RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
399 359 350 9 0 5 25 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:04:04200:15:12500:41:0136.5700:56:13200:07:510:00:000:00:00
2 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:17500:15:21400:41:0036.5900:56:21300:07:560:00:000:00:00
3 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:04:21400:15:21100:40:5836.6200:56:19400:08:020:00:000:00:00
4 3174PAU CASTELLVELL BELLACLUB NATACIO BANYOLESABM01:04:30300:15:20200:40:5936.6000:56:19500:08:110:00:000:00:00
5 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:04:32100:15:12600:41:0636.5000:56:18700:08:140:00:000:00:00
6 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM01:06:121300:15:571400:41:5535.7900:57:52900:08:200:00:000:00:00
7 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:22800:15:511900:42:1635.4900:58:07800:08:150:00:000:00:00
8 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:06:26700:15:422200:42:3335.2500:58:15600:08:110:00:000:00:00
9 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:36600:15:222400:42:5234.9900:58:141000:08:220:00:000:00:00
10 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:39900:15:562000:42:1935.4500:58:151100:08:240:00:000:00:00
11 214ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM01:06:411100:15:571800:42:1235.5500:58:091400:08:320:00:000:00:00
12 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM01:06:442100:16:211100:41:5035.8600:58:111500:08:330:00:000:00:00
13 7004THOMAS SONNERY-COTTETLLICENCIA DE DIAJNM01:06:451400:15:581700:42:1135.5600:58:091800:08:360:00:000:00:00
14 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:06:544300:16:54300:41:0036.5900:57:544500:09:000:00:000:00:00
15 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAC.N. TARRACOSUB23M01:06:552000:16:181200:41:5235.8300:58:102700:08:450:00:000:00:00
16 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M01:06:571900:16:171500:41:5735.7600:58:142300:08:430:00:000:00:00
17 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:591200:15:572100:42:2035.4300:58:172200:08:420:00:000:00:00
18 838DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM01:07:022200:16:231300:41:5435.8000:58:172800:08:450:00:000:00:00
19 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M01:07:053200:16:36800:41:3136.1300:58:074000:08:580:00:000:00:00
20 3187GERARD FIGUERAS DOMENECHGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:07:082600:16:261000:41:4735.9000:58:133700:08:550:00:000:00:00
21 201AARON PAGES URBANOC.N. TARRACOSUB23M01:07:162900:16:28900:41:4036.0000:58:085600:09:080:00:000:00:00
22 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:07:181700:16:151600:42:0235.6900:58:174600:09:010:00:000:00:00
23 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNSUB23M01:07:365000:17:03700:41:1936.3000:58:226800:09:140:00:000:00:00
24 8023RUBEN BARRIO LORESPRAT TRIATLO 1994ABM01:08:101000:15:563700:43:3234.4600:59:282100:08:420:00:000:00:00
25 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. PICORNELLSUB23M01:08:153000:16:282600:43:0134.8700:59:293000:08:460:00:000:00:00
26 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLOABM01:08:221800:16:163000:43:1334.7100:59:293500:08:530:00:000:00:00
27 4375FÈLIX CASTILLO RAYATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:08:382700:16:272700:43:0734.7900:59:345200:09:040:00:000:00:00
28 5909MARC PUIG AMIELTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:08:383800:16:462300:42:4835.0500:59:345300:09:040:00:000:00:00
29 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMCDM01:08:523100:16:342500:42:5534.9500:59:297900:09:230:00:000:00:00
30 4514DIEGO RIBAO RODRIGUEZTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:09:191600:16:145800:44:3233.6801:00:461600:08:330:00:000:00:00
31 5603ORIOL VILAPLANA VILARCERRR IGUALADAABM01:09:233600:16:445000:44:1133.9501:00:551200:08:280:00:000:00:00
32 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:09:246200:17:253500:43:2834.5101:00:531300:08:310:00:000:00:00
33 933PAUL CAILTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:09:274100:16:524500:43:5734.1301:00:491900:08:380:00:000:00:00
34 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:09:291500:16:105900:44:3533.6401:00:452500:08:440:00:000:00:00
35 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:09:326000:17:253300:43:2234.5901:00:472900:08:450:00:000:00:00
36 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM01:09:393700:16:455500:44:2033.8301:01:051700:08:340:00:000:00:00
37 497PAU BUSQUETS GILTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:09:405300:17:084100:43:4434.3001:00:523200:08:480:00:000:00:00
38 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:434200:16:534700:44:0134.0801:00:543300:08:490:00:000:00:00
39 2533HERIBERT CUBELLS I CUBELLG EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:09:443300:16:395300:44:1733.8701:00:563100:08:480:00:000:00:00
40 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:09:465600:17:133600:43:3234.4601:00:454700:09:010:00:000:00:00
41 3076DAVID GIL MOLDESPRAT TRIATLO 1994V1M01:09:473500:16:414900:44:0734.0001:00:484200:08:590:00:000:00:00
42 2795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:09:474700:17:014800:44:0234.0701:01:032600:08:440:00:000:00:00
43 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:09:484500:16:584300:43:5534.1601:00:533600:08:550:00:000:00:00
44 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM01:09:504800:17:014400:43:5634.1401:00:573400:08:530:00:000:00:00
45 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBABM01:09:532800:16:275100:44:1733.8701:00:445900:09:090:00:000:00:00
46 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:09:554400:16:554200:43:5434.1701:00:495500:09:060:00:000:00:00
47 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLOABM01:09:564900:17:034000:43:4234.3201:00:456400:09:110:00:000:00:00
48 2817DAVID BUSQUETS MASSACLUB NATACIO BANYOLESABM01:09:576900:17:353200:43:1934.6301:00:545100:09:030:00:000:00:00
49 7015GERARD MOLIST PALOMERASLLICENCIA DE DIAABM01:10:013400:16:405400:44:1833.8601:00:584900:09:030:00:000:00:00
50 4878ALBERT SALUDES BELLÉSW3TRIBCNABM01:10:027100:17:372900:43:0934.7601:00:467000:09:160:00:000:00:00
51 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSSUB23M01:10:045900:17:243800:43:3534.4201:00:595400:09:050:00:000:00:00
52 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM01:10:086700:17:343400:43:2234.5901:00:566500:09:120:00:000:00:00
53 2068JORDI GARCIA FERNANDEZC.N. TARRACOABM01:10:115200:17:054600:43:5834.1201:01:035700:09:080:00:000:00:00
54 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM01:10:147500:17:432800:43:0834.7801:00:517800:09:230:00:000:00:00
55 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:10:387800:17:478700:45:1533.1501:03:02100:07:360:00:000:00:00
56 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM01:10:562400:16:255700:44:2733.7501:00:5213400:10:040:00:000:00:00
57 2781HÉCTOR GIRALDO MARTÍNEZABSOLUT SPORTABM01:11:018100:17:503900:43:4134.3401:01:318500:09:300:00:000:00:00
58 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:11:082500:16:269200:45:2433.0401:01:507300:09:180:00:000:00:00
59 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:11:194600:17:006700:44:4933.4701:01:498400:09:300:00:000:00:00
60 1613EDUARD BARBA GÓMEZ-ÁLVAREC.E. RAYOTEAMABM01:11:402300:16:2411000:46:3632.1901:03:002000:08:400:00:000:00:00
61 4688ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:11:425700:17:149800:45:4432.8001:02:582400:08:440:00:000:00:00
62 2534MARC GARCIA MEDINACLUB ATLETIC PALAFRUGELLJNM01:11:568400:17:537700:45:0033.3301:02:535000:09:030:00:000:00:00
63 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMSUB23M01:12:0110000:18:107000:44:5133.4401:03:014400:09:000:00:000:00:00
64 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:12:018600:17:583100:43:1834.6401:01:1619900:10:450:00:000:00:00
65 8001ROGER GUAL RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:12:028000:17:498500:45:1433.1601:03:034300:08:590:00:000:00:00
66 5371ROBERT JUANOLA JUANOLATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:12:066600:17:339300:45:2433.0401:02:576000:09:090:00:000:00:00
67 1063ORIOL MAS ESPINALTG EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:12:093900:16:4810500:46:1232.4701:03:006200:09:090:00:000:00:00
68 1591FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. TARRACOCDM01:12:135400:17:125200:44:1733.8701:01:2919500:10:440:00:000:00:00
69 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:12:148300:17:538800:45:1833.1101:03:114800:09:030:00:000:00:00
70 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:12:159200:18:037300:44:5633.3801:02:597100:09:160:00:000:00:00
71 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:12:188500:17:588200:45:1133.2001:03:096100:09:090:00:000:00:00
72 1772MARC ABULI LLUCHC.E. PICORNELLABM01:12:197600:17:439000:45:2033.0901:03:036900:09:160:00:000:00:00
73 3932JULIÀ BERNABE FELIU3DYNAMICABM01:12:245800:17:1810200:45:5832.6301:03:165800:09:080:00:000:00:00
74 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:12:2712200:18:266000:44:3533.6401:03:018100:09:260:00:000:00:00
75 3164JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:12:2810700:18:147200:44:5533.4001:03:097500:09:190:00:000:00:00
76 3685VICTOR RODRIGUEZ ORTIZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:299500:18:087600:45:0033.3301:03:087600:09:210:00:000:00:00
77 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:12:308800:18:018100:45:1133.2001:03:127400:09:180:00:000:00:00
78 229MANEL LÓPEZ SAMPIETROCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:12:3311600:18:236300:44:4533.5201:03:088000:09:250:00:000:00:00
79 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:3610400:18:136100:44:3633.6301:02:4911100:09:470:00:000:00:00
80 8014VICTOR GONZÁLEZ MUÑOZ LLICENCIA DE DIAABM01:12:3711000:18:177400:44:5833.3601:03:157700:09:220:00:000:00:00
81 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:12:386800:17:349500:45:2832.9901:03:029500:09:360:00:000:00:00
82 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANC.E. SISTRELLSABM01:12:397200:17:389400:45:2633.0201:03:049200:09:350:00:000:00:00
83 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:12:407700:17:478400:45:1433.1601:03:0110000:09:390:00:000:00:00
84 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:12:4112000:18:256400:44:4533.5201:03:108700:09:310:00:000:00:00
85 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M01:12:418700:17:598300:45:1333.1701:03:128200:09:290:00:000:00:00
86 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:12:418900:18:017800:45:0233.3101:03:039800:09:380:00:000:00:00
87 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLOABM01:12:416500:17:319600:45:3132.9501:03:029900:09:390:00:000:00:00
88 926DANI BLANCHART LÓPEZTRICBMJNM01:12:525100:17:0510600:46:1532.4301:03:208800:09:320:00:000:00:00
89 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M01:12:5611700:18:236800:44:4933.4701:03:1210500:09:440:00:000:00:00
90 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM01:13:0212500:18:335600:44:2433.7801:02:5713600:10:050:00:000:00:00
91 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM01:13:0310600:18:136900:44:4933.4701:03:0212800:10:010:00:000:00:00
92 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M01:13:0510800:18:157100:44:5333.4201:03:0812100:09:570:00:000:00:00
93 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONTTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:13:057000:17:3710700:46:1632.4201:03:536600:09:120:00:000:00:00
94 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:13:0610100:18:117500:44:5833.3601:03:0912000:09:570:00:000:00:00
95 766GERARD SERRA PERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:13:105500:17:1311400:47:0031.9101:04:133800:08:570:00:000:00:00
96 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:13:274000:16:4912300:47:2931.5901:04:186300:09:090:00:000:00:00
97 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:13:3510200:18:1210100:45:5432.6801:04:068300:09:290:00:000:00:00
98 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:13:399600:18:0810000:45:5432.6801:04:029700:09:370:00:000:00:00
99 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:13:396300:17:2711100:46:3832.1701:04:059000:09:340:00:000:00:00
100 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:13:4011800:18:249700:45:4332.8101:04:078900:09:330:00:000:00:00
101 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:13:5513700:18:479100:45:2133.0801:04:0811000:09:470:00:000:00:00
102 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM01:13:5613800:18:488600:45:1533.1501:04:0311700:09:530:00:000:00:00
103 2620MARTÍ BOSCH VILAMALAC.N. VIC-ETBABM01:13:579900:18:1010400:46:1132.4801:04:219300:09:360:00:000:00:00
104 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:13:5915000:19:126200:44:4433.5301:03:5613100:10:030:00:000:00:00
105 3140TONI MADRID MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:14:0214500:19:027900:45:0233.3101:04:0412200:09:580:00:000:00:00
106 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:14:046400:17:3011300:46:5731.9501:04:279600:09:370:00:000:00:00
107 697JAVIER GIL LIANESCENTRE ATLETIC LAIETANIASUB23M01:14:2211500:18:239900:45:5132.7201:04:1413900:10:080:00:000:00:00
108 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:14:3315500:19:176500:44:4733.4901:04:0416300:10:290:00:000:00:00
109 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM01:14:417900:17:4810800:46:1932.3901:04:0717800:10:340:00:000:00:00
110 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:14:5114600:19:028000:45:0833.2301:04:1018900:10:410:00:000:00:00
111 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:15:059300:18:0411800:47:1831.7101:05:2210400:09:430:00:000:00:00
112 7003EDUARD ARADAS XARGAYLLICENCIA DE DIAABM01:15:119100:18:0312200:47:2631.6201:05:2910300:09:420:00:000:00:00
113 2598JOSEP FERRER ISERNCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:15:2315300:19:166600:44:4833.4801:04:0424600:11:190:00:000:00:00
114 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:15:318200:17:5112400:47:3431.5301:05:2513700:10:060:00:000:00:00
115 3190XAVIER SALORT ESTARTÚSTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERSUB23M01:15:399700:18:0912600:47:4031.4701:05:4911400:09:500:00:000:00:00
116 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:15:409400:18:0413600:48:1831.0601:06:227200:09:180:00:000:00:00
117 2827PERE LLADÓ SUREDATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:15:4214700:19:0710900:46:3232.2301:05:3913000:10:030:00:000:00:00
118 2719ALEX SERRANO ROGERJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:15:487400:17:4114000:48:2331.0001:06:0410600:09:440:00:000:00:00
119 793ADRIA LEON SALVADORABSOLUT SPORTCDM01:15:549000:18:0315800:48:5230.7001:06:554100:08:590:00:000:00:00
120 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF01:16:0410900:18:1513300:48:0431.2101:06:1910800:09:450:00:000:00:00
121 7012JORDI MIÀS VENCELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:16:0613100:18:3711700:47:1031.8001:05:4715100:10:190:00:000:00:00
122 8019MARC FAURALLICENCIA DE DIASUB23M01:16:117300:17:3916900:49:1930.4201:06:586700:09:130:00:000:00:00
123 3399ERIC DÍEZ SANTIAGOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:16:1619600:20:068900:45:1933.1001:05:2520700:10:510:00:000:00:00
124 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:16:2217100:19:3510300:45:5932.6201:05:3420200:10:480:00:000:00:00
125 2643MARÇAL ESPARCH BORRELLCLUB TRI5UABM01:16:2910300:18:1215300:48:4630.7601:06:588600:09:310:00:000:00:00
126 2768ARTEMI NAVARRO VIVASTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:16:3315800:19:1911200:46:4432.1001:06:0316400:10:300:00:000:00:00
127 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:16:4013300:18:3814400:48:2730.9601:07:059100:09:350:00:000:00:00
128 380MARC BENAGES DUCH ABSOLUT SPORTV1M01:16:4210500:18:1315100:48:4430.7801:06:5710700:09:450:00:000:00:00
129 2108RAUL SEGURA MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:16:4812700:18:3513700:48:1931.0501:06:5411800:09:540:00:000:00:00
130 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:16:5717500:19:4411600:47:0931.8101:06:5313200:10:040:00:000:00:00
131 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADASUB23M01:16:5916500:19:2512500:47:3831.4901:07:0311900:09:560:00:000:00:00
132 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAABM01:17:0511100:18:1715500:48:4730.7501:07:0412700:10:010:00:000:00:00
133 2407TONI MARTÍN MUÑOZTRI+9 EL MASNOUABM01:17:0612600:18:3414500:48:3230.9101:07:0612600:10:000:00:000:00:00
134 8002SAMUEL HUERTA RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:17:0712900:18:3614800:48:4130.8101:07:1711500:09:500:00:000:00:00
135 620MARC MARTIN CLOTATRICBMJNM01:17:0812100:18:2515000:48:4330.7901:07:0812500:10:000:00:000:00:00
136 2978PAU QUINTANA CASANOVASCLUB TRI-BUCDM01:17:0917800:19:4811500:47:0831.8201:06:5614500:10:130:00:000:00:00
137 7009MARC BASSA GOMEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:17:1313000:18:3715200:48:4630.7601:07:2311300:09:500:00:000:00:00
138 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:17:2814800:19:0812900:47:5131.3501:06:5916200:10:290:00:000:00:00
139 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M01:17:2917000:19:3412100:47:2431.6501:06:5817000:10:310:00:000:00:00
140 1781CARLES ESCARRE ROMEUC.N. VIC-ETBV1M01:17:3316000:19:2312700:47:4231.4501:07:0516000:10:280:00:000:00:00
141 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:17:4015400:19:1613100:47:5931.2601:07:1515800:10:250:00:000:00:00
142 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:17:419800:18:0915600:48:4830.7401:06:5719400:10:440:00:000:00:00
143 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF01:17:446100:17:2520100:51:2229.2001:08:473900:08:570:00:000:00:00
144 8020JESÚS ALBERTO ALONSO ABADTONIBIKE-TRIATLON PARACUEV2M01:17:4919100:20:0011900:47:1931.7001:07:1916600:10:300:00:000:00:00
145 1210PERE RECHE QUINTANAC.E. SISTRELLSSUB23M01:17:5413400:18:4016500:49:0330.5801:07:4314300:10:110:00:000:00:00
146 2822EDUARD BATLLOSERA BATLLOSTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:18:0719000:19:5813200:47:5931.2601:07:5714000:10:100:00:000:00:00
147 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:18:1311200:18:1818500:50:0629.9401:08:2411200:09:490:00:000:00:00
148 237ALBERT HERNANDEZ FANECACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:1311400:18:2118700:50:1029.9001:08:3110200:09:420:00:000:00:00
149 2922JOSEP BADIA CALDERONCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:18:2018600:19:5513900:48:2331.0001:08:1812900:10:020:00:000:00:00
150 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM01:18:2418100:19:5112000:47:2031.6901:07:1123300:11:130:00:000:00:00
151 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:18:2917900:19:4914300:48:2530.9801:08:1414700:10:150:00:000:00:00
152 2637CARLOS ARGÜELLO FERRERC.E.T. DISTANCEABM01:18:3214300:18:5717400:49:3530.2501:08:3212400:10:000:00:000:00:00
153 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:18:3516200:19:2415400:48:4730.7501:08:1115600:10:240:00:000:00:00
154 2921DAVID GARCÍA BURÉSASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:18:3715100:19:1416000:48:5530.6601:08:0916100:10:280:00:000:00:00
155 4155DANI PONS PEREZCLUB TRIATLO BLANESABM01:18:3818200:19:5214600:48:3630.8601:08:2814100:10:100:00:000:00:00
156 4918ABEL MORENO DOMINGUEZC.N. SABADELLABM01:18:4115600:19:1816300:49:0030.6101:08:1815500:10:230:00:000:00:00
157 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:18:4415200:19:1517000:49:2430.3601:08:3913500:10:050:00:000:00:00
158 164EDUARDO MEIER BLANCOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:18:5316800:19:2914700:48:3630.8601:08:0520300:10:480:00:000:00:00
159 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:18:5712400:18:2918900:50:1329.8701:08:4214600:10:150:00:000:00:00
160 1767CARLOS ALBERTO VILELLA PEVILADECANS TRIATLOABM01:18:5718000:19:5117100:49:2530.3501:09:1610100:09:410:00:000:00:00
161 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:18:5916100:19:2415900:48:5530.6601:08:1918700:10:400:00:000:00:00
162 2478TOMÁS PARADINAS SALSÓNG EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:19:0716300:19:2416600:49:1330.4801:08:3716500:10:300:00:000:00:00
163 8016FRANCISCO MARTORELL ROBLELLICENCIA DE DIAABM01:19:1017700:19:4715700:48:5030.7201:08:3717600:10:330:00:000:00:00
164 3188RABE DAKI BENABOUDTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:19:1211900:18:2519300:50:3629.6401:09:0114200:10:110:00:000:00:00
165 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M01:19:2416700:19:2817700:49:4130.1901:09:0914900:10:150:00:000:00:00
166 2861RICARDO MONASTERIO VIVESC.E. TRIATHLONBCNV2M01:19:3418300:19:5316800:49:1530.4601:09:0815900:10:260:00:000:00:00
167 3305MANUEL MORENO CADENASINDEPENDENTV2M01:19:3824400:20:5913000:47:5931.2601:08:5818800:10:400:00:000:00:00
168 2526JORDI LOBATO TORREÑOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:19:4123300:20:4714100:48:2331.0001:09:1017100:10:310:00:000:00:00
169 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 - SURALABM01:19:4318400:19:5416700:49:1430.4701:09:0817900:10:350:00:000:00:00
170 5628RODOLPHE THUILLIER BELMONTG TRIATLO SITGESABM01:19:4315700:19:1918200:49:5030.1001:09:0917700:10:340:00:000:00:00
171 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:19:4414200:18:5517500:49:3830.2201:08:3323200:11:110:00:000:00:00
172 915JOSEP MARIA MORENO FURNERC.N. VIC-ETBV2M01:19:4921300:20:1516100:48:5730.6401:09:1218300:10:370:00:000:00:00
173 4791BRUNO RODRIGUEZ SUAREZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:19:5219900:20:0716400:49:0230.5901:09:0919300:10:430:00:000:00:00
174 396SERGIO DAVILA COZARCLUB NATACIO RUBIABM01:20:0120300:20:1016200:48:5830.6301:09:0821100:10:530:00:000:00:00
175 8012FREDERIC RABASA REGUANTLLICENCIA DE DIAABM01:20:1021400:20:1613500:48:1031.1401:08:2627000:11:440:00:000:00:00
176 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:20:1614000:18:4920500:51:3529.0801:10:2411600:09:520:00:000:00:00
177 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 - SURALV1M01:20:2011300:18:2022100:52:1428.7201:10:3410900:09:460:00:000:00:00
178 3827ANTONI NAVAS MONTEROUNIO ATLETICA RUBIABM01:20:2112300:18:2721400:51:4828.9601:10:1513800:10:060:00:000:00:00
179 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:20:2224500:20:5913400:48:0731.1701:09:0623900:11:160:00:000:00:00
180 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:20:3322500:20:4214200:48:2530.9801:09:0725100:11:260:00:000:00:00
181 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:20:3717200:19:4019500:50:5329.4801:10:3313300:10:040:00:000:00:00
182 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:20:3820900:20:1418800:50:1229.8801:10:2614400:10:120:00:000:00:00
183 3448JOEL CASTELLÀ ROVIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:20:5425900:21:1512800:47:4831.3801:09:0327700:11:510:00:000:00:00
184 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV2F01:20:5721100:20:1418600:50:1029.9001:10:2417500:10:330:00:000:00:00
185 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:21:0714100:18:5220400:51:3029.1301:10:2219700:10:450:00:000:00:00
186 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTV1M01:21:1321700:20:2018400:49:5930.0101:10:1921300:10:540:00:000:00:00
187 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:21:1719300:20:0419000:50:1429.8601:10:1821900:10:590:00:000:00:00
188 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:21:1822600:20:4317800:49:4230.1801:10:2521200:10:530:00:000:00:00
189 308JORDI COROMINAS PAGESCLUB TRI-BUV2M01:21:2016600:19:2720000:51:2129.2101:10:4817300:10:320:00:000:00:00
190 2189OSCAR PAUNER RAMIREZCLUB VGABM01:21:2526400:21:2714900:48:4230.8001:10:0924100:11:160:00:000:00:00
191 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM01:21:3023400:20:4817900:49:4330.1701:10:3122000:10:590:00:000:00:00
192 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:21:3225500:21:1017200:49:2530.3501:10:3521600:10:570:00:000:00:00
193 5957JAVIER CASTAN ROMEROJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:21:3317600:19:4519800:51:1629.2601:11:0117200:10:320:00:000:00:00
194 5830MANOLO REDONDO RODRÍGUEZ C.N. VIC-ETBABM01:21:3414900:19:1121600:51:5028.9401:11:0117400:10:330:00:000:00:00
195 5871ALVARO LECHUGA SAPIÑAW3TRIBCNV1M01:21:3821800:20:2119100:50:1629.8401:10:3722300:11:010:00:000:00:00
196 690ALBERT ROBLEDA W3TRIBCNV1M01:21:3819200:20:0319400:50:3629.6401:10:3921800:10:590:00:000:00:00
197 3883JOSÉ MANUEL SANTAMARIA ROUNIO ATLETICA RUBIV1M01:21:4320400:20:1019200:50:1929.8101:10:2923600:11:140:00:000:00:00
198 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:21:5612800:18:3523400:52:5828.3201:11:3315300:10:230:00:000:00:00
199 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMCDM01:21:5822000:20:2518300:49:5730.0301:10:2225800:11:360:00:000:00:00
200 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:22:0213600:18:4523500:52:5928.3101:11:4415000:10:180:00:000:00:00
201 2873PAU CLARÀ MARTÍTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:22:1114400:18:5823200:52:4928.4001:11:4715700:10:240:00:000:00:00
202 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:22:1719500:20:0521000:51:4229.0101:11:4716700:10:300:00:000:00:00
203 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:22:2220000:20:0820300:51:2729.1501:11:3520000:10:470:00:000:00:00
204 3777GERARD MUÑOZ CASTROG EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:22:2516400:19:2422600:52:2228.6401:11:4618600:10:390:00:000:00:00
205 3054JORDI PUJOL BELLALTACLUB VO2 - SURALV1M01:22:2816900:19:3323300:52:5528.3501:12:2812300:10:000:00:000:00:00
206 8022ALFONSO PLAZALLICENCIA DE DIAV1M01:22:3019400:20:0521100:51:4329.0001:11:4819200:10:420:00:000:00:00
207 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:22:3124000:20:5318000:49:4830.1201:10:4127600:11:500:00:000:00:00
208 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:22:3123700:20:5118100:49:4930.1101:10:4028100:11:510:00:000:00:00
209 3218SERGI RIBA MASSANATG TRIATLO SITGESABM01:22:3521200:20:1420200:51:2629.1601:11:4021400:10:550:00:000:00:00
210 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:22:3720800:20:1321500:51:4828.9601:12:0118100:10:360:00:000:00:00
211 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:22:4720100:20:0821700:51:5128.9301:11:5920100:10:480:00:000:00:00
212 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV1M01:22:5224300:20:5713800:48:2231.0101:09:1932800:13:330:00:000:00:00
213 6052SANDRA FUENTESECA BLANCOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:22:5619700:20:0621800:51:5228.9201:11:5821700:10:580:00:000:00:00
214 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBSUB23M01:22:5920200:20:0921200:51:4428.9901:11:5322500:11:060:00:000:00:00
215 2066DAVID ARTES DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:23:0525600:21:1217300:49:3230.2801:10:4429600:12:210:00:000:00:00
216 8004ENRIC ALVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:23:0617300:19:4423000:52:4528.4401:12:2918400:10:370:00:000:00:00
217 2955JUAN CARLOS DEL BARRIO  PTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV2M01:23:2222900:20:4519900:51:1629.2601:12:0124900:11:210:00:000:00:00
218 3175CARLES MALLOL NABOTTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:23:2426800:21:3419600:51:0529.3601:12:3919800:10:450:00:000:00:00
219 4483JAUME RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:23:2613900:18:4826800:55:0227.2601:13:509400:09:360:00:000:00:00
220 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM01:23:3628500:22:1217600:49:3830.2201:11:5027300:11:460:00:000:00:00
221 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:23:3913500:18:4226300:54:4227.4201:13:2414800:10:150:00:000:00:00
222 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:23:4423000:20:4622400:52:2228.6401:13:0818000:10:360:00:000:00:00
223 880ELISEO REDON REDONCEMEV2M01:23:4626000:21:1820600:51:3529.0801:12:5321000:10:530:00:000:00:00
224 3886TONI TIENDA MARTINEZCLUB NATACIO RUBIV1M01:23:5522200:20:3222700:52:3928.4901:13:1119600:10:440:00:000:00:00
225 3128ISRAEL BLASCO MUÑOZW3TRIBCNABM01:23:5522100:20:2822300:52:1728.6901:12:4523100:11:100:00:000:00:00
226 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:24:0126600:21:3219700:51:1329.2901:12:4523800:11:160:00:000:00:00
227 7006MIQUEL MARCÉN PIERALLICENCIA DE DIAABM01:24:0218700:19:5624000:53:1628.1601:13:1220600:10:500:00:000:00:00
228 684GERARD FRANCH MARGARITCERRR IGUALADAABM01:24:0420700:20:1123700:53:0228.2801:13:1320800:10:510:00:000:00:00
229 7014JOAN REIG PLANTALECHLLICENCIA DE DIAABM01:24:0723600:20:5122000:52:1028.7501:13:0122400:11:060:00:000:00:00
230 2529JORGE GOMEZ NUÑEZCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:24:0918900:19:5625000:53:5427.8301:13:5015200:10:190:00:000:00:00
231 2063ALEX COLL QUINTANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:24:3018500:19:5525200:54:0427.7401:13:5916900:10:310:00:000:00:00
232 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M01:24:3426200:21:2220900:51:4229.0101:13:0425300:11:300:00:000:00:00
233 68MERCHE BONASTRE RODRIGUEZPRAT TRIATLO 1994V1F01:24:4620500:20:1124900:53:5327.8401:14:0419100:10:420:00:000:00:00
234 4198DAVID TRUNAS VILLALOBOSINDEPENDENTSUB23M01:24:4815900:19:2223600:53:0128.2901:12:2329800:12:250:00:000:00:00
235 8005DELIA MONTERRUBIO SERRANOLLICENCIA DE DIAABF01:24:5518800:19:5626000:54:3627.4701:14:3215400:10:230:00:000:00:00
236 5462ALEIX MORTES RIBERACLUB VO2 - SURALABM01:24:5724900:21:0321900:52:0628.7901:13:0927400:11:480:00:000:00:00
237 3576PAULA LOPEZ CASTILLOPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:25:0421900:20:2324300:53:3128.0301:13:5422900:11:100:00:000:00:00
238 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:25:1220600:20:1125900:54:3127.5101:14:4216800:10:300:00:000:00:00
239 3189SERGIO VILLAMISAR VARELATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:25:1323800:20:5223900:53:1528.1701:14:0722600:11:060:00:000:00:00
240 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:25:3723200:20:4725600:54:1427.6601:15:0118200:10:360:00:000:00:00
241 3051LLUÍS MIQUEL PLA ARAGONÈSC.E. INEF LLEIDAV2M01:25:3825800:21:1422900:52:4228.4601:13:5626800:11:420:00:000:00:00
242 3381JUAN PABLO VALLE GARCIAVILADECANS TRIATLOV1M01:25:3917400:19:4427000:55:0527.2301:14:4920500:10:500:00:000:00:00
243 7008JORDI COROMINAS JULILLICENCIA DE DIAV2M01:25:4527700:21:5120700:51:3729.0601:13:2829200:12:170:00:000:00:00
244 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:25:5222400:20:3825100:53:5427.8301:14:3224800:11:200:00:000:00:00
245 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:25:5325300:21:0923800:53:0428.2701:14:1326400:11:400:00:000:00:00
246 5154EVA LAMELA IZQUIERDOTG TRIATLO SITGESV1F01:26:0124700:21:0025300:54:0527.7301:15:0521500:10:560:00:000:00:00
247 674AGUSTI PEREZ CAPDEVILATRICBMV1M01:26:1330400:23:0220800:51:4129.0201:14:4325400:11:300:00:000:00:00
248 216RICARDO QUINTANA CARRASCOVILADECANS TRIATLOABM01:26:1413200:18:3728400:56:4726.4201:15:2420400:10:500:00:000:00:00
249 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:26:1923500:20:5025400:54:1127.6801:15:0124300:11:180:00:000:00:00
250 4071ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:26:2421600:20:1927300:55:2427.0801:15:4319000:10:410:00:000:00:00
251 8021CRISTIAN MARQUEZ SERRANOLLICENCIA DE DIAABM01:26:3326300:21:2624400:53:3328.0101:14:5925700:11:340:00:000:00:00
252 2742ROGER PAGES BARGALLOINDEPENDENTABM01:26:3724100:20:5425700:54:2727.5501:15:2124000:11:160:00:000:00:00
253 679FRANCISCO MARTORELLTRICBMV2M01:26:5029600:22:3321300:51:4528.9901:14:1830100:12:320:00:000:00:00
254 4296ESTEBAN AVILA GONZALESC. TRIATLO MONTORNESJNM01:26:5419800:20:0627500:55:3027.0301:15:3624200:11:180:00:000:00:00
255 3626GUILLEM VILLANUEVA URBANC.E. RAYOTEAMCDM01:27:0223100:20:4726100:54:3627.4701:15:2326100:11:390:00:000:00:00
256 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM01:27:0327100:21:4124700:53:4227.9301:15:2326500:11:400:00:000:00:00
257 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:27:1724200:20:5627400:55:2827.0401:16:2420900:10:530:00:000:00:00
258 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:27:1727900:21:5224600:53:4227.9301:15:3426900:11:430:00:000:00:00
259 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:27:1827800:21:5125500:54:1327.6701:16:0423700:11:140:00:000:00:00
260 3528JOANA PASCUAL   NICOLAUPRAT TRIATLO 1994ABF01:27:2227500:21:5125800:54:3027.5201:16:2122100:11:010:00:000:00:00
261 6083BERTA ALSIUS VIVESCLUB NATACIO BANYOLESABF01:27:3122300:20:3827900:55:4526.9101:16:2322700:11:080:00:000:00:00
262 8010DAVID CALVET RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:27:3524600:21:0026700:54:5527.3101:15:5526600:11:400:00:000:00:00
263 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M01:27:4129900:22:4022800:52:4228.4601:15:2229400:12:190:00:000:00:00
264 2347RICARD SARGATAL SORIANOG EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:27:4425400:21:1026500:54:4327.4101:15:5327800:11:510:00:000:00:00
265 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M01:27:4825000:21:0428000:56:0626.7401:17:1018500:10:380:00:000:00:00
266 200IGNASI VILLAMAYOR ROZADOSCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:27:5526100:21:1826900:55:0427.2401:16:2225600:11:330:00:000:00:00
267 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:27:5824800:21:0227800:55:3826.9601:16:4024400:11:180:00:000:00:00
268 2113RAFAEL ÁNGEL CORONADO PÉRTG TRIATLO SITGESABM01:27:5926700:21:3324800:53:5327.8401:15:2630300:12:330:00:000:00:00
269 3389RAMON BARRULL GUIUTG TRIATLO SITGESV1M01:28:0130600:23:0323100:52:4928.4001:15:5228900:12:090:00:000:00:00
270 8003EDU BRIZ AGUILARLLICENCIA DE DIAABM01:28:0128000:21:5226200:54:4027.4401:16:3225200:11:290:00:000:00:00
271 622JURANDIR GENUINOTRICBMABM01:28:1129500:22:3222500:52:2228.6401:14:5432300:13:170:00:000:00:00
272 8017OSCAR TORRUELLA LLOBETLLICENCIA DE DIAABM01:28:1527300:21:4226400:54:4227.4201:16:2428000:11:510:00:000:00:00
273 3330JOSE DOMINGUEZ CUÑEVILADECANS TRIATLOV1M01:28:1831300:23:1522200:52:1428.7201:15:2931100:12:490:00:000:00:00
274 5968DAVID DOMINGUEZ CASASTG TRIATLO SITGESV2M01:28:3431200:23:1424200:53:1828.1401:16:3228400:12:020:00:000:00:00
275 5123LAIA CUEVAS MARTÍCLUB VO2 - SURALABF01:28:4721500:20:1929100:57:2726.1101:17:4622200:11:010:00:000:00:00
276 2043JAVIER YANGUAS LEYESINDEPENDENTV1M01:28:4728200:22:0127600:55:3327.0001:17:3423500:11:130:00:000:00:00
277 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:29:0529100:22:2326600:54:5327.3301:17:1627500:11:490:00:000:00:00
278 5160EVA PUPIM GETEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1F01:29:0521000:20:1429200:57:3226.0701:17:4624500:11:190:00:000:00:00
279 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:29:1228100:21:5927700:55:3426.9901:17:3326000:11:390:00:000:00:00
280 5232ALFRED GONZALEZ LANUZAW3TRIBCNV2M01:29:1531700:23:2224100:53:1628.1601:16:3830600:12:370:00:000:00:00
281 102BELÉN RUBIELLA GONZALEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F01:29:4125200:21:0928500:56:5326.3701:18:0226300:11:390:00:000:00:00
282 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F01:29:5930100:22:5027100:55:0627.2201:17:5628500:12:030:00:000:00:00
283 6074ANNA BOFARULL BALLÚSCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23F01:30:2227400:21:5128700:57:1126.2301:19:0224700:11:200:00:000:00:00
284 1616JORDI JIMENEZ OLMEDOVILADECANS TRIATLOSUB23M01:30:2829700:22:3428300:56:2326.6001:18:5725500:11:310:00:000:00:00
285 7016GUILLEM QUER BURCHLLICENCIA DE DIASUB23M01:31:0927200:21:4129000:57:2426.1301:19:0528600:12:040:00:000:00:00
286 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:31:2128700:22:1328100:56:1626.6601:18:2931300:12:520:00:000:00:00
287 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF01:31:2332900:24:1524500:53:4027.9501:17:5532500:13:280:00:000:00:00
288 6071ESTEFANIA CHAMORRO I PADICLUB TRI-BUCDF01:31:4125700:21:1330100:59:1925.2901:20:3222800:11:090:00:000:00:00
289 285GABRIEL ÁLVAREZ CABATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:31:4927000:21:3929700:58:3125.6301:20:1026200:11:390:00:000:00:00
290 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:31:4927600:21:5128600:56:5526.3501:18:4632000:13:030:00:000:00:00
291 1930YOLANDA LOPEZ BERDUMCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:32:0426900:21:3529600:58:0625.8201:19:4129700:12:230:00:000:00:00
292 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:32:0730000:22:4029400:57:5025.9401:20:3025900:11:370:00:000:00:00
293 7013JAUME GRANÉ SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:32:0822700:20:4430500:59:3925.1501:20:2327200:11:450:00:000:00:00
294 5038ADELAIDA CABO PAVIAABSOLUT SPORTABF01:32:1431100:23:1328200:56:1926.6401:19:3230800:12:420:00:000:00:00
295 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:32:2533300:24:5227200:55:0627.2201:19:5830000:12:270:00:000:00:00
296 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M01:32:3928400:22:0830200:59:2125.2701:21:2923000:11:100:00:000:00:00
297 3342JOSÉ ANTONIO LOPEZ CAÑOINDEPENDENTV1M01:32:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
298 284RICARD SOLE FIGUERASC.A. IGUALADAV2M01:32:5729300:22:2529500:57:5925.8701:20:2430200:12:330:00:000:00:00
299 6059DOLORS HERNANDEZ GARCIACERRR IGUALADAV1F01:33:1632400:23:4428900:57:1726.1901:21:0129100:12:150:00:000:00:00
300 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODABSOLUT SPORTABF01:33:1726500:21:2931001:00:3524.7601:22:0423400:11:130:00:000:00:00
301 3581MONTSE TORRENTS PONCEW3TRIBCNV1F01:33:2532000:23:3529300:57:3826.0301:21:1329000:12:120:00:000:00:00
302 2872PAU BERNABÉTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:33:2728300:22:0828800:57:1326.2201:19:2133200:14:060:00:000:00:00
303 128SAMANTHA ARISTA RIVASC.N. SABADELLJNF01:33:3623900:20:5331301:00:5924.6001:21:5227100:11:440:00:000:00:00
304 3882JOSE JOAQUIN PINHEIRO GONUNIO ATLETICA RUBIV2M01:33:3825100:21:0830901:00:3024.7901:21:3828300:12:000:00:000:00:00
305 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:33:4629200:22:2430300:59:3125.2001:21:5527900:11:510:00:000:00:00
306 2723JORDI CABOT DUXANSTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:33:5330200:22:5329800:58:3525.6001:21:2829900:12:250:00:000:00:00
307 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:34:5230300:22:5330700:59:5125.0601:22:4428700:12:080:00:000:00:00
308 781ALBERTO ALEO CORONADOPRAT TRIATLO 1994ABM01:34:5529800:22:3830000:59:1825.3001:21:5631800:12:590:00:000:00:00
309 6089MERITXELL SOLE AGUSTIC.N. SABADELLABF01:34:5728900:22:1631201:00:4224.7101:22:5828200:11:590:00:000:00:00
310 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:36:0031900:23:3430400:59:3425.1801:23:0831400:12:520:00:000:00:00
311 4580JORGE VON JESS SANCHEZTG TRIATLO SITGESV2M01:36:0032800:24:1529900:58:4625.5201:23:0131600:12:590:00:000:00:00
312 5034JULIA LEIRADO SILVAABSOLUT SPORTABF01:36:1129400:22:2731901:02:0324.1701:24:3026700:11:410:00:000:00:00
313 116Mª CARME HERNANDEZ LOPEZCLUB NATACIO SITGESV1F01:36:2231600:23:1930801:00:2724.8101:23:4630400:12:360:00:000:00:00
314 2868NIL PERA I SAGRERATEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:36:4722800:20:4530600:59:4025.1401:20:2534600:16:220:00:000:00:00
315 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:36:5428600:22:1233101:03:1723.7001:25:2925000:11:250:00:000:00:00
316 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:37:0030500:23:0231801:01:5024.2601:24:5228800:12:080:00:000:00:00
317 7005LAURA ORTIZ TORRESLLICENCIA DE DIAABF01:37:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
318 4015VANESA VAZQUEZ RIVAS DE RTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABF01:37:2931400:23:1531501:01:1524.4901:24:3031500:12:590:00:000:00:00
319 1851MARTA SANCHEZ SALINASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:37:4931000:23:0631701:01:3324.3701:24:3932200:13:100:00:000:00:00
320 4076GEMMA BADIA PRATCLUB VO2 - SURALABF01:37:5128800:22:1433201:03:1823.7001:25:3229500:12:190:00:000:00:00
321 8011XAVIER FERRER BALLESTERLLICENCIA DE DIAV2M01:37:5232500:23:4931401:01:1224.5101:25:0131200:12:510:00:000:00:00
322 4085MARIA JOSÉ ARCAS GARCÍAW3TRIBCNV1F01:38:0430800:23:0632201:02:1824.0801:25:2430700:12:400:00:000:00:00
323 5107RAQUEL GARCIA SANSW3TRIBCNABF01:38:0430700:23:0532301:02:2224.0501:25:2730500:12:370:00:000:00:00
324 8018JESÚS MUÑOZ VIDALLLICENCIA DE DIAABM01:38:1331500:23:1732501:02:3723.9601:25:5429300:12:190:00:000:00:00
325 7001CARLOS ANGEL TENA DE LOS LLICENCIA DE DIAABM01:39:0731800:23:2532101:02:1124.1201:25:3632600:13:310:00:000:00:00
326 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF01:39:1832200:23:4032001:02:0624.1501:25:4632700:13:320:00:000:00:00
327 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:39:5032300:23:4433001:03:0423.7801:26:4831900:13:020:00:000:00:00
328 7010MONTSE MALDONADO PINTOLLICENCIA DE DIAV1F01:40:0330900:23:0633301:04:1323.3601:27:1930900:12:440:00:000:00:00
329 4847MARC MASSO CANTEROINDEPENDENTABM01:40:5833800:25:1631601:01:2024.4601:26:3633700:14:220:00:000:00:00
330 2695ROGER CALSINA FÍGOLSCLUB TRIATLO BERGACDM01:41:2929000:22:1734001:06:2522.5801:28:4231000:12:470:00:000:00:00
331 7007MARK LAMOTTELLICENCIA DE DIAV1M01:41:4433200:24:4832801:02:5623.8301:27:4433100:14:000:00:000:00:00
332 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTJNF01:42:1232700:24:1433601:04:5423.1101:29:0832100:13:040:00:000:00:00
333 8009MIQUE FIGAROLA GAROLERALLICENCIA DE DIAABM01:42:3033500:25:0533501:04:2623.2801:29:3131700:12:590:00:000:00:00
334 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F01:42:3534000:25:5932901:02:5823.8201:28:5732900:13:380:00:000:00:00
335 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:42:5533600:25:0632401:02:2824.0101:27:3434200:15:210:00:000:00:00
336 3743JAVIER NICOLAS GARCIACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:43:4433000:24:1933801:05:2822.9101:29:4733000:13:570:00:000:00:00
337 1841LUCIA BERMEJO CALVOCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:43:4633100:24:3333701:04:5423.1101:29:2733500:14:190:00:000:00:00
338 6030CRISTINA GARCIA ARANCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:43:4734200:26:4932601:02:3923.9401:29:2833400:14:190:00:000:00:00
339 6056MÒNICA MOLINA MORANTECAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:43:4733700:25:1533401:04:1423.3501:29:2933300:14:180:00:000:00:00
340 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:44:5734300:27:4932701:02:4723.8901:30:3633600:14:210:00:000:00:00
341 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:45:1134500:28:4731101:00:3724.7501:29:2434300:15:470:00:000:00:00
342 5200NOELIA RAMIREZ ARTIMEZTRIATLO L´HOSPITALETSUB23F01:46:0333400:24:5634201:06:4322.4801:31:3933800:14:240:00:000:00:00
343 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATSUB23F01:48:0433900:25:3534101:06:3422.5301:32:0934400:15:550:00:000:00:00
344 6212MONTSE COSTA MATEUTG TRIATLO SITGESV1F01:50:3934100:26:0034401:09:4421.5101:35:4433900:14:550:00:000:00:00
345 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:50:3934400:28:1534301:07:2422.2601:35:3934100:15:000:00:000:00:00
346 6211BEATRIZ ROSÓN HERNANDEZTG TRIATLO SITGESV2F01:52:2734600:29:5333901:06:0322.7101:35:5634700:16:310:00:000:00:00
347 6081MIREIA MCLEAN DANONC.N. SABADELLSUB23F01:54:4932600:24:0234701:17:2519.3801:41:2732400:13:220:00:000:00:00
348 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:59:4134800:30:0934501:13:2420.4401:43:3334500:16:080:00:000:00:00
349 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F02:02:2534700:30:0634601:15:3719.8401:45:4334800:16:420:00:000:00:00
350 7002ORIOL BLANCH RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM02:08:2832100:23:3834801:29:5316.6901:53:3134000:14:570:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32