RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
209 197 189 6 2 6 20 3 11 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:22:46200:17:53100:54:2022.0901:12:13200:10:3300:00:3400:00:39
2 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:22:51100:17:50200:54:3322.0001:12:23100:10:2800:00:3600:00:30
3 5269MARIO SINUÈS MICÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:25:34900:18:34300:54:5921.8201:13:332800:12:0100:00:5600:00:37
4 1389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:281800:18:54400:55:4821.5101:14:421700:11:4600:00:3700:00:38
5 5282JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:33600:18:19700:56:5721.0701:15:16700:11:1700:00:4300:00:40
6 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:001200:18:49500:56:3121.2301:15:201400:11:4000:00:3600:00:33
7 5279JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:27:251000:18:48900:57:2720.8901:16:15500:11:1000:00:4800:00:39
8 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:27:42800:18:23800:57:2620.8901:15:492100:11:5300:00:4600:00:41
9 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:27:56500:18:151100:58:1920.5801:16:34900:11:2200:00:4200:00:41
10 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:28:282400:19:27600:56:3521.2101:16:025300:12:2600:00:4300:00:33
11 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:28300:18:121400:59:5420.0301:18:06800:11:2200:00:4100:00:37
12 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:29:442100:19:181200:58:5020.4001:18:081300:11:3600:00:5100:00:36
13 5283ADRIA JIMÉNEZ MATEOVEC CYCLING & RUNABM01:30:02700:18:201601:00:1719.9101:18:371100:11:2500:00:4800:00:43
14 5305DÍDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:162000:19:041300:59:0220.3301:18:064000:12:1000:00:4200:00:40
15 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:30:355700:20:311000:57:5620.7101:18:273700:12:0800:00:3900:00:34
16 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:30:481400:18:511801:00:4319.7601:19:34600:11:1400:00:3900:00:31
17 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:593000:19:491500:59:5520.0301:19:444600:12:1500:00:4200:00:32
18 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:32:532200:19:222401:02:0819.3101:21:301000:11:2300:00:5300:00:43
19 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA.C. PARETS RAVET BIKEV1M01:33:043200:19:561901:01:1319.6001:21:092200:11:5500:00:4500:00:46
20 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:33:141900:19:002501:02:1419.2801:21:142500:12:0000:00:3900:00:36
21 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM01:33:151600:18:523001:03:2718.9101:22:19300:10:5600:00:4900:00:40
22 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:33:212700:19:462201:01:3419.4901:21:202700:12:0100:00:4600:00:37
23 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:33:472600:19:442301:01:5419.3901:21:383800:12:0900:00:4600:00:38
24 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:33:515000:20:192101:01:2519.5401:21:443300:12:0700:00:4500:00:37
25 5331SERGI PESARRODONA ROVIRAVEC CYCLING & RUNABM01:33:542500:19:292601:02:1719.2701:21:463500:12:0800:00:5000:00:43
26 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:34:066200:20:391701:00:4119.7701:21:206600:12:4600:00:4000:00:43
27 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:34:233400:20:012001:01:2119.5601:21:227300:13:0100:00:4800:00:42
28 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:34:283100:19:542701:02:2619.2201:22:203600:12:0800:00:5000:00:41
29 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:34:302800:19:472801:02:4119.1401:22:283000:12:0200:00:5400:00:47
30 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:34:441700:18:543101:03:5118.7901:22:452400:11:5900:00:3800:00:35
31 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:35:484300:20:102901:03:0919.0001:23:195600:12:2900:00:4100:00:39
32 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:483600:20:043301:04:0918.7101:24:136000:12:3500:00:5300:00:46
33 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:37:254900:20:183801:05:1018.4101:25:282300:11:5700:00:5800:00:47
34 3243JAVIER MORO BARRIOSCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:37:405800:20:333501:04:5118.5001:25:244800:12:1600:00:4400:00:50
35 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:37:404200:20:093601:04:5218.5001:25:016300:12:3900:00:3900:00:37
36 7020ALEIX VILARDELL PINTÓLLICENCIA DE DIAJNM01:37:418000:21:203201:03:5618.7701:25:165200:12:2500:01:0800:00:51
37 4596CRISTIAN PRESAS MARTINEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:37:446500:20:433401:04:2718.6201:25:105900:12:3400:00:4600:00:42
38 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:38:194000:20:074801:06:2218.0801:26:292000:11:5000:00:5300:00:39
39 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:38:205500:20:263701:05:0118.4601:25:276900:12:5300:00:3800:00:38
40 3242XAVI ABRIL DURANCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:204400:20:134001:05:5318.2101:26:064400:12:1400:00:4700:00:41
41 5216JOSEP MATEU ARBÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:38:253800:20:044401:06:1418.1201:26:183400:12:0700:00:5400:00:39
42 1573JORDI VILA RODRIGOGAVA TRIATLOV1M01:38:272300:19:235301:07:0317.9001:26:262600:12:0100:00:5900:00:40
43 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:38:374800:20:154601:06:1918.0901:26:343200:12:0300:00:5300:00:46
44 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:38:414500:20:134501:06:1618.1101:26:294300:12:1200:00:5400:00:39
45 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:38:513500:20:025001:06:3318.0301:26:354700:12:1600:00:5300:00:43
46 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:38:543300:19:584901:06:2918.0501:26:275400:12:2700:01:2000:00:46
47 7021ARTURO DALIA, GRASLLICENCIA DE DIASUB23M01:38:567800:21:144101:05:5418.2101:27:081900:11:4800:00:5300:00:40
48 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:39:053700:20:045101:06:3918.0001:26:435000:12:2200:01:0100:00:50
49 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:39:136700:20:474201:05:5518.2001:26:425800:12:3100:00:5400:00:42
50 3363DAN COSTA CAPDEVILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:39:234100:20:085401:07:1217.8601:27:203100:12:0300:00:5800:00:47
51 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:39:387600:21:113901:05:2418.3501:26:357600:13:0300:00:5800:00:41
52 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:39:455100:20:195601:07:1617.8401:27:353900:12:1000:00:4300:00:43
53 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:39:496400:20:414701:06:1918.0901:27:006700:12:4900:00:5100:00:45
54 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:40:257700:21:125501:07:1217.8601:28:242900:12:0100:00:4100:00:36
55 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:40:317400:21:014301:06:0518.1601:27:069000:13:2500:00:5000:00:56
56 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:40:32400:18:137701:11:1016.8601:29:23400:11:0900:00:4200:00:48
57 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:40:325400:20:245801:07:5017.6901:28:144900:12:1800:00:4300:00:37
58 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:40:423900:20:076101:08:2317.5501:28:304200:12:1200:00:4400:00:52
59 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:41:131300:18:517601:10:3716.9901:29:281600:11:4500:00:5000:00:44
60 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:41:554600:20:156701:09:2917.2701:29:444100:12:1100:00:5000:00:55
61 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:42:289100:21:425901:08:0517.6301:29:476500:12:4100:00:5200:00:56
62 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:42:506600:20:456301:08:5117.4301:29:368400:13:1400:00:5300:00:49
63 3317JOSEP MARTIN PINOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:42:535300:20:206401:09:0417.3701:29:249600:13:2900:00:4000:00:34
64 5280JULIO MONGE VIZMANOSCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:43:139900:22:035701:07:4417.7201:29:479100:13:2600:01:0100:00:47
65 5235RICARD JORDÀ AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:43:3711700:22:525201:06:5317.9401:29:4510900:13:5200:01:0400:00:57
66 2470XAVIER DURAN JUVINYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:44:138500:21:336601:09:2917.2701:31:028100:13:1100:00:5300:00:48
67 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:44:178200:21:257101:09:5017.1801:31:157400:13:0200:01:0000:00:45
68 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:44:339800:22:026001:08:1417.5901:30:1612500:14:1700:00:5900:00:37
69 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:44:358600:21:356901:09:3117.2601:31:069500:13:2900:00:5500:00:53
70 5307DANIEL CANET BUSQUETSCLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:459700:22:016801:09:3017.2701:31:318300:13:1400:01:0300:00:48
71 7006JOAN ANDREU MORATÓ DALMAULLICENCIA DE DIAV1M01:44:509500:21:516501:09:2617.2801:31:179900:13:3300:00:0000:00:00
72 3288JOSÉ ANTONIO MALLEN ROMERCERRR IGUALADAV1M01:44:5010400:22:296201:08:4317.4601:31:1210300:13:3800:01:1600:01:03
73 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:44:537300:21:008001:11:3016.7801:32:305100:12:2300:00:5900:00:55
74 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:44:584700:20:159201:12:5516.4601:33:101800:11:4800:01:0000:00:43
75 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:45:026000:20:378901:12:1016.6301:32:474500:12:1500:01:0800:00:52
76 3308DIEGO MEDINA RUEDAVEC CYCLING & RUNV1M01:45:039000:21:407401:10:2917.0301:32:097000:12:5400:01:1600:00:56
77 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:45:066100:20:388801:11:5716.6801:32:355700:12:3100:00:4300:00:39
78 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM01:45:186300:20:408401:11:3516.7601:32:157500:13:0300:00:4400:00:46
79 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:45:421500:18:5210101:14:1016.1801:33:026400:12:4000:01:0000:00:55
80 1197FRANCISCO JAVIER SANCHEZ A.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:45:465900:20:358601:11:4616.7201:32:218900:13:2500:00:4700:00:44
81 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:45:487900:21:188701:11:5416.6901:33:126100:12:3600:00:5300:00:43
82 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M01:45:527200:20:577901:11:1616.8401:32:1310600:13:3900:00:5700:00:43
83 175JAUME SOLER SERRANOINDEPENDENTV2M01:45:535600:20:279901:13:4516.2701:34:121500:11:4100:01:0800:01:14
84 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:45:548100:21:208101:11:3016.7801:32:507700:13:0400:01:0800:01:05
85 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:45:5410200:22:227201:10:1317.0901:32:358800:13:1900:00:5400:00:46
86 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:46:0411600:22:517001:09:4217.2201:32:339700:13:3100:01:0400:00:46
87 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:46:372900:19:4810901:15:1515.9501:35:031200:11:3400:00:3900:00:32
88 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:46:449600:21:577801:11:1316.8501:33:1010000:13:3400:01:0400:00:58
89 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:47:069200:21:439101:12:5416.4601:34:375500:12:2900:00:5800:00:59
90 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:47:1811500:22:507301:10:1317.0901:33:0312300:14:1500:01:1800:01:05
91 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:47:2013000:23:177501:10:3617.0001:33:539300:13:2700:01:1300:00:56
92 7007ARTHUR ROUXLLICENCIA DE DIASUB23M01:47:467500:21:058501:11:3716.7601:32:4213600:15:0400:00:0000:00:00
93 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:48:1810800:22:389001:12:3516.5301:35:137800:13:0500:01:1800:00:48
94 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:48:207100:20:5610501:14:3216.1001:35:286800:12:5200:00:5800:00:53
95 8001ISIDORO MAYA AGUDOLLICENCIA DE DIAABM01:48:568300:21:2710401:14:1716.1501:35:448200:13:1200:00:5700:01:04
96 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF01:49:1611400:22:489501:13:1316.3901:36:018500:13:1500:01:0100:00:56
97 3154DANIEL SANCHEZ COBOC. TRIATLO MONTORNESABM01:49:278700:21:3710701:14:4016.0701:36:178000:13:1000:01:2100:00:53
98 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESJNM01:49:271100:18:4911301:16:5315.6101:35:4210800:13:4500:00:4800:01:10
99 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:49:2813700:23:568201:11:3116.7801:35:2711500:14:0100:00:5500:00:49
100 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:49:5610300:22:239801:13:3216.3201:35:5511600:14:0100:00:4900:00:46
101 5230MARC FRAGOSO BRUIXCERDANYOLA CHSUB23M01:50:036800:20:4810801:15:0215.9901:35:5012100:14:1300:01:0100:01:30
102 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:50:2810500:22:339701:13:2216.3601:35:5512700:14:3300:01:1100:00:54
103 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:50:2910700:22:3710201:14:1416.1701:36:5110500:13:3800:01:0000:00:48
104 5314SERGIO RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:50:3712400:23:018301:11:3116.7801:34:3216200:16:0500:01:3700:01:02
105 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:51:2313800:23:589601:13:1916.3701:37:1711700:14:0600:00:5900:01:13
106 8005CESAR SORIA SEVILLAFEECV1M01:51:3311300:22:4710601:14:3616.0901:37:2311900:14:1000:01:3200:01:12
107 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:51:5312300:23:0010001:14:0116.2101:37:0113100:14:5200:00:5900:00:46
108 1468ALBERT CERDA VICENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:51:5413500:23:509301:13:0016.4401:36:5013500:15:0400:00:4800:00:43
109 5713SERGIO GARCIA MANZANO C.A. LES TORTUGUESV1M01:52:0214000:24:019401:13:0116.4301:37:0213300:15:0000:00:5700:00:55
110 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:52:13000:00:00000:00:000.0001:38:469200:13:2700:00:0000:00:44
111 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:52:337000:20:5612401:18:3815.2601:39:347100:12:5900:00:5400:00:55
112 8006CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M01:53:3910900:22:4011601:17:4215.4401:40:228600:13:1700:01:2000:00:52
113 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:54:0710600:22:3411501:17:3615.4601:40:1011300:13:5700:01:0700:00:37
114 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:54:1610100:22:2012101:17:4915.4201:40:0911800:14:0700:00:5800:00:51
115 8003ELOI MASSÓ FONTFEECABM01:54:2010000:22:0412301:18:2115.3201:40:2511200:13:5500:00:4900:00:51
116 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:54:3313300:23:4211101:16:3915.6601:40:2112000:14:1200:01:0200:00:50
117 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:54:3411000:22:4212201:17:5915.3901:40:4111000:13:5300:01:0100:01:08
118 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:54:3512500:23:0311401:17:1915.5201:40:2212200:14:1300:00:5400:00:45
119 3302JONATAN CARDENAS PEREZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:54:3812000:22:5611201:16:5215.6101:39:4813000:14:5000:01:2000:01:05
120 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:54:529300:21:4612001:17:4715.4301:39:3313900:15:1900:00:5400:00:50
121 7001EDU MOLIST SOLÀLLICENCIA DE DIAABM01:54:5617200:26:1110301:14:1516.1601:40:2612600:14:3000:01:4300:01:07
122 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:55:255200:20:2014601:22:2814.5501:42:486200:12:3700:00:5600:01:12
123 2666MARC CASADEMONT FONTCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:56:0415400:25:0411001:15:3015.8901:40:3414500:15:3000:01:0900:00:52
124 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:57:1711800:22:5413301:20:3814.8801:43:3210700:13:4500:01:0400:00:56
125 5296MIGUEL PÉREZ NOGUERASC.E. NO TE PARESABM01:57:1812700:23:1011901:17:4715.4301:40:5716700:16:2100:01:0500:00:56
126 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M01:57:2514900:24:4412701:19:0415.1801:43:4810100:13:3700:01:0700:00:48
127 1163AGUSTI VICTOR CASTANCLUB TRIATLÓ LLEIDA V2M01:57:2811900:22:5613901:21:3214.7201:44:287200:13:0000:01:1100:01:03
128 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:57:3611100:22:4213601:20:5414.8301:43:3611400:14:0000:01:1000:01:01
129 3380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGAVEC CYCLING & RUNV1M01:58:258400:21:2714101:21:5614.6501:43:2313400:15:0200:00:5700:00:44
130 5891JAUME MESQUIDA FEBRERCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:58:2912600:23:0714001:21:4514.6801:44:5210200:13:3700:01:1800:01:05
131 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:58:3012200:22:5814201:22:0414.6201:45:029400:13:2800:00:5600:00:50
132 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:58:5814700:24:3813101:20:2714.9201:45:0511100:13:5300:01:0800:00:55
133 1559DANIEL REYES HIDALGOVEC CYCLING & RUNSUB23M01:59:0916000:25:2811701:17:4215.4401:43:1015700:15:5900:00:5700:00:45
134 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:59:1912100:22:5713201:20:3414.8901:43:3115400:15:4800:00:5100:00:51
135 7010ESTEVE ROCA TEIXIDORFEECV2M01:59:4516900:25:5811801:17:4415.4401:43:4216000:16:0300:00:0000:00:00
136 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:59:5015100:24:4812801:19:2915.1001:44:1714700:15:3300:01:0800:01:17
137 5324ALVARO CANTARERO PRIETOPRAT TRIATLO 1994ABM02:00:299400:21:4714801:23:1414.4201:45:0114400:15:2800:01:1900:00:56
138 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:00:3112900:23:1513501:20:4414.8601:43:5917100:16:3200:01:0100:00:51
139 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:00:5015500:25:0712601:18:5715.2001:44:0417500:16:4600:01:0800:01:04
140 4766ROGER ANGLADA BUSQUETSC.A. LES TORTUGUESV1M02:00:5414100:24:0114301:22:0714.6101:46:0812900:14:4600:01:0500:00:54
141 7011FRANCESC XAVIER SUBIRANAFEECV3M02:00:5517000:26:0012901:19:2915.1001:45:2914100:15:2600:01:0100:01:03
142 1810PILAR GUTÉS NAVARROC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F02:01:0313400:23:4914501:22:2114.5701:46:1013200:14:5300:00:5300:01:01
143 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:01:0411200:22:4415301:24:4214.1701:47:2610400:13:3800:00:5300:00:42
144 5231ERIC BERMÚDEZ PAMOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:01:056900:20:5616101:27:0313.7901:47:597900:13:0600:01:0800:00:36
145 5254DAVID PUJOL JIMENEZVEC CYCLING & RUNABM02:01:3215900:25:1613001:19:4615.0401:45:0216900:16:3000:01:0500:01:10
146 7005SAUL VELA FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:01:5916700:25:5213401:20:4114.8701:46:3314000:15:2600:01:0400:00:54
147 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM02:02:1314200:24:1314401:22:1714.5801:46:3015100:15:4300:01:0800:00:57
148 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F02:02:4016200:25:4513701:21:0414.8001:46:4915500:15:5100:01:0200:01:16
149 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M02:03:208900:21:3815201:24:3514.1901:46:1317900:17:0700:00:4900:00:50
150 1806ARANTXA SALVADO VERGESPRAT TRIATLO 1994ABF02:03:2217900:27:4912501:18:5015.2201:46:3917300:16:4300:00:5800:00:59
151 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:03:4314500:24:3114701:22:5414.4801:47:2516500:16:1800:00:5700:00:48
152 3462KARLOS VIANA CATALÁNTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:03:5713600:23:5515101:24:2114.2301:48:1615000:15:4100:00:5900:00:47
153 4961ANTONI LINARES TORRESCT LA BISBAL D´EMPORDAV2M02:04:5513100:23:2815601:25:2514.0501:48:5315900:16:0200:01:1900:01:03
154 7015ARNAU NAVARRO LÓPEZ DEL CLLICENCIA DE DIAJNM02:05:1915800:25:1313801:21:0414.8001:46:1718800:19:0200:01:2100:01:05
155 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADASUB23M02:05:2214800:24:3815501:25:1714.0701:49:5514300:15:2700:01:0000:00:39
156 3990ANDRES GUERRERO SANCHEZC.E. NO TE PARESABM02:05:2215200:24:4816201:27:1613.7501:52:048700:13:1800:01:0200:00:43
157 6190SORAYA DE LA CAL SACRISTAPRAT TRIATLO 1994ABF02:06:2215300:24:5215901:26:1913.9001:51:1113800:15:1100:01:0100:01:24
158 6192ALBA FONT BRUCHC.N. REUS PLOMSABF02:06:4014300:24:2016301:28:0413.6301:52:2412400:14:1600:01:4400:01:21
159 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM02:06:5315600:25:0915701:25:4314.0001:50:5215800:16:0100:01:1000:01:00
160 4402SERGIO FUENTES ROSALESCLUB ESPORTIU Z5ABM02:06:5516100:25:2915801:25:5913.9601:51:2814200:15:2700:01:2100:01:22
161 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM02:07:0815000:24:4716001:26:4913.8201:51:3614600:15:3200:01:0100:00:43
162 1801MERITXELL OBRADORS BARONSCERRR IGUALADAABF02:07:3417600:27:1614901:23:4614.3301:51:0217000:16:3200:01:1000:00:52
163 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F02:07:3813200:23:2916401:29:0113.4801:52:3013700:15:0800:01:0300:00:59
164 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:07:4217700:27:2515401:24:4414.1601:52:0914800:15:3300:01:0000:01:08
165 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:08:41000:00:00000:00:000.0001:52:2116600:16:2000:00:0000:00:50
166 7018PERE DOU FERRANFEECV1M02:10:0413900:23:5916601:32:3212.9701:56:319800:13:3300:02:5000:02:30
167 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:10:2814600:24:3216501:29:4813.3601:54:2016300:16:0800:01:0100:01:01
168 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:10:4318100:28:0815001:23:5314.3101:52:0118400:18:4200:00:5600:00:56
169 6139AIDA MASES SERRACERRR IGUALADASUB23F02:16:1115700:25:1116701:34:2212.7201:59:3317200:16:3800:01:4700:01:17
170 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:16:558800:21:3717201:40:4111.9202:02:1812800:14:3700:01:0400:07:01
171 7019JOSE NUÑEZ PALOMINOLLICENCIA DE DIAV1M02:19:4616800:25:5517101:38:1212.2202:04:0714900:15:3900:02:5200:02:29
172 8002RAFAEL CORTÉS MONTEAGUDOLLICENCIA DE DIAABM02:20:4716400:25:4917001:37:4112.2802:03:3018000:17:1700:01:3800:01:00
173 6096LAIA CALVET SOTOC.A. LES TORTUGUESABF02:21:3316300:25:4816901:36:5312.3902:02:4118600:18:5200:01:1800:00:54
174 7009EDUARD ACEDO MANYLLICENCIA DE DIAABM02:21:3317100:26:0716801:36:3412.4302:02:4118500:18:5200:01:0200:02:19
175 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:26:2717500:27:1117301:42:1811.7302:09:2917700:16:5800:00:5100:00:46
176 6115MARINA MARTÍNEZ RASCÓNCERDANYOLA CHABF02:27:0016500:25:5117601:45:0611.4202:10:5716100:16:0300:01:1200:00:56
177 7017IGNASI PURSALS GIMÉNEZLLICENCIA DE DIAV1M02:28:5212800:23:1218001:48:5611.0202:12:0817400:16:4400:03:0100:01:58
178 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F02:30:0517800:27:4917701:45:2211.3902:13:1117600:16:5400:01:1800:01:20
179 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:30:4018200:28:4817401:43:4111.5702:12:2918300:18:1100:03:0500:00:52
180 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF02:31:0117300:26:1917801:48:1411.0902:14:3316800:16:2800:01:2400:01:02
181 7014PAULA ROMERO BACHPOLFEECABF02:32:3918500:29:4517501:44:0011.5402:13:4518700:18:5400:02:2700:01:31
182 5038ADELAIDA CABO PAVIAC.A. LES TORTUGUESV1F02:33:1918000:27:5217901:48:2311.0702:16:1517800:17:0400:01:0500:00:50
183 1800DOLORS PALAU CARULLACERRR IGUALADAV1F02:34:5716600:25:5118301:53:0910.6102:19:0015600:15:5700:01:1000:01:13
184 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:38:1518600:30:4318101:49:3210.9602:20:1518200:18:0000:01:1100:00:48
185 7002ANNA TRISTANY CODINALLICENCIA DE DIAABF02:42:5318300:28:5018501:58:2010.1402:27:1015200:15:4300:01:0400:00:55
186 7003ARNAU PIELLA PRATFEECABM02:42:5318400:28:5118401:58:1910.1402:27:1015300:15:4300:00:5800:00:56
187 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F02:43:0117400:27:0318601:59:4010.0302:26:4316400:16:1800:01:3500:01:17
188 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M02:45:3214400:24:2818702:03:209.7302:27:4818100:17:4400:01:4800:01:10
189 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM02:54:2818700:32:5818201:51:4410.7402:24:4218900:29:4600:00:5600:01:47


NF 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:00:00000:19:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4200:00:00
NF 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M00:00:00000:21:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4800:00:00
NF 1947PATRICIA ARAMBURU ZUÑIGACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F00:00:00000:36:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2600:00:00
NF 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM00:00:00000:21:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0500:00:00
NF 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:00:00000:22:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5600:00:00
NF 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M00:00:00000:22:58001:32:2013.0001:55:18000:00:0000:00:0000:00:00




NP 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F
NP 4111JAUME VALLS CURSELLASCERRR IGUALADAABM
NP 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F
NP 5049LAURA SOTO OLIVERAS C.A. LES TORTUGUESABF
NP 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 5333DAMIÁN BARRANCO GÓMEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M
NP 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM
NP 7004ISAAC CRUZ ALBACETELLICENCIA DE DIAABM
NP 7008JOSE LUIS GONZALEZ GOMEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7012MARC GONZÁLEZ SOLÍSLLICENCIA DE DIASUB23M
NP 7013RAMÓN GONZÁLEZ VALLELLICENCIA DE DIAV2M
NP 7016XAVIER QUINTASFEECV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32