RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
228 232 230 2 0 1500 40 10 25 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAFLOR DE TRIATLOSUB23M01:53:11400:16:301501:03:3637.7401:20:06200:33:0500:00:4200:00:43
2 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:54:00800:17:57401:02:5438.1601:20:51300:33:0900:00:4200:00:43
3 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M01:54:27900:17:57501:02:5738.1301:20:54500:33:3300:00:4000:00:44
4 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM01:54:371000:17:58701:03:0138.0901:20:59600:33:3800:00:4400:00:50
5 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:55:46200:16:283401:04:2537.2601:20:531300:34:5300:00:3900:00:46
6 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M01:55:491700:18:13301:02:5138.1901:21:041100:34:4500:00:3500:00:53
7 1617ALBERT REIG FLORENSACLUB TRIATLO PROSANV1M01:56:01100:16:264101:05:0036.9201:21:261000:34:3500:00:5300:01:11
8 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALICLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:57:042000:18:391401:03:1937.9001:21:581500:35:0600:00:4400:00:51
9 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:57:06600:17:561001:03:0738.0201:21:032300:36:0300:00:4400:00:50
10 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:57:143200:19:362301:03:5037.6001:23:26800:33:4800:00:5500:00:55
11 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:57:34500:17:54901:03:0538.0401:20:593000:36:3500:00:4700:00:48
12 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:57:402700:19:252501:03:5437.5601:23:19900:34:2100:01:0300:00:51
13 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:57:521400:18:042201:03:4737.6301:21:512200:36:0100:00:5300:00:46
14 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM01:58:021200:18:013301:04:1537.3501:22:162100:35:4600:00:4400:00:55
15 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:58:163100:19:341901:03:4637.6401:23:201400:34:5600:01:0300:00:51
16 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:58:304500:20:041601:03:3737.7301:23:411200:34:4900:01:1300:01:12
17 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:58:373500:19:392001:03:4737.6301:23:261700:35:1100:00:5400:00:55
18 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M01:58:412400:19:113001:04:0437.4601:23:152000:35:2600:00:5700:00:52
19 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:59:152200:19:00601:02:5938.1101:21:594300:37:1600:00:4600:00:55
20 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:59:232600:19:162701:03:5937.5101:23:152400:36:0800:00:4500:00:48
21 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:59:492900:19:321801:03:4537.6501:23:172800:36:3200:00:3800:00:51
22 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉCLUB TRIATLO PROSANV1M01:59:504400:20:001201:03:1537.9401:23:153100:36:3500:01:0800:00:48
23 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTJNM02:00:101100:18:002801:04:0037.5001:22:005600:38:1000:00:5500:00:47
24 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM02:00:124600:20:071301:03:1837.9101:23:253300:36:4700:01:0500:01:02
25 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM02:00:167200:21:254301:05:0436.8901:26:29700:33:4700:01:0800:01:07
26 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM02:00:454800:20:101101:03:1337.9601:23:234400:37:2200:00:5400:00:51
27 3492CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. PICORNELLABM02:00:454300:19:542401:03:5037.6001:23:443700:37:0100:01:0500:01:04
28 780CRISTIAN GUILLAMOT CAELLEC.E.T. DISTANCEABM02:01:14700:17:57801:03:0538.0401:21:029000:40:1200:00:4900:00:51
29 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM02:01:205200:20:29101:02:4438.2601:23:135400:38:0700:01:0200:00:45
30 8012IGNACIO ORTIZ MARTINEZMARLINS TRIATLON MADRIDABM02:01:228900:22:122901:04:0437.4601:26:161600:35:0600:01:0100:00:53
31 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM02:01:355400:20:30201:02:4838.2201:23:185900:38:1700:01:0000:00:48
32 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM02:01:404200:19:512601:03:5537.5501:23:465200:37:5400:01:0200:01:07
33 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM02:01:425000:20:285101:05:5536.4101:26:231800:35:1900:01:1800:01:01
34 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM02:01:52300:16:286501:07:2135.6301:23:495300:38:0300:00:5000:01:09
35 1474DAVID MONTAÑEZ LLADOSCLUB TRIATLO PROSANABM02:01:541600:18:114701:05:3036.6401:23:415800:38:1300:01:4200:01:00
36 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLOSUB23M02:02:283000:19:331701:03:4137.6901:23:147200:39:1400:01:0100:00:49
37 177ELOI MORAGUES PAÑELLAC.N. CATALUNYAABM02:02:325600:20:394001:05:0036.9201:25:393400:36:5300:00:4200:00:46
38 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM02:02:446200:20:564501:05:0636.8701:26:023200:36:4200:00:5900:00:45
39 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M02:02:513700:19:392101:03:4737.6301:23:267900:39:2500:00:4600:00:51
40 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M02:02:584100:19:475501:06:0836.2901:25:553800:37:0300:01:1000:00:59
41 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M02:03:167600:21:433501:04:2637.2501:26:094100:37:0700:01:0000:00:49
42 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM02:03:331300:18:043101:04:1037.4001:22:1410800:41:1900:01:0200:01:06
43 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM02:03:357500:21:413701:04:3237.1901:26:134500:37:2200:01:0700:00:52
44 2493SERGI VALLS GIMENEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:04:038300:22:013601:04:2937.2201:26:304800:37:3300:01:2600:01:01
45 170ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM02:04:136800:21:214401:05:0636.8701:26:275100:37:4600:01:1300:01:07
46 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM02:04:508700:22:093201:04:1337.3701:26:226200:38:2800:00:5300:00:52
47 853MANOLO GONZALEZ CUEVASCLUB NATACIO RUBIV1M02:05:087000:21:244201:05:0136.9101:26:256600:38:4300:00:5500:00:57
48 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM02:05:102100:18:556201:06:5635.8601:25:517300:39:1900:01:0700:00:54
49 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM02:05:187400:21:353801:04:4637.0601:26:216900:38:5700:01:4700:00:55
50 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM02:05:365100:20:295001:05:5336.4301:26:227100:39:1400:00:5400:00:55
51 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM02:05:383300:19:376101:06:3936.0101:26:167500:39:2200:00:4100:00:51
52 1250CRISTIAN ARROYO CESPEDESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:05:447900:21:506001:06:3836.0201:28:284200:37:1600:01:2000:01:04
53 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:05:493900:19:408001:09:4434.4201:29:242600:36:2500:00:5400:00:53
54 8010JORGE REY PLANA226ARAGÓNABM02:06:046900:21:223901:04:5536.9701:26:178400:39:4700:01:3600:00:55
55 1138SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M02:06:406100:20:504901:05:4936.4601:26:398800:40:0100:01:2500:01:06
56 5895ALEJANDRO GARCIA GIMENEZCLUB NATACIO BARCELONAABM02:06:506700:21:186401:07:0435.7901:28:226100:38:2800:01:0100:00:57
57 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM02:06:591500:18:074801:05:4536.5001:23:5213800:43:0700:01:0400:01:15
58 695TITO PUEYO FARREROC.A. RIBAGORÇANAABM02:07:085800:20:435201:05:5836.3801:26:419300:40:2700:01:0500:01:10
59 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADAABM02:07:109000:22:135401:06:0836.2901:28:216800:38:4900:01:1700:00:54
60 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M02:07:128500:22:087101:08:3335.0101:30:412700:36:3100:01:4400:00:52
61 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTSUB23M02:07:273800:19:408801:10:0734.2301:29:475000:37:4000:00:5400:00:56
62 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M02:08:059400:22:205601:06:1136.2601:28:318100:39:3400:01:1000:00:52
63 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:08:2010400:22:537001:08:3035.0401:31:233600:36:5700:01:5500:01:36
64 926DANI BLANCHART LÓPEZTRICBMJNM02:08:289300:22:197201:08:3435.0001:30:534900:37:3500:01:1900:01:02
65 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:08:312800:19:257301:08:5834.8001:28:238900:40:0800:01:1700:00:59
66 248MARC RIUS CHARLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:08:435300:20:305801:06:1636.2201:26:4611700:41:5700:01:3400:01:19
67 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM02:08:514900:20:126801:08:1535.1601:28:279200:40:2400:01:2500:00:50
68 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M02:08:5610900:23:166601:07:2835.5701:30:445700:38:1200:00:4900:01:00
69 613FRANCESC PUJADES LLOMBARTCLUB TRIATLO PROSANABM02:09:047800:21:495901:06:2936.1001:28:189800:40:4600:01:2600:01:00
70 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLOABM02:09:0911400:23:336301:06:5935.8301:30:326400:38:3700:01:1800:00:56
71 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF02:09:291900:18:369801:11:0033.8001:29:368600:39:5300:00:5300:01:01
72 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M02:09:414700:20:086901:08:1635.1601:28:2410600:41:1700:00:5400:01:01
73 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:09:4412800:24:208501:10:0134.2801:34:211900:35:2300:01:2000:01:22
74 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF02:09:581800:18:339501:10:5033.8801:29:239600:40:3500:00:5600:00:53
75 1512JOAN MERCADE CUADRATCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M02:10:209700:22:3010401:11:2833.5801:33:582500:36:2200:01:5200:01:05
76 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:11:142300:19:067501:09:2134.6101:28:2713100:42:4700:01:0600:00:56
77 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M02:11:209900:22:4010201:11:1633.6801:33:564600:37:2400:01:1200:00:57
78 1228JOAN CARLES BLANCH CABAUTG TRIATLO SITGESABM02:11:2112600:24:188401:09:5934.2901:34:173900:37:0400:01:2800:01:17
79 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM02:11:238400:22:0711001:11:4633.4401:33:534700:37:3000:00:5200:01:08
80 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM02:11:299600:22:215701:06:1436.2401:28:3513500:42:5400:01:0500:00:59
81 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M02:11:316400:20:594601:05:2036.7301:26:1915800:45:1200:00:5400:00:55
82 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:12:1514900:25:289001:10:1334.1801:35:412900:36:3400:02:2900:01:10
83 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM02:12:225500:20:368601:10:0534.2401:30:4111600:41:4100:00:5900:00:57
84 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:12:3315600:25:587701:09:4034.4501:35:383500:36:5500:01:4500:01:01
85 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM02:12:349500:22:2010501:11:2833.5801:33:486700:38:4600:01:0200:00:49
86 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:12:4113300:24:327601:09:3834.4701:34:106300:38:3100:01:4800:01:03
87 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM02:12:4615300:25:448301:09:5534.3301:35:394000:37:0700:01:4200:01:04
88 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F02:12:547300:21:2712101:13:0832.8201:34:356000:38:1900:01:1100:01:11
89 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZCLUB NATACIO SITGESABM02:13:247700:21:479701:10:5733.8301:32:449700:40:4000:01:0400:01:03
90 1270MARC MONTALBAN ESPAÑOLC.E. VILA OLIMPICAABM02:13:316300:20:5811201:12:0433.3001:33:029400:40:2900:01:3500:01:16
91 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM02:13:3310100:22:4510801:11:4133.4801:34:267000:39:0700:01:3300:01:22
92 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M02:13:4010600:22:599601:10:5633.8301:33:558300:39:4500:01:2800:00:58
93 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:13:4213500:24:367901:09:4334.4301:34:197600:39:2300:01:1800:01:13
94 2115RAMON SALVAT VIDALCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:13:4312300:24:138701:10:0634.2401:34:197700:39:2400:02:0100:01:16
95 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM02:13:578200:21:599301:10:4033.9601:32:3910700:41:1800:01:1100:01:08
96 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM02:14:038100:21:587801:09:4134.4401:31:3912500:42:2400:01:2300:01:51
97 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:14:1918300:27:226701:08:1535.1601:35:376500:38:4200:01:4300:00:59
98 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M02:14:516000:20:498201:09:5534.3301:30:4414800:44:0700:00:5000:01:01
99 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F02:15:035900:20:4811101:12:0433.3001:32:5212100:42:1100:00:4900:01:01
100 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M02:15:098800:22:115301:06:0336.3401:28:1417200:46:5500:00:4900:00:48
101 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM02:15:1214200:24:537401:09:0634.7301:33:5910300:41:1300:00:5800:01:04
102 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:15:1910700:23:0710301:11:1833.6601:34:2510000:40:5400:01:2300:01:18
103 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M02:15:276500:21:0611901:13:0632.8301:34:1210500:41:1500:01:2000:01:07
104 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNABM02:15:328000:21:539901:11:0033.8001:32:5312700:42:3900:01:3200:01:07
105 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM02:15:4011800:23:4311301:12:0633.2901:35:498500:39:5100:01:3000:01:13
106 461ANGEL VIDAL BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M02:16:2813900:24:4612501:13:3432.6201:38:205500:38:0800:02:2000:01:05
107 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:17:3313100:24:258901:10:1034.2001:34:3513700:42:5800:00:4800:01:29
108 3001ALBERT GILART FONTANALSCLUB TRIATLO PROSANABM02:17:3611500:23:369201:10:3633.9901:34:1214100:43:2400:02:1100:01:11
109 552JUAN CARLOS GARCIA GALINDINDEPENDENTV1M02:17:4113200:24:3012701:13:4632.5401:38:167800:39:2500:02:3400:01:33
110 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M02:17:4119300:27:489101:10:3234.0301:38:207400:39:2100:01:5400:01:15
111 2526JORDI LOBATO TORREÑOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:17:4210000:22:4312601:13:3832.5901:36:2110900:41:2100:01:3700:01:25
112 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M02:18:0018500:27:269401:10:4133.9501:38:078700:39:5300:01:5700:01:05
113 463ALEJANDRO ASENSIO FLORESC.A. RIBAGORÇANAV1M02:18:159100:22:1310601:11:3133.5601:33:4415000:44:3100:01:2700:01:00
114 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M02:18:4415500:25:578101:09:5234.3501:35:4913600:42:5500:02:1200:01:05
115 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM02:18:562500:19:1313801:15:1031.9301:34:2315200:44:3300:00:5900:01:12
116 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M02:19:035700:20:3912401:13:3032.6501:34:0915500:44:5400:02:1000:01:06
117 8002JOSE R BERTOLIN EDOLLICENCIA DE DIAV2M02:19:2016100:26:1411501:12:3433.0701:38:489500:40:3200:01:4700:01:39
118 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM02:19:2412400:24:1714001:15:3631.7501:39:538000:39:3100:01:5500:01:23
119 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F02:19:284000:19:4116301:18:3630.5301:38:1710200:41:1100:00:4700:00:53
120 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV2M02:19:3016000:26:1110901:11:4333.4701:37:5411400:41:3600:01:1900:01:04
121 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M02:19:346600:21:1313901:15:3031.7901:36:4313400:42:5100:02:2500:01:56
122 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLO ATLESABM02:19:5114600:25:1412201:13:1032.8001:38:2411200:41:2700:01:4800:01:18
123 1328VICTOR BERMUDEZ MELLADOCLUB TRIATLO ATLESABM02:19:5314800:25:2611701:12:5832.8901:38:2411300:41:2900:02:2100:01:21
124 2658JOSE RAMON MOTA MORENOCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M02:20:0718900:27:3517001:19:1030.3201:46:45400:33:2200:02:3400:01:27
125 519JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM02:20:263400:19:3813401:14:4832.0901:34:2616300:46:0000:01:3700:01:39
126 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF02:20:3111600:23:3913301:14:3532.1801:38:1412400:42:1700:01:1200:00:51
127 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF02:21:01000:00:00000:00:000.0001:38:4612300:42:1500:00:0000:01:11
128 1144MARTI GRACIA LLAURADOPRAT TRIATLO 1994ABM02:21:5314000:24:4913601:15:0531.9601:39:5411800:41:5900:01:0800:01:15
129 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:21:5417200:26:5110701:11:3933.5001:38:3014000:43:2400:01:5700:01:24
130 5890ANIOL BASSOLS SANSCLUB NATACIO OLOTABM02:21:569200:22:1512801:13:4932.5101:36:0416200:45:5200:01:1000:01:08
131 7004MARC CARRERAS SALINASLLICENCIA DE DIAABM02:22:0215400:25:5111401:12:1133.2501:38:0214700:44:0000:02:1500:01:41
132 4549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIABM02:22:0914100:24:5214401:16:0231.5701:40:5410400:41:1500:01:4500:01:19
133 4416JOSEP MARIA CANAL TORCLUB TRIATLO BLANESV1M02:22:2313000:24:2513101:14:1632.3201:38:4114500:43:4200:01:4400:01:31
134 3826ANTONI JANDULA NOGUERAVEC CYCLING & RUNABM02:22:278600:22:0912901:14:0032.4301:36:0916600:46:1800:01:4200:01:18
135 4277JOSE MARIA PUIG BELL-LLOCCLUB TRIATLO PROSANV2M02:22:5818200:27:2210101:11:0533.7601:38:2715100:44:3100:02:0600:01:17
136 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:23:0412100:24:0913201:14:2632.2401:38:3514900:44:2900:01:1800:01:12
137 932JONATAN NIETO JIMÉNEZ C.E. PICORNELLABM02:23:1518700:27:2813501:15:0131.9901:42:299900:40:4600:01:5600:01:08
138 1816NATALIA BADIA BUSQUETSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:23:3710500:22:5415601:17:5330.8201:40:4713300:42:5000:01:0300:01:11
139 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM02:23:5413600:24:4114801:16:3031.3701:41:1113000:42:4300:01:1800:01:34
140 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM02:24:2312500:24:1713001:14:1532.3201:38:3216100:45:5100:02:2500:01:27
141 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M02:24:5710800:23:1612001:13:0832.8201:36:2419000:48:3300:02:2800:01:30
142 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:25:0018600:27:2610001:11:0333.7801:38:2917000:46:3100:01:3700:01:25
143 1858ANNA POBLET CASANOVASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F02:25:009800:22:3415001:16:3631.3301:39:1016000:45:5000:02:1500:01:39
144 2585ALBERT PONS NEIRACLUB TRIATLO BLANESV1M02:25:0212900:24:2113701:15:0531.9601:39:2615900:45:3600:01:1500:00:55
145 2932SONIA TOMEGROS REGALADOCLUB TRIATLO SABADELLABF02:25:0610200:22:4814301:15:5331.6301:38:4116700:46:2500:01:0700:01:08
146 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:25:1812700:24:1816801:18:5930.3901:43:1711900:42:0100:02:0300:01:24
147 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:25:1814400:24:5516201:18:2230.6301:43:1712000:42:0100:02:2600:01:23
148 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:25:1917100:26:4915301:17:0531.1401:43:5411100:41:2500:01:4900:01:34
149 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M02:25:4420600:29:2414901:16:3531.3401:45:598200:39:4500:02:1200:01:17
150 8007DAVID RIBE MASDEULLICENCIA DE DIAV1M02:25:5511200:23:2412301:13:1232.7901:36:3619500:49:1900:02:3500:01:47
151 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF02:26:5112200:24:1218501:21:3529.4201:45:4710100:41:0400:01:1100:01:02
152 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M02:27:2318400:27:2514701:16:2831.3901:43:5314300:43:3000:01:3300:01:31
153 4037MIRIAM OLIVARES POUSC.E. PICORNELLABF02:28:0211300:23:3015401:17:2331.0101:40:5317700:47:0900:01:2400:01:18
154 7010MARIONA CASANOVAS FIGUERALLICENCIA DE DIAABF02:28:0422400:33:2221801:33:4125.6202:07:03100:21:0100:02:0500:01:41
155 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:28:123600:19:3919001:23:4428.6601:43:2315400:44:4900:00:5600:01:03
156 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF02:28:5610300:22:4917901:21:0529.6001:43:5415700:45:0200:01:3600:01:35
157 5663FRANCESC CUADRAT CRUZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:29:0220400:29:0115501:17:2830.9801:46:2912600:42:3300:01:5400:01:10
158 8005CARLOS CARDERO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:29:1213400:24:3518701:21:5629.2901:46:3112900:42:4100:02:0400:01:11
159 8008RAMÓN ULLDEMOLINS SANTILLICENCIA DE DIAV1M02:29:3815100:25:3516901:19:0430.3501:44:3915600:44:5900:01:3900:05:49
160 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM02:29:4715000:25:3515901:18:0330.7501:43:3816500:46:0900:01:0600:01:14
161 824XAVIER FONTSERE ROVIRAC.A. LES TORTUGUESABM02:29:5821400:30:3215101:16:3731.3201:47:0913200:42:4900:02:5300:01:27
162 4452DANIEL ZALBA ESTRADATG TRIATLO SITGESABM02:30:2517700:27:1111601:12:4932.9601:40:0020100:50:2500:02:0100:01:06
163 5679DAVID CARRION GARCIAC.A. LES TORTUGUESABM02:30:3419200:27:4214601:16:2131.4301:44:0316900:46:3100:03:0400:01:28
164 2463LLORENÇ ARNAU GUITARTC.E. PICORNELLV1M02:30:3521900:31:2814201:15:5031.6501:47:1813900:43:1700:02:1700:01:21
165 4338RUBÉN BENISA OTALORACLUB NATACIO RUBIABM02:30:4521200:30:0415201:17:0131.1601:47:0514400:43:4000:02:2100:01:07
166 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM02:30:4813700:24:4416601:18:5030.4401:43:3417800:47:1400:02:0000:01:01
167 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M02:31:0120500:29:1316101:18:1830.6501:47:3114200:43:3000:03:0700:01:33
168 609BERNAT TURMO GRUASASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV2M02:31:3820100:28:3118401:21:3129.4401:50:0211500:41:3600:04:0500:04:01
169 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:31:4811700:23:3918601:21:4229.3801:45:2116800:46:2700:01:4500:01:22
170 4008MIRIAM COMAS SERRATTGCBINNABF02:32:0616300:26:1915801:17:5730.7901:44:1618500:47:5000:01:4300:01:04
171 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM02:32:2518000:27:1811801:13:0232.8601:40:2020700:52:0500:02:1800:01:28
172 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. PICORNELLV1M02:32:3721000:29:5417501:20:3129.8101:50:2512200:42:1200:03:0400:01:33
173 5038ADELAIDA CABO PAVIAC.A. LES TORTUGUESV1F02:32:4919600:28:1014501:16:1131.5001:44:2118900:48:2800:02:0100:01:33
174 1889TABITA CABALLERO GONZALVECLUB GASSS TRIATLO CERDANABF02:33:0618100:27:2019201:24:2528.4301:51:4511000:41:2100:02:5800:01:10
175 1208ROQUE LOZANO CASTROC.E. VILA OLIMPICAABM02:33:1916400:26:2117201:20:0329.9801:46:2417100:46:5500:02:2400:01:32
176 4274ANTONIO ROCA PEREDOC.E. KATOA BARCELONAABM02:33:5019400:27:5516401:18:3930.5101:46:3417900:47:1600:02:1800:01:12
177 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M02:33:5519500:27:5616701:18:5130.4401:46:4717500:47:0800:02:2500:01:31
178 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF02:34:1716600:26:2815701:17:5530.8001:44:2320000:49:5400:01:4900:01:14
179 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:34:1816200:26:1520201:27:4527.3501:54:009100:40:1800:04:1400:02:52
180 8003MARC CARBONELL GARCIALLICENCIA DE DIAABM02:34:3321800:31:2217101:19:1330.3001:50:3514600:43:5800:01:5900:01:42
181 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M02:35:1319700:28:1416001:18:1730.6601:46:3119300:48:4200:01:3200:01:21
182 4958MANUEL GUTIERREZ DE CELISCLUB TRIATLO BLANESV2M02:35:2115200:25:4418301:21:2729.4701:47:1118700:48:1000:01:2700:01:11
183 7011ELECTRA GARCIA MARGALEFLLICENCIA DE DIAABF02:35:5217900:27:1617801:21:0129.6201:48:1718200:47:3500:01:2700:01:20
184 5059ROSER PLADEVALL IZARDC.N. SABADELLABF02:35:5511000:23:1618101:21:1429.5401:44:3020500:51:2500:01:4400:01:18
185 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F02:36:0718800:27:3517601:20:5129.6801:48:2618300:47:4100:02:1500:01:23
186 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF02:37:3715800:26:0319301:24:3128.4001:50:3417400:47:0300:01:4200:01:17
187 1622ORIOL SOLÀ GRANCHAC.A. LES TORTUGUESV1M02:37:5216500:26:2417401:20:1929.8801:46:4320400:51:0900:01:5500:01:29
188 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF02:37:5917300:26:5318001:21:1329.5501:48:0619900:49:5300:01:3600:01:36
189 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM02:38:0417000:26:4419101:24:0228.5601:50:4618000:47:1800:02:4800:01:25
190 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F02:38:3615700:25:5919901:25:3528.0401:51:3417300:47:0200:01:3600:01:02
191 1225DANIEL LOPEZ VICTORICLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:38:3719900:28:2418801:22:4529.0001:51:0918100:47:2800:04:0500:01:47
192 1900MARTA CERDA LAFONTC.N. CATALUNYAABF02:38:3714500:25:1219401:24:4828.3001:50:0019100:48:3700:01:3600:01:27
193 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M02:39:2519000:27:4016501:18:4230.5001:46:2221300:53:0300:01:4800:01:14
194 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M02:39:5316700:26:3517301:20:1529.9101:46:5021200:53:0300:02:1500:01:38
195 2092HUGO SANCHEZTG TRIATLO SITGESABM02:40:0114700:25:1819801:25:1628.1501:50:3419600:49:2700:01:3700:02:06
196 3855JORGE ARAGON DUEÑASTRIATLO L´HOSPITALETABM02:41:4617600:27:0720401:28:3327.1001:55:4016400:46:0600:04:1300:01:57
197 3661RAUL GARCIA GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:42:0220000:28:2614101:15:3831.7301:44:0422300:57:5800:01:5700:01:22
198 7003VICTOR MANUEL RUIZ RUIZLLICENCIA DE DIAABM02:42:2013800:24:4520801:29:1926.8701:54:0418800:48:1600:02:1400:01:27
199 5031TERESA PASCUAL GODALLC.A. LES TORTUGUESABF02:42:3416800:26:3720601:28:4927.0201:55:2617600:47:0800:01:5900:01:21
200 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNF02:43:127100:21:2421001:30:4626.4401:52:1020200:51:0200:01:3200:01:30
201 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF02:44:0019800:28:1718901:23:2628.7701:51:4320900:52:1700:01:0900:01:07
202 751MARTA MUÑOZ RUIZTG TRIATLO SITGESV1F02:44:0017500:27:0019701:25:1228.1701:52:1220600:51:4800:01:4200:01:34
203 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLO ATLESV1F02:44:2216900:26:4420301:28:0427.2501:54:4819700:49:3400:01:3100:01:26
204 7008JOSEP RIBESLLICENCIA DE DIAABM02:44:3521500:30:5419601:24:5928.2401:55:5319200:48:4200:02:4000:02:07
205 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M02:45:1915900:26:0718201:21:1629.5301:47:2322200:57:5600:01:1200:01:29
206 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:46:0417800:27:1417701:20:5829.6401:48:1222100:57:5200:02:1600:01:08
207 6166LAURA GONZALEZ ARANDAC.E. VILA OLIMPICAABF02:46:4020200:28:3320001:27:0527.5601:55:3820300:51:0200:02:4200:01:30
208 3082JOSEP Mª BRUFAU PUIGCLUB TRIATLO PROSANV2M02:48:3020300:28:4521101:30:4826.4301:59:3319400:48:5700:02:5500:02:29
209 2141FERMIN ISABEL FERNANDEZTG TRIATLO SITGESABM02:48:4021100:29:5821201:30:5826.3802:00:5618400:47:4400:03:4000:01:38
210 7001KAT ROBBLLICENCIA DE DIAV1F02:49:0519100:27:4221401:31:4826.1401:59:3019800:49:3500:02:5800:01:25
211 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLO ATLESV1F02:49:1911100:23:1820701:29:0626.9401:52:2422000:56:5500:02:2100:01:38
212 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF02:50:3822700:34:5521301:31:0226.3602:05:5715300:44:4100:03:1200:01:33
213 1223IGNASI CERDÀ EMBUENACLUB TRIATLO ATLESABM02:52:1921300:30:1420501:28:4127.0601:58:5521500:53:2400:02:3100:02:29
214 7007DAVID SUÁREZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M02:52:3721600:30:5720901:29:3426.8002:00:3120800:52:0600:03:0400:04:16
215 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M02:53:0122900:37:3920101:27:3227.4202:05:1118600:47:5000:03:0000:01:21
216 7006VICTOR GIMENEZ BARBOSALLICENCIA DE DIAABM02:54:2717400:26:5419501:24:5128.2901:51:4522901:02:4200:03:0200:02:16
217 669MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM02:55:2720900:29:4822801:43:0023.3002:12:4812800:42:3900:06:3100:02:01
218 7009IRENE CAMARON MARQUESC.D.E. PEGASO H3O TRIATLÓABF02:58:1111900:23:5822001:35:5425.0301:59:5222500:58:1900:02:1100:01:21
219 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAABF02:58:2522000:31:4621501:33:2625.6902:05:1221400:53:1300:03:0800:02:07
220 7002HÈCTOR BRIONES CORTABITARLLICENCIA DE DIAABM02:59:2822300:33:0821901:34:0225.5202:07:1021000:52:1800:05:1600:01:46
221 5108MARIA ESPINOSA DEL ALBACLUB NATACIO BARCELONAJNF02:59:4212000:23:5922701:41:0923.7302:05:0821700:54:3400:01:4700:01:33
222 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F02:59:4422600:33:2621601:33:2725.6802:06:5321100:52:5100:02:2600:01:30
223 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F03:05:1422500:33:2521701:33:4025.6202:07:0522400:58:0900:02:0000:01:36
224 6261ARANTXA CLAVELL FONTCLUB TRIATLO ATLESABF03:05:1520800:29:4522501:39:3324.1102:09:1821900:55:5700:02:4100:01:55
225 1835ANA MARÍA OTERO PIÑEIROABSOLUT SPORTABF03:05:1520700:29:4422601:39:3424.1002:09:1821800:55:5700:02:4100:01:54
226 5180ESTHER LARROSA MONTEMAYORTG TRIATLO SITGESABF03:07:5221700:31:0022101:36:4024.8302:07:4022701:00:1200:04:0000:02:11
227 758MERCÈ BADIA MORACLUB TRIATLO PROSANV1F03:09:3922100:31:5122201:37:4124.5702:09:3222601:00:0700:03:0000:02:14
228 7005ALEX BESCOS CABEZASLLICENCIA DE DIAV1M03:10:5214300:24:5522401:39:1424.1902:04:0923001:06:4300:03:0700:01:39
229 6212MONTSE COSTA MATEUTG TRIATLO SITGESV1F03:15:4322800:36:0122301:38:2524.3902:14:2622801:01:1700:02:5900:01:52
230 1281ESTEFANIA DOMÍNGUEZ RÚIZCLUB NATACIO BARCELONAABF03:18:3522200:32:1322901:52:0021.4302:24:1321600:54:2200:03:0900:01:23


NF 4767CARLOS MALDONADO ESTEBANTG TRIATLO SITGESV1M00:00:00000:25:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2310ALEX SAURA BENAZETMARLINS TRIATLON MADRIDABM00:00:00000:19:21001:03:5137.5901:23:12000:00:0000:00:5900:00:47




NP 3775MARC CASADEVALL GAYACLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM
NP 6013LÍDIA PÉREZ RAMOSC.A. LES TORTUGUESABF
NP 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F
NP 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F
NP 8001JORDI SURANELL ARAGONCILLLLICENCIA DE DIAABM
NP 8004CARLOS ROJAS MACIASLLICENCIA DE DIAABM
NP 8006JAUME MORA MARSELLESLLICENCIA DE DIAABM
NP 8009ADRIAN RODRIGUEZ NAVEIRAZERCLO ENERGIA HELIOSABM
NP 8011EDUARDO RIBERA CHALERC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM
NP 4653JORGE RODRIGUEZ JIMENEZCLUB ATLETIC VAL D´ARANV1M
NP 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF
NP 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M
NP 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM
NP 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M
NP 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM
NP 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 988DAVID BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M
NP 1956ANTONIO NEBRERA JIMENEZTG TRIATLO SITGESABM
NP 2991ANTONI CAPELL BUENDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM
NP 685ROMEN MEDINA GONZALEZABSOLUT SPORTABM
NP 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 828MARC BAQUERO FÀBREGASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M
NP 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M
NP 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32