RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
551 508 504 4 0 5 20 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTTGCBINNABM00:54:11100:15:531300:30:0339.9300:45:56300:08:1500:00:4300:00:46
2 5954ARNAU TURONPRAT TRIATLO 1994ABM00:54:43200:16:381000:30:0040.0000:46:38100:08:0500:00:4700:00:00
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM00:54:51500:16:391200:30:0239.9600:46:41200:08:1000:00:4800:00:00
4 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:55:01300:16:38800:30:0040.0000:46:38400:08:2300:00:4400:00:00
5 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:55:071300:16:45600:29:5740.0700:46:42500:08:2500:00:4900:00:44
6 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM00:55:111400:16:46500:29:5540.1100:46:411100:08:3000:00:4500:00:46
7 5221IGNACIO FERNANDEZ JARILLOC.E. RAYOTEAMSUB23M00:55:121000:16:411600:30:0539.8900:46:46600:08:2600:00:4500:00:50
8 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:18900:16:411400:30:0339.9300:46:441400:08:3400:00:5000:00:49
9 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROABM00:55:20400:16:39400:29:5440.1300:46:332300:08:4700:00:4400:00:38
10 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM00:55:21800:16:401700:30:0939.8000:46:491200:08:3200:00:5100:00:00
11 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:55:231200:16:45900:30:0040.0000:46:451500:08:3800:00:4900:00:00
12 8049ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOSUB23M00:55:291100:16:421100:30:0139.9800:46:432000:08:4600:00:4800:00:00
13 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:55:361600:16:47700:29:5840.0400:46:453200:08:5100:00:4700:00:47
14 976ALBERT JIMENEZ GARCESRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM00:55:402900:17:12300:29:4940.2500:47:011600:08:3900:00:5400:01:04
15 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM00:55:442300:17:04200:29:4840.2700:46:523300:08:5200:00:4900:00:52
16 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:56:08700:16:401800:30:1639.6500:46:565800:09:1200:00:4800:00:57
17 340RICHARD CALLE MARTINEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM00:56:154300:17:29100:29:1341.0700:46:428600:09:3300:00:4700:00:48
18 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:56:16600:16:401500:30:0539.8900:46:458200:09:3100:00:4600:00:48
19 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:001700:16:546800:31:3737.9500:48:31900:08:2900:00:5400:00:48
20 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:57:031500:16:468000:31:5137.6800:48:37700:08:2600:00:4600:00:52
21 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:57:042700:17:095400:31:2338.2400:48:321300:08:3200:00:5500:00:49
22 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M00:57:052800:17:095800:31:2738.1600:48:361000:08:2900:00:4900:00:49
23 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM00:57:072500:17:084000:31:1638.3800:48:241700:08:4300:00:5100:00:41
24 5502XAVI TOMASA SERRANOCERRR IGUALADAABM00:57:112200:17:047200:31:4137.8700:48:45800:08:2600:00:5000:00:55
25 3691ARTUR CUÑAT PELLICERC.N. SABADELLABM00:57:163000:17:154300:31:1738.3600:48:321800:08:4400:00:5000:00:50
26 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM00:57:181800:16:546700:31:3737.9500:48:312500:08:4700:00:5200:00:51
27 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM00:57:193400:17:223300:31:1038.5000:48:322200:08:4700:00:5500:00:51
28 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:57:193600:17:243100:31:0938.5200:48:332100:08:4600:00:4900:00:48
29 1172CARLES ALCARAZ RUIZITRIATLETES SOLIDARISSUB23M00:57:204200:17:292600:31:0438.6300:48:332400:08:4700:00:4900:00:00
30 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:57:213900:17:282900:31:0638.5900:48:342600:08:4700:00:4700:00:00
31 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDENTABM00:57:253100:17:165500:31:2438.2200:48:401900:08:4500:01:0500:00:51
32 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:57:253300:17:223600:31:1338.4400:48:352700:08:5000:00:5000:00:49
33 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESJNM00:57:272100:16:577100:31:4037.8900:48:372900:08:5000:00:4900:00:49
34 4912MARC BOVÉ BALLESTEFLOR DE TRIATLOABM00:57:283500:17:233900:31:1538.4000:48:382800:08:5000:00:5400:00:00
35 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMSUB23M00:57:312600:17:095600:31:2638.1800:48:353800:08:5600:00:5100:00:50
36 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:57:375900:17:541900:30:4239.0900:48:364100:09:0100:00:4600:00:51
37 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:57:394700:17:392800:31:0438.6300:48:433700:08:5600:00:5200:00:00
38 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:404900:17:402300:31:0038.7100:48:404000:09:0000:00:5200:00:00
39 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M00:57:414400:17:294900:31:2138.2800:48:503000:08:5100:01:0800:01:03
40 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:57:423800:17:273000:31:0838.5400:48:355100:09:0700:00:4800:00:51
41 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:57:451900:16:547800:31:4837.7400:48:424500:09:0300:00:5200:00:55
42 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:57:484000:17:283500:31:1038.5000:48:385500:09:1000:00:4900:00:56
43 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. PICORNELLSUB23M00:57:502400:17:086300:31:3138.0800:48:395600:09:1100:00:4900:00:58
44 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:525100:17:402100:30:5038.9200:48:306300:09:2200:00:5200:00:00
45 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M00:58:014800:17:392200:30:5138.9000:48:308000:09:3100:00:5500:00:51
46 1070JOAN GOMILA ANGLADAC.E. RAYOTEAMJNM00:58:127500:18:212400:31:0038.7100:49:213100:08:5100:01:0100:00:48
47 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM00:58:203700:17:254100:31:1638.3800:48:419700:09:3900:00:5300:00:53
48 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:58:227900:18:242500:31:0338.6500:49:273500:08:5500:00:5300:00:54
49 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M00:58:252000:16:5410000:32:2936.9400:49:234200:09:0200:02:1900:00:49
50 2907CARLOS LUIS PERELLOCLUB ATLETISME OLESAABM00:58:286700:18:065300:31:2238.2600:49:283900:09:0000:01:0900:00:55
51 793ADRIA LEON SALVADORABSOLUT SPORTJNM00:58:296500:18:053800:31:1538.4000:49:205300:09:0900:00:5500:00:50
52 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:58:307800:18:242700:31:0438.6300:49:284300:09:0200:00:5000:00:55
53 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:58:415700:17:536400:31:3338.0300:49:266100:09:1500:00:5300:00:56
54 2806XAVIER VILLASEVIL PAUTGCBINNABM00:58:447300:18:143400:31:1038.5000:49:246200:09:2000:00:5700:00:52
55 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHV1M00:58:476000:17:546200:31:3138.0800:49:256500:09:2200:00:5600:00:56
56 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M00:58:495300:17:489200:32:0737.3600:49:553400:08:5400:00:5000:00:52
57 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:58:505400:17:506500:31:3637.9700:49:266800:09:2400:00:5300:00:55
58 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:58:536600:18:054200:31:1738.3600:49:227800:09:3100:00:5300:00:47
59 5665JOSE LUIS LORENTE FERNÁNDC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:575600:17:517500:31:4437.8200:49:356400:09:2200:01:0400:01:00
60 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMSUB23M00:58:5812300:19:072000:30:4738.9800:49:544800:09:0400:00:4700:00:49
61 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:59:045200:17:489600:32:1337.2500:50:014600:09:0300:00:5700:00:56
62 2926ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:59:067000:18:117300:31:4337.8300:49:545900:09:1200:00:5900:00:50
63 5843CRISTIAN CHAGUACEDA GALISCERDANYOLA CHABM00:59:154600:17:3310400:32:3736.7900:50:104900:09:0500:01:0600:01:00
64 1524DAVID GARCIA JIMENEZVILADECANS TRIATLOABM00:59:166900:18:118400:31:5937.5200:50:105000:09:0600:01:1200:00:58
65 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M00:59:208700:18:335100:31:2238.2600:49:557000:09:2500:01:0100:00:52
66 1228JOAN CARLES BLANCH CABAUTG TRIATLO SITGESABM00:59:216200:18:028900:32:0437.4200:50:066000:09:1500:01:0200:01:01
67 678DAVID MARQUEZ VERDETRICBMV1M00:59:227400:18:148500:31:5937.5200:50:135400:09:0900:01:1600:01:00
68 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM00:59:248600:18:334400:31:1938.3200:49:528300:09:3200:00:5200:00:48
69 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M00:59:309900:18:434600:31:1938.3200:50:027500:09:2800:01:0200:00:56
70 2135FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. REUS PLOMSCDM00:59:304100:17:2810600:32:3936.7500:50:076700:09:2300:00:5600:00:56
71 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M00:59:3210400:18:463700:31:1438.4200:50:008400:09:3200:00:5300:00:58
72 1792DIEGO CUADRADO GAYTANTGCBINNV1M00:59:346800:18:098600:31:5937.5200:50:087100:09:2600:00:5400:00:59
73 3148JORDI RIERA VARGASC.E. RAYOTEAMABM00:59:358500:18:324800:31:2138.2800:49:5310300:09:4200:01:0000:00:52
74 1227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROC.E. RAYOTEAMV1M00:59:387200:18:138300:31:5437.6200:50:078100:09:3100:00:5900:01:00
75 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM00:59:427700:18:237700:31:4637.7800:50:099000:09:3300:00:5800:00:57
76 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:59:439700:18:405200:31:2238.2600:50:0210000:09:4100:00:5600:00:56
77 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:487100:18:137600:31:4437.8200:49:5711400:09:5100:01:0000:00:57
78 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M00:59:498200:18:306100:31:3138.0800:50:0111100:09:4800:00:5700:00:00
79 8042CARLES BLANCO CONDELLICENCIA DE DIASUB23M00:59:525800:17:549900:32:2537.0200:50:198800:09:3300:01:0000:01:09
80 8046ALEX PAGAN MONTOROLLICENCIA DE DIAABM00:59:5510200:18:444500:31:1938.3200:50:0311600:09:5200:00:5400:00:59
81 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM01:00:008400:18:315000:31:2238.2600:49:5313400:10:0700:00:5700:00:43
82 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:00:104500:17:3314200:33:4235.6100:51:153600:08:5500:00:4700:00:45
83 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:00:119800:18:415900:31:2738.1600:50:0812900:10:0300:01:0200:01:00
84 1156VICTOR ROJAS CERVELLERAC.E. PICORNELLABM01:00:178800:18:339400:32:1037.3100:50:439100:09:3400:01:0900:00:54
85 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:00:1912100:19:056600:31:3737.9500:50:429500:09:3700:01:0400:00:56
86 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:00:209500:18:4010100:32:2936.9400:51:095700:09:1100:00:5300:00:50
87 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:00:2012900:19:146000:31:2938.1200:50:439600:09:3700:01:0100:00:58
88 2288ANGEL SANCHEZ ILLANASGAVA TRIATLOV1M01:00:236100:18:0210800:32:4536.6400:50:479400:09:3600:00:5600:00:55
89 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:00:2510000:18:438800:32:0137.4800:50:4410100:09:4100:00:5700:00:57
90 3059RUBEN MORENTE ROBLESJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:00:2610300:18:469300:32:0837.3400:50:548500:09:3200:01:1700:01:05
91 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:00:277600:18:237400:31:4337.8300:50:0616800:10:2100:00:5500:01:06
92 5959ARNAU NÁJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M01:00:318100:18:2810200:32:3236.8900:51:007900:09:3100:01:0800:00:57
93 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM01:00:3412400:19:087000:31:4037.8900:50:4810900:09:4600:01:0200:01:05
94 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:4013800:19:264700:31:2038.3000:50:4611700:09:5400:00:5400:01:00
95 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:00:4412200:19:067900:31:4837.7400:50:5411300:09:5000:01:1100:01:04
96 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:00:4510600:18:549100:32:0537.4000:50:5910800:09:4600:01:0500:01:08
97 1138SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M01:00:4613600:19:235700:31:2738.1600:50:5011800:09:5600:01:0200:00:58
98 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:00:5011600:19:036900:31:3837.9300:50:4113700:10:0900:00:5800:00:57
99 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ C.E. PICORNELLSUB23M01:00:5415200:19:403200:31:0938.5200:50:4913200:10:0500:00:5800:01:04
100 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:00:5611900:19:059500:32:1137.2900:51:169800:09:4000:01:1100:00:55
101 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:5811200:18:599800:32:1937.1300:51:189900:09:4000:01:0700:00:56
102 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:01:025500:17:5114300:33:4535.5600:51:367300:09:2600:01:0400:00:55
103 2719ALEX SERRANO ROGERJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:01:079100:18:3611600:33:0336.3100:51:397400:09:2800:01:2200:01:13
104 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLO ATLESV1M01:01:1114100:19:328200:31:5437.6200:51:2610700:09:4500:01:0100:01:02
105 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:01:188300:18:3111500:33:0236.3300:51:3310500:09:4500:01:1900:01:05
106 2852MANEL PARDO FABREGATCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:01:378000:18:2811100:32:5136.5300:51:1916100:10:1800:01:1200:00:57
107 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:396400:18:0415400:34:0535.2100:52:097700:09:3000:01:0400:00:54
108 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M01:01:469600:18:4015300:34:0335.2400:52:434400:09:0300:01:2300:01:03
109 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM01:01:4910500:18:4912600:33:2435.9300:52:139300:09:3600:01:0200:00:56
110 2816PABLO ROSENDO FREIREFLOR DE TRIATLOABM01:01:555000:17:4019400:34:4934.4700:52:297200:09:2600:01:0100:01:07
111 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:01:576300:18:0217400:34:3234.7500:52:346600:09:2300:00:5000:00:59
112 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF01:01:5911400:19:0014800:33:5535.3800:52:554700:09:0400:01:0100:01:00
113 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:02:0013900:19:2711200:32:5736.4200:52:249200:09:3600:01:0200:01:06
114 8039MARC TORT MORENOLLICENCIA DE DIAV1M01:02:063200:17:2124000:35:3733.6900:52:585200:09:0800:01:1900:01:38
115 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM01:02:0814300:19:338100:31:5137.6800:51:2422500:10:4400:01:0000:01:05
116 7002ROMAIN WEILLLICENCIA DE DIAABM01:02:1310800:18:5713200:33:3335.7700:52:3010400:09:4300:01:1500:01:09
117 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:02:2211000:18:5912300:33:2036.0000:52:1912700:10:0300:00:5700:01:03
118 1206ISIDORO MAYA AGUDOC.N. MOLINS DE REIABM01:02:2417000:19:5310700:32:4136.7200:52:3411200:09:5000:01:1500:01:00
119 3808VICTOR LANGREO CERDÁNITRIATLETES SOLIDARISABM01:02:2516600:19:5010500:32:3836.7700:52:2812000:09:5700:00:5400:00:52
120 5819IU BENET DURANC.A. LES TORTUGUESABM01:02:3311100:18:5913900:33:3835.6800:52:3711900:09:5600:00:5700:00:00
121 2138ALBERT PACHECO CAMARAC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:3911300:18:5912800:33:2735.8700:52:2615300:10:1300:01:0300:01:03
122 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:02:4418500:20:078700:32:0037.5000:52:0719900:10:3700:01:0000:00:51
123 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:02:4710100:18:4414400:33:4535.5600:52:2915800:10:1800:01:0800:01:20
124 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM01:02:5215500:19:4212200:33:1236.1400:52:5412300:09:5800:01:1200:01:20
125 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:02:5515400:19:4112000:33:0536.2700:52:4614000:10:0900:01:0600:01:03
126 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:02:5819300:20:109000:32:0537.4000:52:1522300:10:4300:01:0000:00:00
127 5350XAVI AVELLANEDA JURADOCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:02:5811800:19:0413500:33:3535.7300:52:3916200:10:1900:01:2700:01:23
128 3990ANDRES GUERRERO SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:03:0213400:19:2112900:33:2835.8600:52:4915100:10:1300:01:1900:01:11
129 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:03:0813000:19:1612500:33:2135.9800:52:3718700:10:3100:01:0200:01:00
130 229MANEL LÓPEZ SAMPIETROCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:03:0816700:19:5111000:32:4836.5900:52:3918300:10:2900:00:5900:01:06
131 3467ALEIX FERNANDEZ HERRERAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:03:1018200:20:0610300:32:3636.8100:52:4218100:10:2800:00:5600:01:08
132 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M01:03:1214700:19:3511400:32:5836.4000:52:3320700:10:3900:00:5400:01:01
133 5467ARTURO MEDINA BAREACERDANYOLA CHV1M01:03:1315300:19:4011800:33:0436.2900:52:4418400:10:2900:01:1300:01:07
134 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:03:199300:18:3817300:34:3234.7500:53:1014100:10:0900:00:5800:00:59
135 1677ISMAEL MARTINEZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:03:2113100:19:1914900:33:5735.3500:53:1613100:10:0500:01:1300:01:04
136 187ROGER CLIMENT I MORACERDANYOLA CHCDM01:03:2211500:19:0314000:33:3935.6600:52:4221100:10:4000:00:5700:01:01
137 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M01:03:3216100:19:4712700:33:2635.8900:53:1316400:10:1900:01:0700:01:04
138 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:03:3517300:20:0212100:33:0736.2400:53:0917700:10:2600:01:0300:00:56
139 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:03:3623700:20:539700:32:1637.1900:53:0917800:10:2700:01:0200:01:01
140 4785OSCAR ESTORACH SOLC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM01:03:3815900:19:4612400:33:2036.0000:53:0618800:10:3200:00:5700:01:07
141 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:03:4315000:19:3913800:33:3835.6800:53:1717600:10:2600:01:0600:01:04
142 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNABM01:03:4414400:19:3414100:33:4035.6400:53:1418500:10:3000:01:2000:01:00
143 8024ANDREU GARCÍA PUEYO LLICENCIA DE DIAABM01:03:4414600:19:3515000:33:5835.3300:53:3314400:10:1100:01:0800:01:13
144 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMCDM01:03:4611700:19:0419700:34:5134.4300:53:5511500:09:5100:00:5600:00:53
145 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:03:4718800:20:0911900:33:0536.2700:53:1419100:10:3300:01:0300:01:04
146 3920JESUS AGUADO SAN MILLANVILADECANS TRIATLOABM01:03:4915700:19:4213000:33:2935.8400:53:1120400:10:3800:01:0200:00:56
147 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M01:03:5012000:19:0516500:34:2034.9500:53:2517500:10:2500:01:0600:01:08
148 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLO ATLESABM01:03:5314500:19:3415800:34:0935.1400:53:4314300:10:1000:01:1900:01:09
149 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:03:5723500:20:5210900:32:4736.6000:53:3915900:10:1800:01:0100:01:06
150 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:03:5812500:19:1021300:35:1534.0400:54:258700:09:3300:02:4100:00:54
151 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM01:04:0512800:19:1316800:34:2734.8300:53:4017400:10:2500:01:0800:01:07
152 2840DANI RIVERA MONGEFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:04:1418300:20:0611700:33:0336.3100:53:0926700:11:0500:01:0100:01:37
153 1491ALEX RUEDA DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:04:1715100:19:4016300:34:1635.0200:53:5616900:10:2100:01:1600:01:02
154 5928PAU CASAS SERRATSC.N. SABADELLCDM01:04:178900:18:3521100:35:1434.0600:53:4917900:10:2800:01:0000:01:14
155 5957JAVIER CASTAN ROMEROJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:04:1718100:20:0515200:34:0135.2800:54:0614600:10:1100:01:1900:01:10
156 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:04:2014900:19:3717100:34:3134.7700:54:0814800:10:1200:01:1500:01:08
157 5601FRANCISCO CARO GARCÍAVILADECANS TRIATLOABM01:04:2316900:19:5317800:34:3334.7300:54:2612100:09:5700:01:4200:01:27
158 5771MARC RIBO AVILACLUB TRI5UABM01:04:2412600:19:1124900:35:4433.5800:54:557600:09:2900:01:1900:01:07
159 8012JOAN GARCIA COLOMERLLICENCIA DE DIASUB23M01:04:2920000:20:1716100:34:1435.0500:54:3112200:09:5800:01:2900:01:04
160 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:04:3524200:20:5611300:32:5736.4200:53:5321800:10:4200:01:1600:00:59
161 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:04:3710700:18:5522100:35:2633.8700:54:2115600:10:1600:01:0200:01:45
162 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDENTV1M01:04:3821700:20:3313700:33:3735.7000:54:1018200:10:2800:01:1700:01:13
163 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:4216800:19:5315900:34:0935.1400:54:0220900:10:4000:01:0700:01:04
164 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:04:4317500:20:0317000:34:3134.7700:54:3413800:10:0900:01:2700:01:01
165 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:04:479000:18:3627000:36:1033.1800:54:4612500:10:0100:00:5300:01:02
166 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:04:4817600:20:0417200:34:3134.7700:54:3514900:10:1300:00:5800:00:53
167 5767XAVI PALAU BALASCHCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:04:5018700:20:0818300:34:3834.6500:54:4613000:10:0400:01:1700:01:04
168 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:04:5321000:20:2813600:33:3635.7100:54:0423700:10:4900:01:0200:01:08
169 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:04:5317800:20:0418200:34:3834.6500:54:4214700:10:1100:00:5500:01:00
170 8026FERRAN HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:05:0416300:19:4718000:34:3634.6800:54:2321500:10:4100:01:1700:01:24
171 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:05:0512700:19:1225200:35:4633.5500:54:5813500:10:0700:01:2000:01:16
172 3381JUAN PABLO VALLE GARCIAVILADECANS TRIATLOV1M01:05:0615800:19:4322000:35:2133.9500:55:0412600:10:0200:01:0600:00:58
173 1936JAUME CHIVA RODENASINDEPENDENTV1M01:05:0621900:20:3515100:33:5935.3100:54:3419000:10:3200:01:1500:01:03
174 8023ANDRÉS GARCÍA RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:05:0914200:19:3222900:35:3433.7400:55:0612800:10:0300:01:2300:01:23
175 1200EDUARDO POLO CASTROC.E. VILA OLIMPICAV1M01:05:1016000:19:4621200:35:1434.0600:55:0014200:10:1000:01:1500:01:09
176 2035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOSVILADECANS TRIATLOABM01:05:1220400:20:2117600:34:3334.7300:54:5416000:10:1800:01:1700:01:11
177 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM01:05:1413500:19:2126700:36:0633.2400:55:2711000:09:4700:01:3700:01:32
178 5518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIGAVA TRIATLOABM01:05:1513700:19:2626900:36:0833.2100:55:3410200:09:4100:01:2400:01:38
179 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M01:05:1520300:20:2118500:34:4334.5700:55:0414500:10:1100:01:2200:00:58
180 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:05:1618000:20:0517700:34:3334.7300:54:3820300:10:3800:00:5300:00:57
181 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:05:1713200:19:1921600:35:1833.9900:54:3721400:10:4000:01:0200:01:10
182 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:05:2021300:20:3214500:33:4935.4900:54:2126100:10:5900:01:1300:01:51
183 3941TONI RUS FERNÁNDEZCLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:05:239200:18:3630900:37:2232.1100:55:586900:09:2500:01:0300:00:00
184 3383JOSE LUIS GARZON LANDABASCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:05:2520700:20:2216600:34:2134.9300:54:4321700:10:4200:01:1300:01:03
185 8038SERGI VIDAL MARQUÈSLLICENCIA DE DIAABM01:05:2719100:20:0917900:34:3434.7200:54:4322800:10:4400:01:0800:01:12
186 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:3018600:20:0817500:34:3234.7500:54:4024000:10:5000:01:0500:01:06
187 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:05:3022000:20:3515600:34:0635.1900:54:4123600:10:4900:01:1300:01:05
188 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:05:3220800:20:2320000:34:5434.3800:55:1715500:10:1500:01:3200:01:12
189 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:05:3317900:20:0519900:34:5334.4000:54:5819400:10:3500:01:0400:01:12
190 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:05:359400:18:4030800:37:2232.1100:56:028900:09:3300:01:3600:01:05
191 4013BEATRIZ AGUILAR PIQUERICHARD CALLE TRIATLO CLUABF01:05:3622900:20:4516900:34:2734.8300:55:1217100:10:2400:01:1500:01:08
192 4334BENJAMÍ GUIXENS NINTG TRIATLO SITGESV1M01:05:4326400:21:1713300:33:3335.7700:54:5025000:10:5300:01:0200:01:10
193 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:05:4726900:21:1913100:33:3035.8200:54:4925900:10:5800:01:1500:01:10
194 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:06:0019800:20:1519000:34:4734.5000:55:0225800:10:5800:01:2500:01:14
195 8030POL RUEDALLICENCIA DE DIAABM01:06:0119200:20:1018600:34:4334.5700:54:5327500:11:0800:02:0400:01:17
196 1956ANTONIO NEBRERA JIMENEZTG TRIATLO SITGESABM01:06:0516500:19:5023600:35:3533.7200:55:2520800:10:4000:01:0300:01:20
197 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:06:0614800:19:3621400:35:1734.0100:54:5328700:11:1300:01:1000:01:04
198 7023SERGI VICENTE DELMAR LLICENCIA DE DIASUB23M01:06:0614000:19:2827800:36:2532.9500:55:5315200:10:1300:02:0500:01:37
199 7003ANDRES SANTOYO MEDINALLICENCIA DE DIAV1M01:06:0710900:18:5831000:37:2432.0900:56:2210600:09:4500:01:2800:01:30
200 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:06:1024900:21:0315700:34:0735.1700:55:1026300:11:0000:01:0700:01:06
201 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMW3TRIBCNV2M01:06:1420600:20:2222600:35:3033.8000:55:5217000:10:2200:01:2200:01:11
202 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:06:2020500:20:2121800:35:1933.9800:55:4021200:10:4000:01:1300:01:00
203 2295CARLOS LACORT ARTEROCLUB ATLETISME OLESAV1M01:06:2616400:19:4927500:36:1833.0600:56:0716300:10:1900:01:3400:01:13
204 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTCLUB NATACIO MINORISAABM01:06:2625800:21:1619500:34:4934.4700:56:0516700:10:2100:01:0500:01:15
205 1570FELIX CARMONA POUC.E. PICORNELLV1M01:06:2723900:20:5419300:34:4834.4800:55:4222900:10:4500:01:0400:01:02
206 2210MARC LLOVERA SUBIRATSU.C. SANT CUGATV1M01:06:3321800:20:3418400:34:4034.6200:55:1429500:11:1900:01:0400:01:07
207 1763XAVIER LOPEZ RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:06:3719000:20:0923500:35:3533.7200:55:4425100:10:5300:01:2200:01:14
208 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:06:4115600:19:4227900:36:2932.8900:56:1118600:10:3000:01:0700:01:23
209 8003JOSÉ MIGUEL MERCEDES DE LLLICENCIA DE DIAABM01:06:4628100:21:2914600:33:5235.4300:55:2131700:11:2500:01:2800:01:23
210 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:06:4623600:20:5215500:34:0635.1900:54:5836100:11:4800:01:0200:01:04
211 7022JEUS VEGASLLICENCIA DE DIAV1M01:06:5028700:21:3214700:33:5435.4000:55:2631100:11:2400:01:1800:01:24
212 5205JACINTO MUÑOZ VILLODRESINDEPENDENTV1M01:06:5123300:20:5020900:35:1234.0900:56:0223800:10:4900:01:1200:01:12
213 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M01:06:5125200:21:0619600:34:5034.4500:55:5625400:10:5500:01:2200:01:10
214 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:06:5217200:20:0029100:36:5332.5400:56:5312400:09:5900:00:5900:00:00
215 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M01:06:5523400:20:5121700:35:1933.9800:56:1023000:10:4500:01:1200:01:04
216 2463LLORENÇ ARNAU GUITARTC.E. PICORNELLV1M01:06:5925100:21:0320500:35:0434.2200:56:0724600:10:5200:01:0200:01:17
217 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:07:0129200:21:3513400:33:3435.7500:55:0936800:11:5200:01:1700:01:09
218 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:07:0127700:21:2716200:34:1535.0400:55:4229700:11:1900:01:0200:01:03
219 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:07:0126700:21:1822400:35:2833.8300:56:4615400:10:1500:01:4000:01:26
220 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF01:07:0118900:20:0928200:36:3232.8500:56:4116600:10:2000:01:1400:01:13
221 7011JACOB ROMAN DURANLLICENCIA DE DIAABM01:07:0519700:20:1525000:35:4433.5800:55:5927100:11:0600:00:5900:01:10
222 1522ENRIC RIVERA PEREGRINATRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:07:0818400:20:0729000:36:4832.6100:56:5515000:10:1300:01:2200:01:23
223 8019PETER STRATINGLLICENCIA DE DIAV2M01:07:0928000:21:2819200:34:4834.4800:56:1624900:10:5300:01:5800:01:52
224 4384SERGI SANCHEZ CARPINTEROC.E. RAYOTEAMABM01:07:1020100:20:1925900:35:5633.4000:56:1525500:10:5500:01:2200:01:22
225 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMCDM01:07:1013300:19:2130400:37:1432.2300:56:3519600:10:3500:01:0000:01:02
226 2120OSCAR OSTA RIERACLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:07:1131000:21:4919100:34:4834.4800:56:3719200:10:3400:01:2300:01:13
227 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:07:1121600:20:3326600:36:0433.2700:56:3719300:10:3400:00:5800:01:08
228 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:07:1222200:20:3727400:36:1833.0600:56:5515700:10:1700:01:0500:01:04
229 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:07:1227100:21:1916400:34:2034.9500:55:3933700:11:3300:01:1500:01:03
230 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:07:1422700:20:4225500:35:4833.5200:56:3022600:10:4400:01:1000:01:06
231 5951EDUARDO SANTAMARÍA JUANCLUB TRIATLO MALGRATABM01:07:1425700:21:1521500:35:1833.9900:56:3321600:10:4100:01:1800:01:11
232 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:07:1520200:20:2019800:34:5234.4200:55:1238400:12:0300:01:0800:01:06
233 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM01:07:1726100:21:1718100:34:3734.6700:55:5430900:11:2300:01:0500:01:12
234 8002ANGELO GONZALES FERRINGLLICENCIA DE DIAABM01:07:1722500:20:4125700:35:5033.4900:56:3123200:10:4600:01:3400:00:00
235 5615MANEL PUIG DURANCERRR IGUALADAJNM01:07:2428200:21:2918700:34:4434.5500:56:1328200:11:1100:01:3900:01:11
236 2705DAVID MONTERO POYATOGAVA TRIATLOV1M01:07:2724800:21:0026200:35:5933.3500:56:5918000:10:2800:01:3500:01:29
237 41MONTSE ARANDA CASTANCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:07:2929800:21:3820600:35:0734.1700:56:4522700:10:4400:01:1700:01:17
238 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:07:3327600:21:2518900:34:4734.5000:56:1230000:11:2100:01:0700:01:04
239 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M01:07:3427900:21:2820700:35:0734.1700:56:3526200:10:5900:01:4100:01:20
240 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:07:3525300:21:0820100:34:5734.3300:56:0533000:11:3000:01:0800:01:17
241 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:07:3731700:21:5318800:34:4534.5300:56:3826000:10:5900:01:0100:01:08
242 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF01:07:3729500:21:3720300:34:5934.3000:56:3626400:11:0100:01:1900:01:06
243 1455ALEJANDRO MARTINEZ RODRIGC. TRIATLO MONTORNESV1M01:07:3732400:21:5822500:35:3033.8000:57:2813900:10:0900:01:1500:00:59
244 8045ALEJANDRO DEL OLMO ZURRIALLICENCIA DE DIAABM01:07:3826500:21:1824100:35:3833.6800:56:5621900:10:4200:01:0900:00:00
245 1324OSCAR AYBAR TOLDRÀCLUB TRIATLO ATLESABM01:07:3928600:21:3220800:35:1034.1200:56:4225700:10:5700:01:2400:01:14
246 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:07:3934400:22:1716000:34:1035.1200:56:2728500:11:1200:01:0400:01:25
247 1328VICTOR BERMUDEZ MELLADOCLUB TRIATLO ATLESABM01:07:4028800:21:3220200:34:5934.3000:56:3127600:11:0900:01:2200:01:24
248 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:07:4320900:20:2627100:36:1033.1800:56:3627400:11:0700:01:0300:01:06
249 7025FEDE IBAÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:07:4417100:19:5529600:36:5932.4500:56:5423900:10:5000:01:0300:01:22
250 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:4625900:21:1624300:35:3933.6600:56:5524100:10:5100:01:1400:01:13
251 8001DANIEL MORENO SERRANOLLICENCIA DE DIAV1M01:07:4926600:21:1824200:35:3833.6800:56:5624700:10:5300:01:3700:01:32
252 8047DELIA MONTERRUBIO SERRANOLLICENCIA DE DIAABF01:07:5623800:20:5427300:36:1533.1000:57:0923400:10:4700:01:2000:01:16
253 5484JORDI PARADELL RUESCACLUB TRI5UV1M01:08:0224100:20:5526000:35:5833.3600:56:5327800:11:0900:01:3800:00:00
254 2925VICTOR GOMEZ PEÑAABSOLUT SPORTJNM01:08:0421200:20:2923300:35:3433.7400:56:0338300:12:0100:01:1300:01:13
255 1603FRANCISCO MARTÍNEZ LÓPEZINDEPENDENTABM01:08:0724400:20:5726400:36:0033.3300:56:5728100:11:1000:01:4100:01:39
256 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV1M01:08:1332900:22:0522700:35:3233.7700:57:3719700:10:3600:01:3200:01:26
257 2008PAU VIÑALS BROSTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:08:1628900:21:3323000:35:3433.7400:57:0727900:11:0900:01:1300:01:08
258 4380JORDI ARISA GONZALEZC.E. PICORNELLABM01:08:1828300:21:3022300:35:2833.8300:56:5829800:11:2000:01:1900:01:22
259 5725RAFAEL VICIANA MORALESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:08:1925600:21:1328000:36:3132.8600:57:4419500:10:3500:01:1800:01:11
260 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:08:2030100:21:4226100:35:5933.3500:57:4120500:10:3900:01:2400:01:19
261 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:08:2430300:21:4721000:35:1434.0600:57:0130800:11:2300:01:1200:01:27
262 880ELISEO REDON REDONCEMEV2M01:08:2527300:21:2026500:36:0033.3300:57:2026900:11:0500:01:2500:01:19
263 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV2M01:08:2737600:22:5616700:34:2234.9200:57:1827700:11:0900:01:0900:01:18
264 1290EUSEBIO CARASUSAN PEREZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV1M01:08:3131400:21:5025100:35:4533.5700:57:3525600:10:5600:01:5300:01:26
265 8031DAVID PROS CRUSATLLICENCIA DE DIAV1M01:08:3116200:19:4734400:38:2431.2500:58:1116500:10:2000:01:3400:01:37
266 1259RUBÉN MOLINA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:08:3322400:20:4027700:36:2233.0000:57:0233200:11:3100:01:2000:01:01
267 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:3328500:21:3223100:35:3433.7400:57:0632200:11:2700:01:1100:01:07
268 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDENTV1M01:08:4419600:20:1531900:37:3731.9000:57:5224400:10:5200:01:2200:01:07
269 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:08:4725000:21:0324600:35:4033.6400:56:4338500:12:0400:00:5600:00:57
270 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:08:5017400:20:0334200:38:2231.2800:58:2517300:10:2500:01:0800:01:08
271 7004JOAN ESCUDERO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:08:5433200:22:0624800:35:4233.6100:57:4827300:11:0600:01:2800:01:15
272 2746ANDRES ALVARADO SERFATYCLUB TRI5UABM01:08:5734600:22:1821900:35:2133.9500:57:3929400:11:1800:01:3200:01:19
273 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:08:5828400:21:3128400:36:3632.7900:58:0724200:10:5100:01:1100:01:07
274 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:08:5822300:20:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0900:00:00
275 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:09:0026000:21:1730300:37:1132.2700:58:2818900:10:3200:01:0700:00:59
276 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M01:09:0231200:21:4925600:35:4833.5200:57:3731500:11:2500:01:2300:00:00
277 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF01:09:0323000:20:4632000:37:3731.9000:58:2321300:10:4000:01:1300:00:58
278 2743LUÍS CASADO ALCALDEPRAT TRIATLO 1994V1M01:09:0432600:22:0223200:35:3433.7400:57:3632700:11:2800:01:2600:01:15
279 4376MARCEL GALLACH BARRICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:09:0735200:22:2525400:35:4833.5200:58:1325300:10:5400:01:3600:01:23
280 7005ISRAEL FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:09:0833400:22:0724700:35:4033.6400:57:4730200:11:2100:01:3500:01:14
281 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:09:0924700:20:5931200:37:3131.9900:58:3020600:10:3900:01:2000:01:07
282 8014JAVIER CENALMOR MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:09:1224000:20:5530000:37:0632.3500:58:0128300:11:1100:01:2100:01:27
283 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:09:1329100:21:3429200:36:5632.4900:58:3022100:10:4300:01:0200:00:57
284 512EDUARDO ROS FERNÁNDEZ-PORC.E. VILA OLIMPICAV1M01:09:1623200:20:4732900:37:5331.6800:58:4019800:10:3600:01:3600:01:15
285 5703ALBERTO SALVANS TORREDEMEC.E. VILA OLIMPICAV1M01:09:1932300:21:5828600:36:4132.7100:58:3921000:10:4000:01:2300:01:17
286 2150EULÀLIA CALVERAS AUGÉTGCBINNV2F01:09:2327000:21:1930600:37:2032.1400:58:3922400:10:4400:01:2200:01:10
287 1135JOSÉ ANTONIO MATEO GUERRETRIATLO PALLEJAABM01:09:2519400:20:1334800:38:3431.1100:58:4720200:10:3800:01:2900:00:58
288 6077ANNA SANTIDRIAN BOUCLUB TRI5UABF01:09:2730000:21:4129700:37:0032.4300:58:4123300:10:4600:01:2800:01:14
289 4787SANTIAGO MOLINA ALAMOSCERDANYOLA CHABM01:09:3219900:20:1635800:38:5230.8700:59:0817200:10:2400:01:1100:01:37
290 7021JOAN AGUADE I LLORCALLICENCIA DE DIAV2M01:09:3425400:21:1032700:37:4731.7600:58:5720000:10:3700:01:5400:00:00
291 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:09:4219500:20:1435500:38:4330.9900:58:5723100:10:4500:01:1900:01:12
292 2440TONI MARTIN LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:09:4235100:22:2524500:35:4033.6400:58:0534200:11:3700:01:1700:01:24
293 6213MONTSE GÓMEZ RAMIREZCLUB TRI5UABF01:09:4422600:20:4135900:38:5430.8500:59:3513600:10:0900:01:3300:01:15
294 824XAVIER FONTSERE ROVIRAC.A. LES TORTUGUESABM01:09:4630900:21:4928800:36:4632.6400:58:3528400:11:1100:01:1200:01:07
295 2932SONIA TOMEGROS REGALADOCLUB TRIATLO SABADELLABF01:09:4734900:22:2126300:35:5933.3500:58:2032300:11:2700:01:2400:01:11
296 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:09:4924300:20:5731500:37:3431.9400:58:3129200:11:1800:00:5900:01:09
297 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M01:09:5235900:22:3122800:35:3233.7700:58:0336400:11:4900:01:2600:01:24
298 3671JORDI VIURA ORIOLC.E. PICORNELLV1M01:09:5321400:20:3226800:36:0733.2300:56:3945800:13:1400:01:0400:01:17
299 8018MARC HORTET BERENGUELLICENCIA DE DIAABM01:09:5427800:21:2730700:37:2132.1300:58:4827000:11:0600:01:3400:01:23
300 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV2F01:09:5536500:22:4227200:36:1233.1500:58:5426500:11:0100:00:5900:01:02
301 1444DANI ALBACETE GAVILÁNC.E. RAYOTEAMABM01:09:5529000:21:3331300:37:3331.9600:59:0623500:10:4900:01:4100:01:22
302 6263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZTGCBINNSUB23F01:09:5617700:20:0438800:39:4630.1800:59:5013300:10:0600:01:0700:01:04
303 2207SERGI RODRIGUEZ GIMENEZCLUB NATACIO VALLDOREIXV2M01:09:5831600:21:5225800:35:5233.4600:57:4439400:12:1400:01:0800:01:11
304 1349ALBERT GARCIA BORRÀSTGCBINNABM01:10:0234000:22:1429300:36:5632.4900:59:1024300:10:5200:01:4600:01:44
305 3484DAVID GONZALEZ MORATONAJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:10:0429600:21:3729900:37:0532.3600:58:4230500:11:2200:01:1600:01:13
306 3591LARA GUTIERREZ MORENOCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:10:0538400:23:0222200:35:2733.8500:58:2934000:11:3600:01:1700:01:07
307 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:10:0538600:23:0323800:35:3633.7100:58:3931900:11:2600:01:2800:01:16
308 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:10:1136400:22:4025300:35:4733.5400:58:2735600:11:4400:01:3200:01:23
309 5170RACHAEL WESTCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F01:10:1830400:21:4832200:37:3731.9000:59:2524800:10:5300:01:0900:01:06
310 5160EVA PUPIM GETEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1F01:10:1822800:20:4535700:38:5130.8900:59:3622000:10:4200:01:2800:01:15
311 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF01:10:2037300:22:5423400:35:3433.7400:58:2836900:11:5200:01:1600:01:04
312 8005RUBEN CABRERA GALLENLLICENCIA DE DIAV1M01:10:2125500:21:1032500:37:4431.8000:58:5432600:11:2700:01:2900:01:24
313 2012ENRIQUE BOLON ESPANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:10:2339000:23:0923700:35:3533.7200:58:4434500:11:3900:01:2900:01:27
314 8021ALBERT MARINA PERARNAULLICENCIA DE DIAV1M01:10:2831100:21:4930100:37:0732.3300:58:5633400:11:3200:01:4000:01:27
315 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:10:4033900:22:1428500:36:3932.7400:58:5335800:11:4700:01:3200:01:27
316 2778BEGOÑA DE LA ROCHA MURTGCBINNABF01:10:5131800:21:5431600:37:3531.9300:59:2930400:11:2200:01:1900:01:07
317 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:10:5923100:20:4636600:39:0430.7200:59:5028000:11:0900:01:3200:01:24
318 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF01:11:0036900:22:4528700:36:4432.6700:59:2933100:11:3100:01:2000:01:10
319 3886TONI TIENDA MARTINEZCLUB NATACIO RUBIV1M01:11:0233700:22:1131100:37:2832.0300:59:3930700:11:2300:01:2000:01:16
320 1399JOSÉ MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M01:11:0336000:22:3230200:37:0732.3300:59:3931000:11:2400:01:2800:01:19
321 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:11:0435400:22:2630500:37:1832.1700:59:4429900:11:2000:01:0700:01:23
322 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:11:0529400:21:3633400:38:0431.5200:59:4031600:11:2500:01:2600:01:30
323 7019ERIC GARCIA PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:11:0621100:20:2837600:39:2030.5100:59:4829300:11:1800:00:0000:00:00
324 2032JUAN HIDALGO FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM01:11:0734200:22:1532100:37:3731.9000:59:5228900:11:1500:01:4700:01:43
325 7008RAUL FERRER ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:11:1031900:21:5533700:38:1031.4401:00:0526600:11:0500:01:2200:01:36
326 8044IVAN FERNANDEZ QUEASADALLICENCIA DE DIAABM01:11:1231300:21:4932600:37:4631.7700:59:3534100:11:3700:01:2100:01:26
327 8009JORDI MARTINEZ BERNALLLICENCIA DE DIAABM01:11:1727200:21:1934600:38:3131.1600:59:5032400:11:2700:02:2000:01:24
328 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:11:1724500:20:5720400:35:0434.2200:56:0149400:15:1600:01:0000:02:25
329 5557IVÁN GONZÁLEZ GÁZQUEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:11:2524600:20:5838500:39:3530.3201:00:3324500:10:5200:01:5200:01:33
330 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:11:2632700:22:0232800:37:5231.6900:59:5433300:11:3200:01:2900:01:25
331 2175JORDI PEREZ RODRIGUEZINDEPENDENTABM01:11:2938700:23:0423900:35:3633.7100:58:4043600:12:4900:01:3200:01:13
332 8008ERIC OLIVERAS SERRANOLLICENCIA DE DIAABM01:11:4741800:23:4627600:36:2033.0301:00:0635100:11:4100:01:1800:01:15
333 8016VICTOR TORRENTE PASCUALLLICENCIA DE DIAABM01:11:4929300:21:3534000:38:1431.3900:59:4938200:12:0000:01:3200:01:27
334 6256LAIA ROSELLO GARCIAC.E. PICORNELLABF01:11:5030500:21:4836200:38:5730.8101:00:4526800:11:0500:01:3100:01:33
335 5921JULEN CABAÑERO RODRÍGUEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:11:5332500:22:0031400:37:3331.9600:59:3340500:12:2000:01:1200:01:11
336 8022JOAN CHECA MOLINSLLICENCIA DE DIAABM01:11:5441700:23:4628900:36:4632.6401:00:3230300:11:2200:01:2000:01:11
337 3626GUILLEM VILLANUEVA URBANC.E. RAYOTEAMCDM01:11:5631500:21:5135300:38:4031.0301:00:3131800:11:2500:01:1700:01:17
338 1515CRISTIAN GALERA MASDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:12:0333000:22:0533800:38:1031.4401:00:1536200:11:4800:01:3300:01:15
339 6149MARTA BOTSORA TOLOCHKOC.A. IGUALADASUB23F01:12:0521500:20:3337300:39:1730.5500:59:5039700:12:1500:00:5900:01:23
340 4070SUSANA CASTAN SALINASCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F01:12:0630800:21:4936800:39:0530.7001:00:5428600:11:1200:01:3400:01:25
341 4958MANUEL GUTIERREZ DE CELISCLUB TRIATLO BLANESV2M01:12:0729900:21:3937000:39:1430.5901:00:5328800:11:1400:01:2600:01:23
342 2829XAVIER DURAN ARIASCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:12:0932100:21:5638200:39:3030.3801:01:2622200:10:4300:01:4900:01:32
343 3855JORGE ARAGON DUEÑASTRIATLO L´HOSPITALETABM01:12:1535300:22:2533200:38:0131.5701:00:2636600:11:4900:01:4200:01:49
344 6238PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLJNF01:12:2826300:21:1737700:39:2330.4701:00:4035900:11:4800:01:0800:01:12
345 6166LAURA GONZALEZ ARANDAC.E. VILA OLIMPICAABF01:12:3139100:23:1332300:37:3831.8901:00:5134700:11:4000:01:5500:01:24
346 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:12:3726200:21:1739400:39:5930.0101:01:1630100:11:2100:01:2000:00:00
347 8020JAVIER DEL AGUILA RODALLICENCIA DE DIAV2M01:12:4235000:22:2535600:38:5030.9001:01:1532500:11:2700:01:4800:00:00
348 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:12:4643000:24:0028100:36:3132.8601:00:3139500:12:1500:01:2600:01:41
349 4361SAÚL GONZÁLEZ DE LA ROSAINDEPENDENTABM01:12:5037100:22:5135200:38:3731.0701:01:2830600:11:2200:01:3400:01:31
350 2931JOANA PASCUAL   NICOLAUPRAT TRIATLO 1994ABF01:12:5640400:23:2531700:37:3531.9301:01:0037300:11:5600:01:0200:01:06
351 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:12:5741100:23:3829800:37:0032.4301:00:3840200:12:1900:01:1000:01:14
352 5108MARIA ESPINOSA DEL ALBACLUB NATACIO BARCELONAJNF01:12:5937400:22:5434500:38:3131.1601:01:2533900:11:3400:01:1300:00:00
353 8043ALEX RATERA APARICIOLLICENCIA DE DIAV1M01:13:0035500:22:2836500:39:0330.7301:01:3132800:11:2900:01:3500:01:18
354 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:13:0642200:23:5028300:36:3432.8201:00:2443100:12:4200:01:0400:01:05
355 1549JAVIER FERNÁNDEZ DELGADO CLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:13:0934500:22:1737800:39:2330.4701:01:4032900:11:2900:01:4200:01:28
356 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:13:1132000:21:5639500:39:5930.0101:01:5529000:11:1600:01:2400:01:17
357 6153SANDRA CUELLOTG TRIATLO SITGESABF01:13:1330600:21:4839900:40:0629.9301:01:5429600:11:1900:01:2300:01:11
358 1166GERARD SAGUES MITJANAC.E. PICORNELLABM01:13:1640600:23:2733600:38:0631.5001:01:3335500:11:4300:01:5400:01:38
359 1566ALEX MOYA SANDEDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:13:1732800:22:0438300:39:3330.3401:01:3735000:11:4000:01:3600:01:30
360 7017MARC CABISTAÑ BARRIENDOSLLICENCIA DE DIAABM01:13:2136700:22:4336300:38:5930.7801:01:4234400:11:3900:02:0100:01:47
361 1174DAVID MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:13:2636800:22:4333000:37:5531.6501:00:3843400:12:4800:01:1000:01:15
362 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:13:2737500:22:5435000:38:3531.1001:01:2937700:11:5800:01:2400:01:02
363 5096ANGELA AGUILAR FUENTESC.N. CATALUNYAV1F01:13:3633600:22:1036900:39:1330.6001:01:2339100:12:1300:01:0800:01:21
364 4111JAUME VALLS CURSELLASCERRR IGUALADAABM01:13:3741900:23:4629400:36:5732.4801:00:4344100:12:5400:01:2800:01:27
365 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:13:4038300:23:0132400:37:4331.8201:00:4444500:12:5600:01:2500:01:32
366 1641VICTOR CANTOS GUASCHCERDANYOLA CHCDM01:13:4339200:23:1433100:37:5631.6301:01:1042100:12:3300:01:5100:01:22
367 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINAC. TRIATLO MONTORNESABM01:13:4326800:21:1840800:40:5229.3601:02:1033600:11:3300:01:2900:01:35
368 6065ZAIDA JURADO SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABF01:13:4433500:22:0839700:40:0329.9601:02:1133800:11:3300:01:1800:01:04
369 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM01:13:4427500:21:2124400:35:4033.6400:57:0149900:16:4300:01:1000:01:28
370 596ALBERT SALA JOFREINDEPENDENTABM01:13:4535600:22:3037400:39:1930.5201:01:4937500:11:5600:01:1400:01:13
371 6042VALERIE TEULLIERESTG TRIATLO SITGESV1F01:13:4843800:24:1229500:36:5732.4801:01:0942400:12:3900:01:2300:01:20
372 7026RUBÉN GONZÁLEZ MARTINLLICENCIA DE DIAJNM01:13:5127400:21:2142100:41:3628.8501:02:5725200:10:5400:01:0700:01:19
373 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:13:5142300:23:5133500:38:0531.5101:01:5637200:11:5500:01:4600:01:25
374 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M01:13:5141600:23:4133900:38:1231.4101:01:5337800:11:5800:01:3700:01:21
375 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:13:5838000:22:5935400:38:4231.0101:01:4140100:12:1700:01:3000:01:45
376 8010JOSÉ RAMÓN SÁNCHEZ IBARRTRI2WINV1M01:13:5933300:22:0739800:40:0429.9501:02:1136300:11:4800:01:4000:01:28
377 7013ALEJANDRO MUÑOZ LLERENALLICENCIA DE DIAABM01:14:0236200:22:3435100:38:3631.0901:01:1044000:12:5200:01:2700:01:20
378 1183JOSEP ARRABAL MORALESINDEPENDENTV1M01:14:0438200:23:0134300:38:2331.2601:01:2442700:12:4000:01:5200:01:33
379 1242ALBERT PEY FACIC.E.E. SANT GERVASIABM01:14:1337900:22:5838400:39:3530.3201:02:3334800:11:4000:01:3000:01:27
380 7029FERRAN GALERA MASLLICENCIA DE DIAABM01:14:1338100:22:5934700:38:3431.1101:01:3342600:12:4000:01:3000:00:00
381 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:14:1434300:22:1739300:39:5830.0301:02:1538000:11:5900:01:5800:01:19
382 5913JUAN FERNÁNDEZ PEÑAC.E. RAYOTEAMABM01:14:1842500:23:5233300:38:0231.5501:01:5440900:12:2400:01:4000:01:12
383 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:14:2338500:23:0239200:39:5730.0401:02:5931200:11:2400:01:4000:01:27
384 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:14:2833100:22:0641100:41:0529.2101:03:1129100:11:1700:01:3400:00:00
385 8015ALEJANDRO SANCHEZ LIMONLLICENCIA DE DIASUB23M01:14:3340100:23:2336700:39:0530.7001:02:2838600:12:0500:01:2000:01:21
386 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF01:14:3540200:23:2438100:39:2930.3901:02:5335300:11:4200:01:4000:01:16
387 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:14:3830700:21:4942400:41:4328.7701:03:3227200:11:0600:01:0400:01:13
388 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZCERDANYOLA CHCDM01:14:4334800:22:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2600:00:00
389 5104DESIREE VIDAL COMASASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:14:4534700:22:1940600:40:4629.4401:03:0534900:11:4000:01:1000:01:07
390 8033JOSE CUSCÓ FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:14:4722100:20:3545200:43:3527.5301:04:1020100:10:3700:01:3500:01:36
391 2287JOSE FRANCISCO RUBIO SANCCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:14:5232200:21:5641800:41:3028.9201:03:2632000:11:2600:01:4600:01:15
392 1866ANTONIA CANO ALARCÓNC.E. RAYOTEAMV1F01:14:5630200:21:4442600:41:4628.7301:03:3032100:11:2600:01:3600:01:12
393 7027IVAN MARTIN MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:15:0229700:21:3742300:41:4128.7901:03:1835700:11:4400:01:0900:00:58
394 3554MATILDE MUÑOZ RICOCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1F01:15:0736300:22:3440900:40:5429.3401:03:2834600:11:3900:01:4600:01:27
395 8007JOSE PELAEZLLICENCIA DE DIAABM01:15:1340000:23:2338600:39:4030.2501:03:0338800:12:1000:01:1700:01:19
396 4037MIRIAM OLIVARES POUSC.E. PICORNELLABF01:15:1641500:23:4138000:39:2730.4201:03:0838700:12:0800:01:2900:01:35
397 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F01:15:2033800:22:1142500:41:4528.7401:03:5631300:11:2400:01:2500:01:24
398 8032RAUL GARCÍA MARÍNLLICENCIA DE DIAABM01:15:2137000:22:4838700:39:4530.1901:02:3343500:12:4800:01:2400:01:56
399 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:15:2444000:24:1336100:38:5530.8401:03:0839900:12:1600:01:4200:01:26
400 7014DANIEL JIMENEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:15:2634100:22:1541400:41:1229.1301:03:2737900:11:5900:01:2500:02:01
401 1089DAVID RODRÍGUEZ BLANCOGAVA TRIATLOV1M01:15:3939500:23:2039100:39:5330.0901:03:1341400:12:2600:01:4800:01:35
402 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF01:15:4237200:22:5341500:41:1729.0701:04:1033500:11:3200:01:3400:01:21
403 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:15:4243100:24:0136400:39:0030.7701:03:0142900:12:4100:01:3100:01:25
404 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:15:4446000:25:0831800:37:3631.9101:02:4445200:13:0000:01:1300:01:13
405 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M01:15:4539300:23:1740100:40:3929.5201:03:5636500:11:4900:01:1400:01:17
406 5566JOSE CARLOS REGUEIRACLUB PROAMABM01:15:5043400:24:0634100:38:2131.2901:02:2747000:13:2300:01:0600:01:27
407 126BLANCA TRENAS HINOJOSAW3TRIBCNV1F01:15:5340900:23:2940500:40:4229.4801:04:1135200:11:4200:01:2600:01:31
408 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV1M01:15:5542700:23:5638900:39:4830.1501:03:4439000:12:1100:01:1400:01:15
409 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLO ATLESV1F01:15:5642600:23:5639000:39:4930.1401:03:4538900:12:1100:01:2100:01:15
410 8004ISMAEL MARTÍNEZ ADÁNLLICENCIA DE DIAABM01:16:0143300:24:0339600:40:0129.9901:04:0437600:11:5700:01:5200:02:06
411 1173IÑAKI FUSTÉ JUANOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:16:0444200:24:2137500:39:2030.5101:03:4140700:12:2300:01:4500:01:26
412 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZINDEPENDENTV1M01:16:0638800:23:0540300:40:4029.5101:03:4540600:12:2100:01:3200:01:17
413 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F01:16:2340700:23:2840200:40:3929.5201:04:0739800:12:1600:01:3000:01:24
414 3342JOSÉ ANTONIO LOPEZ CAÑOINDEPENDENTV1M01:16:2442000:23:4840000:40:3729.5401:04:2538100:11:5900:01:3400:01:23
415 7018JORDI CARBO SOLELLICENCIA DE DIAABM01:16:3041300:23:4037900:39:2530.4401:03:0547200:13:2500:01:3900:02:11
416 1223IGNASI CERDÀ EMBUENACLUB TRIATLO ATLESABM01:16:5644800:24:4537200:39:1430.5901:03:5944600:12:5700:01:4300:01:31
417 1314MARIO FERNÁNDEZ GONZÁLEZCLUB TRIATLO ATLESV1M01:16:5644900:24:4537100:39:1430.5901:03:5944700:12:5700:01:4300:01:33
418 5293JOAN VALL CUBILLASCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:17:0140500:23:2641200:41:0729.1901:04:3341600:12:2800:01:3200:01:49
419 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F01:17:1046400:25:2034900:38:3431.1101:03:5446400:13:1600:01:1300:00:00
420 8029ALEX MENDOZALLICENCIA DE DIAABM01:17:1136100:22:3443300:42:1228.4401:04:4641100:12:2500:01:5100:02:26
421 5912LLUC VERDAGUER GIMFERRERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:17:1335700:22:3043800:42:1928.3601:04:4941000:12:2400:01:1800:00:55
422 2438ALBERT COLLADO VOLTACLUB ATLETISME OLESAABM01:17:1335800:22:3143200:42:1128.4501:04:4241900:12:3100:01:5000:01:35
423 4540CARLES LORCA MOSCOSOW3TRIBCNABM01:17:1642900:23:5741000:40:5929.2801:04:5640300:12:2000:01:3400:00:00
424 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF01:17:3137800:22:5844100:42:3728.1601:05:3537400:11:5600:01:1300:01:15
425 1534SERGIO LUMBRERAS LANDAZÅBINDEPENDENTV1M01:17:3143200:24:0341300:41:0829.1701:05:1140400:12:2000:01:5700:01:33
426 7024MANEL RODRIGUEZ SANCHOLLICENCIA DE DIASUB23M01:17:3941400:23:4040700:40:4729.4201:04:2745700:13:1200:01:2300:01:40
427 8028CARLA DELGADO GONZALEZLLICENCIA DE DIAABF01:17:4441200:23:3841700:41:2528.9701:05:0343000:12:4100:01:2800:01:28
428 1419CELIA MEMBRILLERA SERRANOCLUB TRI5UJNF01:18:0136600:22:4245100:43:2527.6401:06:0737100:11:5400:01:5200:01:30
429 7001EKAITZ IGLESIAS LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:18:0242100:23:5040400:40:4129.5001:04:3147300:13:3100:00:0000:00:00
430 1829ALBERT MUÑOZ LÓPEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:18:1046200:25:1736000:38:5430.8501:04:1148300:13:5900:01:4400:01:24
431 443AMADOR OLIVARES DE LA OSAC.E. NO TE PARESV2M01:18:1842800:23:5743100:42:0828.4801:06:0539200:12:1300:01:3900:01:27
432 8025RAFAEL RUIZ ROMERO LLICENCIA DE DIAV2M01:18:2339700:23:2244400:42:4428.0801:06:0640000:12:1700:01:4900:02:06
433 6155IRENE FENOY ROMEROTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:18:2542400:23:5244500:42:4528.0701:06:3736000:11:4800:01:5000:01:38
434 7028MIREIA SIMÓ PONSLLICENCIA DE DIASUB23F01:18:2643900:24:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
435 7009JAVIER PALOMERO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M01:18:2844300:24:2142200:41:4028.8001:06:0141500:12:2700:01:5900:01:39
436 5246ALBERT GANDARILLAS GIMENECLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:18:2941000:23:3743900:42:2128.3401:05:5841800:12:3100:01:5200:02:06
437 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:18:3339600:23:2244300:42:4028.1301:06:0242000:12:3100:01:2200:01:18
438 2918MARTA CUARTERO GUERRERO INDEPENDENTABF01:18:5838900:23:0546000:44:1527.1201:07:2034300:11:3800:01:2400:01:07
439 5162MARIT FAUCOGNEYCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23F01:19:2345800:25:0742700:42:0228.5501:07:0939300:12:1400:01:2000:01:25
440 3687PEDRO BORGEO MATEOC.E. PICORNELLV1M01:19:3239800:23:2245700:43:4427.4401:07:0641200:12:2600:02:2000:02:04
441 8013ELOI MARTINEZ SALVADORLLICENCIA DE DIAABM01:19:3845300:24:4942800:42:0328.5401:06:5243300:12:4600:01:4800:01:53
442 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF01:19:4044500:24:3543400:42:1528.4001:06:5043700:12:5000:01:1100:01:11
443 2170MARCELO KRASNOV STOLLERCLUB NATACIO SITGESV2M01:19:4943600:24:0744000:42:2328.3101:06:3046500:13:1900:01:2100:01:35
444 6209ANNA CAPELLERA MALAGONCLUB NATACIO BANYOLESJNF01:19:5046500:25:2142000:41:3428.8701:06:5544300:12:5500:01:1300:01:12
445 3555PAULA SCHMIDTPRAT TRIATLO 1994V1F01:19:5646300:25:1941900:41:3328.8801:06:5245300:13:0400:01:3100:01:29
446 6224CRISTINA ROIG ANTONERCLUB NATACIO BANYOLESABF01:20:1445400:24:5542900:42:0528.5101:07:0046000:13:1400:01:1400:01:20
447 8006ALBERTO SEGURA PRADOLLICENCIA DE DIAABM01:20:1844600:24:4143700:42:1828.3701:06:5946600:13:1900:01:3200:01:29
448 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:20:2046800:25:2443500:42:1528.4001:07:3942800:12:4100:01:3700:00:00
449 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:20:2444400:24:3144800:43:1427.7601:07:4542500:12:3900:01:2100:00:00
450 7012JESSICA REVERTE DE GEALLICENCIA DE DIAABF01:20:2740800:23:2945900:44:0727.2001:07:3643900:12:5100:01:3300:01:22
451 2930JUDITH DIAZ BATLLECLUB NATACIO SITGESV1F01:20:4443700:24:0845600:43:4127.4701:07:4944200:12:5500:01:4600:01:30
452 8034ANTONIA VERA FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1F01:20:4845100:24:4644200:42:3928.1401:07:2547100:13:2300:01:5400:01:48
453 6162ROSA CASADO MIRALLESC.E.E. SANT GERVASIV1F01:20:4845200:24:4644700:43:0327.8701:07:4945100:12:5900:01:5800:02:12
454 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F01:20:5144100:24:1346100:44:2327.0401:08:3639600:12:1500:01:3300:01:36
455 5190JANETTE PARRA ROJASTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:21:3445900:25:0744900:43:1927.7001:08:2645500:13:0800:01:5200:01:44
456 5873SERGIO CONESA NAVARROVILADECANS TRIATLOV1M01:21:4346900:25:3843600:42:1828.3701:07:5648000:13:4700:01:3500:01:35
457 7007ADRIA BUXEDALLICENCIA DE DIASUB23M01:22:0048600:26:1741600:41:2129.0201:07:3849000:14:2200:01:4100:00:00
458 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:22:2439900:23:2248300:46:3625.7501:09:5841300:12:2600:01:2200:01:09
459 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:22:2443500:24:0647700:45:5426.1401:10:0040800:12:2400:01:2200:01:12
460 1192DANIEL JUAN ROGERAC.E. PICORNELLV1M01:22:2849000:26:3944600:42:5327.9801:09:3244400:12:5600:01:5100:01:39
461 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAABF01:22:3144700:24:4447400:45:1826.4901:10:0241700:12:2900:01:2100:01:17
462 5883SAMUEL ESPARCIA MIELGOVILADECANS TRIATLOABM01:22:3445000:24:4546400:44:3426.9301:09:1946100:13:1500:01:5300:01:38
463 8017SHEILA CAÑABATE SANCHEZLLICENCIA DE DIAABF01:22:3547600:26:0843000:42:0828.4801:08:1648900:14:1900:01:2900:01:30
464 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:22:3645500:24:5946600:45:0026.6701:09:5942300:12:3700:01:2600:01:25
465 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF01:22:3646700:25:2345300:43:3527.5301:08:5847400:13:3800:01:2500:01:05
466 2879MERITXELL SOLER RODRIGOCLUB TRIATLO ATLESABF01:23:0748400:26:1045400:43:3727.5101:09:4746800:13:2000:01:5000:01:22
467 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLO ATLESV2F01:23:0747400:26:0847000:45:0826.5901:11:1636700:11:5100:01:4900:00:58
468 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLO ATLESV1F01:23:0748200:26:1045500:43:3727.5101:09:4746700:13:2000:01:5800:01:46
469 2085JAVIER MARCOS ESCRIBANOINDEPENDENTV1M01:23:2745600:25:0047200:45:1226.5501:10:1246200:13:1500:02:2300:01:50
470 1379VANESSA TEULE ABRILCLUB TRIATLO ATLESV1F01:23:3247900:26:0947800:45:5826.1101:12:0731400:11:2500:01:5500:01:48
471 6101BERTA GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDF01:23:3448800:26:2745800:43:5327.3501:10:2045900:13:1400:01:0800:01:09
472 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M01:23:5045700:25:0448000:46:0026.0901:11:0443200:12:4600:02:2400:02:01
473 1321JÉSSICA ROJAS RODRÍGUEZCLUB TRIATLO ATLESABF01:24:0047700:26:0946500:45:0026.6701:11:0943800:12:5100:01:4600:01:10
474 6154MARIA SANCHEZ CORTESCLUB TRI5UABF01:24:2437700:22:5749300:49:3324.2201:12:3037000:11:5400:01:3700:01:46
475 6222MAMEN ROMÁN MARÍNCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:24:3747500:26:0846900:45:0726.6001:11:1546900:13:2200:01:3700:01:32
476 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:25:1047200:25:5848100:46:0326.0601:12:0145600:13:0900:01:2100:01:25
477 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:25:1246100:25:0947600:45:3526.3301:10:4449100:14:2800:01:2900:01:43
478 1333ELIZABETH CABELLO GILCLUB TRIATLO ATLESABF01:25:1348000:26:0947900:46:0026.0901:12:0945400:13:0400:02:0100:01:34
479 6261ARANTXA CLAVELL FONTCLUB TRIATLO ATLESABF01:25:1448500:26:1248200:46:0526.0401:12:1744800:12:5700:01:2700:01:43
480 4335JORDI ESCRIG I ESCODACLUB TRI5UV1M01:25:1940300:23:2548700:48:0824.9301:11:3347900:13:4600:02:1100:01:47
481 2214POLINA KUZYAKINA ALEXANDFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:25:2347000:25:4148400:46:4325.6901:12:2445000:12:5900:01:1500:00:00
482 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:25:3749600:27:3346200:44:2627.0101:11:5947500:13:3800:01:2700:01:14
483 8037MAITE FERNANDEZ ALVAREZLLICENCIA DE DIAABF01:26:2849300:27:0847300:45:1326.5401:12:2148600:14:0700:01:3900:01:53
484 8036DAVID FERNANDEZ ALVAREZLLICENCIA DE DIAV1M01:26:2949200:27:0847500:45:2726.4001:12:3548200:13:5400:01:4700:02:04
485 7020LAURA CABALLERO ARQUILLOLLICENCIA DE DIAV1F01:26:2949400:27:1246800:45:0626.6101:12:1848700:14:1100:02:0300:01:51
486 6212MONTSE COSTA MATEUTG TRIATLO SITGESV1F01:26:3149100:27:0747100:45:1026.5701:12:1748800:14:1400:01:3300:01:31
487 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:26:5148100:26:1048500:46:5825.5501:13:0847800:13:4300:01:3000:01:36
488 8035MARISOL SOLER PERRUSQUIALLICENCIA DE DIAV1F01:26:5849700:27:4746300:44:2627.0101:12:1349300:14:4500:01:2700:01:52
489 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:27:2247300:26:0648900:48:4024.6601:14:4642200:12:3600:01:5000:01:22
490 1821MIREIA CAVERO SIBERAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:27:3247100:25:4149100:48:5324.5501:14:3444900:12:5800:01:1400:01:12
491 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:27:4646600:25:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1300:00:00
492 4955RUBEN DEL POZO CARIDADCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:27:4647800:26:0945000:43:2527.6401:09:3450000:18:1200:01:2400:01:20
493 1281ESTEFANIA DOMÍNGUEZ RÚIZCLUB NATACIO BARCELONAABF01:27:4739400:23:1849900:52:4622.7401:16:0435400:11:4300:01:4500:01:17
494 6134ELISABET BRANCHAT FREIXAC.E. PICORNELLABF01:28:0148900:26:3448600:47:3725.2001:14:1148100:13:5000:01:5600:01:42
495 7010DAVID MUÑOZ ALBOLLICENCIA DE DIAABM01:28:0448300:26:1048800:48:1224.9001:14:2247700:13:4200:02:0100:02:14
496 6280ANNA PADRES KEITACLUB NATACIO BANYOLESCDF01:28:2548700:26:2749000:48:4224.6401:15:0946300:13:1600:01:2400:01:15
497 6067MERITXELL LÓPEZ CONDEC. TRIATLO MONTORNESV1F01:28:4850100:29:0446700:45:0326.6401:14:0749200:14:4100:01:2700:01:31
498 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:31:4849500:27:2549500:50:2123.8301:17:4648400:14:0200:01:4400:01:09
499 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV1F01:33:2349900:28:1549600:51:2623.3301:19:4147600:13:4200:02:0600:02:05
500 1998ANA MARIA SABATER MATAIXCLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:33:3949800:27:4849700:51:4523.1901:19:3348500:14:0600:01:3500:01:18
501 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV2M01:33:4650000:28:5249200:49:1224.3901:18:0449700:15:4200:02:2700:02:17
502 2174JOSÉ ANGEL TAPIA PÉREZINDEPENDENTV1M01:34:5850200:29:2949400:50:0323.9801:19:3249500:15:2600:01:4200:02:09
503 3522TERESA COPETE VIDALCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F01:37:4050300:29:3749800:52:3022.8601:22:0749600:15:3300:02:1200:02:06
504 8041NOELIA PALACIOS VÁZQUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:47:5150400:31:1550001:00:5219.7201:32:0749800:15:4400:02:0900:01:34


NF 608MARC TORO GARCIATRICBMV1M00:00:00000:18:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1200:00:00
NF 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM00:00:00000:17:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5500:00:00
NF 5208JOSE CAYERO RODRIGUEZCERDANYOLA CHV2M00:00:00000:34:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7015SERGI ASINS MOYALLICENCIA DE DIASUB23M00:00:00000:22:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5200:00:00




NP 360MARC PRIEGO CAMPOSCERDANYOLA CHSUB23M
NP 424PABLO GUTIÉRREZ BUENOCERDANYOLA CHCDM
NP 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M
NP 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M
NP 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDENTV1M
NP 1058JAVIER PARRA VELASCOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM
NP 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM
NP 1141JUAN ANTONIO RUBIO SALDAÑPRAT TRIATLO 1994V1M
NP 1225DANIEL LOPEZ VICTORICLUB TRIATLO VALLIRANAV1M
NP 1226ADRIÀ MARÍN BATETFLOR DE TRIATLOABM
NP 1631SERGIO ARTERO MARTINEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M
NP 1818TAMARA CAMPOMANES PARDOCERDANYOLA CHABF
NP 1854MARIA JOSE TABOADA GOMEZCLUB NATACIO RUBIV1F
NP 1884JORDI GARCIA BANALTGCBINNV3M
NP 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM
NP 2238ALBERTO ROMAN MARIMONCLUB TRIATLO VALLIRANAABM
NP 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M
NP 2355CARLES TABERNE BARRI C.A. LES TORTUGUESV1M
NP 2650JONATHAN MENDEZ LÓPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM
NP 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M
NP 3166SERGIO GONZALEZ SANTOSRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM
NP 3184TONI GONZALEZ MUÑOZTRIATLO L´HOSPITALETABM
NP 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM
NP 3260JOAN JOSEP ALBALADEJO CABCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M
NP 3286BIEL OLIVERAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM
NP 3765RUBÉN MARTIN PEINADOGAVA TRIATLOV1M
NP 3856RUBÉN GALAN NEIRAC.E. PICORNELLABM
NP 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M
NP 4084INMA ENRIQUEZCLUB TRI5UV1F
NP 4367JONATAN JIMENEZ-VERGILLOSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M
NP 4527PAU SOLANO GÓMEZCLUB TRITRAININGABM
NP 4549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIABM
NP 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M
NP 5416DAVID ADELL GÁZQUEZC.N. VIC-ETBV1M
NP 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M
NP 5908MARIO HUGUET SAN AGUSTINCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 6281BERTA SANTOS JUIDIASCLUB NATACIO BANYOLESCDF
NP 7006ALBERTO RODRIGUEZ DE LA RLLICENCIA DE DIAABM
NP 7016ORIOL CABERO AMAROLLICENCIA DE DIASUB23M
NP 8011ALEX BEJARANO ESTEBANLLICENCIA DE DIAABM
NP 8027NACHO MARTÍNEZ DE TREVIÑOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8040JOSE LUIS BARAHONA MONTIELLICENCIA DE DIAV1M
NP 8048ANGEL GARCÍA-CASILLAS DELC.N. SABADELLSUB23M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32