RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
55 266 248 13 5 750 24 5 30 27

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 357LUCIANO FRANCO TACCOMEC.E.T. DISTANCEABM01:11:171100:09:02400:43:2133.2200:52:23100:18:5400:01:2700:00:00
2 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM01:11:272300:09:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4100:00:00
3 5654MICHELE SARZILLAPRAT TRIATLO 1994ABM01:11:491000:08:58200:43:2133.2200:52:19200:19:3000:01:1800:00:00
4 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAFLOR DE TRIATLOSUB23M01:11:56600:08:48500:43:3133.0900:52:19300:19:3700:01:2400:00:00
5 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:12:062000:09:36100:42:3833.7800:52:14500:19:5200:01:2300:00:00
6 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:12:28800:08:52900:43:4432.9300:52:36400:19:5200:01:3100:00:00
7 356FLAVIO MORANDINIC.E.T. DISTANCESUB23M01:12:311300:09:05300:43:2133.2200:52:26600:20:0500:01:2600:00:00
8 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:12:47300:08:44700:43:3932.9900:52:23900:20:2400:01:1900:00:00
9 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:12:48100:08:401000:43:4932.8600:52:29800:20:1900:01:2800:00:00
10 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:13:11400:08:46800:43:4232.9500:52:281500:20:4300:01:2300:00:00
11 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOCLUB NATACIO MINORISAABM01:14:00700:08:51600:43:3233.0800:52:232600:21:3700:01:2300:00:00
12 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM01:15:103900:10:051400:44:4732.1500:54:52700:20:1800:01:3300:00:00
13 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:15:221200:09:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2700:00:00
14 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M01:15:312400:09:442000:45:0631.9300:54:501300:20:4100:01:3800:00:00
15 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:15:46900:08:543100:46:1631.1200:55:101100:20:3600:01:2900:00:00
16 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:15:501500:09:292200:45:2231.7400:54:511600:20:5900:01:2100:00:00
17 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM01:15:56500:08:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2700:00:00
18 8061ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOABM01:16:151900:09:352300:45:2431.7200:54:592100:21:1600:01:3500:00:00
19 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:16:165000:10:311800:45:0231.9800:55:331400:20:4300:01:2800:00:00
20 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM01:16:224200:10:181100:44:3232.3400:54:502200:21:3200:01:2600:00:00
21 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:16:433700:10:012100:45:0831.9100:55:092400:21:3400:01:2700:00:00
22 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:17:161400:09:152500:45:4831.4400:55:033300:22:1300:01:3600:00:00
23 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:17:243200:09:571500:44:5632.0500:54:534300:22:3100:01:2800:00:00
24 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLOABM01:17:433400:10:001700:45:0131.9900:55:014900:22:4200:01:4400:00:00
25 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:18:101600:09:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2600:00:00
26 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:18:272800:09:501900:45:0531.9400:54:557300:23:3200:01:3700:00:00
27 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:18:422600:09:492800:46:0131.2900:55:505400:22:5200:01:3600:00:00
28 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:18:43200:08:442400:45:3531.5900:54:1910000:24:2400:01:2700:00:00
29 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:18:506900:11:063400:46:3730.8900:57:431800:21:0700:01:4500:00:00
30 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M01:18:536000:10:591600:45:0032.0000:55:595500:22:5400:01:4100:00:00
31 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:18:549500:11:353800:46:5030.7500:58:251000:20:2900:01:4500:00:00
32 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM01:18:561700:09:346400:48:1929.8000:57:531700:21:0300:01:5000:00:00
33 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTJNM01:19:132700:09:502600:45:5231.4000:55:427100:23:3100:01:3700:00:00
34 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:19:195300:10:353300:46:3130.9600:57:063400:22:1300:01:4700:00:00
35 640MANUEL LLORET ZARAGOZICLUB NATACIO SITGESABM01:19:296400:11:031300:44:4532.1800:55:487800:23:4100:01:5600:00:00
36 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:19:308000:11:201200:44:3532.3000:55:557500:23:3500:01:3600:00:00
37 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM01:19:364100:10:154900:47:3930.2200:57:542800:21:4200:01:4500:00:00
38 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM01:19:5312400:12:263700:46:4930.7600:59:151200:20:3800:02:0200:00:00
39 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDM01:19:557000:11:072700:45:5731.3400:57:045300:22:5100:01:3000:00:00
40 1132EDGAR RUESCAS URBINAFLOR DE TRIATLOCDM01:20:053800:10:035200:47:4430.1700:57:473700:22:1800:01:3900:00:00
41 5946JOSEP M CASTELLÓ BALAGUÉCLUB TRIATLO PROSANV1M01:20:105700:10:515000:47:4230.1900:58:332500:21:3700:01:5900:00:00
42 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:20:239200:11:334000:46:5530.6900:58:282900:21:5500:02:0400:00:00
43 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:20:313100:09:565800:48:0229.9800:57:584500:22:3300:01:4500:00:00
44 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:20:394000:10:065900:48:0629.9400:58:124000:22:2700:01:2900:00:00
45 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:20:546700:11:053600:46:4930.7600:57:545700:23:0000:01:4000:00:00
46 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM01:20:577900:11:184400:47:2530.3700:58:433500:22:1400:02:2500:00:00
47 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM01:21:042900:09:527100:48:5729.4200:58:493600:22:1500:02:2400:00:00
48 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:21:066800:11:064800:47:3530.2600:58:413800:22:2500:01:4700:00:00
49 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM01:21:095600:10:504200:47:1230.5100:58:026000:23:0700:01:4800:00:00
50 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:21:105400:10:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3500:00:00
51 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM01:21:189100:11:324100:46:5830.6600:58:305200:22:4800:02:0900:00:00
52 5143MARTA SANCHEZ HERNANDEZC.N. VIC-ETBSUB23F01:21:191800:09:356100:48:1529.8400:57:506900:23:2900:01:4200:00:00
53 315JORDI FERNANDEZ JIMENEZC.N. MATAROABM01:21:223500:10:005700:48:0229.9800:58:026500:23:2000:01:4000:00:00
54 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M01:21:232500:09:454500:47:3030.3200:57:159300:24:0800:01:5100:00:00
55 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:21:345100:10:324600:47:3030.3200:58:027200:23:3200:01:5000:00:00
56 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:21:423000:09:556000:48:0829.9200:58:037700:23:3900:01:5500:00:00
57 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:21:533600:10:005500:47:5330.0700:57:538900:24:0000:01:3700:00:00
58 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M01:21:5515800:13:304300:47:1430.4901:00:442000:21:1100:01:4800:00:00
59 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:21:5812100:12:233200:46:2031.0800:58:436300:23:1500:01:4800:00:00
60 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:22:275500:10:436600:48:2429.7500:59:076400:23:2000:01:4000:00:00
61 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:22:329300:11:343500:46:4630.7900:58:209500:24:1200:01:5600:00:00
62 5618OSCAR PASTOR IGLESIASC.E. RAYOTEAMV1M01:22:3511400:12:066300:48:1929.8001:00:253200:22:1000:02:3200:00:00
63 3148JORDI RIERA VARGASC.E. RAYOTEAMABM01:22:3511000:11:563900:46:5430.7000:58:508000:23:4500:01:4000:00:00
64 5814GABRIEL PONS MOJENAC.E. VILA OLIMPICASUB23M01:22:428400:11:258100:49:4428.9501:01:092300:21:3300:01:4600:00:00
65 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM01:22:467400:11:125600:47:5830.0200:59:107600:23:3600:01:4300:00:00
66 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV1M01:22:464900:10:317900:49:4028.9901:00:114600:22:3500:02:3600:00:00
67 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:22:4915000:13:134700:47:3330.2801:00:463000:22:0300:02:0200:00:00
68 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M01:23:088600:11:277500:49:1629.2301:00:433900:22:2500:01:3900:00:00
69 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:23:105900:10:587700:49:2729.1201:00:255000:22:4500:01:3100:00:00
70 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:23:1814300:12:583000:46:1631.1200:59:149200:24:0400:01:5200:00:00
71 1475RAFAEL FORCADELL FARELLCLUB NATACIO BARCELONACDM01:23:236300:11:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4500:00:00
72 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM01:23:252100:09:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4300:00:00
73 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:23:3112800:12:292900:46:1231.1700:58:4111000:24:5000:01:4400:00:00
74 2798FRANCESC MOLAS TARRESCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:23:3515100:13:145300:47:4530.1601:00:594700:22:3600:02:3000:00:00
75 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLOABM01:23:3711300:12:047000:48:5229.4701:00:564800:22:4100:01:5300:00:00
76 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:23:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 2375JOEL FARRÀ CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:23:546200:11:006500:48:2229.7700:59:2210200:24:3200:02:0700:00:00
78 5928PAU CASAS SERRATSC.N. SABADELLCDM01:24:284300:10:216900:48:4729.5200:59:0812100:25:2000:01:3700:00:00
79 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:24:32000:00:00000:00:000.0001:01:036800:23:2900:00:0000:00:00
80 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:24:466500:11:038200:49:5428.8601:00:578100:23:4900:02:0300:00:00
81 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:24:487200:11:115400:47:4930.1200:59:0013000:25:4800:02:0600:00:00
82 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:24:5010300:11:487300:49:0829.3101:00:568200:23:5400:01:5800:00:00
83 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:24:529800:11:407400:49:1229.2701:00:528800:24:0000:02:0000:00:00
84 2100EDUARDO MARCO SANCHEZFLOR DE TRIATLOABM01:24:536100:11:008300:49:5628.8401:00:568400:23:5700:02:1500:00:00
85 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:24:552200:09:4012000:52:4627.2901:02:264200:22:2900:01:4600:00:00
86 1167MARC MIRABALL GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:24:594700:10:279000:50:3128.5101:00:589100:24:0100:01:4000:00:00
87 2985ALEJANDRO MONTAÑÉS VICENTCLUB NATACIO SITGESABM01:25:017800:11:176200:48:1929.8000:59:3612300:25:2500:01:5700:00:00
88 1138SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M01:25:0810600:11:526700:48:2929.7001:00:2110800:24:4700:02:0900:00:00
89 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:25:1516300:13:447200:49:0329.3601:02:474100:22:2800:01:5500:00:00
90 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:25:2411800:12:196800:48:3729.6201:00:5610100:24:2800:01:5900:00:00
91 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:25:284600:10:248800:50:2128.6001:00:4510500:24:4300:01:3900:00:00
92 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5ABM01:25:3111700:12:158500:50:0628.7401:02:216100:23:1000:02:0600:00:00
93 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:25:404800:10:2912500:53:0227.1501:03:313100:22:0900:01:5200:00:00
94 437RICARD SOLA ABADOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:25:4314700:13:045100:47:4230.1901:00:4611200:24:5700:02:1000:00:00
95 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:25:4811100:11:5611100:52:1227.5901:04:082700:21:4000:01:4500:00:00
96 2151ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:25:5514600:13:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4600:00:00
97 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:26:0715600:13:228600:50:1328.6801:03:354400:22:3200:02:1300:00:00
98 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:26:1010400:11:507600:49:1829.2101:01:0811300:25:0200:02:0300:00:00
99 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:26:227300:11:119400:50:5528.2801:02:069600:24:1600:02:0700:00:00
100 218CARLOS ANTONES POYCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:26:4913300:12:3910100:51:2428.0201:04:035100:22:4600:02:2000:00:00
101 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:27:0513400:12:428900:50:2828.5301:03:108300:23:5500:02:0000:00:00
102 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:27:119600:11:3610400:51:3527.9201:03:118700:24:0000:02:0300:00:00
103 2806XAVIER VILLASEVIL PAUTGCBINNABM01:27:1117000:13:548700:50:1728.6401:04:115600:23:0000:02:2700:00:00
104 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:27:198200:11:218000:49:4228.9701:01:0314500:26:1600:01:5200:00:00
105 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:27:288700:11:2911800:52:2827.4501:03:577000:23:3100:01:4300:00:00
106 5959ARNAU NÁJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M01:27:469400:11:3412300:52:5227.2401:04:266600:23:2000:02:2400:00:00
107 1434MARCEL FONTANILLAS PUIGDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:27:537100:11:079200:50:3928.4301:01:4614000:26:0700:01:5700:00:00
108 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:28:3012600:12:2810500:51:4327.8401:04:119700:24:1900:01:4800:00:00
109 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:28:5113900:12:527800:49:3329.0601:02:2515000:26:2600:02:0700:00:00
110 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:28:5411200:12:029100:50:3228.5001:02:3414900:26:2000:02:2500:00:00
111 6259MAYALEN NORIEGA BELAUSTEGC.N. MATAROABF01:28:548900:11:318400:50:0628.7401:01:3716600:27:1700:01:5800:00:00
112 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:29:0110100:11:4213600:54:1826.5201:06:005900:23:0100:01:4800:00:00
113 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:29:149900:11:4010000:51:2328.0201:03:0314300:26:1100:01:4600:00:00
114 2650JONATHAN MENDEZ LÓPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:29:1818200:14:189700:51:1628.0901:05:347900:23:4400:02:0400:00:00
115 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:29:3413800:12:519800:51:1928.0601:04:1012200:25:2400:01:5000:00:00
116 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:29:4517300:14:0210600:51:4527.8301:05:478500:23:5800:03:4400:00:00
117 346PAU CARRANZA SANGRÀCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:29:458100:11:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4100:00:00
118 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:29:5111900:12:229900:51:2028.0501:03:4214200:26:0900:02:0900:00:00
119 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF01:30:0213000:12:3510300:51:3327.9301:04:0813600:25:5400:01:5100:00:00
120 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:30:0916600:13:4611700:52:2227.5001:06:089000:24:0100:01:5400:00:00
121 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:30:1410700:11:5311300:52:1727.5401:04:1013800:26:0400:02:0900:00:00
122 1034IGNACIO MUÑOZ MENACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:30:317700:11:1513500:54:1226.5701:05:2711500:25:0400:02:3600:00:00
123 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:30:4114000:12:5312600:53:2926.9201:06:229800:24:1900:02:0000:00:00
124 1622ORIOL SOLÀ GRANCHAC.A. LES TORTUGUESV1M01:30:4419500:14:5014100:54:4626.2901:09:361900:21:0800:02:2300:00:00
125 4918ABEL MORENO DOMINGUEZC.N. SABADELLABM01:30:4514200:12:5712100:52:4627.2901:05:4311400:25:0200:01:4700:00:00
126 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:30:4714900:13:1011500:52:2027.5201:05:3012000:25:1700:02:1100:00:00
127 1150FERRAN BONELL TORRES C.E. NO TE PARESABM01:30:4813700:12:4714300:54:5026.2601:07:376200:23:1100:02:3400:00:00
128 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:30:5712900:12:3310800:51:5527.7401:04:2815100:26:2900:01:5700:00:00
129 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:30:5822000:16:329300:50:5228.3101:07:247400:23:3400:02:3400:00:00
130 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:31:0911600:12:1110900:52:0527.6501:04:1615900:26:5300:02:5400:00:00
131 549ALEX DIAZ LEONCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:31:118500:11:2613100:54:0126.6601:05:2712800:25:4400:01:5700:00:00
132 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:31:2319000:14:369600:51:0928.1501:05:4512600:25:3800:02:2100:00:00
133 1859VERÓNICA ANDREA AVENI RAPC.N. VIC-ETBV1F01:31:266600:11:0513700:54:1926.5101:05:2413700:26:0200:01:5700:00:00
134 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:31:3819200:14:4111400:52:1727.5401:06:5810400:24:4000:02:1500:00:00
135 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM01:31:3817600:14:0613300:54:0726.6101:08:136700:23:2500:02:0400:00:00
136 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:31:428300:11:2413200:54:0326.6401:05:2714400:26:1500:02:0000:00:00
137 4155DANI PONS PEREZCLUB TRIATLO BLANESABM01:32:0019800:14:5411600:52:2027.5201:07:1410700:24:4600:02:2000:00:00
138 5890ANIOL BASSOLS SANSCLUB NATACIO OLOTABM01:32:138800:11:3011000:52:0827.6201:03:3818800:28:3500:02:0900:00:00
139 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:32:2012500:12:279500:51:0528.1901:03:3219100:28:4800:02:0200:00:00
140 1712GHISLAIN ALBAN VARAINEASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:32:2115400:13:1613800:54:2226.4901:07:3810600:24:4300:02:0900:00:00
141 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:32:2220500:15:2312400:52:5927.1801:08:228600:24:0000:02:3000:00:00
142 932JONATAN NIETO JIMÉNEZ C.E. PICORNELLABM01:32:2419300:14:4211900:52:2827.4501:07:1011900:25:1400:02:2600:00:00
143 2526JORDI LOBATO TORREÑOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:32:3413100:12:3614800:55:1826.0401:07:5410300:24:4000:02:1000:00:00
144 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:32:353300:09:5714900:55:2925.9501:05:2616200:27:0900:01:5200:00:00
145 574ARTURO SEPULVEDA BRAVOGAVA TRIATLOABM01:32:4119100:14:3911200:52:1527.5601:06:5412900:25:4700:02:0300:00:00
146 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:32:539700:11:3912900:53:5726.6901:05:3616700:27:1700:02:1500:00:00
147 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:33:2416000:13:3413000:53:5826.6801:07:3213200:25:5200:03:1100:00:00
148 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:33:3112200:12:2414700:55:1426.0701:07:3813400:25:5300:01:5800:00:00
149 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF01:33:3915500:13:1815000:55:3225.9301:08:5010900:24:4900:01:5100:00:00
150 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:33:4110000:11:4214600:55:1026.1001:06:5215700:26:4900:02:1900:00:00
151 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:33:5517400:14:0312800:53:4826.7701:07:5113900:26:0400:02:2000:00:00
152 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLO ATLESABM01:34:1415900:13:3314200:54:4826.2801:08:2113300:25:5300:02:2300:00:00
153 1816NATALIA BADIA BUSQUETSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:34:1712700:12:2916100:56:4025.4101:09:0911700:25:0800:02:0000:00:00
154 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:34:1710800:11:5315100:55:4625.8201:07:3915300:26:3800:01:5800:00:00
155 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. PICORNELLV1M01:34:2217800:14:1313900:54:2626.4501:08:3912700:25:4300:02:3400:00:00
156 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM01:34:4414400:13:0012700:53:3726.8601:06:3718300:28:0700:02:2000:00:00
157 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:34:5411500:12:0815900:56:2725.5101:08:3514800:26:1900:02:1600:00:00
158 17JESSICA BRILLAS FERNANDEZC.N. MATAROSUB23F01:34:557500:11:1315500:56:0825.6501:07:2117500:27:3400:01:4900:00:00
159 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:34:5519900:14:5510200:51:2528.0101:06:2018700:28:3500:02:2500:00:00
160 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:35:0615700:13:2813400:54:0926.5901:07:3717200:27:2900:02:1900:00:00
161 109EVA RIBALTA FERRERCLUB TRIATLO PROSANV1F01:35:2817700:14:1116700:57:0825.2001:11:199400:24:0900:02:0600:00:00
162 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:35:4518000:14:1516600:57:0825.2001:11:239900:24:2200:02:2300:00:00
163 412SERGI SÁNCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM01:35:485800:10:5614400:54:5826.2001:05:5420300:29:5400:02:0200:00:00
164 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:35:4913500:12:4317700:57:4124.9601:10:2412400:25:2500:02:0600:00:00
165 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:35:5922300:16:4710700:51:5027.7801:08:3717000:27:2200:02:3400:00:00
166 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:36:0220600:15:2912200:52:5027.2601:08:1917700:27:4300:02:1200:00:00
167 2192DÍDAC JIMÉNEZ VIÓZQUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:36:0812000:12:2215600:56:1225.6201:08:3417400:27:3400:01:5400:00:00
168 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:36:179000:11:3114500:55:0626.1301:06:3720100:29:4000:01:5100:00:00
169 4606JON MCGOWAN PUJOLCLUB ATLETIC TORELLO - TRCDM01:36:3619400:14:4915300:55:5325.7701:10:4213500:25:5400:03:0500:00:00
170 3237SALVI VILAC.E.T. DISTANCEV1M01:36:5116400:13:4515400:55:5925.7201:09:4416100:27:0700:02:1300:00:00
171 2909CARLOS BENITEZ ANDREUCLUB TRIATLO ATLESABM01:37:1719700:14:5316800:57:1725.1401:12:1011600:25:0700:02:4700:00:00
172 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M01:37:314400:10:2219200:59:1824.2801:09:4017800:27:5100:01:5500:00:00
173 2989ALFONSO PLAZA GIMENEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:37:4617500:14:0617300:57:2425.0901:11:3014700:26:1600:02:4600:00:00
174 1201PERE PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANV1M01:37:5819600:14:5115700:56:2325.5401:11:1415600:26:4400:02:2800:00:00
175 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:38:0314100:12:5718200:58:2724.6401:11:2415400:26:3900:02:1300:00:00
176 5703ALBERTO SALVANS TORREDEMEC.E. VILA OLIMPICAV1M01:38:1016900:13:5317900:58:1024.7601:12:0314100:26:0700:03:2300:00:00
177 1144MARTI GRACIA LLAURADOPRAT TRIATLO 1994ABM01:38:2021000:15:4816900:57:2125.1101:13:0911800:25:1100:02:2900:00:00
178 1838MARIA ANDREU OLIVERASC.N. MATAROCDF01:38:225200:10:3218800:59:0024.4101:09:3219200:28:5000:02:0800:00:00
179 1328VICTOR BERMUDEZ MELLADOCLUB TRIATLO ATLESABM01:38:3016700:13:5015200:55:5325.7701:09:4319000:28:4700:02:3000:00:00
180 2809DANIEL RAMOS JIMENEZTGCBINNABM01:39:0818700:14:3217100:57:2325.0901:11:5516400:27:1300:02:4500:00:00
181 1324OSCAR AYBAR TOLDRÀCLUB TRIATLO ATLESABM01:39:1420100:14:5718100:58:2624.6401:13:2313100:25:5100:02:4700:00:00
182 6238PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLJNF01:39:204500:10:2320001:01:0223.5901:11:2518000:27:5500:02:0800:00:00
183 1491ALEX RUEDA DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:39:2821500:15:5716300:56:5725.2901:12:5415200:26:3400:02:5200:00:00
184 2889ADRIÀ COSTA SANTAMARIAABSOLUT SPORTJNM01:39:3012300:12:2518300:58:3624.5701:11:0118600:28:2900:01:4400:00:00
185 824XAVIER FONTSERE ROVIRAC.A. LES TORTUGUESABM01:39:4421700:16:1016000:56:3225.4701:12:4216000:27:0200:03:3200:00:00
186 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:39:4415200:13:1519000:59:1124.3301:12:2616800:27:1800:02:2900:00:00
187 1605JORDI GARCIA BANALTGCBINNV3M01:39:4721300:15:5414000:54:4026.3401:10:3419600:29:1300:03:1600:00:00
188 5663FRANCESC CUADRAT CRUZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:39:4820800:15:3217200:57:2425.0901:12:5615800:26:5200:02:0500:00:00
189 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:39:5910900:11:5518600:58:5124.4701:10:4619800:29:1300:02:0800:00:00
190 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:40:0010200:11:4416400:56:5925.2701:08:4321300:31:1700:02:0800:00:00
191 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:40:3217900:14:1419701:00:0223.9901:14:1614600:26:1600:02:4200:00:00
192 1958KARLA ROSELL REYNAC.N. VIC-ETBSUB23F01:40:467600:11:1516500:57:0425.2301:08:1922300:32:2700:01:5300:00:00
193 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:40:5821800:16:1517000:57:2125.1101:13:3616900:27:2200:02:0500:00:00
194 4008MIRIAM COMAS SERRATTGCBINNABF01:41:4218400:14:2318700:58:5624.4301:13:1918500:28:2300:02:4500:00:00
195 2463LLORENÇ ARNAU GUITARTC.E. PICORNELLV1M01:41:5423500:17:5515800:56:2625.5201:14:2117300:27:3300:02:5300:00:00
196 3723JOSEP AMADOR IGLESIAS MOLJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:42:0018100:14:1718400:58:4124.5401:12:5819400:29:0200:02:5000:00:00
197 2196ALBA BELLOSTAS CARRERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:42:1218900:14:3519100:59:1524.3001:13:5018400:28:2200:02:0700:00:00
198 4367JONATAN JIMENEZ-VERGILLOSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:42:1223000:17:3117400:57:2725.0701:14:5816500:27:1400:03:1300:00:00
199 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M01:42:4120700:15:2916200:56:5025.3401:12:1920700:30:2200:02:2600:00:00
200 4070SUSANA CASTAN SALINASCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F01:42:4521900:16:2018500:58:4924.4801:15:0917600:27:3600:03:0600:00:00
201 3566SARA DE DIEGO NAVARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:42:4613600:12:4620301:02:0023.2301:14:4618200:28:0000:02:2600:00:00
202 1217FRANCISCO JAVIER MORENO MC.E. NO TE PARESV1M01:43:0616500:13:4618000:58:1224.7401:11:5821200:31:0800:02:3800:00:00
203 276NURIA RIBALTA FERRERCLUB TRIATLO PROSANV1F01:43:1424000:18:2517600:57:3724.9901:16:0216300:27:1200:02:2400:00:00
204 338JORDI GUALLARCLUB ESPORTIU Z5ABM01:43:2610500:11:5019801:00:0723.9501:11:5721600:31:2900:02:2700:00:00
205 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF01:43:3420200:15:0019500:59:3024.2001:14:3019500:29:0400:02:3700:00:00
206 5771MARC RIBO AVILACLUB TRI5UABM01:43:5623300:17:4320901:03:1222.7801:20:555800:23:0100:03:0100:00:00
207 2778BEGOÑA DE LA ROCHA MURTGCBINNABF01:44:3921600:16:0819300:59:1824.2801:15:2619700:29:1300:03:0300:00:00
208 5679DAVID CARRION GARCIAC.A. LES TORTUGUESABM01:44:5221400:15:5517500:57:2925.0501:13:2421500:31:2800:03:1800:00:00
209 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLO ATLESV1F01:45:0918500:14:2920201:01:4323.3301:16:1219300:28:5700:02:4600:00:00
210 2157JOSE DAVID FERNANDEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5V1M01:45:2722600:16:5219901:00:4123.7301:17:3317900:27:5400:02:3900:00:00
211 8042ISIDRE LORENZO COSPCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:45:3814800:13:0821701:05:0522.1301:18:1317100:27:2500:03:2500:00:00
212 1410SARAH FURLAN AMARANTEC.E. VILA OLIMPICAABF01:46:1420000:14:5618900:59:0624.3701:14:0222200:32:1200:02:3400:00:00
213 4275ERNEST ROS CORTADACLUB TRIATLO PROSANV1M01:46:5423700:18:1019400:59:1824.2801:17:2820000:29:2600:03:5700:00:00
214 1036XAVIER BUSQUETS DUARTECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:47:1324500:22:3917800:57:5524.8601:20:3415500:26:3900:02:2500:00:00
215 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:47:4018800:14:3420401:02:0523.1901:16:3920900:31:0100:03:0500:00:00
216 1624VANESSA ARRIBAS VALENCIACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:47:4116200:13:3921601:04:4222.2601:18:2119900:29:2000:03:1600:00:00
217 2046DANIEL DOMÈNECH RODRIGUEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:48:0522200:16:3922101:06:3021.6501:23:0911100:24:5600:03:2600:00:00
218 3719ILDEFONS TERUEL SANCHEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV2M01:48:3422900:17:3021801:05:2822.0001:22:5812500:25:3600:03:0200:00:00
219 1314MARIO FERNÁNDEZ GONZÁLEZCLUB TRIATLO ATLESV1M01:48:4316800:13:5120101:01:4123.3501:15:3222900:33:1100:02:2300:00:00
220 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF01:49:1215300:13:1621401:04:1522.4101:17:3121700:31:4100:02:1900:00:00
221 4925JOAN GORDILLO GARCÍATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:49:4324100:18:4720601:02:1923.1101:21:0618900:28:3700:03:1500:00:00
222 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:50:3222700:16:5421201:03:4922.5601:20:4320200:29:4900:02:2300:00:00
223 1089DAVID RODRÍGUEZ BLANCOGAVA TRIATLOV1M01:50:4720900:15:4320801:03:1022.8001:18:5321800:31:5400:02:3600:00:00
224 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF01:50:5017200:13:5720701:02:3223.0301:16:2923100:34:2100:02:3300:00:00
225 6180ANNA ILLA GALERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDF01:51:0020300:15:0622001:05:4821.8801:20:5420600:30:0600:03:4000:00:00
226 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDF01:51:1517100:13:5622401:07:2021.3901:21:1620500:29:5900:03:0400:00:00
227 2614FRANCISCO BASCON PINTOCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:51:2720400:15:0721301:04:1022.4401:19:1722100:32:1000:03:0900:00:00
228 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:51:4623800:18:1221901:05:3421.9601:23:4618100:28:0000:02:5400:00:00
229 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:51:4921200:15:5121501:04:3822.2801:20:2921400:31:2000:03:2000:00:00
230 5501LUIS BAÑUELOS NAVARROCLUB ESPORTIU Z5V1M01:52:4524400:21:5719600:59:4224.1201:21:3921000:31:0600:02:1600:00:00
231 2092HUGO SANCHEZTG TRIATLO SITGESABM01:53:0718300:14:2222201:06:3721.6201:20:5921900:32:0800:02:3000:00:00
232 534VICTOR VALVERDE RIVASTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:53:0822500:16:4821101:03:4222.6101:20:3022500:32:3800:02:5200:00:00
233 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLO ATLESV1F01:53:1014500:13:0122301:07:0121.4901:20:0222800:33:0800:03:0100:00:00
234 4024SONIA MARTINEZ TIJERASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:53:4016100:13:3722901:09:2820.7301:23:0520800:30:3500:02:5200:00:00
235 4335JORDI ESCRIG I ESCODACLUB TRI5UV1M01:53:5113200:12:3722601:08:1121.1201:20:4822700:33:0300:03:1700:00:00
236 1109FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAV1M01:53:5824200:18:5020501:02:1623.1301:21:0622600:32:5200:03:1400:00:00
237 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:56:0622800:16:5922701:09:1120.8101:26:1020400:29:5600:02:5500:00:00
238 351CLARA MAS MONRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:57:3023100:17:3621001:03:2822.6901:21:0423500:36:2600:02:3200:00:00
239 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAABF02:00:0023200:17:4323001:10:0820.5301:27:5122000:32:0900:03:5300:00:00
240 758MERCÈ BADIA MORACLUB TRIATLO PROSANV1F02:01:0822400:16:4823101:10:2420.4501:27:1223000:33:5600:03:3100:00:00
241 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:02:0323600:17:5622801:09:1120.8101:27:0723200:34:5600:02:5000:00:00
242 2224JUAN FERNANDEZ ORTIZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M02:02:3624300:18:5823401:12:3119.8601:31:2921100:31:0700:03:2300:00:00
243 459DANNY LANGEC.A. LES TORTUGUESV1M02:02:4822100:16:3322501:08:0321.1601:24:3623700:38:1200:02:3900:00:00
244 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F02:04:2323900:18:2523501:13:2719.6101:31:5222400:32:3100:03:1600:00:00
245 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F02:05:3223400:17:5223201:10:3420.4101:28:2623600:37:0600:02:4500:00:00
246 1904DANIELA GOMIS PÉREZC.E. RAYOTEAMABF02:06:1121100:15:4923601:13:5919.4601:29:4823400:36:2300:03:3400:00:00
247 731MAITE DELGADO MARTÍNEZCLUB TRIATLO ATLESV1F02:07:3918600:14:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:1400:00:00
248 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:10:0024600:23:0923301:11:1620.2101:34:2523300:35:3500:02:4400:00:00


NF 341SANDRA GALCERAN MENDIZABAPRAT TRIATLO 1994JNF00:00:00000:17:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:3600:00:00
NF 3743JAVIER NICOLAS GARCIACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M00:00:00000:22:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:1900:00:00
NF 6029RADKA SVARCOVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF00:00:00000:17:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:0500:00:00
NF 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF00:00:00000:18:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4800:00:00
NF 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM00:00:00000:12:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0200:00:00
NF 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:00:00000:10:33000:47:0430.5900:57:37000:00:0000:01:2300:00:00
NF 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM00:00:00000:12:06000:52:2527.4701:04:31000:00:0000:01:5500:00:00
NF 2400JOSEP HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOV1M00:00:00000:15:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:0800:00:00
NF 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:00:00000:10:02000:56:5025.3401:06:52000:00:0000:01:4300:00:00
NF 4792RAUL PÉREZ MARTÍNEZTG TRIATLO SITGESABM00:00:00000:19:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:4100:00:00
NF 5064BERTA HIJOS GAGOC.E. VILA OLIMPICAABF00:00:00000:17:06001:10:1820.4801:27:24000:00:0000:03:3500:00:00
NF 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM00:00:00000:11:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5700:00:00
NF 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M00:00:00000:11:01000:49:1329.2601:00:14000:00:0000:02:3400:00:00




FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32