RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
93 89 87 2 0 750 22 5 27 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:26:09400:11:13200:56:5223.2101:08:05200:18:040:00:000:00:00
2 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:27:181700:12:47100:55:5823.5901:08:45300:18:330:00:000:00:00
3 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:30:34200:11:04500:59:3822.1401:10:421500:19:520:00:000:00:00
4 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:31:10700:11:46400:59:2222.2301:11:081600:20:020:00:000:00:00
5 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:523900:14:48300:58:0222.7501:12:50800:19:020:00:000:00:00
6 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:32:272500:13:45600:59:5522.0301:13:40700:18:470:00:000:00:00
7 427SEBASTIÀ CATLLA FERNANDEZP.C. BONAVISTAV1M01:33:031600:12:46801:01:1121.5701:13:57900:19:060:00:000:00:00
8 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM01:33:45100:11:031001:02:0421.2701:13:072500:20:380:00:000:00:00
9 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:34:042200:13:21701:00:0022.0001:13:212600:20:430:00:000:00:00
10 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:34:511300:12:051101:03:3920.7401:15:441000:19:070:00:000:00:00
11 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:35:184100:14:50901:01:1421.5601:16:041100:19:140:00:000:00:00
12 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:36:35500:11:291201:04:1220.5601:15:412700:20:540:00:000:00:00
13 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M01:37:10300:11:111801:06:4519.7801:17:561200:19:140:00:000:00:00
14 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:37:363200:14:301301:04:3020.4701:19:00400:18:360:00:000:00:00
15 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:092100:13:201501:05:1920.2101:18:391400:19:300:00:000:00:00
16 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:39:33600:11:412201:09:0719.1001:20:48600:18:450:00:000:00:00
17 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:39:441200:12:021401:04:5320.3401:16:554100:22:490:00:000:00:00
18 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:39:531100:11:551601:05:3820.1101:17:333800:22:200:00:000:00:00
19 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:41:381500:12:462101:08:1519.3401:21:012400:20:370:00:000:00:00
20 1112JOSE MARIA RODRIGUEZ CARMCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:42:462300:13:282001:07:5119.4501:21:193200:21:270:00:000:00:00
21 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:43:014200:15:031901:07:0019.7001:22:032800:20:580:00:000:00:00
22 1298EDUARD PALAU BORREGUEROCLUB TRIATLO PROSANABM01:43:283800:14:471701:06:2619.8701:21:133700:22:150:00:000:00:00
23 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM01:44:011900:12:502801:10:4218.6701:23:322300:20:290:00:000:00:00
24 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:44:263000:14:212301:09:4418.9301:24:052000:20:210:00:000:00:00
25 342JORDI ARIAS SUNYERPRAT TRIATLO 1994V1M01:45:00900:11:503001:12:4518.1401:24:352200:20:250:00:000:00:00
26 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:45:434800:15:332501:09:5218.8901:25:251900:20:180:00:000:00:00
27 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:46:052400:13:312601:10:1018.8101:23:413900:22:240:00:000:00:00
28 7103MARC LÓPEZ TALARNLLICENCIA DE DIAV1M01:46:183400:14:342401:09:4718.9201:24:213500:21:570:00:000:00:00
29 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:46:331000:11:523401:15:5717.3801:27:49500:18:440:00:000:00:00
30 344ALEX LLAVERIA JIMENEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:48:17800:11:494201:19:1216.6701:31:01100:17:160:00:000:00:00
31 8014JOSEP MANUEL POMADA ANTICC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV2M01:48:561400:12:123201:13:2617.9801:25:385000:23:180:00:000:00:00
32 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:49:335200:15:482701:10:2918.7301:26:174900:23:160:00:000:00:00
33 1628JULIO RAMONET CARRILLOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:50:085400:15:543101:13:0118.0801:28:553100:21:130:00:000:00:00
34 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:51:241800:12:482901:11:1618.5201:24:047300:27:200:00:000:00:00
35 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:51:292800:14:173301:14:0117.8301:28:184800:23:110:00:000:00:00
36 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESJNM01:52:162600:13:534101:18:1316.8801:32:061800:20:100:00:000:00:00
37 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:52:215600:16:113501:16:0117.3601:32:121700:20:090:00:000:00:00
38 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:54:273100:14:284401:20:4016.3601:35:081300:19:190:00:000:00:00
39 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:54:504600:15:263601:16:5417.1701:32:204000:22:300:00:000:00:00
40 442GUSTAVO CUEVAS GARCIACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:55:102000:13:084001:17:3117.0301:30:395800:24:310:00:000:00:00
41 8015LUIS MARIANO FERNANDEZ BEFEECV1M01:56:566100:16:353701:17:1617.0801:33:514600:23:050:00:000:00:00
42 7114AITOR ESPINOSA VALEROLLICENCIA DE DIASUB23M01:57:574000:14:494601:20:5916.3001:35:483600:22:090:00:000:00:00
43 8011TONI PARROT PLENSLLICENCIA DE DIAABM01:58:254500:15:193901:17:2917.0401:32:486300:25:370:00:000:00:00
44 3461CRISTIAN ESCUDER OSUNACERRR IGUALADAABM01:58:415800:16:223801:17:2617.0501:33:486000:24:530:00:000:00:00
45 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:59:545300:15:534301:19:4016.5701:35:335500:24:210:00:000:00:00
46 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF02:00:014300:15:084501:20:4316.3501:35:515400:24:100:00:000:00:00
47 4365PABLO SIEGRIST GABASCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:00:192700:14:104901:23:1415.8601:37:244200:22:550:00:000:00:00
48 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM02:02:023700:14:445101:26:0715.3301:40:513000:21:110:00:000:00:00
49 7113DAVID LAHERA AVILAC.D.E. PEGASO H3O TRIATLÓV1M02:02:204900:15:375201:26:2115.2901:41:582100:20:220:00:000:00:00
50 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M02:03:443300:14:315701:28:0514.9901:42:362900:21:080:00:000:00:00
51 2975IVAN RODENAS GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:04:436800:17:164701:22:0516.0801:39:216100:25:220:00:000:00:00
52 1517PERE FLORENSA LLUSÀC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:06:525100:15:465601:28:0214.9901:43:484500:23:040:00:000:00:00
53 7111XAVI TORRENTLLICENCIA DE DIAABM02:07:256900:17:235801:28:2514.9301:45:483300:21:370:00:000:00:00
54 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:07:457900:21:264801:23:0815.8801:44:344700:23:110:00:000:00:00
55 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:07:457300:19:475001:23:3015.8101:43:175600:24:280:00:000:00:00
56 8007DIEGO JAVIER JAREÑO LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM02:08:452900:14:186201:30:2514.6001:44:435300:24:020:00:000:00:00
57 7106ERNEST BOSCH VILASECALLICENCIA DE DIAABM02:09:175700:16:216001:29:3114.7501:45:525100:23:250:00:000:00:00
58 1141JORDI VERDU BARBEA.E. EKKE V1M02:10:496200:16:365401:27:3815.0601:44:146900:26:350:00:000:00:00
59 8012CARLOS GREGORI SALSELLICENCIA DE DIAV1M02:10:586600:16:515501:27:5115.0301:44:426500:26:160:00:000:00:00
60 8013FRANCESC ALMIRA PUJOLLLICENCIA DE DIAABM02:12:237200:19:095901:28:4614.8701:47:555700:24:280:00:000:00:00
61 7107MIQUEL QUESADA CANOLLICENCIA DE DIAJNM02:13:546700:16:566801:33:5714.0501:50:534400:23:010:00:000:00:00
62 7108KIKO LÓPEZ LUQUELLICENCIA DE DIAABM02:14:045500:16:007201:36:1913.7001:52:193400:21:450:00:000:00:00
63 8001IVAN BALAGUERÓ MASANÉSFEECSUB23M02:14:527000:17:426901:34:0914.0201:51:514300:23:010:00:000:00:00
64 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM02:15:536300:16:386401:32:0314.3401:48:417200:27:120:00:000:00:00
65 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:16:033600:14:407701:37:5513.4801:52:355200:23:280:00:000:00:00
66 3578NÚRIA MORA BOADAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F02:16:055900:16:286301:31:1114.4801:47:397700:28:260:00:000:00:00
67 8009DÍDAC DUART CASTELLSLLICENCIA DE DIAABM02:17:027700:20:366101:30:0314.6601:50:396600:26:230:00:000:00:00
68 8003CARLOS GARROTE CLAVERAS LLICENCIA DE DIAABM02:17:247100:17:466601:33:0614.1801:50:526800:26:320:00:000:00:00
69 7110LLUIS JORDI BAÑUELOS NAVALLICENCIA DE DIAABM02:18:388500:23:125301:27:2115.1101:50:337500:28:050:00:000:00:00
70 7115TOÑO DOLSET ARTACHOLLICENCIA DE DIAV1M02:20:188200:22:086501:32:3814.2501:54:466200:25:320:00:000:00:00
71 3480SERGI TRUJILLO LUCHAC.A. IGUALADAV1M02:22:555000:15:437001:35:3313.8101:51:168400:31:390:00:000:00:00
72 8004JOSE CARDONA ALMACELLASLLICENCIA DE DIAV2M02:23:234400:15:167801:38:2613.4101:53:428000:29:410:00:000:00:00
73 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:23:546500:16:497301:36:2113.7001:53:108200:30:440:00:000:00:00
74 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV3M02:23:548400:22:547101:36:1313.7201:59:075900:24:470:00:000:00:00
75 7105JUAN ANTONIO RUIZ VERGELLLICENCIA DE DIAABM02:24:127600:20:337601:37:1113.5801:57:446700:26:280:00:000:00:00
76 7112EDUARD ESCOLÀ ROCALLICENCIA DE DIAJNM02:24:348000:21:347501:36:5213.6301:58:266400:26:080:00:000:00:00
77 8010JORDI DUART CASTELLSLLICENCIA DE DIAV1M02:25:177800:20:436701:33:3614.1001:54:198300:30:580:00:000:00:00
78 7109JACINT SOLÉ VILAJOSANALLICENCIA DE DIAV2M02:28:487400:20:227901:41:2113.0202:01:437100:27:050:00:000:00:00
79 2516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOCLUB NATACIO MINORISAV2M02:30:038600:23:227401:36:2313.7001:59:458100:30:180:00:000:00:00
80 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:30:103500:14:358401:47:0412.3302:01:397800:28:310:00:000:00:00
81 1947PATRICIA ARAMBURU ZUÑIGACLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:30:446000:16:348001:41:5412.9501:58:288600:32:160:00:000:00:00
82 8005MARC SATORRA TARRESLLICENCIA DE DIAABM02:33:017500:20:258201:44:1112.6702:04:367600:28:250:00:000:00:00
83 4182JAVIER FRANCO GÓMEZCLUB NATACIO SITGESABM02:35:388700:23:388301:45:2012.5302:08:587000:26:400:00:000:00:00
84 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:36:478100:22:008101:42:4712.8402:04:478500:32:000:00:000:00:00
85 7104ERNEST ALVARO GONZALVOLLICENCIA DE DIAABM02:47:118300:22:388501:55:4911.4002:18:277900:28:440:00:000:00:00
86 8008FERRAN GIL CUESTALLICENCIA DE DIAABM02:56:294700:15:308702:13:249.9002:28:547400:27:350:00:000:00:00
87 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM02:57:256400:16:398602:04:4010.5902:21:198700:36:060:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32