RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
261 237 233 3 1 5 24 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTTGCBINNABM01:06:06100:15:21700:42:5133.6100:58:12100:07:5400:00:2800:00:26
2 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM01:06:53200:15:391300:43:0433.4400:58:43200:08:1000:00:2700:00:26
3 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:07:01400:15:401200:43:0333.4500:58:43400:08:1800:00:2900:00:28
4 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:07:16900:15:45900:43:0033.4900:58:45700:08:3100:00:2800:00:29
5 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALICLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:07:20800:15:451400:43:0433.4400:58:49500:08:3100:00:3100:00:30
6 8008MIQUEL VALLS ALEMANYA.E. ENTRENAMIENTOGLOBAL.CDM01:07:241100:16:17400:42:3433.8300:58:51900:08:3300:00:3100:00:30
7 8011MIQUEL RIUSECH CARDONADUET-CICLISMOENMALLORCAJNM01:07:25600:15:411500:43:0533.4200:58:461100:08:3900:00:2700:00:30
8 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M01:07:55500:15:402800:43:5932.7400:59:39300:08:1600:00:2800:00:29
9 277ORIOL BARBANY BOFILLFLOR DE TRIATLOSUB23M01:08:11700:15:442500:43:5632.7800:59:40600:08:3100:00:3200:00:28
10 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM01:08:21300:15:393200:44:1032.6000:59:49800:08:3200:00:2600:00:38
11 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:08:251000:16:162100:43:2233.2100:59:381400:08:4700:00:3000:00:28
12 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLOABM01:08:301200:16:172200:43:2633.1500:59:431300:08:4700:00:3700:00:30
13 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM01:08:311300:16:282000:43:1833.2600:59:461200:08:4500:00:3100:00:33
14 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDM01:08:311700:16:301700:43:1333.3200:59:431500:08:4800:00:2800:00:29
15 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:08:432400:16:421100:43:0233.4600:59:442100:08:5900:00:3300:00:30
16 8015ALBERT RUZ QUADRADALLICENCIA DE DIAJNM01:08:471800:16:381600:43:0633.4100:59:442700:09:0300:00:3100:00:31
17 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM01:08:501900:16:38800:42:5833.5100:59:363900:09:1400:00:2700:00:26
18 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM01:08:522500:16:461000:43:0233.4600:59:482900:09:0400:00:3200:00:32
19 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M01:08:533300:16:58500:42:4733.6600:59:453300:09:0800:00:3000:00:33
20 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:553700:17:11300:42:3233.8600:59:433800:09:1200:00:3300:00:29
21 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:08:574100:17:23200:42:1934.0300:59:424100:09:1500:00:2800:00:27
22 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:08:583400:17:02600:42:5033.6200:59:523000:09:0600:00:4200:00:40
23 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:08:581600:16:301900:43:1833.2600:59:483500:09:1000:00:3400:00:32
24 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:09:132100:16:391800:43:1733.2700:59:564300:09:1700:00:3900:00:33
25 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:09:294800:17:42100:42:0434.2300:59:466500:09:4300:00:3000:00:31
26 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:10:271500:16:295200:45:0931.8901:01:381600:08:4900:00:2800:00:27
27 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:10:282700:16:534700:44:5732.0401:01:501000:08:3800:00:4200:00:36
28 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:10:341400:16:295300:45:0931.8901:01:381800:08:5600:00:3800:00:32
29 2795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:10:393200:16:584200:44:4832.1401:01:461700:08:5300:00:3600:00:33
30 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:10:432600:16:514500:44:5232.1001:01:432500:09:0000:00:3500:00:32
31 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM01:10:445700:17:462900:43:5932.7401:01:452300:08:5900:00:3500:00:35
32 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:10:442200:16:394400:44:5132.1101:01:304000:09:1400:00:2800:00:35
33 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:10:443500:17:033800:44:3732.2701:01:402800:09:0400:00:3200:00:33
34 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:10:454500:17:293400:44:1632.5301:01:452400:09:0000:00:3500:00:34
35 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:10:524900:17:432600:43:5832.7501:01:413700:09:1100:00:3200:00:30
36 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM01:10:532800:16:564300:44:4832.1401:01:443400:09:0900:00:3300:00:30
37 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:10:535500:17:452400:43:4932.8601:01:344400:09:1900:00:4500:00:39
38 5665JOSE LUIS LORENTE FERNÁNDC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:553900:17:153700:44:3432.3101:01:493200:09:0600:00:3500:00:34
39 2820DIEGO CAMPOS MEDRANOTGCBINNABM01:11:014700:17:343100:44:0732.6401:01:414600:09:2000:00:3700:00:32
40 5895ALEJANDRO GARCIA GIMENEZCLUB NATACIO BARCELONAABM01:11:045100:17:433000:44:0132.7101:01:444700:09:2000:00:3100:00:36
41 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMSUB23M01:11:073000:16:573900:44:4532.1801:01:425100:09:2500:00:3000:00:30
42 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:11:125600:17:452700:43:5932.7401:01:445500:09:2800:00:3600:00:32
43 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:11:136000:17:572300:43:4732.8901:01:445600:09:2900:00:3000:00:30
44 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:384600:17:323500:44:2132.4701:01:536600:09:4500:00:3400:00:37
45 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:11:585400:17:443300:44:1132.5901:01:558500:10:0300:00:3300:00:38
46 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:12:242900:16:577000:46:3030.9701:03:271900:08:5700:00:2600:00:27
47 1255GERARD MOLIST PALOMERASINDEPENDENTABM01:12:282000:16:388000:46:5130.7401:03:292000:08:5900:00:3300:00:35
48 3932JULIÀ BERNABE FELIUINDEPENDENTABM01:12:415000:17:435800:45:3331.6101:03:164900:09:2500:00:3700:00:29
49 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:12:422300:16:417800:46:5030.7501:03:313600:09:1100:00:3300:00:38
50 5938SERGI ALVAREZ CARACUELCLUB NATACIO MINORISACDM01:12:424300:17:266600:46:1031.1901:03:363100:09:0600:00:5900:00:44
51 2072ALBERTO DÍAZ MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:474200:17:236300:45:5931.3201:03:225200:09:2500:00:3200:00:31
52 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:12:527100:18:155400:45:1131.8701:03:265300:09:2600:00:3100:00:36
53 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:12:545300:17:446200:45:5131.4101:03:354500:09:1900:00:3500:00:36
54 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:12:567000:18:154800:45:0531.9401:03:205900:09:3600:00:3300:00:30
55 1101OSCAR DOMENECH SAGARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:12:575200:17:436100:45:4731.4501:03:305400:09:2700:00:3300:00:35
56 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:12:588200:18:344100:44:4732.1501:03:216100:09:3700:00:3200:00:35
57 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:13:018000:18:254600:44:5632.0501:03:216300:09:4000:00:3000:00:33
58 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:13:086600:18:085500:45:2131.7501:03:296200:09:3900:00:3500:00:31
59 1070JOAN GOMILA ANGLADAC.E. RAYOTEAMJNM01:13:163100:16:577600:46:4330.8201:03:406000:09:3600:00:3900:00:38
60 1097IGNASI SANTAFE VENTEOCLUB TRIATLO BLANESABM01:13:176900:18:125100:45:0831.9101:03:207800:09:5700:00:3300:00:32
61 1344ORIOL GURI PÉREZTGCBINNSUB23M01:13:226300:18:055700:45:2831.6701:03:337000:09:4900:00:4200:00:41
62 2827PERE LLADÓ SUREDATGCBINNABM01:13:368400:18:364900:45:0631.9301:03:427400:09:5400:00:3700:00:42
63 623PEDRO ROLDÁN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:13:509700:18:564000:44:4732.1501:03:438800:10:0700:00:4700:00:43
64 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATABM01:14:007300:18:197300:46:4230.8401:05:012200:08:5900:00:5100:00:43
65 7210JORDI MIAS VENCELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:14:037800:18:235900:45:3431.6001:03:578700:10:0600:01:0000:00:59
66 1212MARC BASSA I GÓMEZTGCBINNSUB23M01:14:107700:18:225000:45:0731.9201:03:2912700:10:4100:00:4200:00:37
67 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:14:1610800:19:073600:44:2932.3701:03:3612400:10:4000:00:3400:00:37
68 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:14:223800:17:126500:46:0831.2101:03:2015200:11:0200:00:3400:00:29
69 438JOAN SOLE CANALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:14:295800:17:537900:46:5030.7501:04:436700:09:4600:00:3600:00:35
70 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:14:346100:17:587500:46:4330.8201:04:417300:09:5300:00:3500:00:33
71 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:14:447500:18:218100:46:5130.7401:05:125800:09:3200:00:3900:01:01
72 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:14:483600:17:049700:47:4830.1301:04:527700:09:5600:00:3900:00:37
73 1714ORIOL VILAREGUT PRATC.N. VIC-ETBABM01:14:5010400:19:056000:45:3631.5801:04:419300:10:0900:00:4000:00:37
74 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:14:516200:18:057700:46:4830.7701:04:538000:09:5800:00:4100:00:41
75 5826CARLOS CLARÀ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:14:527900:18:246900:46:2631.0101:04:508400:10:0200:00:3800:00:38
76 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:14:558700:18:406400:46:0731.2301:04:479000:10:0800:00:3800:00:37
77 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM01:15:1012900:19:265600:45:2731.6801:04:539900:10:1700:00:3400:00:40
78 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:15:368300:18:368300:47:0430.5901:05:407600:09:5600:00:4400:00:38
79 7206JOSE LUIS VALERO MORONLLICENCIA DE DIAABM01:15:456700:18:099600:47:4830.1301:05:576900:09:4800:01:0500:00:40
80 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:454000:17:2110900:49:0929.3001:06:304200:09:1500:00:4500:00:33
81 3049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:15:517600:18:219800:48:0529.9501:06:265000:09:2500:00:5400:00:33
82 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:15:5212200:19:167400:46:4330.8201:05:597200:09:5300:00:5200:00:47
83 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:15:5412400:19:177200:46:3930.8701:05:567900:09:5800:00:5200:00:43
84 2138ALBERT PACHECO CAMARAC. TRIATLO MONTORNESABM01:15:558600:18:388700:47:2330.3901:06:017500:09:5400:00:3800:00:43
85 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:15:587400:18:209000:47:3030.3201:05:509100:10:0800:00:4900:00:43
86 1563ADRIÀ PÉREZ DE ROZAS ARGIC.A. LES TORTUGUESABM01:16:0513100:19:326800:46:1731.1101:05:499700:10:1600:00:3900:00:34
87 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:16:118900:18:446700:46:1431.1501:04:5816000:11:1300:00:4600:00:55
88 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M01:16:138800:18:439200:47:4330.1801:06:266800:09:4700:00:3600:00:35
89 3495CARLOS CRUZ GALLEGOCLUB TRIATLO PALAFRUGELLABM01:16:2110100:18:598200:46:5330.7101:05:5211000:10:2900:00:5400:00:37
90 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M01:16:278100:18:349500:47:4830.1301:06:228600:10:0500:00:3800:00:36
91 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAUINDEPENDENTV1M01:16:4510700:19:068600:47:1930.4301:06:2510200:10:2000:00:5000:00:33
92 229MANEL LÓPEZ SAMPIETROCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:16:509000:18:459300:47:4430.1701:06:2910300:10:2100:00:3500:00:35
93 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF01:16:565900:17:5512900:50:0128.7901:07:562600:09:0000:00:4600:00:31
94 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:17:029800:18:579400:47:4630.1501:06:4310000:10:1900:00:4900:00:43
95 3111FABIEN MARTIGNOLESTRIATHLON CATALANABM01:17:0710900:19:078900:47:3030.3201:06:3711100:10:3000:00:4300:00:39
96 2977MIGUEL ANGEL CERRO RUIZC.A. IGUALADAABM01:17:0911000:19:088800:47:2530.3701:06:3312000:10:3600:00:4000:00:39
97 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:17:1213200:19:328400:47:1230.5101:06:4410900:10:2800:00:4100:00:48
98 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONTTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:17:146500:18:079900:48:1629.8301:06:2313900:10:5100:00:3800:00:36
99 5945JORDI ALTAYÓ RIPOLLC. TRIATLO MONTORNESV1M01:17:1414600:19:587100:46:3030.9701:06:2813300:10:4600:00:4100:00:39
100 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:17:206400:18:0612500:49:5028.9001:07:564800:09:2400:00:3600:00:35
101 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:17:477200:18:1811800:49:4028.9901:07:587100:09:4900:00:4700:00:36
102 4274ANTONIO ROCA PEREDOC.E. KATOA BARCELONAABM01:18:0911100:19:0810400:48:4529.5401:07:539800:10:1600:00:4100:00:40
103 3648SANTI CHINCHILLA CANOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:18:109200:18:5310600:48:5229.4701:07:4510700:10:2500:00:3100:00:39
104 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:18:2312600:19:2010300:48:3029.6901:07:5011700:10:3300:00:5400:00:48
105 404OSCAR ORELLANA CODINACLUB TRI5UV1M01:18:286800:18:1213500:50:4528.3701:08:575700:09:3100:00:5400:00:49
106 287SERGI IGLESIAS CLAPÉSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:18:389400:18:5412100:49:4528.9401:08:398100:09:5900:01:0400:00:48
107 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:18:4011200:19:0811500:49:3129.0801:08:398300:10:0100:00:3700:00:32
108 8007LAIA RIUDAVETS VICTORYFERRER HOTELS - M3TJNF01:18:4011600:19:1011200:49:2029.1901:08:309400:10:1000:00:3100:00:28
109 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M01:18:449300:18:5412000:49:4328.9601:08:378900:10:0700:00:3400:00:35
110 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:18:5413000:19:3110100:48:2229.7701:07:5315000:11:0100:00:3400:00:43
111 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:18:5913400:19:4010700:48:5429.4501:08:3410600:10:2500:00:4600:00:39
112 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:19:0010000:18:5911300:49:2229.1701:08:2112200:10:3900:00:5900:00:58
113 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:19:0110500:19:0611600:49:3229.0701:08:3810500:10:2300:00:3800:00:42
114 3054JORDI PUJOL BELLALTACLUB VO2 TEAMV1M01:19:0410200:19:0412800:50:0028.8001:09:048200:10:0000:00:5100:01:01
115 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMW3TRIBCNV2M01:19:0711400:19:1012400:49:4828.9201:08:589200:10:0900:00:5800:00:55
116 5860XAVIER VILLANUEVA NUÑEZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMV1M01:19:0810600:19:0612600:49:5128.8901:08:579500:10:1100:00:5700:00:51
117 8013PAULA MARIA OLIVER VIVESFERRER HOTELS - M3TCDF01:19:1713700:19:4310500:48:5029.4901:08:3313100:10:4400:00:3200:00:31
118 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:19:2311700:19:1112700:50:0028.8001:09:119600:10:1200:00:4800:00:54
119 2573ADRIAN VERA ORTIZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:19:2813500:19:4011100:49:1829.2101:08:5811300:10:3000:00:3800:00:39
120 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:19:3111800:19:1112300:49:4628.9401:08:5711800:10:3400:00:4000:00:51
121 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M01:19:3312100:19:1511700:49:3529.0401:08:5012900:10:4300:00:3700:00:45
122 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:19:3413300:19:3910800:49:0129.3801:08:4014300:10:5400:00:4800:00:40
123 1028XEVI COLLELL COLOMERCLUB NATACIO OLOTABM01:19:3912500:19:2011400:49:3129.0801:08:5113400:10:4800:00:4900:00:51
124 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:19:4514300:19:5211000:49:0929.3001:09:0113200:10:4400:00:5900:00:53
125 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M01:19:5015200:20:2510000:48:1829.8101:08:4315500:11:0700:00:5300:00:45
126 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M01:19:5612700:19:2111900:49:4128.9801:09:0214100:10:5400:00:4800:00:42
127 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:20:3017800:21:149100:47:3730.2401:08:5117200:11:3900:00:4900:00:47
128 2666MARC CASADEMONT FONTC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:20:3618300:21:318500:47:1430.4901:08:4518600:11:5100:00:4000:00:40
129 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF01:21:009900:18:5715400:51:4127.8601:10:3810400:10:2200:00:5300:00:39
130 8012ANDREA TOMAS MORCILLOA.E. ENTRENAMIENTOGLOBAL.CDF01:21:1911500:19:1014400:51:1128.1301:10:2114800:10:5800:00:3400:00:32
131 5996MARC PANEDAS SUBIRATSC.N. VIC-ETBABM01:21:229100:18:5215500:51:4227.8501:10:3413500:10:4800:00:4600:00:39
132 5538MARC SERNA MEDIELC.A. IGUALADAABM01:21:2612800:19:2314600:51:2228.0301:10:4512600:10:4100:01:0100:00:50
133 1279DAVID NAVARRO HERNANDEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:21:264400:17:2717400:53:2027.0001:10:4712100:10:3900:00:4100:00:47
134 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:21:3211300:19:0916000:52:0427.6601:11:1310100:10:1900:00:3000:00:31
135 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:21:3214000:19:5013800:50:5228.3101:10:4213800:10:5000:00:4100:00:44
136 2021SANDRA CASELLAS ROMEROINDEPENDENTABF01:21:3315900:20:3713000:50:0228.7801:10:3914200:10:5400:00:5100:00:44
137 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV1M01:21:3414200:19:5113600:50:4828.3501:10:3914400:10:5500:00:3900:00:42
138 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV1M01:21:5016700:21:0112200:49:4528.9401:10:4615300:11:0400:00:5700:01:04
139 2316FÉLIX FERNÁNDEZ LÓPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:21:599600:18:5516300:52:2027.5201:11:1513000:10:4400:01:0900:01:23
140 8001RAÚL GONZÁLEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:22:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
141 3777GERARD MUÑOZ CASTROG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:22:0814700:19:5815100:51:3827.8901:11:3611600:10:3200:01:0100:00:45
142 5205JACINTO MUÑOZ VILLODRESINDEPENDENTV1M01:22:2114800:19:5913700:50:5128.3201:10:5016600:11:3100:00:4900:00:45
143 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:22:2415400:20:2813200:50:1928.6201:10:4716900:11:3700:00:4500:00:47
144 5766CESAR OCHOA DIEZC.E. KATOA BARCELONAV1M01:22:2613600:19:4215700:51:5527.7401:11:3713700:10:4900:00:3700:00:33
145 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:22:3010300:19:0517000:52:5427.2201:11:5911400:10:3100:00:4100:00:53
146 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:22:3913800:19:4616100:52:1327.5801:11:5912500:10:4000:00:5900:00:50
147 81VIRGINIE FRERETRIATHLON CATALANV1F01:22:4216000:20:3814200:51:0328.2101:11:4114900:11:0100:00:5000:00:54
148 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOW3TRIBCNABF01:22:5719300:21:4913100:50:1628.6501:12:0514000:10:5200:00:4700:00:38
149 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM01:22:5714400:19:5615300:51:4127.8601:11:3716200:11:2000:00:4200:00:34
150 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:23:0014500:19:5715800:51:5527.7401:11:5215700:11:0800:01:0000:00:41
151 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:23:0215100:20:1714900:51:3427.9301:11:5115900:11:1100:00:3800:00:35
152 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:23:0412300:19:1716500:52:2327.4901:11:4016400:11:2400:00:3500:00:32
153 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:23:0516100:20:4014700:51:2328.0201:12:0315100:11:0200:00:4300:00:38
154 5951EDUARDO SANTAMARÍA JUANCLUB TRIATLO MALGRATABM01:23:0615300:20:2515000:51:3527.9201:12:0015400:11:0600:00:4700:00:48
155 2842ALBERT LOPEZ FAUDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:23:1316500:20:5013400:50:4428.3801:11:3417400:11:3900:00:4400:00:36
156 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:23:1614900:20:0013300:50:3628.4601:10:3620400:12:4000:00:3400:00:42
157 8014JOAN BUXEDA TORRENTLLICENCIA DE DIAV2M01:24:069500:18:5518500:54:3926.3501:13:3411500:10:3200:00:0000:00:00
158 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM01:24:0715500:20:3016900:52:4227.3201:13:1214500:10:5500:01:1200:00:59
159 8004ALEX CATALAN SANTANACHLLICENCIA DE DIAABM01:24:1218200:21:2913900:50:5628.2701:12:2518100:11:4700:01:1600:01:02
160 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAV1M01:24:1416600:20:5014500:51:1328.1201:12:0319400:12:1100:00:5300:00:49
161 4507DAVID GARRIDO VALENTÍG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:24:1617000:21:0514300:51:0828.1601:12:1319100:12:0300:01:0000:01:00
162 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:24:2016300:20:4615600:51:4927.7901:12:3517800:11:4500:00:3900:00:41
163 1002PAU PÉREZ ESPINOSACLUB NATACIO BARCELONACDM01:24:2515600:20:3115200:51:3927.8801:12:1019600:12:1500:01:1900:00:48
164 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:24:3019200:21:4714000:50:5828.2501:12:4517700:11:4500:00:4200:00:46
165 5924JOSE FRANCISCO MARTÍNEZ HCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:24:3019000:21:4615900:52:0227.6701:13:4812800:10:4200:00:5700:00:58
166 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:24:3721200:23:3010200:48:2629.7301:11:5620500:12:4100:01:0300:01:02
167 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:24:5616400:20:4717200:52:5927.1801:13:4615800:11:1000:00:4500:00:42
168 2419DANI LOPEZ FITÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:25:0312000:19:1218900:55:2126.0201:14:3311200:10:3000:00:5400:00:44
169 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:25:0416800:21:0216600:52:2427.4801:13:2617100:11:3800:00:3600:00:42
170 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:25:0611900:19:1118700:55:2026.0201:14:3111900:10:3500:01:2400:00:41
171 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:25:1217100:21:0517500:53:2726.9401:14:3212300:10:4000:00:5300:00:48
172 7209ALBERTO GOMEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:25:1819600:21:5514800:51:2528.0101:13:2018800:11:5800:01:0300:01:03
173 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:25:5419800:22:0516400:52:2027.5201:14:2516500:11:2900:00:4400:00:44
174 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV2F01:25:5919700:21:5716200:52:1527.5601:14:1218000:11:4700:00:3600:00:34
175 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:26:0320300:22:2114100:51:0028.2401:13:2120600:12:4200:00:5900:00:57
176 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:26:2215000:20:1318800:55:2026.0201:15:3313600:10:4900:00:5300:00:58
177 5398JOSEP MARIA MORENO RODRIGC.A. IGUALADAV1M01:26:2517500:21:0817900:53:4526.7901:14:5316700:11:3200:01:0700:01:06
178 4069SARAI NARBONA CONEJEROCLUB PROAMABF01:26:3115700:20:3218600:54:5226.2501:15:2415600:11:0700:00:4500:00:48
179 308JORDI COROMINAS PAGESINDEPENDENTV2M01:26:5013900:19:4819300:56:0525.6801:15:5314700:10:5700:01:3300:01:01
180 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM01:27:1717300:21:0718300:54:3226.4101:15:3917000:11:3800:00:5300:00:51
181 1456AGATA COLOMER CABARROCASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABF01:27:1819400:21:5017600:53:2926.9201:15:1919000:11:5900:01:0300:00:41
182 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINAC. TRIATLO MONTORNESABM01:27:2014100:19:5119100:55:4125.8601:15:3218200:11:4800:01:0200:00:46
183 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:27:288500:18:3720900:59:1024.3401:17:476400:09:4100:01:1100:00:44
184 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM01:27:5020400:22:3117100:52:5927.1801:15:3019800:12:2000:00:5100:00:43
185 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M01:27:5220600:22:4616700:52:2827.4501:15:1420300:12:3800:01:0600:01:08
186 5911DIEGO PRECIADO BORREGUEROCLUB TRIATLO SABADELLABM01:28:1418800:21:4118000:53:4926.7601:15:3020800:12:4400:00:4000:00:44
187 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:28:2220000:22:1517800:53:3726.8601:15:5220200:12:3000:00:5400:01:01
188 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:28:2816200:20:4119600:56:2525.5201:17:0616300:11:2200:00:5400:00:41
189 4767CARLOS MALDONADO ESTBANTG TRIATLO SITGESV1M01:28:3818000:21:1519200:56:0425.6801:17:1916100:11:1900:01:1500:00:53
190 7204MARC GALLEGO TRIGOLLICENCIA DE DIAABM01:28:4517600:21:1118400:54:3726.3701:15:4821500:12:5700:00:4300:01:03
191 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:28:5116900:21:0519400:56:0725.6601:17:1217300:11:3900:00:5700:00:44
192 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:29:0820100:22:1817700:53:3026.9201:15:4821700:13:2000:01:0400:01:00
193 4483JAUME RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:29:2015800:20:3320400:58:2024.6901:18:5310800:10:2700:00:5800:00:49
194 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:29:2319900:22:0719000:55:3925.8801:17:4616800:11:3700:01:0000:01:22
195 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M01:29:3018900:21:4419900:56:4925.3401:18:3314600:10:5700:01:3000:00:47
196 8002JULIO LÓPEZ LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM01:29:3317900:21:1519500:56:1925.5701:17:3418900:11:5900:01:0900:00:54
197 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:29:4520700:22:4918100:54:0926.5901:16:5821000:12:4700:00:4300:00:39
198 279JORDI GRAU VILLAESCUSAC.N. VIC-ETBABM01:30:1218600:21:3419800:56:4725.3601:18:2118400:11:5100:01:0500:00:58
199 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:30:2322100:24:3016800:52:3027.4301:17:0021800:13:2300:00:4500:00:33
200 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:30:3321100:23:3018200:54:1026.5801:17:4021400:12:5300:00:4100:00:57
201 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:31:0622000:24:2317300:53:1927.0101:17:4221900:13:2400:01:0000:00:55
202 285GABRIEL ÁLVAREZ CABATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:31:1918500:21:3420300:57:5824.8401:19:3217900:11:4700:01:4500:01:06
203 5931DAVID MENDEZ CORBALANDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:31:2917400:21:0720600:58:3124.6101:19:3818500:11:5100:01:0600:01:11
204 2347RICARD SARGATAL SORIANOG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:31:3118700:21:3520200:57:4624.9301:19:2119300:12:1000:01:1100:00:51
205 2029MIQUEL MARTORELL SANSOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:33:1319100:21:4720000:56:5425.3101:18:4122500:14:3200:01:0600:00:57
206 200IGNASI VILLAMAYOR ROZADOSCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:33:1819500:21:5221000:59:3624.1601:21:2818300:11:5000:01:3300:01:22
207 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:34:0322200:24:4520100:57:0525.2301:21:5019500:12:1300:01:0800:01:41
208 4335JORDI ESCRIG I ESCODACLUB TRI5UV1M01:34:1118400:21:3221501:00:5523.6401:22:2717600:11:4400:01:4100:01:17
209 4797CARLOS MOYANO CARAVACADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:34:1220900:23:1520500:58:2924.6201:21:4420000:12:2800:01:1500:00:51
210 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:34:1817200:21:0621901:01:3023.4101:22:3617500:11:4200:00:5800:00:59
211 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV1M01:34:2820500:22:3720800:59:0524.3701:21:4220900:12:4600:00:5100:00:49
212 8005VICTOR VALVERDE RIVASLLICENCIA DE DIAABM01:35:0721900:24:2219700:56:4725.3601:21:0922200:13:5800:01:0800:01:06
213 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:35:4120800:23:0121301:00:1723.8901:23:1819900:12:2300:01:2100:00:51
214 7207ANNA VILA RUAIXLLICENCIA DE DIAABF01:36:3021300:23:4121200:59:5824.0101:23:3921100:12:5100:00:5900:00:57
215 7211CHRISTIAN ANDRÉ VIGILLLICENCIA DE DIAV1M01:36:3721000:23:2521701:01:0823.5601:24:3319200:12:0400:01:4500:01:25
216 1025MIQUEL UBEDA MASCARELLA CLUB NATACIO OLOTV1M01:37:0921500:24:0721100:59:5124.0601:23:5821600:13:1100:00:5300:01:06
217 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:37:2122400:25:4120700:58:4924.4801:24:3021200:12:5100:00:4800:00:33
218 6227LAURA RAMIREZ LOZANOGRUP ESPORTIU ESTEVEABF01:37:2920200:22:1822301:03:1822.7501:25:3618700:11:5300:00:4900:00:46
219 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:37:4021600:24:1121801:01:1123.5401:25:2219700:12:1800:00:5200:00:42
220 126BLANCA TRENAS HINOJOSAW3TRIBCNV1F01:37:4721800:24:1521601:01:0323.5901:25:1820100:12:2900:01:0600:01:04
221 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:37:5721700:24:1221401:00:5323.6501:25:0521300:12:5200:01:1100:00:51
222 7208JOSEP MATEU YUBEROLLICENCIA DE DIAABM01:38:3118100:21:1922001:02:2023.1001:23:3922800:14:5200:01:0100:01:07
223 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F01:40:0922300:24:5522201:02:3223.0301:27:2720700:12:4200:00:4900:00:54
224 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEZGAVA TRIATLOCDM01:40:5817700:21:1322501:06:0421.8001:27:1722000:13:4100:01:1100:00:51
225 6297JENIFER LIZANA BARRANCOCEMEABF01:43:4122500:25:4722401:03:2622.7001:29:1322400:14:2800:01:0100:00:58
226 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:44:1922700:26:4822101:02:2923.0501:29:1722900:15:0200:01:0300:00:49
227 7205RAÜL URGELL PRIETOLLICENCIA DE DIAABM01:44:4521400:23:4922701:07:1121.4301:31:0022100:13:4500:01:2400:01:37
228 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:49:1022800:27:0722901:08:0121.1701:35:0822300:14:0200:01:1000:00:53
229 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:49:5422600:26:2923001:08:2121.0701:34:5023000:15:0400:00:5200:00:58
230 1896RODRIGO GUERRERO JIMÉNEZINDEPENDENTCDM01:50:1122900:27:3622801:07:4721.2401:35:2322700:14:4800:01:2700:01:09
231 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATSUB23F01:50:1723000:27:4822601:06:5521.5201:34:4323100:15:3400:00:5900:00:50
232 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:58:5923200:30:4523101:11:2920.1401:42:1423200:16:4500:01:2600:01:45
233 6024MIRIAM NAVARRO RAMOSL´3SCOLA SANT JUSTJNF02:00:2823100:29:0123201:16:4518.7601:45:4622600:14:4200:00:4300:00:41


NF 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:00:00000:16:33000:43:2233.2100:59:55000:00:0000:01:4200:00:38
NF 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF00:00:00000:19:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
NF 7201ORIOL BLANCH RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:26:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1800:00:00




NP 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M
NP 620MARC MARTIN CLOTATRICBMSUB23M
NP 1046MIGUEL ANGEL GORDILLO BENCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM
NP 1584MARC GUINDO FALCOCERCLE SABADELLES 1856ABM
NP 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M
NP 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM
NP 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM
NP 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM
NP 2845JOSE MANUEL GARCIA ASENSIFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M
NP 3092IGNASI TOMAS LÓPEZ-DORIGINDEPENDENTV1M
NP 3445GAETAN PIORUNTRIATHLON CATALANV1M
NP 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M
NP 5246ALBERT GANDARILLAS GIMENECLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M
NP 5697RAFAEL FERNÀNDEZ PELEGRÍINDEPENDENTV1M
NP 5881AMADEU SANCHO PEREZINDEPENDENTABM
NP 5910DAVID CALVET RUIZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM
NP 7202JULIO MASFARRÉ IRAZOLALLICENCIA DE DIASUB23M
NP 8003ENRIC ALVAREZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8006RAFEL ADROVER CALDENTEYC.N. LLUCMAJORCDM
NP 8009JOSEP PAGES PREUSXTREMCALVIÀJNM
NP 8010JAUME GARAU VILLALBAC.N. LLUCMAJORCDM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32