RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
84 84 0 0 0 1000 5000 19 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:29:55100:12:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M00:30:21400:13:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:31:39200:12:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7022Mutscheller Ulitritime women team/VfL SiV2M00:31:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:32:25300:12:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 873JUAN ANTONIO ORTEGA BATALINDEPENDENTV1M00:33:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 809ORIOL PRADOSW3TRIBCNABM00:33:231100:14:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5795CLARET ROSELL HIDALGOINDEPENDENTABM00:33:361300:14:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:33:401200:14:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7006Omar Palma BasteroLLICENCIA DE DIAV1M00:33:492600:16:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 874JOSEP MARTIN MARTINEZNATS SPORT SAV1M00:34:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:34:352200:16:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M00:34:552000:16:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 2935DAVID LARA MARGALEFCLUB TRIATLO BLANESV1M00:35:03700:13:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF00:35:16600:13:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7003Mutscheller Sigridruhepuls40.de/VfL SindelfV1F00:35:262100:16:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7007Martí PuigTRIATLÓ TRAMUNTANA FIGUERABM00:35:391900:15:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 8020Isaac Argelich marin LLICENCIA DE DIAABM00:35:453700:17:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M00:36:062400:16:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7008RUBÉN MOLLÁ NAVARROS.D.CORRECAMINOSABM00:36:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7001Markus SaalwaechterTeam sailfishABM00:36:101800:15:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7004GEMMA HERNANDEZ ANDOAINUROLA TRAITLOI KLUBAABF00:36:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLOV2M00:36:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 3808VICTOR LANGREO CERDÁNITRIATLETES SOLIDARISABM00:36:233300:17:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:36:271700:15:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 8033oriol bonastre caballéEsports QuerolABM00:36:284100:17:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 2077JORDI IZQUIERDO MARTINEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M00:36:424300:17:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:36:481000:14:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:37:172800:16:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:37:302700:16:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 7013FREDY GIOVANNY ROCUTS MARLLICENCIA DE DIAABM00:37:461500:15:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 8031ERNEST AGUILAR SORIANOCLUB ESPORTIU ARE YOU REAV1M00:37:561400:14:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 8027JORDI PRAT CANADELLLLICENCIA DE DIAABM00:37:59800:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M00:38:101600:15:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M00:38:164700:18:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M00:38:243100:16:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 8035Jose Carrera HenríquezLLICENCIA DE DIAABM00:38:393900:17:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 454JORDI SANCHEZ PADILLAC.N. REUS PLOMSV1M00:38:545300:20:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 286SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM00:38:57900:14:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 480ANDREU DICHÓS MUÑOZCLUB NATACIO SITGESABM00:39:003800:17:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 1477ANTONI PAREJA CARRILLOCLUB TRIATLO BLANESABM00:39:053000:16:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 8005Josep Avellana BusquetsCE SANTS TROPICALABM00:39:10500:13:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 8036Andrea CarroggioLLICENCIA DE DIAABF00:39:174000:17:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 927EDUARD COLLADO ALSINATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:39:212500:16:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 2201ANTONI BALAGUER BARCELÓU.C. SANT CUGATV1M00:39:254600:18:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M00:39:335700:20:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 2841IVAN HIDALGO CABALLEROFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:40:283500:17:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 7017Sergi Fina MagliuloLLICENCIA DE DIAJNM00:40:344200:17:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M00:40:503600:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM00:41:033200:16:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 3333ELOI ARGILAGA VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:41:202300:16:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 2671MAURICI SAMPONS MIRASCLUB NATACIO RUBIABM00:41:422900:16:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 3886TONI TIENDA MARTINEZCLUB NATACIO RUBIV1M00:42:464900:19:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F00:42:465100:20:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 8006CAMILO ALBERTO PLAZA VELAINDEPENDENTV1M00:43:125200:20:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 7018Uwe BeateLLICENCIA DE DIAMENM00:43:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 7002Marc Morera JiménezLLICENCIA DE DIAJNM00:43:166100:20:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 7016Marta Puig SanchezLLICENCIA DE DIAABF00:43:496000:20:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 8010LAURA PAYA RINCONCLUB ESPORTIU ARE YOU REAV1F00:43:543400:17:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 8038Max Marco BruguesLLICENCIA DE DIAABM00:44:035800:20:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M00:44:155000:19:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 8026TOMAS TESTOR SCHNELLLLICENCIA DE DIAV2M00:44:194500:18:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 8021OLGA SIERRA BERNATC.E. MEDITERRANIABF00:45:055600:20:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 7028cristian boj lacruzLLICENCIA DE DIAABM00:45:255900:20:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 8023Eva Castro RodriguezLLICENCIA DE DIAV1F00:46:225500:20:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 8022Luis Jaime de Antonio RodPenya ChacaritaABM00:46:324400:17:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 8012Jordi BellaLLICENCIA DE DIAABM00:46:544800:18:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 8002Jesús de Antonio RodriguPeña ChacaritaABM00:47:026200:20:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 7005WILLIAM ALEJANDRO GAMBOALLICENCIA DE DIAV1M00:49:057400:26:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 8030SERGIO SEGOVIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M00:49:386600:23:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 7019VIVIANA TRAVAGLINITENNIS SALOU H2OV1F00:50:297000:24:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 8025Àlex Roman PerezU.C. SANT CUGATSUB23M00:51:287100:26:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 7023TERESA BONETLLICENCIA DE DIAV1F00:51:336400:21:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
74 8019Mari Caballero PérezLLICENCIA DE DIAV1F00:52:267700:27:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
75 3807AARON GONZALEZ CANADESTGCBINNABM00:52:465400:20:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
76 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F00:52:546900:24:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 7014Cristina Rey ReñonesLLICENCIA DE DIAABF00:53:186700:23:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
78 8017miriam rodriguez martinezcentre AFITABF00:53:566300:21:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
79 6105AFRICA AYLLON GARROCHOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F00:54:156500:22:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
80 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM00:55:117500:27:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
81 8003LORENA GONZALEZ CONTRERASCN CALDESABF00:55:127600:27:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
82 7009estella salvado sanchezvilla olimpicaV1F00:56:017200:26:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
83 7024Leticia Jimenez GuerreroSAC Corbera de LlobregatV1F00:56:016800:24:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
84 7012Rebeca Martínez CastroLLICENCIA DE DIAABF00:56:027300:26:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00






NP 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM
NP 122INES MESTRE CARRASCOCLUB TRIATLO BLANESABF
NP 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF
NP 299CARLES LERIN MARTINFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M
NP 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M
NP 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV1M
NP 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM
NP 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLC.E. RAYOTEAMABM
NP 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M
NP 1886ROGER SAN GIL BETRIUINDEPENDENTABM
NP 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F
NP 2507CARLOS DAPENA GONZALEZCERDANYOLA CHV1M
NP 2810XAVIER FERNANDEZ LOPEZCLUB TRIASME TRIATLOV1M
NP 4338RUBÉN BENISA OTALORACLUB NATACIO RUBIABM
NP 4416JOSEP MARIA CANAL TORCLUB TRIATLO BLANESV1M
NP 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM
NP 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M
NP 7010Jan SibbersenTeam sailfishV1M
NP 7011Carlos Pérez GiménezFasttriatlon ClubABM
NP 7015Stephan RadeckTeam sailfishABM
NP 7020Laia Millán Llarás LLICENCIA DE DIAABF
NP 7021So Igarashi LLICENCIA DE DIAV1M
NP 7025Javier Molina molinaLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7026Eva ZwillingTeam sailfishABF
NP 7027Stefan ZelleTeam sailfishABM
NP 7029Marc Lino miquelLLICENCIA DE DIAABM
NP 8001Eric Samper HurtadoLLICENCIA DE DIAABM
NP 8004Francisco Javier Comino RCASTILLEJO&CACERES RCABM
NP 8007Marta Forn OssorioTRIATLO I FONDISTES BARCEV2F
NP 8008Ferran Jimenez HernandezNTR Sports-EWT FoundryV1M
NP 8009Estela Gutierrez RodriguePro AmV1F
NP 8011Edgar Pons FornTriatlo i fondistes barceABM
NP 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M
NP 8013Cèsar Fàbregas GarciaLLICENCIA DE DIAABM
NP 8014marina lunac e no te paresABF
NP 8015nacho villarruelz5ABM
NP 8016jordi riusLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8018GIULIA RIGODANZABc TeamABF
NP 8024Toni Gracia MartínFasttriatlon ClubV2M
NP 733MARC CLAVE GUERREROVILADECANS TRIATLOABM
NP 8028Raimon Pons SalaTriatlo i fondistesV2M
NP 8029Eloi Hurtado SolerCambrils Club TriatlóABM
NP 8032Carlos GorinaFasttriatlon ClubABM
NP 8034Jose Luis Hernández OrdaLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8037Carles OnyósLLICENCIA DE DIAV2M
NP 783PAU GAMA PEREZITRIATLETES SOLIDARISABM
NP 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM
NP 1294DAVID TRULLENQUE IBAÑEZINDEPENDENTV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32