RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
350 484 466 14 4 750 20 5 20 15

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 160FRANCESC GODOY CONTRERASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:55:55200:08:31400:32:0137.4800:40:32100:15:2300:00:0000:00:00
2 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:56:26100:08:31700:32:0737.3600:40:38400:15:4800:00:0000:00:00
3 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:56:41500:08:48100:31:4737.7600:40:35700:16:0600:00:0000:00:00
4 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOCLUB NATACIO MINORISAABM00:56:45400:08:37600:32:0737.3600:40:44600:16:0100:00:0000:00:00
5 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:57:13300:08:36800:32:1037.3100:40:461200:16:2700:00:0000:00:00
6 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:57:15600:08:48300:31:5237.6600:40:401600:16:3500:00:0000:00:00
7 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:57:19800:08:56200:31:4937.7200:40:451500:16:3400:00:0000:00:00
8 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM00:58:043700:09:50900:32:3336.8700:42:23200:15:4100:00:0000:00:00
9 919ALEXIS DUPUYTRICBMSUB23M00:58:061100:09:052600:33:1836.0400:42:23300:15:4300:00:0000:00:00
10 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:361500:09:151800:33:0436.2900:42:191000:16:1700:00:0000:00:00
11 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAFLOR DE TRIATLOSUB23M00:58:51900:09:012900:33:2835.8600:42:291100:16:2200:00:0000:00:00
12 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:58:552200:09:241600:33:0036.3600:42:241400:16:3100:00:0000:00:00
13 8005NIL RIUDAVETS VICTORYFERRER HOTELS - M3TSUB23M00:59:051600:09:152300:33:1136.1600:42:261700:16:3900:00:0000:00:00
14 8003ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOSUB23M00:59:231900:09:172100:33:0836.2200:42:252100:16:5800:00:0000:00:00
15 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:294600:09:551000:32:3436.8500:42:292200:17:0000:00:0000:00:00
16 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:59:386800:10:211500:33:0036.3600:43:21900:16:1700:00:0000:00:00
17 178JOAN MONTGUILLOT HERNANDOC.E. PICORNELLABM00:59:424200:09:533500:33:4035.6400:43:33800:16:0900:00:0000:00:00
18 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBABM00:59:452000:09:191900:33:0536.2700:42:243200:17:2100:00:0000:00:00
19 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANJNM00:59:483500:09:471100:32:4036.7300:42:273300:17:2100:00:0000:00:00
20 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDM00:59:527300:10:251400:32:5736.4200:43:221300:16:3000:00:0000:00:00
21 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:00:022300:09:251700:33:0436.2900:42:294200:17:3300:00:0000:00:00
22 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:076700:10:203900:33:4835.5000:44:08500:15:5900:00:0000:00:00
23 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM01:00:102100:09:202400:33:1236.1400:42:324600:17:3800:00:0000:00:00
24 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:00:182900:09:344000:33:4935.4900:43:232000:16:5500:00:0000:00:00
25 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLOSUB23M01:00:206400:10:192000:33:0736.2400:43:261900:16:5400:00:0000:00:00
26 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM01:00:341700:09:153100:33:2935.8400:42:445300:17:5000:00:0000:00:00
27 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:00:453100:09:384200:33:5035.4700:43:282900:17:1700:00:0000:00:00
28 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:00:481400:09:154600:34:0935.1400:43:243700:17:2400:00:0000:00:00
29 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM01:00:493300:09:413700:33:4535.5600:43:263500:17:2300:00:0000:00:00
30 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:00:525800:10:14500:32:0437.4200:42:189000:18:3400:00:0000:00:00
31 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO MINORISACDM01:00:524800:09:573400:33:4035.6400:43:372700:17:1500:00:0000:00:00
32 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:01:013200:09:394300:34:0035.2900:43:393400:17:2200:00:0000:00:00
33 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. PICORNELLSUB23M01:01:095100:10:023200:33:3735.7000:43:394000:17:3000:00:0000:00:00
34 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M01:01:116300:10:172200:33:0836.2200:43:255200:17:4600:00:0000:00:00
35 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM01:01:135300:10:072700:33:2036.0000:43:275100:17:4600:00:0000:00:00
36 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLOABM01:01:163400:09:424100:33:5035.4700:43:325000:17:4400:00:0000:00:00
37 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ C.E. PICORNELLSUB23M01:01:271300:09:142800:33:2635.8900:42:4010700:18:4700:00:0000:00:00
38 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:01:297600:10:274900:34:1934.9700:44:461800:16:4300:00:0000:00:00
39 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:01:414100:09:523300:33:3935.6600:43:316700:18:1000:00:0000:00:00
40 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:01:477500:10:271300:32:5136.5300:43:188200:18:2900:00:0000:00:00
41 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:127400:10:255100:34:2334.9000:44:483600:17:2400:00:0000:00:00
42 639ALBERT FERNANDEZ CANOFLOR DE TRIATLOABM01:02:158100:10:295700:34:3734.6700:45:062500:17:0900:00:0000:00:00
43 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM01:02:269800:10:454500:34:0835.1600:44:534300:17:3300:00:0000:00:00
44 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:02:287100:10:236300:34:5734.3300:45:202400:17:0800:00:0000:00:00
45 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM01:02:3410300:10:524700:34:1235.0900:45:043900:17:3000:00:0000:00:00
46 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:02:4011600:11:053000:33:2835.8600:44:336400:18:0700:00:0000:00:00
47 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M01:02:4512500:11:113600:33:4235.6100:44:535600:17:5200:00:0000:00:00
48 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM01:02:489000:10:344400:34:0535.2100:44:396500:18:0900:00:0000:00:00
49 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMSUB23M01:02:507000:10:235500:34:3234.7500:44:555800:17:5500:00:0000:00:00
50 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM01:02:548800:10:335200:34:2634.8500:44:595700:17:5500:00:0000:00:00
51 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM01:02:553800:09:508100:35:4733.5400:45:373000:17:1800:00:0000:00:00
52 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:02:579300:10:364800:34:1834.9900:44:546100:18:0300:00:0000:00:00
53 177ELOI MORAGUES PAÑELLAC.N. CATALUNYAABM01:03:0411400:11:035300:34:2934.8000:45:324100:17:3200:00:0000:00:00
54 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:03:068600:10:313800:33:4735.5200:44:1810900:18:4800:00:0000:00:00
55 756VICTOR ESTEPA FONTANACLUB NATACIO SALLENTABM01:03:223900:09:519100:36:1133.1600:46:023100:17:2000:00:0000:00:00
56 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:03:3617600:11:581200:32:4236.7000:44:4011900:18:5600:00:0000:00:00
57 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAFERRER HOTELS - M3TV1M01:03:395400:10:106000:34:4834.4800:44:5810100:18:4100:00:0000:00:00
58 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:03:4113300:11:165000:34:2034.9500:45:366200:18:0500:00:0000:00:00
59 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:03:47000:00:00000:00:000.0000:46:064700:17:4100:00:0000:00:00
60 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:03:494500:09:556900:35:0634.1900:45:0111200:18:4800:00:0000:00:00
61 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M01:03:591800:09:178000:35:4333.6000:45:0012400:18:5900:00:0000:00:00
62 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:04:058500:10:316200:34:5634.3500:45:279600:18:3800:00:0000:00:00
63 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:04:066000:10:147200:35:1734.0100:45:319300:18:3500:00:0000:00:00
64 3148JORDI RIERA VARGASC.E. RAYOTEAMABM01:04:0912700:11:135400:34:2934.8000:45:427800:18:2700:00:0000:00:00
65 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:04:126600:10:206600:35:0434.2200:45:2411100:18:4800:00:0000:00:00
66 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:04:131000:09:0310100:36:2033.0300:45:2311400:18:5000:00:0000:00:00
67 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:04:1610400:10:525800:34:4134.6000:45:3310500:18:4300:00:0000:00:00
68 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:04:2612000:11:085900:34:4534.5300:45:538600:18:3300:00:0000:00:00
69 8001ANGEL GARCÍA-CASILLAS DELC.N. SABADELLSUB23M01:04:287900:10:296500:35:0134.2700:45:3012100:18:5800:00:0000:00:00
70 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:04:289100:10:356100:34:5434.3800:45:2912300:18:5900:00:0000:00:00
71 30LAURA GOMEZ RAMONFERRER HOTELS - M3TSUB23F01:04:364900:09:588500:35:5733.3800:45:5510200:18:4100:00:0000:00:00
72 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:04:3815100:11:307900:35:4333.6000:47:133800:17:2500:00:0000:00:00
73 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:04:4017200:11:536700:35:0434.2200:46:574900:17:4300:00:0000:00:00
74 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTJNM01:04:566200:10:158400:35:5333.4400:46:0810800:18:4800:00:0000:00:00
75 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:589600:10:395600:34:3434.7200:45:1317800:19:4500:00:0000:00:00
76 1038PAU NUALART NIETOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:023600:09:497300:35:2233.9300:45:1118600:19:5100:00:0000:00:00
77 1132EDGAR RUESCAS URBINAFLOR DE TRIATLOCDM01:05:105000:09:588700:36:0033.3300:45:5813900:19:1200:00:0000:00:00
78 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:18700:08:4917400:38:2631.2200:47:156000:18:0300:00:0000:00:00
79 974JONATHAN LÓPEZ GARCIACLUB NATACIO SALLENTABM01:05:2211100:11:0111000:36:3932.7400:47:404800:17:4200:00:0000:00:00
80 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:05:2614600:11:247800:35:4033.6400:47:047500:18:2200:00:0000:00:00
81 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:05:2911300:11:029400:36:1333.1300:47:156800:18:1400:00:0000:00:00
82 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M01:05:3910700:10:569900:36:1533.1000:47:117900:18:2800:00:0000:00:00
83 2922JOSEP BADIA CALDERONGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:05:3917700:11:587000:35:0634.1900:47:049400:18:3500:00:0000:00:00
84 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:05:4114200:11:228200:35:4933.5000:47:118300:18:3000:00:0000:00:00
85 258JORDI CARRASCO BALDÓFLOR DE TRIATLOSUB23M01:05:414000:09:516800:35:0634.1900:44:5723900:20:4400:00:0000:00:00
86 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:05:4519400:12:197700:35:3533.7200:47:545400:17:5100:00:0000:00:00
87 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:05:5114800:11:269000:36:0933.2000:47:357200:18:1600:00:0000:00:00
88 4388EUDALD BOSCH CARREIRASINDEPENDENTCDM01:06:057200:10:2413700:37:1832.1700:47:427600:18:2300:00:0000:00:00
89 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:06:094400:09:5515200:37:4031.8600:47:358900:18:3400:00:0000:00:00
90 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:06:1024200:12:509600:36:1433.1200:49:042300:17:0600:00:0000:00:00
91 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:06:114700:09:5612300:36:5332.5400:46:4914700:19:2200:00:0000:00:00
92 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM01:06:128900:10:3410800:36:3632.7900:47:1012600:19:0200:00:0000:00:00
93 2987MARC ARMENGOD RUIZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:06:1317300:11:548600:36:0033.3300:47:547400:18:1900:00:0000:00:00
94 1167MARC MIRABALL GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:06:1310100:10:5012000:36:4932.5900:47:398700:18:3400:00:0000:00:00
95 1070JOAN GOMILA ANGLADAC.E. RAYOTEAMJNM01:06:2013100:11:1410700:36:2832.9100:47:429800:18:3800:00:0000:00:00
96 665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGC.N. CATALUNYASUB23M01:06:2217100:11:537100:35:1634.0300:47:0914200:19:1300:00:0000:00:00
97 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:06:2216000:11:447400:35:2433.9000:47:0814400:19:1400:00:0000:00:00
98 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:06:278700:10:3211400:36:4332.6800:47:1514000:19:1200:00:0000:00:00
99 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:06:3012100:11:096400:35:0034.2900:46:0921600:20:2100:00:0000:00:00
100 1179ALBERT BONILLA SOLERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:06:307700:10:2710300:36:2133.0100:46:4817500:19:4200:00:0000:00:00
101 1390JUAN GONZALEZ GARCIAFLOR DE TRIATLOCDM01:06:402600:09:2913100:37:0732.3300:46:3619800:20:0400:00:0000:00:00
102 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:06:4612800:11:1310200:36:2033.0300:47:3314100:19:1300:00:0000:00:00
103 8024FRANCESC CORS FINESTRESLLICENCIA DE DIAABM01:06:4615200:11:3011300:36:4132.7100:48:119200:18:3500:00:0000:00:00
104 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:06:4818700:12:0610500:36:2632.9400:48:327000:18:1600:00:0000:00:00
105 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:06:5214500:11:239300:36:1233.1500:47:3514500:19:1700:00:0000:00:00
106 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:022400:09:2716400:37:5831.6100:47:2516500:19:3700:00:0000:00:00
107 600SERGI MARTINEZ VALENTINC.E.E. SANT GERVASICDM01:07:0910900:10:5810600:36:2732.9200:47:2517700:19:4400:00:0000:00:00
108 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:1114700:11:259200:36:1233.1500:47:3716000:19:3400:00:0000:00:00
109 322ROBERT MAYORAL SERRANOINDEPENDENTV1M01:07:125900:10:1416500:38:0131.5700:48:1512000:18:5700:00:0000:00:00
110 2640CARLES GARCIA DELGADOC.N. SANTA PERPETUAV1M01:07:1220800:12:2910900:36:3732.7700:49:066300:18:0600:00:0000:00:00
111 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:07:1514300:11:2213400:37:1432.2300:48:369900:18:3900:00:0000:00:00
112 1266MARC MAJÓS CULLELLC.N. CATALUNYAV1M01:07:2213900:11:2010000:36:1633.0900:47:3617900:19:4600:00:0000:00:00
113 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:07:2713800:11:1914700:37:3431.9400:48:539100:18:3400:00:0000:00:00
114 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM01:07:293000:09:3525500:40:3929.5200:50:142800:17:1500:00:0000:00:00
115 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:07:295700:10:1213800:37:2232.1100:47:3419100:19:5500:00:0000:00:00
116 2926ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:07:3732400:13:598800:36:0333.2900:50:024500:17:3500:00:0000:00:00
117 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:3910200:10:5114800:37:3731.9000:48:2813600:19:1100:00:0000:00:00
118 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:4021500:12:3412100:36:5032.5800:49:247100:18:1600:00:0000:00:00
119 1270MARC MONTALBAN ESPAÑOLC.E. VILA OLIMPICAABM01:07:4111800:11:0714600:37:3431.9400:48:4112500:19:0000:00:0000:00:00
120 4998JOEL BOSCH GUERREROTGCBINNJNM01:07:4211700:11:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
121 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:07:4419500:12:219500:36:1333.1300:48:3413300:19:1000:00:0000:00:00
122 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM01:07:4515600:11:3311700:36:4732.6200:48:2015000:19:2500:00:0000:00:00
123 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:4517000:11:5214100:37:2532.0700:49:178100:18:2800:00:0000:00:00
124 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:07:4727100:13:168300:35:5133.4700:49:0710000:18:4000:00:0000:00:00
125 5553FRAN TORVISCO EREÑASFLOR DE TRIATLOJNM01:07:482800:09:3121500:39:4130.2400:49:129500:18:3600:00:0000:00:00
126 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M01:07:5616300:11:4614900:37:3931.8700:49:258500:18:3100:00:0000:00:00
127 2985ALEJANDRO MONTAÑÉS VICENTCLUB NATACIO SITGESABM01:07:5816400:11:467600:35:3233.7700:47:1823400:20:4000:00:0000:00:00
128 1474DAVID MONTAÑEZ LLADOSCLUB TRIATLO PROSANABM01:07:587800:10:2818800:38:4730.9400:49:1510400:18:4300:00:0000:00:00
129 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:08:0513000:11:1417100:38:2031.3000:49:348400:18:3100:00:0000:00:00
130 5895ALEJANDRO GARCIA GIMENEZCLUB NATACIO BARCELONAABM01:08:0517500:11:5811100:36:3932.7400:48:3715100:19:2800:00:0000:00:00
131 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:0718800:12:0714200:37:2632.0600:49:338800:18:3400:00:0000:00:00
132 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:08:1016800:11:5111500:36:4332.6800:48:3416400:19:3600:00:0000:00:00
133 8042XAVIER CLERIES VILAMAJOLLICENCIA DE DIAABM01:08:1120600:12:287500:35:2433.9000:47:5221400:20:1900:00:0000:00:00
134 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:1223300:12:449700:36:1533.1000:48:5914300:19:1300:00:0000:00:00
135 3941TONI RUS FERNÁNDEZCLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:08:1542900:16:092500:33:1336.1300:49:2211700:18:5300:00:0000:00:00
136 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:08:2015000:11:2712600:36:5932.4500:48:2619000:19:5400:00:0000:00:00
137 1403JORDI FORTIÀ BATALLÉTGCBINNSUB23M01:08:2117800:11:5911800:36:4832.6100:48:4716200:19:3400:00:0000:00:00
138 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:08:2718500:12:0412500:36:5532.5100:48:5915200:19:2800:00:0000:00:00
139 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:08:2924300:12:5113300:37:1332.2400:50:047700:18:2500:00:0000:00:00
140 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM01:08:3419000:12:0913500:37:1532.2100:49:2413400:19:1000:00:0000:00:00
141 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBMABM01:08:3522100:12:399800:36:1533.1000:48:5417100:19:4100:00:0000:00:00
142 549ALEX DIAZ LEONCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:08:5211200:11:0218500:38:4131.0200:49:4313200:19:0900:00:0000:00:00
143 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:5312200:11:0916900:38:1031.4400:49:1915900:19:3400:00:0000:00:00
144 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:08:5712400:11:1011600:36:4432.6700:47:5427000:21:0300:00:0000:00:00
145 2971RAUL LARROSA CASTANC.N. REUS PLOMSJNM01:08:5823000:12:4212800:37:0532.3600:49:4713700:19:1100:00:0000:00:00
146 1524DAVID GARCIA JIMENEZVILADECANS TRIATLOABM01:09:1229500:13:4216100:37:5731.6200:51:394400:17:3300:00:0000:00:00
147 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:09:1224700:12:5314500:37:3032.0000:50:2311300:18:4900:00:0000:00:00
148 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:09:1812600:11:1115900:37:5331.6800:49:0420800:20:1400:00:0000:00:00
149 971ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:09:1925400:12:5714300:37:2732.0400:50:2411800:18:5500:00:0000:00:00
150 4478PAU BERMÚDEZ VILACLUB NATACIO MINORISACDM01:09:1916200:11:4613200:37:0832.3200:48:5421900:20:2500:00:0000:00:00
151 893FRANCISCO ABARCA GONZÁLEZTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:09:2016900:11:5215300:37:4131.8400:49:3318000:19:4700:00:0000:00:00
152 3000JOSEP MOLINS ANGULOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23M01:09:2513500:11:1618000:38:3731.0700:49:5315800:19:3200:00:0000:00:00
153 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:09:3123100:12:448900:36:0533.2600:48:4923600:20:4200:00:0000:00:00
154 5755ALEX VERA GUZMANDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23M01:09:3616700:11:4812400:36:5532.5100:48:4325300:20:5300:00:0000:00:00
155 441DAVID BAELL OLIVERAS FASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:09:3818000:12:0017500:38:2831.2000:50:2813500:19:1000:00:0000:00:00
156 1228JOAN CARLES BLANCH CABAUTG TRIATLO SITGESABM01:09:3923700:12:4719200:39:0130.7600:51:485500:17:5100:00:0000:00:00
157 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:09:4025200:12:5514400:37:2832.0300:50:2314600:19:1700:00:0000:00:00
158 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:09:4213400:11:1620100:39:1530.5700:50:3113800:19:1100:00:0000:00:00
159 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:09:466500:10:2018400:38:4031.0300:49:0024400:20:4600:00:0000:00:00
160 27ÈLIA IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:09:535200:10:0621300:39:3330.3400:49:3920700:20:1400:00:0000:00:00
161 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM01:09:549200:10:3617000:38:1931.3200:48:5526500:20:5900:00:0000:00:00
162 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:09:5522700:12:4215600:37:4831.7500:50:3014900:19:2500:00:0000:00:00
163 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:09:5824100:12:4911200:36:4032.7300:49:2922400:20:2900:00:0000:00:00
164 3902EDUARD SEGURA FLIXCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:10:0129300:13:4012200:36:5232.5500:50:3215400:19:2900:00:0000:00:00
165 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM01:10:012500:09:2925700:40:4029.5100:50:0918800:19:5200:00:0000:00:00
166 5748JOSÉ BARTOLOMÉ AVILÉSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:0327900:13:2412700:37:0232.4000:50:2616600:19:3700:00:0000:00:00
167 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:10:0432900:14:0415500:37:4631.7700:51:506900:18:1400:00:0000:00:00
168 368MIQUEL MORALES ROLDANCERDANYOLA CHV1M01:10:0818100:12:0115100:37:4031.8600:49:4122300:20:2700:00:0000:00:00
169 3396FROILAN TUTUSAUS LOPEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:10:0814100:11:2116200:37:5731.6200:49:1825100:20:5000:00:0000:00:00
170 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:10:139400:10:3816800:38:0831.4700:48:4629800:21:2700:00:0000:00:00
171 3049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:10:1421800:12:3515400:37:4331.8200:50:1819200:19:5600:00:0000:00:00
172 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:10:1416500:11:4713000:37:0732.3300:48:5429100:21:2000:00:0000:00:00
173 1917OLEGUER BOSCH CARREIRASINDEPENDENTSUB23M01:10:152700:09:3019800:39:1030.6400:48:4030400:21:3500:00:0000:00:00
174 3189SERGIO VILLAMISAR VARELATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:10:1621900:12:3516000:37:5431.6600:50:2918100:19:4700:00:0000:00:00
175 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF01:10:2414900:11:2625000:40:3029.6300:51:568000:18:2800:00:0000:00:00
176 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:3335100:14:2816600:38:0331.5400:52:315900:18:0200:00:0000:00:00
177 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:10:3523500:12:4616300:37:5831.6100:50:4418500:19:5100:00:0000:00:00
178 5719OSCAR FERNANDEZ CARROC.A. LES TORTUGUESV1M01:10:3624500:12:5215800:37:5231.6900:50:4418700:19:5200:00:0000:00:00
179 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:10:4015700:11:3620600:39:2230.4800:50:5817300:19:4200:00:0000:00:00
180 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:10:4030100:13:4710400:36:2332.9800:50:1022700:20:3000:00:0000:00:00
181 2135FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. REUS PLOMSCDM01:10:4220000:12:2419900:39:1230.6100:51:3613100:19:0600:00:0000:00:00
182 8047JUAN IGNACIO PIERAS MARTÍLLICENCIA DE DIAABM01:10:4819700:12:2321600:39:4730.1600:52:109700:18:3800:00:0000:00:00
183 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:10:536900:10:2222300:39:5330.0900:50:1523200:20:3800:00:0000:00:00
184 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:10:5320900:12:3012900:37:0532.3600:49:3528800:21:1800:00:0000:00:00
185 1353JOSE RAMON VIDAL GONZALEZTGCBINNABM01:10:5717900:11:5915700:37:4931.7300:49:4827700:21:0900:00:0000:00:00
186 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:11:1031200:13:5115000:37:3931.8700:51:3017000:19:4000:00:0000:00:00
187 2154ARNAU PALOU VICENSC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M01:11:1526000:13:0517800:38:3231.1400:51:3716700:19:3800:00:0000:00:00
188 802ORIOL SANTACREU ESCANDELLCLUB NATACIO CALDESABM01:11:1718200:12:0217700:38:3231.1400:50:3423800:20:4300:00:0000:00:00
189 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:11:1820400:12:2720400:39:1730.5500:51:4416100:19:3400:00:0000:00:00
190 1104HÉCTOR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:11:2027600:13:1917200:38:2331.2600:51:4216900:19:3800:00:0000:00:00
191 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:11:239500:10:3824700:40:2829.6500:51:0621000:20:1700:00:0000:00:00
192 7132MARC FONT PILLICENCIA DE DIACDM01:11:2318300:12:0225300:40:3429.5800:52:3610600:18:4700:00:0000:00:00
193 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNABM01:11:2715500:11:3222100:39:5230.1000:51:2419600:20:0300:00:0000:00:00
194 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:11:2840000:15:2119100:38:5330.8600:54:142600:17:1400:00:0000:00:00
195 8023RUBEN ARIAS MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:11:2821000:12:3017300:38:2531.2400:50:5522800:20:3300:00:0000:00:00
196 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:11:3024900:12:5418200:38:3931.0500:51:3319300:19:5700:00:0000:00:00
197 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:11:3115900:11:4319500:39:0830.6600:50:5123300:20:4000:00:0000:00:00
198 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:11:3330200:13:4711900:36:4832.6100:50:3526200:20:5800:00:0000:00:00
199 1922FRAN ARJONA MEJIASINDEPENDENTABM01:11:3321100:12:3120700:39:2430.4600:51:5516800:19:3800:00:0000:00:00
200 796ROBERT MONTALVO CUMICLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:11:3436500:14:4718100:38:3731.0700:53:246600:18:1000:00:0000:00:00
201 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:11:418000:10:2926800:41:0829.1700:51:3719900:20:0400:00:0000:00:00
202 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:11:4221600:12:3419600:39:1030.6400:51:4419500:19:5800:00:0000:00:00
203 962KEVIN GÓMEZ MARTINEZ TRICBMABM01:11:4713200:11:1624200:40:2629.6800:51:4220000:20:0500:00:0000:00:00
204 5950JOSE GARCIA CUENCACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:11:4722500:12:4122500:40:0129.9900:52:4212900:19:0500:00:0000:00:00
205 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:11:5233200:14:0613600:37:1732.1900:51:2322600:20:2900:00:0000:00:00
206 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:11:5822400:12:4116700:38:0731.4800:50:4827800:21:1000:00:0000:00:00
207 2355CARLES TABERNE BARRI C.A. LES TORTUGUESV1M01:12:0028400:13:3022000:39:4830.1500:53:1810300:18:4200:00:0000:00:00
208 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:12:0823400:12:4521400:39:3430.3300:52:1918200:19:4900:00:0000:00:00
209 8036MARC LLENSA BOULLICENCIA DE DIAV1M01:12:1027300:13:1718600:38:4231.0100:51:5920400:20:1100:00:0000:00:00
210 2650JONATHAN MENDEZ LÓPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:12:1135200:14:2919000:38:4930.9100:53:1811600:18:5300:00:0000:00:00
211 1501PEP GUBERN NOUVILASDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:12:1220300:12:2623600:40:1529.8100:52:4115600:19:3100:00:0000:00:00
212 2077JORDI IZQUIERDO MARTINEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:12:2322800:12:4228100:41:2329.0000:54:057300:18:1800:00:0000:00:00
213 289OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M01:12:2821400:12:3319700:39:1030.6400:51:4324200:20:4500:00:0000:00:00
214 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:12:3120500:12:2718300:38:4031.0300:51:0729500:21:2400:00:0000:00:00
215 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISACDF01:12:3510000:10:5021000:39:2930.3900:50:1933900:22:1600:00:0000:00:00
216 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:12:4128900:13:3520300:39:1630.5600:52:5118400:19:5000:00:0000:00:00
217 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:12:4318600:12:0526700:41:0729.1900:53:1215700:19:3100:00:0000:00:00
218 6254JUDIT IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:12:434300:09:5431200:42:2428.3000:52:1822000:20:2500:00:0000:00:00
219 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANCLUB ESPORTIU Z5ABM01:12:4410600:10:5525200:40:3229.6100:51:2728600:21:1700:00:0000:00:00
220 2768ARTEMI NAVARRO VIVASTGCBINNV1M01:12:4426500:13:1014000:37:2432.0900:50:3433100:22:1000:00:0000:00:00
221 7103JOEL GARCÍA MACHADO LLICENCIA DE DIASUB23M01:13:0023200:12:4417900:38:3631.0900:51:2030700:21:4000:00:0000:00:00
222 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM01:13:0622000:12:3820500:39:2130.5000:51:5927400:21:0700:00:0000:00:00
223 5908MARIO HUGUET SAN AGUSTINCLUB NATACIO BARCELONACDM01:13:089700:10:4123500:40:1329.8400:50:5433600:22:1400:00:0000:00:00
224 964XAVIER ORTIZ GEREZTGCBINNABM01:13:1130500:13:5019300:39:0430.7200:52:5421100:20:1700:00:0000:00:00
225 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:13:1519200:12:1423900:40:2029.7500:52:3423500:20:4100:00:0000:00:00
226 1563ADRIÀ PÉREZ DE ROZAS ARGIC.A. LES TORTUGUESABM01:13:2133500:14:0817600:38:2931.1800:52:3724000:20:4400:00:0000:00:00
227 2965FEDERICO IBAÑEZINDEPENDENTABM01:13:2329800:13:4323400:40:1129.8600:53:5415300:19:2900:00:0000:00:00
228 7120MARIO RIERA ALONSOLLICENCIA DE DIAABM01:13:2435400:14:2913900:37:2332.1000:51:5230200:21:3200:00:0000:00:00
229 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:13:2625600:13:0025900:40:4529.4500:53:4517200:19:4100:00:0000:00:00
230 537DANI CUENCA SOLDADO C.E.T. DISTANCEABM01:13:2733000:14:0423700:40:1729.7900:54:2113000:19:0600:00:0000:00:00
231 1665JOSE MANUEL PÉREZ BESTUÉCLUB TRIATLO PROSANABM01:13:2832100:13:5821800:39:4830.1500:53:4617600:19:4200:00:0000:00:00
232 8006MIGUEL BASTIDA DE MIGUELSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAJNM01:13:3416600:11:4826100:40:4829.4100:52:3626300:20:5800:00:0000:00:00
233 5677RAUL ALMENDROS SALASCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:13:378300:10:3031100:42:2228.3200:52:5224300:20:4500:00:0000:00:00
234 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:13:4214000:11:2024000:40:2129.7400:51:4132500:22:0100:00:0000:00:00
235 4669ALEJANDRO MOLINA MUÑOZC.N. MATAROCDM01:13:4430300:13:4821900:39:4830.1500:53:3620100:20:0800:00:0000:00:00
236 5902MANEL CARCELLER SERRANOC.N. MATAROJNM01:13:4526600:13:1121100:39:3030.3800:52:4127100:21:0400:00:0000:00:00
237 2955JUAN CARLOS DEL BARRIO  PTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV2M01:13:4631700:13:5419400:39:0530.7000:52:5924700:20:4700:00:0000:00:00
238 5369DAVID QUER GUICHTGCBINNV1M01:13:5224000:12:4923000:40:0429.9500:52:5326600:20:5900:00:0000:00:00
239 2786RAUL GONZALEZ LOPEZINDEPENDENTABM01:13:5729000:13:3528300:41:3128.9000:55:0611500:18:5100:00:0000:00:00
240 1956ANTONIO NEBRERA JIMENEZTG TRIATLO SITGESABM01:14:0426900:13:1325800:40:4329.4700:53:5620200:20:0800:00:0000:00:00
241 1245JUAN MANUEL FUENTES DIAZTG TRIATLO SITGESABM01:14:0431300:13:5227400:41:1429.1000:55:0612200:18:5800:00:0000:00:00
242 5958BERNAT VINYALS VILARNAUC.A. IGUALADAABM01:14:1532500:14:0020900:39:2730.4200:53:2724800:20:4800:00:0000:00:00
243 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:14:1620700:12:2927800:41:2129.0200:53:5022100:20:2600:00:0000:00:00
244 4962ANDREU JAILE ANDRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:14:2234600:14:2018900:38:4830.9300:53:0828300:21:1400:00:0000:00:00
245 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:14:2427700:13:2026300:40:5529.3300:54:1520300:20:0900:00:0000:00:00
246 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:14:2912300:11:0927000:41:1029.1500:52:1933200:22:1000:00:0000:00:00
247 2601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCOW3TRIBCNABM01:14:3626100:13:0629400:41:4828.7100:54:5417400:19:4200:00:0000:00:00
248 5628RODOLPHE THUILLIER BELMONTG TRIATLO SITGESABM01:14:3925800:13:0124300:40:2629.6800:53:2728000:21:1200:00:0000:00:00
249 8043OSCAR PÉREZ ARAUJOLLICENCIA DE DIAABM01:14:3918400:12:0431000:42:1528.4000:54:1921500:20:2000:00:0000:00:00
250 8014DAVID SANCHEZ CALDERERLLICENCIA DE DIAABM01:14:4519900:12:2331800:42:3328.2000:54:5618300:19:4900:00:0000:00:00
251 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:14:4528000:13:2625400:40:3429.5800:54:0024100:20:4500:00:0000:00:00
252 1200EDUARDO POLO CASTROC.E. VILA OLIMPICAV1M01:14:4539500:15:1922800:40:0329.9600:55:2214800:19:2300:00:0000:00:00
253 7115ANA MORALES VILAMAJOLLICENCIA DE DIACDF01:14:4811000:11:0128400:41:3228.8900:52:3333800:22:1500:00:0000:00:00
254 6238PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLJNF01:14:496100:10:1531600:42:2928.2500:52:4432700:22:0500:00:0000:00:00
255 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:14:4922300:12:4027500:41:1529.0900:53:5525500:20:5400:00:0000:00:00
256 1631SERGIO ARTERO MARTINEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:14:5022200:12:3926900:41:1029.1500:53:4926800:21:0100:00:0000:00:00
257 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:14:5031400:13:5218700:38:4530.9700:52:3733400:22:1300:00:0000:00:00
258 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF01:14:5026400:13:1028700:41:3628.8500:54:4619700:20:0400:00:0000:00:00
259 2666MARC CASADEMONT FONTC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:14:5214400:11:2322200:39:5330.0900:51:1638200:23:3600:00:0000:00:00
260 1076JORDI MARTÍ SAN JOSÉC.E. RAYOTEAMABM01:14:5632200:13:5926600:41:0529.2100:55:0418900:19:5200:00:0000:00:00
261 1578FRANCESC OTEO MARTÍNU.C. SANT CUGATV1M01:14:5715300:11:3027700:41:1829.0600:52:4833000:22:0900:00:0000:00:00
262 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F01:14:575500:10:1029600:41:5028.6900:52:0036100:22:5700:00:0000:00:00
263 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:14:5838400:15:0721200:39:3330.3400:54:4021300:20:1800:00:0000:00:00
264 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:14:5819800:12:2329200:41:4628.7300:54:0925000:20:4900:00:0000:00:00
265 5890ANIOL BASSOLS SANSCLUB NATACIO OLOTABM01:15:0216100:11:4523200:40:0929.8900:51:5436900:23:0800:00:0000:00:00
266 5610ADRIAN LOPEZ VIDALCLUB PROAMABM01:15:0738600:15:0826200:40:5529.3300:56:0312800:19:0400:00:0000:00:00
267 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:15:0734500:14:2020800:39:2630.4300:53:4629200:21:2100:00:0000:00:00
268 882ANTONI CASANOVAS BERGESCERDANYOLA CHABM01:15:1226200:13:0724400:40:2629.6800:53:3330600:21:3900:00:0000:00:00
269 2767DAMIÀ LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLO ATLESABM01:15:1425900:13:0329000:41:4228.7800:54:4522500:20:2900:00:0000:00:00
270 2743LUÍS CASADO ALCALDEPRAT TRIATLO 1994V1M01:15:2025700:13:0124100:40:2529.6900:53:2632100:21:5400:00:0000:00:00
271 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:15:2633300:14:0621700:39:4730.1600:53:5330300:21:3300:00:0000:00:00
272 7109RUSSELL GOMEZ MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:15:2828300:13:2827300:41:1329.1100:54:4124600:20:4700:00:0000:00:00
273 2210MARC LLOVERA SUBIRATSU.C. SANT CUGATV1M01:15:3035800:14:4122400:39:5730.0400:54:3825200:20:5200:00:0000:00:00
274 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF01:15:3330900:13:5124600:40:2829.6500:54:1928400:21:1400:00:0000:00:00
275 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:15:3737600:14:5724500:40:2729.6700:55:2420600:20:1300:00:0000:00:00
276 1049JOSÉ JUAN MURCIA NICOLÁSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:4218900:12:0828500:41:3528.8600:53:4332200:21:5900:00:0000:00:00
277 3383JOSE LUIS GARZON LANDABASCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:15:4435700:14:3323300:40:1029.8800:54:4326700:21:0100:00:0000:00:00
278 5767XAVI PALAU BALASCHCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:15:4422900:12:4230900:42:1328.4200:54:5524900:20:4900:00:0000:00:00
279 3398RAÚL PIÑA CASTETCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:15:4537500:14:5722700:40:0229.9800:54:5924500:20:4600:00:0000:00:00
280 2889ADRIÀ COSTA SANTAMARIAABSOLUT SPORTJNM01:15:4611500:11:0425100:40:3129.6200:51:3539600:24:1100:00:0000:00:00
281 5703ALBERTO SALVANS TORREDEMEC.E. VILA OLIMPICAV1M01:15:4725000:12:5530200:41:5828.5900:54:5325600:20:5400:00:0000:00:00
282 7131SERGIO RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM01:15:5234000:14:1323100:40:0729.9100:54:2030100:21:3200:00:0000:00:00
283 8025DANIEL BLASCO MEDIAVILLALLICENCIA DE DIAABM01:15:5831100:13:5120000:39:1330.6000:53:0435800:22:5400:00:0000:00:00
284 4787SANTIAGO MOLINA ALAMOSCERDANYOLA CHABM01:16:0112900:11:1436900:45:1226.5500:56:2616300:19:3500:00:0000:00:00
285 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:16:0223800:12:4820200:39:1630.5600:52:0439300:23:5800:00:0000:00:00
286 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:16:0420100:12:2531400:42:2628.2800:54:5128200:21:1300:00:0000:00:00
287 312XAVI SALAZAR SANTIAGOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:16:0534700:14:2326000:40:4529.4500:55:0826000:20:5700:00:0000:00:00
288 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:16:0619600:12:2230400:42:0028.5700:54:2231100:21:4400:00:0000:00:00
289 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM01:16:0627800:13:2130700:42:0828.4800:55:2923100:20:3700:00:0000:00:00
290 5108MARIA ESPINOSA DEL ALBACLUB NATACIO BARCELONAJNF01:16:2015400:11:3029800:41:5428.6400:53:2435900:22:5600:00:0000:00:00
291 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT TRIATLO 1994JNM01:16:231200:09:1138900:46:1425.9600:55:2526100:20:5800:00:0000:00:00
292 8021GIOVANNI JURADOLLICENCIA DE DIAABM01:16:2430600:13:5030300:42:0028.5700:55:5022900:20:3400:00:0000:00:00
293 4527PAU SOLANO GÓMEZCLUB TRITRAININGABM01:16:2529100:13:3627600:41:1829.0600:54:5429900:21:3100:00:0000:00:00
294 593SERGI MENDOZA MARTINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:16:3217400:11:5732300:42:5128.0000:54:4831000:21:4400:00:0000:00:00
295 2454DAVID DESQUENS PALACIOSCLUB NATACIO CALDESABM01:16:3632300:13:5929900:41:5528.6300:55:5423700:20:4200:00:0000:00:00
296 790MARCOS PÉREZ REDONDOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:16:3723600:12:4634000:43:3527.5300:56:2120900:20:1600:00:0000:00:00
297 538XAVIER ROIG CANELLESITRIATLETES SOLIDARISABM01:16:5031000:13:5130600:42:0528.5100:55:5625400:20:5400:00:0000:00:00
298 7121ION SAN MARTIN OLASAGASTILLICENCIA DE DIAABM01:16:5031600:13:5429700:41:5228.6600:55:4627200:21:0400:00:0000:00:00
299 431CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBMABM01:16:5330400:13:4930500:42:0528.5100:55:5426400:20:5900:00:0000:00:00
300 5845RUBEN GARCIA ARCASC. TRIATLO MONTORNESABM01:16:5826300:13:1028200:41:3028.9200:54:4034000:22:1800:00:0000:00:00
301 8038JAUME GONZALEZ CANTOSLLICENCIA DE DIAABM01:16:5936200:14:4333300:43:1227.7800:57:5512700:19:0400:00:0000:00:00
302 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:16:5929400:13:4025600:40:4029.5100:54:2035200:22:3900:00:0000:00:00
303 1293ALEX CARRERAS LORENZOCLUB TRIBANDA TRIATLOJNM01:17:0636900:14:4822900:40:0429.9500:54:5233500:22:1400:00:0000:00:00
304 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:17:075600:10:1133900:43:3427.5400:53:4537400:23:2200:00:0000:00:00
305 1502JOAN VILÀ SOTOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:17:0933400:14:0729500:41:4828.7100:55:5528500:21:1400:00:0000:00:00
306 6187MARINA LLADÓ PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF01:17:1410800:10:5836000:44:4526.8200:55:4330000:21:3100:00:0000:00:00
307 1756ÓSCAR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDM01:17:1821700:12:3426400:40:5729.3000:53:3138900:23:4700:00:0000:00:00
308 8008SERGI MIQUEL FARRELLICENCIA DE DIAABM01:17:2334800:14:2434900:44:1127.1600:58:3511000:18:4800:00:0000:00:00
309 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF01:17:2938700:15:0930000:41:5628.6200:57:0521700:20:2400:00:0000:00:00
310 5250ANTONI RIGOL URGELLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:3232700:14:0131300:42:2528.2900:56:2627300:21:0600:00:0000:00:00
311 2872PAU BERNABÉ CONSTANSTEAM CALELLA TRIATHLONJNM01:17:3521300:12:3228000:41:2229.0100:53:5438500:23:4100:00:0000:00:00
312 5663FRANCESC CUADRAT CRUZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:17:4235600:14:3032200:42:4728.0500:57:1721800:20:2500:00:0000:00:00
313 5514CARLOS RECIO GALOBARDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:17:4443200:16:1722600:40:0229.9800:56:1929600:21:2500:00:0000:00:00
314 5038ADELAIDA CABO PAVIAC.A. LES TORTUGUESV1F01:17:4628200:13:2724800:40:2929.6400:53:5639100:23:5000:00:0000:00:00
315 7127JORDI RIOS MONTEROLLICENCIA DE DIAABM01:17:4720200:12:2633700:43:2927.6000:55:5531900:21:5200:00:0000:00:00
316 6263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZTGCBINNSUB23F01:17:5528500:13:3134800:44:0727.2000:57:3821200:20:1700:00:0000:00:00
317 8033GERMAN SANCHEZ NIBEYROLLICENCIA DE DIAABM01:18:1330700:13:5028800:41:3728.8300:55:2735500:22:4600:00:0000:00:00
318 8016DANIEL MORENO SERRANOLLICENCIA DE DIAV1M01:18:2942600:16:0527100:41:1129.1400:57:1628100:21:1300:00:0000:00:00
319 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:18:2919300:12:1835900:44:4426.8300:57:0229700:21:2700:00:0000:00:00
320 3566SARA DE DIEGO NAVARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:18:2926800:13:1334400:43:5427.3300:57:0729300:21:2200:00:0000:00:00
321 7106DAVID MORCILLO JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM01:18:3135900:14:4224900:40:2929.6400:55:1137300:23:2000:00:0000:00:00
322 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:18:3225300:12:5635100:44:1727.1000:57:1328900:21:1900:00:0000:00:00
323 4422GERARD QUER GUICHTGCBINNABM01:18:5329200:13:3833800:43:3327.5500:57:1130900:21:4200:00:0000:00:00
324 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F01:18:5919100:12:1031500:42:2628.2800:54:3640200:24:2300:00:0000:00:00
325 2157JOSE DAVID FERNANDEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5V1M01:18:5938900:15:1132400:42:5227.9900:58:0325900:20:5600:00:0000:00:00
326 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:19:0331900:13:5632100:42:4328.0900:56:3934400:22:2400:00:0000:00:00
327 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:19:0524400:12:5236800:45:1226.5500:58:0426900:21:0100:00:0000:00:00
328 8030VICTOR HERNANDEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:19:0829900:13:4533400:43:2127.6800:57:0632600:22:0200:00:0000:00:00
329 8034DAVID RIBE MASDEULLICENCIA DE DIAV1M01:19:1127000:13:1428600:41:3528.8600:54:4940100:24:2200:00:0000:00:00
330 1135JOSÉ ANTONIO MATEO GUERRETRIATLO PALLEJAABM01:19:1641500:15:5332500:42:5727.9400:58:5022200:20:2600:00:0000:00:00
331 7114JONATHAN SALVADOR CAMINERLLICENCIA DE DIAABM01:19:2933800:14:1033200:43:1127.7900:57:2132800:22:0800:00:0000:00:00
332 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM01:19:3337000:14:5429300:41:4628.7300:56:4035700:22:5300:00:0000:00:00
333 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:19:3326700:13:1235600:44:3326.9400:57:4531600:21:4800:00:0000:00:00
334 8040ALEXIS SEGARRALLICENCIA DE DIAABM01:19:3435300:14:2934200:43:4327.4500:58:1229400:21:2200:00:0000:00:00
335 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:19:3727500:13:1933100:43:1027.8000:56:2937000:23:0800:00:0000:00:00
336 8019ALBERTO GOMEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:19:4642800:16:0827200:41:1129.1400:57:1934600:22:2700:00:0000:00:00
337 5874ALEX CASANOVAS FIGUERASTG TRIATLO SITGESABM01:19:5033700:14:1030800:42:1128.4500:56:2137700:23:2900:00:0000:00:00
338 2836OMAR CHENTAF BOIXTG TRIATLO SITGESABM01:19:5028100:13:2740200:46:5425.5901:00:2115500:19:2900:00:0000:00:00
339 7133DANIEL DELPUERTOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:5944800:17:2931700:42:3328.2001:00:0219400:19:5700:00:0000:00:00
340 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:20:1927400:13:1829100:41:4628.7300:55:0441800:25:1500:00:0000:00:00
341 4008MIRIAM COMAS SERRATTGCBINNABF01:20:2134100:14:1632800:43:0727.8300:57:2336300:22:5800:00:0000:00:00
342 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:20:3113600:11:1739100:46:2325.8700:57:4035600:22:5100:00:0000:00:00
343 2726ALBERTO MESTRE CARRASCOCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:20:3730800:13:5132000:42:4228.1000:56:3339500:24:0400:00:0000:00:00
344 8022ISMAEL SANTACRUZ VERALLICENCIA DE DIAV1M01:20:3724800:12:5336100:44:4726.8000:57:4036200:22:5700:00:0000:00:00
345 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:20:3836600:14:4727900:41:2229.0100:56:0940500:24:2900:00:0000:00:00
346 2075ALBERT PANELLA UBEDATGCBINNABM01:20:4139100:15:1234300:43:4327.4500:58:5531400:21:4600:00:0000:00:00
347 794JOFRE JOVELLAR ORTEGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:20:4235500:14:2935700:44:3626.9100:59:0530500:21:3700:00:0000:00:00
348 8017ALEX CATALAN SANTANACHLLICENCIA DE DIAABM01:20:4343800:16:3623800:40:1929.7600:56:5539000:23:4800:00:0000:00:00
349 8020JAVIER MARTINEZ CALVOLLICENCIA DE DIAABM01:20:4441700:15:5535000:44:1527.1201:00:1023000:20:3400:00:0000:00:00
350 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:20:4531800:13:5635400:44:2527.0200:58:2134300:22:2400:00:0000:00:00
351 6166LAURA GONZALEZ ARANDAC.E. VILA OLIMPICAABF01:20:4638500:15:0733000:43:0827.8200:58:1534800:22:3100:00:0000:00:00
352 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:21:0336300:14:4326500:40:5929.2800:55:4242200:25:2100:00:0000:00:00
353 8007ALBERT VIDALLLICENCIA DE DIAABM01:21:1034300:14:1832900:43:0827.8200:57:2638700:23:4400:00:0000:00:00
354 2150EULÀLIA CALVERAS AUGÉTGCBINNV2F01:21:1141900:15:5635300:44:2027.0701:00:1625800:20:5500:00:0000:00:00
355 2915MIGUEL CAMPOS RIBAUINDEPENDENTCDM01:21:1234200:14:1637500:45:4526.2301:00:0127900:21:1100:00:0000:00:00
356 8002ALVARO FUENTES GONZALEZTRICAM - VILLAVICIOSAABM01:21:2733600:14:0935800:44:4226.8500:58:5135100:22:3600:00:0000:00:00
357 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF01:21:3233900:14:1234100:43:4227.4600:57:5438300:23:3800:00:0000:00:00
358 5314SERGIO RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:21:3445300:17:3630100:41:5728.6100:59:3332400:22:0100:00:0000:00:00
359 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:21:3623900:12:4839700:46:4025.7100:59:2832900:22:0800:00:0000:00:00
360 2903ALVARO CARLOS DIAZ CONRADCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:21:3737900:15:0035200:44:1827.0900:59:1834100:22:1900:00:0000:00:00
361 7125PAU SAMPIETRO FABREGASLLICENCIA DE DIAABM01:21:4642400:16:0331900:42:4028.1300:58:4336400:23:0300:00:0000:00:00
362 5059ROSER PLADEVALL IZARDC.N. SABADELLABF01:21:5324600:12:5334500:43:5427.3300:56:4741300:25:0600:00:0000:00:00
363 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:21:5537400:14:5637400:45:4226.2601:00:3828700:21:1700:00:0000:00:00
364 8041MARTÍ VERGÉS ALLENDELLICENCIA DE DIAV2M01:22:0035000:14:2535500:44:3226.9500:58:5736500:23:0300:00:0000:00:00
365 7111ALEX JUANEDA APORTALLICENCIA DE DIAV1M01:22:0240300:15:2632700:43:0027.9100:58:2638100:23:3600:00:0000:00:00
366 1361VICENÇ COMBALÍA MARTÍNEZCLUB TRIATLO ATLESV1M01:22:0832800:14:0239200:46:2525.8501:00:2730800:21:4100:00:0000:00:00
367 5900XAVIER FERRER BALLESTERC.N. VIC-ETBV2M01:22:1034900:14:2538400:45:5926.1001:00:2431500:21:4600:00:0000:00:00
368 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB PROAMV1M01:22:1729600:13:4239800:46:4225.7001:00:2432000:21:5300:00:0000:00:00
369 6227LAURA RAMIREZ LOZANOGRUP ESPORTIU ESTEVEABF01:22:2327200:13:1641800:48:0025.0001:01:1627500:21:0700:00:0000:00:00
370 8012ANA MORACHO VELASCOLLICENCIA DE DIAABF01:22:2625500:13:0037800:45:4726.2100:58:4738400:23:3900:00:0000:00:00
371 1820ELI COLOMER GALLARDO TRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:22:2625100:12:5539000:46:1725.9300:59:1237100:23:1400:00:0000:00:00
372 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:22:2939900:15:2134600:44:0127.2600:59:2236700:23:0700:00:0000:00:00
373 6153SANDRA CUELLOTG TRIATLO SITGESABF01:22:3241400:15:5236300:44:5626.7101:00:4831200:21:4400:00:0000:00:00
374 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:22:4941800:15:5533500:43:2127.6800:59:1637800:23:3300:00:0000:00:00
375 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF01:22:5529700:13:4333600:43:2827.6100:57:1142700:25:4400:00:0000:00:00
376 2180JOAN CONESA BALAGUÉCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:22:5539700:15:2036700:45:0326.6401:00:2334900:22:3200:00:0000:00:00
377 4798DANIEL HUERTAS BANEGASGAVA TRIATLOABM01:22:5722600:12:4141600:47:5225.0701:00:3334500:22:2400:00:0000:00:00
378 786XAVIER LLADÓ MANAUTAINDEPENDENTV2M01:23:0337800:14:5837000:45:2526.4201:00:2335300:22:4000:00:0000:00:00
379 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:23:1944200:17:0428900:41:3728.8300:58:4140600:24:3800:00:0000:00:00
380 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZINDEPENDENTV1F01:23:4441300:15:5137300:45:3926.2901:01:3033700:22:1400:00:0000:00:00
381 7126SALVADOR ORDOÑEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:4737200:14:5438200:45:5026.1801:00:4436600:23:0300:00:0000:00:00
382 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M01:23:4930000:13:4637100:45:3826.3000:59:2440300:24:2500:00:0000:00:00
383 6101BERTA GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDF01:23:5710500:10:5339300:46:2525.8500:57:1843600:26:3900:00:0000:00:00
384 757MARTA SABATER MARTOSCLUB TRITRAININGABF01:24:0213700:11:1743300:49:2124.3201:00:3837600:23:2400:00:0000:00:00
385 55SONIA RODRIGUEZ FRAMISCLUB TRIATLO BLANESV1F01:24:0638300:15:0634700:44:0227.2500:59:0841100:24:5800:00:0000:00:00
386 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M01:24:0628700:13:3340400:46:5825.5501:00:3138000:23:3500:00:0000:00:00
387 8046JAVIER CONDOMINES CONCELLLLICENCIA DE DIAV2M01:24:0941600:15:5439400:46:2925.8201:02:2331300:21:4600:00:0000:00:00
388 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:24:1145900:18:0436400:45:0026.6701:03:0427600:21:0700:00:0000:00:00
389 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M01:24:1743400:16:1936500:45:0226.6501:01:2136000:22:5600:00:0000:00:00
390 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:24:2045200:17:3637900:45:4926.1901:03:2525700:20:5500:00:0000:00:00
391 7110DAVID SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:24:2136100:14:4338700:46:0526.0401:00:4837900:23:3300:00:0000:00:00
392 6267MONICA ESTIVAL GARCIAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:24:2539600:15:1937700:45:4626.2201:01:0537200:23:2000:00:0000:00:00
393 938CARLES NAVARRO MONTOYAINDEPENDENTABM01:24:2833100:14:0542400:48:2324.8001:02:2832300:22:0000:00:0000:00:00
394 2059BORJA MARTÍ PÉREZTRICBMABM01:24:2941000:15:3840600:47:0125.5201:02:3931700:21:5000:00:0000:00:00
395 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLO ATLESV2F01:24:3532600:14:0142300:48:2224.8101:02:2333300:22:1200:00:0000:00:00
396 7107JAVIER NAVARRO MONTOYALLICENCIA DE DIAABM01:24:4434400:14:1941000:47:1825.3701:01:3736800:23:0700:00:0000:00:00
397 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:25:018400:10:3043700:49:4724.1001:00:1740800:24:4400:00:0000:00:00
398 534VICTOR VALVERDE RIVASTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:25:0842500:16:0332600:42:5827.9300:59:0143200:26:0700:00:0000:00:00
399 7129FERRAN ESCRIGAS CAÑAMERASLLICENCIA DE DIAABM01:25:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
400 3526ANNA RIERA CARRERASCLUB TRIATLO BLANESV1F01:25:2539300:15:1741500:47:4625.1201:03:0334200:22:2200:00:0000:00:00
401 7116ALBERT GONZALEZ ALBALLICENCIA DE DIAABM01:25:2728800:13:3440000:46:4625.6601:00:2041400:25:0700:00:0000:00:00
402 7108PABLO BETRÁN LÁZAGALLICENCIA DE DIAABM01:25:3541100:15:4238800:46:0926.0001:01:5138800:23:4400:00:0000:00:00
403 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF01:25:4837700:14:5736600:45:0326.6401:00:0042800:25:4800:00:0000:00:00
404 293NACHO NADAL PÉREZTRIDIRV1M01:26:0236800:14:4740700:47:0125.5201:01:4839700:24:1400:00:0000:00:00
405 1223IGNASI CERDÀ EMBUENACLUB TRIATLO ATLESABM01:26:0243100:16:1138300:45:5126.1701:02:0239400:24:0000:00:0000:00:00
406 892ESTEFANIA CHAMORRO I PADITGCBINNJNF01:26:1338000:15:0040300:46:5625.5701:01:5639800:24:1700:00:0000:00:00
407 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:26:1540100:15:2438500:46:0226.0701:01:2640900:24:4900:00:0000:00:00
408 4324TONI GARCIA CORONADOITRIATLETES SOLIDARISV1M01:26:1538200:15:0236200:44:5126.7600:59:5343300:26:2200:00:0000:00:00
409 3302JONATAN CARDENAS PEREZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:26:2042100:15:5840500:47:0025.5301:02:5837500:23:2200:00:0000:00:00
410 8013DAVINIA PALACIOS MACAYOLLICENCIA DE DIAABF01:26:2836000:14:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
411 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F01:26:4836400:14:4441100:47:3525.2201:02:1940400:24:2900:00:0000:00:00
412 8010FERNANDO BARINGUE ZABALALLICENCIA DE DIAV1M01:26:5342300:16:0139500:46:3125.8001:02:3240000:24:2100:00:0000:00:00
413 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:26:5838100:15:0242000:48:1324.8901:03:1538600:23:4300:00:0000:00:00
414 2214POLINA KUZYAKINA ALEXANDFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:26:589900:10:4940800:47:0925.4500:57:5845400:29:0000:00:0000:00:00
415 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:26:5844300:17:1238100:45:4926.1901:03:0139200:23:5700:00:0000:00:00
416 7117GUILLERMO RISTOL PLASENCILLICENCIA DE DIAABM01:27:1139000:15:1143500:49:2724.2701:04:3835000:22:3300:00:0000:00:00
417 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINAC. TRIATLO MONTORNESABM01:27:1345500:17:3943200:49:2124.3201:07:0020500:20:1300:00:0000:00:00
418 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:27:1340200:15:2644200:50:2723.7901:05:5329000:21:2000:00:0000:00:00
419 8037MARK ANTHONY BELTRAN WALSLLICENCIA DE DIAV1M01:27:2640800:15:3439900:46:4425.6801:02:1841500:25:0800:00:0000:00:00
420 6281BERTA SANTOS JUIDIASCLUB NATACIO BANYOLESCDF01:28:0711900:11:0842900:48:5724.5101:00:0544800:28:0200:00:0000:00:00
421 6280ANNA PADRES KEITACLUB NATACIO BANYOLESCDF01:28:108200:10:3044300:50:3423.7301:01:0444100:27:0600:00:0000:00:00
422 8009RAÜL LARA BLAZQUEZLLICENCIA DE DIAABM01:28:1040700:15:3337200:45:3826.3001:01:1143800:26:5900:00:0000:00:00
423 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M01:28:1128600:13:3143400:49:2224.3101:02:5342000:25:1800:00:0000:00:00
424 3555PAULA SCHMIDTPRAT TRIATLO 1994V1F01:28:2136700:14:4742200:48:1424.8801:03:0142100:25:2000:00:0000:00:00
425 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M01:28:2221200:12:3244000:50:2023.8401:02:5242500:25:3000:00:0000:00:00
426 375JOSEP NAVARRO GARCIACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M01:28:4444700:17:2642700:48:5024.5701:06:1634700:22:2800:00:0000:00:00
427 1109FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAV1M01:29:0540400:15:2741400:47:3825.1901:03:0543100:26:0000:00:0000:00:00
428 1025MIQUEL UBEDA MASCARELLA CLUB NATACIO OLOTV1M01:29:1442700:16:0640900:47:1625.3901:03:2243000:25:5200:00:0000:00:00
429 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:29:2141200:15:4737600:45:4526.2301:01:3244500:27:4900:00:0000:00:00
430 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:29:3146000:18:4341900:48:0624.9501:06:4935400:22:4200:00:0000:00:00
431 2930JUDITH DIAZ BATLLECLUB NATACIO SITGESV1F01:29:3715800:11:3945400:53:1722.5201:04:5640700:24:4100:00:0000:00:00
432 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAABF01:29:5039800:15:2043100:49:1524.3701:04:3541700:25:1500:00:0000:00:00
433 7113LESLI PEREZLLICENCIA DE DIAABF01:30:2242000:15:5743000:48:5724.5101:04:5442300:25:2800:00:0000:00:00
434 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:30:2544000:16:4941700:47:5925.0101:04:4842600:25:3700:00:0000:00:00
435 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:30:3445600:17:3941300:47:3725.2001:05:1641900:25:1800:00:0000:00:00
436 2688TONI RIBELLES GOMEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:30:3932000:13:5739600:46:3225.7901:00:2945700:30:1000:00:0000:00:00
437 7130PIERRE MALCHAIRLLICENCIA DE DIAABM01:30:5244100:16:5241200:47:3525.2201:04:2743400:26:2500:00:0000:00:00
438 6162ROSA CASADO MIRALLESC.E.E. SANT GERVASIV1F01:31:1044500:17:2442500:48:3324.7201:05:5741600:25:1300:00:0000:00:00
439 1950BEA RODRIGUEZ RODRIGUEZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:31:1145100:17:3444800:51:4623.1801:09:2031800:21:5100:00:0000:00:00
440 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:31:1943500:16:2743900:49:5624.0301:06:2341000:24:5600:00:0000:00:00
441 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM01:31:2437300:14:5643600:49:3924.1701:04:3543700:26:4900:00:0000:00:00
442 7102SAMUEL CUEVA CANOLLICENCIA DE DIAABM01:31:3544600:17:2440100:46:5225.6001:04:1644400:27:1900:00:0000:00:00
443 8032ANA PEÑALBA CACERESLLICENCIA DE DIAABF01:31:4345700:17:4842800:48:5224.5601:06:4041200:25:0300:00:0000:00:00
444 2879MERITXELL SOLER RODRIGOCLUB TRIATLO ATLESABF01:32:0045400:17:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
445 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M01:32:0431500:13:5344700:51:0423.5001:04:5744300:27:0700:00:0000:00:00
446 114LIDIA URBAN MURILLOC.E. RAYOTEAMV2F01:32:1242200:16:0144100:50:2223.8301:06:2342900:25:4900:00:0000:00:00
447 7104NURI QUINTANALLICENCIA DE DIAV1F01:32:1243000:16:0944500:50:3523.7201:06:4442400:25:2800:00:0000:00:00
448 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M01:32:2838800:15:1045200:52:5922.6501:08:0939900:24:1900:00:0000:00:00
449 1448LAIA GÓMEZ GIRONÈSITRIATLETES SOLIDARISABF01:32:3337100:14:5444400:50:3423.7301:05:2844000:27:0500:00:0000:00:00
450 4668GUILLERMO DE LA IGLESIA AINDEPENDENTV1M01:32:4246100:19:5338000:45:4926.1901:05:4243900:27:0000:00:0000:00:00
451 8028M JOSE GOMEZ GARCIALLICENCIA DE DIAV1F01:32:5543700:16:3043800:49:5224.0601:06:2243500:26:3300:00:0000:00:00
452 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:33:1445800:17:5442100:48:1424.8801:06:0844200:27:0600:00:0000:00:00
453 3565RAQUEL SANTANO CARRETEROC.A. LES TORTUGUESV1F01:33:3043300:16:1842600:48:4324.6301:05:0145100:28:2900:00:0000:00:00
454 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:33:4340500:15:2838600:46:0326.0601:01:3145800:32:1200:00:0000:00:00
455 8035MONTSE SUBIRANA CODINA LLICENCIA DE DIAV2F01:34:3539400:15:1944600:50:3923.6901:05:5845200:28:3700:00:0000:00:00
456 8039ROSAR RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:35:1739200:15:1545000:52:0423.0501:07:1944600:27:5800:00:0000:00:00
457 4902MANEL MORENOINDEPENDENTV1M01:36:5443900:16:4845100:52:0623.0301:08:5444700:28:0000:00:0000:00:00
458 7122CARLOS ANGEL TENA DE LOS LLICENCIA DE DIAV1M01:37:5345000:17:3044900:51:5823.0901:09:2844900:28:2500:00:0000:00:00
459 1333ELIZABETH CABELLO GILCLUB TRIATLO ATLESABF01:39:1044900:17:2945300:53:1522.5401:10:4445000:28:2600:00:0000:00:00
460 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:40:3544400:17:1845500:54:2222.0701:11:4045300:28:5500:00:0000:00:00
461 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:44:0240600:15:3145700:55:5421.4701:11:2545900:32:3700:00:0000:00:00
462 1417ALEX DÍAZ CAPELLACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:44:4340900:15:3545600:54:4521.9201:10:2046100:34:2300:00:0000:00:00
463 1404ROSER GARCIA ARMENGOLCLUB TRI5UV1F01:45:4346200:20:0245800:56:2721.2601:16:2945600:29:1400:00:0000:00:00
464 8027ELISABET CAMA COSTALLICENCIA DE DIAV1F01:47:1543600:16:2846101:01:4519.4301:18:1345500:29:0200:00:0000:00:00
465 2039LLUÍS SOLDEVILA VILASISINDEPENDENTV1M01:56:2546400:21:2146001:01:2619.5301:22:4746000:33:3800:00:0000:00:00
466 8011MOUNA TAIFILLICENCIA DE DIAABF01:58:0746300:21:2045900:59:5820.0101:21:1846200:36:4900:00:0000:00:00


NF 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:00:00000:11:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 339NAN OLIVERAS I FONTTGCBINNABM00:00:00000:08:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM00:00:00000:11:57000:39:5130.1100:51:48000:00:0000:00:0000:00:00
NF 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M00:00:00000:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1350DÍDAC SALVADÓ LLUVEROLC.N. VILAFRANCA ABM00:00:00000:10:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1459ALFREDO CARO HUESOTRICBMABM00:00:00000:14:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:00:00000:12:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F00:00:00000:15:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANCDM00:00:00000:09:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3187GERARD FIGUERAS DOMENECHGRUP ESPORTIU ESTEVEABM00:00:00000:10:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:00:00000:13:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4662ROGER BASCO SOLERL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:00:00000:12:25000:33:3835.6800:46:03000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM00:00:00000:22:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7112SANTI RIERA GOMEZLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:14:21000:37:4931.7300:52:10000:00:0000:00:0000:00:00




NP 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M
NP 578JAVIER GALVAN CABAÑEROCLUB TRITRAININGABM
NP 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM
NP 783PAU GAMA PEREZITRIATLETES SOLIDARISABM
NP 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM
NP 1002PAU PÉREZ ESPINOSACLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM
NP 1490EDUARD GOMEZ MUNÉ C.E. KATOA BARCELONAABM
NP 1614ALEJO ANDRE RIOS IGLESIATRI+9 EL MASNOUABM
NP 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M
NP 1838MARIA ANDREU OLIVERASC.N. MATAROCDF
NP 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM
NP 2442MARC OLLÉ ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM
NP 2665FRANCESC VIDAL RODRIGUEZC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM
NP 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM
NP 2973CRISTÓBAL AÑEZ DE MOLINAC.N. REUS PLOMSJNM
NP 2980MARC CABISTAÑ BARRIENDOSINDEPENDENTABM
NP 3075MANEL GUTIERREZ RODRIGUEGAVA TRIATLOV1M
NP 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZCLUB NATACIO SITGESABM
NP 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM
NP 3457MANEL GÓMEZ LÓPEZ INDEPENDENTV1M
NP 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF
NP 3808VICTOR LANGREO CERDÁNITRIATLETES SOLIDARISABM
NP 3920JESUS AGUADO SAN MILLANVILADECANS TRIATLOABM
NP 4070SUSANA CASTAN SALINASCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F
NP 4374JOSE MIGUEL TOME NUEZC.E. RAYOTEAMABM
NP 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM
NP 4727ANDREW LANETG TRIATLO SITGESABM
NP 4767CARLOS MALDONADO ESTEBANTG TRIATLO SITGESV1M
NP 5199ANNA CARRION I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF
NP 5769JAUME RUIZ-RUANO MARCOSESSENCIAL TRIATLOABM
NP 5912LLUC VERDAGUER GIMFERRERCLUB NATACIO BANYOLESCDM
NP 5982LUIS MIGUEL GOMEZ VALLEJOCLUB ESPORTIU Z5ABM
NP 6029RADKA SVARCOVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF
NP 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F
NP 6209ANNA CAPELLERA MALAGONCLUB NATACIO BANYOLESJNF
NP 6230ROSER SOLA ARMADASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDF
NP 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F
NP 7101VICTOR DEL CORRAL MORALESINDEPENDENTABM
NP 7105SILVIA BACH LOPEZLLICENCIA DE DIAV1F
NP 7118ERIC OLIVERAS LLOBERASLLICENCIA DE DIAABM
NP 7119JESUS LATORRE GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7123XAVIER CARRETERO GÓMEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7124ALBERT LARREGOLALLICENCIA DE DIAV1M
NP 7128VICTOR RUIZ RUIZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8015CARMINA CANDELLERO RAIMONLLICENCIA DE DIAABF
NP 8018GERARD FARRÀLLICENCIA DE DIAABM
NP 8026SERGIO MURCIA PALMALLICENCIA DE DIAABM
NP 8029MARC LEDESMA MAYORDOMOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8031SERGI CAPARROS GINERLLICENCIA DE DIAABM
NP 8044MARIO TAPIA GARCIALLICENCIA DE DIAABM
NP 8045ALBERT MARTINEZ VIEDMALLICENCIA DE DIAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32