RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
117 104 98 6 0 1900 90 21 15 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASGRUP ESPORTIU ESTEVEABM03:53:40300:28:32102:11:1541.1402:39:47601:13:5300:01:1200:00:48
2 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM03:59:14700:30:38202:17:5139.1702:48:29201:10:4500:02:0300:00:44
3 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79V1M04:00:08500:30:11302:18:1939.0402:48:30301:11:3800:01:2200:00:57
4 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉCLUB TRIATLO PROSANV1M04:00:49200:28:14602:21:5738.0402:50:11101:10:3800:01:1500:00:30
5 1474DAVID MONTAÑEZ LLADOSCLUB TRIATLO PROSANABM04:07:05100:28:05402:20:1938.4802:48:241401:18:4100:02:3100:00:59
6 4834GUILLEM FERNANDEZ VILALTADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:08:09400:29:31502:20:4038.3902:50:111301:17:5800:01:3400:00:47
7 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:09:58800:30:591102:24:2937.3702:55:28701:14:3000:01:4600:00:53
8 1152RAMON FARGUES GIMENOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M04:11:372400:32:56702:22:5937.7702:55:551001:15:4200:01:5200:01:01
9 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:12:302500:32:561002:23:5537.5202:56:51901:15:3900:01:5900:01:10
10 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M04:12:441500:31:52802:23:4637.5602:55:381201:17:0600:02:0300:00:41
11 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM04:15:381900:32:331702:30:4935.8103:03:22401:12:1600:02:3700:00:57
12 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDENTABM04:18:06600:30:242002:31:2535.6603:01:491101:16:1700:02:0200:00:36
13 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M04:21:331100:31:211902:31:0835.7303:02:291601:19:0400:02:4300:00:55
14 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M04:21:515400:36:011202:25:0337.2303:01:042101:20:4700:02:2800:00:47
15 1298EDUARD PALAU BORREGUEROCLUB TRIATLO PROSANABM04:23:273300:34:281302:28:1636.4203:02:442001:20:4300:01:5600:00:33
16 8008JORDI GIL PAULSLLICENCIA DE DIAABM04:25:124400:35:272702:34:1535.0103:09:42801:15:3000:02:5000:00:53
17 1533LLUIS ALBERT VILAGINES I C.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M04:25:421200:31:361402:28:2436.3903:00:004201:25:4200:02:2300:00:52
18 671JORDI PUIGFEL PALACINC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM04:26:384700:35:382302:32:1535.4703:07:531501:18:4500:02:2600:00:55
19 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM04:27:21900:31:11902:23:5437.5302:55:056301:32:1600:01:5000:01:08
20 8007ALBERTO JOSE GONZALEZ BARC.D.CICLISTA VIBIKEABM04:29:472900:33:143202:35:3134.7203:08:452301:21:0200:01:3700:01:14
21 2523RUBEN NAVARRO GARCIAPRAT TRIATLO 1994V1M04:30:091000:31:142902:34:2734.9603:05:413601:24:2800:02:2800:01:38
22 3736ROBERTO MARTÍN MORACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM04:30:251400:31:513802:37:3334.2703:09:242201:21:0100:02:2600:00:55
23 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M04:30:342700:33:021602:30:2435.9003:03:264701:27:0800:02:1200:00:53
24 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF04:30:422100:32:512502:33:4735.1103:06:383401:24:0400:01:4600:00:31
25 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M04:30:452000:32:392802:34:1934.9903:06:583201:23:4700:02:2800:00:56
26 1229JUAN JOSÉ BARROSO RACEROCLUB TRIATLO PROSANABM04:32:095800:36:451502:29:1836.1703:06:034301:26:0600:02:4200:00:50
27 1665JOSE MANUEL PÉREZ BESTUÉCLUB TRIATLO PROSANABM04:35:006000:36:533902:37:4534.2303:14:381901:20:2200:02:3500:01:05
28 3001ALBERT GILART FONTANALSCLUB TRIATLO PROSANABM04:35:063000:33:442102:31:5635.5403:05:405101:29:2600:02:0800:00:51
29 8003RAMON ULLDEMOLINS SANTISLLICENCIA DE DIAV1M04:35:244100:35:233002:34:5734.8503:10:203901:25:0400:02:1000:01:03
30 4277JOSE MARIA PUIG BELL-LLOCCLUB TRIATLO PROSANV2M04:35:346900:38:522202:31:5735.5403:10:493801:24:4500:02:5000:01:07
31 7102FERNANDO ROMIA JOVÉTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAABM04:35:413700:35:113702:37:1234.3503:12:233001:23:1800:03:0300:01:57
32 617XAVIER MARTINEZ VILASPASAA.E. EKKE ABM04:35:565000:35:472402:32:3935.3803:08:264801:27:3000:02:2500:00:44
33 3889OSCAR GOMEZ FERNANDEZTRIATLO JOVENT 79ABM04:36:052300:32:544302:38:4434.0203:11:383501:24:2700:02:0500:01:03
34 918ERNEST BAIGET VIDALCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M04:36:151600:31:534102:38:0334.1703:09:564401:26:1900:01:3100:01:07
35 3062BORJA LÓPEZ VILACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM04:36:452800:33:124502:40:4533.5903:13:572901:22:4800:01:5000:00:47
36 3158MARC GRATACOS MARTITRIATLO JOVENT 79V1M04:37:405200:35:535102:41:5933.3403:17:521801:19:4800:02:5000:02:28
37 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF04:39:224000:35:184802:41:4833.3703:17:062801:22:1600:02:0000:00:53
38 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM04:39:501700:32:131802:30:5735.7703:03:107601:36:4000:02:2700:00:49
39 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:40:223100:34:093402:35:5634.6303:10:055601:30:1700:02:1200:02:40
40 651JUAN VALSERA  ROBLESCLUB CICLISTA BANYOLESV1M04:41:124800:35:425902:45:5132.5603:21:331701:19:3900:03:0900:01:01
41 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M04:41:167400:40:026502:48:4332.0103:28:45501:12:3100:03:1400:01:07
42 1936JAUME CHIVA RODENASINDEPENDENTV1M04:41:563500:35:083102:35:0434.8203:10:126101:31:4400:02:2900:01:21
43 613FRANCESC PUJADES LLOMBARTCLUB TRIATLO PROSANABM04:42:211300:31:423602:36:5834.4003:08:406501:33:4100:02:0500:00:54
44 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM04:42:417000:39:142602:33:5835.0703:13:125201:29:2900:02:1100:00:43
45 7105JOSEP SEGUES SEGUESLLICENCIA DE DIAV1M04:42:449200:45:323302:35:3534.7103:21:072501:21:3700:05:5500:01:12
46 3361JORDI MARTI HORCAJADAINDEPENDENTV1M04:42:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 4487LLUIS XAVIER GARRETA CASACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M04:43:154200:35:245202:42:2833.2403:17:524001:25:2300:04:4800:02:13
48 4544JAUME MOLIST GASSOINDEPENDENTV2M04:43:237900:41:244002:37:5834.1803:19:223301:24:0100:05:2500:02:19
49 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F04:44:025600:36:096102:46:3232.4303:22:412401:21:2100:02:4300:01:08
50 8004XAVIER GONZÁLEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M04:44:402200:32:514702:41:2533.4503:14:165701:30:2400:01:5300:00:47
51 2020MANUEL ALCAZAR MATEOSTRIATLO JOVENT 79V1M04:44:424600:35:324402:40:4333.6003:16:154901:28:2700:03:4800:01:27
52 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM04:45:066400:38:155302:43:0633.1103:21:213101:23:4500:02:4900:01:05
53 3069SALVADOR GALLOFRÉ FIGUEROCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M04:45:153600:35:106402:48:1632.0903:23:262701:21:4900:04:1400:01:41
54 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M04:46:231800:32:244202:38:4034.0303:11:046901:35:1900:01:5700:00:54
55 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM04:46:373200:34:276202:46:4732.3803:21:144101:25:2300:03:0900:01:26
56 7103OSCAR DIEZ MAESTROC.D.CICLISTA VIBIKEV1M04:48:183800:35:163502:36:0634.5903:11:227701:36:5600:02:0500:01:08
57 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:51:085100:35:495502:43:4232.9903:19:316001:31:3700:03:3000:01:08
58 7107MANUEL HEREDIA VELALLICENCIA DE DIAV1M04:53:498200:41:464602:40:4833.5803:22:345901:31:1500:03:3800:02:21
59 5358JORDI PELEGRI CUENCACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M04:56:006300:38:157002:51:0731.5603:29:224601:26:3800:02:4100:00:57
60 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDENTV1M04:56:235700:36:436002:46:1132.4903:22:546401:33:2900:03:5800:01:40
61 4970JOSE MARIN SOSPEDRATRIATLO JOVENT 79V3M04:57:038600:43:245602:44:0332.9203:27:275401:29:3600:04:0200:02:53
62 609BERNAT TURMO GRUASASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV2M04:58:367800:40:547102:51:1431.5403:32:084501:26:2800:03:5900:03:09
63 440JOSE ANTONIO GOMEZ VIGARACLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M04:58:434300:35:266302:47:2232.2603:22:487301:35:5500:03:3500:01:09
64 5953MARIO PERALTA CALDERONCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M04:58:566200:38:135702:44:5432.7503:23:077201:35:4900:03:0200:00:54
65 2975IVAN RODENAS GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM04:59:087100:39:455402:43:1933.0603:23:047401:36:0400:02:1800:00:44
66 8002SERGI BUYOLO FREITASLLICENCIA DE DIAV1M04:59:118100:41:335002:41:5133.3603:23:247101:35:4700:03:1500:01:28
67 3082JOSEP Mª BRUFAU PUIGCLUB TRIATLO PROSANV2M05:01:175300:35:587702:54:3630.9303:30:345801:30:4300:03:3200:01:18
68 110SILVIA GUZMAN GARCIACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABF05:01:574900:35:467202:51:4031.4603:27:266701:34:3100:03:0700:01:38
69 4154DIEGO CUERDA BRIONGOSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM05:02:447300:40:007502:53:1531.1703:33:155301:29:2900:02:4900:01:58
70 1085RICARDO LUIS LAZARTE CONQPRAT TRIATLO 1994V2M05:03:108700:44:075802:45:2032.6603:29:276601:33:4300:02:5400:00:53
71 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLINDEPENDENTABM05:03:197500:40:078302:58:3930.2303:38:463701:24:3300:04:4400:01:23
72 720JOSEP LLANO TOURÍSCLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:03:549000:44:314902:41:4933.3703:26:208001:37:3400:03:5800:01:10
73 8001SERGI CASAN FORNLLICENCIA DE DIAABM05:04:109600:47:497802:54:4230.9103:42:312601:21:3900:03:1600:01:01
74 3888NACHO PARERA RUIZC.E. MASQUES ST ANDREUABM05:04:292600:33:006802:50:0931.7403:23:098501:41:2000:02:3000:01:14
75 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM05:06:306100:36:598402:59:2230.1103:36:215501:30:0900:03:5100:01:50
76 2996ALBERT AUSAS CORTADAA.E. EKKE V1M05:08:506600:38:287402:52:5331.2303:31:217901:37:2900:03:0600:01:31
77 2329PAU ARAGONES TRIADUCLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:09:058800:44:118002:55:4430.7303:39:555001:29:1000:03:5100:03:02
78 2886MOISES MEZCUA GOMEZA.E. EKKE ABM05:15:008900:44:296702:49:2931.8603:33:588401:41:0200:03:2300:01:46
79 4161ANGEL MANCEBO ALVAREZTRI2WINV2M05:15:047200:39:527602:53:4531.0803:33:378601:41:2700:02:3900:01:45
80 7104JORDI ALAMAN BUSQUETSLLICENCIA DE DIAABM05:15:219700:48:566602:49:1631.9003:38:127801:37:0900:02:0800:01:13
81 8009PERE SEGURA GARSABALLLLICENCIA DE DIAV1M05:17:339300:45:337302:52:4331.2703:38:168101:39:1700:03:0500:01:25
82 4275ERNEST ROS CORTADACLUB TRIATLO PROSANV1M05:19:516500:38:208202:57:5730.3503:36:178801:43:3400:05:1000:02:38
83 615SERGI MIRANDA BERTRANA.E. EKKE ABM05:19:513400:34:558803:01:2229.7703:36:178901:43:3400:03:5900:01:28
84 8005ALBERT ALONSO GIRÓLLICENCIA DE DIAABM05:20:197700:40:269103:03:3929.4003:44:057501:36:1400:03:5000:00:56
85 7101FRANCISCO JAVIER MARTIN MCLUB TRANSIZIONV1M05:20:223900:35:179203:05:3629.0903:40:538201:39:2900:04:5600:01:34
86 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZGOO SPORT CLUBABF05:20:536800:38:498903:02:3329.5803:41:228301:39:3100:02:4700:01:26
87 4550PAULO PORTILLO SEVAIOTRIATLO JOVENT 79ABM05:21:075500:36:039003:03:2629.4403:39:298701:41:3800:03:4200:02:17
88 2062PABLO SOLÍS RUIZINDEPENDENTABM05:25:317600:40:208502:59:2930.0903:39:499001:45:4200:03:0900:01:32
89 3692ERIK TORNER ALTIMIRAC.N. SABADELLABM05:26:588500:43:137902:55:2330.7903:38:369301:48:2200:03:3500:02:50
90 1586AMADEU CASSANYE SALAC.E. TREVOL LLEIDAABM05:29:284500:35:309303:06:1029.0103:41:409201:47:4800:03:5000:01:40
91 5541FREDERIC SIMÓ CASTELLÓCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M05:30:188300:42:048703:01:1529.7903:43:199101:46:5900:03:3600:01:54
92 621TIPHAINE ANDERBOUHRC.A. LES TORTUGUESV1F05:30:208400:42:359403:12:2028.0803:54:557001:35:2500:03:5100:01:17
93 2824XAVIER FERNANDEZ VAZQUEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M05:31:236700:38:318603:01:0129.8303:39:329501:51:5100:02:1000:01:12
94 2228LAURA ABELLA GUZMANCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABF05:32:318000:41:289703:19:1627.1004:00:446201:31:4700:04:4500:01:15
95 7109JOSEP RIBESLLICENCIA DE DIAABM05:33:469100:44:458102:55:5430.7003:40:399601:53:0700:03:2700:03:19
96 4637ISAAC FONTELLES CODERCHGOO SPORT CLUBABM05:38:015900:36:516902:50:4231.6303:27:339702:10:2800:02:3400:01:46
97 1950BEA RODRIGUEZ RODRIGUEZASS ESPORTIVA ROCKETSABF05:40:179500:47:279603:17:4927.3004:05:166801:35:0100:03:3200:02:30
98 2894PATRICIA JÁUREGUI PIÑEIROCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1F05:51:089400:46:559503:15:4827.5804:02:439401:48:2500:03:5600:01:29


NF 1672DIEGO ARMENTEROS MORENO CLUB TRIATLÓ LLEIDA V3M00:00:00000:39:31002:52:5331.2303:32:24000:00:0000:02:4800:01:40
NF 3682JOSE ANTONIO GARCIA TELLOTRIATLO JOVENT 79ABM00:00:00000:30:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2200:00:00
NF 3969JAUME TORRA MATEUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM00:00:00000:40:57002:27:1236.6803:08:09000:00:0000:02:3900:01:05
NF 4280ENRIQUE DEL RIO NIETOCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM00:00:00000:31:23002:58:5230.1903:30:15000:00:0000:03:0800:01:33
NF 4887XAVIER DIEZ BERTRANCLUB TRIATLO PALAFRUGELLV1M00:00:00000:34:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4400:00:00
NF 7108VICTOR GIMENEZ BARBOSALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:38:13002:53:3931.1003:31:52000:00:0000:03:2500:03:01




NP 724ALBERT ARENAS BONILLACLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M
NP 1184JOAN NAVARRO MATEUSCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M
NP 1201PERE PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANV1M
NP 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOABM
NP 1617ALBERT REIG FLORENSACLUB TRIATLO PROSANV1M
NP 1632DARIO XABIER PEREZ ENDERIC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M
NP 2299JESUS PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANV1M
NP 3725ANDOR CANOVAS ALCALDETRIATLO L´HOSPITALETABM
NP 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM
NP 5641XAVIER LÁZARO SOLERCLUB TRIATLO PROSANV1M
NP 7106SANDRA CASTELLANAS SANSLLICENCIA DE DIAABF
NP 7110XAVIER CORTIJO BAEZALLICENCIA DE DIAV1M
NP 8006JAMMA TURMO GRUASLLICENCIA DE DIAV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32