RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
31 80 78 2 0 2 1000 2 19 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:23:18400:04:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:23:28100:04:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:23:43500:04:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:24:30300:04:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:24:381200:05:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:24:591300:05:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:25:03200:04:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8005RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:25:05800:05:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:25:19900:05:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM00:26:111000:05:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:26:21700:04:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7071OMAR PALMA BASTEROLLICENCIA DE DIAV1M00:26:353900:06:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:26:403000:06:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:26:43600:04:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:26:462300:05:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:26:513600:06:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM00:27:001700:05:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 2280DAVID PRESAS GUTIÉRREZTGCBINNV1M00:27:021500:05:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:27:082900:06:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:27:143700:06:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 744MARC ROURA BARNÉSC.A. XALOCABM00:27:461400:05:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:28:051800:05:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 1011DAVID DE LA CRUZ SALGADOINDEPENDENTV1M00:28:073200:06:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:28:334200:06:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:28:512100:05:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M00:29:075100:06:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:29:181100:05:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:30:013100:06:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:30:011900:05:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:30:024900:06:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:30:032700:06:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 1354PABLO HUERTA CLIMENTTGCBINNABM00:30:226000:07:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM00:30:253500:06:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:30:295200:06:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:30:294300:06:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 166FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLSUB23M00:30:324400:06:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 8004SERGI BAULIES CANOVASLLICENCIA DE DIASUB23M00:30:354800:06:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:30:372800:06:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:30:394600:06:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:30:432500:05:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESV2M00:30:535400:06:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:30:543300:06:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:31:005700:06:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:31:026300:07:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 5369DAVID QUER GUICHTGCBINNV1M00:31:066100:07:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 27ÈLIA IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF00:31:072400:05:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 7075IBRAHIM TAKLIATLLICENCIA DE DIAABM00:31:156800:07:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:31:205000:06:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:31:325500:06:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 254MARC FERRI MARTINEZINDEPENDENTCDM00:31:431600:05:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:31:435300:06:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 4422GERARD QUER GUICHTGCBINNABM00:32:106400:07:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:32:152600:05:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:33:042200:05:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 8003CARLA ALEMANY PÉREZLLICENCIA DE DIACDF00:33:313800:06:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:33:592000:05:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 5834ALEIX BARCONS I SOLATGCBINNABM00:34:043400:06:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:34:166500:07:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:34:266200:07:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF00:34:274500:06:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:34:327000:08:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 7073JUAN CAMPOY LOZANOLLICENCIA DE DIAABM00:34:347300:08:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:34:504700:06:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 7074FELIPE NOGUERA OTEROLLICENCIA DE DIAV1M00:34:515600:06:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M00:34:547100:08:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M00:35:056900:08:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:35:117400:08:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 7072ARTUR MARTI BATLLORILLICENCIA DE DIAABM00:35:126700:07:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:36:074100:06:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF00:36:115800:06:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM00:36:325900:07:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M00:36:376600:07:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 3093MARC SANJUAN SAEZINDEPENDENTABM00:36:407600:09:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
74 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:38:064000:06:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
75 8001ANGEL RODRIGUEZ GUITARTLLICENCIA DE DIAABM00:38:517500:08:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
76 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F00:38:597200:08:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 8002IGNASI MALLOL SANGRALLICENCIA DE DIAV1M00:40:217700:09:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
78 535LUCAS CANELO INFANTESCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M00:43:017800:10:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:00:00000:04:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 6254JUDIT IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF00:00:00000:05:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM
NP 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F
NP 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF
NP 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM
NP 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M
NP 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF
NP 1894SARA CARMONA HERNANDOC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32