RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
166 155 139 16 0 3000 90 20 15 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM04:08:52100:41:45102:13:4340.3802:55:28201:13:2400:00:4700:00:51
2 240LLUIS VILA AGUILARTRICBMABM04:14:55900:46:43302:15:4139.8003:02:24101:12:3100:00:0000:00:41
3 1588NACHO VILLARRUEL CLUB ESPORTIU Z5ABM04:21:41300:44:34702:19:0738.8203:03:41601:18:0000:01:3200:00:45
4 976ALBERT JIMENEZ GARCESRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:21:522800:49:04402:16:4339.5003:05:47301:16:0500:01:1700:01:01
5 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASGRUP ESPORTIU ESTEVEABM04:23:011400:48:06202:14:2640.1703:02:321701:20:2900:00:5500:01:04
6 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM04:25:00800:46:26502:17:3139.2703:03:571901:21:0300:00:5400:00:59
7 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM04:29:121800:48:351102:21:3838.1303:10:13901:18:5900:01:0100:01:06
8 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM04:29:391100:47:361202:21:4838.0803:09:241601:20:1500:00:5400:00:56
9 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM04:30:523700:50:58602:18:2139.0303:09:192201:21:3300:01:1800:00:56
10 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM04:32:092500:48:591502:23:2137.6703:12:201301:19:4900:01:1500:01:15
11 458JOAN CAPDEVILA GÓMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M04:33:212600:49:011902:24:4937.2903:13:501201:19:3100:01:2600:00:40
12 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM04:34:553800:50:581702:24:0437.4803:15:021401:19:5300:00:5500:00:47
13 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM04:35:083900:50:591802:24:0637.4703:15:051501:20:0300:01:1800:00:54
14 3027ENRIQUE BARAJAS OJEDAINDEPENDENTABM04:35:222000:48:422202:25:5836.9903:14:401801:20:4200:01:2300:00:52
15 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M04:35:291300:47:591002:21:2638.1803:09:254401:26:0400:01:0300:01:01
16 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM04:37:382200:48:51902:21:0938.2603:10:005601:27:3800:01:2800:01:29
17 1098JUAN MANUEL CÁRDENAS MAESGAVA TRIATLOABM04:37:485900:55:052102:25:1637.1703:20:21401:17:2700:01:0800:01:02
18 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM04:38:262900:49:073102:29:5236.0303:18:591101:19:2700:01:0300:01:04
19 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:38:313400:49:562002:24:5737.2503:14:533201:23:3800:01:0800:01:04
20 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M04:38:361200:47:582602:28:0036.4903:15:582601:22:3800:01:0200:01:13
21 2552JOAN TOMÀS ACOSTAINDEPENDENTABM04:38:375800:54:511302:22:1637.9603:17:072101:21:3000:01:2800:01:07
22 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:39:302400:48:553502:31:2135.6803:20:161001:19:1400:01:2800:00:36
23 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:40:503500:50:483702:31:2635.6603:22:14701:18:3600:01:0800:01:17
24 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM04:41:09200:43:015102:34:5834.8503:17:592801:23:1000:01:1200:01:10
25 3492CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. PICORNELLABM04:42:332100:48:503002:29:5136.0403:18:413401:23:5200:01:0700:01:01
26 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:42:534900:53:312302:26:0236.9803:19:333001:23:2000:01:1400:01:27
27 248MARC RIUS CHARLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:43:122700:49:022702:28:0436.4703:17:064501:26:0600:01:1900:01:51
28 1137ALEX CARRERAS FABREGATC.E. PICORNELLV1M04:43:2210301:01:011602:23:4437.5703:24:45801:18:3700:01:4600:01:24
29 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:44:594300:51:303402:31:2135.6803:22:512301:22:0800:01:4400:00:54
30 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:44:596900:56:212502:26:2736.8703:22:482401:22:1100:01:2900:01:27
31 1138SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M04:45:373300:49:492802:28:3836.3303:18:275001:27:1000:01:1600:00:50
32 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M04:46:111900:48:412902:29:0236.2303:17:436301:28:2800:01:5300:00:59
33 3839RAUL SÁNCHEZ ALCARAZC.E. PICORNELLV1M04:47:3210701:01:521402:23:1937.6803:25:112501:22:2100:01:3800:01:00
34 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM04:48:547600:57:284802:33:5235.1003:31:20501:17:3400:01:1200:01:21
35 5508SERGIO BERNAL GARCIAC.E. MASQUES ST ANDREUABM04:50:00400:45:114202:32:2735.4203:17:388301:32:2200:01:1800:01:26
36 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M04:50:291000:46:453202:29:5536.0203:16:409301:33:4900:01:1200:01:28
37 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTETRI2WINV1M04:51:391500:48:143302:30:2735.8903:18:418701:32:5800:02:4700:00:00
38 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM04:52:024500:51:444602:33:2535.2003:25:094801:26:5300:01:0900:01:12
39 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M04:52:181700:48:267402:40:1733.6903:28:433101:23:3500:01:1200:00:57
40 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM04:52:364000:51:085002:34:1235.0203:25:205101:27:1600:01:3500:01:14
41 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM04:52:413200:49:417102:39:1933.8903:29:003301:23:4100:01:1900:01:05
42 179GUILLEM LLADO GARRIGAC.E. PICORNELLV2M04:52:462300:48:53802:20:4938.3503:09:4211201:43:0400:00:4900:01:22
43 2837OCTAVIO CONTE MARTINEZINDEPENDENTABM04:53:395300:53:434902:33:5635.0803:27:394301:26:0000:02:3700:01:25
44 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM04:54:036500:56:055202:35:0834.8103:31:132701:22:5000:01:4000:01:03
45 1128HUGO MENDEZ MARTINEZC.E. PICORNELLABM04:54:587800:57:374302:32:5135.3303:30:283601:24:3000:01:0200:00:56
46 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM04:55:255200:53:426302:37:2134.3203:31:033501:24:2200:01:0700:00:48
47 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM04:56:28500:45:258502:44:4432.7803:30:094601:26:1900:01:0400:00:50
48 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM04:58:135100:53:403902:31:3135.6403:25:118901:33:0200:01:3200:01:17
49 2911ADAN HIDALGO AGUILARTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM04:58:381600:48:238002:42:5133.1603:31:145301:27:2400:00:0000:00:55
50 1591MARC FERNÀNDEZ SOLÉC.E. MASQUES ST ANDREUV1M04:59:424100:51:116502:37:4334.2403:28:547101:30:4800:01:4000:01:02
51 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M04:59:5610201:00:524502:33:1135.2503:34:034201:25:5300:01:5900:00:49
52 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:59:585000:53:374002:31:4635.5803:25:239501:34:3500:00:5500:01:03
53 4653JORGE RODRIGUEZ JIMENEZCLUB ATLETIC VAL D´ARANV1M05:00:43000:00:00000:00:000.0003:30:076901:30:3600:00:0000:01:40
54 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM05:00:526700:56:105802:35:4734.6603:31:576501:28:5500:02:1400:01:11
55 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZU.C. SANT CUGATABM05:01:204200:51:175602:35:4134.6903:26:589401:34:2200:01:5300:00:54
56 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M05:01:225600:54:153802:31:2735.6603:25:429801:35:4000:01:1700:01:09
57 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF05:01:418300:58:146202:37:0834.3703:35:224701:26:1900:01:4100:01:07
58 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM05:01:448500:58:253602:31:2235.6703:29:478001:31:5700:01:2800:01:12
59 2282JORDI GIMFERRER QUINTANATGCBINNV1M05:02:023000:49:085502:35:3034.7303:24:3810101:37:2400:01:3300:01:45
60 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF05:02:145400:53:447002:38:5433.9803:32:386601:29:3600:01:1700:00:45
61 1229JUAN JOSÉ BARROSO RACEROCLUB TRIATLO PROSANABM05:03:019701:00:324102:32:0235.5203:32:346801:30:2700:02:2300:00:59
62 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M05:03:458700:58:386602:37:4834.2203:36:265201:27:1900:01:2400:01:00
63 2030XAVIER BARGALLO SEVECLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM05:04:203600:50:567202:39:3633.8303:30:329201:33:4800:01:4900:01:13
64 2025JORDI UREÑA LARAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M05:04:267400:57:217702:42:0233.3303:39:234001:25:0300:01:3600:01:37
65 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:05:0111501:03:276102:37:0334.3803:40:303701:24:3100:02:1600:01:03
66 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF05:05:186300:55:276402:37:3234.2803:32:598201:32:1900:01:2900:00:56
67 931ALBERT RIBA OCHOACLUB NATACIO MINORISAABM05:05:208800:58:406802:38:1634.1203:36:566201:28:2400:02:1900:01:38
68 1532STEFAN DAUWALDERCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM05:05:226800:56:112402:26:1136.9403:22:2211101:43:0000:01:4200:00:56
69 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM05:05:4910101:00:514402:33:0635.2703:33:577901:31:5200:02:3200:01:31
70 872MARCOS RASTRILLACERRR IGUALADAABM05:06:358600:58:307502:40:2833.6503:38:585501:27:3700:01:3400:00:50
71 5797JUANDE LOPEZ GARCIACLUB NATACIO CALDESV1M05:06:5811401:03:225402:35:1734.7803:38:396101:28:1900:02:4200:01:21
72 3262JOAQUIN GIL GARCIARICHARD CALLE TRIATLO CLUABM05:07:106000:55:188602:44:4432.7803:40:024901:27:0800:01:3800:01:12
73 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M05:07:254700:51:576702:37:5934.1803:29:5610201:37:2900:01:3100:01:04
74 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM05:07:497300:56:577902:42:1133.3003:39:086401:28:4100:02:1500:00:55
75 1754CARLOS DIEZ FERRERC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:08:016400:56:056002:36:5834.4003:33:039601:34:5800:02:0400:01:15
76 608MARC TORO GARCIATRICBMV1M05:09:0511601:03:528402:43:5232.9503:47:442001:21:2100:01:5900:01:19
77 2410SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM05:11:2810601:01:484702:33:4635.1203:35:349901:35:5400:02:1400:01:21
78 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM05:12:087200:56:388302:43:2333.0503:40:018101:32:0700:01:4300:01:04
79 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M05:12:345500:53:528902:47:0632.3203:40:587601:31:3600:02:0200:01:03
80 1678ALBERT ACOSTA VÁZQUEXRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM05:13:019200:59:048102:43:1133.0903:42:157001:30:4600:02:5400:02:06
81 995ROBERT JUANOLA JUANOLAINDEPENDENTABM05:13:199100:59:038202:43:1633.0703:42:197201:31:0000:01:3400:00:48
82 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM05:14:2410001:00:497802:42:0733.3103:42:567401:31:2800:02:5600:01:51
83 3126MANUEL BROTO SALGUEIROCLUB ATLETIC VAL D´ARANABM05:14:3411701:04:055902:36:5134.4303:40:569001:33:3800:01:3500:01:23
84 1422GUILLERMO TUÑI PICADOC. TRIATLO CINGLES DE BERV1M05:15:044400:51:437302:39:5533.7703:31:3811501:43:2600:01:3400:01:52
85 874JOSEP MARTIN MARTINEZNATS SPORT SAV1M05:15:18700:45:5411502:57:5530.3503:43:497501:31:2900:01:3900:02:26
86 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM05:15:4110801:02:218702:45:4032.6003:48:015701:27:4000:01:5300:01:19
87 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF05:16:337900:57:419502:48:4831.9903:46:296701:30:0400:01:0400:01:27
88 573AGUSTI TORRES DIOSCLUB TRI5UV1M05:17:1110401:01:307602:40:4233.6003:42:129701:34:5900:01:3500:02:05
89 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:17:195700:54:225302:35:0934.8103:29:3112201:47:4800:01:3200:00:48
90 5497JONATHAN CASTILLO MERINOCLUB NATACIO CALDESABM05:17:2412301:04:599202:47:4532.1903:52:443901:24:4000:03:0700:01:26
91 1260MIQUEL ALSO SELMACLUB BTT MONTBIKEABM05:17:537700:57:299402:48:4332.0103:46:127801:31:4100:02:4800:01:32
92 2628CÉSAR BARRABÉS REBOLLOCLUB TRITRAININGABM05:17:598100:58:0510802:54:4430.9003:52:494101:25:1000:01:5200:01:03
93 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF05:18:166200:55:229902:50:0831.7403:45:308401:32:4600:01:2800:01:32
94 3670ALEIX ELIAS CENTELLESC.E. MASQUES ST ANDREUABM05:18:55600:45:3610302:51:1831.5203:36:5410801:42:0100:01:1400:00:59
95 1185JACINT DINARÉS CLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M05:19:589901:00:485702:35:4534.6703:36:3311401:43:2500:01:3400:01:13
96 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:21:069400:59:1910702:54:1430.9903:53:335401:27:3300:02:4300:01:38
97 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM05:22:3412601:06:119302:48:1332.1003:54:245901:28:1000:02:5900:00:53
98 5518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIGAVA TRIATLOABM05:24:4211101:02:3410202:50:5031.6103:53:247301:31:1800:02:3900:01:54
99 983EMILI VALERO ROVIRAU.C. SANT CUGATV1M05:24:567500:57:229702:49:3131.8603:46:5310401:38:0300:01:5400:01:44
100 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:25:009801:00:4010102:50:4131.6403:51:219101:33:3900:01:2800:01:28
101 1324OSCAR AYBAR TOLDRÀCLUB TRIATLO ATLESABM05:27:0812001:04:329802:49:4431.8103:54:168501:32:5200:02:1000:00:59
102 1960IVET FARRIOLS ARIMONTU.C. SANT CUGATABF05:27:484800:53:199602:49:2831.8603:42:4711901:45:0100:01:3500:01:02
103 1645JOAQUÍN MORENO DURÀESSENCIAL TRIATLOV1M05:28:0113201:08:1411002:55:0930.8304:03:233801:24:3800:05:3500:02:15
104 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M05:28:087000:56:2311702:58:4630.2103:55:098801:32:5900:02:3600:01:51
105 759MIQUEL ALIMBAU REVERTEC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M05:28:118400:58:2410002:50:3331.6603:48:5710501:39:1400:02:3200:02:22
106 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F05:28:2411001:02:3311402:57:3830.4004:00:116001:28:1300:01:5200:01:12
107 1106JAVIER CAVERO SAEZCLUB ATLETIC VAL D´ARANABM05:29:1312701:06:318802:46:2432.4503:52:5510001:36:1800:02:2500:01:25
108 1290EUSEBIO CARASUSAN PEREZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV1M05:29:2910901:02:296902:38:3734.0403:41:0612401:48:2300:04:0400:01:49
109 4358JESUS RODRIGUEZ CHARLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:30:0113301:11:4910902:54:5730.8704:06:462901:23:1500:01:5100:01:08
110 1757LLUIS BORRAS CONTRETASCLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:30:048000:58:0310402:51:2631.5003:49:2910601:40:3500:01:4700:01:32
111 109EVA RIBALTA FERRERCLUB TRIATLO PROSANV1F05:31:0112401:05:5611302:56:5930.5104:02:555801:28:0600:01:3400:00:54
112 3591LARA GUTIERREZ MORENOCLUB TRIATLO VALLIRANAABF05:32:224600:51:4811102:55:4130.7403:47:2911701:44:5300:01:3600:01:28
113 2526JORDI LOBATO TORREÑOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM05:32:276600:56:0910602:53:2431.1403:49:3311001:42:5400:03:3900:01:20
114 4187DAVID CARDONA MERCADERICHARD CALLE TRIATLO CLUV1M05:34:539300:59:1810502:52:2031.3303:51:3811301:43:1500:02:3900:01:08
115 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF05:37:476100:55:2112403:04:3829.2503:59:5910301:37:4800:01:1200:01:18
116 3348RAUL GUARDIOLA ROCACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M05:38:0513101:07:249002:47:0832.3103:54:3211601:43:3300:02:2200:00:59
117 112NURIA PUBILL LLEONARTCERRR IGUALADAABF05:39:593100:49:3413303:09:2928.5003:59:0310701:40:5600:01:3200:02:08
118 1384EDUARDO SESÉ HERNANDOC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M05:42:2712501:05:5612603:04:5129.2104:10:477701:31:4000:02:2300:01:21
119 3650JOSÉ MIGUEL TERNERO MORILCERRR IGUALADAV1M05:43:179500:59:2011802:59:0330.1603:58:2311801:44:5400:01:5000:01:47
120 2801TONI LUQUE DOMINGUEZTRIATEV1M05:46:218200:58:0811602:58:1930.2803:56:2712501:49:5400:02:4400:02:01
121 5023PATRICIA MONTIEL ARMASDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF05:47:369600:59:5612003:02:3829.5704:02:3412001:45:0200:02:3500:01:17
122 4013BEATRIZ AGUILAR PIQUERICHARD CALLE TRIATLO CLUABF05:48:1413501:12:0612203:03:1429.4704:15:208601:32:5400:02:3000:01:31
123 70NEUS ESTRANY RIERADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF05:49:228900:58:4713103:07:4628.7604:06:3310901:42:4900:03:4600:01:33
124 3885JAVIER RASCHE CASTILLOGAVA TRIATLOV1M05:50:0913001:07:109102:47:1832.2803:54:2813401:55:4100:03:2300:03:01
125 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M05:51:319000:58:5212303:04:2729.2804:03:1912301:48:1200:02:4100:02:40
126 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:55:4910501:01:4313003:06:2028.9804:08:0312101:47:4600:03:0400:01:15
127 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F05:57:4411801:04:1212103:03:0729.4904:07:1912601:50:2500:02:1500:00:00
128 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF06:00:2611901:04:2512503:04:4429.2304:09:0912701:51:1700:02:0500:01:18
129 4637ISAAC FONTELLES CODERCHGOO SPORT CLUBABM06:01:1111301:03:0311202:55:5830.6903:59:0113702:02:1000:02:5900:01:58
130 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M06:03:4012101:04:3512803:06:0829.0104:10:4313101:52:5700:02:5200:02:19
131 2397JOAN FORES AGUILOC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M06:04:3913401:11:5111903:00:1129.9704:12:0213001:52:3700:02:4700:03:04
132 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZGOO SPORT CLUBABF06:06:2412201:04:5813203:07:4728.7604:12:4513201:53:3900:02:0200:01:28
133 2074ALBERT ESPEJO CAÑELLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M06:08:097100:56:3713603:14:3627.7504:11:1313501:56:5600:03:3500:01:21
134 3588ESTHER VIDAL PAJARESCLUB ATLETIC VAL D´ARANABF06:08:2712901:06:5413403:10:0328.4104:16:5712801:51:3000:01:4500:01:44
135 2545JOSE MANUEL JIMENEZ MARTIINDEPENDENTV2M06:17:4912801:06:4712703:05:4929.0604:12:3613802:05:1300:02:1300:02:09
136 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIAGOO SPORT CLUBV1F06:18:4611201:02:3513803:21:4726.7604:24:2213301:54:2400:05:0500:02:18
137 1870SILVIA MARQUEZ GARCIACLUB BTT MONTBIKEABF06:23:2113601:13:5713703:17:1027.3904:31:0712901:52:1400:02:2800:02:04
138 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M06:30:4213701:18:4712903:06:1029.0104:24:5713902:05:4500:03:4500:02:21
139 1382ABEL LÓPEZ BOZAC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM06:41:2713801:29:5713503:13:4027.8804:43:3713601:57:5000:04:0100:04:09


NF 304ALBERT TORRENT MARTINEZTRICBMABM00:00:00000:46:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0000:00:00
NF 349JULIO CARDO CAÑADASC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:00:00000:46:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0600:00:00
NF 555TONI ROMERO BRUGUERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M00:00:00001:14:25003:24:3326.4004:38:58000:00:0000:04:5300:03:16
NF 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:00:00000:52:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5400:00:00
NF 1434MARCEL FONTANILLAS PUIGDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:00:00000:48:49002:39:2333.8803:28:12000:00:0000:01:5400:00:56
NF 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM00:00:00000:45:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:09:4400:00:00
NF 3001ALBERT GILART FONTANALSCLUB TRIATLO PROSANABM00:00:00000:58:12002:39:1433.9103:37:26000:00:0000:02:1200:01:27
NF 3166SERGIO GONZALEZ SANTOSRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM00:00:00000:54:43002:36:0234.6103:30:45000:00:0000:01:2100:01:57
NF 3271ISRAEL TURULL   FORNSC.E. PICORNELLV1M00:00:00000:40:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3473FRANCESC FONTANILLAS PUIGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M00:00:00001:07:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5300:00:00
NF 3542EVA PEREZ TRUJILLOC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1F00:00:00001:11:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2600:00:00
NF 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F00:00:00001:03:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:1700:00:00
NF 5641XAVIER LÁZARO SOLERCLUB TRIATLO PROSANV1M00:00:00000:49:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1500:00:00
NF 5869ADRIA PARRA MOYAC.N. MATAROSUB23M00:00:00000:46:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0900:00:00
NF 5963ORIOL NAVARRO PEREZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:00:00001:21:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4000:00:00
NF 5971FERMIN BELLIDO MELLADOC.T. PARETS DEL VALLESABM00:00:00001:07:31002:47:0132.3303:54:32000:00:0000:03:2400:02:11




NP 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F
NP 136JORDI CALDUCH PRATCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 847J. MOISES GONZALEZ MARTINCLUB TRIATLO BERGAV1M
NP 1057GABI RODRIGUEZ CALLEROCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M
NP 1067SAMUEL LORENTE NAVARROC.E. RAYOTEAMABM
NP 1201PERE PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANV1M
NP 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M
NP 3329JOEL GOMEZ FARGASC.E. RAYOTEAMABM
NP 3900LUIS DIAZ LOPEZC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM
NP 5438JUAN DIEGO RUDA VALENCIACLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32