RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
375 331 313 16 2 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5269MARIO SINUÈS MICÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:31:44800:23:26100:56:3621.2001:20:02400:11:4200:00:4200:00:35
2 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:31:55300:22:56300:57:5520.7201:20:51100:11:0400:00:3100:00:31
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:18100:22:38400:58:4920.4001:21:271000:11:5100:00:3600:00:33
4 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:34:17200:22:55700:59:3920.1201:22:34600:11:4300:00:3400:00:26
5 7048ENEKO GURRUTXAGA UGARTEIRRINTZI-SMGABM01:35:124100:25:12200:57:4720.7701:22:592200:12:1300:00:4100:00:31
6 5282JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:35:201200:23:43600:59:2920.1701:23:121800:12:0800:00:4300:00:33
7 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:35:211000:23:36901:00:2519.8601:24:01200:11:2000:00:3900:00:26
8 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:35:371700:23:59500:59:1520.2501:23:143300:12:2300:00:3400:00:34
9 5279JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:35:521500:23:50801:00:1519.9201:24:05800:11:4700:00:3200:00:50
10 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:36:05900:23:331001:00:3019.8301:24:031600:12:0200:00:4700:00:53
11 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:15500:23:101101:00:4719.7401:23:572900:12:1800:00:4700:00:44
12 7046IÑIGO ASEGINOLAZA GARMENDTOLOSALDEKO T.T.ABM01:37:412100:24:051301:01:3719.4801:25:421400:11:5900:00:4500:00:43
13 8014JON DURANA BASOATRIENTRENOSABM01:37:41700:23:232101:02:2419.2301:25:471300:11:5400:00:4600:00:37
14 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:461300:23:432001:02:2319.2401:26:06300:11:4000:00:4100:00:36
15 1389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:38:011600:23:501401:01:4219.4501:25:324100:12:2900:00:3900:00:35
16 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:38:171400:23:441701:02:1519.2801:25:592700:12:1800:00:3900:00:31
17 5423DAVID ADÁN FREIXESCERRR IGUALADAABM01:39:01600:23:122801:04:0718.7201:27:19500:11:4200:01:1100:00:35
18 7047LIHER ETXEBERRIA ARTOLATOLOSALDEKO T.T.ABM01:39:112900:24:441801:02:1619.2701:27:002100:12:1100:00:3800:00:39
19 7038RUBEN ZABALETA APAOLAZALLICENCIA DE DIAABM01:39:123500:25:021501:01:4519.4301:26:473400:12:2500:00:4100:00:32
20 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:39:214500:25:141601:01:4719.4201:27:013100:12:2000:00:3300:00:32
21 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:39:402300:24:072401:03:3318.8801:27:401500:12:0000:00:3700:00:29
22 7040IÑAKI GOENAGA ARISTILLICENCIA DE DIASUB23M01:40:11000:00:00000:00:000.0001:28:002000:12:1100:00:0000:00:38
23 5967LLUÍS FIGOLS MORALCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:40:134800:25:161901:02:2319.2401:27:394500:12:3400:00:4400:00:39
24 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:40:201800:24:022601:03:4918.8001:27:514000:12:2900:00:4400:00:30
25 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:40:423100:24:512201:02:5919.0501:27:506000:12:5200:00:4100:00:32
26 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:40:44400:23:003501:05:5418.2101:28:54900:11:5000:00:3900:00:42
27 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA.C. PARETS RAVET BIKEV1M01:40:473300:24:572301:03:2518.9201:28:223600:12:2500:00:4400:00:35
28 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:41:102200:24:052901:04:3918.5601:28:443700:12:2600:00:3400:00:33
29 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:41:181100:23:423401:05:4418.2601:29:261100:11:5200:00:3900:00:50
30 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:41:442800:24:432501:03:3818.8601:28:218200:13:2300:00:4600:00:38
31 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:42:002000:24:043101:04:5718.4801:29:016700:12:5900:00:4400:00:41
32 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:43:484700:25:163001:04:5318.4901:30:099800:13:3900:00:4900:00:50
33 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:44:188900:26:512701:03:5318.7801:30:449200:13:3400:00:4600:00:39
34 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESJNM01:44:271900:24:034701:08:0617.6201:32:092800:12:1800:00:4100:00:41
35 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:305300:25:343301:05:4418.2601:31:187700:13:1200:00:3900:00:33
36 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:44:364000:25:083801:06:5717.9201:32:054200:12:3100:00:5400:00:35
37 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:44:533200:24:564201:07:1717.8401:32:135100:12:4000:00:3900:00:33
38 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:45:022400:24:135101:08:4017.4801:32:531900:12:0900:00:4500:00:35
39 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:45:266900:26:033601:06:1318.1201:32:167500:13:1000:00:4600:00:35
40 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM01:45:343800:25:064301:07:2317.8101:32:297000:13:0500:00:3900:00:45
41 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:45:455700:25:423701:06:5317.9401:32:357400:13:1000:00:5900:00:38
42 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:45:555500:25:354901:08:1217.6001:33:471700:12:0800:00:5600:00:40
43 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:46:143900:25:064801:08:1117.6001:33:176400:12:5700:00:5200:00:53
44 4596CRISTIAN PRESAS MARTINEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:46:315400:25:353901:06:5917.9101:32:3411400:13:5700:00:4400:00:43
45 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:47:283600:25:036301:10:1117.1001:35:142300:12:1400:01:0000:00:54
46 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:47:312700:24:437101:11:0216.8901:35:45700:11:4600:00:5800:00:52
47 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:47:355200:25:335701:09:3717.2401:35:103500:12:2500:00:5100:00:42
48 8018RAMSÉS MORENO RUIPEREZLLICENCIA DE DIAABM01:47:417700:26:294401:07:3817.7401:34:079300:13:3400:00:3900:00:46
49 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:47:495100:25:335801:09:4117.2201:35:144600:12:3500:00:5400:00:43
50 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:47:576200:25:555601:09:2117.3001:35:165200:12:4100:00:3400:00:37
51 3242XAVI ABRIL DURANCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:48:037400:26:135401:09:1517.3301:35:284800:12:3500:00:4100:00:42
52 411RAMON BORRELL DANIELINDEPENDENTV2M01:48:067000:26:075301:09:0217.3801:35:096600:12:5700:01:1000:00:44
53 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:48:2421800:32:031201:00:4819.7401:32:5119600:15:3300:01:2400:01:02
54 7049JULIO CESAR GAONA NUÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:48:349200:26:574001:07:1017.8701:34:0714600:14:2700:00:4900:00:48
55 3003ALEX PLA LORENTECERDANYOLA CHV1M01:48:458000:26:334501:07:4417.7201:34:1714700:14:2800:00:5100:00:46
56 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:48:516400:25:585501:09:1917.3101:35:179400:13:3400:00:5300:00:39
57 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:48:534400:25:147501:11:2016.8201:36:343000:12:1900:00:5100:00:48
58 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAINDEPENDENTV1M01:49:009100:26:555001:08:2217.5501:35:1710200:13:4300:00:4400:00:41
59 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:49:094200:25:137601:11:2316.8101:36:364300:12:3300:00:5400:00:45
60 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:49:277900:26:316201:10:1117.1001:36:425500:12:4500:00:4000:00:33
61 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:49:292600:24:219001:13:1516.3801:37:361200:11:5300:00:5500:00:41
62 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:49:348500:26:445901:09:4617.2001:36:306900:13:0400:01:0000:00:42
63 8004JOSUÉ BOYANO AGÜERALLICENCIA DE DIAABM01:49:343000:24:497901:12:0016.6701:36:495400:12:4500:01:1700:00:55
64 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:49:357100:26:076601:10:3117.0201:36:386500:12:5700:00:5100:00:42
65 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:49:474600:25:158201:12:1016.6301:37:253200:12:2200:01:0100:00:48
66 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:49:546100:25:536901:10:4916.9501:36:427600:13:1200:01:0600:01:00
67 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:50:137600:26:285201:08:5817.4001:35:2616100:14:4700:00:4100:00:43
68 2005NAZARET GARCIA GARCIAC.T. PARETS DEL VALLESABM01:50:185800:25:437701:11:5616.6801:37:395000:12:3900:01:1300:01:07
69 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM01:50:414300:25:138901:13:1316.3901:38:262500:12:1500:00:5100:00:52
70 5937DANIEL RODRIGUEZ GARCIACLUB ATLETIC CASTELLARV1M01:50:498700:26:466401:10:1717.0701:37:0310600:13:4600:01:0600:01:10
71 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:51:065900:25:458501:12:4716.4901:38:324400:12:3400:00:5900:00:31
72 8046ORIOL CARRERAS MONRÓSLLICENCIA DE DIAV1M01:51:2611200:27:596001:09:5917.1501:37:588700:13:2800:01:0900:00:48
73 2982XAVI MARÍN MORATRI2WINABM01:51:339800:27:266701:10:3117.0201:37:579600:13:3600:00:5700:00:51
74 7041RAUL BARRIOS BRUFAULLICENCIA DE DIAJNM01:51:3510200:27:336501:10:1817.0701:37:5110300:13:4400:00:5300:00:48
75 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:51:3810500:27:446101:10:0917.1101:37:5310500:13:4500:00:4200:00:41
76 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:51:428800:26:497801:11:5816.6701:38:476300:12:5500:00:5000:00:47
77 8028BERNAT VALLS MATEULLICENCIA DE DIAABM01:51:4410900:27:547001:10:5516.9201:38:496200:12:5500:00:5300:00:36
78 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:52:029300:26:597201:11:0316.8901:38:0212100:14:0000:00:5200:00:45
79 5350XAVI AVELLANEDA JURADOCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:52:037200:26:108301:12:4016.5101:38:507800:13:1300:01:2100:00:50
80 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:52:079900:27:276801:10:4216.9701:38:0911600:13:5800:00:5100:00:43
81 7008RUBEN GOMEZ GARCIAFEECABM01:52:1119500:31:183201:05:0918.4201:36:2720300:15:4400:01:1600:01:19
82 5375JUAN LUIS VICENTE OJEDADIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:52:2117500:30:084601:07:5317.6801:38:0113900:14:2000:01:3300:01:07
83 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:52:212500:24:1510301:15:1515.9501:39:305900:12:5100:00:4600:00:36
84 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M01:52:283700:25:039301:14:0016.2201:39:038400:13:2500:01:0400:00:52
85 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:52:519400:27:017401:11:1616.8401:38:1715400:14:3400:00:4400:00:31
86 7023REMO SCHÖNENBERGER LLICENCIA DE DIAABM01:52:586500:25:589401:14:2116.1401:40:194900:12:3900:01:0800:01:22
87 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:53:136300:25:578701:13:1016.4001:39:0712700:14:0600:00:4200:00:41
88 5280JULIO MONGE VIZMANOSCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:53:1912400:28:177301:11:0416.8901:39:2111700:13:5800:01:0100:00:44
89 619OSCAR PUNTI FIESTASC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:53:4110000:27:288001:12:0016.6701:39:2813300:14:1300:01:0000:00:48
90 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:53:457300:26:1210401:15:1815.9401:41:302400:12:1500:00:4500:00:33
91 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M01:53:589000:26:539101:13:5816.2201:40:517100:13:0700:00:4800:00:39
92 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:54:037800:26:309901:14:4016.0701:41:106100:12:5300:00:5200:00:33
93 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:54:1210100:27:328801:13:1216.3901:40:448600:13:2800:00:4800:00:46
94 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:54:128200:26:3810201:15:0715.9801:41:453900:12:2700:00:4600:01:05
95 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:54:138100:26:379501:14:2116.1401:40:587900:13:1500:00:5700:00:35
96 8015GUSTAVO TOMÁSFEECV1M01:54:189500:27:039201:13:5816.2201:41:018000:13:1700:01:4800:00:57
97 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:54:2714000:28:538101:12:0716.6401:41:008500:13:2700:00:5600:00:58
98 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:54:376000:25:5011401:16:1215.7501:42:024700:12:3500:00:5300:00:43
99 3288JOSÉ ANTONIO MALLEN ROMERCERRR IGUALADAV1M01:54:4212200:28:168401:12:4416.5001:41:0010100:13:4200:01:0400:01:02
100 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:54:5010400:27:388601:13:0516.4201:40:4312900:14:0700:00:4400:00:46
101 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M01:55:408400:26:4110001:14:5716.0101:41:3812300:14:0200:00:5100:00:41
102 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:56:4412100:28:159701:14:3116.1001:42:4611500:13:5800:00:4800:00:53
103 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:56:4924300:33:094101:07:1617.8401:40:2523400:16:2400:01:1700:00:59
104 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:57:048600:26:4511801:17:1115.5501:43:567200:13:0800:00:5700:00:35
105 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:57:119600:27:0611601:16:2815.6901:43:349700:13:3700:01:2300:01:01
106 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDENTABM01:57:2910700:27:5010601:15:3315.8801:43:2312800:14:0600:00:5900:00:47
107 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM01:57:316700:26:0112501:18:0915.3601:44:108100:13:2100:00:4400:00:40
108 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:57:406800:26:0113601:18:5715.2001:44:585300:12:4200:00:5900:00:54
109 30LAURA GOMEZ RAMONINDEPENDENTSUB23F01:57:418300:26:3912601:18:1315.3401:44:525600:12:4900:00:5000:00:44
110 8024SERGIO MALDONADO CUBO LLICENCIA DE DIAV1M01:58:0311100:27:5710901:15:4415.8501:43:4114100:14:2200:00:5600:01:03
111 836RAÚL CAROZ SEGURACERDANYOLA CHV1M01:58:2111700:28:0511101:15:5615.8001:44:0114000:14:2000:01:0900:01:07
112 8047ISIDORO MAYA AGUDOLLICENCIA DE DIAABM01:58:2912700:28:2311001:15:5115.8201:44:1413400:14:1500:01:0400:00:40
113 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:58:365000:25:3214401:20:1314.9601:45:455800:12:5100:00:5700:00:58
114 8043TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM01:58:4312800:28:2410101:15:0016.0001:43:2419000:15:1900:01:0600:01:03
115 7037JUAN ZUBIA GOIKOETXEALLICENCIA DE DIAV1M01:58:5412900:28:2511701:16:3615.6701:45:0110900:13:5300:01:1400:01:01
116 8059DAVID BERBELFEECV1M01:59:0412300:28:1712001:17:3815.4601:45:557300:13:0900:02:2600:01:24
117 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:59:1514900:29:1411301:16:0515.7701:45:1911100:13:5600:00:4800:00:56
118 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:59:2915900:29:3210501:15:3015.8901:45:0214500:14:2700:00:4800:01:11
119 8041OSCAR VIDAL MOLINA FEECABM01:59:347500:26:2214601:20:2114.9301:46:435700:12:5100:01:0300:01:56
120 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:59:3718300:30:269601:14:2216.1401:44:4816300:14:4900:00:5500:00:52
121 5448LLUIS SALA CASELLAST-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:59:396600:25:5915401:21:1314.7801:47:123800:12:2700:01:1100:01:09
122 3407GERARD GOMIS MOURECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:00:0712500:28:1812901:18:2415.3101:46:428300:13:2500:01:0700:00:52
123 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:00:0915500:29:2811501:16:1515.7401:45:4314400:14:2600:01:1000:00:50
124 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:00:1016800:29:539801:14:3416.0901:44:2720200:15:4300:01:1100:00:54
125 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:00:1415200:29:1811201:16:0315.7801:45:2116400:14:5300:01:2700:00:58
126 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:00:1812600:28:1911901:17:3015.4801:45:4914900:14:2900:01:0300:01:13
127 5230MARC FRAGOSO BRUIXCERDANYOLA CHSUB23M02:00:235600:25:4115901:21:4114.6901:47:226800:13:0100:01:0600:01:12
128 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:00:2618200:30:1710701:15:3415.8801:45:5115500:14:3500:00:5300:00:42
129 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M02:00:3011600:28:0313201:18:4015.2501:46:4310700:13:4700:01:1400:00:51
130 5314SERGIO RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKEABM02:00:4815700:29:3010801:15:3415.8801:45:0420400:15:4400:01:1200:00:48
131 5481ERNEST ROURA PUIGDEVALLCLUB TRIATLO MALGRATABM02:01:0511500:28:0113901:19:2915.1001:47:309500:13:3500:01:0700:01:30
132 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M02:01:383400:25:0116601:22:0614.6201:47:0715100:14:3100:00:4600:00:42
133 7051IBON RUIZ DE ALDA MARTINELLICENCIA DE DIAABM02:01:4614300:29:0212101:17:4915.4201:46:5116600:14:5500:01:0900:01:02
134 4774DAVID BARRANCO SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABM02:01:4815600:29:2912801:18:2315.3101:47:5211200:13:5600:01:2100:00:42
135 1197FRANCISCO JAVIER SANCHEZ A.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M02:02:1510800:27:5313801:19:1115.1501:47:0418300:15:1100:00:5200:00:54
136 1232JORDI SEGADE QUINTELAPRAT TRIATLO 1994V1M02:02:2914700:29:1213401:18:5415.2101:48:0614300:14:2300:00:5700:00:56
137 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM02:02:2913600:28:4513701:19:0215.1801:47:4715900:14:4200:01:0100:00:57
138 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:02:309700:27:1416101:21:4614.6801:49:009100:13:3000:01:1700:00:52
139 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:02:3415100:29:1713101:18:3815.2601:47:5515800:14:3900:00:4300:00:50
140 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF02:02:3715300:29:2113301:18:5315.2101:48:1414200:14:2300:00:5400:00:41
141 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:02:5112000:28:1014701:20:3814.8801:48:4812400:14:0300:01:0600:00:53
142 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:02:5313400:28:4014501:20:1914.9401:48:5911000:13:5400:00:4200:00:42
143 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:03:1316200:29:4014001:19:3415.0801:49:1411800:13:5900:01:0700:00:55
144 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTAC. TRIATLO MONTORNESV1M02:03:1613900:28:4815001:20:4714.8501:49:3510000:13:4100:00:5900:00:41
145 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:03:2610300:27:3415101:20:5514.8301:48:2916800:14:5700:01:0500:00:50
146 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM02:04:5511800:28:0817001:22:3114.5401:50:3913700:14:1600:01:0200:00:55
147 3380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGAVEC CYCLING & RUNV1M02:05:0913000:28:3017101:22:3914.5201:51:0912000:14:0000:00:5600:00:53
148 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M02:05:1422000:32:0412201:18:0115.3801:50:0518200:15:0900:01:3800:01:26
149 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM02:05:2115400:29:2515801:21:4114.6901:51:0613600:14:1500:00:4700:00:48
150 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:05:2514200:29:0016201:21:4714.6701:50:4715700:14:3800:01:0200:00:45
151 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:05:2911300:28:0017301:23:2814.3801:51:2812200:14:0100:01:4000:01:04
152 8067JOSE ANTONIO LOPEZ RODRILLICENCIA DE DIAABM02:05:3314400:29:0312701:18:2315.3101:47:2628200:18:0700:01:5300:01:32
153 7045MARC VILA VALLSLLICENCIA DE DIAABM02:05:4118800:30:4713501:18:5515.2101:49:4221400:15:5900:01:0000:00:54
154 8066JORDI VENDRELL DURANLLICENCIA DE DIAABM02:05:4718400:30:3215201:21:0414.8001:51:3613100:14:1100:01:2200:01:29
155 7029SAUL VELA FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:05:5018600:30:4014801:20:4014.8801:51:2015000:14:3000:01:0300:00:46
156 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF02:06:0018700:30:4414201:20:0414.9901:50:4818400:15:1200:01:0500:00:55
157 7004PAU FABREGAT HERNANDOLLICENCIA DE DIAABM02:06:05000:00:00000:00:000.0001:51:3315300:14:3200:00:0000:01:09
158 1415KILIAN GARCIA JAMINCLUB TRIATLO SABADELLABM02:06:2917000:30:0415601:21:1914.7601:51:2318000:15:0600:01:0600:01:00
159 8051JUANJO GALLARDO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M02:06:4116100:29:3915701:21:3814.7001:51:1719200:15:2400:01:0900:01:09
160 8008JAVIER LÓPEZ. MARTÍNEZ LLICENCIA DE DIAABM02:06:4216000:29:3312301:18:0115.3801:47:3429500:19:0800:00:5900:01:15
161 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:06:4718100:30:1714901:20:4314.8701:51:0020600:15:4700:00:5100:00:40
162 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M02:06:5621100:31:4412401:18:0415.3701:49:4826000:17:0800:01:0500:01:13
163 8012OSWALD CARRERAS CABEZASLLICENCIA DE DIAV1M02:06:5617600:30:0915301:21:1214.7801:51:2119800:15:3500:01:1500:01:12
164 7018GABRIR SÁNCHEZ FARRUSLLICENCIA DE DIAV1M02:07:3317900:30:1217201:22:4414.5001:52:5615600:14:3700:00:0000:00:00
165 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:07:3811000:27:5418701:25:4713.9901:53:4111300:13:5700:00:5200:00:35
166 5826CARLOS CLARÀ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM02:08:0411900:28:0918801:25:5113.9801:54:0012500:14:0400:01:3500:01:01
167 2200CARLOS ALBERTO ANGULO MARSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:08:0520300:31:3214301:20:0814.9801:51:4023500:16:2500:00:5800:01:08
168 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM02:08:0514500:29:1016801:22:1914.5801:51:2924400:16:3600:00:5600:00:51
169 7052JESUS SEMPERELLICENCIA DE DIAABM02:08:1113100:28:3418601:25:2514.0501:53:5913200:14:1200:01:1900:01:05
170 8005ADRIÀ FORTE MARTINEZFEECABM02:08:3013200:28:3515501:21:1714.7601:49:5228900:18:3800:01:2100:01:38
171 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV2M02:08:3421300:31:5216501:21:5714.6401:53:4916000:14:4500:01:0200:00:53
172 3302JONATAN CARDENAS PEREZA.C. PARETS RAVET BIKEABM02:09:1115800:29:3218001:24:3814.1801:54:1017400:15:0100:01:3000:01:12
173 8007CLAUDIO NAVARRO CAMPOSLLICENCIA DE DIAV1M02:09:1719900:31:2516401:21:5614.6501:53:2121300:15:5600:01:2000:01:11
174 5324ALVARO CANTARERO PRIETOPRAT TRIATLO 1994ABM02:09:1813500:28:4218501:25:2214.0601:54:0418500:15:1400:01:2300:00:54
175 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM02:09:2219300:31:0918101:24:4314.1601:55:529000:13:3000:01:1100:00:49
176 7006MARTI PAYAS PONSLLICENCIA DE DIAABM02:09:4622500:32:1916001:21:4514.6801:54:0420000:15:4200:01:1400:01:17
177 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M02:09:5210600:27:4620801:28:3613.5401:56:228900:13:3000:00:4700:00:39
178 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:10:0118500:30:3817801:24:2314.2201:55:0117300:15:0000:01:0100:00:50
179 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM02:10:3020700:31:3517401:23:4814.3201:55:2318100:15:0700:01:0500:00:54
180 8027JORGE PANADES FERRERLLICENCIA DE DIAV1M02:10:3021600:31:5916701:22:1814.5801:54:1722900:16:1300:01:0700:00:52
181 743JORDI ABAD GIMENEZINDEPENDENTV1M02:10:3615000:29:1519601:26:2513.8901:55:4016700:14:5600:00:5200:01:19
182 8065MAIOL ALCARAZ SANCERNIFEECABM02:10:3616500:29:4519901:26:4613.8301:56:3112600:14:0500:01:3700:01:20
183 7019JUANJO PALOS TOMÁSLLICENCIA DE DIAABM02:10:4120200:31:2917701:24:1314.2501:55:4217200:14:5900:00:5400:00:57
184 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:10:4620400:31:3217601:24:0914.2601:55:4117800:15:0500:01:0400:00:59
185 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M02:10:5517700:30:1019201:25:5613.9601:56:0616200:14:4900:00:5600:00:57
186 1664JOAN FONTANET GORDILLOCERCLE SABADELLES 1856ABM02:11:0019200:31:0117901:24:3514.1901:55:3619300:15:2400:00:5800:01:11
187 1806ARANTXA SALVADO VERGESPRAT TRIATLO 1994ABF02:11:1227200:35:1014101:19:5415.0201:55:0422600:16:0800:00:5000:00:40
188 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:11:2113800:28:4720301:27:1613.7501:56:0318900:15:1800:00:5800:01:12
189 3973BRUNO JOURDANTG TRIATLO SITGESV1M02:11:2117300:30:0720101:26:5913.8001:57:0613500:14:1500:00:5800:01:49
190 8058DAVID CALVO GARDUÑOLLICENCIA DE DIAABM02:11:2320900:31:3719301:26:0213.9501:57:3910400:13:4400:01:1900:01:12
191 6192ALBA FONT BRUCHC.N. REUS PLOMSABF02:11:2716700:29:4820501:27:5813.6401:57:469900:13:4100:00:5300:00:45
192 1810PILAR GUTÉS NAVARROC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F02:11:3616300:29:4319701:26:2813.8801:56:1119400:15:2500:01:0300:01:01
193 7043CRISTIAN BEJARANO DEL OLMLLICENCIA DE DIAABM02:11:3814100:28:5920001:26:5713.8001:55:5620100:15:4200:01:1800:00:58
194 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M02:11:5819100:30:4919401:26:0513.9401:56:5417500:15:0400:01:2500:01:13
195 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M02:12:5823000:32:3418301:24:5714.1301:57:3119500:15:2700:01:1400:01:22
196 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:13:0320500:31:3419501:26:1413.9201:57:4818700:15:1500:01:1100:01:07
197 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:13:2819600:31:2219001:25:5513.9701:57:1722700:16:1100:00:5000:00:44
198 3325OLIVIER JAMETINDEPENDENTV1M02:13:3914800:29:1421101:29:0813.4601:58:2218800:15:1700:01:2200:01:02
199 5488DAVID BRUNET CANOTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M02:13:3917100:30:0620701:28:2813.5601:58:3417700:15:0500:01:3400:01:05
200 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:13:4125000:33:3517501:24:0014.2901:57:3522200:16:0600:00:5700:00:55
201 7009DAVID MARTINEZ JUNYENTLLICENCIA DE DIAABM02:13:5025100:33:4116901:22:2414.5601:56:0527600:17:4500:01:2700:02:01
202 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:13:5617400:30:0819801:26:2913.8801:56:3726600:17:1900:01:1700:01:25
203 5713SERGIO GARCIA MANZANO C.A. LES TORTUGUESV1M02:14:0026800:34:5216301:21:5514.6501:56:4726300:17:1300:01:0200:01:08
204 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:14:1324200:33:0718401:24:5914.1201:58:0622300:16:0700:01:1100:01:16
205 8026TONI MARTÍNEZ ALONSOLLICENCIA DE DIAV1M02:14:1620100:31:2818201:24:5614.1301:56:2427900:17:5200:01:0300:01:25
206 5254DAVID PUJOL JIMENEZVEC CYCLING & RUNABM02:14:3922400:32:1818901:25:5313.9701:58:1123800:16:2800:01:0000:00:49
207 8048TEO EDO FARRELLICENCIA DE DIAABM02:16:2120800:31:3621901:30:1613.2902:01:5214800:14:2900:02:0200:01:19
208 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM02:16:3717200:30:0723501:32:1913.0002:02:2613000:14:1100:00:4500:00:46
209 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM02:16:5818000:30:1322901:31:3113.1102:01:4418600:15:1400:01:2100:01:52
210 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:16:5820600:31:3420601:28:2513.5701:59:5925300:16:5900:01:0400:01:01
211 7021SERGI BERENGUEL DEL VALLEFEECV1M02:17:114900:25:2926401:39:2612.0702:04:552600:12:1600:01:3300:02:04
212 2190ANDY KEPPENSC.N. REUS PLOMSABM02:17:1831100:41:4513001:18:3615.2702:00:2125200:16:5700:00:5800:02:08
213 7003AVELINO IGUAL CORDOBAFEECABM02:17:2825200:33:4420401:27:3613.7002:01:2022500:16:0800:01:0800:01:22
214 8002SERGIO MARIN GOMEZLLICENCIA DE DIAABM02:17:4119700:31:2322501:31:2313.1302:02:4616500:14:5500:01:5600:01:56
215 8006QUIM MAYOLAS JUNYENTFEECABM02:17:4627900:35:3319101:25:5513.9702:01:2823200:16:1800:01:5900:01:41
216 4192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIACERDANYOLA CHABM02:18:0023700:32:4721401:29:3113.4102:02:1819900:15:4200:01:4100:01:54
217 1452JOSÉ RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:18:0221200:31:5021001:28:4813.5102:00:3826900:17:2400:01:4200:01:48
218 8031ALBERT SATORRAS RAMÍREZLLICENCIA DE DIAV1M02:18:0919800:31:2422201:30:5013.2102:02:1421100:15:5500:01:2600:01:38
219 7017FRANCESC FARRÉS COLL LLICENCIA DE DIAABM02:18:2921000:31:4022101:30:3413.2502:02:1423000:16:1500:01:4300:01:16
220 8057JORDI CODINAS FORTFEECV1M02:18:3523800:32:5020901:28:4413.5202:01:3425700:17:0100:01:4900:01:46
221 5514CARLOS RECIO GALOBARDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:18:3923200:32:3821501:29:3113.4102:02:0924000:16:3000:01:0000:02:13
222 8055JOSE LUIS HERRNÁNDEZ ORDALLICENCIA DE DIAV1M02:19:0724800:33:2621701:29:4113.3802:03:0721700:16:0000:01:2000:01:29
223 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F02:19:2025400:33:5021601:29:3813.3902:03:2820900:15:5200:01:1100:01:04
224 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB NATACIO CORNELLASUB23M02:19:2514600:29:1124501:35:1612.6002:04:2716900:14:5800:01:0200:00:49
225 8021CONRAD CASTANERA CARREÑOFEECABM02:19:4011400:28:0026101:37:4112.2802:05:4111900:13:5900:00:4600:00:43
226 1399JOSÉ MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:20:0422900:32:3222001:30:3313.2502:03:0525500:16:5900:01:5100:01:41
227 7013VICENT GARCIA ESCRIVALLICENCIA DE DIAV1M02:20:2822300:32:1122701:31:2713.1202:03:3824900:16:5000:01:2900:01:16
228 7036POL SARDENYLLICENCIA DE DIAABM02:20:3225500:33:5120201:27:0813.7702:00:5929800:19:3300:01:0000:01:13
229 4481JOSE GOMEZ PUYOLCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:20:5121400:31:5623601:32:2312.9902:04:1924100:16:3200:01:1900:00:56
230 7020ALEJANDRO CACHERO PUEYOLLICENCIA DE DIAV1M02:20:5822700:32:2423701:32:3512.9602:04:5921600:15:5900:01:3400:01:32
231 5413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:20:5924100:33:0322601:31:2613.1202:04:2923900:16:3000:01:0000:00:59
232 5516DANIEL VAQUÉ NUÑEZC.E. KATOA BARCELONAABM02:21:0213700:28:4726201:38:4712.1502:07:348800:13:2800:01:2100:00:58
233 860URKO ELORZA LERACLUB TRI5UABM02:21:2324000:32:5223301:32:1513.0102:05:0723100:16:1600:01:1000:01:42
234 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F02:21:3216600:29:4826001:37:2712.3102:07:1513800:14:1700:01:1800:00:51
235 2975IVAN RODENAS GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:21:4024900:33:2823401:32:1913.0002:05:4721000:15:5300:01:0500:00:56
236 3315JOAQUIM VIURA BERENGUERCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:22:0127500:35:1421301:29:2413.4202:04:3826800:17:2300:00:5100:00:38
237 7010VÍCTOR GONZALEZ GINOVARTLLICENCIA DE DIAABM02:22:0326500:34:3621801:30:1313.3002:04:4926400:17:1400:01:3000:00:57
238 5360XAVIER ALVAREZ HERREROINDEPENDENTV1M02:22:1423100:32:3824001:33:5212.7802:06:3020500:15:4400:00:5900:01:06
239 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:22:2525600:34:0922401:31:1213.1602:05:2125800:17:0400:01:0900:00:53
240 8038MANEL MUÑOZ PINTADOLLICENCIA DE DIAABM02:22:2817800:30:1123901:33:1912.8602:03:3029400:18:5800:01:3200:01:05
241 8044CARLOS MARTÍNEZ LLOBREGATLLICENCIA DE DIAABM02:22:4423300:32:4124301:35:0412.6202:07:4517100:14:5900:00:0000:00:00
242 8039XAVIER ROBERT GARRIGALLICENCIA DE DIAV1M02:22:5020000:31:2625201:36:2612.4402:07:5217000:14:5800:01:5000:01:39
243 8009JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M02:23:0521900:32:0425301:36:3012.4402:08:3415200:14:3100:01:0000:00:39
244 7039ROGER PEIXÓ FITÉFEECABM02:23:1916900:29:5725401:36:3412.4302:06:3124800:16:4800:01:2000:01:09
245 3383JOSE LUIS GARZON LANDABASCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM02:23:1916400:29:4425501:36:3612.4202:06:2025400:16:5900:01:0800:01:00
246 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M02:23:2127000:34:5923001:31:4613.0802:06:4524500:16:3600:01:1000:01:20
247 7033CARLOS HERNANDEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M02:23:2718900:30:4825001:36:1812.4602:07:0623300:16:2100:00:0000:00:00
248 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV3M02:23:3322100:32:0624901:35:3612.5502:07:4220800:15:5100:01:0400:01:03
249 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM02:23:4722600:32:2224201:34:5312.6502:07:1524200:16:3200:01:0600:00:44
250 1676JAUME ARNALOT GARCÍACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:23:4925300:33:5023801:32:3712.9602:06:2726700:17:2200:01:4000:01:51
251 8032FRANCIS ORTIZ BERMUDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:23:5422200:32:0824701:35:2012.5902:07:2823600:16:2600:01:1800:02:15
252 8045XAVI PONS MUNILLLLICENCIA DE DIAV1M02:23:5421700:32:0024801:35:2812.5702:07:2823700:16:2600:01:3900:02:02
253 7007ROBERT ANDRES MASEROLLICENCIA DE DIAABM02:24:0626000:34:2823101:31:4713.0702:06:1527800:17:5100:01:2500:00:56
254 8033GENÍS HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:24:1721500:31:5825101:36:2412.4502:08:2221200:15:5500:01:4500:01:54
255 7011JOSE ANTONIO MARTALLICENCIA DE DIAV1M02:24:2826600:34:4622301:31:1113.1602:05:5728500:18:3100:01:2900:01:15
256 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:24:3029800:37:1621201:29:1413.4502:06:3028000:18:0000:00:5700:00:53
257 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM02:24:4723500:32:4524401:35:0512.6202:07:5025100:16:5700:01:0700:01:12
258 8042RAFAEL MOYA HORNOLLICENCIA DE DIAABM02:24:5123400:32:4125601:36:4812.4002:09:2919100:15:2200:01:2800:01:35
259 7050DANIEL MIRANDA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM02:25:1323600:32:4624601:35:1712.5902:08:0326100:17:1000:01:0900:01:02
260 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM02:25:5027300:35:1224101:34:3112.7002:09:4322400:16:0700:01:2400:00:59
261 1801MERITXELL OBRADORS BARONSCERRR IGUALADAABF02:26:1228900:36:1023201:31:5913.0502:08:0928100:18:0300:01:0500:01:09
262 7015OSCAR SÁNCHEZ LOPEZFEECABM02:26:1828400:35:5522801:31:3113.1102:07:2629200:18:5200:01:2200:01:55
263 5494MIGUEL VIQUE GARROTEINDEPENDENTABM02:27:3022800:32:3025801:37:1512.3402:09:4527500:17:4500:01:2600:01:35
264 8022PETER STRATINGFEECV2M02:27:3427700:35:2225701:37:0712.3602:12:2917600:15:0500:02:4500:01:55
265 7022JAVIER FERNÁNDEZ DELGADO LLICENCIA DE DIAABM02:27:4719400:31:1026901:39:4412.0302:10:5425000:16:5300:01:1000:01:08
266 8034PEDRO AUÑON GARRIDOFEECV1M02:30:0326200:34:3226501:39:3012.0602:14:0221800:16:0100:01:5400:01:28
267 8035NOE PARDO DE LA CASALLICENCIA DE DIAABM02:30:0326100:34:3226601:39:3212.0602:14:0421500:15:5900:01:5500:01:29
268 7032JOSE NUÑEZ PALOMINOLLICENCIA DE DIAV1M02:30:0426400:34:3527001:39:5512.0102:14:3019700:15:3400:02:5100:02:22
269 6139AIDA MASES SERRACERRR IGUALADASUB23F02:30:2324700:33:2425901:37:2112.3302:10:4530000:19:3800:01:2600:01:16
270 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF02:30:2313300:28:4028401:47:5311.1202:16:3310800:13:5000:01:1400:01:16
271 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM02:31:5023900:32:5127801:43:0911.6302:16:0020700:15:5000:01:1400:01:02
272 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M02:32:5824600:33:2027701:42:3911.6902:15:5925600:16:5900:01:0000:00:59
273 8003ALBERT MONTES PALACIOLLICENCIA DE DIAV2M02:33:0326300:34:3427601:41:5011.7802:16:2424700:16:3900:01:5900:01:46
274 8054JOSEP ANTONI CASASOLA FRALLICENCIA DE DIAV2M02:33:3527100:35:0227301:41:0811.8702:16:1027100:17:2500:01:4700:01:36
275 8036XAVIER MILLARUELO DOMEQUELLICENCIA DE DIAV1M02:34:3029200:36:2026701:39:3212.0602:15:5229000:18:3800:01:4000:02:56
276 8037JORDI AVILESLLICENCIA DE DIAV1M02:34:3029100:36:1926801:39:3412.0502:15:5328800:18:3700:02:0100:01:34
277 8050ANDREA HOM DÍAZLLICENCIA DE DIAABF02:34:4424500:33:1928001:45:2111.3902:18:4022000:16:0400:00:4700:00:33
278 6042VALERIE TEULLIERESTG TRIATLO SITGESV1F02:34:5927600:35:2027501:41:1411.8502:16:3428300:18:2500:00:4200:00:46
279 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:35:3628100:35:4127201:40:5911.8802:16:4029300:18:5600:01:1800:01:28
280 7005SERGIO RUIZ RESTOYLLICENCIA DE DIAV1M02:36:2829600:36:5026301:39:1112.1002:16:0130600:20:2700:01:2800:01:05
281 8062FRANCESC RODON CASAMITJALLICENCIA DE DIAV1M02:37:2930000:37:3627101:40:1811.9602:17:5429900:19:3500:01:5700:01:27
282 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:37:4719000:30:4928801:49:4610.9302:20:3526200:17:1200:01:1600:01:03
283 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:38:3629000:36:1127901:45:1811.4002:21:2925900:17:0700:01:3600:01:20
284 2516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOCLUB NATACIO MINORISAV2M02:39:4430700:39:1927401:41:1011.8602:20:2929700:19:1500:01:5800:01:41
285 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:40:0528800:36:0928101:45:2211.3902:21:3128700:18:3400:01:1000:01:02
286 5153M.ANGELES CHAMORRO VILLANCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1F02:40:5525900:34:2228901:50:2910.8602:24:5121900:16:0400:01:1100:01:34
287 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:41:4625700:34:1029001:51:2410.7702:25:3422800:16:1200:01:2900:02:30
288 6115MARINA MARTÍNEZ RASCÓNCERDANYOLA CHABF02:42:2928500:35:5528501:48:4511.0302:24:4027700:17:4900:01:2100:00:59
289 7044JOSE ANTONIO PAJUELO GONZLLICENCIA DE DIAV1M02:44:0328700:36:0628601:49:1510.9802:25:2129100:18:4200:02:2000:01:48
290 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M02:44:0728000:35:3429101:51:5910.7202:27:3324300:16:3400:00:5600:00:45
291 8025JESÚS MARÍN MONTAÑEZFEECV1M02:45:0427800:35:2629201:52:5910.6202:28:2524600:16:3900:02:4200:02:03
292 5453JOSE MANUEL PEREZ VIAPLANTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:46:0824400:33:1430301:57:4810.1902:31:0217900:15:0600:00:5500:01:16
293 7025SANTI GUELL HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:46:3930800:39:2028201:45:2611.3802:24:4631300:21:5300:01:3100:02:22
294 5440DAVID ARTEAGA MONTEJOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:47:0930200:37:5028701:49:3910.9402:27:2930300:19:4000:00:5000:01:07
295 8020SANDRA BONAVILA DOMENECHLLICENCIA DE DIAV1F02:49:0627400:35:1229901:56:3710.2902:31:4926500:17:1700:02:5300:02:04
296 8019MARTA RUIZ ALCARRIALLICENCIA DE DIAV1F02:49:1329400:36:2929501:55:2010.4002:31:4927000:17:2400:01:3500:02:06
297 8056NÚRIA DIEZ CIFRELLICENCIA DE DIAABF02:49:2229300:36:2629401:55:1310.4202:31:3927300:17:4300:02:0200:02:21
298 7027SANDRA RODRÍGUEZ FRESNEDALLICENCIA DE DIAABF02:49:2326900:34:5330101:56:4810.2702:31:4127200:17:4200:03:3500:02:18
299 7030DAVID LÓPEZ PACHECOLLICENCIA DE DIAV1M02:49:2326700:34:5130001:56:4810.2702:31:3927400:17:4400:03:3200:02:20
300 7028JORDI SOLER MATEULLICENCIA DE DIAV2M02:49:5931000:41:1928301:46:5111.2302:28:1031200:21:4900:00:0000:00:00
301 8061ORIOL MASSOT MORALLLICENCIA DE DIAABM02:50:4129500:36:3729301:54:1910.5002:30:5630400:19:4500:01:5800:02:38
302 2512IGNASI POVES PRIMINDEPENDENTV1M02:51:0328600:36:0329801:56:2610.3102:32:2928600:18:3400:01:3100:01:17
303 7031FRANCESC ESTALL SANZLLICENCIA DE DIAV1M02:53:2828200:35:5430401:57:5510.1802:33:4930200:19:3900:02:1900:02:05
304 7034JUAN LUIS GARCIA CORDOBALLICENCIA DE DIAV1M02:53:2828300:35:5430501:57:5610.1802:33:5030100:19:3800:02:2100:02:15
305 3022XAVIER SANYÉ MENGUALC.A. LES TORTUGUESABM02:54:2230400:38:1430201:57:4210.2002:35:5628400:18:2600:01:3700:01:27
306 8052RAFA ARCAS SANCHEZLLICENCIA DE DIAV3M02:54:2229900:37:3129601:55:2510.4002:32:5631000:21:2600:01:4800:02:02
307 1910MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:54:2425800:34:2131002:03:589.6802:38:1922100:16:0500:01:1100:01:16
308 7026FRANC CAPEL RUBIOLLICENCIA DE DIAV1M02:56:4130100:37:3730701:58:1010.1602:35:4730800:20:5400:01:4900:01:51
309 6147LAURA GRACIA VEGACLUB ESPORTIU I RUN WITH ABF02:56:5030600:38:5530601:58:0310.1702:36:5830500:19:5200:01:1700:01:14
310 8040MANU- LEO GRACIA CALEROLLICENCIA DE DIAV3M02:56:5029700:37:0430802:00:329.9602:37:3629600:19:1400:03:0200:01:55
311 1947PATRICIA ARAMBURU ZUÑIGACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:58:3630900:40:5729701:56:0110.3402:36:5831100:21:3800:01:1700:01:04
312 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF03:03:0730500:38:4230902:03:519.6902:42:3330700:20:3400:01:2700:01:16
313 8029MARTÍN ALARCON BECERRA LLICENCIA DE DIAABM03:07:5130300:38:0331102:08:399.3302:46:4230900:21:0900:02:1200:01:20


NF 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM00:00:00000:24:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2500:00:00
NF 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM00:00:00000:24:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
NF 1766EMILIO BLANCO NEBREDAPRAT TRIATLO 1994V1M00:00:00000:29:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F00:00:00000:42:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5900:00:00
NF 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:00:00000:30:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0400:00:00
NF 3243JAVIER MORO BARRIOSCLUB MEDINA TRIATLOV1M00:00:00000:26:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5900:00:00
NF 3462KARLOS VIANA CATALÁNTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:00:00000:38:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M00:00:00000:31:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0000:00:00
NF 5307DANIEL CANET BUSQUETSCLUB MEDINA TRIATLOABM00:00:00000:35:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM00:00:00000:26:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0600:00:00
NF 5467ARTURO MEDINA BAREACERDANYOLA CHV1M00:00:00000:28:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1500:00:00
NF 5515JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M00:00:00000:28:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2200:00:00
NF 7002ABEL ANGUIANOLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:37:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4900:00:00
NF 7035RAMON TORRES MORODOLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:35:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2500:00:00
NF 7042ANDER PEREZ ARRIETALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:25:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4200:00:00
NF 8063ANGEL CANO DE LA FUENTELLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:31:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4200:00:00




NP 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF
NP 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F
NP 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM
NP 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM
NP 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM
NP 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M
NP 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM
NP 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF
NP 1935ISABEL GANDIA MARTÍNEZCLUB ESPORTIU Z5V2F
NP 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M
NP 3798JORDI GIL NAVASCERDANYOLA CHV2M
NP 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM
NP 4140JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNFLOR DE TRIATLOABM
NP 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM
NP 4402SERGIO FUENTES ROSALESCLUB ESPORTIU Z5ABM
NP 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M
NP 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F
NP 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F
NP 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT TRIATLO 1994V1F
NP 5235RICARD JORDÀ AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM
NP 5292ROY DOORNBOSCLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M
NP 5305DÍDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM
NP 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M
NP 5466ALBERTO RAMÍREZ AMAT INDEPENDENTABM
NP 5501LUIS BAÑUELOS NAVARROCLUB ESPORTIU Z5V1M
NP 5891JAUME MESQUIDA FEBRERCLUB TRIATLO SABADELLV1M
NP 5984JAVIER GUIRAO FELIUCLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M
NP 7001ALEIX ROMERO SORDÉLLICENCIA DE DIAABM
NP 7012IRATI TAPIA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABF
NP 7014EDGAR GARCIA AMOROSLLICENCIA DE DIAABM
NP 7016SERGIO DOZ GUZMANLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7024OSCAR NEGRE MORENOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8001ALEXANDRA BOYANO AGÜERA LLICENCIA DE DIAABF
NP 8010JORDI MOLLON PORTAFEECV1M
NP 8011GEMMA PALLEROLA MATABOSCHFEECABF
NP 8013VÍCTOR MARTIN LLAGASLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8016ALBERTO ACUÑA CASTROLLICENCIA DE DIAABM
NP 8017ERNESTO CIRERA LÓPEZ LLICENCIA DE DIAV1M
NP 8023EDUARD BALBOA GARCIALLICENCIA DE DIAABM
NP 8030CHARI GONZÁLEZ CORTEZLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8049SEBAS PALENZUELA TITOSLLICENCIA DE DIAABM
NP 8053XAVIER FORCADA NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8064ALEXIS RODRÍGUEZ BUSQUETLLICENCIA DE DIAV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32