RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
36 30 30 0 0 300 10 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 83MARC ANDRESITRIATLETES SOLIDARISABM00:28:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 94TONI GARCIA CORONADOITRIATLETES SOLIDARISV1M00:31:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 61JENNIFER CONFORME MOREIRALLICÈNCIA DE DIAV1F00:32:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 73CLARA TORRENT BERCEROLLICÈNCIA DE DIAABF00:32:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 69BERTA FERNÁNDEZ GARCÍACLUB TRIATLO CASTELLBISBACDF00:33:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 67LAURA CUBOLLICÈNCIA DE DIAV1F00:33:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 70SARA PARRALLICÈNCIA DE DIAABF00:33:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 72CARLA SUCARRAT COLLLLICÈNCIA DE DIAABF00:33:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 64MARIANA CAMACHO PORTILLOLLICÈNCIA DE DIAABF00:34:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 65ANDREA CANOVAS FUSTERLLICÈNCIA DE DIAABF00:34:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 68ANNA CUSCÓ GARCIALLICÈNCIA DE DIAABF00:35:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 96VICTOR LANGREO CERDÁNITRIATLETES SOLIDARISABM01:01:35000:00:00000:00:000.0000:53:42100:07:5300:00:0000:00:00
13 95ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:01:46000:00:00000:00:000.0000:53:34300:08:1200:00:0000:00:00
14 102RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:01:57000:00:00000:00:000.0000:53:57200:08:0000:00:0000:00:00
15 101JOSE RUIZ NIETOLLICÈNCIA DE DIAABM01:03:07000:00:00000:00:000.0000:53:35700:09:3200:00:0000:00:00
16 98XAVIER MALTAS MERCADERITRIATLETES SOLIDARISV2M01:03:20000:00:00000:00:000.0000:53:51600:09:2900:00:0000:00:00
17 93PAU GAMA PEREZITRIATLETES SOLIDARISABM01:04:28000:00:00000:00:000.0000:55:44400:08:4400:00:0000:00:00
18 92EMILIANO BARRENA GOMEZLLICÈNCIA DE DIAABM01:05:29000:00:00000:00:000.0000:56:06500:09:2300:00:0000:00:00
19 99JOAN ANTONI MARTINEZ MEDILLICÈNCIA DE DIAV1M01:05:44000:00:00000:00:000.0000:55:241200:10:2000:00:0000:00:00
20 91FRANCESC ALCONCHER RODRÍLLICÈNCIA DE DIAABM01:05:56000:00:00000:00:000.0000:54:281500:11:2800:00:0000:00:00
21 97FERRAN LORENZO MARTÍNLLICÈNCIA DE DIAV1M01:06:13000:00:00000:00:000.0000:56:37800:09:3600:00:0000:00:00
22 87YOUSSEF SEBAILLICÈNCIA DE DIACDM01:06:30000:00:00000:00:000.0000:56:431000:09:4700:00:0000:00:00
23 86ALBERT RUBIO ACEVEDOLLICÈNCIA DE DIAABM01:06:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 100JORDI NICOLAU LLEONARTITRIATLETES SOLIDARISV1M01:06:33000:00:00000:00:000.0000:56:201100:10:1300:00:0000:00:00
25 63NAYIME BENYAALALLICÈNCIA DE DIASUB23M01:06:50000:00:00000:00:000.0000:57:10900:09:4000:00:0000:00:00
26 84LUIS MIGUEL MUENTES PICOLLICÈNCIA DE DIAJNM01:08:00000:00:00000:00:000.0000:57:161300:10:4400:00:0000:00:00
27 81POL CALVÓ GARRIGALLICÈNCIA DE DIAABM01:08:02000:00:00000:00:000.0000:24:281700:43:3400:00:0000:00:00
28 89MARC TORRELLA MAYOLLLICÈNCIA DE DIAABM01:08:03000:00:00000:00:000.0000:24:261800:43:3700:00:0000:00:00
29 80MOHAMED BOUDARINELLICÈNCIA DE DIASUB23M01:08:10000:00:00000:00:000.0000:57:021400:11:0800:00:0000:00:00
30 82CARLOS FUSTER PAREDESLLICÈNCIA DE DIAV1M01:09:23000:00:00000:00:000.0000:56:161600:13:0700:00:0000:00:00






NP 66BEATRIZ CANOVAS FUSTERLLICÈNCIA DE DIAABF
NP 71ARACELI REDONDOLLICÈNCIA DE DIAV1F
NP 88EL MEHDI TALIBILLICÈNCIA DE DIAJNM
NP 90DIDAC VARGAS LORENTELLICÈNCIA DE DIACDM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32