RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
309 257 252 5 0 5 20 2 10 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 710ALEIX DOMENECH GUIXCLUB NATACIO OLOTSUB23M00:55:07100:15:11100:32:0937.3300:47:20400:07:470:00:000:00:00
2 3174PAU CASTELLVELL BELLACLUB NATACIO BANYOLESABM00:57:43300:15:591700:34:1035.1200:50:09100:07:340:00:000:00:00
3 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTCLUB NATACIO OLOTJNM00:57:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT TRIATLO 1994ABM00:57:52500:16:041400:34:0735.1700:50:11200:07:410:00:000:00:00
5 3304MANEL VACA LÓPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM00:57:55400:16:021800:34:1035.1200:50:12300:07:430:00:000:00:00
6 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM00:58:08200:15:592000:34:1535.0400:50:14500:07:540:00:000:00:00
7 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M00:58:40600:16:162300:34:2434.8800:50:40700:08:000:00:000:00:00
8 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM00:58:421800:17:00700:33:4435.5700:50:44600:07:580:00:000:00:00
9 639ALBERT FERNANDEZ CANOCERDANYOLA CHABM00:58:461300:16:381500:34:0735.1700:50:45800:08:010:00:000:00:00
10 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM00:58:51900:16:351900:34:1135.1000:50:46900:08:050:00:000:00:00
11 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM00:58:531400:16:421200:34:0035.2900:50:421200:08:110:00:000:00:00
12 277ORIOL BARBANY BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:59:04800:16:322100:34:1635.0200:50:481500:08:160:00:000:00:00
13 933PAUL CAILTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:59:062100:17:051000:33:5635.3600:51:011000:08:050:00:000:00:00
14 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:59:08700:16:172400:34:3034.7800:50:471800:08:210:00:000:00:00
15 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASTRIATLO 3MPORDAABM00:59:081100:16:361600:34:0935.1400:50:452000:08:230:00:000:00:00
16 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM00:59:092300:17:06900:33:5535.3800:51:011100:08:080:00:000:00:00
17 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M00:59:132200:17:05600:33:4235.6100:50:472600:08:260:00:000:00:00
18 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:171000:16:352200:34:2134.9300:50:561900:08:210:00:000:00:00
19 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:59:191500:16:421100:33:5935.3100:50:413700:08:380:00:000:00:00
20 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM00:59:311200:16:362500:34:3234.7500:51:082100:08:230:00:000:00:00
21 2522ANDREU DE JUAN BARDESINDEPENDENTABM00:59:325000:17:58200:33:0236.3300:51:003000:08:320:00:000:00:00
22 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:59:342000:17:02800:33:5135.4500:50:534200:08:410:00:000:00:00
23 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM00:59:443100:17:35500:33:2235.9600:50:575100:08:470:00:000:00:00
24 5884ROGER MIRABET BULLICHCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:59:461900:17:001300:34:0535.2100:51:054300:08:410:00:000:00:00
25 7021MICHAL NAWRACAJLLICENCIA DE DIAABM00:59:573900:17:49400:33:1636.0700:51:055600:08:520:00:000:00:00
26 7029ZBIGNIEW GUCWALLICENCIA DE DIAABM01:00:224500:17:53300:33:0936.2000:51:028500:09:200:00:000:00:00
27 5463RUBEN MORACHO FERNANDEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:01:112500:17:204500:35:3633.7100:52:561400:08:150:00:000:00:00
28 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:122900:17:254100:35:3233.7700:52:571300:08:150:00:000:00:00
29 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:01:162600:17:244200:35:3233.7700:52:561700:08:200:00:000:00:00
30 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:01:182400:17:124600:35:3833.6800:52:502700:08:280:00:000:00:00
31 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:01:192800:17:253900:35:2833.8300:52:532500:08:260:00:000:00:00
32 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZC.N. TARRACOV1M01:01:191600:16:526300:36:1033.1800:53:021600:08:170:00:000:00:00
33 8005FRANCESC ESCOLÀ RUIZLLICENCIA DE DIASUB23M01:01:213800:17:483000:35:0234.2500:52:502900:08:310:00:000:00:00
34 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:01:231700:16:536200:36:0733.2300:53:002200:08:230:00:000:00:00
35 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:01:233500:17:423200:35:0634.1900:52:483100:08:350:00:000:00:00
36 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:01:264100:17:503400:35:1134.1100:53:012400:08:250:00:000:00:00
37 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:01:273200:17:363600:35:2133.9500:52:572800:08:300:00:000:00:00
38 2817DAVID BUSQUETS MASSACLUB NATACIO BANYOLESABM01:01:314400:17:513100:35:0434.2200:52:553400:08:360:00:000:00:00
39 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:334000:17:493300:35:0934.1400:52:583200:08:350:00:000:00:00
40 4834GUILLEM FERNANDEZ VILALTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:01:346300:18:162600:34:3834.6500:52:543900:08:400:00:000:00:00
41 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:01:356000:18:072800:34:4934.4700:52:563800:08:390:00:000:00:00
42 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:01:413000:17:254000:35:2833.8300:52:535200:08:480:00:000:00:00
43 2118JORDI PUIGDOLLERS TONDOC.N. VIC-ETBABM01:01:426700:18:182700:34:4134.6000:52:594500:08:430:00:000:00:00
44 2533HERIBERT CUBELLS I CUBELLG EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:01:432700:17:244400:35:3633.7100:53:004400:08:430:00:000:00:00
45 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM01:01:564200:17:502900:34:5734.3300:52:477300:09:090:00:000:00:00
46 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:02:443300:17:385500:36:0033.3300:53:386900:09:060:00:000:00:00
47 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:02:549700:18:523800:35:2533.8800:54:173500:08:370:00:000:00:00
48 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:02:544300:17:506900:36:2832.9100:54:183300:08:360:00:000:00:00
49 7022BARTLOMIEJ BUCZEKLLICENCIA DE DIAJNM01:02:566500:18:174300:35:3433.7400:53:516800:09:050:00:000:00:00
50 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M01:02:596600:18:175600:36:0233.3000:54:194100:08:400:00:000:00:00
51 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONTTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:03:006800:18:185200:35:5033.4900:54:085500:08:520:00:000:00:00
52 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:03:013600:17:437200:36:3432.8200:54:174600:08:440:00:000:00:00
53 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:03:037000:18:196000:36:0433.2700:54:234000:08:400:00:000:00:00
54 1203XAVIER GARCIA MONELLTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M01:03:057400:18:215400:35:5733.3800:54:185000:08:470:00:000:00:00
55 4836ROGER ALBALADEJO CASTANYT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:03:056900:18:195100:35:4833.5200:54:076300:08:580:00:000:00:00
56 3427ROBERT MONTALVO CUMICLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:03:063700:17:467100:36:3032.8800:54:165300:08:500:00:000:00:00
57 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:129800:18:523700:35:2333.9100:54:156200:08:570:00:000:00:00
58 7016MARCELUS FARANILLICENCIA DE DIAABM01:03:206200:18:145800:36:0433.2700:54:186500:09:020:00:000:00:00
59 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:03:225700:18:076100:36:0633.2400:54:137200:09:090:00:000:00:00
60 5371ROBERT JUANOLA JUANOLATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:03:258200:18:284800:35:4133.6300:54:098300:09:160:00:000:00:00
61 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:287300:18:215300:35:5533.4100:54:167600:09:120:00:000:00:00
62 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:03:337200:18:205700:36:0333.2900:54:237400:09:100:00:000:00:00
63 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:346400:18:165900:36:0433.2700:54:208100:09:140:00:000:00:00
64 3354XAVIER LÓPEZ FERNÁNDEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:379400:18:444700:35:4033.6400:54:247900:09:130:00:000:00:00
65 2409MARC CUADRENCH FRANCOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:03:427900:18:264900:35:4633.5500:54:129500:09:300:00:000:00:00
66 2534MARC GARCIA MEDINACLUB ATLETIC PALAFRUGELLJNM01:03:465900:18:077600:36:4232.7000:54:496100:08:570:00:000:00:00
67 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:03:485600:18:076500:36:2133.0100:54:288400:09:200:00:000:00:00
68 1621OMAR PALMA BASTEROCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:04:004700:17:549200:37:2132.1300:55:154800:08:450:00:000:00:00
69 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:04:027100:18:198100:36:5832.4600:55:174900:08:450:00:000:00:00
70 2665FRANCESC VIDAL RODRIGUEZCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:04:045200:18:018700:37:1232.2600:55:135400:08:510:00:000:00:00
71 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:073400:17:429600:37:3032.0000:55:125700:08:550:00:000:00:00
72 541FRANCESC PRAT VICENSCLUB NATACIO BANYOLESABM01:04:098000:18:267300:36:3632.7900:55:027100:09:070:00:000:00:00
73 4953PAU PLANAS MARQUESCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:04:138900:18:346800:36:2532.9500:54:598000:09:140:00:000:00:00
74 106ANNA GODOY CONTRERASCIDADE DE LUGO FLUVIALABF01:04:165300:18:069400:37:2632.0600:55:324700:08:440:00:000:00:00
75 1197FRANCISCO JAVIER SANCHEZ A.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:04:175500:18:068600:37:0832.3200:55:146600:09:030:00:000:00:00
76 7018GERARD MOLIST PALOMERASLLICENCIA DE DIAABM01:04:237800:18:257700:36:4732.6200:55:127500:09:110:00:000:00:00
77 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:269100:18:396700:36:2532.9500:55:048900:09:220:00:000:00:00
78 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M01:04:294800:17:5710100:37:5431.6600:55:513600:08:380:00:000:00:00
79 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:04:357500:18:228800:37:1232.2600:55:346400:09:010:00:000:00:00
80 3685VICTOR RODRIGUEZ ORTIZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:378500:18:317500:36:4232.7000:55:139100:09:240:00:000:00:00
81 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM01:04:4110000:18:587000:36:3032.8800:55:287800:09:130:00:000:00:00
82 4869GUNTHER ELOY BLEY CEREROPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:478400:18:298900:37:1332.2400:55:426700:09:050:00:000:00:00
83 2916ANGEL MARIN TARIFACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:04:484900:17:5810200:37:5531.6500:55:535800:08:550:00:000:00:00
84 2486ALFONS ESQUIUS MIQUELCLUB NATACIO MINORISAV2M01:05:018600:18:318400:37:0632.3500:55:379000:09:240:00:000:00:00
85 2360DANIEL ALTABELLA AGUILARPRAT TRIATLO 1994ABM01:05:028700:18:328500:37:0832.3200:55:408800:09:220:00:000:00:00
86 7002ANDRATX BRUNET DEL CIDLLICENCIA DE DIAABM01:05:0711100:19:216400:36:1433.1200:55:3510000:09:320:00:000:00:00
87 309POL NIN MORANCLUB ATLETISME OLESAABM01:05:1213600:20:083500:35:1734.0100:55:2511700:09:470:00:000:00:00
88 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:05:1411400:19:246600:36:2332.9800:55:479200:09:270:00:000:00:00
89 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:05:2211000:19:177400:36:3632.7900:55:539300:09:290:00:000:00:00
90 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:05:2812200:19:455000:35:4733.5400:55:3213100:09:560:00:000:00:00
91 2429GIL SALVANS TORRASCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:05:3110700:19:117800:36:5132.5600:56:029400:09:290:00:000:00:00
92 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:05:448800:18:339300:37:2532.0700:55:5811600:09:460:00:000:00:00
93 7015JORDI MIÀS VENCELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:05:5110900:19:157900:36:5332.5400:56:0810900:09:430:00:000:00:00
94 1376ANGEL BUSQUETS PORTCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:06:027700:18:2312000:38:4430.9800:57:075900:08:550:00:000:00:00
95 7030PAULINA KOTFICALLICENCIA DE DIAABF01:06:0410400:19:059900:37:5231.6900:56:577000:09:070:00:000:00:00
96 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:06:077600:18:2210000:37:5231.6900:56:1412700:09:530:00:000:00:00
97 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M01:06:3311700:19:329500:37:3032.0000:57:029600:09:310:00:000:00:00
98 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:06:378300:18:2812700:39:1430.5900:57:426000:08:550:00:000:00:00
99 1646RAFEL PLANAS MAYOLASCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:06:4112400:19:478300:37:0632.3500:56:5312000:09:480:00:000:00:00
100 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:06:4113100:19:548200:36:5932.4500:56:5312200:09:480:00:000:00:00
101 2072ALBERTO DÍAZ MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:4610200:19:0110500:37:5731.6200:56:5811800:09:480:00:000:00:00
102 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M01:06:4710500:19:089800:37:5131.7000:56:5912100:09:480:00:000:00:00
103 8010ALBERT CAMPI RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:06:549500:18:5010600:38:1631.3600:57:0611900:09:480:00:000:00:00
104 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:07:045800:18:0713600:39:4430.2000:57:517700:09:130:00:000:00:00
105 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:07:1012900:19:519000:37:1432.2300:57:0514300:10:050:00:000:00:00
106 4903CARLOS JIMENEZ VEGACLUB ESPORTIU DUETTRISUB23M01:07:125100:17:5913300:39:4030.2500:57:3910100:09:330:00:000:00:00
107 4962ANDREU JAILE ANDRESCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:07:159200:18:4310700:38:1731.3500:57:0015200:10:150:00:000:00:00
108 3628DAVID CASTILLO TAMAYOC.A. LES TORTUGUESABM01:07:2212100:19:449100:37:2032.1400:57:0415300:10:180:00:000:00:00
109 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAABM01:07:2210100:19:0010900:38:1831.3300:57:1814200:10:040:00:000:00:00
110 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:07:2213200:20:008000:36:5532.5100:56:5516000:10:270:00:000:00:00
111 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:07:2611200:19:2211300:38:2131.2900:57:4311000:09:430:00:000:00:00
112 3746XAVIER RICO CALDERONINDEPENDENTV2M01:07:309000:18:3512800:39:1830.5300:57:5310400:09:370:00:000:00:00
113 2627MANEL PARDO FABREGATCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:07:489900:18:5712400:39:0630.6900:58:0311300:09:450:00:000:00:00
114 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:07:5010600:19:0912600:39:0930.6500:58:189900:09:320:00:000:00:00
115 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M01:07:519600:18:5113000:39:2930.3900:58:209700:09:310:00:000:00:00
116 3709FRANCESC BATLLO SIMOCLUB NATACIO BARCELONACDM01:07:589300:18:4412900:39:2530.4400:58:0912400:09:490:00:000:00:00
117 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:08:0412300:19:4611100:38:2031.3000:58:0613300:09:580:00:000:00:00
118 2948JONATHAN VEGA SANCHEZCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:08:1712600:19:4811200:38:2131.2900:58:0914600:10:080:00:000:00:00
119 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF01:08:215400:18:0617300:41:5028.6900:59:562300:08:250:00:000:00:00
120 5320MANUEL TORTOSA MARTINEZC.N. TARRACOV1M01:08:2113700:20:1111500:38:2631.2200:58:3711200:09:440:00:000:00:00
121 2154ARNAU PALOU VICENSC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M01:08:2514300:20:1611700:38:3031.1700:58:4610600:09:390:00:000:00:00
122 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:08:2613500:20:0511000:38:2031.3000:58:2513600:10:010:00:000:00:00
123 2978PAU QUINTANA CASANOVASCLUB TRI-BUCDM01:08:2614200:20:1511600:38:2831.2000:58:4311100:09:430:00:000:00:00
124 8008ALFRED CASTILLEJO BERMEJOLLICENCIA DE DIASUB23M01:08:284600:17:5416100:41:1929.0400:59:138200:09:150:00:000:00:00
125 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:08:2911500:19:2912300:39:0530.7000:58:3413000:09:550:00:000:00:00
126 2861RICARDO MONASTERIO VIVESC.E. TRIATHLONBCNV2M01:08:5013900:20:1411900:38:4231.0100:58:5612900:09:540:00:000:00:00
127 2564SERGI VIDAL MARQUÈSTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:08:5211600:19:3113100:39:3230.3500:59:0312600:09:490:00:000:00:00
128 2319LLUÍS VILA TORREBADELLACLUB ESCOLA TRIATLO IJ3ABM01:08:5511900:19:3912200:38:5630.8200:58:3515400:10:200:00:000:00:00
129 7020LUKASZ WAGEMANLLICENCIA DE DIAABM01:09:0415200:20:4810800:38:1831.3300:59:0613200:09:580:00:000:00:00
130 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONACDM01:09:2414000:20:1411800:38:4131.0200:58:5516300:10:290:00:000:00:00
131 3486JUAN RUIZ COMASPRAT TRIATLO 1994ABM01:09:3115900:21:0410400:37:5731.6200:59:0116400:10:300:00:000:00:00
132 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:09:4114500:20:2313400:39:4130.2401:00:0410500:09:370:00:000:00:00
133 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:4414100:20:1512100:38:4930.9100:59:0416900:10:400:00:000:00:00
134 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:09:4611800:19:3414600:40:3029.6301:00:0410800:09:420:00:000:00:00
135 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:09:4712800:19:5114500:40:2429.7001:00:159800:09:320:00:000:00:00
136 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF01:10:0613300:20:0313500:39:4330.2100:59:4615500:10:200:00:000:00:00
137 7026REMI CICHOSZLLICENCIA DE DIAV1M01:10:0815700:21:0112500:39:0730.6801:00:0813400:10:000:00:000:00:00
138 7032MORGAN BALLLLICENCIA DE DIAJNM01:10:1016400:21:1013200:39:3830.2801:00:488700:09:220:00:000:00:00
139 2419DANI LOPEZ FITÓCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:10:1713000:19:5215400:41:0429.2201:00:568600:09:210:00:000:00:00
140 8004QUIM GÜELL AGUTLLICENCIA DE DIAABM01:10:1911300:19:2215200:40:5729.3001:00:1913500:10:000:00:000:00:00
141 5677RAUL ALMENDROS SALASCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:10:2414700:20:3213900:40:0329.9601:00:3512500:09:490:00:000:00:00
142 176SALVADOR GRAU GASCÓNCLUB NATACIO BARCELONACDM01:10:258100:18:2718000:42:1728.3801:00:4410700:09:410:00:000:00:00
143 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:10:4712500:19:4815900:41:1429.1001:01:0211400:09:450:00:000:00:00
144 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:10:5510300:19:0314800:40:4929.4000:59:5218600:11:030:00:000:00:00
145 1405ALBERTO MARTÍN COSTAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:11:0513800:20:1216000:41:1829.0601:01:3010300:09:350:00:000:00:00
146 3260JOAN JOSEP ALBALADEJO CABCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:11:1710800:19:1517900:42:1628.3901:01:3111500:09:460:00:000:00:00
147 308JORDI COROMINAS PAGESCLUB TRI-BUV2M01:11:2312700:19:4917000:41:4028.8001:01:2912800:09:540:00:000:00:00
148 2573ADRIAN VERA ORTIZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:11:2915500:20:5914100:40:0729.9101:01:0615800:10:230:00:000:00:00
149 4481JOSE GOMEZ PUYOLCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:11:2913400:20:0415800:41:1229.1301:01:1615100:10:130:00:000:00:00
150 420MARC UBACH MORERAC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:11:3016000:21:0513800:39:5630.0501:01:0116200:10:290:00:000:00:00
151 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:11:4315600:21:0114700:40:3829.5301:01:3914100:10:040:00:000:00:00
152 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M01:11:4716700:21:1214000:40:0529.9401:01:1716500:10:300:00:000:00:00
153 2489ALBERT RANDÉ PUIGCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:11:5014800:20:3716900:41:3928.8101:02:1610200:09:340:00:000:00:00
154 4961ANTONI LINARES TORRESCT LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:11:5415800:21:0413700:39:5430.0801:00:5817700:10:560:00:000:00:00
155 7027OLEK LAKOMSKILLICENCIA DE DIAV1M01:11:5816600:21:1114400:40:2329.7201:01:3415900:10:240:00:000:00:00
156 3448JOEL CASTELLÀ ROVIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:12:0819000:22:1911400:38:2431.2501:00:4320200:11:250:00:000:00:00
157 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:12:1414900:20:4316200:41:2129.0201:02:0414900:10:100:00:000:00:00
158 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M01:12:1517400:21:4014200:40:1329.8401:01:5315700:10:220:00:000:00:00
159 2598JOSEP FERRER ISERNCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:12:3119100:22:199700:37:4131.8401:00:0022900:12:310:00:000:00:00
160 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:12:3215000:20:4616800:41:3728.8301:02:2314800:10:090:00:000:00:00
161 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:12:3414600:20:2617700:42:0728.4901:02:3313700:10:010:00:000:00:00
162 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:12:4521500:23:3210300:37:5631.6301:01:2819300:11:170:00:000:00:00
163 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:12:5315100:20:4718100:42:1828.3701:03:0512300:09:480:00:000:00:00
164 2694ALEX GUTIERREZ SALVADORVILADECANS TRIATLOSUB23M01:12:5515400:20:5716400:41:2728.9501:02:2416600:10:310:00:000:00:00
165 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:12:5716500:21:1116600:41:3328.8801:02:4415000:10:130:00:000:00:00
166 8007MARC TORT MORENOLLICENCIA DE DIAV1M01:12:596100:18:1019800:44:0527.2201:02:1517100:10:440:00:000:00:00
167 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMCDM01:13:0617000:21:1914900:40:5029.3901:02:0917800:10:570:00:000:00:00
168 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:13:1114400:20:1718500:42:4728.0501:03:0414500:10:070:00:000:00:00
169 3241ARTURO GIL JOHANSSONC.N. TARRACOV1M01:13:1516800:21:1316500:41:2928.9301:02:4216700:10:330:00:000:00:00
170 2525EDUARDO SANTAMARÍA JUANCLUB TRIATLO MALGRATABM01:13:5117600:21:4317100:41:4728.7201:03:3015600:10:210:00:000:00:00
171 419LLUIS BORRÁS CONTRERASCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:13:5317200:21:2617400:41:5928.5801:03:2516100:10:280:00:000:00:00
172 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:13:5316100:21:0918400:42:4228.1001:03:5113900:10:020:00:000:00:00
173 3817MARC CORDOBA CASANOVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:14:1420300:22:4215000:40:5229.3601:03:3417000:10:400:00:000:00:00
174 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:14:1716200:21:0916700:41:3528.8601:02:4420500:11:330:00:000:00:00
175 7007ÒSCAR ARJONA SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:14:2118400:22:1316300:41:2329.0001:03:3617300:10:450:00:000:00:00
176 2207SERGI RODRIGUEZ GIMENEZCLUB NATACIO VALLDOREIXV2M01:14:3018800:22:1815700:41:1129.1401:03:2918400:11:010:00:000:00:00
177 2742ROGER PAGES BARGALLOINDEPENDENTABM01:14:3217500:21:4217600:42:0628.5001:03:4817200:10:440:00:000:00:00
178 7014PERE VENTURA AVELLÍLLICENCIA DE DIAJNM01:14:3416300:21:0919000:43:2327.6601:04:3213800:10:020:00:000:00:00
179 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:14:5317100:21:2018200:42:2728.2701:03:4718700:11:060:00:000:00:00
180 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM01:14:5520600:22:5215100:40:5429.3401:03:4618900:11:090:00:000:00:00
181 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOSUB23F01:14:5916900:21:1619400:43:4027.4801:04:5614000:10:030:00:000:00:00
182 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:15:0420200:22:4215300:40:5829.2901:03:4020100:11:240:00:000:00:00
183 2316FÉLIX FERNÁNDEZ LÓPEZCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3ABM01:15:1712000:19:4021500:45:3126.3601:05:1114400:10:060:00:000:00:00
184 7012SALVA IBAÑEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:1815300:20:5619900:44:1427.1301:05:1014700:10:080:00:000:00:00
185 4050ANNA OLIVÉ MARTÍTRI2WINABF01:15:3120700:22:5417500:42:0128.5601:04:5516800:10:360:00:000:00:00
186 4507DAVID GARRIDO VALENTÍG EXC ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:15:3320000:22:4115500:41:0729.1901:03:4821100:11:450:00:000:00:00
187 7028GRZEGORZ KALINOWSKILLICENCIA DE DIAV1M01:15:4920800:22:5715600:41:1029.1501:04:0720900:11:420:00:000:00:00
188 7019CRISTIAN MARQUEZ SERRANOLLICENCIA DE DIAABM01:15:5319700:22:3117200:41:4928.7001:04:2020400:11:330:00:000:00:00
189 7010CRISTINS DOMINGUEZ GOMEZLLICENCIA DE DIAABF01:16:1218500:22:1318600:43:0127.9001:05:1417900:10:580:00:000:00:00
190 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV3M01:16:2318200:22:0618900:43:1827.7101:05:2418000:10:590:00:000:00:00
191 7023ARTUR PUPKALLICENCIA DE DIAV2M01:16:2521100:23:1217800:42:1228.4401:05:2418300:11:010:00:000:00:00
192 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM01:16:3017300:21:3819100:43:2527.6401:05:0320300:11:270:00:000:00:00
193 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:16:3419400:22:2418300:42:3028.2401:04:5420700:11:400:00:000:00:00
194 3837FRANCESC DE MONTELLA VILACLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:16:4717800:21:4919300:43:3627.5201:05:2519800:11:220:00:000:00:00
195 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:17:2918300:22:0618700:43:0727.8301:05:1322300:12:160:00:000:00:00
196 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F01:17:3221000:23:1018800:43:1527.7501:06:2518800:11:070:00:000:00:00
197 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:17:3522800:24:3814300:40:1829.7801:04:5623100:12:390:00:000:00:00
198 8001CARLA PALOMAR RIVASLLICENCIA DE DIASUB23F01:17:3618100:22:0120900:44:4026.8701:06:4117600:10:550:00:000:00:00
199 8002OSCAR TORRUELLALLICENCIA DE DIAABM01:17:4919600:22:2920000:44:2027.0701:06:4918100:11:000:00:000:00:00
200 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF01:17:4918700:22:1720100:44:2027.0701:06:3719100:11:120:00:000:00:00
201 2347RICARD SARGATAL SORIANOG EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:17:5018000:22:0021200:44:5826.6901:06:5817500:10:520:00:000:00:00
202 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:18:2019900:22:3720200:44:2427.0301:07:0119500:11:190:00:000:00:00
203 200IGNASI VILLAMAYOR ROZADOSCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:18:2220100:22:4120800:44:3826.8901:07:1918500:11:030:00:000:00:00
204 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M01:18:2419300:22:2221400:45:0226.6501:07:2418200:11:000:00:000:00:00
205 5697RAFAEL FERNÀNDEZ PELEGRÍCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M01:18:2719500:22:2820700:44:3626.9101:07:0419900:11:230:00:000:00:00
206 5199ANNA CARRIÓN I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:18:4418900:22:1820300:44:2627.0101:06:4421800:12:000:00:000:00:00
207 7005IGOR VIVANCOS RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:18:4618600:22:1621000:44:4326.8401:06:5921200:11:470:00:000:00:00
208 4993ANTOINE MALAUD PRATCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M01:18:5421300:23:3019200:43:3127.5801:07:0121400:11:530:00:000:00:00
209 8009ALBERTO GÁMEZ MARTÍNLLICENCIA DE DIASUB23M01:19:0417700:21:4721600:45:5726.1201:07:4419600:11:200:00:000:00:00
210 3838RAMON SERRA BADOSACLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:19:0521900:23:4620500:44:2926.9801:08:1517400:10:500:00:000:00:00
211 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV1M01:19:1822500:24:0619700:44:0227.2501:08:0819000:11:100:00:000:00:00
212 3256ALBERT SANZ GALLARDOTRI2WINABM01:19:3922300:23:5120400:44:2627.0101:08:1719700:11:220:00:000:00:00
213 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:20:0722100:23:4819500:43:4027.4801:07:2823200:12:390:00:000:00:00
214 7004JOAN BARBANY BUFÍLLICENCIA DE DIAV1M01:20:0720900:23:0221300:44:5826.6901:08:0022200:12:070:00:000:00:00
215 7006RUBÉN CABRERA GALLÉNLLICENCIA DE DIAV1M01:20:3617900:21:5622200:47:0325.5001:08:5920600:11:370:00:000:00:00
216 284RICARD SOLE FIGUERASC.A. IGUALADAV2M01:20:3919200:22:2021800:46:1825.9201:08:3821900:12:010:00:000:00:00
217 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F01:20:4221600:23:4020600:44:3526.9201:08:1522600:12:270:00:000:00:00
218 6210IRINA ANGLADA GARCIACLUB NATACIO BANYOLESCDF01:21:1119800:22:3322500:47:2525.3101:09:5819200:11:130:00:000:00:00
219 6021ANNA BONET ORDÉRIZTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F01:21:2620500:22:4922300:47:2025.3501:10:0919400:11:170:00:000:00:00
220 2338MIQUEL BATLLE DILMECLUB NATACIO OLOTABM01:21:3022900:24:3821100:44:5526.7201:09:3321500:11:570:00:000:00:00
221 5077MERCE COSTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESV1F01:21:3123600:25:3919600:44:0227.2501:09:4121300:11:500:00:000:00:00
222 3457MANEL GÓMEZ LÓPEZ CLUB TRIATLO MALGRATV1M01:21:5022400:24:0421900:46:2225.8801:10:2620000:11:240:00:000:00:00
223 6003MARI CARMEN GÓMEZ REALGAVA TRIATLOABF01:21:5920400:22:4322600:47:3325.2401:10:1621000:11:430:00:000:00:00
224 5158MIREIA JOANPERE SALVADÓTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF01:23:0321800:23:4522100:46:2625.8401:10:1123400:12:520:00:000:00:00
225 8006JULIANA FERNÁNDEZ FÁBREGALLICENCIA DE DIAV2F01:23:0321700:23:4122400:47:2125.3401:11:0222000:12:010:00:000:00:00
226 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:23:4521400:23:3222700:47:4325.1501:11:1522700:12:300:00:000:00:00
227 6065ZAIDA JURADO SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABF01:23:5121200:23:1723000:48:3524.7001:11:5221700:11:590:00:000:00:00
228 6013LÍDIA PÉREZ RAMOSC.A. LES TORTUGUESABF01:24:1823500:25:2522000:46:2325.8701:11:4822800:12:300:00:000:00:00
229 7024PAWEL GREHLLLICENCIA DE DIAABM01:24:2323800:25:4521700:46:1825.9201:12:0322400:12:200:00:000:00:00
230 4015VANESA VAZQUEZ RIVAS DE RTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABF01:25:3322200:23:4923400:49:2024.3201:13:0922500:12:240:00:000:00:00
231 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:25:4322000:23:4623700:50:1623.8701:14:0220800:11:410:00:000:00:00
232 7008NICOLA BALLLLICENCIA DE DIAV1F01:26:0123200:24:5723200:49:0624.4401:14:0321600:11:580:00:000:00:00
233 7031MAITE MIR PONSLLICENCIA DE DIAABF01:26:2923400:25:1322900:48:1824.8401:13:3123500:12:580:00:000:00:00
234 7001CARLOS ANGEL TENA DE LOS LLICENCIA DE DIAABM01:27:0823300:25:0223100:48:5824.5101:14:0023600:13:080:00:000:00:00
235 2896PEDRO PLANAS CAMPSTRITEAM GIRONAV1M01:27:3222700:24:2923300:49:1124.4001:13:4024200:13:520:00:000:00:00
236 8003ANGEL RODRIGUEZ GUITARTLLICENCIA DE DIAABM01:27:3923000:24:4523600:50:1223.9001:14:5723300:12:420:00:000:00:00
237 7011CRISTINA ROIG ANTONERLLICENCIA DE DIAABF01:29:1723100:24:4924000:51:0423.5001:15:5323700:13:240:00:000:00:00
238 108MARTA LARA JOHERC.N. SWIMFASTER TRIATLOABF01:29:3023700:25:4224200:51:1223.4401:16:5423000:12:360:00:000:00:00
239 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:30:3924600:28:3522800:48:1524.8701:16:5024100:13:490:00:000:00:00
240 3565RAQUEL SANTANO CARRETEROC.A. LES TORTUGUESABF01:31:1624000:26:3024100:51:0623.4801:17:3624000:13:400:00:000:00:00
241 7025TOMASZ KLUCZYNSKILLICENCIA DE DIAV2M01:31:5324400:27:1523500:49:5524.0401:17:1024700:14:430:00:000:00:00
242 4001MONTSE ROJAS PIEDADC.N. SWIMFASTER TRIATLOABF01:33:5223900:26:2824400:52:5422.6801:19:2224600:14:300:00:000:00:00
243 6067MERITXELL LÓPEZ CONDEC. TRIATLO MONTORNESABF01:33:5324800:29:1023800:50:2923.7701:19:3924300:14:140:00:000:00:00
244 6064LORENA RODRIGUEZ ESCOBARC. TRIATLO MONTORNESCDF01:33:5324700:29:0923900:50:2923.7701:19:3824400:14:150:00:000:00:00
245 3693FRANCISCO PEREZ LOPEZC.N. SABADELLABM01:34:0824300:26:4924800:53:5122.2801:20:4023800:13:280:00:000:00:00
246 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:34:4724200:26:4724700:53:1022.5701:19:5724800:14:500:00:000:00:00
247 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:35:1624500:27:4824900:53:5322.2701:21:4123900:13:350:00:000:00:00
248 7003ORIOL BLANCH RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:36:1022600:24:2025100:59:4920.0601:24:0922100:12:010:00:000:00:00
249 6014ELISABET SANCHEZ EXPOSITOC.A. LES TORTUGUESABF01:38:0025000:30:0624500:52:5822.6601:23:0425000:14:560:00:000:00:00
250 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV1F01:38:0024900:30:0524300:52:5022.7101:22:5525100:15:050:00:000:00:00
251 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:38:2425100:30:2624600:53:0222.6301:23:2824900:14:560:00:000:00:00
252 6023VERONICA PEREZ CARRANZAC. TRIATLO MONTORNESABF01:39:1124100:26:3525000:58:1320.6101:24:4824500:14:230:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32