RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
59 52 47 5 0 10 40 5 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2490FERNANDO LÓPEZ DE SAGREDOCIDADE DE LUGO FLUVIALSUB23M01:54:08200:32:56601:04:3337.1801:37:29100:16:390:00:000:00:00
2 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM01:54:35300:33:17301:04:0737.4301:37:24200:17:110:00:000:00:00
3 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:54:49500:33:18401:04:1237.3801:37:30300:17:190:00:000:00:00
4 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:57:051200:34:48201:03:5637.5401:38:44800:18:210:00:000:00:00
5 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:57:47100:32:561501:07:1935.6501:40:15500:17:320:00:000:00:00
6 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOC.N. VIC-ETBABM01:58:511300:34:48501:04:1537.3501:39:032300:19:480:00:000:00:00
7 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT TRIATLO 1994ABM01:59:02400:33:181801:08:2035.1201:41:38400:17:240:00:000:00:00
8 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM01:59:351100:34:48801:05:4936.4601:40:371400:18:580:00:000:00:00
9 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV1M01:59:481000:34:471301:06:4335.9701:41:30700:18:180:00:000:00:00
10 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM01:59:551700:35:09901:06:1536.2301:41:24900:18:310:00:000:00:00
11 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M01:59:591400:34:491201:06:3436.0501:41:231100:18:360:00:000:00:00
12 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM02:00:051500:35:081001:06:1936.1901:41:271200:18:380:00:000:00:00
13 640MANUEL LLORET ZARAGOZICLUB NATACIO SITGESABM02:00:222100:36:03101:03:5237.5801:39:552700:20:270:00:000:00:00
14 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M02:00:28800:34:231401:06:5935.8301:41:221700:19:060:00:000:00:00
15 5621JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM02:00:29700:33:591901:08:2235.1001:42:21600:18:080:00:000:00:00
16 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.E. TRIATHLONBCNABM02:00:311800:35:101101:06:1936.1901:41:291500:19:020:00:000:00:00
17 2728SANTI PELLEJERO GACIACLUB VO2 - SURALV1M02:01:162200:36:07701:05:2936.6501:41:362100:19:400:00:000:00:00
18 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM02:01:58900:34:471601:07:2835.5701:42:152200:19:430:00:000:00:00
19 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M02:02:462000:35:102101:09:0134.7701:44:111000:18:350:00:000:00:00
20 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:03:362300:36:221701:07:4835.4001:44:102000:19:260:00:000:00:00
21 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:05:152700:36:412201:09:2534.5701:46:061800:19:090:00:000:00:00
22 933PAUL CAILTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:05:411600:35:092301:11:2133.6401:46:301900:19:110:00:000:00:00
23 3857JOSE MARIA LLUIS RODRIGUECLUB BTT MONTBIKEV1M02:05:511900:35:102501:11:3833.5001:46:481600:19:030:00:000:00:00
24 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:06:012800:37:322001:08:2435.0901:45:562600:20:050:00:000:00:00
25 5502XAVI TOMASA SERRANOCERRR IGUALADAABM02:07:53600:33:443001:15:2731.8101:49:111300:18:420:00:000:00:00
26 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:10:092600:36:352701:13:3232.6401:50:072500:20:020:00:000:00:00
27 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONAJNM02:11:002400:36:332601:13:2832.6701:50:013100:20:590:00:000:00:00
28 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM02:13:172500:36:343101:15:4531.6801:52:193000:20:580:00:000:00:00
29 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF02:14:032900:39:132801:14:5832.0101:54:112400:19:520:00:000:00:00
30 4444DANIEL LLAMBRICH GABRIELFASTTRIATLON - C.N. MONTJT1M02:14:123400:40:552401:11:2633.6001:52:213300:21:510:00:000:00:00
31 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF02:14:583100:39:152901:15:0931.9401:54:242900:20:340:00:000:00:00
32 5181LEONOR FONT BALDUQUEC.N. MATAROABF02:19:083200:39:163401:19:2430.2301:58:402800:20:280:00:000:00:00
33 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:20:543700:42:423201:16:1431.4801:58:563500:21:580:00:000:00:00
34 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. REUS PLOMSABF02:21:573500:42:173301:16:3031.3701:58:473900:23:100:00:000:00:00
35 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF02:25:183000:39:144101:25:0428.2102:04:183200:21:000:00:000:00:00
36 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F02:26:483300:40:304001:24:2328.4402:04:533400:21:550:00:000:00:00
37 1955ISABEL GÓMEZ FARGASTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF02:28:453800:43:073901:23:0528.8902:06:123600:22:330:00:000:00:00
38 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF02:29:373900:43:083601:21:5829.2802:05:064300:24:310:00:000:00:00
39 4071ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:30:054100:43:443801:22:4928.9802:06:334000:23:320:00:000:00:00
40 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:30:054200:43:503701:22:1329.1902:06:034200:24:020:00:000:00:00
41 5082EVA GONZÁLEZ VILAITRIATLETES SOLIDARISABF02:31:203600:42:364201:25:5427.9402:08:303800:22:500:00:000:00:00
42 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF02:31:294400:45:053501:21:3429.4202:06:394400:24:500:00:000:00:00
43 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF02:35:454000:43:204501:29:4226.7602:13:023700:22:430:00:000:00:00
44 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF02:37:464300:43:594601:29:5726.6802:13:564100:23:500:00:000:00:00
45 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF02:40:284600:48:054301:26:4727.6602:14:524600:25:360:00:000:00:00
46 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF02:44:564700:49:144401:28:5726.9802:18:114700:26:450:00:000:00:00
47 6089MERITXELL SOLE AGUSTIC.N. SABADELLABF02:50:064500:47:484701:37:1524.6802:25:034500:25:030:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32