10
190 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:21:4519900:41:5717801:17:1515.5301:59:1219800:22:3300:01:0900:01:16
191 145RAMON PICAS FARRIOLSCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:23:1319700:41:2918201:19:1415.1502:00:4319700:22:3000:01:2200:01:12
192 1992MONTSE GALBANY FUSTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:23:4316800:36:5319401:26:4713.8302:03:4017100:20:0300:01:5000:01:26
193 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF02:24:1117400:37:0619601:27:4613.6702:04:5216200:19:1900:01:4200:01:15
194 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M02:24:2019200:39:5018701:21:2814.7302:01:1820000:23:0200:01:1600:01:22
195 2535MARCEL PIÑOL GROSC.A. LES TORTUGUESV1M02:24:3118000:37:2219501:26:5313.8102:04:1517800:20:1600:01:5300:01:40
196 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTCLUB TRIATLO MALGRATV1F02:25:3819500:41:2418901:21:5214.6602:03:1619600:22:2200:01:3300:01:06
197 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF02:27:4517300:37:0419801:31:1913.1402:08:2316300:19:2200:01:4300:00:53
198 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF02:28:1619600:41:2519201:24:3214.2002:05:5719500:22:1900:01:2700:01:09
199 7007J. LUIS DORADO MORILLASLLICENCIA DE DIAABM02:28:3518800:38:1619701:30:1913.2902:08:3517000:20:0000:02:2400:01:04
200 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:28:5720000:42:5519001:22:1114.6002:05:0620100:23:5100:01:0700:01:29
201 2483ANA CASTELLVI GUILLAUMESTG TRIATLO SITGESV1F02:29:0019300:41:0819301:26:0913.9302:07:1719300:21:4300:01:2900:01:21
202 2913BEGOÑA GUILLEN BORBOLLATG TRIATLO SITGESV1F02:39:5119400:41:2119901:34:1312.7402:15:3420200:24:1700:01:3000:01:55
203 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAV1F02:59:3819000:39:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4700:00:00


NF 7004NIL VICO POTLLICENCIA DE DIAJNM00:00:00000:36:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1500:00:00
NF 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:00:00000:31:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0500:00:00
NF 775PACO CHAVEZ RODRIGUEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M00:00:00000:43:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3400:00:00
NF 937EDUARDO CAMPANARIO GALANPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:00:00000:29:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3600:00:00
NF 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM00:00:00000:27:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
NF 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F00:00:00000:41:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1000:00:00
NF 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV2F00:00:00000:44:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0400:00:00
NF 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM00:00:00000:32:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5400:00:00
NF 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:00:00000:29:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5700:00:00
NF 2392DAVID GARCÍA MANZANERATEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:00:00000:36:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2400:00:00
NF 6108CRISTINA ALDEHUELA CORRALC.E. PENEDES COSTA DAURADSUB23F00:00:00000:39:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1300:00:00




NP 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 7006ALEX FERNANDEZ BUSQUETSLLICENCIA DE DIAJNM
NP 7009MARTI MASO JUANMIQUELLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8002XAVI ALMELA MARTINEZFEECABM
NP 8003DANIEL CANET BUSQUETSLLICENCIA DE DIAABM
NP 197ERIC DIAZ MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM
NP 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M
NP 1468ALBERT CERDA VICENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM
NP 5439PEP CLOSA FUSTAGUERASVEC CYCLING & RUNV1M
NP 5717QUIM GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABM
NP 2489LAURA SALAS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOABF
NP 2536TONI MARTOS GALLIFAT-BIKES CLUB TRIATLOABM
NP 2538JORDI VENDRELL DURÀNCLUB TRIATLO MALGRATABM
NP 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M
NP 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32