RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
476 425 416 8 1 750 20 5 26 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:58:05300:09:353400:33:1736.0500:42:52800:15:130:00:000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:08200:09:304200:33:2735.8700:42:57700:15:110:00:000:00:00
3 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:58:273100:10:53100:32:0737.3600:43:00900:15:270:00:000:00:00
4 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM00:58:29600:09:451400:32:4836.5900:42:331500:15:560:00:000:00:00
5 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994JNM00:58:321600:10:261100:32:3736.7900:43:031100:15:290:00:000:00:00
6 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM00:58:501800:10:291200:32:4236.7000:43:111200:15:390:00:000:00:00
7 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:58:52100:09:294000:33:2535.9100:42:541600:15:580:00:000:00:00
8 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:561100:10:161500:32:5036.5500:43:061400:15:500:00:000:00:00
9 519MARTIN OLIVER ROSTANPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:56500:09:41000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 2391CARLOS GALINDO ROONEYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:59:00800:09:534100:33:2535.9100:43:181300:15:420:00:000:00:00
11 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:13000:00:00000:00:000.0000:43:061700:16:070:00:000:00:00
12 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTCDM00:59:321300:10:23900:32:3236.8900:42:553000:16:370:00:000:00:00
13 7053RIBERA - CASÉ - PIQUÉLLICENCIA DE DIARELLM00:59:433400:10:54600:32:2537.0200:43:192200:16:240:00:000:00:00
14 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:59:51400:09:365300:33:4435.5700:43:202700:16:310:00:000:00:00
15 1311LUCAS CHIRICOPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:032700:10:52200:32:0837.3400:43:004500:17:030:00:000:00:00
16 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABM01:00:04900:09:593200:33:1436.1100:43:133800:16:510:00:000:00:00
17 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:145200:11:37700:32:2736.9800:44:041900:16:100:00:000:00:00
18 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM01:00:276300:11:50300:32:0837.3400:43:582500:16:290:00:000:00:00
19 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:00:301400:10:241800:32:5436.4700:43:184900:17:120:00:000:00:00
20 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:00:485300:11:37800:32:2936.9400:44:063100:16:420:00:000:00:00
21 1204VICTOR ESTEPA FONTANACLUB NATACIO SALLENTABM01:00:512000:10:33000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
22 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:00:586100:11:47500:32:1837.1500:44:053900:16:530:00:000:00:00
23 1063ORIOL MAS ESPINALTG EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:01:032600:10:523800:33:2435.9300:44:163400:16:470:00:000:00:00
24 4209ERIC MEYA CARRETEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:01:064600:11:261700:32:5436.4700:44:203200:16:460:00:000:00:00
25 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLV1M01:01:112300:10:41000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
26 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAABM01:01:121500:10:24000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
27 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:01:224500:11:252100:32:5636.4400:44:214400:17:010:00:000:00:00
28 2830SERGI LASHERAS RABIONETTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:01:282400:10:424600:33:3535.7300:44:174700:17:110:00:000:00:00
29 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:01:299100:12:354300:33:2735.8700:46:021000:15:270:00:000:00:00
30 2921DAVID GARCÍA BURÉSASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:01:392900:10:523500:33:1836.0400:44:105800:17:290:00:000:00:00
31 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:01:422100:10:371300:32:4536.6400:43:229900:18:200:00:000:00:00
32 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:01:494400:11:211900:32:5536.4600:44:165900:17:330:00:000:00:00
33 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAINDEPENDENTABM01:01:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
34 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:02:046400:11:517000:34:0435.2300:45:551800:16:090:00:000:00:00
35 744MARC ROURA BARNÉSC.A. XALOCABM01:02:101200:10:197100:34:0435.2300:44:237000:17:470:00:000:00:00
36 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM01:02:133800:11:082700:33:0936.2000:44:177700:17:560:00:000:00:00
37 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:02:136200:11:48400:32:1237.2700:44:009200:18:130:00:000:00:00
38 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:02:173000:10:534800:33:3735.7000:44:306900:17:470:00:000:00:00
39 4140JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNC.N. TARRACOABM01:02:226500:11:527800:34:1135.1000:46:032100:16:190:00:000:00:00
40 1179ALBERT BONILLA SOLERCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:02:254100:11:102200:33:0336.3100:44:139100:18:120:00:000:00:00
41 2304SAMUEL DELGADO NIETOCERRR IGUALADAABM01:02:274000:11:102400:33:0436.2900:44:149400:18:130:00:000:00:00
42 7056NAVARRO - LEMOS - MARTINETRIATLÓ PALLEJÀRELLM01:02:323300:10:548700:34:2834.8200:45:224600:17:100:00:000:00:00
43 1490CARLES SUMARROCA BOIXCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M01:02:347000:11:587200:34:0535.2100:46:032600:16:310:00:000:00:00
44 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:363900:11:09000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
45 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:02:389900:12:453700:33:2036.0000:46:052900:16:330:00:000:00:00
46 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:02:396000:11:461000:32:3336.8700:44:1910000:18:200:00:000:00:00
47 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:02:434200:11:152000:32:5536.4600:44:1011700:18:330:00:000:00:00
48 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERABSOLUT SPORTABM01:02:441700:10:272600:33:0836.2200:43:3514300:19:090:00:000:00:00
49 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM01:02:478000:12:194900:33:3835.6800:45:573700:16:500:00:000:00:00
50 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMJNM01:02:576600:11:537500:34:0735.1700:46:004000:16:570:00:000:00:00
51 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:03:026700:11:546200:33:5335.4200:45:475100:17:150:00:000:00:00
52 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:03:123700:11:0011200:35:1134.1100:46:114300:17:010:00:000:00:00
53 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:129000:12:323900:33:2535.9100:45:575000:17:150:00:000:00:00
54 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:146900:11:578000:34:1735.0000:46:144200:17:000:00:000:00:00
55 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM01:03:1715900:13:592300:33:0436.2900:47:032000:16:140:00:000:00:00
56 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:03:202800:10:522800:33:0936.2000:44:0115200:19:190:00:000:00:00
57 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM01:03:2412400:13:171600:32:5136.5300:46:085200:17:160:00:000:00:00
58 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM01:03:312200:10:395700:33:4935.4900:44:2813900:19:030:00:000:00:00
59 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM01:03:324900:11:329400:34:3634.6800:46:085500:17:240:00:000:00:00
60 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:03:3411000:12:512900:33:0936.2000:46:006100:17:340:00:000:00:00
61 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:03:368100:12:196500:33:5735.3500:46:165400:17:200:00:000:00:00
62 7050FACCI - CANET - DI PIETRODISTANCERELLM01:03:4410300:12:468500:34:2734.8300:47:132800:16:310:00:000:00:00
63 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:03:515400:11:398300:34:1934.9700:45:587600:17:530:00:000:00:00
64 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF01:03:597200:11:596700:34:0035.2900:45:598100:18:000:00:000:00:00
65 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:03:5910800:12:518200:34:1934.9700:47:103600:16:490:00:000:00:00
66 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:007500:12:026300:33:5435.4000:45:568300:18:040:00:000:00:00
67 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:04:058900:12:314400:33:2935.8400:46:008400:18:050:00:000:00:00
68 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:04:077700:12:096100:33:5335.4200:46:028500:18:050:00:000:00:00
69 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:04:091900:10:2913400:35:5233.4600:46:217100:17:480:00:000:00:00
70 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTG TRIATLO SITGESABM01:04:107600:12:056400:33:5635.3600:46:018800:18:090:00:000:00:00
71 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:1012700:13:225600:33:4935.4900:47:114100:16:590:00:000:00:00
72 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:188500:12:277900:34:1435.0500:46:416300:17:370:00:000:00:00
73 322ROBERT MAYORAL SERRANOC.N. REUS PLOMSV1M01:04:265500:11:438600:34:2734.8300:46:109500:18:160:00:000:00:00
74 4632JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM01:04:282500:10:51000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
75 390JOSEP Mª OLIVE LLOBETC.A. XALOCABM01:04:3414900:13:523000:33:1436.1100:47:065700:17:280:00:000:00:00
76 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:04:405600:11:43000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
77 1270MARC MONTALBAN ESPAÑOLC.E. VILA OLIMPICAABM01:04:418400:12:215900:33:5135.4500:46:1210700:18:290:00:000:00:00
78 5836ADRIÀ COMA RIBOTCLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:04:4811800:13:076900:34:0335.2400:47:106400:17:380:00:000:00:00
79 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:04:547300:12:017300:34:0635.1900:46:0712800:18:470:00:000:00:00
80 1123VICENÇ GIRALT BERENGUERC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:04:555000:11:3610300:34:4934.4700:46:2511000:18:300:00:000:00:00
81 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:04:567900:12:157400:34:0735.1700:46:2211800:18:340:00:000:00:00
82 620MARC MARTIN CLOTATRICBMJNM01:04:5915400:13:553600:33:1836.0400:47:136700:17:460:00:000:00:00
83 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:05:1716000:14:043100:33:1436.1100:47:188000:17:590:00:000:00:00
84 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:05:194700:11:2710900:35:0334.2400:46:3013000:18:490:00:000:00:00
85 4688ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:05:228200:12:2110700:35:0034.2900:47:218200:18:010:00:000:00:00
86 3378JAUME MEMBRIVE SERRACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:05:2810100:12:469200:34:3434.7200:47:208700:18:080:00:000:00:00
87 3156JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:303500:10:574700:33:3635.7100:44:3321800:20:570:00:000:00:00
88 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:05:3112800:13:235100:33:4235.6100:47:0510300:18:260:00:000:00:00
89 1591FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. TARRACOCDM01:05:3110500:12:4810500:34:5134.4300:47:397400:17:520:00:000:00:00
90 4826ISAAC PUIG LOPEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:05:3210000:12:4510400:34:5034.4500:47:357800:17:570:00:000:00:00
91 513JONATHAN LÓPEZ GARCIACLUB NATACIO SALLENTABM01:05:334800:11:3113200:35:4433.5800:47:159700:18:180:00:000:00:00
92 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT TRIATLO 1994JNM01:05:37700:09:538900:34:2934.8000:44:2223300:21:150:00:000:00:00
93 2432XAVIER VARGAS SANCHEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:05:405700:11:4412600:35:3733.6900:47:219800:18:190:00:000:00:00
94 8047OSCAR MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:05:4318100:14:3410100:34:4534.5300:49:192300:16:240:00:000:00:00
95 3076DAVID GIL MOLDESPRAT TRIATLO 1994V1M01:05:4519100:14:455400:33:4835.5000:48:334800:17:120:00:000:00:00
96 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:05:453600:10:5911400:35:1334.0700:46:1217000:19:330:00:000:00:00
97 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:4913200:13:355200:33:4335.5900:47:1811400:18:310:00:000:00:00
98 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:05:5116600:14:1011600:35:1534.0400:49:252400:16:260:00:000:00:00
99 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:05:5611700:13:068100:34:1834.9900:47:2411500:18:320:00:000:00:00
100 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM01:06:009700:12:4510000:34:4434.5500:47:2911300:18:310:00:000:00:00
101 5711LLUIS CARRERA FERRERCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM01:06:0213100:13:315500:33:4935.4900:47:2012500:18:420:00:000:00:00
102 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:06:0517800:14:2910200:34:4934.4700:49:183500:16:470:00:000:00:00
103 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:06:0710400:12:489500:34:4034.6200:47:2812300:18:390:00:000:00:00
104 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:06:0815300:13:549600:34:4034.6200:48:346000:17:340:00:000:00:00
105 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:06:1114600:13:4912400:35:3533.7200:49:243300:16:470:00:000:00:00
106 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M01:06:1213000:13:296000:33:5235.4300:47:2113100:18:510:00:000:00:00
107 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:06:157100:11:587700:34:1135.1000:46:0918900:20:060:00:000:00:00
108 7051MALAGARRIGA - LUQUE - SANLLICENCIA DE DIARELLMI01:06:2110200:12:469900:34:4334.5700:47:2913300:18:520:00:000:00:00
109 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM01:06:2718200:14:358400:34:2534.8700:49:005600:17:270:00:000:00:00
110 1480JORDI MESAS BROSACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:06:299600:12:449800:34:4234.5800:47:2613800:19:030:00:000:00:00
111 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:06:315100:11:3613100:35:4433.5800:47:2014500:19:110:00:000:00:00
112 663JORDI GONZALEZ BAUTISTAC.A. XALOCV1M01:06:3211500:13:033300:33:1536.0900:46:1819400:20:140:00:000:00:00
113 380MARC BENAGES DUCH ABSOLUT SPORTV1M01:06:3315100:13:5411000:35:0534.2000:48:596200:17:340:00:000:00:00
114 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:06:3314100:13:44000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
115 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:06:3715500:13:562500:33:0736.2400:47:0317100:19:340:00:000:00:00
116 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M01:06:417800:12:1411100:35:0534.2000:47:1915700:19:220:00:000:00:00
117 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M01:07:033200:10:5315200:36:4132.7100:47:3416300:19:290:00:000:00:00
118 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:0721500:15:044500:33:3135.8000:48:3511600:18:320:00:000:00:00
119 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:0911900:13:116800:34:0135.2800:47:1218200:19:570:00:000:00:00
120 4346ANTONIO JARAICES JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:07:1415000:13:5311900:35:2933.8200:49:227500:17:520:00:000:00:00
121 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M01:07:1520600:14:595000:33:4035.6400:48:3911900:18:360:00:000:00:00
122 3808VICTOR LANGREO CERDÁNITRIATLETES SOLIDARISABM01:07:1918500:14:409000:34:2934.8000:49:098900:18:100:00:000:00:00
123 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:07:2311300:12:559100:34:3334.7300:47:2818100:19:550:00:000:00:00
124 2585ALBERT PONS NEIRACLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:3513500:13:385800:33:5135.4500:47:2918800:20:060:00:000:00:00
125 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:07:358600:12:2813000:35:4333.6000:48:1115900:19:240:00:000:00:00
126 4577CARLES VILADEMUNT AGÜERACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:07:3628400:16:15000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
127 863JOAN CALABUIG I GASPARINDEPENDENTABM01:07:409400:12:3815000:36:3532.8000:49:1310500:18:270:00:000:00:00
128 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONACDM01:07:4413400:13:359700:34:4234.5800:48:1716100:19:270:00:000:00:00
129 4372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOTCLUB NATACIO MINORISAABM01:07:4714000:13:4312800:35:3833.6800:49:2110400:18:260:00:000:00:00
130 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:07:4820700:14:597600:34:0735.1700:49:0612700:18:420:00:000:00:00
131 1475RAFAEL FORCADELL FARELLC.E. RAYOTEAMCDM01:07:4912600:13:2114200:36:0533.2600:49:2610100:18:230:00:000:00:00
132 5199ANNA CARRIÓN I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:07:524300:11:1616200:37:0032.4300:48:1617300:19:360:00:000:00:00
133 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:08:065800:11:4414700:36:2732.9200:48:1118000:19:550:00:000:00:00
134 8033SIXTO RODRIGO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:08:0739500:21:1431000:46:2525.8501:07:39100:00:280:00:000:00:00
135 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:118700:12:2811700:35:1534.0400:47:4320300:20:280:00:000:00:00
136 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:08:139800:12:458800:34:2834.8200:47:1322100:21:000:00:000:00:00
137 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:149200:12:3611800:35:1933.9800:47:5519600:20:190:00:000:00:00
138 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:08:1812900:13:28000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
139 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:08:2411100:12:5115700:36:5532.5100:49:4612000:18:380:00:000:00:00
140 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:08:2521900:15:0712700:35:3833.6800:50:456500:17:400:00:000:00:00
141 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM01:08:309300:12:3814800:36:3032.8800:49:0815800:19:220:00:000:00:00
142 7052MEDINA - JIMENEZ - PLAZACLUB TRIATLÓ CASTELLBISBARELLM01:08:3717200:14:2013300:35:4833.5200:50:0810900:18:290:00:000:00:00
143 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM01:09:0113600:13:4012000:35:3133.7900:49:1117900:19:500:00:000:00:00
144 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. RAYOTEAMCDM01:09:041000:10:0922100:40:2829.6500:50:3710600:18:270:00:000:00:00
145 8030DAVID DELGADO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:09:0519300:14:4614500:36:2133.0100:51:077900:17:580:00:000:00:00
146 2781HÉCTOR GIRALDO MARTÍNEZABSOLUT SPORTABM01:09:1026900:15:5210600:34:5434.3800:50:4610200:18:240:00:000:00:00
147 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:09:1110900:12:5115100:36:3932.7400:49:3017600:19:410:00:000:00:00
148 2190ANDY KEPPENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:09:1820100:14:546600:33:5935.3100:48:5320000:20:250:00:000:00:00
149 8016ISAAC ARGELICH MARINLLICENCIA DE DIAABM01:09:2518900:14:4415600:36:5532.5100:51:396800:17:460:00:000:00:00
150 3065MARC SANTORO MESTRESCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:09:2813300:13:35000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
151 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:09:2926500:15:4712100:35:3133.7900:51:189000:18:110:00:000:00:00
152 2945JAVIER BUILL VILCHESUNIO ATLETICA RUBIABM01:09:3814300:13:4710800:35:0134.2700:48:4821300:20:500:00:000:00:00
153 2442MARC OLLÉ ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM01:09:4621100:15:0313600:35:5533.4100:50:5812900:18:480:00:000:00:00
154 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:09:5016500:14:0916800:37:1132.2700:51:2011100:18:300:00:000:00:00
155 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:09:5025400:15:4211300:35:1234.0900:50:5413500:18:560:00:000:00:00
156 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:09:5026700:15:50000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
157 1663JAUME MORROS MARTINEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:09:5315200:13:5412300:35:3533.7200:49:2919900:20:240:00:000:00:00
158 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:09:539500:12:4413900:36:0133.3200:48:4522900:21:080:00:000:00:00
159 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:09:5628100:16:099300:34:3434.7200:50:4314800:19:130:00:000:00:00
160 5790OSCAR TORRES FALOMIRC.A. IGUALADAABM01:09:5712200:13:1612500:35:3733.6900:48:5322400:21:040:00:000:00:00
161 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:10:0320200:14:5513800:36:0133.3200:50:5614100:19:070:00:000:00:00
162 2712XAVIER RATERA COROMINASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:10:0417400:14:2316500:37:0332.3900:51:2612100:18:380:00:000:00:00
163 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:10:1222800:15:1013700:35:5733.3800:51:0714000:19:050:00:000:00:00
164 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAABF01:10:1437400:19:5433200:49:4724.1001:09:41200:00:330:00:000:00:00
165 3109RICARDO GALINDO PINEDACLUB NATACIO SITGESABM01:10:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
166 7055ANGUELA - FERNANDEZ - FLOLLICENCIA DE DIARELLM01:10:2029400:16:2814100:36:0433.2700:52:327200:17:480:00:000:00:00
167 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:10:2717900:14:3215400:36:4732.6200:51:1914200:19:080:00:000:00:00
168 7037DANIEL PEREZ MUÑOZ LLICENCIA DE DIAV1M01:10:3020800:15:02000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
169 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:10:3119500:14:4814400:36:1633.0900:51:0416000:19:270:00:000:00:00
170 8020FRANCESC GIL APARICIOLLICENCIA DE DIAABM01:10:3323500:15:1916400:37:0132.4200:52:209300:18:130:00:000:00:00
171 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:10:3825100:15:3514600:36:2332.9800:51:5812400:18:400:00:000:00:00
172 4420ORIOL FERNANDEZ BADIACLUB NATACIO MINORISASUB23M01:10:4723200:15:1514300:36:1433.1200:51:2915100:19:180:00:000:00:00
173 4431NICKY JOOSTENINDEPENDENTABM01:11:0223800:15:2215300:36:4532.6500:52:0713400:18:550:00:000:00:00
174 7003ANDREU MORENO MARTINLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:0317000:14:20000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
175 27ÈLIA IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:11:126800:11:55000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
176 441DAVID BAELL OLIVERAS TRIDIRSUB23M01:11:1618800:14:4416900:37:1632.2000:52:0014900:19:160:00:000:00:00
177 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF01:11:165900:11:4420400:39:3330.3400:51:1718600:19:590:00:000:00:00
178 4180ALEX BUITRAGO FIGOLSCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:11:1830900:16:5812900:35:4133.6300:52:3912200:18:390:00:000:00:00
179 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:11:1913900:13:4311500:35:1534.0400:48:5827000:22:210:00:000:00:00
180 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:11:2923400:15:1913500:35:5433.4300:51:1319500:20:160:00:000:00:00
181 5513PAU ALONSO ZAGUIRREVEC CYCLING & RUNABM01:11:2912000:13:1214000:36:0433.2700:49:1626300:22:130:00:000:00:00
182 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M01:11:3026600:15:4916100:36:5932.4500:52:4812600:18:420:00:000:00:00
183 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:11:3812100:13:1520300:39:3130.3700:52:4613200:18:520:00:000:00:00
184 8009ORIOL DURAN DURANLLICENCIA DE DIAABM01:11:3930200:16:3912200:35:3133.7900:52:1016400:19:290:00:000:00:00
185 684GERARD FRANCH MARGARITCERRR IGUALADAABM01:11:4421600:15:0616600:37:0632.3500:52:1216800:19:320:00:000:00:00
186 467DAVID CERVERA MARTINEZGAVA TRIATLOV2M01:11:4615700:13:58000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
187 4843JOAN VILLARREAL CINTASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:11:5513700:13:4219400:38:5430.8500:52:3615300:19:190:00:000:00:00
188 125MARIA REMEDIOS CARRASCO TABSOLUT SPORTV1F01:11:5620000:14:5017600:37:5431.6600:52:4414600:19:120:00:000:00:00
189 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:11:5931600:17:0717300:37:3231.9700:54:395300:17:200:00:000:00:00
190 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:12:0029900:16:36000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
191 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:1327200:15:5515800:36:5832.4600:52:5315400:19:200:00:000:00:00
192 3426JOSEP BEUMALA BUSQUETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:12:1525800:15:4415900:36:5832.4600:52:4216900:19:330:00:000:00:00
193 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:12:1516900:14:1818300:38:2231.2800:52:4017200:19:350:00:000:00:00
194 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTCLUB NATACIO MINORISAABM01:12:1829100:16:2214900:36:3532.8000:52:5715600:19:210:00:000:00:00
195 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODABSOLUT SPORTABF01:12:1818000:14:3418200:38:1631.3600:52:5016200:19:280:00:000:00:00
196 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF01:12:3114500:13:48000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
197 1104HÉCTOR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:12:3824000:15:2316700:37:0932.3000:52:3219000:20:060:00:000:00:00
198 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:12:3810700:12:50000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
199 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB ESPORTIU CUBE MANRESCDF01:12:3810600:12:5015500:36:5332.5400:49:4328600:22:550:00:000:00:00
200 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:12:4215800:13:58000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
201 2827PERE LLADÓ SUREDATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:12:4629700:16:3417500:37:4231.8300:54:1611200:18:300:00:000:00:00
202 5628RODOLPHE THUILLIER BELMONTG TRIATLO SITGESABM01:12:4722100:15:0816300:37:0032.4300:52:0820900:20:390:00:000:00:00
203 7002ELOI MASSÓ FONTLLICENCIA DE DIAABM01:12:4821300:15:03000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
204 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZINDEPENDENTABM01:12:4917700:14:2917700:37:5531.6500:52:2420100:20:250:00:000:00:00
205 4347FRANCISCO JOSE JARAICES JCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:12:5119800:14:4916000:36:5832.4600:51:4722500:21:040:00:000:00:00
206 8028MANEL GABERNET SAGRALLICENCIA DE DIAABM01:12:5313800:13:4223900:41:2029.0300:55:027300:17:510:00:000:00:00
207 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:13:0117100:14:2019300:38:5430.8500:53:1417800:19:470:00:000:00:00
208 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:13:0311600:13:0317900:38:0431.5200:51:0725800:21:560:00:000:00:00
209 1852AIDA PINTO BIESCASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:13:0415600:13:5618900:38:4730.9400:52:4319800:20:210:00:000:00:00
210 4154DIEGO CUERDA BRIONGOSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:13:1124600:15:2917000:37:2132.1300:52:5019700:20:210:00:000:00:00
211 2668JOAN BALLESCA VILERTA.D. RUNNING VIGIASUB23M01:13:277400:12:0222000:40:2229.7300:52:2422300:21:030:00:000:00:00
212 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:13:2923600:15:19000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
213 8031DANIEL LÓPEZ SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:4121700:15:0619700:39:1730.5500:54:2315000:19:180:00:000:00:00
214 8027JOAN NAVARRO MATEUS LLICENCIA DE DIAV1M01:14:0139600:21:2426300:42:4228.1001:04:06300:09:550:00:000:00:00
215 8045DAVID MIGUEL MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:14:0416800:14:1318800:38:4630.9500:52:5922600:21:050:00:000:00:00
216 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:14:0611400:12:56000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
217 429MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESCDM01:14:0712500:13:1723000:40:5029.3900:54:0718700:20:000:00:000:00:00
218 1217FRANCISCO JAVIER MORENO MTRIATLO PALLEJAV1M01:14:0727500:16:02000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
219 2122ALBERT BASCUÑANA I BAREACLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:14:0829000:16:22000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
220 7022ALBERT PIÑEYROLLICENCIA DE DIAABM01:14:0929300:16:2831300:46:3825.7301:03:06400:11:030:00:000:00:00
221 4478PAU BERMÚDEZ VILACLUB NATACIO MINORISACDM01:14:1714400:13:4819800:39:2130.5000:53:0923000:21:080:00:000:00:00
222 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:14:2523300:15:1517400:37:3931.8700:52:5424000:21:310:00:000:00:00
223 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:14:288300:12:2124500:41:3528.8600:53:5620400:20:320:00:000:00:00
224 292CESC BATLLO FARRIOLCERCLE SABADELLES 1856V1M01:14:2921400:15:0319000:38:4830.9300:53:5120800:20:380:00:000:00:00
225 7016ANTONI SIMELIOLLICENCIA DE DIAABM01:14:2923100:15:1520900:39:5430.0800:55:0915500:19:200:00:000:00:00
226 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:14:3014800:13:5219200:38:5130.8900:52:4325300:21:470:00:000:00:00
227 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:14:3424800:15:3218100:38:1631.3600:53:4821200:20:460:00:000:00:00
228 2932GUILLEM BUJOSA PORTELLSCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:14:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
229 4713ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:14:4324300:15:2518600:38:3631.0900:54:0121000:20:420:00:000:00:00
230 4581GUILLEM MARIN RIBASINDEPENDENTCDM01:14:4830500:16:4817800:38:0331.5400:54:5118300:19:570:00:000:00:00
231 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:5221800:15:0717100:37:2432.0900:52:3126900:22:210:00:000:00:00
232 8034ORIOL SÁNCHEZ PETITLLICENCIA DE DIAABM01:15:0120500:14:5721300:40:0629.9300:55:0318400:19:580:00:000:00:00
233 3431JUAN MIGUEL ALBA RODRIGUECLUB NATACIO SITGESABM01:15:0717500:14:2518000:38:1231.4100:52:3727500:22:300:00:000:00:00
234 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM01:15:1031900:17:1218400:38:2831.2000:55:4016600:19:300:00:000:00:00
235 1815BELÉN SALOMONI SCHWABC.N. VIC-ETBABF01:15:1614200:13:4419900:39:2630.4300:53:1026100:22:060:00:000:00:00
236 4948JAVIER IGLESIAS LÓPEZABSOLUT SPORTJNM01:15:2318300:14:3719500:39:0330.7300:53:4024800:21:430:00:000:00:00
237 7007MARC VILA VALLSLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:2335200:18:4429600:44:3726.9001:03:21500:12:020:00:000:00:00
238 3265FRANCISCO JAVIER CASAS MAINDEPENDENTV1M01:15:4016700:14:11000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
239 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:15:4918600:14:4222400:40:3229.6100:55:1420700:20:350:00:000:00:00
240 5702JAVIER GALLEGO AGUAGILC.E. VILA OLIMPICAV2M01:16:0126000:15:4517200:37:3231.9700:53:1728200:22:440:00:000:00:00
241 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:16:1426200:15:46000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
242 909FRANCESC LLADO RIBAC.A. IGUALADAV2M01:16:1520400:14:5718700:38:3731.0700:53:3428000:22:410:00:000:00:00
243 7040EDUARDO DEL CASTILLO OTEOGETXO TRIATLOI TALDEAABM01:16:1826100:15:4620000:39:2630.4300:55:1222700:21:060:00:000:00:00
244 4777DANIEL DEL BLANCO VILLARCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:16:2219700:14:4921100:39:5830.0300:54:4724600:21:350:00:000:00:00
245 8052IVÁN CASTRO NOVOALLICENCIA DE DIASUB23M01:16:2718700:14:4326200:42:4228.1000:57:2513700:19:020:00:000:00:00
246 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:16:3025900:15:4422600:40:3529.5700:56:1919300:20:110:00:000:00:00
247 5175MARÍA RUIZ PEYRÓTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:16:4025300:15:3823500:41:0329.2300:56:4118500:19:590:00:000:00:00
248 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:16:4723900:15:2319100:38:5130.8900:54:1427600:22:330:00:000:00:00
249 7049IGNACIO SUAREZ COLOMOLLICENCIA DE DIAABM01:16:5127700:16:0618500:38:3131.1600:54:3726400:22:140:00:000:00:00
250 8007DAVID PUERTAS DÍAZLLICENCIA DE DIAJNM01:16:5911200:12:5423700:41:1229.1300:54:0628500:22:530:00:000:00:00
251 8044ANDY SANZ DEL PUERTOLLICENCIA DE DIAABM01:17:0516300:14:0821900:40:2229.7300:54:3027800:22:350:00:000:00:00
252 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:17:1527100:15:5220100:39:2630.4300:55:1825900:21:570:00:000:00:00
253 1218CARLOS RUIZ SIERRACLUB TRITRAININGABM01:17:2130600:16:4923400:41:0129.2600:57:5016700:19:310:00:000:00:00
254 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROTG TRIATLO SITGESJNF01:17:3325700:15:4322300:40:3129.6200:56:1423700:21:190:00:000:00:00
255 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:17:4524700:15:3221000:39:5630.0500:55:2826700:22:170:00:000:00:00
256 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:17:5035000:18:36000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
257 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M01:17:5116400:14:0919600:39:0530.7000:53:1431700:24:370:00:000:00:00
258 8032RAÚL CEJUDO ALBALLICENCIA DE DIASUB23M01:17:5133800:18:0225200:42:0928.4701:00:116600:17:400:00:000:00:00
259 7036AITOR OLMOLLICENCIA DE DIAABM01:17:5327000:15:5225600:42:2328.3100:58:1517400:19:380:00:000:00:00
260 3706JORDI BATLLO FARRIOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:17:5431100:17:0220600:39:5030.1300:56:5222200:21:020:00:000:00:00
261 3923ALBERT SABATER RUSCALLEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:18:0223700:15:2021400:40:1429.8300:55:3427300:22:280:00:000:00:00
262 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:18:0522600:15:10000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
263 7039DAVID BRUNET CANOLLICENCIA DE DIASUB23M01:18:0629600:16:3123600:41:0929.1600:57:4020200:20:260:00:000:00:00
264 7057PREAU - FERNANDEZ - PERRALLICENCIA DE DIARELLMI01:18:1117300:14:2228800:44:0827.1900:58:3017500:19:410:00:000:00:00
265 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:18:1236100:19:10000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
266 2975IVAN RODENAS GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:18:2333400:17:4520200:39:3130.3700:57:1622800:21:070:00:000:00:00
267 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:18:2514700:13:5025900:42:2628.2800:56:1626200:22:090:00:000:00:00
268 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM01:18:2731000:16:58000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
269 8053JOSEP TRULLSLLICENCIA DE DIAV1M01:18:2928500:16:17000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
270 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZCLUB TRITRAININGABF01:18:3227600:16:0623100:40:5429.3400:57:0024200:21:320:00:000:00:00
271 7045JOEL ZAPATER DOLZLLICENCIA DE DIAABM01:18:3434400:18:0921800:40:1929.7600:58:2819100:20:060:00:000:00:00
272 4602JORDI SANLLEEHI MANUBENSCLUB NATACIO MINORISAV2M01:18:4032400:17:2126700:42:5028.0201:00:1110800:18:290:00:000:00:00
273 7024OSCAR ARNALOTLLICENCIA DE DIAABM01:18:4126800:15:5025000:42:0528.5100:57:5521100:20:460:00:000:00:00
274 6083BERTA ALSIUS VIVESCLUB NATACIO BANYOLESABF01:18:4222900:15:1424300:41:2828.9400:56:4226000:22:000:00:000:00:00
275 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:18:4231800:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
276 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABF01:18:4819400:14:4724600:41:3828.8200:56:2527200:22:230:00:000:00:00
277 4110ALEX CATALÁN RAMIREZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:18:5020300:14:5721600:40:1629.8000:55:1330100:23:370:00:000:00:00
278 6035IRENE PEREZ TORRESINDEPENDENTCDF01:18:5124100:15:23000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
279 462RAFAEL GIMENO GARCIAINDEPENDENTV1M01:18:5434200:18:0820800:39:5330.0900:58:0121500:20:530:00:000:00:00
280 8026DANIEL JIMENEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:18:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
281 4311RUBÉN AZNAR ANDRÉSCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:18:5928200:16:1121500:40:1529.8100:56:2627700:22:330:00:000:00:00
282 7027MARCO BRAVO MORALESLLICENCIA DE DIAABM01:19:0222400:15:09000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
283 6074ANNA BOFARULL BALLÚSCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23F01:19:1526300:15:4626000:42:3128.2200:58:1721900:20:580:00:000:00:00
284 128SAMANTHA ARISTA RIVASC.N. SABADELLJNF01:19:1722200:15:09000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
285 7034DANIEL ALVAREZ GORGOJOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:1838800:20:3422800:40:3829.5301:01:128600:18:060:00:000:00:00
286 7033JAVIER GUERRICO GAZPIOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:2531300:17:0223200:40:5929.2800:58:0123800:21:240:00:000:00:00
287 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:19:2816100:14:0525500:42:1428.4100:56:1929100:23:090:00:000:00:00
288 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀTG TRIATLO SITGESV1M01:19:2827400:16:0124400:41:3428.8700:57:3525600:21:530:00:000:00:00
289 2651JAVIER COBOS FERNANDEZCLUB NATACIO BANYOLESABM01:19:2919900:14:5023300:41:0029.2700:55:5030300:23:390:00:000:00:00
290 335JOSEP ROCA CENTELLASC.A. IGUALADAV2M01:19:3034500:18:1122900:40:4629.4400:58:5720500:20:330:00:000:00:00
291 7017EDUARD PÉREZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:19:3738500:20:3120700:39:5330.0901:00:2414700:19:130:00:000:00:00
292 7046TOÑO DOLSET ARTACHOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:4235500:18:51000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
293 8012DARÍO MATA MORALESLLICENCIA DE DIAABM01:19:4934700:18:27000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
294 6127TALÍA SCHÜRMANN FERNÁNDEZINDEPENDENTABF01:19:4927800:16:0727100:43:0827.8200:59:1520600:20:340:00:000:00:00
295 6108CRISTINA ALDEHUELA CORRALCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:19:5121000:15:0224200:41:2828.9400:56:3029400:23:210:00:000:00:00
296 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:19:5226400:15:4720500:39:3730.2900:55:2431600:24:280:00:000:00:00
297 4549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIABM01:19:5720900:15:0230000:45:0926.5801:00:1117700:19:460:00:000:00:00
298 1309RAMON BORRELL BEDOSCLUB NATACIO BARCELONACDM01:20:0518400:14:3824700:41:5128.6700:56:2930000:23:360:00:000:00:00
299 4767CARLOS MALDONADO ESTBANTG TRIATLO SITGESV1M01:20:0727900:16:0826100:42:4028.1300:58:4823500:21:190:00:000:00:00
300 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:20:0831200:17:0224100:41:2528.9700:58:2724700:21:410:00:000:00:00
301 8051JORDI SAUQUILLO GUERRALLICENCIA DE DIAABM01:20:0830700:16:5624900:42:0328.5400:58:5923100:21:090:00:000:00:00
302 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM01:20:2737600:20:0121700:40:1929.7601:00:2019200:20:070:00:000:00:00
303 7030KIKO LOPEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:20:2932200:17:1622200:40:3129.6200:57:4728100:22:420:00:000:00:00
304 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:20:4334600:18:2222500:40:3429.5800:58:5625200:21:470:00:000:00:00
305 1756ÓSCAR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDM01:20:4624400:15:27000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
306 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F01:20:5119600:14:4829400:44:3026.9700:59:1824300:21:330:00:000:00:00
307 7012JOEL GARCIA FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:20:5530800:16:5725800:42:2428.3000:59:2124400:21:340:00:000:00:00
308 7031ALEX PEDROSA MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:21:0032600:17:24000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
309 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMCDM01:21:0824200:15:2428400:43:5727.3000:59:2125100:21:470:00:000:00:00
310 2797POL CHERTO SARRETINDEPENDENTABM01:21:1136000:19:0428000:43:5027.3801:02:549600:18:170:00:000:00:00
311 8046RAUL ARIAS MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:21:1836800:19:4121200:40:0329.9600:59:4424500:21:340:00:000:00:00
312 7032MARC LABRADA BOSCHLLICENCIA DE DIAJNM01:21:2731500:17:0430100:45:2326.4401:02:2713600:19:000:00:000:00:00
313 470ADRIAN ARMANDO PEREZ CANTTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:21:3033100:17:2925400:42:1428.4100:59:4325000:21:470:00:000:00:00
314 5540ADRIÀ PELÀEZ FERNÀNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:21:3616200:14:06000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
315 8040GUILLEM SOLÉ FRANQUESALLICENCIA DE DIASUB23M01:21:4634900:18:32000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
316 3568MAITE MARZO GOMEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F01:21:4633300:17:3924000:41:2129.0200:59:0028300:22:460:00:000:00:00
317 7023ISAAC BURGOSLLICENCIA DE DIAABM01:21:4735100:18:3827900:43:3927.4901:02:1716500:19:300:00:000:00:00
318 4527PAU SOLANO GÓMEZCLUB TRITRAININGABM01:21:5233600:17:4725300:42:1028.4600:59:5725700:21:550:00:000:00:00
319 7038GORKA GANDIAGA ONDAROLLICENCIA DE DIAABM01:22:0022500:15:0924800:41:5228.6600:57:0132100:24:590:00:000:00:00
320 4381EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:22:0728300:16:1326600:42:4928.0300:59:0229000:23:050:00:000:00:00
321 2678FERRAN TORRAS ARDERIUVEC CYCLING & RUNABM01:22:1428000:16:0829200:44:1927.0801:00:2725400:21:470:00:000:00:00
322 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF01:22:2025200:15:38000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
323 8011BORJA RODRIGUEZ MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:22:2019000:14:4427400:43:2227.6700:58:0631100:24:140:00:000:00:00
324 7009ALEXANDRE GOLSA PRIEGOLLICENCIA DE DIAV1M01:22:3130400:16:44000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
325 7014MARC GIL SORRIBESLLICENCIA DE DIAABM01:22:4532700:17:2422700:40:3629.5600:58:0031900:24:450:00:000:00:00
326 7035GERARD ARGERICH SOLANELLELLICENCIA DE DIAABM01:23:0234300:18:0928300:43:5627.3101:02:0521700:20:570:00:000:00:00
327 8039JORDI SERRA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:0628600:16:17000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
328 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLCDM01:23:1023000:15:15000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
329 4279FERNANDO GUERRICO GAZPIOCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:23:2232500:17:2126400:42:4628.0601:00:0729200:23:150:00:000:00:00
330 4326JULIÀ RODRÍGUEZ FONDEVILLINDEPENDENTV1M01:23:3533500:17:4725100:42:0928.4700:59:5630200:23:390:00:000:00:00
331 8035LLUIS MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM01:23:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
332 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLASCERRR IGUALADAV1M01:23:5336700:19:3927000:43:0427.8601:02:4323200:21:100:00:000:00:00
333 781ALBERTO ALEO CORONADOPRAT TRIATLO 1994ABM01:23:5630100:16:3727300:43:2227.6700:59:5930600:23:570:00:000:00:00
334 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTJNF01:24:1224500:15:2831100:46:3025.8101:01:5826500:22:140:00:000:00:00
335 8010DANIEL FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:24:2334800:18:3126500:42:4728.0501:01:1828900:23:050:00:000:00:00
336 7029ALBERTO GARZÓN BARREROLLICENCIA DE DIAABM01:24:2632300:17:20000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
337 8015RAUL PAJARES SABORIDOLLICENCIA DE DIAABM01:24:2936600:19:3727800:43:3327.5501:03:1023600:21:190:00:000:00:00
338 5241IVAN CLAVIJOS ESTEBANC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:24:3037300:19:4525700:42:2328.3101:02:0827100:22:220:00:000:00:00
339 8008RICARD ALONSO ZAGUIRRELLICENCIA DE DIAABM01:24:4025600:15:4323800:41:1529.0900:56:5834300:27:420:00:000:00:00
340 7026FRAN LÍRIA BERRUEZOLLICENCIA DE DIAABM01:24:40000:00:00000:00:000.0001:03:0924100:21:310:00:000:00:00
341 7043ALFONSO HIDALGO ENGUIXLLICENCIA DE DIAV1M01:24:4328900:16:2131200:46:3025.8101:02:5125500:21:520:00:000:00:00
342 7019ALVARO GONZALEZ RIVASLLICENCIA DE DIAABM01:24:4724900:15:3229100:44:1627.1100:59:4832200:24:590:00:000:00:00
343 3480SERGI TRUJILLO LUCHAC.A. IGUALADAV1M01:24:5525000:15:3327200:43:1627.7300:58:4933300:26:060:00:000:00:00
344 1149DAVID PONS BELLIDOTG TRIATLO SITGESV1M01:24:5530000:16:36000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
345 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:25:1039000:20:4927500:43:2927.6001:04:1821400:20:520:00:000:00:00
346 8019MIKEL NAVARRO QUIROGALLICENCIA DE DIAABM01:25:1825500:15:4230900:46:0626.0301:01:4829600:23:300:00:000:00:00
347 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M01:25:2138100:20:1528700:44:0827.1901:04:2322000:20:580:00:000:00:00
348 7011ORIOL LINDO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:25:2521200:15:0331400:46:4625.6601:01:4929900:23:360:00:000:00:00
349 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV3M01:25:2839200:21:0126900:43:0127.9001:04:0223900:21:260:00:000:00:00
350 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:25:2935400:18:5031800:47:2925.2701:06:1914400:19:100:00:000:00:00
351 7018VERGARA KARINALLICENCIA DE DIAABF01:25:3138200:20:20000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
352 6139AIDA MASES SERRACERRR IGUALADASUB23F01:25:3929200:16:25000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
353 279JORDI GRAU VILLAESCUSATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:25:4436200:19:1228600:44:0327.2401:03:1527400:22:290:00:000:00:00
354 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF01:25:4532100:17:14000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
355 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:26:1822000:15:07000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
356 6123SILVIA TOSCAS FRADECLUB NATACIO SITGESSUB23F01:26:1834000:18:0330600:45:5726.1201:04:0026800:22:180:00:000:00:00
357 8043MARINA NICOLAU ARTÉSLLICENCIA DE DIAABF01:26:278800:12:3031600:46:5625.5700:59:2634000:27:010:00:000:00:00
358 8036XAVI MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM01:26:3238700:20:3329700:44:4426.8301:05:1723400:21:150:00:000:00:00
359 8002MIQUEL TREPAT CELISLLICENCIA DE DIAV2M01:26:4531400:17:0230200:45:2926.3801:02:3131200:24:140:00:000:00:00
360 8004VALENTÍN SÁNCHEZ CASTILLOLLICENCIA DE DIAABM01:27:1917600:14:2834200:51:5623.1101:06:2421600:20:550:00:000:00:00
361 8017EVA MARIA CAÑETE GUERREROLLICENCIA DE DIAABF01:27:2431700:17:0830400:45:5126.1701:02:5931500:24:250:00:000:00:00
362 8038ALEIX CIURANALLICENCIA DE DIACDM01:27:4037100:19:4528100:43:5227.3601:03:3730700:24:030:00:000:00:00
363 8037QUIM CIURANALLICENCIA DE DIAV1M01:27:4437200:19:4529500:44:3026.9701:04:1529500:23:290:00:000:00:00
364 3131GUILLEM MASDEU SARRETINDEPENDENTV1M01:28:0112300:13:1726800:42:5427.9700:56:1135200:31:500:00:000:00:00
365 7041JORGE DONOSO TRENADOLLICENCIA DE DIAABM01:28:1639900:21:3927700:43:3327.5501:05:1228800:23:040:00:000:00:00
366 6141SERENA SERRA MASÓTG TRIATLO SITGESABF01:28:3635900:18:5830500:45:5426.1401:04:5230400:23:440:00:000:00:00
367 733CARLOS GONZALEZ MEMBRILLAINDEPENDENTV1M01:28:5240100:22:17000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
368 7010ISMAEL SERRANO PARDOLLICENCIA DE DIAABM01:29:0740000:21:4627600:43:3027.5901:05:1630500:23:510:00:000:00:00
369 7005JESUS BAUTISTA VILCHEZLLICENCIA DE DIAV2M01:29:0939400:21:1029300:44:2926.9801:05:3929700:23:300:00:000:00:00
370 8018FERRAN MARTINEZ CASELLASLLICENCIA DE DIAABM01:29:1029800:16:3629000:44:1427.1301:00:5034500:28:200:00:000:00:00
371 8014TONI LOPEZ RIBAS LLICENCIA DE DIAABM01:29:1139100:20:5329800:44:4526.8201:05:3829800:23:330:00:000:00:00
372 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZC.N. BADALONAABF01:29:3134100:18:0531700:47:0825.4601:05:1331300:24:180:00:000:00:00
373 3592ANDREA VICTORIA SANTA COLPRAT TRIATLO 1994ABF01:29:4328700:16:1831900:47:3525.2201:03:5333000:25:500:00:000:00:00
374 6121SARA PÉREZ CAMPILLOCLUB NATACIO SALLENTSUB23F01:29:5340200:22:3229900:45:0626.6101:07:3826600:22:150:00:000:00:00
375 57ROSA PONCE RODATG TRIATLO SITGESV1F01:29:5632800:17:2532000:47:4025.1701:05:0532000:24:510:00:000:00:00
376 4385JOSÉ MARIA GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:30:0735800:18:5430700:45:5726.1201:04:5132400:25:160:00:000:00:00
377 1109FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAABM01:30:2237000:19:4428200:43:5327.3501:03:3733800:26:450:00:000:00:00
378 8021MIGUEL ANGEL LAS HERAS PELLICENCIA DE DIAV1M01:30:2636900:19:4330800:46:0126.0801:05:4431800:24:420:00:000:00:00
379 8013SERGIO SEGOVIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M01:30:2936300:19:2632400:48:2524.7801:07:5127900:22:380:00:000:00:00
380 8025ALEX CATALAN SANTANACHLLICENCIA DE DIAABM01:31:2039800:21:3031500:46:5325.6001:08:2328700:22:570:00:000:00:00
381 509LLUIS REMON CASTELLANOSC.N. MOLINS DE REIV1M01:31:2637500:19:5930300:45:3226.3501:05:3133100:25:550:00:000:00:00
382 8042MIREIA TEJERO ARNALLLICENCIA DE DIASUB23F01:31:3922700:15:1033300:49:5124.0701:05:0133600:26:380:00:000:00:00
383 8023JOSE Mª HIDALGO GUTIERREZLLICENCIA DE DIAV1M01:31:4627300:16:0033000:49:1124.4001:05:1133500:26:350:00:000:00:00
384 8024ÀLEX PADILLA MORENTELLICENCIA DE DIAABM01:31:4739300:21:1028900:44:1127.1601:05:2133400:26:260:00:000:00:00
385 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GICLUB TRITRAININGV2F01:31:5735700:18:5232800:48:5524.5301:07:4731000:24:100:00:000:00:00
386 8022ANTONIO FIZ ISRAELLLICENCIA DE DIAV1M01:32:0036400:19:2732500:48:2924.7501:07:5630800:24:040:00:000:00:00
387 6105AFRICA AYLLON GARROCHOCLUB TRITRAININGSUB23F01:32:0837900:20:0335100:56:5821.0601:17:01600:15:070:00:000:00:00
388 7047ALBERT MUNCUNILL FARRESLLICENCIA DE DIAABM01:32:2835300:18:4732600:48:3524.7001:07:2232300:25:060:00:000:00:00
389 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:32:4629500:16:2928500:43:5727.3001:00:2635300:32:200:00:000:00:00
390 8029BLAI LUJAN FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:32:4736500:19:3432100:47:4925.1001:07:2332600:25:240:00:000:00:00
391 8049LAIA GÓMEZ GIRONÈSLLICENCIA DE DIAABF01:33:1930300:16:4033700:51:0523.4901:07:4532800:25:340:00:000:00:00
392 7025JUAN FRANCISCO MUÑOZ NAVALLICENCIA DE DIAV2M01:33:4740300:23:29000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
393 5178MONTSERRAT SANS RIOSALIDOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1F01:34:1633700:17:50000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
394 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:35:0833200:17:3032200:48:0624.9501:05:3634800:29:320:00:000:00:00
395 4678JORDI HUCH GINESTAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:35:1137700:20:0134100:51:5523.1101:11:5629300:23:150:00:000:00:00
396 2009XAVIER VICENTE ALEMANYW3TRIBCNV2M01:35:1540400:23:4732700:48:3724.6801:12:2428400:22:510:00:000:00:00
397 7044ELENA SANCHEZ ROCALLICENCIA DE DIAABF01:35:2019200:14:46000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
398 8050JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:35:4237800:20:0333900:51:1523.4101:11:1831400:24:240:00:000:00:00
399 4430JAVIER DEL BRIO NAVARROINDEPENDENTV1M01:35:5535600:18:5233100:49:2024.3201:08:1234400:27:430:00:000:00:00
400 2071VICENÇ CLOTET ANTUNEZCLUB NATACIO MINORISAV3M01:36:3133000:17:28000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
401 6176CLÀUDIA CANA CARRERAC.E. RAYOTEAMCDF01:36:3522300:15:0934500:52:3222.8401:07:4134700:28:540:00:000:00:00
402 7020OSCAR SÁNCHEZ PARREÑOLLICENCIA DE DIAABM01:36:5338400:20:2132900:49:0124.4801:09:2234200:27:310:00:000:00:00
403 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:37:1532900:17:2632300:48:2024.8301:05:4635100:31:290:00:000:00:00
404 3535CARLA DE SÁRRAGA PUGÉSC.E. RAYOTEAMSUB23F01:37:2028800:16:1934800:54:1222.1401:10:3133900:26:490:00:000:00:00
405 7028PEDRO RUBIO PALOMOLLICENCIA DE DIAV1M01:37:3233900:18:0234700:53:5822.2401:12:0032700:25:320:00:000:00:00
406 7006ALEJANDRO IZARBE ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M01:37:4038600:20:3234000:51:3123.2901:12:0332900:25:370:00:000:00:00
407 42MIREIA MALO LOPEZCERRR IGUALADAABF01:37:5038300:20:2133500:50:1123.9101:10:3234100:27:180:00:000:00:00
408 7042MAXIME PANNECOCKLLICENCIA DE DIAABM01:38:4338900:20:3534300:52:0723.0301:12:4233200:26:010:00:000:00:00
409 8041MERCEDES LÓPEZ SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV2F01:39:3040600:25:29000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
410 6124ANNA MORENO NAVARROCLUB NATACIO SALLENTSUB23F01:39:3638000:20:0834600:52:4722.7301:12:5533700:26:410:00:000:00:00
411 4553JAVIER LUQUE JIMENEZC.A. IGUALADAABM01:39:4040500:25:1333600:50:2323.8201:15:3630900:24:040:00:000:00:00
412 7054REBULL - GUBIANES - CALERLLICENCIA DE DIARELLF01:39:4140700:26:3933800:51:1523.4101:17:5424900:21:470:00:000:00:00
413 7013NEUS RAMISA LOZANOLLICENCIA DE DIAABF01:42:1932000:17:1334900:55:0621.7801:12:1935000:30:000:00:000:00:00
414 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:44:3840900:29:1933400:49:5924.0101:19:1832500:25:200:00:000:00:00
415 4087JACQUELINE CAMÓS WIEWELCLUB NATACIO BANYOLESV1F01:45:4639700:21:2435000:55:4021.5601:17:0434600:28:420:00:000:00:00
416 8005MIQEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:49:0740800:27:0434400:52:1722.9501:19:2134900:29:460:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32