RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
55 256 248 7 1 5 20 2 22 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:59:40100:16:542900:34:4834.4800:51:42400:07:5800:00:2200:00:21
2 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:04500:17:253300:34:5234.4200:52:17100:07:4700:00:2400:00:18
3 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:00:08200:16:543600:34:5434.3800:51:481400:08:2000:00:2200:00:23
4 2490FERNANDO LÓPEZ DE SAGREDOPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:13300:17:125100:35:0234.2500:52:14500:07:5900:00:2300:00:21
5 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:00:14400:17:125700:35:0634.1900:52:18300:07:5600:00:2300:00:23
6 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:00:25900:17:295400:35:0434.2200:52:33200:07:5200:00:2600:00:23
7 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM01:00:26600:17:263200:34:5234.4200:52:18700:08:0800:00:2500:00:20
8 240LLUIS VILA AGUILARTRICBMABM01:00:32700:17:273700:34:5434.3800:52:21800:08:1100:00:2400:00:23
9 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:00:331000:17:294600:35:0034.2900:52:29600:08:0400:00:2400:00:19
10 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROABM01:00:371300:17:312700:34:4534.5300:52:161500:08:2100:00:2300:00:21
11 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM01:00:391600:17:402100:34:3834.6500:52:181700:08:2100:00:2300:00:22
12 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM01:00:412400:18:01200:34:1635.0200:52:172000:08:2400:00:2500:00:19
13 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:00:431800:17:431600:34:3534.7000:52:182200:08:2500:00:2200:00:21
14 2391CARLOS GALINDO ROONEYTRICBMABM01:00:441200:17:305200:35:0334.2400:52:33900:08:1100:00:2400:00:19
15 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM01:00:45800:17:283500:34:5334.4000:52:211900:08:2400:00:2400:00:19
16 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM01:00:501400:17:333800:34:5534.3700:52:281800:08:2200:00:2300:00:28
17 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:00:513100:18:071000:34:2834.8200:52:351100:08:1600:00:2600:00:20
18 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M01:00:541500:17:334700:35:0034.2900:52:331600:08:2100:00:2500:00:25
19 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M01:00:582100:17:484500:34:5834.3200:52:461000:08:1200:00:2500:00:34
20 5221IGNACIO FERNANDEZ JARILLOC.E. RAYOTEAMSUB23M01:00:592000:17:464200:34:5634.3500:52:421200:08:1700:00:2600:00:31
21 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:01:001700:17:413900:34:5534.3700:52:362100:08:2400:00:2400:00:30
22 178JOAN MONTGUILLOT HERNANDOC.E. PICORNELLABM01:01:021100:17:305800:35:0634.1900:52:362500:08:2600:00:2300:00:23
23 1137ALEX CARRERAS FABREGATC.E. PICORNELLV1M01:01:052600:18:022600:34:4534.5300:52:471300:08:1800:00:3400:00:32
24 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM01:01:061900:17:464000:34:5534.3700:52:412300:08:2500:00:2500:00:34
25 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM01:01:062700:18:02900:34:2434.8800:52:264100:08:4000:00:2600:00:25
26 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:01:093300:18:071200:34:3134.7700:52:383000:08:3100:00:2400:00:27
27 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANJNM01:01:102200:17:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2500:00:00
28 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M01:01:114700:18:24100:33:5535.3800:52:195800:08:5200:00:2300:00:18
29 3691ARTUR CUÑAT PELLICERC.N. SABADELLABM01:01:143200:18:071700:34:3634.6800:52:432900:08:3100:00:2400:00:31
30 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:01:173700:18:13700:34:2134.9300:52:344600:08:4300:00:2900:00:31
31 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM01:01:173800:18:14300:34:1635.0200:52:305400:08:4700:00:2400:00:26
32 8010RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM01:01:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM01:01:192300:18:002400:34:4134.6000:52:413600:08:3800:00:2600:00:28
34 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. PICORNELLSUB23M01:01:214100:18:16500:34:1934.9700:52:354900:08:4600:00:2200:00:29
35 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:273400:18:081900:34:3734.6700:52:454500:08:4200:00:2600:00:36
36 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:01:313500:18:101300:34:3334.7300:52:435700:08:4800:00:2600:00:27
37 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:01:342500:18:012300:34:3934.6300:52:406000:08:5400:00:2400:00:29
38 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM01:02:083000:18:057000:35:2433.9000:53:293800:08:3900:00:3500:00:21
39 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:094400:18:196600:35:1833.9900:53:373100:08:3200:00:2800:00:30
40 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M01:02:124600:18:234900:35:0134.2700:53:245600:08:4800:00:2500:00:20
41 4514DIEGO RIBAO RODRIGUEZTGCBINNABM01:02:142900:18:048500:35:4333.6000:53:472600:08:2700:00:3500:00:27
42 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM01:02:174000:18:166500:35:1534.0400:53:315000:08:4600:00:3500:00:26
43 1512JOAN MERCADE CUADRATCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:02:174200:18:177200:35:2533.8800:53:423300:08:3500:00:2800:00:27
44 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:206400:18:424100:34:5634.3500:53:384400:08:4200:00:2600:00:22
45 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM01:02:206300:18:415000:35:0234.2500:53:433500:08:3700:00:3200:00:29
46 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M01:02:227000:18:485500:35:0534.2000:53:532800:08:2900:00:2900:00:29
47 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:02:236500:18:425600:35:0534.2000:53:473400:08:3600:00:2500:00:25
48 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM01:02:245800:18:344400:34:5734.3300:53:315900:08:5300:00:2600:00:25
49 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:02:244500:18:227800:35:3433.7400:53:562700:08:2800:00:3300:00:27
50 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:02:254900:18:257300:35:2833.8300:53:533200:08:3200:00:2900:00:32
51 5778JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNFLOR DE TRIATLOABM01:02:255100:18:276400:35:1234.0900:53:395100:08:4600:00:3100:00:28
52 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M01:02:263600:18:127500:35:3033.8000:53:424700:08:4400:00:3100:00:24
53 3496JORDI TRAPE GARROSC.N. TARRACOV2M01:02:276000:18:365300:35:0434.2200:53:405500:08:4700:00:2400:00:21
54 1588NACHO VILLARRUEL CLUB ESPORTIU Z5ABM01:02:282800:18:039100:36:0033.3300:54:032400:08:2500:00:4100:00:36
55 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:02:306100:18:386200:35:1134.1100:53:494200:08:4100:00:3200:00:27
56 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:02:308100:19:10400:34:1934.9700:53:296500:09:0100:00:2600:00:19
57 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:02:313900:18:157700:35:3433.7400:53:494300:08:4200:00:2400:00:28
58 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:02:315200:18:286900:35:2333.9100:53:514000:08:4000:00:3400:00:29
59 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M01:02:337200:18:491100:34:3134.7700:53:208000:09:1300:00:2500:00:25
60 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:02:334300:18:188000:35:3533.7200:53:533900:08:4000:00:3000:00:28
61 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:02:367500:18:572000:34:3734.6700:53:346600:09:0200:00:3800:00:23
62 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:376900:18:473000:34:4834.4800:53:356700:09:0200:00:3000:00:28
63 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM01:02:416600:18:422800:34:4834.4800:53:307700:09:1100:00:3200:00:26
64 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:448400:19:14600:34:2134.9300:53:357400:09:0900:00:2900:00:29
65 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM01:02:446700:18:434800:35:0134.2700:53:446400:09:0000:00:3200:00:31
66 1472JOSEP M LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:02:476200:18:406700:35:2133.9500:54:015200:08:4600:00:2800:00:32
67 725LAUREANO PANISELLO GILC.N. MATAROSUB23M01:02:474800:18:248600:35:4533.5700:54:093700:08:3800:00:4800:00:33
68 3492CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. PICORNELLABM01:02:475000:18:277600:35:3433.7400:54:014800:08:4600:00:3700:00:29
69 2135FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. REUS PLOMSCDM01:02:495600:18:326800:35:2333.9100:53:556100:08:5400:00:3200:00:27
70 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:02:508200:19:111500:34:3334.7300:53:447300:09:0600:00:2600:00:28
71 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:02:508300:19:121400:34:3334.7300:53:457000:09:0500:00:2600:00:28
72 5843CRISTIAN CHAGUACEDA GALISCERDANYOLA CHABM01:02:545500:18:318100:35:3633.7100:54:075300:08:4700:00:3500:00:33
73 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:02:577900:19:053100:34:4934.4700:53:546900:09:0300:00:3600:00:27
74 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:585700:18:336100:35:1034.1200:53:438200:09:1500:00:2600:00:29
75 2375JOEL FARRÀ CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:03:025300:18:286300:35:1134.1100:53:399500:09:2300:00:3500:00:36
76 4912MARC BOVÉ BALLESTEFLOR DE TRIATLOABM01:03:055900:18:357400:35:2833.8300:54:036800:09:0200:00:3200:00:25
77 1231SERGIO ANIDO SEIJASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:03:077100:18:483400:34:5334.4000:53:419700:09:2600:00:3000:00:28
78 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M01:03:106800:18:464300:34:5734.3300:53:4310100:09:2700:00:4200:00:28
79 9999ANGEL GARCIA-CASILLAS DELC.N. SABADELLSUB23M01:03:138800:19:182200:34:3934.6300:53:578600:09:1600:00:2600:00:32
80 4303GUIM GORGUES POBLETFLOR DE TRIATLOSUB23M01:03:168600:19:161800:34:3734.6700:53:539400:09:2300:00:3000:00:30
81 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:03:208900:19:19800:34:2234.9200:53:4111500:09:3900:00:2900:00:31
82 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM01:03:227700:19:032500:34:4134.6000:53:4411100:09:3800:00:2400:00:25
83 933PAUL CAILTRICBMABM01:03:277300:18:505900:35:0734.1700:53:5710300:09:3000:00:2900:00:26
84 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:377600:18:596000:35:1034.1200:54:0910200:09:2800:00:2900:00:32
85 3839RAUL SÁNCHEZ ALCARAZC.E. PICORNELLV1M01:03:575400:18:298300:35:4233.6100:54:1112400:09:4600:00:3900:00:32
86 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:04:369700:19:308900:35:5633.4000:55:267600:09:1000:00:2700:00:28
87 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M01:04:419200:19:219300:36:0733.2300:55:287800:09:1300:00:2800:00:28
88 2610MIQUEL ÀNGEL ESTELRICH ROABSOLUT SPORTSUB23M01:04:467400:18:5011400:36:4232.7000:55:328100:09:1400:00:2600:00:30
89 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLV1M01:04:4710000:19:329000:36:0033.3300:55:328400:09:1500:00:2600:00:30
90 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:4810400:19:438400:35:4333.6000:55:269100:09:2200:00:3000:00:28
91 1228JOAN CARLES BLANCH CABAUTG TRIATLO SITGESABM01:04:509000:19:1910300:36:1833.0600:55:377900:09:1300:00:3300:00:38
92 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M01:04:5010900:19:528200:35:4033.6400:55:328700:09:1800:00:3100:00:23
93 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:04:528500:19:1610700:36:2732.9200:55:437500:09:0900:00:3100:00:31
94 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:04:539500:19:249200:36:0333.2900:55:279800:09:2600:00:2600:00:27
95 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:04:5310300:19:428800:35:5333.4400:55:358800:09:1800:00:2900:00:28
96 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:04:549100:19:2110800:36:2832.9100:55:497100:09:0500:00:3800:00:36
97 2806XAVIER VILLASEVIL PAUTGCBINNABM01:04:569600:19:299700:36:1133.1600:55:408500:09:1600:00:3000:00:31
98 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZCLUB NATACIO SITGESABM01:05:068700:19:1710100:36:1633.0900:55:3310500:09:3300:00:3100:00:32
99 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHV1M01:05:088000:19:0611600:36:4732.6200:55:538300:09:1500:00:4100:00:42
100 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:05:1010700:19:517900:35:3433.7400:55:2512200:09:4500:00:3100:00:29
101 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM01:05:1811500:19:597100:35:2433.9000:55:2313500:09:5500:00:2200:00:30
102 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:05:219900:19:319900:36:1333.1300:55:4410900:09:3700:00:3600:00:37
103 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:05:3110500:19:488700:35:5033.4900:55:3813100:09:5300:00:2700:00:35
104 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:05:4910100:19:3510000:36:1633.0900:55:5113800:09:5800:00:3400:00:46
105 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M01:06:009400:19:2412600:37:3831.8900:57:026300:08:5800:00:3100:00:29
106 1119MANUEL CARMONA GAMAC.N. REUS PLOMSV1M01:06:0011700:20:0310600:36:2732.9200:56:3010400:09:3000:00:2900:00:32
107 360MARC PRIEGO CAMPOSCERDANYOLA CHSUB23M01:06:0512100:20:1011000:36:2932.8900:56:399600:09:2600:00:3500:00:37
108 1057GABI RODRIGUEZ CALLEROCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:06:069300:19:2212900:37:4631.7700:57:086200:08:5800:00:5300:00:37
109 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:06:0811000:19:5311900:36:5232.5500:56:459300:09:2300:01:0100:00:37
110 2108RAUL SEGURA MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:0910200:19:4112100:37:0132.4200:56:4210000:09:2700:00:3100:00:29
111 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:06:1210800:19:5212000:36:5832.4600:56:509000:09:2200:00:3800:00:39
112 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:06:1312500:20:169600:36:1133.1600:56:2712300:09:4600:00:3100:00:27
113 2816PABLO ROSENDO FREIREFLOR DE TRIATLOABM01:06:167800:19:0413100:38:0731.4800:57:117200:09:0500:00:3200:00:35
114 2267ÀNGEL GABÁS POLOC.E.T. DISTANCEV1M01:06:1811900:20:0611100:36:3132.8600:56:3711800:09:4100:00:3900:00:25
115 2355CARLES TABERNE BARRI C.A. LES TORTUGUESV1M01:06:2611400:19:5812300:37:0732.3300:57:058900:09:2100:00:3800:00:33
116 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM01:06:3013100:20:2510400:36:2532.9500:56:5011700:09:4000:00:3700:00:36
117 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:06:3011100:19:5312500:37:1532.2100:57:089200:09:2200:00:3600:00:44
118 9005GUNTHER ELOY BLEY CEREROC.E.T. DISTANCEABM01:06:3013500:20:339800:36:1333.1300:56:4612000:09:4400:00:2900:00:27
119 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:06:3213300:20:319400:36:0933.2000:56:4013000:09:5200:00:3000:00:41
120 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:06:3412300:20:1210500:36:2732.9200:56:3913600:09:5500:00:3600:00:38
121 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:06:3712200:20:1211500:36:4632.6400:56:5811200:09:3900:00:3900:00:38
122 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:06:4011600:20:0011700:36:5032.5800:56:5012800:09:5000:00:2900:00:44
123 549ALEX DIAZ LEONCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:06:4213000:20:2311300:36:3932.7400:57:0211600:09:4000:00:3400:00:32
124 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:06:4312400:20:1311800:36:5132.5600:57:0411300:09:3900:00:3700:00:35
125 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANCLUB ESPORTIU Z5ABM01:06:4513800:20:3610200:36:1733.0700:56:5312900:09:5200:00:3500:00:36
126 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:479800:19:3112700:37:3931.8700:57:1011000:09:3700:00:3100:00:47
127 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM01:06:5011800:20:0312400:37:1232.2600:57:1510700:09:3500:00:4000:00:37
128 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M01:06:5512900:20:2311200:36:3832.7600:57:0113400:09:5400:00:2900:00:33
129 1344ORIOL GURI PÉREZTGCBINNSUB23M01:06:5912700:20:1810900:36:2832.9100:56:4614900:10:1300:00:3700:00:35
130 2805VICTOR CABALLERO CASTILLOCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:07:0814200:20:399500:36:1033.1800:56:4915300:10:1900:00:3200:00:33
131 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:2111300:19:5812200:37:0532.3600:57:0315200:10:1800:00:3600:00:36
132 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:08:1813700:20:3613200:38:0831.4700:58:4410600:09:3400:00:3300:00:35
133 3271ISRAEL TURULL   FORNSC.E. PICORNELLV1M01:08:4114000:20:3713400:38:1531.3700:58:5212700:09:4900:00:3300:00:34
134 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:08:4612600:20:1813900:38:3431.1100:58:5213200:09:5400:00:3700:00:28
135 125MARIA REMEDIOS CARRASCO TABSOLUT SPORTV1F01:08:4713200:20:3013500:38:1831.3300:58:4814100:09:5900:00:3000:00:32
136 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:08:4814100:20:3813000:38:0731.4800:58:4514200:10:0300:01:0200:00:37
137 2078ADRIÁN LACHICA GUERREROFLOR DE TRIATLOABM01:08:5513400:20:3213700:38:2931.1800:59:0113300:09:5400:01:0300:00:47
138 1398PAU FONT DE RUBINATTGCBINNABM01:09:0114600:20:5612800:37:4331.8200:58:3915700:10:2200:00:2800:00:31
139 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:09:1613600:20:3513600:38:1831.3300:58:5315800:10:2300:00:2800:00:30
140 187ROGER CLIMENT I MORACERDANYOLA CHCDM01:09:1713900:20:3713300:38:1431.3900:58:5115900:10:2600:00:3800:00:35
141 1250CRISTIAN ARROYO CESPEDESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:09:4111200:19:5616000:40:0929.8901:00:0510800:09:3600:00:4500:00:32
142 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF01:09:4714800:21:0414900:39:1630.5601:00:209900:09:2700:00:3700:00:33
143 5897JOSEP M GÓMEZ GRAUABSOLUT SPORTABM01:09:5514400:20:5014300:38:5830.8000:59:4814600:10:0700:00:3000:00:27
144 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:09:5714900:21:0714400:39:0330.7301:00:1012600:09:4700:00:3200:00:29
145 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:10:0015000:21:0814700:39:0930.6501:00:1711900:09:4300:00:2800:00:32
146 5819IU BENET DURANC.A. LES TORTUGUESABM01:10:0612800:20:2115500:39:4630.1801:00:0714000:09:5900:00:3800:00:35
147 980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:1414500:20:5115000:39:1730.5501:00:0814500:10:0600:00:3800:00:37
148 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:10:1615700:21:1314500:39:0430.7201:00:1713900:09:5900:00:3200:00:35
149 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:10:2015200:21:0914600:39:0730.6801:00:1614400:10:0400:00:3400:00:32
150 1325MARC FERRER DASQUENSC.A. LES TORTUGUESV1M01:10:2314300:20:4415300:39:3530.3201:00:1914300:10:0400:01:0800:00:40
151 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM01:10:2716000:21:2214100:38:5330.8601:00:1514800:10:1200:00:3400:00:39
152 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:10:3015600:21:1214200:38:5830.8001:00:1015400:10:2000:00:3200:00:29
153 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV2M01:10:3912000:20:0917300:40:4429.4601:00:5312500:09:4600:00:5400:00:42
154 5771MARC RIBO AVILACLUB TRI5UABM01:10:5710600:19:4918300:41:2928.9301:01:1811400:09:3900:00:5600:01:00
155 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:10:5916300:21:3215200:39:3030.3801:01:0213700:09:5700:00:5600:00:35
156 2419DANI LOPEZ FITÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:11:1815900:21:1715700:39:5230.1001:01:0914700:10:0900:00:3100:00:31
157 1171RAMON PEREZ LINDECERDANYOLA CHABM01:11:3216400:21:4714800:39:1130.6301:00:5816400:10:3400:00:4800:00:33
158 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:11:4416800:22:0115900:39:5930.0101:02:0012100:09:4400:00:3500:00:36
159 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:11:4516500:21:4815100:39:2030.5101:01:0816600:10:3700:00:5200:00:37
160 2986RAUL NUEVA FUENTESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:12:0417200:22:1814000:38:4430.9801:01:0217700:11:0200:00:4800:00:32
161 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:12:0615300:21:1017200:40:4329.4701:01:5315000:10:1300:00:3400:00:34
162 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:12:2016100:21:2615600:39:5130.1101:01:1717800:11:0300:01:0100:00:49
163 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:12:2217000:22:0415400:39:4530.1901:01:4916300:10:3300:00:3200:00:34
164 1245JUAN MANUEL FUENTES DIAZTG TRIATLO SITGESABM01:12:3115800:21:1516400:40:2729.6701:01:4217100:10:4900:01:0600:00:54
165 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:12:3116200:21:2916500:40:2929.6401:01:5816200:10:3300:00:3200:00:36
166 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:12:3717700:22:2813800:38:3131.1601:00:5919500:11:3800:00:4700:00:40
167 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF01:13:3218000:22:3316300:40:2429.7001:02:5716500:10:3500:00:3000:00:31
168 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF01:13:3415100:21:0819000:42:0428.5301:03:1215600:10:2200:00:4600:00:39
169 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:13:5317800:22:2816700:40:3129.6201:02:5917400:10:5400:00:3500:00:31
170 6149MARTA BOTSORA TOLOCHKOC.A. IGUALADASUB23F01:14:0016900:22:0115800:39:5930.0101:02:0020400:12:0000:00:3100:00:39
171 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:14:0717100:22:0517900:41:1129.1401:03:1617300:10:5100:00:3700:00:30
172 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:14:2318400:22:4917800:41:0629.2001:03:5516000:10:2800:00:5700:00:42
173 260JORDI FLORENSA GAMUNDITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:14:2318300:22:4716600:40:3029.6301:03:1718000:11:0600:00:4300:00:37
174 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:14:2518100:22:3817000:40:3629.5601:03:1418100:11:1100:00:4300:00:41
175 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF01:14:3415400:21:1019800:43:0727.8301:04:1715100:10:1700:01:5700:00:36
176 6263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZTGCBINNSUB23F01:14:4915500:21:1119900:43:1727.7201:04:2815500:10:2100:00:3200:00:40
177 3824ROMAN JANE NOBLOMC.E.T. DISTANCEV2M01:14:5118700:22:5716800:40:3529.5701:03:3218500:11:1900:00:5100:00:51
178 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:15:0018200:22:4618500:41:4428.7501:04:3016100:10:3000:00:3400:00:35
179 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF01:15:0417400:22:2218600:41:5728.6101:04:1916700:10:4500:00:5600:00:37
180 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:15:0817300:22:2018700:42:0028.5701:04:2016900:10:4800:00:3400:00:34
181 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:15:1917900:22:2918800:42:0228.5501:04:3117000:10:4800:00:3600:00:35
182 1835ANA MARÍA OTERO PIÑEIROABSOLUT SPORTABF01:15:2819000:23:0318000:41:2329.0001:04:2617600:11:0200:00:3700:00:43
183 4038JUDIT ZARAGOZA RODRIGUEZC.N. MATAROABF01:15:4819800:23:4516900:40:3529.5701:04:2018900:11:2800:00:3000:00:35
184 6269MIREYA CASANOVA RODRIGUEZC.E. RAYOTEAMABF01:15:5419600:23:3417600:41:0029.2701:04:3418600:11:2000:01:0400:00:46
185 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV2F01:16:1819700:23:4518100:41:2728.9501:05:1217900:11:0600:00:3200:00:26
186 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:16:2719300:23:1219100:42:1428.4101:05:2617500:11:0100:00:3600:00:32
187 3591LARA GUTIERREZ MORENOCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:16:3520400:24:2117400:40:4829.4101:05:0918800:11:2600:00:4100:00:34
188 6223GARAZI KORTA AIZPURUAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:16:3917500:22:2319600:43:0127.9001:05:2418300:11:1500:00:4800:00:37
189 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F01:16:4120200:23:5918200:41:2728.9501:05:2618200:11:1500:00:3400:00:37
190 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:16:4218500:22:5319400:42:3328.2001:05:2618400:11:1600:00:5000:00:36
191 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM01:16:4414700:20:5721200:44:5626.7101:05:5317200:10:5100:00:4100:00:49
192 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF01:16:4520000:23:4918400:41:3528.8601:05:2418700:11:2100:00:5200:00:39
193 5049LAURA SOTO OLIVERAS C.A. LES TORTUGUESABF01:17:0521500:24:5416100:40:1729.7901:05:1120200:11:5400:00:4200:00:31
194 2778BEGOÑA DE LA ROCHA MURTGCBINNABF01:17:0919400:23:3118900:42:0328.5401:05:3419400:11:3500:00:4700:00:41
195 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:17:1720500:24:2717100:40:4229.4801:05:0920900:12:0800:00:3600:00:32
196 4037MIRIAM OLIVARES POUSC.E. PICORNELLABF01:17:2320900:24:3917700:41:0329.2301:05:4219700:11:4100:00:4900:00:53
197 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:17:2320800:24:3417500:40:5629.3201:05:3020100:11:5300:00:5300:00:51
198 6238PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLJNF01:17:3219200:23:1019200:42:1628.3901:05:2620800:12:0600:00:4400:00:36
199 4365PABLO SIEGRIST GABASCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:17:5117600:22:2519500:42:4528.0701:05:1021900:12:4100:00:4100:00:44
200 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF01:17:5721600:24:5516200:40:2029.7501:05:1522000:12:4200:00:4700:00:42
201 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:18:3416600:21:5222400:45:5526.1301:07:4716800:10:4700:01:1000:01:04
202 4727ANDREW LANETG TRIATLO SITGESABM01:18:4018900:23:0220100:43:5727.3001:06:5919600:11:4100:00:5300:00:43
203 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:18:5320600:24:3219300:42:1728.3801:06:4920700:12:0400:00:5500:00:40
204 5663FRANCESC CUADRAT CRUZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:18:5916700:21:5721900:45:2926.3801:07:2619300:11:3300:00:5900:01:01
205 5679DAVID CARRION GARCIAC.A. LES TORTUGUESABM01:19:1620100:23:5120000:43:2127.6801:07:1220600:12:0400:00:3600:00:54
206 1866ANTONIA CANO ALARCÓNC.E. RAYOTEAMV1F01:19:2018600:22:5421300:44:5626.7101:07:5019000:11:3000:00:5000:00:53
207 4767CARLOS MALDONADO ESTBANTG TRIATLO SITGESV1M01:20:1218800:22:5722300:45:4326.2501:08:4019200:11:3200:00:5900:00:53
208 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:20:3519900:23:4621400:45:0626.6101:08:5219800:11:4300:00:4200:00:37
209 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:21:1822000:25:1019700:43:0427.8601:08:1422700:13:0400:00:3300:00:36
210 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:21:4221200:24:4920500:44:1427.1301:09:0321800:12:3900:00:3800:00:50
211 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV1M01:22:0622200:25:1221000:44:3426.9301:09:4621500:12:2000:00:4900:00:52
212 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:22:0822400:25:1920900:44:3026.9701:09:4921400:12:1900:00:4900:01:00
213 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:22:0819100:23:0823400:47:2825.2801:10:3619100:11:3200:01:1800:00:35
214 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:22:2121400:24:5421500:45:1026.5701:10:0421200:12:1700:01:0300:01:05
215 4008MIRIAM COMAS SERRATTGCBINNABF01:22:2921100:24:4221600:45:1426.5301:09:5621700:12:3300:00:4900:00:47
216 1957FERNANDO GOMEZ RODRIGUEZTG TRIATLO SITGESABM01:22:3520700:24:3320300:44:0727.2001:08:4024100:13:5500:00:5800:00:46
217 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F01:22:3621800:25:0922000:45:3826.3001:10:4720000:11:4900:00:5800:00:48
218 6265TELMA GUZMÁN GONZÁLEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:22:4521300:24:5222200:45:4326.2501:10:3521000:12:1000:00:4700:00:38
219 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:22:4921900:25:1021700:45:2326.4401:10:3321100:12:1600:00:4100:00:41
220 1225DANIEL LOPEZ VICTORICLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:23:1921000:24:4023100:46:5525.5801:11:3519900:11:4400:00:5900:00:54
221 6195AGATA SAFONT ESPINOSAC.E. RAYOTEAMSUB23F01:23:2419500:23:3423300:47:0225.5101:10:3622200:12:4800:00:5800:00:45
222 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:23:4821700:25:0323000:46:4425.6801:11:4720500:12:0100:00:4500:00:44
223 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF01:24:0222300:25:1721800:45:2626.4101:10:4323300:13:1900:00:4700:00:47
224 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:24:0222500:25:2822700:46:1525.9501:11:4321300:12:1900:01:0900:00:53
225 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF01:24:1222800:25:4322500:45:5726.1201:11:4021600:12:3200:00:5600:00:38
226 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF01:24:4723400:26:5421100:44:3526.9201:11:2923200:13:1800:00:4500:00:35
227 6224CRISTINA ROIG ANTONERCLUB NATACIO BANYOLESABF01:24:4823100:26:0822100:45:3926.2901:11:4722600:13:0100:00:5100:00:42
228 6056MÒNICA MOLINA MORANTECAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:24:5823700:27:2420800:44:2327.0401:11:4722900:13:1100:01:1000:00:44
229 6030CRISTINA GARCIA ARANCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:24:5823800:27:2520700:44:2227.0501:11:4723000:13:1100:01:0800:00:46
230 9012JUDITH DIAZ BATLLECLUB NATACIO SITGESV1F01:25:1122600:25:4222900:46:3725.7401:12:1922300:12:5200:00:4800:00:49
231 6248IRENE MARSELLES GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:25:1522900:25:4622600:46:0826.0101:11:5423400:13:2100:00:4700:00:56
232 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF01:25:1923900:27:3620400:44:1027.1701:11:4623600:13:3300:01:0300:00:50
233 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F01:27:0524000:27:3720600:44:2127.0601:11:5824400:15:0700:01:1100:01:06
234 6209ANNA CAPELLERA MALAGONCLUB NATACIO BANYOLESJNF01:27:2523200:26:1023500:48:2924.7501:14:3922100:12:4600:00:4100:00:34
235 5034JULIA LEIRADO SILVAABSOLUT SPORTABF01:27:5624100:27:4020200:44:0127.2601:11:4124500:16:1500:00:3800:00:42
236 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F01:28:3722700:25:4323600:49:5524.0401:15:3822500:12:5900:01:0000:00:52
237 6150MIRIAM PASCUAL FERNANDEZABSOLUT SPORTABF01:29:1524300:27:4423200:46:5525.5801:14:3924300:14:3600:00:5200:00:55
238 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF01:29:1622100:25:1122800:46:3325.7801:11:4424600:17:3200:00:5900:00:51
239 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:30:0923300:26:2623800:49:5824.0201:16:2424000:13:4500:00:4100:00:56
240 6101BERTA GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDF01:31:3924600:28:2723700:49:5524.0401:18:2223100:13:1700:00:3300:00:55
241 5180ESTHER LARROSA MONTEMAYORTG TRIATLO SITGESABF01:32:0724500:28:1323900:50:2423.8101:18:3723500:13:3000:01:1900:01:01
242 1818TAMARA CAMPOMANES PARDOCERDANYOLA CHABF01:32:1023000:26:0224300:53:0122.6301:19:0322800:13:0700:00:4700:00:45
243 2913BEGOÑA GUILLEM BORBOLLATG TRIATLO SITGESV1F01:32:1423600:27:1124200:51:2423.3501:18:3523800:13:3900:01:1900:00:53
244 3565RAQUEL SANTANO CARRETEROC.A. LES TORTUGUESV1F01:32:3124400:27:5824000:50:2523.8001:18:2324200:14:0800:00:5700:00:54
245 6134ELISABET BRANCHAT FREIXAC.E. PICORNELLABF01:33:0224700:28:2924100:50:5023.6101:19:1923900:13:4300:01:1100:00:59
246 6280ANNA PADRES KEITACLUB NATACIO BANYOLESCDF01:34:0123500:27:0124400:54:0522.1901:21:0622400:12:5500:00:5600:00:59
247 1758TANIA ANSON CARRASCOSOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF01:35:4524200:27:4224500:54:2822.0301:22:1023700:13:3500:01:1100:00:47
248 1281ESTEFANIA DOMINGUEZ RUIZCLUB NATACIO BARCELONAABF01:36:2420300:24:1824601:00:1219.9301:24:3020300:11:5400:01:0800:00:56


NF 248MARC RIUS CHARLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:00:00000:20:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2700:00:00
NF 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:00:00000:17:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2200:00:00
NF 2381CÈSAR ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:00:00000:21:18000:40:1829.7801:01:36000:00:0000:00:3800:00:59
NF 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:00:00000:20:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3700:00:00
NF 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM00:00:00000:17:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2500:00:00
NF 5408MARC MEDEL BALBOAC.A. IGUALADAJNM00:00:00000:19:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4400:00:00
NF 6281BERTA SANTOS JUIDIASCLUB NATACIO BANYOLESCDF00:00:00000:29:47000:56:0021.4301:25:47000:00:0000:00:5900:00:57




FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32