RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 189 179 10 0 750 20 5 22 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 160FRANCESC GODOY CONTRERASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:50:53200:09:26300:26:3545.1400:36:01100:14:5200:01:0200:00:31
2 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:52:13500:09:30200:26:3145.2500:36:01800:16:1200:01:0300:00:31
3 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM00:52:22400:09:29600:26:4144.9700:36:10700:16:1200:01:0400:00:38
4 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:53:11800:10:043900:27:3443.5300:37:38200:15:3300:01:0800:00:34
5 2490FERNANDO LÓPEZ DE SAGREDOPRAT TRIATLO 1994ABM00:53:24900:10:122500:27:2543.7700:37:37300:15:4700:01:0000:00:36
6 710ALEIX DOMENECH GUIXFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:53:45700:10:023700:27:3343.5600:37:35600:16:1000:01:0700:00:35
7 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:54:16300:09:287800:28:2442.2500:37:521100:16:2400:01:1200:00:45
8 2728SANTI PELLEJERO GACIACLUB VO2 TEAMV1M00:54:411100:10:235900:27:4543.2400:38:081400:16:3300:01:1200:00:43
9 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:54:43000:00:00000:00:000.0000:38:42400:16:0100:00:0000:00:36
10 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM00:54:442000:10:303400:27:3243.5800:38:022000:16:4200:01:1400:00:39
11 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTJNM00:54:532700:11:016100:27:5043.1100:38:51500:16:0200:01:2200:00:40
12 5884ROGER MIRABET BULLICHCLUB TRIATLO PROSANJNM00:55:071000:10:225000:27:4243.3200:38:043400:17:0300:01:1000:00:39
13 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:55:134200:11:172600:27:2543.7700:38:421300:16:3100:01:1000:00:36
14 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:55:141300:10:273200:27:3143.6100:37:584100:17:1600:01:1300:00:36
15 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M00:55:163700:11:153000:27:2843.6900:38:431500:16:3300:01:1300:00:37
16 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M00:55:212400:10:476500:27:5742.9300:38:441700:16:3700:01:1400:00:36
17 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLOSUB23M00:55:225800:11:381000:27:0644.2800:38:441800:16:3800:01:1800:00:39
18 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:55:251600:10:296200:27:5143.0900:38:203700:17:0500:01:1600:00:46
19 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. PICORNELLSUB23M00:55:273300:11:145500:27:4343.3000:38:571200:16:3000:01:2300:00:49
20 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:55:298800:12:19800:26:5244.6700:39:11900:16:1800:01:2200:00:36
21 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM00:55:335300:11:302100:27:2343.8200:38:531900:16:4000:01:1800:00:46
22 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO MINORISACDM00:55:344600:11:242400:27:2543.7700:38:492200:16:4500:01:1400:00:42
23 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM00:55:342600:10:595700:27:4443.2700:38:432500:16:5100:01:1300:00:37
24 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:55:435600:11:341800:27:2043.9000:38:542400:16:4900:01:2400:00:40
25 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM00:55:446000:11:401500:27:1044.1700:38:502800:16:5400:01:1400:00:37
26 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:55:493200:11:104600:27:3943.4000:38:493000:17:0000:01:2100:00:39
27 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:55:545400:11:311700:27:2043.9000:38:513500:17:0300:01:1100:00:38
28 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M00:55:571400:10:274500:27:3843.4300:38:057200:17:5200:01:1900:00:41
29 5726JONATHAN GALÁN CARRACEDOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:55:583800:11:164200:27:3643.4800:38:523800:17:0600:01:1600:00:43
30 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:06600:09:517500:28:2142.3300:38:127300:17:5400:01:2000:00:41
31 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:56:073000:11:085200:27:4343.3000:38:514300:17:1600:00:0000:00:44
32 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM00:56:123600:11:154900:27:4143.3500:38:564200:17:1600:01:2200:00:49
33 177ELOI MORAGUES PAÑELLAC.N. CATALUNYAABM00:56:138700:12:17400:26:3745.0800:38:544500:17:1900:01:0800:00:39
34 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:56:212300:10:456700:28:0142.8300:38:465700:17:3500:01:2000:00:38
35 331DAVID MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAV1M00:56:266900:11:572800:27:2643.7400:39:233300:17:0300:01:2100:00:38
36 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:56:302800:11:075800:27:4443.2700:38:515800:17:3900:01:1500:00:38
37 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:56:331900:10:306000:27:4843.1700:38:189300:18:1500:01:1300:00:45
38 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M00:56:357500:12:052000:27:2343.8200:39:283900:17:0700:01:2300:00:45
39 780CRISTIAN GUILLAMOT CAELLEC.E.T. DISTANCEABM00:56:381700:10:294300:27:3743.4500:38:0611200:18:3200:01:2700:00:42
40 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMSUB23M00:56:416400:11:451400:27:1044.1700:38:556600:17:4600:01:1700:00:42
41 1132EDGAR RUESCAS URBINAFLOR DE TRIATLOCDM00:56:425200:11:283500:27:3243.5800:39:006100:17:4200:01:3600:00:46
42 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTSUB23M00:56:446600:11:495300:27:4343.3000:39:324000:17:1200:01:2800:00:44
43 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:56:468200:12:131600:27:1244.1200:39:254600:17:2100:01:1800:00:46
44 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM00:56:539700:12:23700:26:5044.7200:39:136000:17:4000:01:1600:00:38
45 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM00:56:573100:11:096300:27:5343.0400:39:027400:17:5500:01:1600:00:45
46 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.E. SANT GERVASISUB23M00:57:034400:11:205400:27:4343.3000:39:037900:18:0000:01:2400:00:45
47 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M00:57:087700:12:081300:27:0844.2300:39:167100:17:5200:01:1200:00:41
48 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM00:57:094100:11:174100:27:3643.4800:38:539500:18:1600:01:2100:00:42
49 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:57:12000:00:00000:00:000.0000:39:048400:18:0800:00:0000:00:52
50 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M00:57:154700:11:252300:27:2443.8000:38:4910600:18:2600:01:2600:00:39
51 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:57:163500:11:155600:27:4443.2700:38:599700:18:1700:01:2000:00:43
52 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:57:226800:11:563300:27:3143.6100:39:277500:17:5500:01:2500:00:45
53 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM00:57:258500:12:161100:27:0644.2800:39:228100:18:0300:01:1600:00:00
54 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM00:57:294300:11:194700:27:4143.3500:39:0010700:18:2900:01:3100:00:50
55 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:57:318000:12:121900:27:2143.8800:39:337600:17:5800:01:1800:00:48
56 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M00:57:335900:11:395100:27:4243.3200:39:218800:18:1200:01:2100:01:09
57 1390JUAN GONZALEZ GARCIAFLOR DE TRIATLOCDM00:57:341200:10:278100:28:3741.9300:39:0410900:18:3000:01:2900:00:45
58 5928PAU CASAS SERRATSC.N. SABADELLCDM00:57:363400:11:147100:28:0842.6500:39:229200:18:1400:01:3300:00:43
59 1179ALBERT BONILLA SOLERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:57:464500:11:224400:27:3743.4500:38:5912000:18:4700:01:1600:00:43
60 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M00:58:018300:12:14500:26:3945.0300:38:5313500:19:0800:01:1100:00:42
61 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM00:58:066500:11:463800:27:3343.5600:39:1912100:18:4700:01:2800:00:38
62 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:58:149000:12:201200:27:0644.2800:39:2612400:18:4800:01:0900:00:46
63 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:58:2112200:12:537000:28:0642.7000:40:594700:17:2200:01:2100:00:37
64 1475RAFAEL FORCADELL FARELLCLUB NATACIO BARCELONACDM00:58:258900:12:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1900:00:00
65 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM00:58:3413300:13:018600:28:4241.8100:41:432600:16:5100:01:1800:00:42
66 1070JOAN GOMILA ANGLADAC.E. RAYOTEAMJNM00:58:369500:12:228700:28:4641.7100:41:085200:17:2800:01:3600:00:38
67 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M00:58:377600:12:073600:27:3243.5800:39:3912600:18:5800:01:2900:00:49
68 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM00:58:384000:11:1714500:29:5540.1100:41:125100:17:2600:01:2600:00:44
69 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM00:58:4916600:13:367200:28:1442.5000:41:502900:16:5900:01:2700:00:37
70 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:58:493900:11:177600:28:2142.3300:39:3813800:19:1100:01:4000:00:50
71 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:5213200:13:016600:28:0042.8600:41:016800:17:5100:01:1500:00:41
72 685ROMEN MEDINA GONZALEZABSOLUT SPORTABM00:58:552900:11:087300:28:1442.5000:39:2215800:19:3300:01:2800:00:58
73 1283EVA WUTTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:58:5610800:12:3512700:29:3940.4700:42:142100:16:4200:01:1700:00:50
74 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M00:59:047400:12:052200:27:2443.8000:39:2916100:19:3500:01:1800:00:47
75 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:59:1812300:12:539300:28:5241.5700:41:455500:17:3300:01:3600:00:41
76 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM00:59:206100:11:424800:27:4143.3500:39:2319000:19:5700:01:2800:00:42
77 4374JOSE MIGUEL TOME NUEZC.E. RAYOTEAMABM00:59:267100:11:592900:27:2743.7200:39:2619400:20:0000:01:2800:00:42
78 5634ALVARO ESPEJO GARRIDOTRI2WINV1M00:59:305100:11:286900:28:0342.7800:39:3119100:19:5900:01:4600:00:49
79 5959ARNAU NÁJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M00:59:326300:11:4512900:29:4140.4300:41:268200:18:0600:01:5600:00:48
80 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:59:3914300:13:098400:28:3941.8800:41:486900:17:5100:01:2600:00:47
81 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:59:449100:12:219700:28:5441.5200:41:1510800:18:2900:01:2200:00:58
82 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:4916100:13:328000:28:3142.0800:42:036500:17:4600:01:2400:00:43
83 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:59:528600:12:179800:28:5441.5200:41:1111700:18:4100:01:3800:00:46
84 1270MARC MONTALBAN ESPAÑOLC.E. VILA OLIMPICAABM00:59:5910400:12:268900:28:4741.6900:41:1311900:18:4600:01:3900:00:48
85 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:00:004900:11:266400:27:5742.9300:39:2323000:20:3700:01:3500:00:58
86 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:00:047300:12:0410800:29:0941.1700:41:1312500:18:5100:01:3100:00:45
87 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:00:0811000:12:3612000:29:3140.6500:42:078000:18:0100:01:2000:00:42
88 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M01:00:158400:12:152700:27:2643.7400:39:4122600:20:3400:01:1800:00:59
89 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 TEAMABM01:00:2413100:13:019600:28:5341.5500:41:5411000:18:3000:01:3600:00:48
90 441DAVID BAELL OLIVERAS FASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:00:4516200:13:347700:28:2342.2800:41:5712300:18:4800:01:2100:00:41
91 620MARC MARTIN CLOTATRICBMSUB23M01:00:4819300:13:5611200:29:2140.8900:43:175400:17:3100:01:3200:00:44
92 962KEVIN GÓMEZ MARTINEZ TRICBMABM01:00:488100:12:1310300:29:0141.3600:41:1415900:19:3400:01:3000:00:47
93 4917POL BADIA CASALSCLUB VO2 TEAMABM01:00:557800:12:0811500:29:2740.7500:41:3514500:19:2000:01:3400:01:06
94 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM01:01:172100:10:3425200:32:1737.1700:42:5110400:18:2600:01:2500:00:44
95 1228JOAN CARLES BLANCH CABAUTG TRIATLO SITGESABM01:01:1818500:13:4713200:29:4440.3600:43:316700:17:4700:01:5100:00:44
96 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:2310700:12:3211700:29:2940.7000:42:0114600:19:2200:01:4500:00:56
97 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:3415000:13:1315400:30:0539.8900:43:189400:18:1600:02:0200:00:00
98 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:01:3913800:13:069200:28:5141.5900:41:5717400:19:4200:01:3800:00:50
99 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M01:01:4610300:12:2512500:29:3740.5200:42:0217600:19:4400:01:5600:00:49
100 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:0826300:15:0712300:29:3540.5600:44:425000:17:2600:01:4100:00:43
101 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:02:1011200:12:3711100:29:2040.9100:41:5720900:20:1300:01:4700:00:54
102 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:02:2711700:12:4611600:29:2840.7200:42:1420800:20:1300:01:5200:00:49
103 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M01:02:3215600:13:2415500:30:0539.8900:43:2912900:19:0300:01:4200:00:57
104 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:02:5113000:13:0022200:31:3737.9500:44:379100:18:1400:01:2000:00:39
105 2896ALBERT ISERN SABADIINDEPENDENTV1M01:02:5214700:13:1217800:30:2839.3900:43:4013900:19:1200:02:0200:00:59
106 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:02:5729000:15:4410200:29:0141.3600:44:458600:18:1200:01:2900:00:48
107 5776JOAN FRANCESC CAMPOS VAZQC.N. CATALUNYAV1M01:03:0322200:14:2816100:30:1339.7100:44:4110000:18:2200:01:3000:00:46
108 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:03:1015200:13:1716300:30:1439.6900:43:3116900:19:3900:01:3800:00:46
109 2963NIL MARTINEZ CASTELLSCLUB TRIATLO PREMIAJNM01:03:2413700:13:0520700:31:0138.6900:44:0614300:19:1800:01:4900:01:01
110 1730ERNEST SERRED MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:03:5919800:14:0313400:29:4640.3100:43:4920500:20:1000:01:3100:00:47
111 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:04:0217700:13:4316800:30:2039.5600:44:0319200:19:5900:02:0200:01:05
112 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:04:1022900:14:3917200:30:2339.5000:45:0213400:19:0800:01:5800:00:56
113 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M01:04:1516800:13:3817100:30:2139.5400:43:5921100:20:1600:01:4700:01:09
114 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF01:04:172500:10:5832500:33:5335.4200:44:5114800:19:2600:01:2800:00:48
115 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMCDM01:04:2214600:13:0927400:32:3836.7700:45:4711400:18:3500:01:2900:00:44
116 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:04:229600:12:2325700:32:2237.0800:44:4516600:19:3700:01:2000:00:44
117 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:04:4819600:14:0019900:30:5338.8600:44:5318500:19:5500:01:4200:00:52
118 2003ALBERT MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:05:0423400:14:4216500:30:1739.6300:44:5920000:20:0500:01:3900:00:57
119 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF01:05:0616900:13:3829600:33:0436.2900:46:4210300:18:2400:01:5500:00:50
120 2857MARC SUSAN CHILABSOLUT SPORTSUB23M01:05:0824500:14:4914300:29:5440.1300:44:4321700:20:2500:01:3600:00:44
121 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:05:1227400:15:1615300:30:0339.9300:45:1918300:19:5300:01:5100:00:40
122 320ALEX MEROÑO SALVATIERRAABSOLUT SPORTV1M01:05:1625500:15:0314100:29:5040.2200:44:5321400:20:2300:01:4200:00:55
123 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:05:3725600:15:0321900:31:3438.0100:46:3712700:19:0000:01:2900:00:45
124 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:05:399900:12:2326400:32:2537.0200:44:4824900:20:5100:01:2200:00:40
125 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:05:4418800:13:5024900:32:1637.1900:46:0616800:19:3800:01:2900:00:41
126 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOSUB23F01:06:1222400:14:2924700:32:1137.2900:46:4015600:19:3200:02:0000:00:47
127 1999PABLO RODRIGUEZ PASCUALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:06:3120500:14:0821600:31:2838.1400:45:3625100:20:5500:02:1100:01:14
128 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:06:4610500:12:2726000:32:2337.0600:44:5030900:21:5600:01:3500:00:48
129 2258ÓSCAR SABATER ARMENGOLTRI2WINV1M01:06:4727600:15:2025600:32:2037.1100:47:4013200:19:0700:02:3900:00:55
130 6238PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLJNF01:06:589300:12:2127100:32:3236.8900:44:5331500:22:0500:01:3400:00:48
131 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOW3TRIBCNABF01:07:0124600:14:4923000:31:4937.7200:46:3821500:20:2300:01:3900:00:47
132 557DAVID GARCIA CRUZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:07:0321300:14:1623600:32:0037.5000:46:1624200:20:4700:02:3500:01:33
133 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:07:2121900:14:2430800:33:2635.8900:47:5015500:19:3100:01:2900:00:43
134 1894SARA CARMONA HERNANDOC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABF01:07:3511500:12:4131800:33:3835.6800:46:1927600:21:1600:01:4300:00:49
135 737JUAN CARLOS ANGULO VALDEAC.E. TRIATHLONBCNV1M01:07:5332500:16:0622500:31:4237.8500:47:4820100:20:0500:01:3000:00:57
136 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:07:5439100:16:5620200:30:5538.8100:47:5119600:20:0300:01:4500:01:05
137 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:08:0116700:13:3730100:33:1336.1300:46:5027000:21:1100:02:0300:00:55
138 649ANNA MORALES VILAMAJOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:08:0617100:13:3930200:33:1336.1300:46:5227400:21:1400:01:5600:00:55
139 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 TEAMV1M01:08:0731400:15:5623700:32:0237.4600:47:5820300:20:0900:02:3100:01:07
140 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:08:0922100:14:2829800:33:0936.2000:47:3722400:20:3200:01:2700:00:53
141 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:08:1628400:15:3126900:32:3136.9000:48:0221000:20:1400:01:5300:00:47
142 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:08:3915700:13:2731200:33:3035.8200:46:5729500:21:4200:01:3600:00:59
143 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:08:4623900:14:4629000:32:5336.4900:47:3926500:21:0700:02:0000:00:00
144 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:09:0017400:13:4118100:30:3239.3000:44:1345000:24:4700:01:4800:01:13
145 4637ISAAC FONTELLES CODERCHGOO SPORT CLUBABM01:09:1027200:15:1418200:30:3439.2600:45:4838600:23:2200:02:0100:01:09
146 2569RUBEN MONMANY PULIDOCLUB VO2 TEAMABM01:09:1329700:15:4926300:32:2537.0200:48:1425600:20:5900:02:2000:01:21
147 5923RUBEN GARCIA ROLDANCLUB VO2 TEAMABM01:09:1336900:16:4122000:31:3637.9700:48:1725400:20:5600:02:4000:00:50
148 4037MIRIAM OLIVARES POUSC.E. PICORNELLABF01:09:2124100:14:4729300:32:5636.4400:47:4329200:21:3800:01:5800:00:55
149 17JESSICA BRILLAS FERNANDEZC.N. MATAROSUB23F01:09:4812800:12:5730700:33:2435.9300:46:2139400:23:2700:01:3500:00:50
150 790MARCOS PÉREZ REDONDOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:09:5626800:15:1229500:33:0036.3600:48:1229700:21:4400:03:1300:01:26
151 1682SERGIO GARCIA GILABSOLUT SPORTABM01:10:0636700:16:3927700:32:3936.7500:49:1824400:20:4800:02:0500:00:59
152 2427JORDI GONZALEZ BAROTRI2WINV1M01:10:0625100:15:0030000:33:1136.1600:48:1130800:21:5500:02:2900:01:21
153 1014AARON VENEGAS LARAC.N. SABADELLCDM01:10:0928900:15:4426200:32:2437.0400:48:0831400:22:0100:02:0700:01:17
154 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M01:10:1425800:15:0528400:32:4636.6200:47:5133100:22:2300:02:0100:00:57
155 3333ELOI ARGILAGA VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:10:3918200:13:4622600:31:4237.8500:45:2846400:25:1100:02:4800:01:24
156 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:10:4735300:16:3223300:31:5337.6400:48:2533000:22:2200:02:0000:01:05
157 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:11:0312400:12:5437000:35:0834.1600:48:0236000:23:0100:01:5000:00:53
158 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:11:289400:12:2249000:39:2830.4100:51:5016700:19:3800:01:4400:01:22
159 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:11:4221200:14:1632100:33:4535.5600:48:0140700:23:4100:02:2800:01:11
160 6187MARINA LLADÓ PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF01:12:5113500:13:0236300:34:5934.3000:48:0145100:24:5000:01:4600:00:53
161 6119MARIA LLUELLES SANCHEZMARLINS TRIATLON MADRIDSUB23F01:12:5729600:15:4827300:32:3536.8300:48:2344200:24:3400:01:5500:01:12
162 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M01:12:5728800:15:4424800:32:1437.2300:47:5845900:24:5900:01:5400:01:10
163 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF01:13:1223200:14:4037200:35:1134.1100:49:5138400:23:2100:02:1300:01:03
164 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZGOO SPORT CLUBABF01:13:1438800:16:5532400:33:4935.4900:50:4434000:22:3000:02:0000:01:17
165 1866ANTONIA CANO ALARCÓNC.E. RAYOTEAMV1F01:13:3435200:16:3139700:35:4333.6000:52:1427900:21:2000:02:1100:01:15
166 1957FERNANDO GOMEZ RODRIGUEZTG TRIATLO SITGESABM01:13:5644300:18:1331500:33:3335.7700:51:4632400:22:1000:02:2100:01:00
167 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIAGOO SPORT CLUBV1F01:15:1730900:15:5538800:35:3433.7400:51:2941200:23:4800:02:5700:02:01
168 4747ROBERT MOZOS AGUILERAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:16:0328100:15:2343300:37:0232.4000:52:2540400:23:3800:02:1100:01:19
169 2787RAÚL GARCÍA MORALINDEPENDENTABM01:16:5820800:14:1252000:43:0427.8600:57:1617500:19:4200:01:4800:01:19
170 555TONI ROMERO BRUGUERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:17:4538700:16:5438700:35:3333.7600:52:2746800:25:1800:03:0100:01:31
171 375JOSEP NAVARRO GARCIACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M01:18:3149100:19:4441600:36:2332.9800:56:0733200:22:2400:02:4400:01:28
172 669MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM01:18:4346100:18:4949100:39:3230.3500:58:2121300:20:2200:04:3000:01:40
173 6296MONTSE CORONA SANTMARTITRIATLO JOVENT 79V1F01:21:2150400:20:3042300:36:2932.8900:56:5943400:24:2200:03:3000:01:26
174 1847JULIA ORTIZ PALETC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:21:2443300:18:0147900:38:4231.0100:56:4344600:24:4100:02:5200:01:48
175 6150MIRIAM PASCUAL FERNANDEZABSOLUT SPORTABF01:22:1849000:19:4342900:36:4532.6500:56:2848300:25:5000:02:3000:01:25
176 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:22:2146600:18:5448100:38:4830.9300:57:4244400:24:3900:03:1500:01:58
177 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:29:4952400:23:1948300:38:5530.8401:02:1451100:27:3500:02:5200:01:15
178 1289JUAN SALVADOR VILLAR LARACLUB TRITRAININGV2M01:31:3752300:21:5950100:40:2729.6701:02:2652300:29:1100:02:5200:01:19
179 6257LIS BRUSA ACUÑAC.E. PICORNELLV1F01:34:4449200:19:5452300:43:5627.3101:03:5052800:30:5400:02:1700:01:46


NF 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:00:00000:10:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1900:00:00
NF 1751MARC CATALA CAMARACLUB VO2 TEAMABM00:00:00000:15:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:5700:00:00
NF 1863BARBARA RUBIO FORCADAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:00:00000:12:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4800:00:00
NF 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM00:00:00000:12:58000:29:0541.2600:42:03000:00:0000:01:2500:00:55
NF 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLOABM00:00:00000:10:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1900:00:00
NF 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNF00:00:00000:13:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3600:00:00
NF 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:00:00000:10:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3100:00:00
NF 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF00:00:00000:12:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5700:00:00
NF 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM00:00:00000:12:51000:36:2332.9800:49:14000:00:0000:01:2400:01:02
NF 5241IVAN CLAVIJOS ESTEBANC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M00:00:00000:19:05000:35:0434.2200:54:09000:00:0000:02:3600:01:26




NP 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF
NP 639ALBERT FERNANDEZ CANOFLOR DE TRIATLOABM
NP 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M
NP 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM
NP 2074ALBERT ESPEJO CAÑELLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M
NP 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 4076GEMMA BADIA PRATCLUB VO2 TEAMABF
NP 5376DANIEL GIL GARCIATRI+9 EL MASNOUABM
NP 5479JOSEP M. DABADFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM
NP 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF
NP 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F
NP 6223GARAZI KORTA AIZPURUAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32