RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
50 105 92 11 2 750 20 5 30 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 85ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:37:503500:13:48101:05:0718.4301:18:55200:18:5500:01:2400:00:49
2 118ALBERT TORRES CARLESC.N. REUS PLOMSV1M01:39:36900:11:40201:07:5917.6501:19:39600:19:5700:01:1200:00:47
3 65ALEJANDRO PAREJA VILLARCRONOS TRIATLON SOTO DEL ABM01:40:39100:10:15501:09:5417.1701:20:091200:20:3000:01:1100:00:56
4 94SEBASTIÀ CATLLÀ FERNANDEZP.C. BONAVISTAV1M01:41:442900:13:13401:09:1417.3301:22:27500:19:1700:01:1400:00:58
5 42RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:43:04300:10:22801:12:3816.5201:23:00700:20:0400:01:0200:00:44
6 35MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:43:185100:14:46301:08:1717.5701:23:031000:20:1500:01:2600:00:45
7 84JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:43:23700:11:231001:12:5816.4501:24:21300:19:0200:01:1800:00:50
8 37ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM01:44:07600:11:171401:15:0615.9801:26:23100:17:4400:01:2100:00:55
9 31PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:46:222300:12:58701:12:3416.5401:25:321500:20:5000:01:1800:00:45
10 83JACOB SANCHEZ PAREJAINDEPENDENTSUB23M01:47:361000:11:41901:12:4016.5101:24:213700:23:1500:01:1800:00:53
11 22RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:48:06500:10:51601:11:4816.7101:22:395400:25:2700:01:0700:00:49
12 38PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:49:13800:11:371701:16:4315.6401:28:201600:20:5300:01:3200:00:52
13 29EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:49:332100:12:541101:13:5116.2501:26:453100:22:4800:01:3400:01:05
14 13CARLOS ANTONES POYCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:49:452700:13:061501:16:0615.7701:29:121300:20:3300:01:0700:00:57
15 18JEREMY MARTINEZ GARCIACLUB NATACIO SALLENTABM01:50:075200:14:501301:14:4816.0401:29:381100:20:2900:02:2000:00:58
16 115FRANCESC UROZ CRESPILLOCLUB NÀUTIC MASNOUV1M01:50:071300:12:171601:16:0715.7701:28:242000:21:4300:01:2500:00:55
17 91ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:51:002200:12:581801:16:4715.6301:29:451800:21:1500:01:4000:01:24
18 133SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:51:133800:13:521901:17:1715.5301:31:09800:20:0400:01:4700:01:05
19 47FRANCESC LOPEZ MARISCALINDEPENDENTABM01:51:521400:12:192001:17:5115.4101:30:101900:21:4200:00:5900:01:00
20 19ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:52:344200:14:092101:19:1915.1301:33:28400:19:0600:01:0800:00:59
21 1MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:53:441700:12:382301:19:5515.0201:32:331700:21:1100:01:5200:00:57
22 114XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:55:124900:14:422201:19:4415.0501:34:261400:20:4600:01:2500:00:52
23 40FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:55:322800:13:072501:20:2214.9301:33:292400:22:0300:01:3500:00:55
24 135SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:55:481500:12:322401:20:0914.9701:32:413500:23:0700:01:1800:01:01
25 43AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:56:391200:12:143101:24:1614.2401:36:30900:20:0900:01:1400:00:53
26 27ADRIA RIERA GOMEZTRICBMABM01:57:582600:13:052601:22:1614.5901:35:213000:22:3700:02:4200:00:56
27 8MAYALEN NORIEGA BELAUSTEGC.N. MATAROABF01:59:041100:12:092701:23:1814.4101:35:274000:23:3700:01:2300:00:59
28 6AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:59:573600:13:492901:24:1114.2501:38:002200:21:5700:01:3700:00:57
29 106TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M02:00:223400:13:443001:24:1514.2401:37:592900:22:2300:01:4100:01:08
30 117JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:01:411900:12:453301:25:1214.0801:37:574300:23:4400:02:1100:01:15
31 4EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF02:01:484700:14:273401:25:2014.0601:39:472300:22:0100:02:0100:01:20
32 82HÉCTOR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M02:03:052400:12:593501:27:4513.6801:40:442700:22:2100:01:4100:01:02
33 74SERGI DEL BARRIO AGUILARINDEPENDENTJNM02:04:146200:15:423201:25:0114.1101:40:433900:23:3100:01:2400:01:26
34 48ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM02:07:051600:12:374001:32:0713.0301:44:442800:22:2100:01:3900:01:10
35 132JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:07:333000:13:323601:29:2013.4301:42:525000:24:4100:01:1500:01:10
36 39ADRIÀ DALMAU GÓMEZINDEPENDENTABM02:08:134300:14:123901:31:4213.0901:45:542600:22:1900:01:5100:01:15
37 140JOSEP MANUEL POMADA ANTICC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV2M02:08:293200:13:403801:31:0813.1701:44:484100:23:4100:01:4100:01:13
38 131ARISTIDES MIRANDA BOTALLICENCIA DE DIAV1M02:09:343300:13:444301:32:5412.9201:46:383200:22:5600:01:5700:01:10
39 105ALBERT VALLS CALVOINDEPENDENTV1M02:10:142000:12:464401:35:4012.5401:48:262100:21:4800:01:1600:01:17
40 68Jose joaquin Manzano GallC.D. BICI CAMACHO SALAZARABM02:10:405900:15:172801:23:5214.3101:39:098200:31:3100:01:3500:01:12
41 113JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZINDEPENDENTV1M02:11:246400:16:003701:30:5013.2101:46:504900:24:3400:01:5800:01:16
42 111GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:11:366900:16:254101:32:1013.0201:48:353300:23:0100:02:4200:01:26
43 28FRANCISCO MARTÍNEZ LÓPEZINDEPENDENTABM02:12:155400:15:054201:32:2412.9901:47:295100:24:4600:02:2300:01:41
44 136MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:15:113100:13:324701:36:4212.4101:50:145200:24:5700:01:3800:01:18
45 92GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M02:16:094400:14:164901:39:4212.0401:53:582500:22:1100:02:1000:01:09
46 143MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:16:468200:17:334501:36:0812.4801:53:413400:23:0500:02:5800:01:24
47 70iñigo catalan echaveLLICENCIA DE DIAABM02:18:053900:13:535001:40:0212.0001:53:554500:24:1000:02:2200:01:14
48 54ISAAC CRUZ ALBACETELLICENCIA DE DIAABM02:18:155800:15:144601:36:1412.4701:51:286100:26:4700:01:4300:01:28
49 10Francisca Pons BenejamLLICENCIA DE DIAABF02:19:018800:17:571201:14:3516.0901:32:329100:46:2900:02:0100:01:22
50 73MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESJNM02:22:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 121ROMAN PEDRA AGULLESLLICENCIA DE DIAV1M02:23:546700:16:175101:43:1511.6201:59:324700:24:2200:02:5600:01:24
52 60Kevin GrietenLLICENCIA DE DIAABM02:24:096000:15:244801:38:0512.2301:53:297900:30:4000:01:5600:01:48
53 77JORDI DALMAU BARAZALLICENCIA DE DIAJNM02:24:255300:14:595501:46:0011.3202:00:593800:23:2600:02:3000:00:47
54 36JUAN JAVIER GÓMEZ GARCIAINDEPENDENTABM02:25:174000:14:065401:45:2511.3801:59:315600:25:4600:01:3200:01:49
55 112FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:25:465700:15:125301:45:0811.4102:00:205300:25:2600:01:4600:01:19
56 61jordi rios monteroLLICENCIA DE DIAABM02:26:434100:14:075601:48:0211.1102:02:094800:24:3400:01:2200:01:08
57 130Jose De La Roz IglesiasLLICENCIA DE DIAV1M02:28:066100:15:415201:44:5311.4402:00:346400:27:3200:02:2300:01:33
58 9Angela Manzano GallardoC.D. TRIATLON HUELVAABF02:31:333700:13:515901:49:3410.9502:03:256700:28:0800:01:3600:01:35
59 69Anselm Gonzalez AnjaumaLLICENCIA DE DIAABM02:33:546600:16:125801:49:0411.0002:05:167500:28:3800:01:4900:01:46
60 2CRISTINA INIESTA PEREZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF02:34:015500:15:095701:48:1111.0902:03:208000:30:4100:02:0300:01:32
61 17JUAN MARTOS ARANDAASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:34:081800:12:406301:58:1810.1402:10:583600:23:1000:01:2300:01:04
62 56JORGE JIMÉNEZ RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM02:34:108100:17:326101:51:1110.7902:08:435500:25:2700:02:4100:02:03
63 87DAVID MILLAN MARTINEZLLICENCIA DE DIASUB23M02:34:135000:14:436001:51:0210.8102:05:457100:28:2800:02:0700:02:17
64 58SEBASTIÀ CERVERÓ BRUNETLLICENCIA DE DIAABM02:37:178700:17:546201:53:1010.6002:11:045800:26:1300:02:5500:01:08
65 88DUNCAN CARSE LLICENCIA DE DIASUB23M02:39:42200:10:207202:01:469.8502:12:066500:27:3600:01:4400:02:01
66 129Ramón Arbós PérezLLICENCIA DE DIAV1M02:40:187400:16:596501:59:1010.0702:16:094400:24:0900:02:5700:01:39
67 98XAVIER MOR FIGUERASITRIATLETES SOLIDARISV1M02:41:207300:16:486401:58:2310.1402:15:115700:26:0900:03:1800:00:59
68 16CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBMABM02:42:114800:14:346702:01:149.9002:15:485900:26:2300:02:0400:01:25
69 138ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M02:44:544600:14:277002:01:309.8802:15:577600:28:5700:02:5400:02:28
70 49XAVIER PAREJO PALLARESLLICENCIA DE DIAABM02:44:567000:16:287402:04:109.6602:20:384600:24:1800:02:3600:01:47
71 64VÍCTOR JIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABM02:46:347900:17:197102:01:349.8702:18:536600:27:4100:03:1700:01:41
72 11SONIA RODRIGUEZ FRAMISCLUB TRIATLO BLANESV1F02:46:467800:17:146802:01:179.8902:18:316800:28:1500:01:5700:02:00
73 93DAVID FERNANDEZ FUGAROLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:47:065600:15:116602:00:159.9802:15:268300:31:4000:02:1100:01:32
74 53RAFAEL CORTÉS MONTEAGUDOLLICENCIA DE DIAABM02:47:566800:16:247302:03:019.7502:19:257300:28:3100:02:3500:02:04
75 46MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:49:377100:16:296902:01:279.8802:17:568400:31:4100:02:0700:01:25
76 142Joan Salvador SauchLLICENCIA DE DIAV2M02:49:419100:20:207502:05:399.5502:25:594200:23:4200:03:1300:01:07
77 7ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:51:232500:13:018002:11:119.1502:24:126200:27:1100:01:3100:01:23
78 126JORGE JORDANA SALAZARLLICENCIA DE DIAV1M02:54:448000:17:277602:08:429.3202:26:097400:28:3500:01:5800:01:24
79 3LAURA DUOCASTELLA TORRUELCLUB NATACIO MINORISAABF02:56:254500:14:207702:08:519.3102:23:118500:33:1400:01:5600:01:53
80 67JORDI CORBERA GIMENOLLICENCIA DE DIAABM02:56:418600:17:547802:10:179.2102:28:117200:28:3000:03:0000:01:22
81 12GEMMA CASULLERAS MARTINEZCERRR IGUALADAV1F02:56:457500:17:008102:12:189.0702:29:186300:27:2700:02:0900:01:37
82 96JACINTO CANA JIMENEZINDEPENDENTV1M02:58:478300:17:357902:10:599.1602:28:347800:30:1300:02:2700:01:40
83 109JOSE DAVID FERNANDEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5V1M03:01:286500:16:108202:16:128.8102:32:227700:29:0600:01:5500:00:54
84 51XAVIER VIU MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM03:07:398500:17:538302:18:228.6702:36:158100:31:2400:02:4200:03:34
85 107SIXTO RODRIGO GARCIAINDEPENDENTV1M03:15:049000:20:198602:28:028.1102:48:216000:26:4300:01:5900:01:41
86 97TONI ROMERO BRUGUERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M03:17:517600:17:028502:27:348.1302:44:368600:33:1500:02:4500:02:46
87 72ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM03:18:12400:10:408702:30:077.9902:40:478900:37:2500:01:2600:00:59
88 139JOSEP ISERN ROVIRALLICENCIA DE DIAV2M03:20:158400:17:358402:27:138.1502:44:488700:35:2700:02:5700:03:18
89 122RICARD ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M03:21:567200:16:358802:36:577.6502:53:327000:28:2400:03:5900:01:28
90 63Joan Marcual MedinaLLICENCIA DE DIAABM03:25:198900:17:599002:38:597.5502:56:586900:28:2100:05:5800:01:29
91 124Alberto Barroso valdiviaLLICENCIA DE DIAV1M03:30:407700:17:118902:37:437.6102:54:548800:35:4600:03:3600:02:47
92 62MARCOS EDUARDO VILLENLLICENCIA DE DIAABM03:35:276300:15:479102:40:387.4702:56:259000:39:0200:03:0800:02:11


NF 33CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM00:00:00000:21:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:3200:00:00
NF 52TONI HEREDIA MESALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:17:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4500:00:00
NF 55JOSEP RIVAS PRIETOLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:20:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:1200:00:00
NF 59JOSE ANTONIO PEÑA SALCEDOMEDIA LEGUA BAENAABM00:00:00000:13:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:0300:00:00
NF 71Alex Brunet PastorLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:17:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2100:00:00
NF 76ALBERT PLAZA CARMONATRICBMJNM00:00:00000:15:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0800:00:00
NF 95ÀLEX GARCIA MARTÍNEZTRICBMV1M00:00:00000:13:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1200:00:00
NF 119JOSE FELIPE IGLESIAS RODRLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:15:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:1200:00:00
NF 123CARLOS ANTON JIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:18:32001:13:4216.2801:32:14000:00:0000:03:4500:02:04
NF 125Eric TalabardonLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:24:42001:09:1317.3401:33:55000:00:0000:02:1400:03:43
NF 141PEDRO HINAREJOS GOMEZLLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:16:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2700:00:00




NP 5ANNA DUARTE VELASCOTRI2WINABF
NP 14LLUIS VILA AGUILARTRICBMABM
NP 15ALBERT TORRENT MARTINEZTRICBMABM
NP 20JURANDIR GENUINOTRICBMABM
NP 21JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM
NP 23PAUL CAILTRICBMABM
NP 24KEVIN GÓMEZ MARTINEZ TRICBMABM
NP 25ALFREDO CARO HUESOTRICBMABM
NP 26ALAN SÁNCHEZ ORDOÑEZTRICBMABM
NP 30BORJA MARTÍ PÉREZTRICBMABM
NP 32CARLOS GALINDO ROONEYTRICBMABM
NP 34ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM
NP 41MARC MORELL DOLSTRICBMABM
NP 44ODÍN RODRIGUEZ URREJOLATRICBMABM
NP 45XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM
NP 50ANTONIO XAREO BERMUDEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 57PAU AVINYÓ ARASALLICENCIA DE DIAABM
NP 75DANI BLANCHART LÓPEZTRICBMJNM
NP 78Jordi Dalmau BarazaLLICENCIA DE DIAJNM
NP 79SAMUEL HARO CHAVANELTRICBMSUB23M
NP 80MARC MARTIN CLOTATRICBMSUB23M
NP 81ALEXIS DUPUYTRICBMSUB23M
NP 86SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M
NP 90FERRAN SARRATE PRESASLLICENCIA DE DIASUB23M
NP 99MARC TORO GARCIATRICBMV1M
NP 100JORDI POU CAMPSTRICBMV1M
NP 101JOAN RAMON PRÓFUMO VENTURTRICBMV1M
NP 102JOAN MANUEL ROVIRA MELEROTRICBMV1M
NP 103DAVID MARQUEZ VERDETRICBMV1M
NP 104XAVIER TURON MIRANDATRICBMV1M
NP 108XAVIER CASTILLO MCMAHONTRICBMV1M
NP 110JAIME MESA JODARTRICBMV1M
NP 116JORDI GUZMANCERRR IGUALADAV1M
NP 120DANI SORIANO COLLANTESLLICENCIA DE DIAV1M
NP 127Francisco LuqueLLICENCIA DE DIAV1M
NP 128JAVI VERA MARQUEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 134JOSÉ MANUEL HARO ONIEVATRICBMV2M
NP 137ENRIC MUDARRA HERRERATRICBMV2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32