RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
225 204 197 7 0 5 24 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM01:02:04100:14:51500:39:4036.3000:54:31100:07:330:00:000:00:00
2 3304MANEL VACA LÓPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:02:08400:14:53400:39:3636.3600:54:29200:07:390:00:000:00:00
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT TRIATLO 1994ABM01:02:23300:14:52600:39:4636.2100:54:38300:07:450:00:000:00:00
4 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M01:02:271000:15:09200:39:2736.5000:54:36500:07:510:00:000:00:00
5 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. REUS PLOMSV1M01:02:28600:15:05300:39:3436.3900:54:39400:07:490:00:000:00:00
6 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:02:411300:15:24100:38:5836.9500:54:221900:08:190:00:000:00:00
7 519MARTIN OLIVER ROSTANPRAT TRIATLO 1994ABM01:03:17900:15:09800:39:5136.1400:55:001800:08:170:00:000:00:00
8 2391CARLOS GALINDO ROONEYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:03:33500:15:00900:40:0735.9000:55:072400:08:260:00:000:00:00
9 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:04:251100:15:112100:40:5835.1500:56:091700:08:160:00:000:00:00
10 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:04:322200:15:581000:40:1135.8400:56:092100:08:230:00:000:00:00
11 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:38200:14:522600:41:3134.6800:56:231600:08:150:00:000:00:00
12 626ROBERT ZSOLT BUDAIPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:411200:15:221800:40:5535.1900:56:172200:08:240:00:000:00:00
13 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M01:04:511700:15:531900:40:5535.1900:56:48700:08:030:00:000:00:00
14 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:04:591500:15:472200:41:0135.1100:56:481300:08:110:00:000:00:00
15 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM01:05:002000:15:552000:40:5635.1800:56:511000:08:090:00:000:00:00
16 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMABM01:05:171400:15:432500:41:2034.8400:57:031500:08:140:00:000:00:00
17 4825ARNAU PERICAS FIGUERASC.N. VIC-ETBABM01:05:18800:15:082700:42:0034.2900:57:081200:08:100:00:000:00:00
18 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:05:213700:16:351300:40:2535.6300:57:002000:08:210:00:000:00:00
19 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:05:231800:15:532300:41:1734.8800:57:101400:08:130:00:000:00:00
20 8006MARCEL GUAL ANDÚJARLLICENCIA DE DIAABM01:05:262100:15:572400:41:1934.8500:57:161100:08:100:00:000:00:00
21 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:05:455300:17:03700:39:4936.1700:56:524100:08:530:00:000:00:00
22 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:05:502700:16:161700:40:4835.2900:57:043400:08:460:00:000:00:00
23 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:05:532600:16:131500:40:4435.3500:56:574500:08:560:00:000:00:00
24 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:124400:16:511200:40:2435.6400:57:154600:08:570:00:000:00:00
25 2118JORDI PUIGDOLLERS TONDOC.N. VIC-ETBABM01:06:174000:16:431400:40:2635.6100:57:095500:09:080:00:000:00:00
26 2522ANDREU DE JUAN BARDESINDEPENDENTABM01:06:204200:16:461100:40:1535.7800:57:016300:09:190:00:000:00:00
27 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:06:232900:16:171600:40:4735.3100:57:046200:09:190:00:000:00:00
28 5603ORIOL VILAPLANA VILARCERRR IGUALADAABM01:07:132300:16:005100:43:0833.3800:59:08800:08:050:00:000:00:00
29 5502XAVI TOMASA SERRANOCERRR IGUALADAABM01:07:23700:15:056900:44:2432.4300:59:29600:07:540:00:000:00:00
30 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:07:361900:15:544900:43:0833.3800:59:022800:08:340:00:000:00:00
31 517GUILLERMO GARCIA MARCOSCERDANYOLA CHABM01:07:513400:16:264000:42:5433.5700:59:202700:08:310:00:000:00:00
32 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:07:582400:16:064600:43:0433.4400:59:103600:08:480:00:000:00:00
33 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:08:041600:15:505700:43:4632.9000:59:362500:08:280:00:000:00:00
34 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM01:08:053300:16:253600:42:4733.6600:59:124000:08:530:00:000:00:00
35 5635RICARD ALVAREZ HERMSABSOLUT SPORTABM01:08:102800:16:164400:42:5833.5100:59:144300:08:560:00:000:00:00
36 3148JORDI RIERA VARGASC.E. RAYOTEAMABM01:08:134300:16:493100:42:2833.9100:59:174400:08:560:00:000:00:00
37 931ALBERT RIBA OCHOACLUB TRI5UABM01:08:153600:16:334300:42:5833.5100:59:313000:08:440:00:000:00:00
38 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHABM01:08:192500:16:085600:43:3333.0700:59:412900:08:380:00:000:00:00
39 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM01:08:206700:17:202800:42:0234.2600:59:224700:08:580:00:000:00:00
40 2888MOHAMED BENKTIB DAHBIABSOLUT SPORTABM01:08:293000:16:174800:43:0733.4000:59:245100:09:050:00:000:00:00
41 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:08:355500:17:042900:42:1234.1200:59:166500:09:190:00:000:00:00
42 2813XEVI GASAU FITATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:08:384100:16:465000:43:0833.3800:59:543100:08:440:00:000:00:00
43 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:08:396800:17:213900:42:5333.5801:00:142300:08:250:00:000:00:00
44 2414ROBERT PARDO ROVIRAC.N. VIC-ETBV1M01:08:467300:17:253700:42:5033.6201:00:152600:08:310:00:000:00:00
45 3701ZOÉ SORIA FERNANDEZABSOLUT SPORTABM01:08:534600:16:523500:42:4433.7000:59:366100:09:170:00:000:00:00
46 1305JOSE ANTONIO MARTINEZ SÁNCLUB MEDINA TRIATLOABM01:09:028000:17:363400:42:3833.7801:00:143700:08:480:00:000:00:00
47 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:09:054900:16:595300:43:2233.2101:00:213200:08:440:00:000:00:00
48 2820DIEGO CAMPOS MEDRANOTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:09:114700:16:553800:42:5033.6200:59:457100:09:260:00:000:00:00
49 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:09:143800:16:375800:43:4932.8601:00:263500:08:480:00:000:00:00
50 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:206200:17:173000:42:1934.0300:59:368900:09:440:00:000:00:00
51 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM01:09:227700:17:304200:42:5733.5301:00:274200:08:550:00:000:00:00
52 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994CDM01:09:253200:16:195400:43:2433.1800:59:438700:09:420:00:000:00:00
53 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:09:278200:17:373300:42:3633.8001:00:135900:09:140:00:000:00:00
54 602ENRIC TEIXIDOR BOSCHC.N. VIC-ETBABM01:09:307100:17:244700:43:0533.4201:00:294900:09:010:00:000:00:00
55 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:09:355400:17:043200:42:3133.8700:59:3510100:10:000:00:000:00:00
56 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:09:417000:17:224100:42:5733.5301:00:196700:09:220:00:000:00:00
57 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:09:537500:17:294500:43:0133.4801:00:306900:09:230:00:000:00:00
58 2610MIQUEL ÀNGEL ESTELRICH ROABSOLUT SPORTJNM01:10:003100:16:186300:44:0832.6301:00:267600:09:340:00:000:00:00
59 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M01:10:093500:16:298900:45:3231.6301:02:01900:08:080:00:000:00:00
60 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:10:185700:17:105200:43:0933.3701:00:199800:09:590:00:000:00:00
61 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:10:265800:17:106800:44:2332.4401:01:333900:08:530:00:000:00:00
62 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:353900:16:428000:45:0231.9801:01:443800:08:510:00:000:00:00
63 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAABM01:10:406900:17:215900:43:5232.8301:01:137400:09:270:00:000:00:00
64 5259ANGEL GALVEZ LINEROSTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:10:497800:17:336400:44:1032.6001:01:435300:09:060:00:000:00:00
65 878SERGIO GUZMAN ARROYOCERDANYOLA CHV1M01:10:565900:17:117200:44:3532.3001:01:465600:09:100:00:000:00:00
66 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:11:076500:17:187700:44:4332.2001:02:015200:09:060:00:000:00:00
67 2072ALBERTO DÍAZ MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:11:096600:17:196500:44:1432.5501:01:338100:09:360:00:000:00:00
68 793ADRIA LEON SALVADORABSOLUT SPORTCDM01:11:095000:17:007500:44:4232.2101:01:427200:09:270:00:000:00:00
69 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:11:128300:17:436000:44:0032.7301:01:437500:09:290:00:000:00:00
70 3286BIEL OLIVERAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:11:275200:17:027800:44:4732.1501:01:498200:09:380:00:000:00:00
71 2638CARLES FARRES CISTEROINDEPENDENTABM01:11:308500:17:566700:44:2332.4401:02:195800:09:110:00:000:00:00
72 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBABM01:11:309000:18:016600:44:2232.4601:02:235400:09:070:00:000:00:00
73 4869GUNTHER ELOY BLEY CEREROPRAT TRIATLO 1994ABM01:11:307400:17:277100:44:2732.4001:01:548000:09:360:00:000:00:00
74 3746XAVIER RICO CALDERONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:11:507200:17:258600:45:2231.7401:02:475000:09:030:00:000:00:00
75 993LUIS ARIAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:11:594800:16:569500:46:0331.2701:02:594800:09:000:00:000:00:00
76 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:12:108600:17:577000:44:2632.4101:02:239100:09:470:00:000:00:00
77 5143MARTA SANCHEZ HERNANDEZC.N. VIC-ETBSUB23F01:12:129200:18:027900:44:5132.1101:02:536400:09:190:00:000:00:00
78 3490DANIEL MARTINEZ VALENTINFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:12:186300:17:177400:44:4132.2301:01:5812000:10:200:00:000:00:00
79 2496VICTOR SANCHO GARRIGACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:12:3710200:18:296200:44:0732.6401:02:3610300:10:010:00:000:00:00
80 7004JOAN AURÉS CASTAÑOLLICENCIA DE DIAJNM01:12:495100:17:019600:46:0631.2401:03:078800:09:420:00:000:00:00
81 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:12:5011400:18:525500:43:2933.1201:02:2112800:10:290:00:000:00:00
82 3628DAVID CASTILLO TAMAYOC.A. LES TORTUGUESABM01:13:008400:17:497600:44:4232.2101:02:3113100:10:290:00:000:00:00
83 2966PABLO LAPREA BARROSOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:13:008900:18:008500:45:1931.7801:03:198600:09:410:00:000:00:00
84 5995FRANCESC ALBUERA REVERTÉCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:13:079700:18:256100:44:0432.6801:02:2913600:10:380:00:000:00:00
85 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESJNM01:13:164500:16:519800:46:1131.1801:03:0211500:10:140:00:000:00:00
86 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:13:179800:18:257300:44:3732.2701:03:0211700:10:150:00:000:00:00
87 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:13:186000:17:1411200:47:1830.4401:04:323300:08:460:00:000:00:00
88 5080PAULA BATLLE I PLANTADACERDANYOLA CHJNF01:13:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
89 5497JONATHAN CASTILLO MERINOCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM01:13:429500:18:139700:46:0831.2101:04:216600:09:210:00:000:00:00
90 1785GABRIEL CAMPISTOL PRUJACLUB NATACIO BANYOLESABM01:13:439600:18:199000:45:3231.6301:03:519200:09:520:00:000:00:00
91 3709FRANCESC BATLLO SIMOCLUB NATACIO BARCELONACDM01:13:455600:17:0511400:47:2330.3901:04:286000:09:170:00:000:00:00
92 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:13:527900:17:3410300:46:3930.8701:04:138300:09:390:00:000:00:00
93 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M01:13:556100:17:1611100:47:1730.4501:04:336800:09:220:00:000:00:00
94 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:13:567600:17:3010800:46:5930.6501:04:297300:09:270:00:000:00:00
95 502SERGIO PEÑA RICOCENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:13:5710600:18:338800:45:2831.6701:04:019400:09:560:00:000:00:00
96 1859VERÓNICA ANDREA AVENI RAPC.N. VIC-ETBV1F01:14:109400:18:0310000:46:2331.0501:04:269000:09:440:00:000:00:00
97 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:14:169900:18:259100:45:4131.5201:04:0611300:10:100:00:000:00:00
98 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:14:3611200:18:488100:45:0531.9401:03:5314200:10:430:00:000:00:00
99 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM01:14:388100:17:3610700:46:5830.6601:04:3410600:10:040:00:000:00:00
100 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:14:4511700:18:578300:45:0731.9201:04:0414100:10:410:00:000:00:00
101 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:14:478700:17:5910500:46:4330.8201:04:4210800:10:050:00:000:00:00
102 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:14:4910800:18:3710100:46:3730.8901:05:147900:09:350:00:000:00:00
103 2364XAVIER GARCIA NARANJO C.A. LES TORTUGUESABM01:15:0310500:18:329400:46:0231.2801:04:3412600:10:290:00:000:00:00
104 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:15:038800:18:0011500:47:4030.2101:05:407000:09:230:00:000:00:00
105 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:15:0714000:19:458700:45:2531.7101:05:109500:09:570:00:000:00:00
106 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:15:0810400:18:3011000:47:0430.5901:05:347700:09:340:00:000:00:00
107 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:15:1010900:18:399900:46:1231.1701:04:5111900:10:190:00:000:00:00
108 2867JOAN GIL ARNAUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:15:3811600:18:5410400:46:4030.8601:05:3410700:10:040:00:000:00:00
109 2125CRISTIAN PEREZ GARCIACERCLE SABADELLES 1856CDM01:16:1010700:18:3510900:47:0130.6301:05:3613400:10:340:00:000:00:00
110 3630ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM01:16:1212700:19:1710600:46:5530.6901:06:1210000:10:000:00:000:00:00
111 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.N. VIC-ETBV1M01:16:1713800:19:3810200:46:3830.8801:06:1610200:10:010:00:000:00:00
112 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:16:1711000:18:408400:45:1731.8001:03:5717900:12:200:00:000:00:00
113 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. REUS PLOMSABF01:16:3011800:19:0311300:47:2130.4101:06:2411000:10:060:00:000:00:00
114 3305MANUEL MORENO CADENASINDEPENDENTV2M01:16:3115700:20:269200:45:5231.4001:06:1811400:10:130:00:000:00:00
115 2601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCOW3TRIBCNABM01:17:0511300:18:5112300:48:1629.8301:07:079700:09:580:00:000:00:00
116 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:17:079100:18:0213500:49:3029.0901:07:327800:09:350:00:000:00:00
117 5957JAVIER CASTAN ROMEROJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:17:0713300:19:2811600:47:4130.2001:07:099600:09:580:00:000:00:00
118 2978PAU QUINTANA CASANOVASCLUB TRI-BUCDM01:17:1915200:20:068200:45:0731.9201:05:1317600:12:060:00:000:00:00
119 8004JORDI SADURNÍ SERRALLONGALLICENCIA DE DIASUB23M01:17:2311500:18:5311900:48:0229.9801:06:5512400:10:280:00:000:00:00
120 1591FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. TARRACOCDM01:17:386400:17:1713900:49:5228.8801:07:0913000:10:290:00:000:00:00
121 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:17:4111100:18:4612100:48:0929.9101:06:5514500:10:460:00:000:00:00
122 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:17:4215600:20:229300:45:5531.3601:06:1716100:11:250:00:000:00:00
123 2642JORDI BONILLA GONZALEZA.D. RUNNING VIGIAV1M01:17:4710000:18:2712500:48:3629.6301:07:0314400:10:440:00:000:00:00
124 5623CARLOS DURO ÁLVAREZA.D. RUNNING VIGIAABM01:17:4710300:18:2912400:48:3529.6401:07:0414300:10:430:00:000:00:00
125 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:17:5612200:19:0812700:49:0829.3101:08:168400:09:400:00:000:00:00
126 3883JOSÉ MANUEL SANTAMARIA ROUNIO ATLETICA RUBIV1M01:17:5912300:19:1112200:48:1429.8501:07:2513300:10:340:00:000:00:00
127 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:18:2210100:18:2812900:49:1529.2401:07:4313700:10:390:00:000:00:00
128 1646RAFEL PLANAS MAYOLASCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:18:3312500:19:1412000:48:0829.9201:07:2215400:11:110:00:000:00:00
129 5830MANOLO REDONDO RODRÍGUEZ C.N. VIC-ETBABM01:18:379300:18:0214800:50:3028.5101:08:3210900:10:050:00:000:00:00
130 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:18:5113400:19:2811800:47:5630.0401:07:2416300:11:270:00:000:00:00
131 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:19:0015000:20:0511700:47:4630.1501:07:5115200:11:090:00:000:00:00
132 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMW3TRIBCNV2M01:19:0811900:19:0413600:49:3829.0101:08:4212200:10:260:00:000:00:00
133 6077ANNA SANTIDRIAN BOUCLUB TRI5UABF01:19:2112100:19:0715100:51:0428.2001:10:115700:09:100:00:000:00:00
134 1810PILAR GUTÉS NAVARROPRAT TRIATLO 1994V1F01:19:2413600:19:3513800:49:4728.9301:09:2210400:10:020:00:000:00:00
135 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M01:19:3614300:19:5113700:49:4628.9401:09:379900:09:590:00:000:00:00
136 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:19:4812600:19:1614200:50:0328.7701:09:1912700:10:290:00:000:00:00
137 2809DANIEL RAMOS JIMENEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:20:1113500:19:3414000:49:5728.8301:09:3114000:10:400:00:000:00:00
138 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV2F01:20:1516000:20:4413000:49:1729.2201:10:0111600:10:140:00:000:00:00
139 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZINDEPENDENTABM01:20:1713200:19:2714600:50:2828.5301:09:5512100:10:220:00:000:00:00
140 2304SAMUEL DELGADO NIETOCERRR IGUALADAABM01:20:2313000:19:2114500:50:2328.5801:09:4413900:10:390:00:000:00:00
141 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:20:3915900:20:4413200:49:2129.1801:10:0513500:10:340:00:000:00:00
142 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:20:4213700:19:3714400:50:1228.6901:09:4914600:10:530:00:000:00:00
143 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:20:4914500:20:0013400:49:2329.1601:09:2316200:11:260:00:000:00:00
144 2066DAVID ARTES DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:20:5114700:20:0212800:49:1529.2401:09:1716600:11:340:00:000:00:00
145 7005VICENT REVERT SANCHISLLICENCIA DE DIAABM01:21:0615300:20:0714900:50:4028.4201:10:4711800:10:190:00:000:00:00
146 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF01:21:1314200:19:5015500:51:1628.0901:11:0611100:10:070:00:000:00:00
147 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F01:21:2514400:19:5715800:51:3327.9301:11:309300:09:550:00:000:00:00
148 3462KARLOS VIANA CATALANTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:21:3313100:19:2616000:51:5927.7001:11:2511200:10:080:00:000:00:00
149 566RUBÉN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:21:3912400:19:1216500:52:4627.2901:11:588500:09:410:00:000:00:00
150 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODABSOLUT SPORTABF01:21:4212900:19:2015900:51:5327.7501:11:1312900:10:290:00:000:00:00
151 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:21:4516900:21:0612600:49:0229.3701:10:0816800:11:370:00:000:00:00
152 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:21:4616400:20:5013300:49:2229.1701:10:1216400:11:340:00:000:00:00
153 2873PAU CLARÀ MARTÍTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:21:4812800:19:1815400:51:1428.1101:10:3215700:11:160:00:000:00:00
154 3034DANIEL LOPEZ BENITEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:22:1315500:20:1014300:50:0928.7101:10:1917300:11:540:00:000:00:00
155 8002PAK GOMEZ CASTROLLICENCIA DE DIAABM01:22:1416200:20:4514700:50:2828.5301:11:1314900:11:010:00:000:00:00
156 2063ALEX COLL QUINTANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:22:2313900:19:4416400:52:3727.3701:12:2110500:10:020:00:000:00:00
157 5038ADELAIDA CABO PAVIAABSOLUT SPORTABF01:22:4117700:22:1113100:49:1829.2101:11:2915500:11:120:00:000:00:00
158 2945JAVIER BUILL VILCHESUNIO ATLETICA RUBIABM01:22:5015400:20:0815600:51:2428.0201:11:3216000:11:180:00:000:00:00
159 5343OSCAR MIR PIQUECLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:23:1117200:21:1814100:49:5828.8201:11:1617400:11:550:00:000:00:00
160 684GERARD FRANCH MARGARITCERRR IGUALADAABM01:23:2014100:19:4716700:53:0527.1301:12:5212500:10:280:00:000:00:00
161 1491ALEX RUEDA DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:23:2314800:20:0316200:52:2027.5201:12:2314800:11:000:00:000:00:00
162 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT TRIATLO 1994ABF01:23:2816600:21:0315200:51:0828.1601:12:1115800:11:170:00:000:00:00
163 5241IVAN CLAVIJOS ESTEBANC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:23:5917500:21:4815700:51:3227.9401:13:2013800:10:390:00:000:00:00
164 1473ALFRED BALLABRIGA MILLAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:24:1416500:20:5715300:51:1228.1301:12:0917500:12:050:00:000:00:00
165 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:25:1017600:22:0715000:50:5228.3101:12:5917800:12:110:00:000:00:00
166 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:25:1417300:21:2316100:52:1727.5401:13:4016500:11:340:00:000:00:00
167 6071ESTEFANIA CHAMORRO I PADICLUB TRI-BUCDF01:25:2715100:20:0617200:54:1026.5801:14:1615300:11:110:00:000:00:00
168 6076OPAL ROBLES ZENDRERACLUB TRI5UABF01:25:3617100:21:1017000:53:5926.6701:15:0912300:10:270:00:000:00:00
169 5034JULIA LEIRADO SILVAABSOLUT SPORTABF01:25:5217400:21:2416900:53:2926.9201:14:5314700:10:590:00:000:00:00
170 2141MATEU CRESPI ALEMANYINDEPENDENTV1M01:26:0016100:20:4517400:54:4426.3101:15:2913200:10:310:00:000:00:00
171 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:26:0512000:19:0717800:55:5525.7501:15:0215000:11:030:00:000:00:00
172 3882JOSE JOAQUIN PINHEIRO GONUNIO ATLETICA RUBIV2M01:26:5914900:20:0317700:55:5325.7701:15:5615100:11:030:00:000:00:00
173 6050ANDREA SOLDEVILA SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:27:0017900:22:4916300:52:3527.3901:15:2416700:11:360:00:000:00:00
174 7002RUBEN CABRERA GALLENLLICENCIA DE DIAV1M01:27:2614600:20:0117900:56:0825.6501:16:0915900:11:170:00:000:00:00
175 2872PAU BERNABÉTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:27:3716800:21:0417100:54:0926.5901:15:1318200:12:240:00:000:00:00
176 1958KARLA ROSELL REYNAC.N. VIC-ETBJNF01:28:5818700:23:3216600:53:0527.1301:16:3718000:12:210:00:000:00:00
177 1930YOLANDA LOPEZ BERDUMCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:29:0617000:21:0918000:56:1325.6201:17:2217000:11:440:00:000:00:00
178 5179PAULA HUERTAS CASTEJONCLUB TRI5UABF01:29:4116700:21:0418300:57:2225.1001:18:2615600:11:150:00:000:00:00
179 128SAMANTHA ARISTA RIVASC.N. SABADELLJNF01:30:0015800:20:3918400:57:3325.0201:18:1217200:11:480:00:000:00:00
180 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M01:30:0517800:22:3417600:55:4625.8201:18:2017100:11:450:00:000:00:00
181 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:30:5418300:23:0917300:54:4326.3201:17:5218500:13:020:00:000:00:00
182 4540CARLES LORCA MOSCOSOW3TRIBCNABM01:31:1218500:23:2717500:55:0726.1301:18:3418400:12:380:00:000:00:00
183 1851MARTA SANCHEZ SALINASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:33:1418000:22:5018800:58:4424.5201:21:3416900:11:400:00:000:00:00
184 8003CINDY ANGEL TRUJILLOLLICENCIA DE DIAABF01:33:3319400:26:2916800:53:2426.9701:19:5319200:13:400:00:000:00:00
185 7001DIDAC MARQUÈS ROZASLLICENCIA DE DIAABM01:33:4616300:20:4719101:00:3723.7601:21:2418100:12:220:00:000:00:00
186 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:34:1318600:23:2818500:57:3425.0101:21:0218700:13:110:00:000:00:00
187 2878RUBEN BENITEZ PEREZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:34:1518200:23:0418200:57:1825.1301:20:2219300:13:530:00:000:00:00
188 8001JAVIER PIZARRO JODARLLICENCIA DE DIAABM01:34:1518100:23:0418100:57:1825.1301:20:2219400:13:530:00:000:00:00
189 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM01:35:4218900:24:0918600:58:0624.7801:22:1519000:13:270:00:000:00:00
190 6204JÚLIA PASCUALCLUB PROAMSUB23F01:36:5618400:23:2719201:00:5223.6601:24:1918300:12:370:00:000:00:00
191 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:36:5918800:23:4419301:01:0523.5701:24:4917700:12:100:00:000:00:00
192 78LAURA GIL CASQUETECLUB TRI5UABF01:37:2819200:25:1818700:58:3624.5701:23:5419100:13:340:00:000:00:00
193 8005ANNA VILADIU ILLANASLLICENCIA DE DIAV1F01:38:3419300:25:1818901:00:0323.9801:25:2118900:13:130:00:000:00:00
194 5088ADELA FONT LLORELLACLUB NATACIO BANYOLESV1F01:38:3419100:25:1719001:00:0523.9701:25:2218800:13:120:00:000:00:00
195 3505NOEMI APARICIO CABANILLASC.N. SABADELLABF01:39:2019000:24:3419401:01:3923.3601:26:1318600:13:070:00:000:00:00
196 3855JORGE ARAGON DUEÑASTRIATLO L´HOSPITALETABM01:52:2619500:29:4519501:06:4021.6001:36:2519500:16:010:00:000:00:00
197 4944CARLES MARTINEZ SANCHEZT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:53:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32