RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
137 130 128 2 0 2 1000 2 25 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:32:16200:07:50200:15:473801.4800:23:37500:08:3900:00:0000:00:00
2 806GARCIA ROMERA JOAQUIMPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:32:40400:07:51800:16:223665.9900:24:13100:08:2700:00:0000:00:00
3 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:32:46500:07:51700:16:223665.9900:24:13200:08:3300:00:0000:00:00
4 8018RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:32:55900:08:06400:16:123703.7000:24:18400:08:3700:00:0000:00:00
5 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:33:00600:07:59600:16:203673.4700:24:19600:08:4100:00:0000:00:00
6 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:33:082200:08:31100:15:423821.6600:24:131000:08:5500:00:0000:00:00
7 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:33:291400:08:22500:16:183680.9800:24:40800:08:4900:00:0000:00:00
8 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:33:34100:07:501500:17:103495.1500:25:00300:08:3400:00:0000:00:00
9 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:33:352400:08:33300:15:543773.5800:24:271400:09:0800:00:0000:00:00
10 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:33:511200:08:161000:16:433589.2300:24:59900:08:5200:00:0000:00:00
11 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:34:12700:08:001600:17:123488.3700:25:121100:09:0000:00:0000:00:00
12 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:34:221600:08:25900:16:333625.3800:24:582200:09:2400:00:0000:00:00
13 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:34:421300:08:171400:17:063508.7700:25:232000:09:1900:00:0000:00:00
14 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:34:471800:08:261300:16:473574.9800:25:132500:09:3400:00:0000:00:00
15 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM00:34:50800:08:002000:17:393399.4300:25:391600:09:1100:00:0000:00:00
16 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM00:35:052300:08:321100:16:433589.2300:25:153600:09:5000:00:0000:00:00
17 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:35:152500:08:371800:17:343415.5600:26:111300:09:0400:00:0000:00:00
18 3691ARTUR CUÑAT PELLICERC.N. SABADELLABM00:35:351000:08:083500:18:413211.4200:26:49700:08:4600:00:0000:00:00
19 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:35:382800:08:481900:17:373405.8700:26:251700:09:1300:00:0000:00:00
20 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM00:35:463400:09:031700:17:123488.3700:26:152400:09:3100:00:0000:00:00
21 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM00:35:482000:08:272600:18:113299.7300:26:381500:09:1000:00:0000:00:00
22 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:36:101500:08:223800:18:483191.4900:27:101200:09:0000:00:0000:00:00
23 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:36:252600:08:383200:18:303243.2400:27:081900:09:1700:00:0000:00:00
24 4462CARLOS MANCERA ROBLESC.N. MATAROABM00:36:393300:08:592200:17:433386.6400:26:423900:09:5700:00:0000:00:00
25 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM00:36:423000:08:493000:18:283249.1000:27:172300:09:2500:00:0000:00:00
26 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM00:36:473800:09:212100:17:423389.8300:27:033300:09:4400:00:0000:00:00
27 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:36:534700:09:371200:16:453582.0900:26:225300:10:3100:00:0000:00:00
28 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M00:36:573100:08:532900:18:263254.9700:27:192900:09:3800:00:0000:00:00
29 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:36:593500:09:042300:17:453380.2800:26:494200:10:1000:00:0000:00:00
30 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:37:091100:08:104800:19:373058.6200:27:472100:09:2200:00:0000:00:00
31 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:37:15300:07:515100:19:483030.3000:27:392700:09:3600:00:0000:00:00
32 1011DAVID DE LA CRUZ SALGADOINDEPENDENTV1M00:37:191700:08:264300:19:073138.6200:27:333500:09:4600:00:0000:00:00
33 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:37:364100:09:233100:18:283249.1000:27:513400:09:4500:00:0000:00:00
34 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M00:37:552700:08:485200:19:523020.1300:28:401800:09:1500:00:0000:00:00
35 2135FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. REUS PLOMSCDM00:38:201900:08:275800:20:122970.3000:28:393200:09:4100:00:0000:00:00
36 8005JORDI SANCHIS I DOMÈNECHLLICENCIA DE DIAV1M00:38:227200:10:022400:17:463377.1100:27:485500:10:3400:00:0000:00:00
37 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:38:287100:10:022500:18:023327.1700:28:045000:10:2400:00:0000:00:00
38 5199ANNA CARRION I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:38:364600:09:362800:18:203272.7300:27:565700:10:4000:00:0000:00:00
39 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:39:014900:09:403400:18:353228.7000:28:156200:10:4600:00:0000:00:00
40 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:39:065100:09:434100:19:003157.8900:28:434900:10:2300:00:0000:00:00
41 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:39:156300:09:592700:18:183278.6900:28:176600:10:5800:00:0000:00:00
42 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:39:184000:09:225300:20:003000.0000:29:223800:09:5600:00:0000:00:00
43 8016GERARD FLORIACH BIGORRALLICENCIA DE DIAABM00:39:314400:09:314900:19:373058.6200:29:084700:10:2300:00:0000:00:00
44 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:39:342100:08:277900:21:292792.8600:29:563000:09:3800:00:0000:00:00
45 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF00:39:344500:09:316100:20:262936.3800:29:572800:09:3700:00:0000:00:00
46 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:39:405200:09:444600:19:293079.5600:29:135100:10:2700:00:0000:00:00
47 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM00:39:525800:09:544500:19:273084.8300:29:215200:10:3100:00:0000:00:00
48 1004JAUME LLOVET BARBEROINDEPENDENTABM00:39:534800:09:375900:20:182955.6700:29:554000:09:5800:00:0000:00:00
49 8011ANDREU MARTINEZ MESTRELLICENCIA DE DIAV1M00:40:006200:09:584000:18:493188.6600:28:477200:11:1300:00:0000:00:00
50 7010ROGER ESPIELL CANALLLICENCIA DE DIASUB23M00:40:005300:09:446600:20:412900.8900:30:252600:09:3500:00:0000:00:00
51 412SERGI SÁNCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM00:40:097700:10:203900:18:493188.6600:29:096700:11:0000:00:0000:00:00
52 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:40:146100:09:574200:19:073138.6200:29:047100:11:1000:00:0000:00:00
53 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:40:157300:10:035400:20:022995.0100:30:054300:10:1000:00:0000:00:00
54 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:40:247000:10:013600:18:473194.3200:28:488400:11:3600:00:0000:00:00
55 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:40:325000:09:436400:20:372910.2700:30:204400:10:1200:00:0000:00:00
56 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:40:444300:09:256300:20:332919.7100:29:586300:10:4600:00:0000:00:00
57 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:40:493200:08:558000:22:012725.2100:30:563700:09:5300:00:0000:00:00
58 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:40:525600:09:506800:20:472886.9300:30:374500:10:1500:00:0000:00:00
59 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:41:126800:10:007000:20:492882.3100:30:494800:10:2300:00:0000:00:00
60 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:41:125500:09:497600:21:162821.3200:31:054100:10:0700:00:0000:00:00
61 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:41:185400:09:456500:20:382907.9200:30:236500:10:5500:00:0000:00:00
62 1838MARIA ANDREU OLIVERASC.N. MATAROCDF00:41:207900:10:203300:18:343231.6000:28:5410200:12:2600:00:0000:00:00
63 7004NÚRIA ANDÓN MAÑEROLLICENCIA DE DIASUB23F00:41:417600:10:195500:20:022995.0100:30:217700:11:2000:00:0000:00:00
64 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:41:498300:10:325600:20:032992.5200:30:357500:11:1400:00:0000:00:00
65 768GUILLEM MASDEU SARRETINDEPENDENTV1M00:41:538800:10:384700:19:363061.2200:30:148800:11:3900:00:0000:00:00
66 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF00:41:545700:09:506000:20:262936.3800:30:168700:11:3800:00:0000:00:00
67 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:42:007500:10:115700:20:092977.6700:30:209000:11:4000:00:0000:00:00
68 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:42:138000:10:216200:20:292929.2100:30:507800:11:2300:00:0000:00:00
69 473ENRIC TORRALLARDONA LOBATC.N. SABADELLCDM00:42:408400:10:324400:19:093133.1600:29:4111500:12:5900:00:0000:00:00
70 3021GERARD ROS ARAGOCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:42:428100:10:227100:21:052845.8500:31:277600:11:1500:00:0000:00:00
71 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:42:5410900:11:363700:18:483191.4900:30:2410300:12:3000:00:0000:00:00
72 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:42:579100:10:405000:19:403050.8500:30:2010900:12:3700:00:0000:00:00
73 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:42:595900:09:578300:22:222682.5600:32:195600:10:4000:00:0000:00:00
74 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF00:42:598500:10:356900:20:472886.9300:31:228600:11:3700:00:0000:00:00
75 166FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLSUB23M00:43:128200:10:288100:22:022723.1500:32:305900:10:4200:00:0000:00:00
76 8008PERE FRANCITORRALLICENCIA DE DIAV1M00:43:268900:10:397400:21:122830.1900:31:518300:11:3500:00:0000:00:00
77 480ANDREU DICHÓS MUÑOZCLUB NATACIO SITGESABM00:43:303700:09:209200:23:102589.9300:32:306900:11:0000:00:0000:00:00
78 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M00:43:536500:09:598700:22:542620.0900:32:536800:11:0000:00:0000:00:00
79 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM00:43:576700:10:008400:22:292668.6400:32:297900:11:2800:00:0000:00:00
80 483MERCÈ GIRALT MARTINEZPRAT TRIATLO 1994CDF00:44:049200:10:477200:21:072841.3600:31:549800:12:1000:00:0000:00:00
81 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F00:44:177800:10:208800:22:552618.1800:33:157000:11:0200:00:0000:00:00
82 653SERGI LÓPEZ GOLINDEPENDENTABM00:44:242900:08:499900:25:562313.6200:34:453100:09:3900:00:0000:00:00
83 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:44:2810100:11:146700:20:432896.2200:31:5710700:12:3100:00:0000:00:00
84 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:44:286900:10:009400:23:402535.2100:33:406400:10:4800:00:0000:00:00
85 5418RUBEN MARTINEZ RIVEROSCLUB ESPORTIU Z5ABM00:44:468600:10:357700:21:162821.3200:31:5111300:12:5500:00:0000:00:00
86 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:44:5110500:11:228200:22:162694.6100:33:387300:11:1300:00:0000:00:00
87 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:45:0811200:11:457300:21:092836.8800:32:5410000:12:1400:00:0000:00:00
88 5913JUAN FERNÁNDEZ PEÑAC.E. RAYOTEAMABM00:45:1010300:11:177500:21:152823.5300:32:3211000:12:3800:00:0000:00:00
89 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:45:128700:10:369000:23:072595.5300:33:438000:11:2900:00:0000:00:00
90 546VÍCTOR SUÑE ORTINC.N. MOLINS DE REIV1M00:45:586400:09:599800:24:452424.2400:34:447400:11:1400:00:0000:00:00
91 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM00:46:187400:10:039700:24:332443.9900:34:369200:11:4200:00:0000:00:00
92 8002GUILLEM ROSADO BATLLELLICENCIA DE DIAABM00:46:444200:09:2310400:26:402250.0000:36:035800:10:4100:00:0000:00:00
93 8013VICTOR VIÑAS PONSLLICENCIA DE DIAABM00:46:463900:09:2210500:26:422247.1900:36:046000:10:4200:00:0000:00:00
94 8006MARCOS MOIX RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:46:5610200:11:158900:23:042601.1600:34:1910800:12:3700:00:0000:00:00
95 38SARA GRACIA FERNANDEZC.N. BADALONAABF00:47:3310600:11:339100:23:092591.7900:34:4211100:12:5100:00:0000:00:00
96 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F00:47:4911400:12:069300:23:232565.9300:35:2910100:12:2000:00:0000:00:00
97 4296ESTEBAN AVILA GONZALESC. TRIATLO MONTORNESJNM00:47:526000:09:5710700:27:122205.8800:37:096100:10:4300:00:0000:00:00
98 7006FELIPE NOGUERA OTEROLLICENCIA DE DIAV1M00:48:0510800:11:359500:24:172470.8300:35:529900:12:1300:00:0000:00:00
99 8009POL CHERTÓ SARRETLLICENCIA DE DIAABM00:48:083600:09:0711600:28:412091.8100:37:484600:10:2000:00:0000:00:00
100 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:48:1112200:12:447800:21:222808.1100:34:0612300:14:0500:00:0000:00:00
101 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF00:48:319700:10:5710100:26:022304.7400:36:598100:11:3200:00:0000:00:00
102 7003PAU MILLET LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M00:48:3212100:12:438500:22:412645.1100:35:2411900:13:0800:00:0000:00:00
103 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M00:48:449300:10:4910300:26:182281.3700:37:078500:11:3700:00:0000:00:00
104 7009ALICE VICTORIA TOZERLLICENCIA DE DIAABF00:49:266600:10:0011700:28:532077.3200:38:535400:10:3300:00:0000:00:00
105 7002ELOI CAÑAMERO GIRÓLLICENCIA DE DIAABM00:49:379000:10:4010000:26:012306.2100:36:4111400:12:5600:00:0000:00:00
106 6200MONTSE FREGINALS BENAVENTCERDANYOLA CHABF00:49:4311700:12:318600:22:462635.4300:35:1712500:14:2600:00:0000:00:00
107 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF00:50:049600:10:5411000:27:282184.4700:38:229100:11:4200:00:0000:00:00
108 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F00:50:2510000:11:0510900:27:182197.8000:38:239600:12:0200:00:0000:00:00
109 2887MÓNICA DOMINGUEZ HERNÁNDECLUB ESPORTIU Z5V1F00:50:369500:10:5411100:27:462160.8600:38:409500:11:5600:00:0000:00:00
110 8017DANIEL REYERO GILLLICENCIA DE DIAV1M00:50:599400:10:5111300:28:042137.7700:38:559700:12:0400:00:0000:00:00
111 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:51:4111500:12:0810600:27:022219.4800:39:1010500:12:3100:00:0000:00:00
112 8003MARINA RINCONLLICENCIA DE DIAABF00:51:4111000:11:3810800:27:122205.8800:38:5011200:12:5100:00:0000:00:00
113 7007MARC GIL ESCRIBANOLLICENCIA DE DIAABM00:51:599900:11:0412000:29:162050.1100:40:208900:11:3900:00:0000:00:00
114 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:52:2210400:11:1912100:29:302033.9000:40:498200:11:3300:00:0000:00:00
115 7001CRISTINA BAREAS EGEALLICENCIA DE DIAJNF00:52:2612500:13:289600:24:332443.9900:38:0112400:14:2500:00:0000:00:00
116 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F00:52:2910700:11:3511500:28:232113.9200:39:5810600:12:3100:00:0000:00:00
117 7008LLUIS CORBELLA JORDILLICENCIA DE DIAV1M00:53:0111600:12:1011200:27:492156.9800:39:5911600:13:0200:00:0000:00:00
118 7012ANTONIO BENADUCELLICENCIA DE DIAV2M00:53:459800:11:0312700:30:481948.0500:41:519400:11:5400:00:0000:00:00
119 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F00:53:4911100:11:4312600:30:231974.7700:42:069300:11:4300:00:0000:00:00
120 8012ESTHER SALGADO BAEZALLICENCIA DE DIAABF00:54:3712600:13:3010200:26:152285.7100:39:4512600:14:5200:00:0000:00:00
121 8007ALBA MARIA RODRIGUEZ MARTLLICENCIA DE DIAABF00:54:4712000:12:3811800:28:542076.1200:41:3212000:13:1500:00:0000:00:00
122 8010XAVIER DOMÈNECH VILARLLICENCIA DE DIAV1M00:55:0812400:12:5511400:28:182120.1400:41:1312200:13:5500:00:0000:00:00
123 7011VERÓNICA OLLÉ SESÉLLICENCIA DE DIAV1F00:55:3611300:11:5312800:31:121923.0800:43:0510400:12:3100:00:0000:00:00
124 8004RAQUEL OLMOS MESA LLICENCIA DE DIAV1F00:55:4611900:12:3512400:30:071992.2500:42:4211700:13:0400:00:0000:00:00
125 8015ALAN MOLINA SALAZARLLICENCIA DE DIAABM00:55:4611800:12:3512300:30:061993.3600:42:4111800:13:0500:00:0000:00:00
126 8001MARTA SANCHO NAVARROLLICENCIA DE DIAABF00:56:2912300:12:4712200:30:031996.6700:42:5012100:13:3900:00:0000:00:00
127 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M00:59:5312700:14:1112500:30:191979.1100:44:3012700:15:2300:00:0000:00:00
128 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:00:4912800:15:4611900:28:592070.1600:44:4512800:16:0400:00:0000:00:00


NF 8014JOSEP MARCE JORDALLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:08:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM00:00:00000:07:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 7005RAUL OMOSLLICENCIA DE DIAV1M
NP 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM
NP 7013JUAN CARLOS AMAROLLICENCIA DE DIAV2M
NP 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M
NP 1055ORIOL ALVAREZ BOIXADERASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESV2M
NP 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32