RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
112 99 99 0 0 1500 38 10 21 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:02:52400:23:02201:02:4036.3801:25:42200:37:1000:00:0000:00:00
2 705DAVID RIVERO PEREZINDEPENDENTABM02:06:361300:24:39401:04:5835.0901:29:37100:36:5900:00:0000:00:00
3 460IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM02:07:10200:21:511101:08:0133.5201:29:52300:37:1800:00:0000:00:00
4 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M02:07:18800:23:56501:05:0035.0801:28:56600:38:2200:00:0000:00:00
5 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM02:07:31100:21:26901:07:3433.7401:29:00900:38:3100:00:0000:00:00
6 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:07:53500:23:17101:01:5636.8101:25:133300:42:4000:00:0000:00:00
7 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M02:10:371100:24:351601:08:2833.3001:33:03400:37:3400:00:0000:00:00
8 388ELOY SERRANO RODRIGUEZFLOR DE TRIATLOABM02:10:44600:23:351701:09:0333.0201:32:38500:38:0600:00:0000:00:00
9 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM02:11:121600:25:18701:07:2733.8001:32:45800:38:2700:00:0000:00:00
10 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M02:11:371700:25:22801:07:3233.7601:32:541000:38:4300:00:0000:00:00
11 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M02:12:22300:22:581901:09:5532.6101:32:531100:39:2900:00:0000:00:00
12 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM02:12:571500:24:421401:08:1533.4101:32:571500:40:0000:00:0000:00:00
13 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM02:13:394200:28:09301:04:5635.1101:33:051800:40:3400:00:0000:00:00
14 2984SANTIAGO CANO MORATÓCLUB ESPORTIU Z5ABM02:15:251400:24:411201:08:0733.4701:32:483200:42:3700:00:0000:00:00
15 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM02:15:312500:26:28601:06:1334.4301:32:413400:42:5000:00:0000:00:00
16 8019JAUME AGUILERA LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM02:15:421800:25:251801:09:2732.8301:34:521900:40:5000:00:0000:00:00
17 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M02:16:342100:26:101301:08:0833.4601:34:182900:42:1600:00:0000:00:00
18 8015SERGI CINCA MORROSLLICENCIA DE DIAV1M02:16:502200:26:112501:11:0832.0501:37:191200:39:3100:00:0000:00:00
19 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:18:176200:29:392101:10:1532.4601:39:54700:38:2300:00:0000:00:00
20 1945DAVID DELGADO FERNANDEZINDEPENDENTABM02:18:413900:27:562401:10:5632.1401:38:521400:39:4900:00:0000:00:00
21 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M02:19:202000:25:333201:12:2731.4701:38:002000:41:2000:00:0000:00:00
22 8011ISAAC ARGELICH MARINLLICENCIA DE DIAABM02:19:283600:27:352001:10:0532.5301:37:402200:41:4800:00:0000:00:00
23 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M02:19:411200:24:381501:08:2133.3601:32:595300:46:4200:00:0000:00:00
24 4701QUIM LLADÓ RODRÍGUEZTGCBINNABM02:19:412700:27:051001:07:5333.5901:34:584100:44:4300:00:0000:00:00
25 1461BARTOLOME LOPERA RAMIREZC.N. SABADELLV1M02:20:075100:29:072601:11:1731.9901:40:241300:39:4300:00:0000:00:00
26 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:20:164100:28:002701:12:0431.6401:40:041600:40:1200:00:0000:00:00
27 4770CARLES SENDRA MANAUTCLUB ESPORTIU Z5V1M02:20:183300:27:232301:10:3132.3301:37:543100:42:2400:00:0000:00:00
28 513DANIEL CALVERAS CARDONACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:21:342600:26:513301:12:5231.2901:39:432500:41:5100:00:0000:00:00
29 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M02:21:534000:27:592801:12:0531.6301:40:042400:41:4900:00:0000:00:00
30 971ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM02:21:533500:27:333101:12:1831.5401:39:512700:42:0200:00:0000:00:00
31 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM02:23:326700:30:522201:10:2432.3901:41:162800:42:1600:00:0000:00:00
32 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM02:24:27700:23:563901:14:1130.7301:38:075000:46:2000:00:0000:00:00
33 2510JAVI BARRERA TOROINDEPENDENTV1M02:24:495000:29:042901:12:1231.5801:41:163600:43:3300:00:0000:00:00
34 2787RAÚL GARCÍA MORALINDEPENDENTABM02:25:074300:28:184101:14:4930.4701:43:072600:42:0000:00:0000:00:00
35 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:25:302900:27:093001:12:1231.5801:39:214700:46:0900:00:0000:00:00
36 8013RAFA NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M02:26:317400:31:483401:12:5531.2701:44:432300:41:4800:00:0000:00:00
37 2265MARC COSTA FORTUNYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:27:234800:29:004601:16:3629.7701:45:362100:41:4700:00:0000:00:00
38 8004FRANCESC SANCHIS EROLESLLICENCIA DE DIAABM02:27:453000:27:114901:16:5529.6401:44:063700:43:3900:00:0000:00:00
39 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM02:28:27900:24:054501:16:3629.7701:40:415900:47:4600:00:0000:00:00
40 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:28:322300:26:143801:13:5630.8401:40:106700:48:2200:00:0000:00:00
41 1663JAUME MORROS MARTINEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:28:542800:27:083501:13:2431.0601:40:326600:48:2200:00:0000:00:00
42 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M02:28:571000:24:205101:17:3529.3901:41:555600:47:0200:00:0000:00:00
43 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV1M02:29:065900:29:314401:15:1830.2801:44:493900:44:1700:00:0000:00:00
44 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M02:29:296100:29:383601:13:3830.9601:43:164800:46:1300:00:0000:00:00
45 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:30:257800:32:214301:15:0330.3801:47:243500:43:0100:00:0000:00:00
46 8017ALBERT DOMENECH LOZANOLLICENCIA DE DIAV1M02:30:475700:29:255001:17:3329.4001:46:583800:43:4900:00:0000:00:00
47 8010DAVID ARJONA MASOTLLICENCIA DE DIAABM02:31:565500:29:124701:16:4329.7201:45:554600:46:0100:00:0000:00:00
48 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M02:32:102400:26:163701:13:5430.8501:40:108300:52:0000:00:0000:00:00
49 4397MANUEL RUIZ MOLINACLUB NATACIO MINORISAV1M02:32:294900:29:034801:16:4929.6801:45:525200:46:3700:00:0000:00:00
50 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:33:188600:33:324201:14:5130.4601:48:234200:44:5500:00:0000:00:00
51 2061ALEXANDRE ROMEO COMASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:33:283100:27:225301:18:0729.1901:45:296200:47:5900:00:0000:00:00
52 4577CARLES VILADEMUNT AGÜERACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:33:428500:33:294001:14:4130.5301:48:104400:45:3200:00:0000:00:00
53 8001LLUC MADUELLLLICENCIA DE DIAV1M02:34:234400:28:427801:25:2226.7101:54:041700:40:1900:00:0000:00:00
54 777ANTONIO M. ARCO TORRESC.E.E. SANT GERVASIV1M02:34:298000:32:365801:19:3528.6501:52:113000:42:1800:00:0000:00:00
55 5466ALBERTO RAMÍREZ AMAT INDEPENDENTABM02:34:475800:29:276301:20:2028.3801:49:474300:45:0000:00:0000:00:00
56 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M02:34:535300:29:096701:21:1728.0501:50:264000:44:2700:00:0000:00:00
57 401ORIOL MACIA GARCIACEMEABM02:35:233200:27:235401:18:4828.9301:46:117300:49:1200:00:0000:00:00
58 2678FERRAN TORRAS ARDERIUVEC CYCLING & RUNABM02:36:063700:27:367001:21:3627.9401:49:125500:46:5400:00:0000:00:00
59 426FRANCISCO GARCIA LASHERASINDEPENDENTV2M02:36:116500:30:235601:19:2428.7201:49:475100:46:2400:00:0000:00:00
60 8005VICTOR PLANAS BASLLICENCIA DE DIAV1M02:36:556600:30:396001:19:5928.5101:50:384900:46:1700:00:0000:00:00
61 1056ANTONI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M02:38:117300:31:355901:19:5428.5401:51:295400:46:4200:00:0000:00:00
62 1396JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M02:38:298400:33:005701:19:3328.6601:52:334500:45:5600:00:0000:00:00
63 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:38:437200:31:315201:17:5729.2501:49:287500:49:1500:00:0000:00:00
64 7079GUILLEM VIDAL VILAROLLICENCIA DE DIAABM02:39:355600:29:235501:19:0128.8501:48:248000:51:1100:00:0000:00:00
65 394MARC VILAR CARDELLACHFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:39:356800:30:546601:21:0428.1301:51:585800:47:3700:00:0000:00:00
66 4085NOELIA GONZALEZ PEREZCLUB TRIATLO SABADELLABF02:39:371900:25:267701:25:1926.7201:50:457000:48:5200:00:0000:00:00
67 3650JOSÉ MIGUEL TERNERO MORILCERRR IGUALADAV1M02:39:407500:31:526401:20:4428.2401:52:365700:47:0400:00:0000:00:00
68 7076GERARD ARGERICH SOLANELLELLICENCIA DE DIAABM02:40:027000:31:156501:20:5928.1501:52:146100:47:4800:00:0000:00:00
69 4637ISAAC FONTELLES CODERCHGOO SPORT CLUBABM02:41:534600:28:546201:20:1928.3901:49:138600:52:4000:00:0000:00:00
70 7072RUBEN HENESTROSALLICENCIA DE DIAV1M02:41:585200:29:096801:21:2128.0301:50:308100:51:2800:00:0000:00:00
71 2996ALBERT AUSAS CORTADAA.E. EKKE V1M02:42:496400:30:217501:24:2127.0301:54:426400:48:0700:00:0000:00:00
72 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM02:43:108200:32:427101:21:4827.8701:54:306800:48:4000:00:0000:00:00
73 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:43:324700:28:567901:25:4726.5801:54:436900:48:4900:00:0000:00:00
74 5494MIGUEL VIQUE GARROTEINDEPENDENTABM02:43:333400:27:276101:20:1228.4301:47:399200:55:5400:00:0000:00:00
75 7071XAVIER CLEMENT I SERRALLICENCIA DE DIAABM02:43:535400:29:117401:24:0227.1301:53:137900:50:4000:00:0000:00:00
76 7077MANEL BALET VILASECALLICENCIA DE DIAV3M02:46:288300:32:436901:21:2528.0001:54:088400:52:2000:00:0000:00:00
77 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZGOO SPORT CLUBABF02:46:326900:31:147301:23:4727.2101:55:018200:51:3100:00:0000:00:00
78 8002ARNAU SABATÉLLICENCIA DE DIAABM02:47:144500:28:478001:25:5226.5501:54:398500:52:3500:00:0000:00:00
79 395ALEIX ROJAS CALVERACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:48:188100:32:418501:27:2026.1102:00:016500:48:1700:00:0000:00:00
80 1073JAUME SOLÀ MORENOC.E. RAYOTEAMABM02:48:447100:31:238801:28:2325.8001:59:467200:48:5800:00:0000:00:00
81 8018JUAN VICENTE MIÑANALLICENCIA DE DIAV1M02:51:329000:34:448401:26:4226.3002:01:267700:50:0600:00:0000:00:00
82 1225DANIEL LOPEZ VICTORICLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:52:449400:36:378301:26:3026.3602:03:077600:49:3700:00:0000:00:00
83 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIAGOO SPORT CLUBV1F02:53:386000:29:389201:31:0725.0202:00:458700:52:5300:00:0000:00:00
84 8008MÀRIUS SABATÉLLICENCIA DE DIAABM02:55:229200:35:198201:26:1126.4602:01:308800:53:5200:00:0000:00:00
85 3568MAITE MARZO GÓMEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F02:55:509100:35:049001:30:1425.2702:05:187800:50:3200:00:0000:00:00
86 8007ALEJANDRO NODA VILALLICENCIA DE DIAABM02:57:168700:33:509301:34:1224.2002:08:027400:49:1400:00:0000:00:00
87 8006JORDI CONDAL CONGOSTLLICENCIA DE DIAV1M02:58:519600:38:108101:26:0426.4902:04:149000:54:3700:00:0000:00:00
88 379MANUEL GARCIA ORTEGOINDEPENDENTV3M02:59:266300:30:127601:24:5026.8801:55:029701:04:2400:00:0000:00:00
89 8012PERE FERRER JUNCOSALLICENCIA DE DIAV1M02:59:377900:32:219601:38:2223.1802:10:437100:48:5400:00:0000:00:00
90 8021TOMAS RODRÍGUEZ SELLESLLICENCIA DE DIAV1M03:01:449800:45:037201:22:3127.6302:07:348900:54:1000:00:0000:00:00
91 8020SUSANNA CABRATOSA FUERISLLICENCIA DE DIAV1F03:01:549300:36:259501:37:4123.3402:14:066000:47:4800:00:0000:00:00
92 7073MING XU LLICENCIA DE DIAABM03:02:309900:46:268601:28:0225.9002:14:286300:48:0200:00:0000:00:00
93 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M03:03:023800:27:459401:36:3823.5902:04:239300:58:3900:00:0000:00:00
94 7074SERGEY MOSINLLICENCIA DE DIAV1M03:09:219700:42:138701:28:0225.9002:10:159400:59:0600:00:0000:00:00
95 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM03:09:407600:32:039101:30:4425.1302:02:479801:06:5300:00:0000:00:00
96 8016ALÍCIA BOFARULL I CASTROLLICENCIA DE DIAV1F03:09:508900:34:009801:40:4722.6202:14:479100:55:0300:00:0000:00:00
97 7075SVETLANA DROZDOVSKAYALLICENCIA DE DIAV2F03:11:369500:38:088901:29:5225.3702:08:009501:03:3600:00:0000:00:00
98 8009AGUSTÍN ALDAZÁBAL GILLLICENCIA DE DIAABM03:14:437700:32:159701:38:2523.1702:10:409601:04:0300:00:0000:00:00
99 7078PERE CAMPS OTEGUILLICENCIA DE DIAV1M03:27:368800:33:579901:46:2721.4202:20:249901:07:1200:00:0000:00:00






NP 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M
NP 5740ELOI PALA RAMOSFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM
NP 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M
NP 5972ORIOL SANCHEZ ROVIRAINDEPENDENTABM
NP 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F
NP 7080DANIEL DEL PUERTOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 1922FRAN ARJONA MEJIASINDEPENDENTABM
NP 2720XAVI MATAS CARRERASC.N. SABADELLV1M
NP 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M
NP 1139ALBERT VALLS CALVOINDEPENDENTV1M
NP 8003JOSEP MARIA CERCÓS MUSLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8014XAVIER CAPELLAS ARENASLLICENCIA DE DIAABM
NP 8022ERIC CALVERAS BARATLLICENCIA DE DIAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32