RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
295 335 324 11 0 5 20 2 18 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTTGCBINNABM00:55:37200:15:02500:33:5935.3100:49:01100:06:3600:00:3500:00:31
2 160FRANCESC GODOY CONTRERASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:55:57100:15:01600:34:0235.2600:49:03300:06:5400:00:3600:00:32
3 5954ARNAU TURONPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:17300:15:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3300:00:00
4 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:56:39700:15:38900:34:0235.2600:49:40400:06:5900:00:3700:00:35
5 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:56:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 277ORIOL BARBANY BOFILLFLOR DE TRIATLOSUB23M00:56:471600:15:50300:33:5235.4300:49:42600:07:0500:00:3700:00:34
7 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:56:501000:15:43400:33:5835.3300:49:41800:07:0900:00:3300:00:35
8 7017LUKASZ KALASZCZYNSKILLICENCIA DE DIAABM00:56:54500:15:371400:34:2634.8500:50:03200:06:5100:00:3600:00:46
9 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM00:56:59900:15:43800:34:0235.2600:49:451300:07:1400:00:3500:00:33
10 7019JENS ROTHLLICENCIA DE DIAABM00:57:033500:16:22200:33:2535.9100:49:471500:07:1600:00:3500:00:00
11 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:57:061100:15:441000:34:0535.2100:49:491600:07:1700:00:3700:00:43
12 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM00:57:131300:15:46700:34:0235.2600:49:482200:07:2500:00:4400:00:42
13 7012MATEUSZ KAZMIERCZAKLLICENCIA DE DIAABM00:57:183700:16:26100:33:1536.0900:49:413200:07:3700:00:3500:00:37
14 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:02400:15:371200:34:1335.0700:49:508600:08:1200:00:3700:00:38
15 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:02600:15:381300:34:2434.8800:50:026800:08:0000:00:3900:00:48
16 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:091500:15:481900:34:4234.5800:50:303700:07:3900:00:4500:01:05
17 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:58:111200:15:453600:35:1833.9900:51:03700:07:0800:00:3600:00:36
18 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:154300:16:312000:34:4434.5500:51:15500:07:0000:00:3800:00:44
19 7018TOMASZ BREMBORLLICENCIA DE DIASUB23M00:58:152100:16:052800:34:5734.3300:51:021100:07:1300:00:3300:00:38
20 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:58:171900:16:042900:35:0034.2900:51:041200:07:1300:00:3400:00:37
21 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M00:58:182000:16:043000:35:0234.2500:51:061000:07:1200:00:3300:00:34
22 2172JORDI URÓ MOMPELCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:58:202200:16:102600:34:5234.4200:51:021700:07:1800:00:3600:00:42
23 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM00:58:253100:16:191800:34:4234.5800:51:012100:07:2400:00:3100:00:35
24 639ALBERT FERNANDEZ CANOFLOR DE TRIATLOABM00:58:262700:16:182300:34:4734.5000:51:051900:07:2100:00:3600:00:36
25 7016MAREK SZEWCZYKLLICENCIA DE DIAV1M00:58:261400:15:474300:35:2833.8300:51:15900:07:1100:00:3800:00:47
26 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM00:58:304100:16:301700:34:4134.6000:51:111800:07:1900:00:3300:00:42
27 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM00:58:333000:16:182500:34:5034.4500:51:082300:07:2500:00:3500:00:40
28 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:343400:16:222700:34:5634.3500:51:181400:07:1600:00:3900:00:48
29 3187GERARD FIGUERAS DOMENECHGRUP ESPORTIU ESTEVEABM00:58:352900:16:182100:34:4534.5300:51:032700:07:3200:00:3600:00:42
30 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79V1M00:58:391800:16:033100:35:0934.1400:51:122400:07:2700:00:3800:00:43
31 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M00:58:403800:16:261600:34:3534.7000:51:013600:07:3900:00:3200:00:40
32 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDM00:58:431700:15:523300:35:1434.0600:51:063300:07:3700:00:3100:00:37
33 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM00:58:432500:16:172200:34:4634.5200:51:033800:07:4000:00:3400:00:00
34 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:514000:16:281500:34:3534.7000:51:035000:07:4800:00:3700:00:38
35 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM00:59:17800:15:423800:35:1933.9800:51:019800:08:1600:00:4900:00:45
36 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:023300:16:216800:36:1333.1300:52:342500:07:2800:00:3800:00:41
37 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO MINORISACDM01:00:044600:16:375800:35:4533.5700:52:224100:07:4200:00:4100:00:38
38 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:064900:16:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3700:00:00
39 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:00:064800:16:426000:35:4733.5400:52:293100:07:3700:00:3500:00:39
40 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:00:084500:16:356100:35:5333.4400:52:283900:07:4000:00:3800:00:37
41 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM01:00:094400:16:336400:36:0033.3300:52:333000:07:3600:00:5500:00:47
42 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:00:105700:16:585300:35:4133.6300:52:392600:07:3100:00:3400:00:41
43 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:00:142800:16:187100:36:1833.0600:52:363500:07:3800:00:5100:00:45
44 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:00:163200:16:206500:36:0633.2400:52:265100:07:5000:00:4100:00:39
45 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:00:165200:16:525900:35:4633.5500:52:383400:07:3800:00:4300:00:50
46 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M01:00:183900:16:277000:36:1633.0900:52:432800:07:3500:00:3800:00:44
47 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:00:185600:16:555000:35:3633.7100:52:314900:07:4700:00:4500:00:47
48 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M01:00:246200:17:064100:35:2533.8800:52:315600:07:5300:00:3700:00:38
49 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:00:275900:16:594800:35:3433.7400:52:335700:07:5400:00:3600:00:38
50 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:00:287300:17:164200:35:2733.8500:52:434600:07:4500:00:4200:00:42
51 5423DAVID ADÁN FREIXESCERRR IGUALADAABM01:00:285300:16:535200:35:3933.6600:52:326000:07:5600:00:5900:00:43
52 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:00:296500:17:094700:35:3433.7400:52:434800:07:4600:00:3400:00:00
53 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:00:328600:17:342400:34:4934.4700:52:238100:08:0900:00:3300:00:38
54 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:00:335800:16:595600:35:4433.5800:52:435300:07:5000:00:4000:00:46
55 2151ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:00:348300:17:313200:35:1334.0700:52:445200:07:5000:00:3900:00:46
56 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M01:00:355500:16:556300:35:5533.4100:52:504500:07:4500:00:4300:00:52
57 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:00:387400:17:163700:35:1833.9900:52:347300:08:0400:00:3700:00:41
58 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:00:393600:16:256700:36:1333.1300:52:386900:08:0100:00:3800:00:42
59 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM01:00:415100:16:514900:35:3533.7200:52:269300:08:1500:00:3900:00:40
60 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:00:415400:16:545400:35:4433.5800:52:387100:08:0300:00:3500:00:34
61 2807CARLES RIBOT BERNABÉTGCBINNABM01:00:447000:17:144600:35:3433.7400:52:485900:07:5600:00:3600:00:00
62 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:00:466900:17:133900:35:1933.9800:52:328900:08:1400:00:5600:00:50
63 2731SIMÓN JIMÉNEZ MARINCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:00:495000:16:506600:36:0633.2400:52:565500:07:5300:00:3100:00:55
64 1255GERARD MOLIST PALOMERASINDEPENDENTABM01:00:536000:17:006200:35:5433.4300:52:546700:07:5900:00:3800:00:54
65 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:01:046700:17:105100:35:3733.6900:52:479900:08:1700:00:4700:00:00
66 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:108100:17:243500:35:1734.0100:52:4112400:08:2900:00:3800:00:43
67 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M01:01:138000:17:234000:35:2533.8800:52:4811500:08:2500:00:4500:00:52
68 7020PETER SCHERMANNLLICENCIA DE DIAABM01:01:1812300:18:181100:34:1135.1000:52:2915200:08:4900:00:3600:00:47
69 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:218200:17:263400:35:1634.0300:52:4214400:08:3900:00:4500:00:45
70 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M01:01:317900:17:224500:35:3133.7900:52:5314100:08:3800:00:3900:00:46
71 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM01:01:357200:17:155500:35:4433.5800:52:5913600:08:3600:00:4500:00:41
72 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLOABM01:01:402300:16:1210000:37:2232.1100:53:347600:08:0600:00:4700:00:40
73 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:01:4110100:17:524400:35:2933.8200:53:2110600:08:2000:00:3800:00:40
74 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:01:554700:16:398100:36:5632.4900:53:3510500:08:2000:00:3500:00:47
75 1512JOAN MERCADE CUADRATCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:02:064200:16:3010200:37:3032.0000:54:007800:08:0600:00:3700:00:39
76 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM01:02:118500:17:335700:35:4533.5700:53:1815700:08:5300:00:3500:00:40
77 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:02:179100:17:377300:36:2832.9100:54:058800:08:1200:00:4200:00:49
78 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM01:02:198400:17:326900:36:1333.1300:53:4513400:08:3400:00:4200:00:55
79 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:02:302400:16:1612800:38:3131.1600:54:474200:07:4300:00:3900:00:43
80 2806XAVIER VILLASEVIL PAUTGCBINNABM01:02:339300:17:387700:36:3732.7700:54:1510200:08:1800:00:3700:00:48
81 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:02:406600:17:108700:37:0432.3700:54:1411800:08:2600:00:3700:00:49
82 2820DIEGO CAMPOS MEDRANOTGCBINNABM01:02:427800:17:2210600:37:3531.9300:54:574700:07:4500:00:3600:00:48
83 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:02:457500:17:1710300:37:3032.0000:54:476300:07:5800:00:3700:00:45
84 7005JORDI ROURA CAPDEVILA LLICENCIA DE DIAABM01:02:462600:16:1712900:38:3431.1100:54:515800:07:5500:00:4700:00:56
85 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM01:02:4813000:18:227200:36:2332.9800:54:457200:08:0300:00:4400:00:49
86 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM01:03:0310900:18:067500:36:3332.8300:54:3911300:08:2400:00:3500:00:42
87 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M01:03:039600:17:507900:36:5132.5600:54:4110900:08:2200:00:4100:00:47
88 7006JOSEP MARIA ROURA CODONYLLICENCIA DE DIAV2M01:03:036300:17:0711600:38:0031.5800:55:076100:07:5600:00:5000:01:12
89 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:03:057100:17:1511800:38:0631.5000:55:214300:07:4400:00:3600:00:41
90 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:03:066400:17:0910900:37:3731.9000:54:4610800:08:2000:00:3500:00:39
91 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:03:079200:17:389800:37:2032.1400:54:588000:08:0900:00:4000:00:53
92 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:03:126800:17:1012100:38:2031.3000:55:304000:07:4200:00:4600:00:47
93 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:03:1813300:18:248200:36:5732.4800:55:216200:07:5700:00:4400:00:39
94 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:03:1913900:18:268600:37:0132.4200:55:275400:07:5200:00:4800:00:42
95 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM01:03:1910300:17:5710800:37:3731.9000:55:344400:07:4500:00:3800:00:00
96 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:03:249900:17:518500:37:0032.4300:54:5113200:08:3300:00:3900:00:51
97 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:03:2710600:18:029600:37:1532.2100:55:178300:08:1000:00:3900:00:39
98 2072ALBERTO DÍAZ MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:2810200:17:5210700:37:3731.9000:55:296500:07:5900:00:3700:00:45
99 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:03:298900:17:3711300:37:5131.7000:55:287000:08:0100:00:3800:00:39
100 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:03:369400:17:4811000:37:4331.8200:55:317500:08:0500:01:0100:00:44
101 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:03:3711000:18:077600:36:3632.7900:54:4316200:08:5400:00:4300:00:40
102 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:03:379000:17:3711700:38:0231.5500:55:396400:07:5800:00:4900:00:52
103 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:03:398800:17:369300:37:1232.2600:54:4815400:08:5100:00:4300:00:46
104 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:03:4213700:18:258900:37:0532.3600:55:308500:08:1200:00:4400:00:00
105 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:03:4314600:18:288400:36:5832.4600:55:2610100:08:1700:00:4300:00:41
106 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:03:4713500:18:248800:37:0532.3600:55:2910300:08:1800:00:4400:00:50
107 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:03:4711300:18:097400:36:3032.8800:54:3917700:09:0800:00:4100:00:46
108 1101OSCAR DOMENECH SAGARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:03:5113600:18:258000:36:5632.4900:55:2112600:08:3000:00:4000:00:44
109 7007JOSE LUIS VALERO MORONLLICENCIA DE DIAABM01:03:5412100:18:169400:37:1532.2100:55:3111000:08:2300:00:5100:00:38
110 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:03:5514800:18:299100:37:1132.2700:55:409400:08:1500:00:4600:00:49
111 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. PICORNELLV1M01:04:009800:17:5011500:37:5831.6100:55:488700:08:1200:00:4300:00:53
112 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:0214900:18:309000:37:0832.3200:55:3811400:08:2400:00:4500:00:49
113 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:04:0215100:18:319200:37:1132.2700:55:4210700:08:2000:00:5000:00:47
114 3286BIEL OLIVERAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:04:057600:17:1912600:38:2831.2000:55:4710400:08:1800:00:4000:00:49
115 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:0612200:18:169500:37:1532.2100:55:3113500:08:3500:00:4300:00:50
116 2610MIQUEL ÀNGEL ESTELRICH ROABSOLUT SPORTSUB23M01:04:067700:17:2112700:38:3031.1700:55:519100:08:1500:00:3800:00:55
117 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:04:0911100:18:0710400:37:3032.0000:55:3713100:08:3200:00:3800:00:48
118 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:04:1312400:18:1810500:37:3032.0000:55:4811700:08:2500:00:5300:01:03
119 5408MARC MEDEL BALBOAC.A. IGUALADAJNM01:04:168700:17:348300:36:5832.4600:54:3222600:09:4400:00:3800:00:45
120 1279DAVID NAVARRO HERNANDEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:04:2014100:18:2610100:37:2632.0600:55:5212100:08:2800:00:5100:00:58
121 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:04:2011200:18:089900:37:2132.1300:55:2915500:08:5100:00:4600:00:48
122 1207JOSE AÑÓ BÁEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:04:2211700:18:1411400:37:5331.6800:56:079200:08:1500:00:4600:01:20
123 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBV1M01:04:2411500:18:0911200:37:5031.7200:55:5911600:08:2500:00:5400:01:10
124 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:04:2414700:18:299700:37:1832.1700:55:4713700:08:3700:00:4800:00:59
125 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:04:3615200:18:377800:36:4232.7000:55:1919100:09:1700:00:4100:00:43
126 2355CARLES TABERNE BARRI C.A. LES TORTUGUESV1M01:04:5511900:18:1512300:38:2431.2500:56:399600:08:1600:00:4800:00:46
127 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:05:0614400:18:2811900:38:1431.3900:56:4211200:08:2400:00:3900:00:43
128 5819IU BENET DURANC.A. LES TORTUGUESABM01:05:1012000:18:1512200:38:2431.2500:56:3913000:08:3100:00:4600:00:45
129 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF01:05:1810700:18:0314200:39:0930.6500:57:127700:08:0600:00:3800:00:00
130 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZCLUB NATACIO SITGESABM01:05:2011400:18:0912400:38:2631.2200:56:3514900:08:4500:00:3600:00:43
131 5230MARC FRAGOSO BRUIXCERDANYOLA CHSUB23M01:05:299700:17:5013700:39:0130.7600:56:5113800:08:3800:01:0000:00:54
132 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:05:3517000:19:0911100:37:4331.8200:56:5214700:08:4300:00:4400:00:52
133 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLO ATLESV1M01:05:4513200:18:2312500:38:2831.2000:56:5116100:08:5400:01:0000:00:58
134 7013HANNA KAZMIERCZAKLLICENCIA DE DIAABF01:05:4910800:18:0515100:39:2930.3900:57:349500:08:1500:00:3600:00:41
135 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF01:05:5710500:18:0116600:40:2029.7500:58:212900:07:3600:00:5400:00:47
136 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:05:5915400:18:4014000:39:0230.7400:57:4210000:08:1700:00:4600:00:48
137 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:06:0110400:17:5814800:39:2430.4600:57:2214200:08:3900:00:4200:00:43
138 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:06:0112800:18:2115300:39:3230.3500:57:537900:08:0800:01:1000:00:48
139 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:06:1310000:17:5114400:39:1630.5600:57:0717400:09:0600:00:4700:01:15
140 1285GUNTHER ELOY BLEY CEREROC.E.T. DISTANCEABM01:06:1712700:18:1915400:39:3430.3300:57:5311100:08:2400:00:4900:00:52
141 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:06:1916200:18:5713400:38:5230.8700:57:4912700:08:3000:00:5300:00:48
142 1398PAU FONT DE RUBINATTGCBINNABM01:06:2415500:18:4513300:38:5230.8700:57:3715100:08:4700:00:4000:00:49
143 7015PAULINA KOTFICALLICENCIA DE DIAABF01:06:2416100:18:5513600:39:0030.7700:57:5512200:08:2900:00:3500:00:43
144 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:06:2615800:18:4714300:39:1030.6400:57:5712500:08:2900:00:4200:00:53
145 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:06:2712900:18:2215700:39:3830.2800:58:0012000:08:2700:00:5800:00:57
146 2827PERE LLADÓ SUREDATGCBINNABM01:06:2815900:18:5113500:38:5430.8500:57:4514500:08:4300:00:4100:00:55
147 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:06:3316800:19:0613200:38:4330.9900:57:4914800:08:4400:00:4700:00:46
148 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:06:4814000:18:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4300:00:00
149 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF01:06:5812600:18:1917100:40:2929.6400:58:488400:08:1000:00:5600:00:44
150 5922SAMIR IDRISIC.N. VIC-ETBJNM01:07:0215600:18:4614100:39:0330.7300:57:4918400:09:1300:00:4700:00:45
151 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:07:0312500:18:1817300:40:3129.6200:58:499000:08:1400:00:5500:00:46
152 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANCLUB ESPORTIU Z5ABM01:07:0516900:19:0813100:38:4131.0200:57:4918800:09:1600:00:4600:00:47
153 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:07:1013800:18:2618200:40:4529.4500:59:116600:07:5900:00:4600:00:49
154 1714ORIOL VILAREGUT PRATC.N. VIC-ETBABM01:07:2118400:19:2813900:39:0130.7600:58:2915600:08:5200:00:4600:00:50
155 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:07:2118900:19:3412000:38:1831.3300:57:5220400:09:2900:00:4000:00:56
156 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:07:2418000:19:1815600:39:3630.3000:58:5412900:08:3000:00:4200:00:42
157 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:2616000:18:5513000:38:3931.0500:57:3423500:09:5200:00:4300:00:44
158 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:07:2614200:18:2714500:39:1730.5500:57:4422500:09:4200:00:5000:00:50
159 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM01:07:2611800:18:1417500:40:3429.5800:58:4814000:08:3800:00:5200:00:55
160 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:07:3018200:19:2615200:39:3130.3700:58:5713300:08:3300:00:4500:00:46
161 2587ARNAU COSTILLA AZNARC.N. MATAROJNM01:07:3717300:19:1314700:39:2130.5000:58:3416900:09:0300:00:4000:00:48
162 7009MARC CARRERAS SALINASLLICENCIA DE DIAABM01:07:3717100:19:1214900:39:2530.4400:58:3716600:09:0000:00:5400:00:58
163 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:07:4519000:19:3513800:39:0130.7600:58:3617800:09:0900:00:4800:00:50
164 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:07:5917800:19:1815900:39:4430.2000:59:0216400:08:5700:00:5400:00:45
165 5719OSCAR FERNANDEZ CARROC.A. LES TORTUGUESV1M01:08:0419300:19:3715000:39:2730.4200:59:0416500:09:0000:00:4300:00:47
166 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:08:1114500:18:2818400:40:5229.3600:59:2015300:08:5100:00:5200:00:54
167 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:129500:17:4920400:42:1428.4101:00:038200:08:0900:00:5700:00:49
168 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:1418300:19:2716700:40:2129.7400:59:4811900:08:2600:00:4600:00:56
169 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:08:2317900:19:1816900:40:2629.6800:59:4414300:08:3900:01:0600:00:53
170 1171RAMON PEREZ LINDECERDANYOLA CHABM01:08:2517600:19:1516800:40:2329.7200:59:3815000:08:4700:00:5700:00:47
171 5695ABEL CASTRO AGUILARTRI+9 EL MASNOUABM01:08:2611600:18:1118500:40:5829.2900:59:0918900:09:1700:00:4500:00:49
172 1358ADRIA JIMENEZ ANILLOC.N. MATAROSUB23M01:08:4115300:18:3817400:40:3129.6200:59:0920900:09:3200:00:4400:00:45
173 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:08:4816600:19:0316500:40:1829.7800:59:2120200:09:2700:00:4900:00:55
174 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:08:5016300:18:5918900:41:1329.1101:00:1213900:08:3800:00:5500:00:52
175 5830MANOLO REDONDO RODRÍGUEZ C.N. VIC-ETBABM01:08:5815700:18:4719300:41:4228.7801:00:2912300:08:2900:01:0100:01:01
176 2090GIL SERRAT ANGLADAC.N. VIC-ETBABM01:09:0522200:20:2815500:39:3430.3301:00:0216800:09:0300:00:5400:00:53
177 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM01:09:0819600:19:4916100:39:4730.1600:59:3621000:09:3200:00:4100:00:51
178 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:09:1017500:19:1418600:41:0229.2401:00:1615800:08:5400:01:1400:01:08
179 5932NICOLAS MADRID HERNANDEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:09:1319700:19:4917000:40:2829.6501:00:1716300:08:5600:00:5500:00:57
180 5538MARC SERNA MEDIELC.A. IGUALADAABM01:09:1818600:19:2917800:40:3729.5401:00:0618300:09:1200:01:0700:00:56
181 4766ROGER ANGLADA BUSQUETSC.A. LES TORTUGUESV1M01:09:2023100:20:4114600:39:1730.5500:59:5819700:09:2200:00:4300:00:46
182 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:2820200:20:0016400:40:1329.8401:00:1318500:09:1500:01:0400:01:08
183 2720XAVI MATAS CARRERASC.N. SABADELLV1M01:09:3119100:19:3617900:40:3729.5401:00:1319400:09:1800:00:4700:00:57
184 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:09:3214300:18:2719400:41:4828.7101:00:1519200:09:1700:00:4600:00:54
185 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:09:3518500:19:2918300:40:5029.3901:00:1918700:09:1600:00:5000:00:50
186 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:10:0418700:19:3019000:41:2728.9501:00:5717600:09:0700:00:4600:00:46
187 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:10:0520100:20:0018800:41:1129.1401:01:1116000:08:5400:01:0200:00:40
188 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF01:10:1021900:20:2517600:40:3529.5701:01:0018100:09:1000:00:4200:00:43
189 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:10:1416500:19:0021700:42:4428.0801:01:4412800:08:3000:00:4000:00:46
190 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:10:1617700:19:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4900:00:00
191 1204JORGE CASTRO ALVAREZCLUB TRIATLO ATLESABM01:10:1817200:19:1219800:42:0228.5501:01:1417200:09:0400:00:5700:00:58
192 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:10:1921600:20:1918100:40:4329.4701:01:0219000:09:1700:00:4200:00:45
193 1405MARC FERNANDEZ SERRANOCLUB NATACIO MINORISACDM01:10:3413100:18:2319500:41:5528.6301:00:1825800:10:1600:00:5600:01:31
194 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M01:10:3523200:20:4217700:40:3629.5601:01:1819300:09:1700:00:4600:00:57
195 4669ALEJANDRO MOLINA MUÑOZC.N. MATAROCDM01:10:4817400:19:1321300:42:3228.2101:01:4517000:09:0300:00:4600:00:46
196 4694PAU VENTURA MONTAÑACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:10:4820700:20:0918700:41:0729.1901:01:1621100:09:3200:01:0300:00:48
197 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:10:4816700:19:0519100:41:3928.8101:00:4424400:10:0400:01:1700:01:01
198 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:11:0019200:19:3720200:42:1328.4201:01:5018000:09:1000:00:4700:00:49
199 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:11:0022300:20:3016000:39:4630.1801:00:1627200:10:4400:00:3700:01:00
200 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:11:0125200:21:2216300:40:0829.9001:01:3020800:09:3100:00:3900:00:57
201 7010JORDI VILA PUJOLLLICENCIA DE DIAABM01:11:0421300:20:1819200:41:4028.8001:01:5817500:09:0600:00:5700:01:03
202 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM01:11:0618100:19:2519900:42:0228.5501:01:2722200:09:3900:00:5700:01:03
203 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:1019500:19:4719700:42:0028.5701:01:4719800:09:2300:00:4500:00:53
204 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:11:1119400:19:4119600:41:5728.6101:01:3821200:09:3300:00:5700:00:54
205 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:11:1625600:21:3115800:39:4230.2301:01:1324300:10:0300:00:3400:00:44
206 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:2325300:21:2616200:40:0529.9401:01:3123400:09:5200:01:1000:00:59
207 8003DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:11:4424100:20:5317200:40:3129.6201:01:2426100:10:2000:00:4800:00:56
208 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:11:5516400:19:0023900:44:3926.8801:03:399700:08:1600:00:5100:00:00
209 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:12:0121500:20:1921500:42:4028.1301:02:5916700:09:0200:00:5800:00:49
210 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M01:12:0220800:20:1220600:42:2028.3501:02:3220500:09:3000:01:0300:00:50
211 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:12:1423800:20:4820100:42:1128.4501:02:5918600:09:1500:00:4800:00:50
212 308JORDI COROMINAS PAGESINDEPENDENTV2M01:12:1519800:19:5422200:42:5927.9201:02:5319600:09:2200:01:1800:01:06
213 5205JACINTO MUÑOZ VILLODRESINDEPENDENTV1M01:12:1522100:20:2820800:42:2428.3001:02:5219900:09:2300:00:5200:00:55
214 1324OSCAR AYBAR TOLDRÀCLUB TRIATLO ATLESABM01:12:2118800:19:3223000:43:4327.4501:03:1517300:09:0600:00:5500:01:26
215 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:12:2321200:20:1820500:42:1728.3801:02:3523100:09:4800:00:4900:00:53
216 5369DAVID QUER GUICHTGCBINNV1M01:12:3021100:20:1721100:42:3128.2201:02:4822400:09:4200:01:0100:00:58
217 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:12:3120600:20:0822800:43:2927.6001:03:3715900:08:5400:00:4700:00:43
218 2857MARC SUSAN CHILABSOLUT SPORTSUB23M01:12:3415000:18:3124700:45:2026.4701:03:5114600:08:4300:00:3300:00:41
219 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM01:12:4622900:20:3820300:42:1328.4201:02:5123700:09:5500:00:5100:00:52
220 2210MARC LLOVERA SUBIRATSU.C. SANT CUGATV1M01:12:4820500:20:0521000:42:2728.2701:02:3225900:10:1600:00:5200:01:19
221 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:12:5522500:20:3322300:43:0127.9001:03:3419500:09:2100:00:4600:01:06
222 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:12:5825000:21:1521200:42:3128.2201:03:4618200:09:1200:00:5700:01:01
223 5755ALEX VERA GUZMANDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23M01:13:0123400:20:4318000:40:4029.5101:01:2329300:11:3800:00:5000:00:51
224 5663FRANCESC CUADRAT CRUZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:13:0720000:19:5623400:44:0727.2001:04:0317100:09:0400:01:0700:01:06
225 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:13:1024000:20:5220700:42:2128.3401:03:1324000:09:5700:00:5200:00:47
226 1894SARA CARMONA HERNANDOC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABF01:13:1223600:20:4822000:42:5028.0201:03:3821400:09:3400:00:5500:00:48
227 2035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOSVILADECANS TRIATLOABM01:13:1421000:20:1621900:42:4728.0501:03:0325400:10:1100:01:1900:01:20
228 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:13:1422800:20:3721800:42:4628.0601:03:2323200:09:5100:00:5300:00:56
229 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM01:13:1524500:21:0120000:42:0428.5301:03:0525300:10:1000:00:5300:01:02
230 1243RAMON SOLER SALAC.N. VIC-ETBV1M01:13:1721400:20:1822500:43:1427.7601:03:3222700:09:4500:01:0700:01:07
231 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:13:2923000:20:3922400:43:0427.8601:03:4322800:09:4600:01:2700:01:02
232 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:13:3125500:21:2920900:42:2428.3001:03:5322000:09:3800:00:4500:00:57
233 5359GERARD SALVADO BOTELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:13:4025700:21:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5500:00:00
234 2354ALBERTO BERMEJO GOMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:13:4222600:20:3522600:43:1427.7601:03:4923600:09:5300:01:0300:01:07
235 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:13:4321700:20:1922700:43:1827.7101:03:3724800:10:0600:00:4700:00:53
236 2046DANIEL DOMÈNECH RODRIGUEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:13:5213400:18:2426800:47:2425.3201:05:487400:08:0400:01:0600:01:18
237 2021SANDRA CASELLAS ROMEROINDEPENDENTABF01:14:0324300:20:5721600:42:4128.1101:03:3826300:10:2500:01:0200:00:56
238 1999PABLO RODRIGUEZ PASCUALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:14:1325400:21:2821400:42:3228.2101:04:0025700:10:1300:01:0500:01:09
239 1155FELIX MARTÍNEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM01:14:3322400:20:3123700:44:2627.0101:04:5721600:09:3600:00:4700:00:53
240 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:3523700:20:4822900:43:3027.5901:04:1826000:10:1700:00:4400:00:51
241 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF01:15:0022000:20:2524600:45:1026.5701:05:3520100:09:2500:00:5900:00:46
242 7002RAÚL GONZÁLEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:15:0022700:20:3724100:44:4426.8301:05:2122100:09:3900:00:4900:00:58
243 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:15:0423300:20:4324300:44:5626.7101:05:3920000:09:2500:01:0200:00:53
244 1435ORIOL PISOS TABERNERCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:15:0927000:22:0122100:42:5727.9401:04:5825500:10:1100:00:5200:01:05
245 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:15:2321800:20:2125500:45:5326.1501:06:1417900:09:0900:00:4600:00:41
246 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:15:3820300:20:0325300:45:4826.2001:05:5122900:09:4700:00:5400:00:56
247 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM01:15:4724700:21:0926600:47:1625.3901:08:252000:07:2200:00:5900:01:26
248 5589JOAN BARBANY BUFÍC.A. LES TORTUGUESV1M01:15:5425800:21:3623500:44:2127.0601:05:5724100:09:5700:00:4500:00:48
249 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:15:5927300:22:3223100:43:5327.3501:06:2521300:09:3400:01:0900:01:09
250 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:16:0426100:21:4623600:44:2227.0501:06:0823900:09:5600:00:4300:00:51
251 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:0420400:20:0426000:46:2525.8501:06:2921500:09:3500:01:0600:01:10
252 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB NATACIO CORNELLASUB23F01:16:2120900:20:1226200:46:3825.7301:06:5020700:09:3100:01:1300:01:05
253 2150EULÀLIA CALVERAS AUGÉTGCBINNV2F01:16:2224200:20:5525400:45:5126.1701:06:4621700:09:3600:00:5800:01:01
254 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:16:3126000:21:3923800:44:2826.9901:06:0726200:10:2400:00:4900:00:52
255 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:16:4623900:20:4925800:46:0626.0301:06:5523300:09:5100:01:3000:01:16
256 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:16:4925100:21:1724200:44:5526.7201:06:1226800:10:3700:01:0000:01:03
257 6263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZTGCBINNSUB23F01:17:0819900:19:5527300:47:3725.2001:07:3221800:09:3600:01:0200:00:56
258 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF01:17:1127200:22:0224500:45:0226.6501:07:0424900:10:0700:00:4700:00:53
259 1151DAVID BERROZPE RIVASCLUB TRIATLO BLANESABM01:17:1424900:21:1424000:44:4326.8401:05:5728600:11:1700:01:0900:00:47
260 2778BEGOÑA DE LA ROCHA MURTGCBINNABF01:17:2024600:21:0826100:46:3525.7601:07:4321900:09:3700:00:5900:00:53
261 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:17:2624400:20:5926400:46:5725.5601:07:5620600:09:3000:00:4800:00:49
262 6096LAIA CALVET SOTOC.A. LES TORTUGUESABF01:17:3025900:21:3925700:45:5526.1301:07:3423800:09:5600:01:0000:00:48
263 5049LAURA SOTO OLIVERAS C.A. LES TORTUGUESABF01:17:3726300:21:4725200:45:4526.2301:07:3224600:10:0500:00:4500:00:46
264 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM01:17:506100:17:0429100:50:5823.5401:08:0223000:09:4800:00:3800:01:00
265 7011JORDI HERREROS PAGÈSLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5926800:21:5825600:45:5426.1401:07:5225100:10:0700:01:2300:01:15
266 2622RAFAEL CHUECA BLASCOABSOLUT SPORTV2M01:18:1924800:21:1327500:47:3925.1801:08:5220300:09:2700:01:0100:01:04
267 779JOSEP CAMPRUBI GODAYOLCLUB NATACIO SITGESV1M01:18:5728900:23:4023300:44:0227.2501:07:4228300:11:1500:00:5200:00:57
268 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:18:5829000:23:4023200:44:0127.2601:07:4128700:11:1700:00:4900:01:00
269 1531FRANCESC CASTAN ESPINOSADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:19:0226500:21:4924900:45:3326.3401:07:2229500:11:4000:00:4800:00:57
270 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:19:1426600:21:4927000:47:2525.3101:09:1424200:10:0000:01:0200:00:55
271 5931DAVID MENDEZ CORBALANDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:19:1623500:20:4626900:47:2525.3101:08:1128100:11:0500:01:0900:01:20
272 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:19:1626900:22:0027200:47:3625.2101:09:3622300:09:4000:01:2200:01:04
273 4111JAUME VALLS CURSELLASCERRR IGUALADAABM01:19:2227600:22:5224400:45:0126.6601:07:5329100:11:2900:01:1600:01:23
274 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M01:19:4627500:22:3925900:46:1725.9301:08:5627400:10:5000:01:2300:01:04
275 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:20:0028000:22:5526300:46:3925.7201:09:3426400:10:2600:00:4500:00:58
276 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF01:20:0127800:22:5326500:47:0325.5001:09:5624700:10:0500:01:0900:01:06
277 5031TERESA PASCUAL GODALLC.A. LES TORTUGUESABF01:20:2427100:22:0227600:47:4625.1201:09:4826700:10:3600:00:5500:00:55
278 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:20:3627900:22:5427100:47:3025.2601:10:2425600:10:1200:01:0300:01:28
279 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:20:5328300:23:0226700:47:1625.3901:10:1826600:10:3500:00:5900:01:12
280 5900XAVIER FERRER BALLESTERC.N. VIC-ETBV2M01:20:5926700:21:5327900:48:5924.5001:10:5225000:10:0700:00:5200:00:58
281 1511MANUEL ALLER LLAMAZARESCLUB NATACIO SITGESV1M01:21:5130300:24:5624800:45:2626.4101:10:2229200:11:2900:00:4600:01:02
282 3462KARLOS VIANA CATALÁNTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:21:5926400:21:4828200:49:2224.3101:11:1027300:10:4900:00:5300:00:55
283 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:22:0529900:24:4425000:45:4126.2701:10:2529600:11:4000:00:4500:00:48
284 6233MERITXELL BOU PRATC.N. VIC-ETBJNF01:22:0727400:22:3827800:48:2924.7501:11:0727900:11:0000:00:4600:00:55
285 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:22:1928600:23:3327400:47:3925.1801:11:1228200:11:0700:01:0900:01:07
286 6250PAULA MARTIN CASTELLSAGUÉPRAT TRIATLO 1994JNF01:22:2027700:22:5228000:49:1824.3401:12:1025200:10:1000:00:5400:00:53
287 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:23:0029400:24:0327700:48:0124.9901:12:0427800:10:5600:00:4600:00:51
288 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:23:3330700:25:1125100:45:4426.2401:10:5530900:12:3800:00:5500:00:52
289 6287TERESA POU SAÑEC.N. VIC-ETBV1F01:23:4328100:22:5528600:50:0823.9401:13:0327000:10:4000:00:4800:00:52
290 3923ALBERT SABATER RUSCALLEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:24:1828500:23:3228500:50:0523.9601:13:3727100:10:4100:00:5900:01:18
291 6227LAURA RAMIREZ LOZANOGRUP ESPORTIU ESTEVEABF01:24:4126200:21:4630300:52:5122.7101:14:3724500:10:0400:01:0000:01:02
292 7008ANNA VILA RUAIXLLICENCIA DE DIAABF01:24:4128200:22:5829200:51:1223.4401:14:1026500:10:3100:01:4400:01:05
293 4580JORGE VON JESS SANCHEZTG TRIATLO SITGESV2M01:25:3229300:24:0128300:49:4824.1001:13:4929800:11:4300:01:0600:01:10
294 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:25:4829800:24:4328400:50:0223.9801:14:4528000:11:0300:01:0800:01:08
295 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:25:5129500:24:0329000:50:5523.5701:14:5827500:10:5300:00:5700:02:01
296 2625AITOR MORATA PERAC.N. MATAROABM01:25:5728700:23:3729400:51:2623.3301:15:0327700:10:5400:00:5700:01:03
297 1025MIQUEL UBEDA MASCARELLA CLUB NATACIO OLOTV1M01:25:5928800:23:3728700:50:1523.8801:13:5230200:12:0700:00:5700:01:16
298 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:26:1130400:25:0628100:49:2024.3201:14:2629900:11:4500:00:5300:00:58
299 2170MARCELO KRASNOV STOLLERCLUB NATACIO SITGESV2M01:26:2329200:23:4129300:51:2023.3801:15:0128800:11:2200:01:0500:01:22
300 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO SITGESV1M01:26:2929600:24:2228900:50:3923.6901:15:0129000:11:2800:00:5600:01:19
301 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F01:27:1130800:25:2628800:50:2823.7801:15:5428400:11:1700:01:0200:00:59
302 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M01:27:3029700:24:3529800:52:1722.9501:16:5226900:10:3800:01:2900:01:26
303 1182JAVIER POVEDA NUÑEZCLUB NATACIO SITGESABM01:28:2829100:23:4130000:52:3422.8301:16:1530500:12:1300:01:1800:01:04
304 6150MIRIAM PASCUAL FERNANDEZABSOLUT SPORTABF01:29:0930500:25:0629600:51:5523.1101:17:0130400:12:0800:01:1100:01:09
305 5873SERGIO CONESA NAVARROVILADECANS TRIATLOV1M01:29:3930000:24:5030200:52:4222.7701:17:3230300:12:0700:01:1800:01:21
306 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLO ATLESV1F01:29:5531100:25:5929500:51:3923.2301:17:3830600:12:1700:01:2300:01:07
307 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:30:0030100:24:5130600:53:4622.3201:18:3728900:11:2300:01:1400:01:11
308 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F01:30:2731400:26:1229900:52:3322.8401:18:4529700:11:4200:01:2900:01:11
309 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:30:2730200:24:5330700:53:5522.2601:18:4829400:11:3900:01:0300:01:20
310 8001DANIEL LOPEZ AMOROSLLICENCIA DE DIAV1M01:30:5228400:23:1831400:56:4121.1701:19:5927600:10:5300:02:4900:01:31
311 2879MERITXELL SOLER RODRIGOCLUB TRIATLO ATLESABF01:31:1030900:25:3031100:54:2322.0701:19:5328500:11:1700:01:0800:01:26
312 6297JENIFER LIZANA BARRANCOCEMEABF01:31:1931200:26:0230100:52:4122.7801:18:4330800:12:3600:01:0500:01:11
313 5034JULIA LEIRADO SILVAABSOLUT SPORTABF01:32:3531000:25:5630500:53:3222.4201:19:2831300:13:0700:00:5900:01:00
314 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F01:32:5331900:28:0229700:52:0423.0501:20:0631000:12:4700:01:1000:01:09
315 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:32:5431500:26:4531000:54:0922.1601:20:5430000:12:0000:01:2500:01:00
316 1807NURIA NOGUER FIGUERASGRUP ESPORTIU ESTEVEABF01:33:1231700:27:2530400:52:5422.6801:20:1931100:12:5300:01:1200:01:11
317 6264ANNA LLAVERIA MEDINACAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:33:1731300:26:1230900:54:0322.2001:20:1531200:13:0200:01:2500:01:15
318 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:34:0931600:26:5530800:53:5722.2401:20:5231400:13:1700:01:0600:01:26
319 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:39:2632000:28:4431300:56:0621.3901:24:5031700:14:3600:01:1000:01:01
320 5520CHRISTOPHER JOHN NEILL WHCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV3M01:39:2832300:31:0131200:54:3921.9601:25:4031500:13:4800:01:3700:01:46
321 2668JOAN BALLESCA VILERTDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:41:3631800:27:3631701:01:3619.4801:29:1230700:12:2400:00:5200:01:42
322 6193VIVIANA GARCIA MANZANILLADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF01:41:5132100:29:1031600:58:5120.3901:28:0131600:13:5000:01:2400:01:15
323 6024MIRIAM NAVARRO RAMOSL´3SCOLA SANT JUSTJNF01:45:2932200:30:3631500:58:5020.4001:29:2631800:16:0300:01:0200:00:54
324 7001ORIOL BLANCH RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:50:3730600:25:0731801:13:2816.3301:38:3530100:12:0200:01:1000:00:00


NF 240LLUIS VILA AGUILARTRICBMABM00:00:00000:15:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3300:00:00
NF 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM00:00:00000:16:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4500:00:00
NF 933PAUL CAILTRICBMABM00:00:00000:17:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4100:00:00
NF 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM00:00:00000:16:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3600:00:00
NF 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:00:00000:16:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
NF 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M00:00:00000:16:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3400:00:00
NF 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:00:00000:15:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3000:00:00
NF 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:00:00000:17:35000:36:1933.0400:53:54000:00:0000:00:3700:00:36
NF 4834GUILLEM FERNANDEZ VILALTADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:00:00000:16:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4300:00:00
NF 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M00:00:00000:23:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1000:00:00
NF 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:00:00000:20:32000:46:5825.5501:07:30000:00:0000:01:2600:02:08




NP 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV1M
NP 915JOSEP MARIA MORENO FURNERC.N. VIC-ETBV2M
NP 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALICLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M
NP 1028XEVI COLLELL COLOMERCLUB NATACIO OLOTABM
NP 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 1893ANGELS BOSCH CAMPRECIOSCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV2F
NP 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROABM
NP 2490FERNANDO LÓPEZ DE SAGREDOPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 2573ADRIAN VERA ORTIZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM
NP 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 2860MARC PUIG AMIELTGCBINNABM
NP 3068ÁNGEL LÁZARO ESCUDERTRI+9 EL MASNOUABM
NP 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM
NP 3648SANTI CHINCHILLA CANOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM
NP 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLCLUB TRIATLO BLANESABF
NP 4204JAVIER MARTIN DEL MOLINO CLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM
NP 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM
NP 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 5199ANNA CARRION I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF
NP 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M
NP 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 5778JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNFLOR DE TRIATLOABM
NP 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM
NP 5902MANEL CARCELLER SERRANOC.N. MATAROJNM
NP 5938SERGI ALVAREZ CARACUELCLUB NATACIO MINORISACDM
NP 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF
NP 6298PATRICIA MARTINEZ DE DIEGDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF
NP 7003VIVES ADRIENLLICENCIA DE DIAABM
NP 7004NARCIS ROURA AGUSTILLICENCIA DE DIAV2M
NP 7014ROBERT WILKOWIECKILLICENCIA DE DIASUB23M
NP 8002ARANTZAZU RUIZ-SARMIENTOLLICENCIA DE DIAABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32